• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

[Wprowadzone] Uzumaki needs some love

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Uzumaki Chiyo
Posty: 78
Rejestracja: 19 lip 2023, 22:33
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

[Wprowadzone] Uzumaki needs some love

Po rozmowie w moim WT z Torą, gdzie mi zostało powiedziane, że "sam klan Uzumaki nie ma per se "pieczęci". Oni mają jedynie bonus do Fuinjutsu i łatwiejsze ich łamanie" i w sumie jeśli coś nie jest łańcuchami i technikami powiązanymi z żywotnością to będzie zwykłym Fuinem, uświadomiłam sobie, że... UzumakI Fuin to bardzo smutny hiden do brania jako potencjalne wspomaganie. Bo jeśli nie masz specjalizacji czy genów, to w sumie nie zrobisz żadnej techniki powiązanej z tym klanem, zgodnie z tym co zostało mi powiedziane.

Powiedzmy jednak, że to fair, biorąc pod uwagę Kurama też muszą mieć speckę, by z technik Jitsuzai Genjutsu korzystać.

Teoretycznie mamy co prawda bonus do nakładania / łamania pieczęci, jednak w 90% przypadków technik ten zapisek jest martwy, bo większość Fuinów nie ma tej mechaniki po prostu ( w porównaniu do Genjutsu, gdzie jest zawsze zaznaczone w jaki sposób z niego można wyjść - w tym przypadku bonus od Kurama ma sens i ma rzeczywiste zastosowanie).

Pozwoliłam sobie przejrzeć techniki, które mają tę mechanikę uwzględnioną:
  • Anzen'na Hinansho: Jōmae
  • Isshi Tōjin
  • Fūin no Jutsu: Chinmoku no Sarugutsuwa
  • Fūin no Jutsu: Mōmoku Onigokko
  • Gofū Kekkai
  • Nunoshibari no Jutsu
  • Kekkaifu: Gansōkō
  • Kongō Fūin: En'yō Fūsatsu (gdzie tutaj bonus dla Uzumaki jest useless, bo nie można wyjść powyżej 10)
  • Jigō Jubaku no In
  • Shiki Fūjin
Biorąc pod uwagę fakt, ile jest w chwili obecnej Fuinów, a także fakt, że połowa praktycznie z powyższych technik jest ozwojowana, to... nie ma w sumie szaleństwa.

W chwili obecnej jedna technika ma bonus za posiadanie Uzumaki Fuin, więc tak naprawdę w żaden sposób nie można odczuć grania klanem, który jest mistrzami pieczętowania. :pepecry:

Tora mi wspomniał, że w kwestii łamania / nakładania pieczęci mają być prowadzone jakieś rozmowy, jednak nie mam szczegółów, więc postanowię się podzielić swoją wizją + w jaki sposób można dać klanowi "feeling" bycia mistrzami pieczętowania:
  • Dokładna mechanika łamania pieczęci, tak jak to jest w Genjutsu. Każda pieczęć powinna mieć określone, w jaki sposób można ją złamać (Siła / Siła Woli), dzięki czemu ten klanowy bonus będzie mieć fizyczne zastosowanie.
  • W miejscach gdzie to jest logiczne, dać jakiś bonus dla Uzumaki (mogę przejrzeć te techniki i się tym zająć)
  • Tak jak Kurama mają dostęp do Utakaty bez zwoju, dać Uzumaki dostęp do jednej z technik S bez zwoju. Osobiście proponuje Shishō Fūin bądź Shiki Fūjin. Pierwsza "zahacza" trochę o kanon, druga jest kanonicznie stworzona przez Uzumaki.
  • Dodać do opisu w zdolnościach klanowych bonus do Analizy pieczęci:

    Wybitna analiza - dzięki swojemu doświadczeniu w sztuce pieczętowania i wielu latom poświęconym na studiowaniu pieczęci, Uzumaki są lepsi w analizowaniu ich działania aniżeli zwykli użytkownicy tej dziedziny. W związku z tym, ilość punktów analizy techniki na turę użytkownika jest równa ilości punktów potrzebnych do przeanalizowania pieczęci.
    Ranga Uzumaki FūinIlość punktów na turę
    D3
    C5
    B7
    A10
    S15
Ostatnio zmieniony 18 gru 2023, 19:29 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2767
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Uzumaki needs some love

1. Mechanika łamania pieczęci jak Genjutsu jest zapisana na tablicy technicznej (nie pinezkowej, bo to ważniejsza rzecz, więc to będzie)
2. Jak uważasz, że są takie techniki to można je dorzucić. Ale bym z tym poczekał na wprowadzenie punktu 1, gdzie łatwość w łamaniu przez Uzumaki będzie grała rolę w tym, czy taki buff się należy czy nie
3. Jestem raczej przeciw. Utakata to specyficzna technika, a i klan Kurama jest dość specyficzny. On nie może się rozwijać, jeśli nie ma specki, a ponadto mają sporą wadę. Uzumaki nie mają takich wad jak Kurama, by dostać jedną z najpotężniejszych technik swojej dziedziny ot tak.
4. Bym to osłabił, może nieznacznie, ale osłabił. W stylu 2/4/6/9/12 thinking

Choć z chęcią zobaczę inne głosy.

Powtórzę tylko - choć mechanika Specki do dwóch dziedzin jest taka sama jak w Kurama, te dwa klany są zgoła odmienne i mają różne plusy i minusy. To, że jeden klan coś ma, nie znaczy, że drugi musi to otrzymać. Gdyby tak było, Uzumaki miałyby swoje alter ego ;)
Awatar użytkownika
Shin'ya Yuki
Posty: 438
Rejestracja: 26 mar 2023, 23:39
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Junior Katoniarz
Discord: athrevin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Uzumaki needs some love

Moze ja dodam coś do puntku nr 3

Kurama nie mając specki nie mogą się rozwijać, ale Uzumaki też nie są jakoś w specjalnie dobrej sytuacji.
a. Uzumaki Fuuin nie mając specki to osobna dziedzina, która nie pozwala na tworzenie żadnych technik Fuuinjutsu, wbrew temu co nazwa wskazuje.
b. Nie mając specki, nie można tworzyć łańcuchów chakry, więc to też odpada
c. Jedyne co zostaje to lecznicza chakra, czyli właściwie to co? Dostajemy W ramach Uzumaki FUUIN bootlegowe Iryo, które nawet nie ma pełnych możliwości Iryo?
d. Jedyne techniki które kanonicznie należały do klanu Uzumaki i nie były łańcuchami/leczeniem, są technikami Fuuinjutsu, które są w posiadaniu gracza, który nawet nie musiał iść na misje po nie, tylko dostał w ramach opracowania jak WT.

BTW, co ma oznaczać w aktualnym opracowaniu fragment "Jedynie niewiele shinobi spoza ich klanu było w stanie stosować ich Fūinjutsu." Skoro Uzumaki nie mogą tutaj mieć żadnych technik Fuuin?
Jeżeli nie jest powiedziane inaczej, Yuki jest w postaci szmacianej lalki.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Uzumaki needs some love

Dokładna mechanika łamania pieczęci, tak jak to jest w Genjutsu. Każda pieczęć powinna mieć określone, w jaki sposób można ją złamać (Siła / Siła Woli), dzięki czemu ten klanowy bonus będzie mieć fizyczne zastosowanie.

^ Będzie zrobione. I dopiero jak będzie zrobione dla Fuinjutsu, będzie sens siadać do tego w twojej propce odnośnie Uzumaki.

W miejscach gdzie to jest logiczne, dać jakiś bonus dla Uzumaki (mogę przejrzeć te techniki i się tym zająć)

^ So do it

Tak jak Kurama mają dostęp do Utakaty bez zwoju, dać Uzumaki dostęp do jednej z technik S bez zwoju. Osobiście proponuje Shishō Fūin bądź Shiki Fūjin. Pierwsza "zahacza" trochę o kanon, druga jest kanonicznie stworzona przez Uzumaki.

^ Bardzo irytujący punkt. Sąsiad ma to ja też chcę. Oni mają bo u nich to miało sens, było istotne i chcieliśmy żeby to tak działało. Ty chcesz na krzywy ryj bo sąsiad ma. Generalnie jak byś wyszła z logiczną propozycją jaka technika i dlaczego to może bym to przemyślał a teraz wydaje mi się to tak na siłę jak zaloty Ryu.


Also - Uzumaki mogą mieć Fuiny. Jeśli do Fuinów wykorzystają łańcuchy albo w jakiś sposób swoją specyficzną energię życiową, to zdecydowanie uda się zrobić FUINJUTSU które będzie typowo dla Uzumaki, a nie do działu z Fuinami. Ale jak to po prostu Fuin i poza byciem Fuinem nie ma w sobie nic z klanu, no to niestety.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki needs some love

W sumie to na uni siedze, ale tak mnie naszło jedno pytanie:
Czyli mając hiden, ale nie będąc w klanie (czyli nie mając genów) ani nie mając specki (czyli nie ma sie łańcuchów) nie można liczyć na žadne techniki będąc jedynie wyuczonym w dziedzinie każualem?

No i skoro w sumie dalej nikt nie odpisał, zadam kolejne pytanie. Czy to oznacza, że chcąc mieć COKOLWIEK z technik z de facto HIDENU, jest to jedyny przypadek, gdzie trzeba poświęcić DWA sloty wspomagania, bo i na hiden, i na przeszczep genów? Zakładając, że ktoś nie weźmie specki do Uzumaki... którego robiąc KP nawet nie ma, więc to nie dziwne. W tym momencie ja osobiście się zastanawiam, co jest w Uzumaki Fuin hidenem, bo widzę tu Kekken Genkai, jakie Hidenem jest tylko dlatego, bo Miniato się od nich uczył.

(a tu screen żeby nie było, że sobie te dwa sloty wymyśliłam)
Ostatnio zmieniony 19 paź 2023, 23:07 przez Kurama Wakuri, łącznie zmieniany 2 razy.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Uzumaki Chiyo
Posty: 78
Rejestracja: 19 lip 2023, 22:33
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki needs some love

Tora pisze: 15 paź 2023, 13:31 4. Bym to osłabił, może nieznacznie, ale osłabił. W stylu 2/4/6/9/12 thinking
Tylko w takim wypadku ten buff nic nam nie da, bo Uzumaki wciąż będą musieli spędzić - tak samo jak zwykli użytkownicy Fuina - 2 tury na łamanie pieczęci równiej randze ich dziedziny.
Hefajstos pisze: 15 paź 2023, 14:49 Tak jak Kurama mają dostęp do Utakaty bez zwoju, dać Uzumaki dostęp do jednej z technik S bez zwoju. Osobiście proponuje Shishō Fūin bądź Shiki Fūjin. Pierwsza "zahacza" trochę o kanon, druga jest kanonicznie stworzona przez Uzumaki.

^ Bardzo irytujący punkt. Sąsiad ma to ja też chcę. Oni mają bo u nich to miało sens, było istotne i chcieliśmy żeby to tak działało. Ty chcesz na krzywy ryj bo sąsiad ma. Generalnie jak byś wyszła z logiczną propozycją jaka technika i dlaczego to może bym to przemyślał a teraz wydaje mi się to tak na siłę jak zaloty Ryu.
Shiki Fūjin jest kanonicznie techniką wymyśloną przez Uzumaki. Prawdę powiedziawszy, powiedziałabym, że jest ona bardzo mocno powiązana z mimo wszystko energią życiową, bo dajemy swoją duszę (aka - źródło życia, bez duszy ciało umiera, co widzimy np. na podstawie rąk Orochimaru, które zaczęły gnić po tym, jak Hiruzen zapieczętował część duszy odpowiadającą za jego ręce.) w zamian za zapieczętowanie czegoś. Z mojej perspektywy więc jest to bardziej Uzumaki Fuin niż zwykłe Fuinjutsu.

Podbijam również pytania Tasi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Uzumaki needs some love

Czyli mając hiden, ale nie będąc w klanie (czyli nie mając genów) ani nie mając specki (czyli nie ma sie łańcuchów) nie można liczyć na žadne techniki będąc jedynie wyuczonym w dziedzinie każualem? -> Yes, dokładnie tak samo, jak to działa w Kurama

No i skoro w sumie dalej nikt nie odpisał, zadam kolejne pytanie. Czy to oznacza, że chcąc mieć COKOLWIEK z technik z de facto HIDENU, jest to jedyny przypadek, gdzie trzeba poświęcić DWA sloty wspomagania, bo i na hiden, i na przeszczep genów? -> Nie. Nie trzeba. Mając specjalizację, masz dostęp do łańcuchów. Nie potrzebujesz, a co za tym idzie nie musisz, mieć przeszczepu. Przeszczep jest w celu osiągnięcia rzeczy pokroju leczenia gryzieniem.

Shiki Fūjin jest kanonicznie techniką wymyśloną przez Uzumaki. Prawdę powiedziawszy, powiedziałabym, że jest ona bardzo mocno powiązana z mimo wszystko energią życiową, bo dajemy swoją duszę (aka - źródło życia, bez duszy ciało umiera, co widzimy np. na podstawie rąk Orochimaru, które zaczęły gnić po tym, jak Hiruzen zapieczętował część duszy odpowiadającą za jego ręce.) w zamian za zapieczętowanie czegoś. Z mojej perspektywy więc jest to bardziej Uzumaki Fuin niż zwykłe Fuinjutsu.

Idąc tym tokiem rozumowania Chakra to energia życiowa więc każda technika używająca chakry jest bardzo powiazana z Uzumaki Fuin bo to energia życiowa. Eh. No nie. Jestem na nie. Prędzej już bym widział by dostali Ostateczną pieczęć jako szczyt zdolności Fuinjutsu tak jak to jest z Utakatą w Kurama. Ale tak jak Utakata dla Kurama jest turbo istotnym jutsu do poprawnego wykorzystania ich Hiden tak tutaj nie jest to case. I to wszystko jest takie na siłę "Bo oni mają to my też chcemy". Nie czuje się specjalnie przekonany by im dawać cokolwiek. Nie chodzi o to by na siłę znaleźć powód by im dać jutsu.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki needs some love

Czyli mając hiden, ale nie będąc w klanie (czyli nie mając genów) ani nie mając specki (czyli nie ma sie łańcuchów) nie można liczyć na žadne techniki będąc jedynie wyuczonym w dziedzinie każualem? -> Yes, dokładnie tak samo, jak to działa w Kurama
No... w zasadzie, to nie. Uzumaki to hiden, czyli coś, czego możesz się NAUCZYĆ. Jitsuzai Genjutsu to Kekken Genkai czyli coś, co jest ściśle powiązane z twoimi genami. Nie możesz się tego od tak nauczyć. Poza tym, Kurama potrzebują specjalizacji by w ogóle móc rozwinąc dziedzinę - czy jesteś w tym klanie od urodzenia, czy też przez przeszczep. Uzumaki tego nie potrzebują. Możesz wziąć hiden Uzumaki nie mając genów i specki, rozwinąć go do S i dopiero ogarnąć, że zużyłeś slota na +1 do łamania pieczęci, co imo zupełnie nie ma rangi wspomagania per se. Kurama mają posiadanie specki jasno napisane. Uzumaki to takie "domyśl się".

W tym momencie, hiden Uzumaki nie daje nic prócz +1 do łamania pieczęci sobom, które chciałyby taki hiden za wspomaganie, nie rozważając go przy samym tworzeniu KP. Cała reszta jest zablokowana albo za genami (sounds like a KG If you ask me) lub specjalizacją, które de facto są wrodzoną predyspozycją do danej dziedziny.

No i skoro w sumie dalej nikt nie odpisał, zadam kolejne pytanie. Czy to oznacza, że chcąc mieć COKOLWIEK z technik z de facto HIDENU, jest to jedyny przypadek, gdzie trzeba poświęcić DWA sloty wspomagania, bo i na hiden, i na przeszczep genów? -> Nie. Nie trzeba. Mając specjalizację, masz dostęp do łańcuchów. Nie potrzebujesz, a co za tym idzie nie musisz, mieć przeszczepu. Przeszczep jest w celu osiągnięcia rzeczy pokroju leczenia gryzieniem.
Ale żeby mieć specjalizację, musisz już z poziomu robienia KP wiedzieć, że to jest dziedzina, w jaką NA PEWNO pójdziesz. Innymi słowy, tak czy siak musisz zrobić pod to build. Jeśli w którymś innym momencie uznasz, że jest to dziedzina, jaka by ci pasowała, to już za późno w sumie.

Żeby nie było - ja nie twierdzę, że za tymi rozwiązaniami nie ma żadnej logiki. Jednak w tym momencie największy problem jaki mam osobiście z tą dziedziną jest taki, że to jest Kekken Genkai udający Hiden. Ale to nie jest Hiden. Nie ma niczego szczególnie special, czego można się od Uzumaki w tym momencie nauczyć. A +1 do łamania pieczęci? Proszę, to jest absolutnie materiał na biegłość, a nie wspomaganie. Nie wiem... przemianujmy to na KG, bo to nie jest Hiden jeśli potrzebujesz być albo natural born genius albo byc urodzonym w tym klanie, a i tak obie te rzeczy dają ci dostęp do zupełnie innych perków. Albo niech przeszczep wtedy nie zajmuje slotu, bo dosłownie żeby mieć basic Uzumaki potrzebujesz dwa wspomagania. I nie, Uzumaki ze specką nie są "basic" tak samo, jak basic nie jest czarny kryształ w Hosekich. W tej chwili Uzumaki Fuin wygląda jak standardowa gra Paradoxu, gdzie musisz jeszcze bulić na DLC by pograć faktycznie w coś, co nie jest wersją demo.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2023, 16:49 przez Kurama Wakuri, łącznie zmieniany 6 razy.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1153
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Uzumaki needs some love

Yyy, to i ja tu rzucę swoje trzy grosze, bo why not. Tylko tak przeglądam te posty i trochu chaos widzę, to tak.... no 2/10 ogarnia się o co aktualnie się dyskutować :3 Także powiem tam gdzie mam coś do powiedzenia o/

1. Dwa sloty wspomagania na "full" klan - yyyy, imo bym to wywalił? W sensie, inaczej. Po prostu niech to jeden slot zajmuje, że jak już ktoś sobie rozwinie Hiden i potem przeszczepi geny, by nie brało drugiego. I tyle. Nie każdy przeszczep zabiera slot wspomagania, a to leczenie no, imo nie jest czymś zbyt silnym. Właściwie jest czymś wręcz do wywalenia bo brzmi bardzo useless i jest jedynie bo tak było w lore. Wygląda tam mocno z dupy tbh.

2. Sama forma dziedziny - imo możnaby zmienić że jest to generalnie KG dla ułatwienia? W sensie, trochę Hiden, trochę KG jest dla mnie confusing i po prostu bym to zjednolicił aby było prościej. Można by też wywalić, że potrzebna jest Specka aby rozwijać Fuin i Uzumaki Fuin jako jedną dziedzinę. Jak dla mnie i bez niej by mogli.

3, Kwestia technik - no, imo jak technika nie ma w sobie nic unique klanowego, no to jest raczej Fuiny. Co może być w klanowych? Dla osób ze specką, tona technik opartych na łańcuchach. Są one generalnie OP. Mogą być one też medium do technik Fuinjutsu. Generalnie minus jakim jest fakt że Fuiny musisz raczej przygotować potrafi być w pizdu mocno zniwelowany przez te łańcuchy + dostajesz X dystansu na castowanie pieczęci. Generalnie, broken shit jak dobrze zbuduje się. Dla osób bez specki? Mamy w nich tą energię życiową. Imo techniki jakie kombinowałby z energią życiową, wykorzystując ją jakoś przy Fuinjutsu mogłyby też zaistnieć.

Generalnie nie mogą w tej dziedzinie być zwykłe techniki Fuinjutsu z prostego powodu, że... jak niby rozróżniać czy ta technika powinna być w zwykłym, czy w Uzumaki? Po sile? Od siły mamy rangi. Pozwalać tutaj i tutaj? Ni chuja, bo wtedy to jest kopiowanie techniki z jednej dziedziny, lekki edit i wrzucanie do drugiej. Generalnie tona duplikatów w mocno podobnych dziedzinach, gdzie gracze mogą próbować być cwani i zdobywać sobie tak ozwojowane techniczki na chillku. Już z Genjutsu i Jitsuzai dla mnie to jest szara granica. Także no, imo danie że Uzumaki Fuin jako dziedzina mają tylko Fuiny oparte na energii życiowej + łańcuchy byłoby prostym wyjściem. Też najlepszym.

Z czego tak, możne przejrzeć zwykłe Fuin i dać im jakieś bonusy od Uzumaki Fuin, z czego to nie tak że też do każdej techniki Fuinjutsu będzie bonus. Nie ma czegoś takiego w Jitsuzai, nie ma i tutaj.

4. Techniczka za darmo - yyyy. Nah, raczej jestem na nie. Znaczy, niby można - ale niespecjalnie widzę potrzebę.

5. Ta wybitna analiza co Norka dawała w 1 poście - jak dla mnie tam chyba mogą być te wartości. Z czego pani Norko pamiętaj, że nawet jak przy wersji Tory złamanie 1 pieczęci S dalej by wymagało 2 tur to byś miała nadmiar na analizę potencjalnej kolejnej pieczęci.
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2767
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Uzumaki needs some love

Dziękuję Donowi za doprecyzowanie tego, o co mi chodziło. Tak, Uzumaki mogą mieć pieczęci, jeśli wykorzystają do tego swoje łańcuchy czy energię życiową. Odpowiadając na szybko Arinowi - trust me, to nie był mój pomysł na klan, ale zostałem przy tworzeniu go przegłosowany, więc w ramach nazwy - może być coś innego. Tak samo jak możesz nazwać technikę "żarzące ogniste tornado piekieł" i przywołać lodowe sople. To tylko nazwa.

A następnie wypowiem się wedle punktów Jelenia, bo ładnie doprecyzowują wątki w propce i nie ma takiego chaosu.

Dwa sloty wspomagania na full klan - no do wywalenia. Imo to dotyczy jednego klanu, więc niech łączy się w jedno.

Forma dziedziny - szczerze jest mi to dość obojętne, both is good, nie mam jakichś silnych kwestii w jedną czy drugą stronę. Lorowo pasuje mi hiden, a energia życiowa pasuje do KG i była w m&a i zostało jako smaczek. Równie dobrze można tamto wywalić, ale wtedy bez specki będzie kappa zaczynać w klanie. Nie pasuje mi natomiast stwierdzenie, że bez specki mogliby rozwijać dwie dziedziny na raz. Podoba mi się ten balans, że chcesz mieć 2 w 1 - poświęcasz speckę. Można zaś pokombinować czy mogą bazowo coś bez łańcuchów i energii, z samej nauki.

Kwestia technik - Jeleń i Don to ładnie podsumowali, nie mam tu nic do dodania, bo się z tym zgadzam.

Techniczka za darmo - też jestem na nie.

Ta analiza - yes, zwłaszcza, że skomplikowane pieczęci, to nie jedna pieczęć, a kilka na raz nałożonych, jak np. ja miałem na wątku u Jelenia. Plus, tego typu bonus, jest też jednym z bonusów, które się zdobywa opanowując to Hiden bez specki, co może odpowiadać częściowo na pytanie zadane przez Tasię, choć nie jest to satysfakcjonująca kwestia. Jak będą bonusy do technik pewnie będzie to bardziej valid nawet bez specki.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki needs some love

A to też się wypowiem co do punktów

1. Dwa sloty wspomagania na full klan - jak cieszę się, że w tej kwestii raczej nikt nie obstaje, żeby zabierało dwa sloty ;--; Chyba, że Don :pepecry:
2. Forma dziedziny - no, tak jak Jeleń mówił, jest confusing ;--; Bo jest hiden, który w zasadzie musisz i tak przeszczepić, co jest kinda wild. A jako hiden nie masz żadnych super unikatowych techniczek jak w amino, których możesz się nauczyć bez posiadania genów/specki. Z drugiej strony chyba nie wywalałabym im tej energii życiowej? Niby wygląda to tam z dupy, ale może przez to, że jest tam tylko jedna technika. Bardziej mi obecnie Uzumaki przypomina Sabataye tbh xD Bo niby mają łańcuchy, ale come on. Czemu nie szłoby ich złożyć z ninjutsu? To łańcuchy. Trochę jak z tą mgłą. No i jest energia życiowa, z którą też mogą coś zrobić. Także no, niech sobie mają. Bo jest to spoko rzecz, jaką można fajnie wykorzystać bardziej niż do jednej techniczki B. No ale jak jako hiden zostanie, to też to jakoś przeżyję. Byle dwóch slotów nie zabierało, bo to scam trochu. I w sumie specki co łączy oba bym nie ruszała. W sensie - ma sens, jest banalced i w ogóle.
3. i 4. Techniczki - no to akurat kwestie, przy których nie bardzo widzę sens walczyć jak o karpia. I mean - tak długo jak da się uklecić techniki w tym klanie bez zajmowania sobie dwóch slotów, no to jest to do ogrania. Ciężej niż normalnie jak zostanie jako hiden, bo trza się jeszcze przejść po przeszczep, ale się da.
5. Analiza pieczęci - a to to ja bym zostawiła do momentu, aż fuiny dostaną ten swój rework, zwłaszcza w kwestii ich łamania. Bo bez sensu debatować teraz nad mechaniką, która dotyczy może 3 technik na krzyż. A co do bonusów do istniejących... Em, zrobi się. Gdzieś w międzyczasie, rzuci się propką to tu, to tam pewnie jak będzie na to pomysł.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Uzumaki needs some love

Dajmy to jako Hiden, gdzie po prostu ziomeczki z Uzumaki od małego uczą się manipulacji energią i dlatego mają jej tak dużo i w ogóle leczo, no i zostawmy łańcuchy i elo. Najprostsze, najlepsze rozwiązanie.

To chyba nic więcej ode mnie nie wymaga?
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Uzumaki Chiyo
Posty: 78
Rejestracja: 19 lip 2023, 22:33
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki needs some love

Analiza pieczęci: w sumie to czuje się przekonana w tej kwestii i to co zaproponował Tora - dla mnie jest okej, ew. rzeczywiście z tym poczekać aż ogarniecie kwestie fuinów i ich łamania.

Bonusy za Uzumaki Fuin: tak jak Tasia mówi, przejrzy się w międzyczasie, rzucić propką gdzie by bonus za Uzumaki Fuin by pasował i będzie się dzialać.

Techniczki: Nie będę się również upierać przy tej techniczce bez zwoju sadge

Dwa sloty wspomagania na full klan: Dla mnie to obojętne czy zrobimy z tego KG czy Hiden - jeśli to będzie Hiden, to tak długo, jak osoby biorący Uzumaki Fuin jako wspomaganko będą mieli dostęp do technik bazujących na sile życiowej I'm fine. Po prostu fakt, że bez tego, hiden dawał Ci całe +1 do siły nakładania / łamania pieczęci był okropnie smutny i że bez specki i genów nie możesz tak naprawdę robić żadnych technik był... no słaby.

Forma dziedziny, ogólnie jestem fine, żeby łańcuchy wymagały specki, tak długo jak hiden uzumaki będzie pozwalał ludziom bez specek i z hidenem jako wspomagankiem na używanie tych sił życiowych, bo wtedy ludzie będą mieć dostęp do JAKIŚ technik klanowych, a nie tylko do biedabonusu, którego nie dałoby się ugrać jakąś biegłością.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2767
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Uzumaki needs some love

Propozycja Dona, by wytłumaczyć manipulację energią życiową i przez to dłuższe życie, jak daje mi lekkie "meh", tak jest najsensowniejsze. W takim razie proszę o przygotowanie odpowiedniego opisu do akceptacji. Techniki wymagające genów się poprawi przy przenoszeniu tego opisu.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 601
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki needs some love

Zdolności
Klan Uzumaki znany był z dwóch rzeczy. Jedną z nich była ich ogromna energia życiowa, jakiej nie był w stanie dorównać żaden inny klan na świecie. Drugą natomiast, był ich talent w Fūinjutsu, powodujący że te osiągało nowe szczyty nie osiągalne dla normalnych praktykantów tej dziedziny. Jedynie niewiele shinobi spoza ich klanu było w stanie stosować ich Fūinjutsu.
  • Energia życiowa - członkowie klanu Uzumakich żyją długo. Dłużej niż przeciętni ludzie i też wolniej się starzeją, będąc w stanie dożyć nawet 150 lat. Ponadto są jedynymi osobami, które są w stanie przetrwać ekstrakcję Bijū z ich ciał. Zostają po tym bardzo osłabieni, jednak potrafią to przeżyć. Ich wysoka energia życiowa sprawia też że wolniej się męczą, i są w stanie przyjąć na siebie więcej poważnych ran nim w końcu padną z wycieńczenia. Ów energia jest wynikiem kultywowanej przez nich sztuki - niekoniecznie od urodzenia.
  • Leczące ugryzienie - członek klanu Uzumaki posiada dostęp do unikatowej właściwości chakry związanej z ich energią życiową. Trenując sztuki swego klanu posiedli dzięki temu ich niesamowitą ilość możliwą do wykorzystania w innych technikach. Są oni w stanie regenerować siebie lub inne osoby poprzez ugryzienie. Z tym że to członka klanu Uzumaki trzeba ugryźć. Zależnie od siły techniki za to odpowiadającej, możliwe jest nawet wyleczenie najpoważniejszych ran czy zregenerowanie chakry innych osób. Działa to na zasadzie przekazania swojej energii życiowej, i z racji tego nie jest to zdolność której można używać często jednego dnia. Jest to również jeden z najbardziej charakterystycznych, lecz nie jedyny, sposób jej wykorzystania.
  • Mistrzowie Fūinjutsu - Fūinjutsu jest we krwi tego klanu tak bardzo, że są jego mistrzami bez żadnego treningu. Ich dziedzina klanowa oraz Fūinjutsu stanowią jedność i zamiast posiadać i rozwijać oba, rozwijają po prostu "Uzumaki Fūin", do którego wliczają się u nich wszystkie normalne Fūinjutsu. Rozwijanie jednak dwóch dziedzin jako jednej, wymaga posiadania Specjalizacji w Uzumaki Fūin. W innym przypadku trzeba je rozwijać oddzielnie.
  • Potężne Fūinjutsu - zdejmowanie pieczęci jaka zostanie nałożona przez członka klanu Uzumaki jest praktycznie niemożliwe, tak długo jak ktoś nie posiada atrybutu niezbędnego do złamania pieczęci rozwiniętej min. na 7 poziomie (czyli, jeżeli pieczęć łamiemy Siłą, potrzebujemy Siły na 7 poziomie, jeśli Siła Woli, to Siła Woli na 7). Jeżeli technika bazowo wymaga wyższego poziomu, np. "by złamać pieczęć wymagana jest Siła na poziomie 8", to taka pieczęć utworzona przez Uzumakiego ma +1 do wymaganej siły. Taki bonus nie przekroczy nigdy 10 poziomu w atrybutach i zawsze wzmacniamy tylko 1 atrybut, jakim możemy złamać pieczęć. Dodatkowo, Ci są w stanie łatwiej niszczyć pieczęci nałożone przez inne osoby ze względu na swoją ekspertyzę. Obniża wymagania atrybutu do łamania pieczęci o 1 poziom w jednym atrybucie.
Posiadając Specjalizację w Uzumaki Fūin, członkowie tego klanu są w stanie tworzyć potężne łańcuchy stworzone z czystej chakry zdolne powstrzymać nawet Bijū na odpowiednim poziomie. Jest to wręcz kwintesencja i szczyt możliwości manipulacji czystą chakrą. Mogą być one nawet wykorzystywane jako medium do innych technik, głównie Fūinjutsu lecz nie tylko.

Kod: Zaznacz cały

[row title=Zdolności][/row]
[description]Klan Uzumaki znany był z dwóch rzeczy. Jedną z nich była ich ogromna energia życiowa, jakiej nie był w stanie dorównać żaden inny klan na świecie. Drugą natomiast, był ich talent w Fūinjutsu, powodujący że te osiągało nowe szczyty nie osiągalne dla normalnych praktykantów tej dziedziny. Jedynie niewiele shinobi spoza ich klanu było w stanie stosować ich Fūinjutsu.
[list][*][b]Energia życiowa[/b] - członkowie klanu Uzumakich żyją długo. Dłużej niż przeciętni ludzie i też wolniej się starzeją, będąc w stanie dożyć nawet 150 lat. Ponadto są jedynymi osobami, które są w stanie przetrwać ekstrakcję Bijū z ich ciał. Zostają po tym bardzo osłabieni, jednak potrafią to przeżyć. Ich wysoka energia życiowa sprawia też że wolniej się męczą, i są w stanie przyjąć na siebie więcej poważnych ran nim w końcu padną z wycieńczenia. Ów energia jest wynikiem kultywowanej przez nich sztuki - niekoniecznie od urodzenia. 
[*][b]Leczące ugryzienie[/b] - członek klanu Uzumaki posiada dostęp do unikatowej właściwości chakry związanej z ich energią życiową. Trenując sztuki swego klanu posiedli dzięki temu ich niesamowitą ilość możliwą do wykorzystania w innych technikach. Są oni w stanie regenerować siebie lub inne osoby poprzez ugryzienie. Z tym że to członka klanu Uzumaki trzeba ugryźć. Zależnie od siły techniki za to odpowiadającej, możliwe jest nawet wyleczenie najpoważniejszych ran czy zregenerowanie chakry innych osób. Działa to na zasadzie przekazania swojej energii życiowej, i z racji tego nie jest to zdolność której można używać często jednego dnia. Jest to również jeden z najbardziej charakterystycznych, lecz nie jedyny, sposób jej wykorzystania. 
[*][b]Mistrzowie Fūinjutsu[/b] - Fūinjutsu jest we krwi tego klanu tak bardzo, że są jego mistrzami bez żadnego treningu. Ich dziedzina klanowa oraz Fūinjutsu stanowią jedność i zamiast posiadać i rozwijać oba, rozwijają po prostu "Uzumaki Fūin", do którego wliczają się u nich wszystkie normalne Fūinjutsu. Rozwijanie jednak dwóch dziedzin jako jednej, wymaga posiadania Specjalizacji w Uzumaki Fūin. W innym przypadku trzeba je rozwijać oddzielnie.
[*][b]Potężne Fūinjutsu[/b] - zdejmowanie pieczęci jaka zostanie nałożona przez członka klanu Uzumaki jest praktycznie niemożliwe, tak długo jak ktoś nie posiada atrybutu niezbędnego do złamania pieczęci rozwiniętej min. na 7 poziomie (czyli, jeżeli pieczęć łamiemy Siłą, potrzebujemy Siły na 7 poziomie, jeśli Siła Woli, to Siła Woli na 7). Jeżeli technika bazowo wymaga wyższego poziomu, np. "by złamać pieczęć wymagana jest Siła na poziomie 8", to taka pieczęć utworzona przez Uzumakiego ma +1 do wymaganej siły. Taki bonus nie przekroczy nigdy 10 poziomu w atrybutach i zawsze wzmacniamy tylko 1 atrybut, jakim możemy złamać pieczęć. Dodatkowo, Ci są w stanie łatwiej niszczyć pieczęci nałożone przez inne osoby ze względu na swoją ekspertyzę. Obniża wymagania atrybutu do łamania pieczęci o 1 poziom w jednym atrybucie.[/list]

[b]Posiadając Specjalizację w Uzumaki Fūin[/b], członkowie tego klanu są w stanie tworzyć potężne łańcuchy stworzone z czystej chakry zdolne powstrzymać nawet Bijū na odpowiednim poziomie. Jest to wręcz kwintesencja i szczyt możliwości manipulacji czystą chakrą. Mogą być one nawet wykorzystywane jako medium do innych technik, głównie Fūinjutsu lecz nie tylko.[/description]
Takie coś popełniłam. W code jest bez pogrubionych partów, jakie dodałam. Czekam na feedback.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2023, 19:07 przez Sabataya Shuten, łącznie zmieniany 1 raz.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”