• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Osoby decyzyjne

Miejsce przeprowadzania głównego dialogu z kadrą pod kątem wprowadzanych zmian, sugerowania własnych propozycji czy wszelakich zgłoszeń. Poszczególne kategorie dostały własne działy, celem większej przejrzystości i lepszej komunikacji. Jest to również dział, w jakim gracze mogą zgłaszać dłuższe nieobecności, podczas których ich obecność na forum będzie ograniczona.

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 827
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Osoby decyzyjne

Administracja
@Norka - Główna Mistrzyni Fabularna (GMF), jaka to uciekła z japońskiego więzienia, więc trochę lepiej się zna na chińskich runach niż my. I bije, jak widzi że są źle - problemy z agresją przez pracę w Rito - więc chowajcie się gdzie możecie, zwłaszcza, że fabularnie może wszystko.

@Tora - Jest Głównym Moderatorem Technicznym (GMT). Odpowiada za bicie ogonem innych moderatorów technicznych. Jeśli powie, że twoja technika jest niezbalansowana, to generalnie zaraz zrobi tak, że będzie zbalansowana. Po godzinach pomaga w kwestiach fabularnych.

@Hefajstos - Jest Głównym Moderatorem Kuźni (GMK). Odpowiada za bicie kowadłem innych moderatorów kuźni. Jeśli powie, że twój item, jest bez sensu, to najpewniej jest bez sensu. Jeśli nie bije młotem w kowadło (lub po głowach) udziela się w kwestiach fabularnych oraz technicznych.

@Pingwinek Chaosu - Jest Head Adminem. Odpowiada za policzkowanie skrzydełkiem po twarzach tych wyżej. I w sumie tych niżej też. I tych obok również, jeśli ma na to ochotę. Głos ostateczny w wielu sprawach. Ale nie lubi podejmować decyzji, więc lepiej dać spokój chyba, że wszystkie inne ścieżki (te trzy wyżej) zawiodą.

Moderacja
@Fawkes - Moderator kuźni. Trochę pisze bez ładu i składu, ale zawsze chętnie wszystkim pomoże. Jeśli tylko może. Serduszko ma w dobrym miejscu.

@Pomarańcz - Sprawdza karty postaci i lepiej umie niemiecki niż polski, więc w sumie lepiej wysłać jej na PW KP po niemiecku, szybciej będzie sprawdzona. Pomaga także w kuźni.

@Cerberus - Włada Chatboxem, jak ktoś będzie robił tam niegrzeczne rzeczy, to wyszczeka takie osoby z chatu. Jak się pogłaszcze, to nawet Karty Postaci i Transfery sprawdzi.

@Jelonek - Jest mistrzem fabularnym, który lubi bicie kopytkiem innych moderatorów oraz mistrzów gry. Po godzinach kopytkuje graczy, którzy chcą tworzyć OP techniki jako moderator techniczny. Czasami znika w lesie, by polować na samochody.

@Kakarotto - Sprawdza karty postaci i ma trochę traum z innych stanowisk moderatorskich, przez co nie zawsze wie czy to co sprawdza to fabuła, karta postaci czy może technika, jednak zdecydowanie się stara.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2023, 12:12 przez Tora, łącznie zmieniany 13 razy.
Zablokowany

Wróć do „Kontakt z administracją i ogłoszenia”