• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Dzielnica mieszkalna

Wioska położona jest na równinach w centrum Sakura no Kuni, pełnych zieleni oraz kwiatów wiśni dodających, jak całej reszcie kraju, nieziemskiego uroku. To wokół nich została zbudowana Sakuragakure i zadbano o to, aby jej styl był poważny oraz pasował do pięknych terenów. Nie mają przez to bezpośrednio dostępu do morza, jednak klimat tam jest bardzo stabilny i należy do tych cieplejszych. Zimy nie są srogie, wiosny lubią być gorące i z niewielkimi opadami deszczu, a kiedy nastaje lato, mieszkańcy muszą zadbać o to, aby nie paść z odwodnienia. Nie jest to jednak poziom gorąca na pustyni. W dodatku przez wioskę przechodzi sporej wielkości rzeka, to łatwo jest się ochłodzić w takie dni z racji na pozwolenie kąpania się w niej.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Dzielnica mieszkalna

Wandal i napastnikMistrz Gry
Posty7/...
Itachi podchodząc do zdewastowanego sklepu, czy też nawet wychodząc z domu, faktycznie zapomniał założyć opaski na czoło lub inne widoczne miejsce. Nie było to jednak raczej nic poważnego. Zawsze można było się wytłumaczyć, że jego misja wymagała by pozostać incognito. Z drugiej strony, ułatwiało to kilka spraw jak na przykład ufność tutejszych mieszkańców. No ale, stało się. Czasu nie da się cofnąć, lecz zawsze można się cofnąć do domu po brakujące wyposażenie. Póki co jednak wyszedł do niego starszy mężczyzna jaki był skory do rozmowy, i pokrótce też wytłumaczył mu co tu w zasadzie się stało. Nie było to nic, czego nie dało się zobaczyć na pierwszy rzut oka, lecz zawsze było to jakieś potwierdzenie teorii Hyuugi.
- Genin huh? Bardzo dobrze. Najwyższa pora by Sakurakage-sama ukarała tego wandala. - skwitował z zadowoleniem mężczyzna kiwając kilka razy głową dla potwierdzenia swoich słów, oraz krzyżując ręce na piersi.
- Lepiej by pan dotrzymał słowa. - dodał po chwili na obietnicę genina.
- Nikogo nie podejrzewam i nic nie widziałem. Spałem wtedy jak każdy inny. Gdy tylko usłyszałem raban na dole to zbiegłem, ale nikogo nie było. Widziałem jakąś dużą sylwetkę o tam, ale hultaj znikał już w mroku a wzrok już nie ten. - opowiedział swoją wersję zdarzeń, wskazując swojemu rozmówcy ulicę jaka była skierowana bardziej w stronę murów wioski niż centrum, jaka swoją drogą się rozgałęziała po kilkudziesięciu metrach.
- Nic nie zginęło i nic się nie stało poza tym, że rozwalił mi front sklepu. Wie pan ile w dzisiejszych czasach kosztuje taka duża szyba? I w pioch moje oszczędności i wyjazd do kurortu. - dodał niezadowolony z całej tej sytuacji.
Jeśli Itachi nie miał więcej pytań, każdy z nich się pożegnał ze sobą a genin mógł ruszyć do dalszego śledztwa. Jego póki co jedynym tropem był kierunek jaki wskazał właściciel sklepu. Nic jednak specjalnego w tę stronę nie widział poza masą przechodni. Była to główniejsza ulica prowadząca w stronę centrum, więc nic dziwnego, że ludzie się tu kręcili. Działało to w pewien sposób na jego niekorzyść, bo wszelkie ewentualne ślady mogły zostać już dawno zatarte. Co do samej ulicy, biegła dalej w stronę murów aż nie wpadała do skrzyżowania w kształcie litery T. Po jednej jak i drugiej stronie, jak i na jej końcu, znajdowały się mieszkania piętrowe, z kilkoma sklepikami na parterach. Coś jednak rzuciło się chłopakowi w oczy. Na samym rogu sklepu, a raczej za winklem, był krwisty odcisk ręki. Dość sporej swoją drogą. A pod nią, na chodniku, trochę zaschniętej i zadeptanej krwi. Kawałek dalej w wskazanym wcześniej kierunku kolejnych kilkadziesiąt większych kropli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sakuragakure no Sato”