• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Prośby do administracji

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Tora: wierzę, że to jedna z tych próśb gdzie nie potrzeba zbierać całego zarządu. Akcept. Nie wiem, odkryjcie w temacie czy coś.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Stawiam kasztany przeciwko orzechom i odkrywam Kindan no Sho za 25PB.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 954
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Kurama Wakuri, w imieniu foko dziękujemy za wydanie PB i odkrycie unikatu! Akcept ofc.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Senju Rie
Posty: 265
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:32
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O customowy unikat dla Rie, najlepiej związany z jej SMem i go rozbudowującego
Argumentacja: Ogólnie bardzo podoba mi się koncept z Rie, który idzie gdzieś w kierunku właśnie natury, czy jak to określił jej summon: "Mori no Kamisama". Z technikami natury + aranarami jest to coś mnie bardzo jarającego i bardzo bym chciał. Gdyby się jednak nie dało no to cóż... jakiś po prostu unikat fajnie pasujący do Rie, która jest głównie Iryo i trochu mokuton, może coś do Aranar konkretnie. Ale wolałbym coś do SMa :D Teraz idę akurat na misję S, to w sam raz, by coś fajnego i unikalnego. Jak o mnie chodzi no to... na forum coś tam robię, czy to techniczki, czy to propozycje, czy może coś bardziej niewidzialnego w odmętach działu administracyjnego. Ale robię!
P.S. wiem, że to mi przerwie obecną prośbę na Hiden
Ostatnio zmieniony 31 mar 2024, 22:41 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maji Eiji
Posty: 335
Rejestracja: 04 cze 2021, 8:21
Ranga: Chūnin
Discord: m.asayuu
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O to cudo
► Pokaż Spoiler
Shinkō no Shōko | Proof of the Faith信仰の証拠
Legenda
Czerwony naszyjnik, który według plotek jest dowodem wpływu Jashina na świat materialny. Mówi się, że osoby, które są w jego posiadaniu, są prawą ręką boga, jego osobistym wysłannikiem na ziemię, by szerzyć jego nauki. Legendy mówią, że naszyjnik ten należał niegdyś do lidera Jashinistów, który dzięki niemu mógł przez tysiąclecia szerzyć jego naukę do momentu gdy zniknął w tajemniczych okolicznościach, podobnie do tego naszyjnika, który uznawany jest za jeden z Trzech Wielkich Relikwii Kumo no Kuni, choć ostatnie wspomnienie o nim pochodzi z Yu no Kuni.
Posiadacz?
Zdolności
Nieznane, zostaną one przedstawione dopiero, gdy jakiś gracz zdobędzie tę broń na fabule
Argumentacja: Jestem bardzo grzecznym Eijim co jakiś czas poprowadzę komuś misje, czasami zrobię jakieś techniki do WT! I właśnie skończyłem potężny trening wspomagania i idę rzucić wyzwanie Misji S! A to trudne misje i fajnie byłoby to wykorzystać by zdobyć coś w miarę przydatnego. A taka zawieszka wydaje się całkiem cool. :padoru:
Obrazek
The world's greatest actor doesn't need a stage

► Pokaż Spoiler | Towarzysz na dobre i lepszsze
Zephyr
Legenda
Wiatr jaki jest każdy widzi. Siły natury od dawna uosobiane były z różnymi bóstwami, jak się okazało - nie bez powodu. Zefir jest to duch wiatru, jego uosobienie i wola. Niesforna istotka całkowicie utkana z wiatru. Nawet jeśli rozpędzona jakimiś technikami, odrodzi się sama z siebie po kilku fabularnych minutach. Nie posiada ona zdolności mowy jest jednak całkiem dobra w porozumiewaniu się na migi.
PosiadaczMaji Eiji
Zdolności
  • Posiada niesamowity zmysł orientacji w terenie, mogąc odnaleźć prawidłową drogę nawet w największym labiryncie
  • Dysponuje bardzo dobrym zmysłem węchu pozwalającym mu bez problemu zapamiętać i odnaleźć konkretne zapachy nawet z odległości kilku kilometrów
  • Osoba której towarzyszy duszek, obdarzona zostaje specjalizacją w dziedzinie Futonu, na dodatek jego jutsu tego żywiołu w starciu z Katonem nie są traktowane jak by były słabsze.
  • Posiadaczowi duszka, nie zabraknie również nigdy tlenu, nawet jeśli znajdzie się pod wodą nie będzie miał problemu z oddychaniem.
► Pokaż Spoiler | Hex chlorek
— Mowa —
Myśli
#ad82b8
Prowadzone Misje 0/4
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 954
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Senju Rie, akcept. Fabuła minimum rangi B na tego typu unikat / biegłość i MG prowadzący musi skonsultować siłę unikatu z GMF.

Maji Eiji, akcept.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Hoshino Haruka
Posty: 81
Rejestracja: 06 cze 2023, 3:04
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Idolka
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Przeniesienie debuffa wykonania 3 misji B przed kolejną prośbą (powstały z racji stworzenia klanu) z Haruki na Megumi
Argumentacja: Hello! Piszę z taką kinda nietypową prośbą jaką kompletnie rozumiem jak odrzucicie, ale no w sumie to chciałbym spróbować. Generalnie no bo ja mam bana na prośby na 3 misje B z racji na stworzenie klanu idolek wraz z Midoro i Donem. Robienie tych wątków nam... no ciągnie się. Tylko jeden dopiero zrobili. Tylko sytuacja jest taka, że ja mam hiden do nauki. Hiden, jaki to no warto się uczyć już na low poziomach postaci od samego początku, niż potem po rozwoju iść specjalnie na misje D czy C. A oni w sumie... no na low levelach nie ma aż tak o co prosić? Nie mają generalnie żadnych próśb. I Don powiedział, że jak no chcę i administracja się zgodzi, to może takiego "debuffa" do Megumi przyjąć żebym ja mógł poprosić o to Hiden i aby rozpocząć jego naukę. To też, prosiłbym o przepisanie tego wykonania 3 misji B z Haruki na Megumi? Mogę rzucić też dodatkowo PB za tą prośbę, 25 PB czy coś maybe?

Argumentacja poza tym co dałem jedynie taka, że no wszyscy razem tak naprawdę robiliśmy ten plan i to tylko kwestia tego kto złożył prośbę. Aż tak postaci przed złożeniem prośby nie mieliśmy zaplanowanych, to potem dopiero okazało się tak naprawdę że... no lepiej abym ja tej prośby nie składał. Jak nie będzie zgody, to spoko. Kompletnie rozumiem, planowałem nawet po prostu to przeżyć, ale może jednak administracja będzie łaskawa i da się coś z tym zrobić.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2024, 13:23 przez Hoshino Haruka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Voice#BF00BF
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 954
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Hoshino Haruka, po dyskusji, grono administracyjne postanowiło zgodzić się na pana prośbę, jednakże wymagać to będzie uisczenia opłaty w wysokości 25PB i dać nam w tym temacie o tym znać.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Hoshino Haruka
Posty: 81
Rejestracja: 06 cze 2023, 3:04
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Idolka
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

To, potwierdzam opłatę 25 PB na tą prośbę o> I no, jednocześnie daję od razu kolejną bo inaczej ta by nie miała sensu.

O co prośba: Możliwość nauki Hiden klanu Yota - Tenki no Jutsu
Argumentacja: No, tworząc Harukę spodobał mi się koncept, aby włącznie z ich manipulacją emocjami połączyć też pogodę, aby te ładnie współgrały i czyniły ich idolkowe występy bardziej niesamowitymi. Mam na niej również atut Upośledzenia, przez co mam speckę w Tenki no Jutsu już wybraną i... no jest to najlepszy moment fabularnie, oraz mechanicznie aby to coś takiego opanować kiedy to dopiero postać mi jeszcze raczkuje. Co robię na forko wiecie, poza tym czasem co dziunia do mnie przyjechała, to zdaje mi się że bardzo aktywnie i grzecznie działam jako moderator.

Również bezpłatnie użyczam swego wizerunku dla samego forka!!! GlassesJelen

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :cute:
Obrazek
Voice#BF00BF
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 954
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Hoshino Haruka, akcept, z bogiem
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Bążur. Składam wniosek formalny o odsłonięcie Kekkon no Chikai. Oferuję 25 eurogąbek.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Kiba
► Pokaż Spoiler
Kiba | Fangs
Legenda
Jedno z Siedmiu Ostrzy legendarnych Siedmiu Mistrzów Miecza Mgły. Samo Kirigakure pilnie strzegło swoich sekretów, a Siódemka tym bardziej nie zdradzała swoich tajemnic. Po upadku Ukrytej Mgły zaś jakiekolwiek informacje o tym ostrzu zdawały się zniknąć na zawsze. To, co czasami można usłyszeć przy barowych plotkach o "starych dobrych czasach" to to, że ostrze to podobno było najostrzejszym, jakie powstało w całej historii Mizu no Kuni, jednocześnie zachowując swego rodzaju elegancję i błyskawiczną wręcz szybkość.
Posiadacz?
Zdolności
Nieznane, zostaną one przedstawione dopiero, gdy jakiś gracz zdobędzie tę broń na fabule
Argumentacja: Generalnie właśnie sobie wróciłam z misji po customowy unikat i uznałam, że może fajnie zdobyć jeszcze jakieś. Przy wysypie unikatów fabularnych i eventowych, kanoniczne gdzieś tam sobie "są" ciesząc się mniejszą popularnością. Istnieją od początku forko i niewiele osób po nie próbowało iść. Czy więc podbieram komuś unikat? Chyyba nie. Fajnie też byłoby mieć bardziej fancy broń i jak lubię moją naginatę, tak dobrze byłoby mieć coś jeszcze. Poza tym regularnie przepalam PB za odsłanianie unikatów graczom (jak prośba wyżej) co pragnę przytoczyć jako argument, by mnie nie obierać z PB za dwa elektro mieczyki ;--;
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Możliwość zdobycia Inu no Rei
Argumentacja: Chcę zostać furrasem. Stworzyłam te dedykowane wspomaganko dla Inuzuk, więc fajnie byłoby móc się go nauczyć. Poprzednie prośby na Nanie dosyć sprawnie mi poszły w kwestii zdobycia. Oprócz tego, jestem Norką, prowadzę rzeczy i staram się być aktywną graczką!

Chciałabym również dopytać, czy w ramach wątku po wspomaganie Nana mogłaby się nauczyć Yaju? Te taijutsu wymaga specjalnej fabułki w celu opanowania, ale zgodnie z tym co Don wspominał na DC, nie potrzeba do tego prośby. Nie jestem jednak pewna czy to powinna być fabuła że nie można dostać żadnych innych nagród z niej oprócz możliwości nauczenia się tego stylu, czy powinno być git by się nauczyć i stylu, i zrobić wątek po wspomaganko?
► Pokaż Spoiler | Yajū
Yajū | Wild Beast野獣
KlasyfikacjaTaijutsu, Styl Walki
Wymagania---
Sposób walki, który zrodził się poprzez obserwację zachowań zwierząt podczas polowań na swoją ofiarę. Jak się okazuje, matka natura potrafi uczyć swoje dzieci jak w bardzo kreatywny oraz brutalny sposób przetrwać w dziczy i zdobywać pożywienie. Słabsze gatunki potrafią powalić większe i silniejsze dzięki swojej szybkości, sprycie i często pracy zespołowej. Czerpiąc z tego naukę, użytkownik tego stylu skupia się głównie na szybkości i precyzji wyprowadzanych ataków, szukając najbardziej odsłoniętego miejsca. Ciosy jakie nie mogą w prosty sposób uśmiercić swojego przeciwnika, mają ograniczyć jego zdolność ruchu i powoli go wykrwawiać, by tak osłabionego dobić.
Odruchy użytkownika zostają zezwierzęcone, przez co nie dziwne jest gdy ten używa swoich "pazurów i kłów". Wszystkie chwyty dozwolone. Przez specyfikę stylu odpowiednio przeszkolone zwierzęta są w stanie się jego nauczyć. Dzięki temu walcząc z jednym przeciwnikiem lub grupą "instynktownie" są w stanie rozdzielić między sobą zadania i współpracować, nie wchodząc sobie w drogę.

Każdy poziom stylu Yajū zwiększa doświadczenie użytkownika w posługiwaniu się swoimi pazurami i zębami. Dzięki temu wie jak wykonać atak by zadał on większe rany jak również uchronił swoją "broń" przed złamaniem.
Posiadając rangę B stylu Yajū użytkownik instynktownie zgrywa się z innymi towarzyszami polowania sprawiając, że ich współpraca nie potrzebuje komunikacji werbalnej.
Posiadając rangę A stylu Yajū oraz Refleks 7 rany zadawane przez użytkowników są znacznie głębsze i wywołujące większe krwawienie przez co są cięższe do zatamowania.
Posiadając rangę S stylu Yajū oraz Szybkość 10 użytkownik jest w stanie błyskawicznie zmienić pozycję i miejsce, z którego atakuje tak, by znaleźć się w martwym punkcie przeciwnika. Każdy atak przez niego wykonywany będzie miał dużą szansę być atakiem krytycznym, jeżeli przeciwnik ten nie ma refleksu na poziomie 8.
Posiadając Specjalizację w Taijutsu rany zadane ofierze przy użyciu tego stylu walki krwawią znacznie szybciej, a także następuję powolne osłabianie ofiary poprzez bakterie przedostające się z paznokci do krwioobiegu ofiary co skutkuje obniżeniem losowej fizycznej statystyki o 1 po kilku turach walki, w której zadane jej obrażenia. Dodatkowo po zakończonej walce jeśli ofiara odniosła ciężkie obrażenia jej rany na pewno dostaną gangrenę
Specjalna zasada będąc człowiekiem, by opanować ten styl walki musimy odbyć fabułę pod okiem mistrza gry/musimy odbyć wątek rangi C/B pod okiem Mistrza gry.

Styl możliwy do opanowania przez wyszkolonych zwierzęcych towarzyszy. Poziom ich stylu odpowiada poziomowi stylu właściciela.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”