• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

[WT] Chinoike Ichigo

Osoby chcące stworzyć własne techniki, będące unikatowe i niewystępujące do tej pory na forum, mogą być zainteresowane ów miejscem. Możliwe jest bowiem zgłaszanie w nim własnych pomysłów na techniki, które następnie oceniane są przez Głównego Moderatora Technik wraz z podwładnymi mu osobami. Dział ten posiada swój własny regulamin tworzenia takowych, do którego należy się stosować podczas zgłaszania propozycji.

Moderator: Moderatorzy technik

Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2767
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: [WT] Chinoike Ichigo

Chi no Reiki: Here we go again. Po co tam KC 10? Iryo jest jedynie wspomniane i nie widzę zastosowania w tej technice. Jesteś Chinoike, zabawy z własną krwią są na porządku dziennym. W tym zwiekszenie produkcji, więc Iryo bym wywalił z wymagań. Tak samo Specka w Ketsu. Kolejny overkill. Idąc dalej, Specka powinna nadal dodawać +2, ale przez Sennina, który bawi się tymi aspektami, samą ilość atutów zmniejszyłbym łącznie do 4. Trochę jak w Modo Ninjutsu, więc co najwyżej wpisz to w podstawową technikę i zrób modyfikacje bazowo. A specka dodawałaby +2 punkty. Imo ma to tu większy sens. Specka w Iryo... nie widzę jej tutaj. Jest to overkill, gdy technika dla mnie nie ma żadnej podstawy medycznej a skupia się na głównej dziedzinie klanu - krwi. Ranga S w Iryo natomiast... zamieniłbym w Sennina, który zwiększa koszt techniki do Standardowego S na turę. I zredukował ilość pieczęci. Do jednej lub zera. To wspomaganie. Straszny overkill robisz z wymogami.
Chi no Tousei: Imo Shōsen no Jutsu oraz Kontrola Chakry 7 do wywalenia z wymagań. Ale zrobię to samodzielnie, akcept i przenoszę. Jako ozwojowane
Chimamire no Yaiba: ech, nadal nie poprawione. Przenoszę jednak przeredagowane tak, by było czytelnie to, co mi chodziło, czyli ostatnie zdanie opisu tylko poprawione.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2023, 14:19 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: [WT] Chinoike Ichigo

Chi no Reiki | Blood Aura血の霊気
KlasyfikacjaKetsuryūgan, Iryō Ninjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieSmok
KosztPołowiczny S na turę
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywny Ketsuryūgan, Specjalizacja w Ketsuryūgan, Iryō Ninjutsu B, Kontrola Chakry 8
DodatkoweTechnika traktowana jest jako Wspomaganie
Potężna technika jaka łączy w sobie zarówno szczyt zdolności kontroli swojej własnej krwi, oraz ogromną wiedzę medyczną. Po złożeniu pieczęci drastycznie przyspieszamy krążenie krwinek w naszym ciele, oraz proces ich tworzenia. Dookoła nas zaczyna pojawiać się krwawa aura, jaka jest pewnym efektem ubocznym parowania życiodajnego płynu. Organizm zaczyna dostarczać dużo więcej zasobów do komórek zwiększając ogólną sprawność użytkownika, wyciągając z jego ciała to co najlepsze, oraz osiągając poziom jaki normalnie jeszcze nie był by dla ninja dostępny. Tak długo jak utrzymujemy technikę, nasza Siła, Szybkość, Wytrzymałość oraz Refleks rośnie o 2. Technikę można utrzymywać tak długo jak mamy chakrę. Jutsu wywiera jednak sporą presję na ciało i już po trzech turach otrzymujemy negatywne skutki po zakończeniu jej działania. Po zaprzestaniu techniki jesteśmy niesamowicie zmęczeni fizycznie, co można przyrównać do przebiegnięcia maratonu. Osoby o większej kondycji oczywiście lepiej sobie z tym poradzą, lecz to finalnie ocenia MG.
Posiadając Sennina w Ketsuryūgan możemy lekko zedytować jakie aspekty naszego ciała są wzmacniane, a które nie. Możemy więc odjąć 1 punkt z maksymalnie 2 statystyk i dodać do do maksymalnie 2 pozostałych, lecz nie tej samej. Z każdą aktywacją decydujemy w którą statystykę je dodamy, lecz nie możemy tego zmieniać gdy jutsu jest aktywne.
Posiadając Specjalizację w Iryō Ninjutsu nie musimy dłużej składać pieczęci. Czas kumulacji chakry jest taki ile zajeło by ich złożenie. Atuty skracające liczbę pieczęci działają również na czas kumulacji chakry.
Posiadając rangę S w Iryō Ninjutsu posiadamy na tyle dużą wiedzę medyczną, że po zakończeniu techniki, nie jesteśmy aż tak zmęczeni po jej użyciu. Nadal wymagany jest odpoczynek, lecz mniejszy i krótszy niż w podstawowej wersji.
Pieczęci zmieniłem. KC na 8 ustawiłem. Co do całej reszty. Iryo dałem tu po to, że to nie jest stricte wspomaganie chakrą jak w przypadku RnY czy Ninjutsu, tylko musze precyzujnie dostarczyk krew do komórek. Jeśli uważasz, że jako Chinoike nie ma z tym problemu, Iryo mogę całkowicie wywalić. Fajnie by było jednak by Iryo dawało zmniejszenie drawbacku po użyciu techniki bez konieczności płacenia za nią więcej. Co do statów czy twojego overkilla przy wymogach, nie zgodzę się. Wspomaganie ninjutsu daje co prawda 4/6pkt, lecz ze specką i rozwinięciem daje ich aż 9, z czego jedną statę możesz podbić o aż 5 pkt. RnY czy Domu ze specką, daje tych pkt 8. Dlatego też dałem speckę w wymogu techniki by bazowo mieć te 8 statów. Zwłaszcza, że technika wspiera domyślnie całe ciało i jego wydolność a nie poszczególne staty, co można zrobić dopiero na senninie. Nie widzę więc tu powodu, dla którego nie mógł bym tego zatrzymać w takiej formie jaka jest teraz. Chyba, że bazowo technika miała by nie mieć specki i miała by dawać 4pkt (po 1 w statach) a specka dawała by kolejne +1 aka 4pkt, co nie wiem czy nie było by właśnie złamaniem balansu.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2024, 23:18 przez Kakarotto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2767
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: [WT] Chinoike Ichigo

Chi no Reiki: Wciąż to Iryo jest tu zbędne. Bonus ze specki też. Ranga S z Iryo zmień na Sennina Iryo i będzie okej. Tak jak pisałem. Sennin Ketsu wciąż jest za silny. Więc bym go wywalił. Jak chcesz mieć manipulację statystyk, to moją opinię znasz. Chyba, że podobnie jak w ulepszeniu Ninjutsu, o którym wspominasz, dorzucisz większe koszty oraz debuff do własnych statystyk i ograniczysz ilość statystyk, na które wpływasz. Co zaś do samej specki Ketsu... niby ma sens, niby nie i muszę się nad tym trochę zastanowić. Na razie jednak Sennin Ketsu jest zdecydowanie zbyt potężny, by pozostał w tej formie, z taką ilością punktów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własne Techniki”