• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Stolica - Koga

Ame otoczone przez trzy Wielkie Nacje oraz pomniejsze krainy, zdaje się czerpać z każdego miejsca. Przechadzając się więc Kogą można dostrzec zarówno kamienne budynki wzbogacone o drewniane szkielety, chociaż w wykonaniu bardziej industrialne na modłę okolicznego Kusa no Kuni. Malowane ściany przywodzące na myśl Asakure zostały zaadoptowane jako lepsza alternatywa niż białe ściany, jakie pod wpływem częstych opadów zmieniłyby barwę na wszelakie odcienie szarości. Znajdując się w idealnym miejscu pod względem handlu, stolica Ame postawiła na przemysł przetwarzając dobra przepływające przez bezpieczne tereny Kraju Deszczu. Wysokie budynki często oplatane są wszelakimi instalacjami pod postacią metalowych rur, a kominy fabryk wznoszących się w oddaleniu od miasta wypuszczają co jakiś czas kłęby czarnego dymu niesionego z wiatrem. Przez przygnębiającą pogodę, sama Koga jednak wiele traci, przybierając dość posępny obraz w głowach przejezdnych, i nieco naprawiając go dzięki dość otwartej i przyjaznej ludności patrzącej z nadzieją ku Amegakure no Sato. Pałac Daimyo znajduje się za miastem, po przeciwnej stronie niż fabryki. Sporych rozmiarów posiadłość nie jest aż tak rzucająca się w oczy jak w Uwajimie, czy odznaczając się przepychem jak ten w Yanabe. Wybudowany "ze smakiem", chociaż nie pozbawiony jednej czy dwóch fontann jak i skromnych murów. Głównie z kamienia i drewna, jednak zawierająca metalowe wzmocnienia i zdobienia.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów