• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Złote Łososie 2024

Dział przeznaczony na wszelakie tematy i rozmowy poza fabularne, niezwiązane z samym forum, rozgrywką czy panującymi realiami. Miejsce na wszelakie gry, socjalizację oraz inne kwestie, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce w innych działach forum.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Złote Łososie 2024

Być może do nowego roku jeszcze 5 dni, ale ten właściwie się "Kończy". W tym roku więc trochę szybciej bo niektórych macica boli. Generalnie nie każdy lubi takie plebiscyty, ale jak ktoś lubi - have fun. Just as much as I have.

Kod: Zaznacz cały

[b]Ulubiona postać żeńska:[/b]
[b]Ulubiona postać męska:[/b]
[b]Najzabawniejsza postać:[/b]
[b]Ulubiony NPC:[/b]
[b]Ulubiony Pet/Istota:[/b]
[b]Najciekawsza akcja fabularna:[/b] 
[b]Najzabawniejsza akcja fabularna:[/b] 
[b]Najsmutniejsza akcja fabularna:[/b] 
[b]Ulubiony Pairing:[/b]
[b]Najciekawsze miejsce świata przedstawionego:[/b]
[b]Najciekawsza technika:[/b] 
[b]Najciekawsze wspomaganie:[/b]
[b]Najciekawszy unikat:[/b] 
[b]Najciekawszy specyfik:[/b]
[b]Najsilniejsza postać:[/b]
[b]Najładniejsza postać:[/b]
[b]Najładniejszy NPC:[/b]

[b]Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?:[/b] Rok/Pół roku/Azbest w zupie a choinka w dupie
Ulubiona postać żeńska: To jest ku*wa trudne. Postacie żeńskie to zdecydowanie mocna siła naszego forum i robią tutaj główną robotę jak chodzi o bycie fajnymi. I z nich wszystkich wybrać jedną, którą lubię najbardziej? W tym Sezonie ligi inwalidów, widzę trzy pretendentki do tego tytułu. Ale po namyślunku pierwsza do odstrzału - a więc wciąż moje aktualne top 3 - jest Kazuki. Z którą niesamowicie fajnie się pisze i bardzo tą postać lubię. Warta wzmianki jest tutaj też Yuki. Nie wiem szczerze mówiąc po kim spodziewałem się mniej (XD) ale ja rzadko gram z ludźmi z którymi nie gram często (wow wow), a tu proszę jakie dwa naprawdę wspaniałe zaskoczenia! No ale pierwsze miejsce po namyśle mimo wszystko dam Yamanaka Aiko zwyczajnie byłoby not fair gdybym zrobił inaczej. Ale są momenty kiedy mnie denerwuje, jeszcze nie jest perfekcyjnie!
Ulubiona postać męska: Nooo... ku*wa. Bando dzbanów. Smalce alfa od siedmiu boleści. Wielcy ninja z przyciskiem "On/Off" na plecach którym wyłączają sobie emocje na czas misji bo przecież oni są jak niewzruszona skała. Jak łąka nieobsrana przez Jelenia. Ciężko w tym coś wybrać bo ja zwyczajnie większości męskich postaci nie lubię. Nie dlatego że są mężczyznami, ale dlatego że są na jedno kopyto. "Me Chunin, Me robić misja. Me zabijać hehe". No ale jest dwóch kandydatów do tego tytułu. Runner-up którego warto wspomnieć to zdecydowanie Fumei Mesai aka Maji Seitaro. Seiciak - dobrze piszesz. Nie daj sobie wmówić że jest inaczej. Ale w tym roku moja nagroda, ku mojemu nieskończonemu zaskoczeniu, leci do Kaizen Kaizen. Jakubek, dzban nad dzbany, ale w czasie od kiedy tu gra BARDZO rozwinął swój warsztat a jego postaci zaczynają mieć i okazywać dużo charakteru. Doceniam, naprawdę. Kaizen jest super.
Ulubiony NPC: WIEM! Myślałem, myślałem, myślałem, myślałem i wymyśliłem. Obecnie moim ulubionym NPC jest o dziwo Ruka ona jest taka CUTE. No po prostu bym się jej uczepił i nie puszczał i generalnie Kiki x Ruka.
Ulubiony Pet/Istota: Poniekąd to też NPC, ale no. Trochę oddzielna grupa. W każdym razie nie mam najmniejszego problemu z wyborem i mój głos leci do Pana Królika który jest po prostu fantastycznym zwierzątkiem i jeszcze okazuje się że jest w serduszku Megu no po prostu awww.
Najciekawsza akcja fabularna: Z takimi rzeczami mam problem bo mi głupio głosować na coś, co poniekąd wykreowałem jako MG. Ale poza swoimi wątkami i tymi które prowadzę to ja rzadko coś śledzę. Dam więc Zszywanie Midoro co było właściwie w pełni inicjatywą graczy (Ja bym go dobił xD). Było całkiem ciekawe to jak się do tego zabierzecie i jak wam to wyjdzie i generalnie zaangażowanie uczestniczących a także mental breakdown Midoro który się rzucał jak szczupak na haczyku, to była naprawdę ciekawa rzecz do śledzenia.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Moja pamięć jest dziurawa jak ser więc mam nadzieję że mam w głowie wszystkie śmieszne wątki i nie pominę czegoś, czego potem będę żałował. Z tego jednak co pamiętam... to chyba Oblanie cieniami Ruki. To było ekscytujące ale też zabawne, kiedy specyfik dla Kiki, został wylany na Ruke, chociaż MG chciał by był wylany na Yasu a to wszystko przy facepalmach Runy i Yoru.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Noo to akurat jest proste. Zdecydowanie Śmierć Taigi i Pana Królika może nawet nie do końca tyle co przykra była sama śmierć Taigi co konsekwencje fabularne i fakt że moja postać świetnie sobie zdawała jaki będzie tego ruzultat. No bo Megu to akurat psiarą nie jest i zdecydowanie nie przeżyła tego tak, jak śmierci pana Królika. Aż ją z tego wszystkiego zmieniło w Królikarę.
Ulubiony Pairing: Są dwa pairingi które mi się podobają. A muszę powiedzieć że nie mamy wielu ciekawych pairingów na forum, chociaż kilka zaczyna raczkować i widzę generalnie potencjał w przyszłości. Niestety na obecną chwilę no jest ciężko. Zdecydowanie jednak Orion x Souh x Nami czy nawet samo Orion x Nami ma potężny potencjał na bycie czymś awesome więc Stefan nie spier*ol tego. Jednak nagroda wędruje do istniejącego pairingu który bardzo lubie w sumie i to jest Sachiko x Shizu. No przeciez nie Yoru x Elysia. W ogóle strasznie dużo Lama x Jeleń. Podejrzane.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Nie odwiedziłem w sumie zbyt wielu nowych miejsc w tym roku, a Sakura dalej zagrzewa specjalne miejsce w moim kokoro, tak jednak chyba dam nagrodę Krainie umarłych którą Jeleń kazał mi odwiedzić na Kamaboko. Było bardzo ciekawie, bardzo groźnie a i chara dev wpadł potężny. Ale nie odwiedziałbym drugi raz, jak coś.
Najciekawsza technika: Ciekawe czy komuś się będzie chciało wypełniać tą kategorię? W każdym razie moja ocena ląduje na Burasagatte iru seikaiju Eijiego. Ta technika daje tyle ciekawych możliwosści, pozwala odkrywać takie ciekawe rzeczy, a przy tym może wymagać nietuzinkowych poświeceń. Po prostu fabularnie to jest tak ciekawe jak klan Mirai czy Kurama.
Najciekawsze wspomaganie: Nooo tutaj niewątpliwie moje ocena leci do Cursed Seal nie wiem czy to się kiedykolwiek zmieni. Strasznie mi się podoba to, jak to wspomaganie jest u nas zrobione. Widzę w nim ogrom możliwości i bardzo ciekawych rozwiązań i nie jest to po prostu "Me silny, me dużo chakra" jakie daje SM.
Najciekawszy unikat: No tutaj miałem trzech kandydatów. Z jednej strony mamy naszyjnik Rie, które jest bardzo ciekawy i fajny. Jednakże, no ja nie lubię SMa? Więc nie jest aż tak kuszący. Poza samą wróżką która jest mega. Z drugiej jest też naszyjnik Hisayukiego który jest zazdro mocno bo Kamaboko to kowal też i by mu się taki wihajster bardzo przydał. Jednakże, ostatecznie, zagłosuje na Samehadę. Zwyczajnie koncept tego miecza mi się bardzo podoba. Nawet myślałem żeby na Kamaboko go sobie ogarnąć i chociaż tego nie zrobiłem, to spoglądam na to gówno co jakiś czas i powtarzam sobie "Może kiedyś".
Najciekawszy specyfik: Chyyyyyybaaaa Dezātokōhī? Taki Blaczek w Naruto. Czy tam kawa no. Kawa z kokainą. Generalnie zabawny szajs i jednocześnie nie będący takim broken gównem jak ulubione piguły wszystkich ćpunów aka Piguła na krew i piguła na chakre. W ogóle "Pigułka żywnościowa" ale nikt jej nie żry żeby się najeść. Scam.
Najsilniejsza postać: Uhhh... oczywiście jest to oceniane w kontekście "Niechciałbym z tym walczyć", ale no, jest to sposób żebyście po porównywali sobie długość penisków. W każdym razie... ostatecznie... chyba Uchiha Hikari? To zdecydowanie najbardziej upierdliwy dla mnie przeciwnik. Nie żebym ja miał postaci mogące walczyć z kimkolwiek "Silnym" bo ja to bym pewnie wpierdol od Hao obskoczył z moimi postaciami, ale no. Gdybym miał postać na poziomie innych i gdybym miał z kimś walczyć, to chyba Hikariego wybrałbym na samym końcu. Zwyczajnie najmniej worth wysiłku walka. Tak jak jest trochę postaci na jego poziomie, tak zwyczajnie no, ta byłaby najbardziej ryzykowna.
Najładniejsza postać: Oh my god. A mamy tyle ślicznych dziuń. Hmmm chyba najbardziej me gusta będzie Yokomine Yozora bo kurde to jest Dusk. I ona jest so hot. I ma rogi. Ale tuż za nią jest Shizu! Bo C.C. też jest hot. Jak kiedyś Nana będzie miała Holo na avku to też będzie wysoko. Do boju dziunie, do boju.
Najładniejszy NPC: Pewnie miałbym z tym lekki problem gdybym sobie nie przypomniał o San i już nie mam problemu. Jaka ona jest hot, to ja nawet nie.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Azbest w zupie a choinka w dupie, ja to poniekąd organizuje, to co będę decydował.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 954
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Powiem szczerze, ciężki wybór. Jako MG miałam okazję prowadzić misję wielu postaciom, które były super... jednakże chyba w moim serduszku najbardziej zapisała się Hoshino Megumi w trakcie eventu. Jak czytam posty Megu, to nic tylko przytulić. Zaraz za Megu powiedziałabym, że Yuki, której fabuły z Kicią są po prostu chef kiss i bardzo polubiłam tę postać, nawet jeśli Yuki psuje moje fabularne plany.
Ulubiona postać męska: Ogólnie to zgadzam się trochę z Donem, że dużo męskich postaci na forko cierpi na syndrom protagonisty płaczących tylko wtedy, gdy pada, by nie było widać ich łez. Wydaje mi się, że w tym wszystkim Maji Eiji się trochę wyróżnia poprzez bycie tą zagubioną w przestrzeni bułą.
Najzabawniejsza postać: Kurogane Hao i jego folia. Wiele razy się śmiałam z tych postów i jego podejścia. Tak trzyma, Panie Wąsik!
Ulubiony NPC: Jako MG pozwolę sobie wytypować dwa - jeden mój, a drugi od kogoś innego. Tak więc z mojej gromadki, to Inuzuka Satoru, he's a good boi i go kocham całym serduszkiem, Ayaczka jest zaraz za nim! Jeśli chodzi o NPC innego MG, to powiedziałabym Tsuyu Ameko, sensei od Nany, z którą miałam okazję trochę więcej mieć interakcji i fabularnie bardzo ją polubiłam. No i ten unikat dla Nany z eventu będący dosłownie prezentem od Ameko... moje serduszko się rozstopiło.
Ulubiony Pet/Istota: Kicia. Wiem, że ją stworzyłam, ale była też cudownie prowadzona przez Dona, przez osobiście jeszcze bardziej ją polubiłam.
Najciekawsza akcja fabularna: Onsen z Jofu. Ja wiem, że to nie jest jakoś bardzo epickie jak pokonanie Shi i w ogóle, ale fakt, że zupełnie zmieniliśmy plan MG i poszliśmy innym routem, próbując z ogarnąć rzeczy przy pomocy talk no jutsu... było super. Bardzo mi się to podobało i ogólnie wierzę, że Jofu kiedyś będzie po naszej stronie ;_;
Najzabawniejsza akcja fabularna: Ja to mam same edgy wątki, dramaty w trzech aktach i tak dalej, mało takich śmiesznych rzeczy się dzieje u moich postaci, ale powiedziałabym, że Malchut ustalająca dwunastą zasadę. Gdy przeczytałam, że muszę sprawić sobie bombelka z Hikarem, to po prostu padłam ze śmiechu. Z wątków które prowadzę, to najbardziej mnie rozbawił Jugemu korzystający z wychodka NPC. Nigdy się nie spodziewałam, że będę opisywać wystrój wychodka na bagnie...
Najsmutniejsza akcja fabularna: San powalająca Ameko. Dosłownie płakałam pisząc posta Naną tego posta, więc myślę, że to mówi samo za siebie.
Ulubiony Pairing: Tak bardzo jakbym chciała napisać Tsubaki x Hikari, tak w chwili obecnej w moim serduszku jest Megumi x Satoru. This ship needs to sail.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Don rzucający trochę lorem Asa no Kuni mnie mocno zaciekawił tamtym rejonem i na pewno się wybiorę!
Najciekawsza technika: Ten'i: Nagareru Tamashī no Kawa, prywatne Ninjutsu Hikariego. Ogólnie podoba mi się ten koncept kradnięcia chakry przy cięciach, good shit.
Najciekawsze wspomaganie: Tatari, bardzo ciekawe fabularnie wspomaganie, które na dodatek u każdego użytkownika może wyglądać zupełnie inaczej, co jest w mojej opinii super.
Najciekawszy unikat: Tamashī no ken, unikat eventowy od Hitosha. Od samego początku podobał mi się koncept. Uważam że to jest mega ciekawe fabularnie na dodatek to coś... innego po prostu, dlatego jest fajne.
Najciekawszy specyfik: HOBO CHINTSŪ, od Jajko do wyłączania bólu. Trochę wycarry'owało Midoro i jego składanie do kupy.
Najsilniejsza postać: Wybór w sumie tutaj nie jest dla mnie taki ciężki - Uchiha Hikari. Spowodowane jest to głównie faktem, że Jeleń rzeczywiście w pełni wykorzystuje cały arsenał postaci, gdzie np. w przypadku Seiciaka taki shoton czy mokuton są trochę zapomniane w moim odczuciu, aczkolwiek chciałabym zobaczyć jak je w przyszłości rozwija bardziej.
Najładniejsza postać: Pozwolę sobie wytypować dwie postacie, jedną męską drugą żeńską, bo żeby życie miało smaczek... Hikari z Miyamurą na avku jest po prostu 10/10. A z dziewczynek to Kasane Kirara. No Ayaka, Ayaka jest śliczna.
Najładniejszy NPC: Pokieruję się tą samą logiką co w poprzednim punkcie... Yamanaka Hikari od samego początku był chef kiss, choć tuż za nim jest Shi. W kwestii kobiet... cóż. San. She's damn hot.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Pół roku. Myślę że to dobra opcja, bo wtedy więcej postaci / wydarzeń będzie miało szansę na bycie rozpoznanym!
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Shin'ya Yuki
Posty: 438
Rejestracja: 26 mar 2023, 23:39
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Junior Katoniarz
Discord: athrevin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska:O mamo... dużo tego a zarazem nie wiem w sumie jak to ocenić. "Ulubiona" to bardzo ciężkie pojęcie koniec końców! Oczywiście lubie swoje, ale cholera nie będę głosował na samego siebie. Więc wybieram Hyuga Tsubaki. Jest dla mnie top 1, ze względu na to jaką miała historię, jaki ma development oraz jak daleko zaszła.
Ulubiona postać męska: O jezu... Nie no, bez namysłu Maji Seitaro. Nie ma drugiego chłopa na forum z tak długą i bogatą historią.
Najzabawniejsza postać: Maji Eiji, nie wiem... jego perypetie oraz cały build wywołuje na mnie uśmiech. I nie jest to prześmiewczy uśmiech! Taki przyjazny raczej.
Ulubiony NPC: Falafel, osobiście chętnie bym jeszcze trochę lore tej postaci poznał. A jeżeli ona należy do kategorii niżej, to mam to gdzieś, bo tam jest kto inny na pierwszym miejscu.
Ulubiony Pet/Istota: Kicia, oczywiście że Kicia. Norka z Donem robią świetną robotę, prowadząc tego małego demona.
Najciekawsza akcja fabularna: Ojesu... Herbatka z Malchut raczej :confusedcat:
Najzabawniejsza akcja fabularna: Może mam popsute poczucie humory, ale śmierć Tsukiry była dla mnie top 1 durną akcją xD
Najsmutniejsza akcja fabularna: Ojeju... backstory Furiony.
Ulubiony Pairing: :confusedcat: Ciężko mi o ulubiony, bo tak jak Tsubaki lubię, tak druga betonowa połówka mnie odrzuca DissapointedJelen
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Kraj Lisów duckface
Najciekawsza technika: Burasagatte iru seikaiju, yup zdecydowanie najciekawsza i... najbardziej losowa technika na forum.
Najciekawsze wspomaganie: Tatari bez dwóch zdań, nie ma dwóch takich samych i tyle. Choćby brać techniki identyczne, to sam cień będzie zawsze inny i inaczej wpływał na charakter/działania postaci.
Najciekawszy unikat: Najciekawszy, nie najsilniejszy, tak? No to Zen'aku no tenbin, jest... ciekawy, co tu dużo mówić?
Najciekawszy specyfik: dunno shrug
Najsilniejsza postać: Bez dwóch zdań Maji Seitaro.
Najładniejsza postać: Fuuka :kannasip:
Najładniejszy NPC: Dalian :paimonangry:

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Azbest w zupie a choinka w dupie calculate
Jeżeli nie jest powiedziane inaczej, Yuki jest w postaci szmacianej lalki.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Kiki. Just Kiki. Nie każcie mi tłumaczyć. Ilekroć czytam posty z nią to albo zdycham ze śmiechu albo... kurde, nawet nie wiem jak to nazwać. Więc no, Kiki.
Ulubiona postać męska: Nie no, nie jestem jakoś super mega dobra w takie rzeczy, ludzie. Ale tak, generalnie jeżeli chodzi o męskie postacie, to mamy zajebiste muzeum garncarstwa na forko. Nie mniej imo i tak warto docenić takiego Seiciaka. Że się chopak stara nie rozjebać drugiego kontynentu, jak pierwszego.
Najzabawniejsza postać: Mówiłam już, że uwielbiam Kiki? To ten, no. Uzumaki Kiki.
Ulubiony NPC: Bosze, nienawidze tej kategorii. A to dlatego, że nie chcę głosować na NPC które są gdzieś u mnie w fabułkach bo to stronnicze fest będzie. Więc rzucam głosem w Elysie. Nie śledziłam jakoś dużo, ale mega mnie bawi jak Don ją wyzywa na DC, także to definitywnie dobry NPC musi być xD
Ulubiony Pet/Istota: Leave Saba alone. Ja wiem, że to patola (wcale nie, good gurl) i dziunia jest tak rakogenna że mi zafundowała chemię na Waku, ale to jest taki chaos że nie miałabym serca jej eksmitować. Nawet widząc, co czasami odpierdala xD
Najciekawsza akcja fabularna: Wspólne składanie kanapy Midoro bez instrukcji obsługi z całym tym chaosem wokół to zdecydowanie coś, co warto chyba tutaj wrzucić.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Sorry, ale mnie dalej bawi wyjebanie przez Seitaro wszystkich okien w Kusie przez przypadek xDDDD To było złoto normalnie, nawet jak nie wszyscy byli z tego outcome'u zadowoleni xD
Najsmutniejsza akcja fabularna: Kurła, Jeleniu, ja ci dalej pamiętam jak mi zacząłęś zabijać NPC za NPC w Aki. I mi jest kurde dalej przykro złolu D: Wybaczam ci tylko dlatego, że jednak okazali się trochę bardziej żywotni Q__Q No, Onimaru przynajmniej, bo Ishi clown stwierdził, że se umrze na amen.
Ulubiony Pairing: Hmm... Kurde, jest sporo fajnych. Serio. Ale jakoś tak jak patrzę sobie na Kiki x Yoru, to... ojej. Kurde, śmieszni są. Kiki to w ogóle comedy peak. I Yoru który w sumie to nie bardzo wie co ma zrobić z tym senseiowaniem, i w ogóle kurde z Kiki, i teraz jeszcze z Runą. Nie wiem, weźcie piszcie te posty kurde ten, a nie się opierdalacie. Tak panie Lamo i panie Jeleniu, na was patrzę.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: kolejne okropnie ciężkie pytanie. Tak dosłownie. Z jednej strony bym wrzuciła Kanał, ale czuję, że do tego chciałabym zobaczyć trochę więcej szczurzej krainy by ocenić, a nie tylko jedną, całkiem opuszczoną lokację. Ale to ma potencjał, tak masę potencjału przez ten pakt Sukatsu ze szczurami. Także mimo wszystko wrzucam Izumi no Kuni. Ilekroć ja widzę opis tego miejsca to mam z miejsca całą listę rzeczy, jakie w sumie poszłabym tam odwalić i pewnie będę się przy tym świetnie bawić.
Najciekawsza technika: Burasagatte iru seikaiju. Eiji, dej. Albo nie, bo mi slotów nie starczy. Ale dej, nie wiem, w unikat to przekujemy.
Najciekawsze wspomaganie: Kama Dusz. Pamietam jak Don mówił, że Hao prawie dostał worek-gache z unikatami. I to było super, lubię gache. Jajko poszła o krok dalej i ma całą Kame z duszami i random wszystkim. Risky, pewnie, ale czy ciekawe? Jeszcze jak.
Najciekawszy unikat: A ja powiem, że Eien no Kizuna. To może nie jest jakiś mega op unikat, może nie niszczy całych nacj i nie ma jakiś mega fancy zdolności ale kurde. Ma takie fajne, proste działanie, że jakby to bym stand alone unikat fabularny, jeszcze na B, to był z miejsca rzuciła po niego prośbę do adminów. Fuuka, dej.
Najciekawszy specyfik: Ciężko mi o ciekawe specyfiki. Jest dużo użytecznych, ale ciekawych? Jak rzuci mi się w oczy coś mniej standardowego to dam znać. W następnych łososiach .w.
Najsilniejsza postać: Ja wiem, że Kensei ma w cholerę pieczęci i desintegration Tymek. Ja wiem, że Seiciak jak jebnie Kirinem to załatwia kontrakt dla szklarzy na kolejny rok. Ja wiem, że Hikari ma pojebane techniki. Ale kurde. Yuki. Just Yuki. Spróbuj jej jebnąć, to uderzysz w barierę. Przebijesz przez barierę, to weź się przebić przez 12 wytki. A jak już się przebijesz to licz na to, że trafisz akurat w serce. Powtórzy jeszcze 4 razy. A jak jej się znudzi stanie to jeszcze się człowiekowi tak wydrze w twarz, że fala zmiata ziomeczka wraz z krajobrazem. Ja nie chcę, serio. Na resztę coś bym może wymyśliła, przy Yuki zwyczajnie by mi się nie chciało.

A, i sam jesteś Don leszczem na hita, pff :C
Najładniejsza postać: Aaa... nie powiem, ha!
Najładniejszy NPC: Pacz wyżej.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Whatever xD
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 477
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska:Ciemszkie są to pytania, aaaa. Ale chyba mój głos padnie na dwie postacie - Wakuri oraz Rie. Waku kupuje mnie tym, że ona stara się być normalna i miła, tylko trochę jej w życiu nie wychodzi i zbiera wady mentalne jak pokemony. No i to pragnienie posiadania przyjaciół - mega fluff, aż chce się ją przytulić. Taka dobra dusza, którą los ciągle wrzuca na miny. Rie nie da się nie lubić; mimo, że jej fascynacja parami homoseksualnymi jest fest męcząca, tak irytuję się na to tylko przez chwilę, bo nie da się zwyczajnie wkurzać na to dłużej.
Ulubiona postać męska: Bruh, to jest kwestia, nad którą zastanawiałam się długo i chyba ciężko jest mi wybrać jedną konkretną, ulubioną męską postać. Na pewno na wspomnienie zasługuje Hitoshi - bardzo ładnie rozwinął skrzydła, biję brawo, jest to development warty uwagi. Generalnie moment, w którym pocieszał Jajko gdy mu powiedziała o mieczu pełnym Yamanak był bardzo wholesome.
Lubię też Seitaro, który próbuje uskuteczniać Redemption Arc i w sumie całkiem nieźle mu to wychodzi. Moment, w którym zastanawia się, czy zabić Jajko czy jednak ją wyleczyć, po czym wybiera to drugie - no ciareczki to były, doceniam.
Najzabawniejsza postać: Łysy z Kusy aka Hao. Folia pełną parą, ale doceniam odniesienia do niej w postach. Totalnie chciałabym zobaczyć rozmowę dwóch naczelnych foliarzy - Eijiego i Hao.
Ulubiony NPC: Cienszkie pytanie, ale wydaje mi się, że Furiona wygrywa. Głównie dlatego, że napisanie postaci antagonisty wbrew pozorom nie jest takie proste i bardzo łatwo jest to spieprzyć. Furio, mimo że miała być tą złą (przynajmniej ja to tak odebrałam), ma cechy które sprawiają, że czuje się do niej jakieś współczucie i sympatię. Ma super historię i bardzo mnie ciekawi, co jej w głowie siedzi. Doppi ze swoimi randomowymi efektami potek jest super ciekawa i zdecydowanie liczę na więcej interakcji z tą postacią w przyszłości. Poza tym nie sposób nie wspomnieć o dobrej duszyczce Tomku z fabuły Shionki, wydaje się być bardzo miłym i potrzebnym kontrastem dla jej upośledzenia.
Ulubiony Pet/Istota:Zdecydowanie Dorobo oraz jego żarty, które często były absolutnie nie na miejscu (aaaa, dżołk o nowotworze przy chorym pacjencie to był ból) i mimo, że żenujące, to totalnie bawiły. Całkiem wysoko siedzi też Kicia. Nie ukrywam, że interesuje mnie też, kim był ten dobry głosik z ukradzionej Furionie duszy, ale liczę, że to nie jest koniec jego czasu antenowego i będzie jeszcze okazja, żeby porozmawiać, być może nie jedna! *Don, wcale nie zerkam w twoją stronę*
Najciekawsza akcja fabularna: Asa stająca się prawdziwym smokiem była totalnie epicką akcją. Poza tym tak, składanie Midoro było bardzo ciężkie, ale satysfakcjonujące dla kogoś, kto lubi medyczny stuff.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Yuki i Kicia przeprowadzające wywiad z Romkiem-trupkiem była tak absolutną komedią w chwili, gdzie wszyscy byli turbo poważni i przejęci oblężeniem. Zaraz obok tego będzie dyplomatyczna rozmowa dwóch Yōganów, gdzie zamiast dojść do jakiegoś porozumienia (bo mogli i powinni), ich geny wzięły górę i zaczęli się wyzywać jak banda upośledzonych nastolatków.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Wspomnienia Orokiego na temat Furiony, jakimi oberwałam przy próbie kontaktu. Kokoro bolało mnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. No i śmierć Miry, zasłużyła na lepszy los.
Ulubiony Pairing: Chyba Satoru x Megu, którzy są totalnie uroczy razem i wydają się takimi sane postaciami, które mają się ku sobie. Doceniam totalnie. I chyba chciałabym więcej poczytać Rie x Hikari (Yamanakowy ofc), bo to mogłoby mieć potencjał.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Nieustannie od roku (albo i dwóch roków!) Arashi no Kuni, do którego w końcu się wybiorę i zakoleguję z tymi ludzikami z podziemi. Poza tym specjalne miejsce w moim serduszku ma Ringo no Kuni będące miejscem, w którym moja postać na pewno bardzo dobrze by się odnalazła.
Najciekawsza technika: Podobają mje się te stwory mokutonowe od Rie, aka Ararary/Enty. Poza tym, totalnie ciekawią mnie wszelkie techniki bazujące na Kokoroganie.
Najciekawsze wspomaganie: Przybijam sobie piątkę albo liżę własne jaja, ale Kama Dusz jest dla mnie 10/10. Absolutnie nie mogę doczekać się budowania relacji ze Starożytnymi. Będzie ciężko? Będzie, a jak. Ciekawie? Matko bosko, jeszcze jak!
Najciekawszy unikat: Ta Latarnia, która ma nieść światło i nadzieję. Chcę jom.
Najciekawszy specyfik: Wszystko to, co wychodzi z warsztatu Doppi. Te randomowe efekty były świetne xD. Choć nie ukrywam, że sama raczej bym po nie nie sięgnęła (chyba, że bym musiała). Za tą zmianę płci bym się nie obraziła, to byłoby super ciekawe.
Najsilniejsza postać: Dla mnie? Wszyscy, bo wszyscy by mnie dosyć ez poskładali (tak zakładam). Ale chyba Hikari z arsenałem ninjutsu oraz Kensei, co by wszystko zapieczętował (włącznie z własną starą).
Najładniejsza postać:
  • Męska: Kasane Mitsuki, zdecydowanie. To jest Gojo, nie da się przejść obok niego obojętnie.
  • Żeńskie: Tutaj wrzucam Rie, która ma vibe jesieni, września - jest kolorowa i ciepła. W opozycji, a jednocześnie warta wspomnienia będzie stała Tsuru - pani zima, resting bitch face, no obie są piękne
Najładniejszy NPC: Tomek z fabułki Shionki, ma wiz Toma Hollanda, nie może być inaczej. Pan Iwamura niestety miał zbyt czasu antenowego, ale zdążył zapaść mi w serduszku.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Pół roku może być, choć chyba zależy, czy zdążą się do tego czasu zrobić jakieś dzikie rzeczy,
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 176
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Oh kurwa, ale ciemszko wybrać w chuj. Mam conajmniej kilka do wyboru, które uwielbiam, ale wydaje mi się, że Fuuka jest numero uno. Ok, rozumiem że jest dużym turn-offem w wielu kwestiach, ale to jak jest prowadzona, jak nie wypada z charakteru nawet na sekundę, jak robi rzeczy The Fuuka Way. Nie ma lepiej odtworzonej zgodnie z charakterem postaci. Laczku, zdejmuję swoje kapcie w ramach okazania szacunku - jest genialna.
Ulubiona postać męska: (Prawie) Wszystkie męskie postaci mają jakiegoś ogromnego kija w dupie. Nawet Tsubaki w porównaniu do nich ma tylko kijka. A jak nie mają kija w dupie, to są spierdoleni kompletnie w inny sposób. Ciężko jest tu kogoś wybrać. Na SnM wybrałbym Uchiha Arina, a tutaj kogo mogę wybrać? Wydaje mi się, że tylko Kamaboko obecnie ma sens, a i tak czuję się z tym wyborem jakoś mehowo.
Najzabawniejsza postać: Bez dwóch zdań Sayu.
Ulubiony NPC: Iru? Ciężko mi wytłumaczyć dlaczego, ale Iru wydaje się być sensowniejsza od reszty, bo chociaż jej akcje są w pełni zgodne z tym jak prognozuję sobie jej charakter.
Ulubiony Pet/Istota: Będę se lizał jajca, ale dodam tu Nami (bo jest wróżką, a nie jakimś jebanym NPC), bo dodała mi głębi do postaci i nadała jej dużo fabularnie sensu.
Najciekawsza akcja fabularna: Nie wiem, czy to akcja, ale chodzi mi o moment, gdy w 3 grupie na evencie wszystko i wszyscy byli podejrzani o bycie zdrajcami.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Shi mówiący do Eijiego, żeby się umył, bo nie chciał walczyć z obsranym wojownikiem na polu bitwy.
Najsmutniejsza akcja fabularna: To, że Takashi prawie umarł z rąk Iru, po tym jak dosłownie chciał pomóc jej i Orokiemu.
Ulubiony Pairing: Nie chcę już sobie lizać Jajec (ach ta gra słów) i nie powiem Mitsu x Kira. Powiem, że najlepszy pairing to lesbian duo Chiyo x Fuka.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Nie mam kandydata.
Najciekawsza technika: Moim zdaniem najciekawsza technika to bariera czasowa, którą ma Yuki, bo widzę tam ogromny potencjał na dalszy rozwój i dziwne akcje.
Najciekawsze wspomaganie: Bez żadnego zastanawiania się - Kama u Jajko. Nie muszę tutaj nic więcej tłumaczyć.
Najciekawszy unikat: Dopóki nie skończy się misja, to nie mogę powiedzieć
Najciekawszy specyfik: Dunno
Najsilniejsza postać: Dowiemy się jak już zaktualizuję nasz ranking. Gdybym miał jednak wybierać na podstawie czystych możliwości adaptacji oraz ogólnego utility, to bez wątpienia wybrałbym Seitaro. Widzę jednak ogromny potencjał w Yuki, Tsubaki, Wakuri i w... Rie.
Najładniejsza postać: Wszyscy wiedzą, że wybiorę kogoś z rogami, więc nawet nie muszę się starać tłumaczyć, że to Asahiran.
Najładniejszy NPC: Sayori. Powodów nie podam, ale są 2.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Azbest w dupie a choinka w zupie
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Fawkes
Posty: 407
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:29
Ranga dodatkowa: Moderator Kuźni | Mistrz Gry
Discord: poprostujakub
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Złote Łososie 2024

Matkoooooo, jak ja nie lubię uzupełniać takich rzeczy, ale kurde Don i Jajko mnie teraz srają na vc więc here we go. :confusedcat: Anyway pozwolę sobie zauważyć, że nawet nie próbuję tu być obiektywny i często to działa na zasadzie "pierwsza myśl po przeczytaniu tytułu".

Ulubiona postać żeńska: Yamanaka Aiko. Bez wątpienia fajna postać tak obiektywnie, ale dość wysoko podskakuje w moim rankingu, bo dość często wchodzę z nią w interakcje Hitoszem. Bardzo przyjemnie mi się piszę to relację, gdzie sobie śmieszkujemy randomowo. Also przestańcie mi to wypominać ten jeden moment jak byłem bardzo wholesome dla niej, po prostu jakoś tak wyszło :flush:
Ulubiona postać męska: ZNIENAWIDZONA POSTAĆ MĘSKA: Cysorz, Maji Seitaro. Overall fajna postać, bo widzę jaki arc odwala w międzyczasie. Ale śmieszkom z bycia Sunijskim Dyktatorem nie będzie końca, nawet jeśli miałby popełnić honorowe samobójstwo i zmienić się w kamikaze atomówkę by zabić ostatecznego bossa forum.
Najzabawniejsza postać: Eiji. Bubuś to agent chaosu i zniszczenia i cokolwiek nie odwala to jest śmieszna rzecz do czytania.
Ulubiony NPC: Ehhh... Nic takiego nadzwyczajnego nie przychodzi mi do głowy.
Ulubiony Pet/Istota: Dorobo/Gin. Kurde, dużo miałem do czynienia z tymi dwoma klaunami z Łasicokształtnych. Bardziej niż z własnym paktem, a to o czymś świadczy. I hope że w następnych Łososiach w tym miejscu będzie któryś z Lisów :C
Najciekawsza akcja fabularna: Overall nie miałem personalnie takiej akcji na której zrobiłem :O. Bo ogólnie wszystko co czytam na eventach było ciekawe. No nie mam nic takiego no ;__;
Najzabawniejsza akcja fabularna: Shokugeki. To była bardzo głupiutka misja. I mam z tego powodu pierwszy tytuł postaci na Hitoszu, więc chyba słuszny wybór.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Idk, bardzo mi smutno było jak doprowadziłem przypadkiem do śmierci płodu na misji A u Jelenia. Dosłownie przykro mi było do końca misji (nie tylko in character).
Ulubiony Pairing: Ehhhh... Trudno mi tu powiedzieć. Pewnie 2 miechy temu wciąż bym się śmiał i mówił że Tsubaki x Hikari to fajny ship, ale jak patrzę jakim drewnem jest ten Uchiha, to nie wiem kurna. A pozostałe shipy to takie z którymi nie miałem do czynienia i nie wiem skąd wynika ta chemia (Megu x Satoru) albo żartobliwe shipy które w ogóle nie mają żadnych podstaw bycia poza offtopowymi śmieszkami (Rie x Eiji). Tak więc pass.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Kitsune no Kuni. Śmieszne miejsce do zamieszkania. Also w Kraju Lisów jest Kraina Lisów, a kto ma Pakt z Lisami? Ja. Więc no niczego nie żałuję.
Najciekawsza technika: To Ninjutsu wspomaganie Eijiego, co pozyskiwać wiedzę kosztem własnego życia. Pomysł bardzo ciekawy
Najciekawsze wspomaganie: Kama Dusz co ma Jajko. Kama sama w sobie jest ciekawa, ale fakt, że Aiko czeka ruletka jaka dusza przybędzie tego dnia z pomocą sprawia, że może być śmiesznie albo kijowo. I hope że na następnym evencie będzie walka San i jak Jajko to odpali to zrespi się Ryu, który będzie horny na panią boss. Byłoby komicznie.
Najciekawszy unikat: Riguressā | Regressor od Inkwizytora. Dlaczego ciekawy? Wina Kaizen persony. Potężny garłacz który strzałem rozwala przeciwnika (jeśli wierzyć fancy fabularnemu opisowi). Potrafię sobie wyobrazić by pójść na niego na Skę - zwłaszcza, że build tej postaci w ogóle nie będzie viable na wysokolevelowych przeciwników. Chociaż patrząc, że zapowiada się wtedy heist, to w sumie to brzmi jak coś fajnego i okazja do wykorzystywania innych metod niż siłowego nawalania technikami S. Zaraz kurde, wychodzi, że cała fabułka powiązana ze zdobywaniem unikatu jest ciekawa. To tym bardziej zasługuje w moim mniemaniu.
Najciekawszy specyfik: Ogólnie zrobienie ciekawej potki jest trudne. Musiałaby dawać jakiś bardzo niecodzienny efekt. No, a ja takich potek nie znam, a przejrzałem nawet archiwum.
Najsilniejsza postać: Hokori Kensei. Ma najwięcej PeDeków, wybuchnął Shiego, normalnie powinien dostać jakąś ogromną rozpoznawalność za tą akcję. Idk nie znam się na ocenianiu power leveli postaci.
Najładniejsza postać/NPC: Uhhhh... Ranking dup był ostatnio i tam parę postaci podostawało Skę. Jak ktoś ma wątpliwości to odsyłam do Laczkowego arkusza.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Pół roku, może to polubię.

Obrazek

Prowadzenie misjiRangi Dowolne
  1. Find Your Own Way - Przygoda Rangi A dla Kurogane Hao.
  2. Lekarzu lecz się sam! - Misja Rangi D dla Orochi Sairai.
Awatar użytkownika
Maji Seitaro
Posty: 413
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:44
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Ranga dodatkowa: Sennin
Discord: AdrienSterne#3206
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Yamanaka Aiko wygrywa u mnie po raz drugi chyba. Bardzo ,,przejrzysta'' postać, dobrze odgrywana, którą dobrze się czyta już od SnM. Nie jest taka ą ę jak Tsubaki i taka jak Wakuri, której maniery nie lubię. Na drugim miejscu wstawiłbym Yuki, bo jest autentyczna w tym jaka jest. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie Arina prowadzącego postać normalną na umyśle. Dobrze mu to wychodzi.
Ulubiona postać męska: Maji Seitaro. No, byłbym to ja gdyby w dobrym smaku było wstawianie siebie, ale powiem, że tym razem nie wiem, serio. Normalnie pewnie dałbym Kenseia, ale czegoś mi w nim brakuje, jakiegoś takiego pazura. Hikari z kolei jak wiele osób słusznie jest trochę nijaki, betonowy. A ma taki potencjał.
Najzabawniejsza postać: Yuki. Kisłem niejednokrotnie czy to z powodu dialogów z Kicią, czy działań podejmowanych przez tę postać
Ulubiony NPC: Oroki. Żaden.
Ulubiony Pet/Istota: Ofc, że Kicia , nie da się nie lubić tego Filemona. Chylę czoła Norce i Donowi za odgrywanie tego dzbana
Najciekawsza akcja fabularna: Sklejanie Midoro i zaangażowanie w to połowy grupy 3
Najzabawniejsza akcja fabularna: Romek x Yuki, a dlaczego, to odsyłam do nominacji Jajko. Doskonale to opisała.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Dobre intencje, desperacki krok i tragiczna śmierć Takashiego
Ulubiony Pairing: Nie interesuję się pairingami.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Niezmiennie intryguje mnie Smocze Imperium. A poza tym to Sunagakure.
Najciekawsza technika: Trochę zwalę sobie konia, ale nieskromnie powiem, że moje prywatne Rengoku, jakiego nie miałem jeszcze możliwości wykorzystać. Ale to mam trochę jebla na punkcie Dark Fantasy i teorii wielu wymiarów.
Najciekawsze wspomaganie: Kama. W Boruto zaprezentowano ułamek tego, co można byłoby z nią zrobić i tego do jakiego character developmentu mogłoby to doprowadzić. Od kiedy ograłem Cybera bardzo polubiłem motyw konstruktu osobowości jaki towarzyszy postaci.
Najciekawszy unikat: No mam nadzieję, że gunbai. A tak to Kama Dusz Jajko.
Najciekawszy specyfik: ofc że cziterska piguła wzmacniająca chakrę XD
Najsilniejsza postać: Ex-auqeo Hikari oraz Kensei. Jeden upierdliwy ze względu na wszelkiej maści techniki na każdą okazję, drugi za wnerwiające Fuiny robiące kisiel z mózgu + obaj zyskują na battle IQ.
Najładniejsza postać: Jeden powie , drugi stara Eijiego, a ja co jestem trzeci powiem, że Yamanaka Aiko, która niby wg opisu KP wygląda przeciętnie, ale zyskuje na atrakcyjności dzięki charakterowi. Z facetów, to ja. Sorry.
Najładniejszy NPC: Iru. Zabrałbym ją do Hiszpanii.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Jest sens organizować to po jakimś większym wydarzeniu, gdzie uczestniczy masa osób poznających nawzajem swoje postaci.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2023, 20:41 przez Maji Seitaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fuuka
Posty: 114
Rejestracja: 27 sie 2023, 16:45
Ranga: Muryō no ninja
Discord: virgovern
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Zdeeecydowanie mamy więcej fajnych postaci żeńskich niż męskich na forko. No sorry. Wśród moich ulubionych będzie zdecydowanie Wakuri, Megumi, Asahiran, Yuki, Aiko i Sayu - z czego (po długiej batalii wewnętrznej) oddaje nr 1 Sayu.
Ulubiona postać męska: Siedziałam i myślałam intensywnie i w sumie największą moją sympatię zdobywa Maji Eiji. Naprawdę jest ciekawy, ma swój świat i bardzo lubię tę jego "zagubienie" w świecie. Pat pat.
Najzabawniejsza postać: Wakuri. Kocham Waku i absurdy jakie może robić.
Ulubiony NPC: Shi. Gnoje śmierdziele Q_Q. Ale ogólnie mamy mega dużo super NPCtów. Kocham Satoru (nawet jak on mnie nie kocha mnie), koncept Elysi (i to jak znęca się ona nad Kiki) jest supi, mega ciekawi mnie Falafa, uwielbiam Doppi. W ogóle jest ich wiele fajnych i klaszczę naszym MyGy.
Ulubiony Pet/Istota: No zdecydowanie Kicia. Kocham Kicię. Wszystko co najlepsze i wszystkie smaczki dla Kici.
Najciekawsza akcja fabularna: Plot-twist, że Iwamura to Shi. Może dlatego, że jestem simpem Shi, a może bo Don mi przekazał tę wiedzę tajemną wcześniej i skręcałam się ze śmiechu jak ktoś pisał "Iwamura go poskłada" "no Iwamura ma zbyt mało czasu antenowego". Albo jak się kazał umyć Eijiemu. No i jego wejście (w masce z napisem 5 XDDDDD) było epickie.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Zdecydowanie wywiad z Romkiem. Ogólnie przygody Kici i Yuki na evencie czytało się tak świetnie. W ogóle też jeszcze mega śmieszne było jak Hitoshi przyzwał lisa pustynnego w deszcz, a ten stwierdził "nie będę robił w takich warunkach" i sobie puffnął XDDD.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Śmierć Taigi i Królika. Damn u idolki. Also jak San złożyła Y. Hikariego. Serce boli.
Ulubiony Pairing: Statek Megu x Satoru wypływa z portu.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Za mało znam, za mało wiem. Czijo zabierz mnie w fajne miejsce.
Najciekawsza technika: Za dużo jest technik aby mój mózg to ogarnął, więc idk.
Najciekawsze wspomaganie: Tatari. Buildowo jest bardzo wszechstronne plus fabularnie mega ciekawe. Ide po Tatari nawet jak jestem cipcia vs wady owo
Najciekawszy unikat: Koraliki Aiko. Zdecydowanie. Bardzo fajny stuff.
Najciekawszy specyfik: Aaaaa nie wiem, nie znam się ;_;
Najsilniejsza postać: Albo Hikari albo Kensei. Tbh nie wiem, którego boje się bardziej.
Najładniejsza postać: Kaede. No kurde zdecydowanie Kaede.
Najładniejszy NPC: Yamanaka Hikari. Lick.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: A ja powiem, że co rok. Bo się znudzi jak będzie co pół roku.
Obrazek
memosz frajer kliknął niżej
Oto link do fajnej muzyczki

Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Wakuri. Bez zastanawiania się i analizowania, Waku. Tak jak Midoro mogło by się niespodobać wiele rzeczy jakie dziewczyna robi na co dzień, tak ja jako gracz uwielbiam ją pod każdym względem.
Ulubiona postać męska: No i wbijamy w dylematy. Patrząc po śmietance forum nie lubię nikogo. Kensei jest nudny, Hikari to frajer a Seitaro to kutas. Bottom tieru nie ma co patrzeć i nagle wychodzi, że zaczyna brakować facetów do oceniania. Ciężko też oceniać innych pewnie dobrych kandydatów jak Kamaboko, którego nie czytałem ani jednego posta i znam go tylko z opowieści. Głosowanie na samego siebie i to jeszcze w kategorii męskiej było by literally lizaniem se jaj, więc liczę, że zaraz coś wymyślę. Po przekopaniu się przez każdego faceta z zaakceptowaną KP mój głos idzie do Kiohime Daichiego. Bardzo podoba mi się odgrywanie jego postaci jako ojca w grupie, którego ten tatusiowy instynkt bardzo często wychodzi na jaw i jest głównym czynnikiem podejmowania większości akcji postaci. Zaraz za nim Sabataya Yumishi. Trochę zbyt zdepresjowany, lecz to dobra buła.
Najzabawniejsza postać: Analogiczny problem jak z męskimi postaciami. Nie śledzę za bardzo wątków innych osób bo nie mam na to zwyczajnie czasu, a postacie z jakimi mam styczność są względnie normalne. Od czasów Raiona nie spotkałem się z kimś, kto by zbliżył się do jego poziomu komizmu i absurdu. Nie widzę też sensu śmiać się z folii takiego np Hao, którego jak by nie patrzeć teoria, że golemy były zatrute okazała się prawdziwa. Odrobina paranoii jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Tak więc jeśli wolno głosować na nieaktywnych graczy, Chisan Raion, jak nie to skip.
Ulubiony NPC: Hoseki Shuna przychodzi mi jako pierwsza do głowy. Bardzo podoba mi się kreacja postaci jaka komunikuje się karteczkami, nic nie mówi a mimo to MG był w stanie pokazać jaki ma charakter czy też poglądy.
Ulubiony Pet/Istota: Caleb. Sam jestem w szoku, że pickuje męską postać, a jednak. Chłopaczek jest po prostu wholesome i mimo bycia cieniem/alter ego, jakie zobaczyliśmy, że w przypadku innych graczy to patologia, tak Caleb pozostaje normalny i uroczy.
Najciekawsza akcja fabularna: Pojawienie się Shi w szpitalu. Akcja, że koleś najpewniej był tam z nami przez cały ten czas była jednym z lepszych plot twistow jakie się odbyły w ciągu tego roku.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Nie wiem. Serio. Było sporo śmiesznych, ale nic co by mi zapadło w pamięć i wyróżniało się na tle innych.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Leczenie Midoro. Co tu dużo mówić, byłem gotów żegnać się z postacią jaką gram od wielu lat. Najsmutniejsze było to, że postać niemal poszła do kosza przez teoretycznie czysty przypadek i jedną złą decyzję.
Ulubiony Pairing: Noemalnie powiedział bym Tsubaki x Hikari ale to oficjalne i przekoloryzowane więc odpada. Megu x Satoru też odpada bo nie lubię Satoru, mimo iż trzymam kciuki. Idk. Kiki x Yoru? Lepiej być z kretynką niż z prostytutką.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Raczej Sakura i guess? Jakoś tak bez większego przekonania raczej. Super piękne miejsce, dobry klimat, classic Japonia trochę co mi się podoba. Fanatyczne zapędy Yuri, Łowcy, walki z demonami może już trochę mniej, ale daje to pewną głębie kraju i wiosce, co czyni ją w pewien sposób ciekawą.
Najciekawsza technika: Jakbym je jeszcze wszystkie znał na pamięć... Sunpō no Sakusei | Dimension Creation Tory. Stworzenie własnego wymiaru do którego (teoretycznie) nikt nie ma dostępu 10/10. Robisz sobie własne pole ryżu, stawiasz se domek, jak cię wszystko wkurwi po prostu idziesz na swoje. Dosłownie.
Najciekawsze wspomaganie: Pakty. Nieograniczone pole do działania i dodatkowej fabuły. Współpraca z inteligentnymi stworzeniami, każdy ma swój charakter, mają swoją własną krainę etc. + jest to vanilla wspomaganie za co również je szanuje. Możliwośc nauki SMa jest dodatkowym smaczkiem.
Najciekawszy unikat: Tamashī o Tatsu Ōgama | Soul Severing Scythe. Co tu dużo mówić, unikat daje ci dostęp do twojej własnej waifu na 24h jaka jest super hot.
Najciekawszy specyfik: ofc Pigułka gwałtu żywnościowa.
Najsilniejsza postać: Twoja stara z kapciem w dłoni. A serio to idk. Hikari x Kensei w ciemno. 2 modów technicznych jacy wykręcili Ninjutsu i Fuinjutsu do granic absurdu. Nawet nie będę próbował ich porównywać.
Najładniejsza postać: Posiłkując się Laczkotabelką, Yamanaka Aiko. Na własne postaci głosować nie będę, a Aiko to jedna z topowych blondyneczek jakie w życiu widziałem.
Najładniejszy NPC: Za dużo ich. zwyczajnie za-du-żo. Idk, Shuna.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Azbest w zupie a choinka w dupie
Ostatnio zmieniony 27 gru 2023, 23:11 przez Kakarotto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Uchiha Hikari
Posty: 662
Rejestracja: 24 paź 2021, 21:22
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Heitai Hantā Ryodan
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Hmmm. No definitywnie jest tutaj dość sporo quality picków, chociaż też bym nie powiedział że aż tyle. Chyba najbardziej mniej kojarzona Akane mi przypada do gustu, szczególnie bo szajs się emocjonalny tam odwalać. Fuuka zaraz na drugim miejsce, a no trzecie to już byłoby sporo niżej w moim serduszku.
Ulubiona postać męska: Hmmmm. Hmmmmmmmmm. No nie ma zbytnio takich super się wyróżniających, najpewniej Fumei Mesai. Ładne postki, postać z dużym backstory i zwyczajnie jakoś tak najlepiej wypada imo.
Najzabawniejsza postać: Yyy. No ja specjalnie śmieszkiem nie jestem to not sure. Autentycznie nie mam typu tutaj.
Ulubiony NPC: Będę simpem. Uzumaki Yuri. Z świeżego eventu w sumie tak jak były fajne NPC, tak żaden jakoś super ultra mnie nie kupił? Ale też nie miałem z nimi dużej styczności.
Ulubiony Pet/Istota: W sumie nikt jakoś tak mi do gustu nie podpadł. Może ten cały Mef co Furiona go ma?
Najciekawsza akcja fabularna: W sumie to... Nie mam tutaj typu. Wiele było ciekawych, ale nic mi do głowy nie przychodzi jako najciekawszą.
Najzabawniejsza akcja fabularna: W sumie mało jestem śmieszkiem w porównaniu do was, ale dunno, mnie chyba nawet rozbawiło wyjebanie Shi do wodnego wymiaru. Takie, jest typ z chakrą większą od Bijuu i nagle go nie ma.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Składanie Midoro again. I nie z samego faktu jego składania, a boże, jaka patola tam się zebrała.
Ulubiony Pairing: Nooo, swoich ni dam. A w sumie poza nimi aż tak wiele nie znam, ale no. Może Megu x Satoru, let's go sis.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Dalej Baibai dla mnie, ale tbh nie rozglądam się za opisami nowych krajów jakich jest w pizdu.
Najciekawsza technika: W sumie to Kenseiowe jakiego nazwy nie chce mi się sprawdzać, a co pozwala na skakanie do innych wymiarów. Uniwersum Naruto to zbyt mało? Cyk, nagle znajdziesz się może w Bleachu lub One Piece!
Najciekawsze wspomaganie: Tatari. Pomijam tutaj kwestię jego siły, a zwyczajnie ten chuj cień czyni je ciekawym bardzo jak i wady.
Najciekawszy unikat: Yyyy, nie wiem. O, chociaż wiem. Te eventowe szale Seiciaka.
Najciekawszy specyfik: Nie znam się, nie orientuje się. Siłowo pigułka żywnościowa ale nie jest ona ciekawa a zwyczajnie silna.
Najsilniejsza postać: Tak jak Seitaro jest super silny z SMem, tak jest dość prosty i nie ma skomplikowanych technik. Tak jak Yuki jest w ciul wytrzymała, tak odpowiednio potężne jebnięcie przebije się bez problemu. To też raczej bym tutaj dał Kenseia przez te Fuiny i CC jakie może okazać się problemem dużym, lub Waku bo ona też upierdliwa do zabicia by była.
Najładniejsza postać: Z damskich Fuuka, z męskich... Yeah, nope. Może Yoru.
Najładniejszy NPC: Definitywnie Iru. Trochę szkoda że jebnięta, ale hej, jednorazowo chyba można bez zobowiązań si?

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Pół roku, lub po tych większych wydarzeniach jak Seiciak wspomniał. Ale pół roku imo bardziej valid bo ja np. zapomniałem już co było na początku roku. A było np. Baibai.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2767
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Hmm, chyba najbardziej będzie Aiko. Jest taka najbardziej relatable, a jej przemyślenia i sposoby zachowania pasują mi do settingu, w jakim to gramy.
Ulubiona postać męska: Hmmm, ciężko mi powiedzieć cokolwiek tutaj bardziej. Wiele postaci ma jakieś swoje smaczki fabularne oraz wady, które sprawiają, że ciężko wybrać taką "pierwszą ulubioną". Chyba najbardziej jednak z tego całego grona wychodzi Fumei, którego posty są spoko, fajnie nawiązują do przeszłości i utrzymują charakter przeżywający swoją porażkę na poprzedniej drodze.
Najzabawniejsza postać: Hmmm, lubię posty Eijiego, ale na swój sposób one są bardziej chaotic dla mnie niż funny (choć takowe też). Podobnie mam z Hao. Więc powiedziałbym, że... Yuki, acz to raczej zasługa Kici, aniżeli samej postaci thinking Gdyby nie Kicia, to raczej nie trafiłaby w to miejsce.
Ulubiony NPC: Hmmm, właśnie mam problem. Pojawiły się fajne NPCe na evencie, acz mam osobiście wrażenie, że moja postać jakoś większych relacji nie miała. Owszem, jakieś się pojawiły, ale nic, co by sprawiło, że bym jakiegoś NPCa uwielbiał z ostatniego eventu. Na fabule zaś nie miałem chyba ostatnio żadnego NPCa, który by jakoś mocno zapadł mi w pamięci... niestety. Znaczy uwielbiam jak Jeleń prowadził Izumi, ale to mój NPC, to też kappa głosować. Wobec tego... Faraon Suna no Kuni, ktoś kto pierdem zabije Majiego Seitaro, Shabudibę, a Zero mu do pięt nie dorasta zasługuje na to miejsce :D
Ulubiony Pet/Istota: Dorobō w wykonaniu Dona był fenomenalny xD. Na drugim miejscu zaś K’uk’ulkan, uwielbiam jak Don prowadził ten upierzony element wpierdolu.
Najciekawsza akcja fabularna: Osobiście jestem wielkim fanem fabuły w Bibliotece Pradawnego. Mega ciekawa porcja lore, ciekawe postaci i w ogóle. 20/10 will come back again.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Furiona nosząca Kenseia na rękach było tak kuriozalną sytuacją, a tak praktyczną, że nie mogę tego tu nie wspomnieć xD
Najsmutniejsza akcja fabularna: Osobiście było kilka, które mnie smuciły, Cała otoczka leczenia Midoro, zachowanie Eriki, Miry i Akari, którego nadal nie rozumiem, czy efekt choroby i Eijiego. Chyba jednak najbardziej smutna dla mnie akcja to było zmuszanie Hikariego do samobójstwa, przez wzgląd na to, jak moja postać to odebrała oraz jaki to ma impakt w realiach, gdzie Yamanak wiele nie zostało.
Ulubiony Pairing: Shikō x Seitaro, because fuck you Don, pamiętam o nich. Poza tym nie śledziłem jakoś za bardzo, ale chyba jako drugie, po tym wszystkim, chyba dodałbym na drugim miejscu Aiko x Tamurę. Ale jestem człowiekiem słownym, więc SS ftw.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Przez unikaty powiedziałbym, że Południowa Wyspa z inkwizytorami i lewiatanami. Brzmi jak ciekawy wielonarodowy wątek, and I'm here for it
Najciekawsza technika: Co to za chujowa kategoria DissapointedJelen technika Eijiego od wiedzy, jest oryginalna i bardzo fajna
Najciekawsze wspomaganie: Pakty, ze względu na różnorodność charakterów i to, jak MG może odegrać zachowania zwierzaków i ich relacje z przywoływaczami.
Najciekawszy unikat: Osobiście bardzo lubię Kurosawę, ale to przez bajkę. Wciąż jednak Kohaku no Jōhei na pierwszym miejscu w serduszku, and FU Arin i Ci, którzy go namawiali by po niego poszedł cri
Najciekawszy specyfik: Ech, jak żywnościowa jest silna, tak imo Pigułka zwiększająca krew jest zwyczajnie ciekawsza.
Najsilniejsza postać: Przez wzgląd na problematyczność a samą siłę ciężko powiedzieć, bo wiele zmiennych i musiałbym analizować trochę więcej. Osobiście jednak uważam, że Maji Seitaro jest najsilniejszą postacią pod względem możliwości i statystyk. Owszem, Hikari czy Kensei są silni i mają swoje plusy i minusy, tak np. ja nie uważam Kenseia za silną bojowo postać, zaś Hikariemu brakuje właśnie trochę bardziej tego szerokiego wachlarza umiejętności, które Seitaro posiada.
Najładniejsza postać: Based purely on avatars... current avatars and my knowledge of these characters, powiedziałbym, że Aiko z wyróżnieniami dla Eijiego, Hitosha oraz Tsubaki, gdzie next trio kolejność przypadkowa.
Najładniejszy NPC: Bardzo mi się oczy Eri podoba i ogólna charakterystyka Misy. Imo na evencie nie było postaci, które by mi się jakoś podobały, bazując na wyglądzie z avatarów. Oroki i Eren byli not bad Shuna i Saitohimea nawet ok. A jak Saba wzięła sobie na wizerunek starszą Klee, tak sam art mi nie pasował do mojego wyobrażenia tego cienia. Z tego grona jednak trzeba kogoś wybrać, więc wybieram... Misę. Jej art był dla mnie najbardziej pleasing dla oka, nawet jak nie jest może najbardziej sexi i cute postacią z wymienionych, z zadziornym Orokim na drugim miejscu.

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Hmmm, dunno, imo obie mają ten sam plus. Zależy imo od tempa działania. Jak będzie sprawnie z eventami to co pół roku będzie spoko, jak trochę wolniej, to raz na rok. Jeśli planujemy trochę pocisnąć, to jednak określiłbym raczej na pół roku. Lepiej jednak po jakichś eventach imo robić thinking
Awatar użytkownika
Kurogane Hao
Posty: 234
Rejestracja: 07 cze 2021, 10:12
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Aiko, Wakuri, Fuka to bardzo ciekawe postacie i lubię ciężko wybrać.
Ulubiona postać męska: Ciężko bo musiał bym napisać że moja temu też wybiorę jako najciekawszą I będzie to jednak cesarz. Losy tej postaci mnie ciekawią.
Najzabawniejsza postać: Ciężki wybór wiele postaci ma funny momenty i nie umiem wybrać.
Ulubiony NPC: Raenna I Oroki czynią to co npc muszą robią co muszą a potem cink cionk idą spać. Oroki co prawda permanentne ale to detale.
Ulubiony Pet/Istota: Falafa - W sumie to pet przywołany przez Iru jakby nie patrzyć.
Najciekawsza akcja fabularna: Kirin Majiego Seitaro w Kusagakure.
Najzabawniejsza akcja fabularna: Kirin Majiego Seitaro w Kusagakure.
Najsmutniejsza akcja fabularna: Zabicie golema Seitaro przez Tsukire.
Ulubiony Pairing: Hikari x tsubaki. Niech mają. Choć nadal shipuje Midoro dzban inwalida x Shuna.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Kitsune no kuni. Hikari no kuni. Yoru no Kuni. I pewnie wiele innych bardzo ciekawych skrywających sekrety.
Najciekawsze wspomaganie: W sumie wydaje mi się że Kama. Ale ta normalna kama gdzie jakiś pradawny typek chce po prostu się odrodzić w tobie a okazuje się że wylądował w jakimś dzbanie i teraz ma problem.
Najciekawszy unikat: TOKIHOGUSU | UNRAVEL "Każda chakra wokół ostrza, jaka nie jest chakrą użytkownika, jest rozpraszana i przerywana." Bardzo Black Clover
Najciekawszy specyfik: Każdy od Doppi! Nadal uważam że fajnie iż ona robiła antidotum.
Najsilniejsza postać: Hikari, Seitaro, Kensei Wszyscy równi na miejscu 2. Kwestia wyboru trucizny preferencji oczywiście miejsce 1 honorowe każdy z Klanu Kurama. Jak zachce to nawet i raka ci da. Dosłownie.
Najładniejsza postać: Fuuka. Ale charakter to kurczę but can fix her. Jest jednak Ornoble mentions Asahiran i ten awek onsenowy. xD
Najładniejszy NPC: Shuna/San, Iru no w sumie kapłanki też niczego sobie te żyjące xD Dużo ładnych npc

Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Tak. Azbest na ścianie mam wyje...
Ostatnio zmieniony 29 gru 2023, 16:44 przez Kurogane Hao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kurosawa Shin'ichi
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2021, 19:32
Ranga: Rōnin
Ranga dodatkowa: Żołnierka Nōjō no Kuni
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Złote Łososie 2024

Ulubiona postać żeńska: Aiko - bardzo konsekwentnie prowadzona postać, którą no... lubię.
Ulubiona postać męska: Bubuś, Eiji znaczy się
Najzabawniejsza postać: Kwiatuszek.
Ulubiony NPC: Chciałabym powiedzieć, że Doppi ale nie czytałam 3 grupy zbyt dokładnie, więc wygrywa mamałe Kise.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Kraj lisów jest supi.
Najsilniejsza postać: Hmm, mając czas na przygotowania - Kensei, bez przygotować Hikari z swoimi ozwojowanowymi ninjutsu których ma całą armię.
Najładniejsza postać: Fuuka
Najładniejszy NPC: Senju Ayaka >///<
Czy wolimy Łososie co rok, czy co pół roku?: Rok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Top”