• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Stolica - Asakura

Położona we wschodniej części kraju na jednym ze wzgórz, wznosi się nad otaczającymi miasto polami i lasami przylegających do kamiennych murów Miasto korzysta z tego, czego ma najwięcej - drewna. Wysokie budynki wykonane głównie z darów lasu i kamienia, zwieńczone są w większości pagodami. Ulice zawsze pełne ludzi, wystarczająco szerokie by pomieścić dwa wozy. Główna część przykuwa uwagę malowanymi ścianami na czerwono, zielono i niebiesko, stanowczo przeważając w ogólnej kolorystyce miasta. W oszklonych gablotach sklepów lśnią przeróżne światełka, a w drzwiach często można spotkać dzwonki złożone z metalowej rurki obijającej się o grube krawędzie szklanej sfery. Rynek funkcjonuje najlepiej w środy i soboty, ściągając ludzi z całego miasta - nawet z bardziej uboższych rejonów, zachęcając niewielkimi cenami za najbardziej podstawowe dobra. Plac rynkowy zawiera na samym środku niewielką kapliczkę Ebisu, któremu handlujący często składają ofiary w wysokości kilku Ryō modląc się o dobry zarobek. Dużo bardziej popularny, zwłaszcza w reszcie Hi no Kuni, jest kult Amaterasu - bogini słońca. Kilka ulic dalej przy północnej granicy miasta wznosi się siedziba Lorda Feudalnego - ogromny pałac otoczony murem, ze złoconymi ścianami i gzymsami zdobionymi jadeitem i obsydianem sprowadzanym z Południowej Wyspy.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów