• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Kagi no Kuni - Kraj Kluczy

Niewielkie państewko graniczące przez większą część swojej granicy z Shijimą. Znajdują się pod ich ochroną i chociaż przez wielu uznawani za część Kraju Ciszy, są oddzielną nacją z własnym prawem i kulturą. Stanowi skrawek lądu, na którym pozornie nie ma czego szukać prócz puchatych owiec i idylli. Kraj chowa jednak pomiędzy swoimi szczytami lud, który dominuje inne pod względem zagadek logicznych czy zrozumieniem chakry, chociaż głównie pod kątem religijnym niż bojowym. Nacja pozbawiona większej polityki skupia się przede wszystkim na swoim spokojnym, rzadko kiedy zakłócanym życiu doczesnym. Kagi no Kuni mieści się na Południowej Wyspie, zajmując niewielki, południowy skrawek Półwyspu Shijimskiego. Większość granicy przebiega wzdłuż Kraju Ciszy, niewielkim jej skrawkiem zahaczając również o sąsiadujące od wschodu Komugi no Kuni. Niemal całą powierzchnię Kaagi stanowią góry. Szacuje się, że około 90% zajmuje masyw górski Lumlec. To właśnie na nim toczy się większość kagijskiego życia, a stoki masywu poznaczone są obecnością ludzką pod postacią miasteczek i osad.
 • Forum
 • Stolica - Orwick
  Główny ośrodek Kagi no Kuni nie jest żadną zapierającą dech w piersiach metropolią czy perłą współczesnego świata. W gruncie rzeczy jedyne co ma, to swoją wielkość. I mówiąc, że rozciąga się od wschodu do zachodu nie byłoby żadnym nadużyciem. Orwick znajduje się na zboczu jednej z gór w północno-zachodniej części kraju. Początkowo zbudowane zostało jako jeden wielki blok w zboczu góry, jaki obecnie uchodzi za najstarszy budynek w stolicy. Z czasem jednak coraz to kolejne osoby zaczęły budować swoje własne domy, zarówno z kamienia jak i drewna trzymając się prostoty i funkcjonalności, aniżeli stawiając na zdobienia i niepotrzebny przepych. Ten ogranicza się do wystawionej za oknem doniczki, kolorowej firanki czy, w przypływie kreatywnego obłędu, maźniętą farbą ścianą domu. Cały południowy stok zawalony jest od wschodniej do zachodniej części budynkami, rozciągając się niemal jak łańcuch bożonarodzeniowy zawieszony na choince.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów