• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Prośby do administracji

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Asano Hisayuki
Posty: 243
Rejestracja: 19 sty 2022, 22:21
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba:o zwój do MOERU HONŌ NO KIZOKU | THE NOBLE OF THE BURNING FLAMES
Argumentacja: Generalnie to moja postać jest raczej katonowcem, więc ten zwój byłby uber przydatny dla mojej postaci. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Yuki: Zgoda
Ryutaro: Widzimy to tak -> załatwiasz sprawę fabularnie najlepiej będąc na fabule u któregoś MFa.
Uiriam: Widzimy 3 opcje:
a) Bierzesz naukę jednego hidenu (Z tym KC w bonusie), może być losowy i rozwijasz normalnie D-S, z możliwością wcześniejszego przerwania i zmiany prośby. No standardowo jak zawsze.
b) Bierzesz wszystkie 4, ale tylko do rangi B a potem 3 wątki B+ przerwy, proszenie dalej o rozwój hidenów A-S będzie wymagało oddzielnych próśb dla każdego Hidenu.
c) Bierzesz wszystkie 4 do S, ale nie ma zmieniania prośby w trakcie
Hisayuki: Masz prośbe o Kyotoryu ziomek, zmieniasz? Zostawiasz? Zdobyłeś i nie zgłosiłeś?
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2023, 13:04 przez Hefajstos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 334
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

Wiem, że mam prośbę na Hisayukim o Kyotoryu, ale nie wiem czy nie została podbita kiedyś ranga tego stylu. Obecnie nie wiem, czy mój Hisayuki byłby na tyle silny, by udać się na rangę A po zwój. To tymczasowo prosiłbym o wrzucenie tej prośby na on-hold na rzecz tej techniki Katonu i zgłoszę się po Kyotoryu raz jeszcze, jak zdobędę tę łatwiejszą technikę.

Odnośnie Ryutaro. W jakim sensie miałbym to zrobić fabularnie? Bo nie bardzo rozumiem.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2023, 19:29 przez Kami Takashi, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Uchiha Hikari
Posty: 662
Rejestracja: 24 paź 2021, 21:22
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Heitai Hantā Ryodan
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Hefajstos pisze: 09 wrz 2023, 20:35 Mesai: Zgoda
Hikari: Zgoda, ale! Jako że jest pan fabularem, musi pan odsłonić za PB INNY unikat, niż ten po który idziesz.
Moje PB zaoferowane, proszę o odkrycie Hiramekarei! I o no, chyba takiego official akcepta by na misji S sobie Kusanagi móc zdobyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Hisayuki: To zmienione, akcept
Akuma: Normalnie, musisz fabularnie odkryć że jesteś z klanu Kiyohime a nie Akuma - w którym mimo wszystko się urodziłeś. Zmiana historii postaci to już by było jak robienie nowej, więc no. Albo tranzycja z tego co masz teraz w to co chcesz nastąpi fabularnie, albo po prostu zrób nową postać i elo
Hikari: Ehe
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Tsukira Seiju
Posty: 82
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:01
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: przeszczep Meitonu
Argumentacja: Z uwagi na to, że moja ostatnia prośba była dawno dawno temu, a od tamtej pory Genkai Hakuri zostało zdjęte z listy wspomagań i przeniesione na normalne techniki to chciałbym móc wrzucić sobie inne wspomaganie w to miejsce. Jestem mocno aktywny na forko, zarówno w temacie propozycji coś pisałem jak i prowadzę obecnie misje i biorę udzial na eventach dwoma postaciami. Jeśli będą potrzebne PB to chętnie je zaoferuję jak tylko je zdobędę.
Tsukira Seijuホコリの後継者
Obrazek
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 334
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

Hefajstos pisze: 15 wrz 2023, 22:52 Akuma: Normalnie, musisz fabularnie odkryć że jesteś z klanu Kiyohime a nie Akuma - w którym mimo wszystko się urodziłeś. Zmiana historii postaci to już by było jak robienie nowej, więc no. Albo tranzycja z tego co masz teraz w to co chcesz nastąpi fabularnie, albo po prostu zrób nową postać i elo
Włącznie ze statystykami, specjalizacjami itp.?
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 942
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Jigen Shiki no Jutsu
Argumentacja: Dzień dobry. Przeżyłam Aki (po prawie roku walk) i w związku z tym wypadałoby pomyśleć, co dalej? A dalej myślałam, żeby zaopatrzyć się w tę oto ciekawą techniczkę, jakiej niestety został ostatni zwój. Wygląda jak całkiem fajny dodatek do tego, co już w zasadzie mam, a jako argumentację mogę dać, że jestem super graczem, aktywnym i generalnie to chyba czeka mnie w przyszłości rewanż z Shogunem, także przytulę wszystko, co sprawi, że nie chapsnie mnie jak pelikan makrelę w pierwsze kilka sekund.

► Pokaż Spoiler
Jigen Shiki no Jutsu | Time-Release Technique時限式の術
KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
PieczęcieBaran → Wół → Pies → Baran → Pies → Koń → Zając → Smok → Tygrys → Baran → Szczur → Pies → Szczur → Ptak → Baran → Przyłożenie dłoni do celu
KosztStandardowy + koszt pieczętowanej techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaSpecjalnie przygotowane miejsce do przeprowadzenia rytuału
DodatkoweNałożenie techniki kosztuje 3 PD z puli użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za zgodą osoby, na którą pieczęć jest nakładana). Ponowne nałożenie pieczęci na tą samą osobę nie kosztuje PD
Technika, której celem jest zapieczętowanie w ofierze jednej techniki i nadania jej warunku aktywacji bądź czasu, po którym ta zostanie aktywowana. Największym plusem tej techniki jest to, że w praktyce nie ma wymogów co do tego jaka technika zostanie zapieczętowana ani nawet poziomu skomplikowania warunku jej aktywacji. Dzięki temu, technika ta nadaje się idealnie do przygotowań do walki, a w niektórych przypadkach - nawet ewentualnej śmierci. Sama technika wymaga jednak sporego czasu przygotowania, odpowiedniego pomieszczenia i dawcy techniki - tą może być użytkownik tej techniki, cel techniki pieczętującej bądź osoba trzecia. Następnie zaś pieczęć działa niezależnie od woli użytkownika i jeśli minie określony czas bądź zostaną spełnione warunki - zostanie ona wykonana.

Na ciele jednej osoby może istnieć tylko jedna taka pieczęć.

Posiadając Sennina Fūinjutsu możliwe jest wykonanie techniki w sposób przyśpieszony. Płacąc Podwójny koszt S i koszt pieczętowanej techniki można wykonać tę technikę bez potrzeby składania pieczęci bądź nawet miejsca rytualnego. Wówczas jednak można zapieczętować tylko technikę osoby, która wykonuje to jutsu, a warunek nadania musi być dość prosty - np. dostrzeżenie kogoś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Haganetsuka Josei
Posty: 131
Rejestracja: 20 cze 2023, 13:30
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O jakąś customową biegłość/unikat/something do Meitonu
Argumentacja: Hello! Jak się nie mylę, to chyba moja pierwsza prośba na tej postaci! I no idę sobie na misję B, i nie ukrywam że fajnie byłoby coś z tego mieć takiego bonusowego. Tylko no, aktualnie na postaci mam dwie dziedziny. Fuuton i Meiton. Fuuton jest no... no nie ma tam nic dla mnie interesującego, a w Meitonie nie ma żadnych zwojów aktualnie by o nie prosić. Nie mniej chce swoją postać właśnie na Meitonie skupić! To za poradami członków administracji, proszę o takiego kinda kota w worku? W sumie dowolna nowa i fajna biegłość/unikat stworzona przez MG byłyby spoczko, ale no wolałbym aby to jakoś z Meitonem było związane jeżeli jest taka opcja :3 A tak to no, znacie mnie. Jestem Jelonkiem \o/ Prowadzę evencik, coś tam techniczki sprawdzam i tak dalej, i tak dalej. Nic się nie zmieniło w tych kwestiach :3
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Seiju: Zgoda, misja A
Takashi: Już ogarnięte
Shuten: Zgoda
Josei: Zgoda, zależnie od rangi będzie siła zdobyczy minimum ranga B. MG wpierw niech skonsultuje nagrodę z MFami.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Moehete
Posty: 26
Rejestracja: 23 wrz 2023, 14:24
Ranga: Muryō no ninja
Discord: athrevin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Niestandardowy początkowy wygląd postaci. Dokładnie to taki: https://static.wikia.nocookie.net/madei ... _Model.png
Wzrost, mniej więcej 1.30 metra, 1.50 metra z uszami, humanoidalny królik. Oprócz tego, żadnych dodatkowych skilli o ile przejdzie prośba w postaci tylko i wyłącznie zmienionego wyglądu. Też równoległą prośbą do tego, jak rozwiązać problem tego wyglądu, była by prośba o możliwość zrobienia customowego KG. Właściwie to własnego klanu, jeżeli wygląd sam z siebie może być postrzegany jako zbyt dużo na zwyczajny "trait" postaci, który notabene oprócz fabuły nie wnosi zbyt wiele mechanicznie.
Argumentacja: Chciałbym pograć czymś kompletnie innym, kompletnie nie-shinobi. A granie człowiekiem by nadal kusiło do przejścia na ścieżkę typowego shinobi z typowymi dziedzinami jak każdy inny.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2014
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Moehete: Zgoda. Generalnie, musisz to jakoś wytłumaczyć w KP. Już ci tłumaczono jakie na przykład mogły być powody takiego a nie innego wyglądu. Możesz też wpisać w historii w KP że masz taki wygląd ale nie pamiętasz dlaczego i zostawić to na potem MG czy samodzielnego dopowiedzenia. No i to w sumie tyle, po prostu ma to być wytłumaczone w KP i musi dostać akcepta od fabularów.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Awatar użytkownika
Hōseki Dākukirā
Posty: 71
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:23
Ranga dodatkowa: ex-Kapitan ANBU
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba:Shoton A - SHŌTON: SUISHŌ GOKAKUKEICHŪ
► Pokaż Spoiler
Shōton: Suishō Gokakukeichū | Crystal Release: Jade Crystal Pentagonal Pillars 晶遁・翠晶五角形柱
KlasyfikacjaShōton, Transformacja natury
PieczęcieBaran → Koń → Wąż → Zając → Pies → Dzik → Baran → Wąż → Baran → Dzik → Dłonie złączone ze sobą
KosztPodwójny za utworzenie; standardowy za utrzymanie na turę
Zasięg25m średnicy, filary osiągają do 15m wysokości ponad powierzchnie, na której są tworzone
WymaganiaNinjutsu A
Pośród wszystkich technik utylizujących kryształ, jest ona jedyna w swoim rodzaju ze względu na swoje niecodzienne działanie. Po złożeniu pieczęci, z ziemi wyłaniają się kryształowe filary tworząc pentagon o średnicy 25m z użytkownikiem techniki pomiędzy nimi. Filary te następnie wchodzą w rezonans z innymi technikami użytymi wewnątrz pentagonu, wzmacniając je. By technika została wzmocniona, musi ona utylizować chakrę oraz mieć swój początek na terenie wyznaczonym przez filary. Nie ma znaczenia, kto ją wykonuje. Nie można więc wybrać, które techniki zostaną wzmocnione, a które nie. Dodatkowo jedna technika może zostać wzmocniona tylko jeden raz.

Techniki rangi od D do B zostają wzmocnione o jedną rangę w górę. Oznacza to, że technikę B wzmocnioną w ten sposób należy traktować jak technikę rangi A. Tymczasem techniki rangi A zostają wzmocnione jedynie nieznacznie, przez co dużo technik A będzie mieć z nimi problem, jednak S już nie. Techniki S nie zostają wzmocnione. Co więcej zniszczenie jakiegokolwiek filaru osłabia efekt wzmocnienia, wzmacniając techniki niezależnie od rangi jedynie nieznacznie. Zniszczenie dwóch filarów i uszkodzenie trzeciego w przynajmniej 50% wyłącza technikę całkowicie, a pozostałe filary stają się jedynie elementem ozdobnym.

Posiadając rangę S w Shōtonie ilość pieczęci zmniejsza się o połowę.
Argumentacja: Pomimo tego że nie grałem dość dłuższy czas, to ostatnio wróciłem, przez całe forko miałem jedną prośbę, a wcześniej przed niektórymi wydarzeniami byłem aktywnym graczem
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 954
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Hōseki Dākukirā, Akcept
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Kasane Fujimi
Posty: 55
Rejestracja: 06 paź 2023, 21:16
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O stworzenie własnego klanu
Argumentacja: Dzień dobry. Chciałabym stworzyć klan, który specjalizowałby się w manipulacji grawitacją. Mam dwie koleżanki chcące do mnie dołączyć (Laczek oraz Jajko). W ramach wzmocnienia prośby chcę dodać, że wraz ze stworzeniem klanu będzie towarzyszyło stworzenie opisu Tsuki no Kuni, bowiem to będzie miejsce jego rezydencji a trochę przypau żyć w kraju który nie jest opisany. Oprócz tego jestem Norką i mnie znacie, porządna firma ze mnie. Prowadzę event, sprawdzam handbooki i w ogóle. No i chciałabym wrócić do moich sentymentów z dzieciństwa. Ładnie proszę peeposhy
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”