• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Pracownia Techniczna Pewnego Pana

Awatar użytkownika
Fawkes
Posty: 407
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:29
Ranga dodatkowa: Moderator Kuźni | Mistrz Gry
Discord: poprostujakub
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Pracownia Techniczna Pewnego Pana

Hitoshi
1. Twoje imię i nazwisko to...
Maji Hitoshi
2. Płeć?
Mężczyzna
3. Ile masz lat?
25
4. Orientacja?
Dobrze się orientuję w terenie.
5. Jak wyglądałaby twoja wymarzona randka?
Bez różnicy. (NIE BYŁEM NA ŻADNEJ, JAK MNIE KTOŚ MI ZAPROPONUJE TO PEWNIE SIĘ ZGODZĘ).
6. Rozważność czy romantyczność? Ekstrawertyzm czy introwertyzm?
  • Rozważność, romantyczność jest trudna.
  • Jestem introwertykiem, a co.
7. Woda to życie. Co przypomina twój charakter - cichy strumyk czy rwący wodospad?
Spokojny ocean o poranku. Czyli niezależnie od opcji nie mam pojęcia co to znaczy.
8. Jaki jest twój znak zodiaku? Jakim według niego człowiekiem jesteś?
Strzelec/Królik (chyba???*). Nie mam pojęcia, nie czytam tych pierdół.

*Zodiaki przyjęte na datę 17 grudnia 139+1800 roku.
9. Twoja druga połówka zaprasza Cię na koncert, na który nie masz na to ochoty. Jak jej odmówisz, żeby ją to przekonało?
WAIT TO MAM DRUGĄ POŁÓWKĘ??? /j

Jeśli faktycznie ta sytuacja obejmuje brak ochoty (=bycie śmierdzącym leniem), to jestem w stanie się poświęcić i wyjść na ten koncert. A jak będę chory to chyba nie będą chcieli mnie wyciągać co nie?
10. Wolisz zdobywać czy być zdobywanym/ną?
...Być zdobywanym...? peeposhy
11. Zamknij oczy i pomyśl o ideale swojej drugiej połówki. Co widzisz?
Ciemność widzę, przecież zamknąłem oczy, duh. (Czyt. że Hitoshi nie patrzy na wygląd)
12. Kiedy byłeś/aś dzieckiem, jak reagowałeś/aż na prezenty, które ci się nie podobały?
Niestety, ale relacje międzyludzkie potrafią być tak niezręczne, więc po prostu podziękowałem, udając że wszystko jest w należytym porządku.
13. Jakie są trzy rzeczy, które zabierzesz na bezludną wyspę?
Jak jest się shinobim, to raczej nie potrzeba dużo rzeczy niezbędnych do przetrwania, bo wiele rzeczy można zastąpić technikami lub pracą... Więc mógłbym wziąć, jakąś książkę, namiot i narzę.... Kurde, dlaczego w ogóle miałbym wybierać się na bezludną wyspę??????
14. Co powinna zrobić twoja walentynka, żeby podbić twoje serce?
Myślicie, że wiem, jeśli nigdy nie miałem takiej sytuacji?
15. Planujesz posiadać dzieci? Ile? Jeżeli tak, jak je nazwiesz?
Tak, nie wiem, nie wiem.
16. Czym oczarujesz swoją walentynkę?
Eeee, yyyyh, nie wiem.
17. Czy jest jakieś pytanie, które chcesz zadać swojej walentynce ale się wstydzisz?
Nie.
18. Co byś zrobił/a dla swojej Wioski, gdyby mianowano Cię tytułem Kage?
Przepraszam bardzo, ale nie jestem do tego kompetentną osobą i nie wiem jak to ma pomóc w wyborze potencjalnego partnera.
19. Sakura, Ame czy Hana - którego Kage poderwiesz i w jaki sposób to zrobisz?
Żadnego - Ame żonaty, Hana ma harem (i nie jest w moim typie), a Sakura... No, myślę, że są lepsze opcje.
20. Jaki żywioł jest najromantyczniejszy? Dlaczego tak uważasz?
Co to za pytanie?????
21. Jakiego Jutsu użyjesz, by okazać swoje uczucia drugiej połówce?
*Myśli.* ...Eeee, użycie Sakinu by dać prezent ze złota??? NIE ZNAM TEJ POŁÓWKI, JAK MAM DOBRZE WYBRAĆ????
22. Shinobi czy Samuraj - z kim prędzej pójdziesz na randkę i dlaczego?
...Is there a difference?
23. Ostry jak kunai czy zwinny jak shuriken - z czym bardziej się utożsamiasz?
Jestem dość szybki, więc zwinny jak shuriken(?).
24. Czas leci nieubłagalnie - jak widzisz swoją przyszłość?
Na chwilę obecną wszystko wskazuje, że jeszcze pozostanę w zawodzie na nieokreślony czas i... I w sumie nie wiem co dalej. Trudno sobie wyobrażać przyszłość, gdy jest się shinobi i się pracuje dla dobra wioski - jest się żołnierzem i wykonuje się zadania (oczywiście nie jak głupi automaton któremu się wydaje polecenia i to się robi bez refleksji - nie polecam) i raczej zakończenie tej kariery to kalectwo lub śmierć. A w obecnej sytuacji to mam dodatkowe 2 ręce do stracenia, więc to zawsze parę dodatkowych lat.
25. Starość nie radość - boisz się jej, a może wyczekujesz?
Nie boję się starości i w sumie byłoby dobrze dożyć emerytury. Najgorsze jest jednak to, by sobie nie zepsuć życia ciągłą pracą jako shinobi przez lata młodości... Co mi na chwilę obecną grozi.
26. Stresik życiem - co robisz kiedy potrzebujesz się zrelaksować?
Drzemię, piję herbatę lub czytam książkę.
27. Miłość w Zakopanym - co Ty w ogóle sądzisz o tej całej miłości?
Jest skomplikowana. Komplikowanie swojego życia to moja specjalność. :cool:
28. Na ostro czy łagodnie? Jakie... posiłki preferujesz?
Pikantnie.
29. Czerwona nić przeznaczenia czy szczęście - myślisz, że druga osoba jest nam pisana?
Prawda jest taka, że każda osoba ma jakieś preferencje w kwestii wyboru partnera i nie nazwałbym to żadną z tych opcji?
30. Priorytety drugą naturą człowieka - fajny tyłek, ładne oczy... a może jeszcze coś innego?
Definitywnie najważniejszy jest charakter, a nie wygląd zewnętrzny.
31. Los się do ciebie uśmiechnął i wygrałeś milion Ryō. Jak je wydasz?
Zainwestuję i zbuduję jakiś lokal. Może karczmę.
32. Najszybszy ninja, masterchef, a może najdłuższe spanko - jaki światowy rekord byłbyś/abyś w stanie ustalić?
Eeee... Wygrałem raz konkurs gotowania w parach, więc może masterchef nie jest aż tak daleki?
33. Zero bohaterem świata - co sądzisz o tych całych pięciu? Może chcesz dołączyć?
Nieważne jak słuszny cel ich by nie był, to dokonywanie ludobójstwa w tym celu zdecydowanie nie jest dobrą drogą. Am I right, Seitaro?
34. Ciepło w serduszku i brzuszku, przygryzanie wargi i flirciarskie spojrzenia - co najbardziej cię podnieca?
You know.
35. Shinobi to zboczeńcy - co sądzisz o Loli / Shota? A może preferujesz Mommy lub Daddych?
...
...
Przepraszam co to za pytanie jest. Jak już wspominałem, że nie patrzę na wygląd.
36. Nie wszyscy to potencjalni przyjaciele - co cię kompletnie zniechęca w drugiej osobie i czego nie zdzierżysz?
Okropny charakter - bo jak już się tyle razy o tym truło, to jest to dość jasne, że spotykanie się z osobą toksyczną/manipulatywną nie jest jedną z rzeczy, które chce się robić.
37. Pierwsze wrażenia kluczem do miłości - co zrobisz pierwszego, jak już spotkasz wybraną Ci przez Amorka drugą połówkę?
Nie wiem, jakoś to będzie?
38. Stare dzieje, a może nowa przyszłość - który kontynent jest lepszy, Stary czy Nowy?
Stary, mimo że to obecnie wielki burdel.
39. Świat wspaniały, tylko ludzie... - Czego nienawidzisz w społeczeństwie?
Nienawiść to mocne słowo, bo dlaczego miałoby się nienawidzić całe społeczeństwo za jakąś cechę? Wystarczy przecież jej nie lubić. W moim przypadku jest to to, że zwykli ludzie są zbyt śpieszni do naklejania łatek na innych i ich oceniania. Nie brzmi to jak zdrowa praktyka.
40. Czy wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie ankiety?
Tak.
Kanami
1. Twoje imię i nazwisko to...
Orochi Kanami
2. Płeć?
Kobieta
3. Ile masz lat?
30.
4. Orientacja?
Zdecydowanie preferuję panów.
5. Jak wyglądałaby twoja wymarzona randka?
Hmmm... Doskonałe pytanie. Zdecydowanie dobrym połączeniem byłoby zaproszenie mnie na jakiś występ artystyczny (konkretny typ nie ma większego znaczenia) oraz wyjście na kolację, by coś zjeść. W sumie można byłoby do tego dodać do tego spacer? Na pewno to da mi dużo okazji do poznania drugiej połówki.
6. Rozważność czy romantyczność? Ekstrawertyzm czy introwertyzm?
Romantyczność, co do drugiego pytania to zdecydowanie jestem introwertyczką.
7. Woda to życie. Co przypomina twój charakter - cichy strumyk czy rwący wodospad?
Cichy strumyk.
8. Jaki jest twój znak zodiaku? Jakim według niego człowiekiem jesteś?
Raki/Pies(chyba???*). Przynajmniej mi tak mama opowiadała, ale po jakimś czasie wyrosłam z tych bzdur.

*Zodiaki przyjęte na datę 23 czerwca 134+1800 roku.
9. Twoja druga połówka zaprasza Cię na koncert, na który nie masz na to ochoty. Jak jej odmówisz, żeby ją to przekonało?
"Wybacz kochanie, ale nie jestem na siłach, by się wybierać na takie wydarzenia. Może... Wolałbyś porobić coś razem?"
10. Wolisz zdobywać czy być zdobywanym/ną?
...CHWILA, MYŚLAŁAM, ŻE TO ANKIETA W SPRAWIE RANDKI, A NIE... ŻE TAKIE RZECZY NA PIERWSZYM SPOTKANIU, CZY KOGOŚ POGIĘŁO? ... A, że nie w tym sensie? Hmmm... Zdecydowanie lubię widzieć starania partnera, więc chyba w tym kontekście wolę być zdobywaną?
11. Zamknij oczy i pomyśl o ideale swojej drugiej połówki. Co widzisz?
Zdecydowanie dojrzały emocjonalnie i odpowiedzialny mężczyzna, z którym mogłabym wejść w poważny związek i założyć rodzinę.
12. Kiedy byłeś/aś dzieckiem, jak reagowałeś/aż na prezenty, które ci się nie podobały?
Potrafiłam wybrzydzać, chyba że to był tata, którego widywałam bardzo rzadko - wtedy nawet gdy prezent mi się nie podobał to go odbierałam z uśmiechem.
13. Jakie są trzy rzeczy, które zabierzesz na bezludną wyspę?
Nie wybieram się na bezludną wyspę :3
14. Co powinna zrobić twoja walentynka, żeby podbić twoje serce?
Hmm... To trudne pytanie. Może lepiej nie odpowiem i pozwolę walentynce mnie zaskoczyć.
15. Planujesz posiadać dzieci? Ile? Jeżeli tak, jak je nazwiesz?
Tak, dużo (potencjalnie, nie wiem ile to dużo), nie wiem.
16. Czym oczarujesz swoją walentynkę?
Nie ma na to obiektywnej odpowiedzi przecież. Mogłabym przecież wybrać coś, co mogłoby oczarować dużą ilość osób, ale Amorek wybierze sobie kogoś, kogo w ogóle to nie ruszy. Więc jaki tu sens?
17. Czy jest jakieś pytanie, które chcesz zadać swojej walentynce ale się wstydzisz?
Nie.
18. Co byś zrobił/a dla swojej Wioski, gdyby mianowano Cię tytułem Kage?
Dlaczego ktoś uznał, że jestem do tego odpowiednią osobą? Przecież nie znam się na prowadzeniu tak dużej organizacji, prowadzeniu walk i potyczek, ani tym bardziej nie jestem tak dobra w dyplomacji! NAJPIERW SIĘ ZAPYTAJCIE KTO MNIE MIANOWAŁ TYM KAGE!
19. Sakura, Ame czy Hana - którego Kage poderwiesz i w jaki sposób to zrobisz?
Amekage wydaje się w moim typie... Ale jest żonaty, co automatycznie sprawia, że wypada z listy.
20. Jaki żywioł jest najromantyczniejszy? Dlaczego tak uważasz?
Ogień. Chyba. Nie wiem, nie znam żadnych.
21. Jakiego Jutsu użyjesz, by okazać swoje uczucia drugiej połówce?
ZNAM NIECAŁE 20, JAK TO MA KOMUŚ POMÓC???
22. Shinobi czy Samuraj - z kim prędzej pójdziesz na randkę i dlaczego?
Nie ma różnicy.
23. Ostry jak kunai czy zwinny jak shuriken - z czym bardziej się utożsamiasz?
Nie utożsamiam się z żadną bronią. Są tacy co utożsamiają się ze zwierzakami, ale z bronią? To jeszcze dziwniejsze.
24. Czas leci nieubłagalnie - jak widzisz swoją przyszłość?
Mam szczerą nadzieję, że uda mi się w końcu znaleźć tego wymarzonego partnera, z którym będę mogła w końcu założyć rodzinę. Ja wtedy bym mogła pracować jako medyk lub zajmować się domem i dziećmi.
25. Starość nie radość - boisz się jej, a może wyczekujesz?
Jeśli faktycznie nikogo nie znajdę, to boję się okropnie... .___. A jak w końcu mi się uda (bo musi się udać), to zdecydowanie wyczekuję tych czasów. Bo w sumie nic by się nie zmieniło.
26. Stresik życiem - co robisz kiedy potrzebujesz się zrelaksować?
Czytam książki, szydełkuję, gotuję.
27. Miłość w Zakopanym - co Ty w ogóle sądzisz o tej całej miłości?
Miłość jest bardzo ważnym elementem dla stałego i zdrowego związku - czyli takiego jakiego szukam.
28. Na ostro czy łagodnie? Jakie... posiłki preferujesz?
Tak jak w Kaminari no Kuni - słone i mocno przyprawione.
29. Czerwona nić przeznaczenia czy szczęście - myślisz, że druga osoba jest nam pisana?
Myślę, że faktycznie to przeznaczenie łączy ludzi. A że niestety nikt nie zna swojego przeznaczenia, to musimy się męczyć i faktycznie szukać tej drugiej osoby.
30. Priorytety drugą naturą człowieka - fajny tyłek, ładne oczy... a może jeszcze coś innego?
Zdecydowanie najważniejszą rzeczą, która jest decydująca w moim wyborze potencjalnego partnera, jest oczywiście jego charakter i sposób bycia, ponieważ nieważne jak ładny lub bogaty by był, nie byłabym w stanie wejść w stały związek z osobą, z którą nie jestem kompatybilna.

Ale w sumie nie pożałowałabym ładnej klatki piersiowej (hehe męskie/babskie dzydzochy)
31. Los się do ciebie uśmiechnął i wygrałeś milion Ryō. Jak je wydasz?
Zostawiłabym je na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo kiedy wypadną niespodziewane wydatki lub dojdzie do jakiś innych wypadków.
32. Najszybszy ninja, masterchef, a może najdłuższe spanko - jaki światowy rekord byłbyś/abyś w stanie ustalić?
Nie wiem. Dla żartu wpiszę, że mam rekord liczby nieudanych związków, haha... :pensive:
33. Zero bohaterem świata - co sądzisz o tych całych pięciu? Może chcesz dołączyć?
Ich działania na chwilę obecną w ogóle się nie przyczyniły do zaprowadzenia pokoju na świecie (czy co tam twierdzą że chcą), więc raczej są kijowy. Ja podziękuję.
34. Ciepło w serduszku i brzuszku, przygryzanie wargi i flirciarskie spojrzenia - co najbardziej cię podnieca?
Eee... :flushed: Nie wiem, to trudne pytanie???
35. Shinobi to zboczeńcy - co sądzisz o Loli / Shota? A może preferujesz Mommy lub Daddych?
Daddyego poproszę. peeposhy (Mommy, jeśli wszystkich wykupią :c)
36. Nie wszyscy to potencjalni przyjaciele - co cię kompletnie zniechęca w drugiej osobie i czego nie zdzierżysz?
O matko, ile tego - jak są nieodpowiedzialni, nie potrafią się zachować przy ludziach, są toksyczni, nie potrafią utrzymać higieny, są negatywnie nastawieni do innych i ich obrażają, jak są nieczuli, jak chcą ograniczać i/lub kontrolować innych, jak są samolubni, jak są przesadnie zazdrośni, nie potrafią się przyznać do błędu... (Wstaw tu listę wszystkich możliwych red flagów w związku).
37. Pierwsze wrażenia kluczem do miłości - co zrobisz pierwszego, jak już spotkasz wybraną Ci przez Amorka drugą połówkę?
Chyba nie ma nic konkretnego, co bym chciała zrobić na początku takiego spotkania? Na pewno najpierw chciałabym przeprowadzić z tą osobą wywiad rozmowę, by dowiedzieć się co nieco o niej. Żeby się dowiedzieć, czy ten Amorek coś wie o dobieraniu ludzi w pary czy nie.
38. Stare dzieje, a może nowa przyszłość - który kontynent jest lepszy, Stary czy Nowy?
Stary - stąd pochodzę ja, moja rodzina i w sumie chciałam go opuszczać, dlatego trafiłam do Ame.
39. Świat wspaniały, tylko ludzie... - Czego nienawidzisz w społeczeństwie?
Nie wiem???
40. Czy wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie ankiety?
Tak.

Obrazek

Prowadzenie misjiRangi Dowolne
  1. Find Your Own Way - Przygoda Rangi A dla Kurogane Hao.
  2. Lekarzu lecz się sam! - Misja Rangi D dla Orochi Sairai.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pracownie”