• Ogłoszenia

Osoby decyzyjne

Miejsce przeprowadzania głównego dialogu z kadrą pod kątem wprowadzanych zmian, sugerowania własnych propozycji czy wszelakich zgłoszeń. Poszczególne kategorie dostały własne działy, celem większej przejrzystości i lepszej komunikacji. Jest to również dział, w jakim gracze mogą zgłaszać dłuższe nieobecności, podczas których ich obecność na forum będzie ograniczona.

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 684
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:

Osoby decyzyjne

Administracja
@Norka - Główna Mistrzyni Fabularna (GMF), jaka to uciekła z japońskiego więzienia, więc trochę lepiej się zna na chińskich runach niż my. I bije, jak widzi że są źle - problemy z agresją przez pracę w Rito - więc chowajcie się gdzie możecie, zwłaszcza, że fabularnie może wszystko.

@Tora - Jest Głównym Moderatorem Technicznym (GMT). Odpowiada za bicie ogonem innych moderatorów technicznych. Jeśli powie, że twoja technika jest niezbalansowana, to generalnie zaraz zrobi tak, że będzie zbalansowana. Po godzinach pomaga w kwestiach fabularnych.

@Hefajstos - Jest Głównym Moderatorem Kuźni (GMK). Odpowiada za bicie kowadłem innych moderatorów kuźni. Jeśli powie, że twój item, jest bez sensu, to najpewniej jest bez sensu. Jeśli nie bije młotem w kowadło (lub po głowach) udziela się w kwestiach fabularnych.

@Pingwinek Chaosu - Jest Head Adminem. Odpowiada za policzkowanie skrzydełkiem po twarzach tych wyżej. I w sumie tych niżej też. I tych obok również, jeśli ma na to ochotę. Głos ostateczny w wielu sprawach. Ale nie lubi podejmować decyzji, więc lepiej dać spokój chyba, że wszystkie inne ścieżki (te trzy wyżej) zawiodą.

Moderacja
@Fawkes - Moderator kuźni. Trochę pisze bez ładu i składu, ale zawsze chętnie wszystkim pomoże. Jeśli tylko może. Serduszko ma w dobrym miejscu.

@Pomarańcz - Sprawdza karty postaci i lepiej umie niemiecki niż polski, więc w sumie lepiej wysłać jej na PW KP po niemiecku, szybciej będzie sprawdzona. Pomaga także w kuźni.

@Cerberus - Włada Chatboxem, jak ktoś będzie robił tam niegrzeczne rzeczy, to wyszczeka takie osoby z chatu. Jak się pogłaszcze, to nawet Karty Postaci i Transfery sprawdzi.

@Vampiro - Moderator technik, który kiedyś rządził krajem, ale bardziej mu się spodobało rządzenie w balansie. Podobno zmiana stanowiska nie miała nic wspólnego z wysysaniem krwi z podwładnych.

@Jelonek - Jest mistrzem fabularnym, który lubi bicie kopytkiem innych moderatorów oraz mistrzów gry. Czasami znika w lesie, by polować na samochody.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2022, 12:21 przez Tora, łącznie zmieniany 11 razy.
Zablokowany

Wróć do „Kontakt z administracją i ogłoszenia”