• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Jajko

Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Jajko

:pepenope:
Ostatnio zmieniony 25 sty 2023, 2:09 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Jajko

:pepearrive:
Ostatnio zmieniony 25 sty 2023, 2:10 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 135
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Cywil
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Jajko

Zgłoszenie nowego NPC do Bingo
► Pokaż Spoiler | Wpis Bingo
Bingo Book // Modliszka | Kamakiri | カマキリ
Informacje PodstawoweGodnośćSukebe Shinji
Wiek Według kartotek 42 lat
WioskaEx-Konohagakure no Sato
RangaChūnin Znaki szczególne
- Znana głównie pod pseudonimem Modliszka, który wziął się z tego, że zdarzało jej się zabijać swoich klientów
- Wygląda znacznie młodziej, niż mogą sugerować akta ( z racji przynależności do klanu Sukebe)
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusAktywny
Organizacja-
SojusznicyBrak informacji Dokonane przestępstwa
- Dopuszczenie się dezercji z Konohagakure w 140 roku
- Zamordowanie jednego shinobi z Konohagakure
- Zamordowanie dziesięciu cywilów (można przypuszczać, że liczba ofiar jest większa)
Dane Osobiste Data urodzenia15.08
Grupa KrwiA Rh +
Wzrost175 cm
Waga57 kg
Wykonane misjeD4C10B7A0S0
Nagroda Zlecający??
Żywy??
Martwy??
UwagiPo ucieczce z wioski widziana kilkukrotnie w różnych domach publicznych na terenie Tanima no Kuni oraz Yora no Kuni. Często zmieniała swoje miejsce pobytu.
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton, Doton,
KG/KT/DōjutsuShikei Seppun
DziedzinyNinjutsu B, Shikei Seppun A, Katon B, Doton C, Genjutsu C
AtrybutySiła 4
Szybkość 7
Wytrzymałość 5
Refleks 6
Siła woli 6
Kontrola chakry 8

Spec. Zdolności-
► Pokaż Spoiler | Dodatkowe informacje
Niegdyś kunoichi Konohagakure. Niezwykle piękna i pociągająca, świadoma tego, w jaki sposób działa na płeć przeciwną, nie miała większych skrupułów by wykorzystywać ich zarówno w codziennych, prostych czynnościach jak i bardziej wymagających rzeczach. Ci, którzy ją znali i mieli okazję z nią współpracować, byli zgodni co do jednego - przed ponadprzeciętne ego Shinji kompletnie nie odnajdywała się w grupie i zdecydowanie lepiej szła jej praca w pojedynkę, a towarzyszy uważała za zbędny balast.
Jej dezercja była dosyć niespodziewana i "cicha". Wraz z innym Chūninem wyruszyła na zleconą przez Hokage misję, po czym po prostu z niej nie powróciła, a wysłane za nią w pogoń ANBU odnalazło ciało towarzysza, porzucone w lasach Kawa no Kuni.
Późniejsze zgłoszenia pozwoliły ustalić, że widziano ją w domach publicznych jako pani do towarzystwa. Zdarzało się ( choć nie zawsze), że po spotkaniu z nią mężczyźni korzystający z jej usług zostali znajdywani martwi - stąd też wziął się pseudonim Kamakiri, oznaczający Modliszkę.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2022, 23:27 przez Yōgan Sayu, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Uchiha Ko
Posty: 48
Rejestracja: 09 cze 2021, 11:53
Ranga: Genin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Kuźnia:
Bank:

Re: Jajko

*patrzy*
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1959
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Jajko

Myślicie że rzeczy z pracowni Jajko, wyjdą kiedyś z pracowni Jajko?
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 135
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Cywil
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Jajko

Hefajstos pisze: 28 gru 2021, 19:29 Myślicie że rzeczy z pracowni Jajko, wyjdą kiedyś z pracowni Jajko?
ahem. Pakt wyszedł.

Sio wszystkim -_-
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Kirihito Mitsuhashi
Posty: 242
Rejestracja: 27 kwie 2021, 17:26
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Jajko

*wturlał się do pracowni*
Obrazek
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 135
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Cywil
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Jajko

Yōton: Hyōga no funka no Jutsu | Lava Release: Glacier eruption Technique氷河の噴火
KlasyfikacjaYōton, Hyōton, Transformacja natury
Pieczęcie A tu se wpiszę
KosztTu też se wpiszę
ZasięgTu też
WymaganiaTu też
Techniczka eyjafiallajokulu, jak szanowny pan Jeleń nie zabroni mi w przyszłości I ZGODNIE Z FABUŁĄ zdobyć sobie Hyōton
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Maji Hitoshi
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2021, 16:24
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: ex-Kapitan ANBU
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Jajko

To wtedy nie powinno się nazywać z przodu yoton, skoro to nie tylko yoton kappa
Obrazek
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 135
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Cywil
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Jajko

Jezu spadówa
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Maji Hitoshi
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2021, 16:24
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: ex-Kapitan ANBU
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Jajko

To jest katolicki PBF i nie będziesz wzywała imienia Pana Boga Swego nadaremno, heretyku
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Jajko

Non-Playable Character // Yamanaka Hikari
Informacje Podstawowe
GodnośćYamanaka Hikari
Przydomki-
TytułyLider klanu Yamanaka
StatusŻywy
Wiek29
Data urodzenia19.05
Wzrost175 cm
Waga70 kg
PrzynależnośćAmegakure no sato
RangaJōnin
Organizacja-
SojusznicyKlan Yamanaka, Nara oraz Akimichi Znaki szczególne
Oczy pozbawione wyraźnie zarysowanych źrenic, długie włosy spięte w kucyk
Charaktrerystyka
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.
Morbi maximus, risus ac faucibus scelerisque, felis libero cursus nunc, efficitur interdum quam risus eu ligula. Donec massa sapien, faucibus sit amet ullamcorper eget, sollicitudin at mi. Aenean maximus elit sed suscipit hendrerit. Integer ac sem a lacus ornare commodo at nec orci. Curabitur luctus purus quis pretium finibus. Aliquam erat volutpat. Donec id ante dignissim, elementum tellus sit amet, accumsan ipsum. Fusce nunc velit, ultricies eget maximus eget, tempus et mi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.

Morbi maximus, risus ac faucibus scelerisque, felis libero cursus nunc, efficitur interdum quam risus eu ligula. Donec massa sapien, faucibus sit amet ullamcorper eget, sollicitudin at mi. Aenean maximus elit sed suscipit hendrerit. Integer ac sem a lacus ornare commodo at nec orci. Curabitur luctus purus quis pretium finibus. Aliquam erat volutpat. Donec id ante dignissim, elementum tellus sit amet, accumsan ipsum. Fusce nunc velit, ultricies eget maximus eget, tempus et mi.
Statystyki Siła5
Szybkość8
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła Woli10
Kontrola Chakry10
Chakra15 000
Inne znane informacje
Żywioły---
KG/KT/Dōjutsu---
Wspomagania---
Dziedziny ShintenshinS
KatonS
NinjutsuA
Genjutsu---
Taijutsu---
Bukijutsu---
Techniki & Ekwipunek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.

Morbi maximus, risus ac faucibus scelerisque, felis libero cursus nunc, efficitur interdum quam risus eu ligula. Donec massa sapien, faucibus sit amet ullamcorper eget, sollicitudin at mi. Aenean maximus elit sed suscipit hendrerit. Integer ac sem a lacus ornare commodo at nec orci. Curabitur luctus purus quis pretium finibus. Aliquam erat volutpat. Donec id ante dignissim, elementum tellus sit amet, accumsan ipsum. Fusce nunc velit, ultricies eget maximus eget, tempus et mi.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2023, 0:29 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Jajko

Chakra Transmission Communication Device
Koszt Do ustalenia
Stack/slotDo ustalenia
Opis
Mind Reading Amplification Machine
KosztDo ustalenia
Stack/slotDo ustalenia
Stacjonarne urządzenie służące do wzmocnienia zdolności przeglądania informacji, jakie zostały zapisane w umyśle ofiary. Ofiara, która zostaje w nim umieszczona zostaje unieruchomiona (powyżej poziomu 8 siły istnieje możliwość wyrwania się). Urządzenie umożliwia użytkownikom Saiko Denshin, zabrać w podświadomość ofiary dodatkowe osoby (maksymalnie trzy), ponadto znacznie ułatwia przebicie blokad umysłu, jakie ofiara na siebie nałożyła (do oceny przez MG)
Ze względu na jego nieporęczność, z urządzenia można skorzystać wyłącznie w przeznaczonych do tego miejscach.

Kod: Zaznacz cały

[title]Mind Reading Amplification Machine[/title]
[pic]https://i.imgur.com/zAf7lAK.png[/pic]
[row title=Koszt]Do ustalenia[/row]
[row title=Stack/slot]Do ustalenia[/row]
[description]
Stacjonarne urządzenie służące do wzmocnienia zdolności przeglądania informacji, jakie zostały zapisane w umyśle ofiary. Ofiara, która zostaje w nim umieszczona zostaje unieruchomiona (powyżej poziomu 8 siły istnieje możliwość wyrwania się). Urządzenie umożliwia użytkownikom Saiko Denshin, zabrać w podświadomość ofiary dodatkowe osoby (maksymalnie trzy), ponadto znacznie ułatwia przebicie blokad umysłu, jakie ofiara na siebie nałożyła (do oceny przez MG)
Ze względu na jego nieporęczność, z urządzenia można skorzystać wyłącznie w przeznaczonych do tego miejscach.[/description]
Pierścionek
Koszt Do wyceny przez kowala
Stack/slot24/1
Wykonany z żeliwa prosty pierścionek, który na pierwsze oko przypomina zwykłą biżuterię, pełniącą ozdobną rolę. Wewnątrz ma ukryte niewielkie (kilka milimerów) ostrze o kształcie kolca, do którego odblokowania wystarczy odpowiedni ruch dłonią.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2023, 19:09 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Fawkes
Posty: 406
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:29
Ranga dodatkowa: Moderator Kuźni | Mistrz Gry
Discord: poprostujakub
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Jajko

Rak, brak akcepta, permaban.

Obrazek

Prowadzenie misjiRangi Dowolne
  1. Find Your Own Way - Przygoda Rangi A dla Kurogane Hao.
  2. Lekarzu lecz się sam! - Misja Rangi D dla Orochi Sairai.
Awatar użytkownika
Maji Eiji
Posty: 319
Rejestracja: 04 cze 2021, 8:21
Ranga: Genin
Discord: m.asayuu
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Jajko

Yamanaka Aiko pisze: 22 sty 2022, 1:16
Non-Playable Character // Yamanaka Hikari
Informacje Podstawowe
GodnośćYamanaka Hikari
Przydomki-
TytułyLider klanu Yamanaka
StatusŻywy
Wiek29
Data urodzenia19.05
Wzrost175 cm
Waga70 kg
PrzynależnośćAmegakure no sato
RangaJōnin
Organizacja-
Sojusznicy- Znaki szczególne
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.
Charaktrerystyka
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.
Morbi maximus, risus ac faucibus scelerisque, felis libero cursus nunc, efficitur interdum quam risus eu ligula. Donec massa sapien, faucibus sit amet ullamcorper eget, sollicitudin at mi. Aenean maximus elit sed suscipit hendrerit. Integer ac sem a lacus ornare commodo at nec orci. Curabitur luctus purus quis pretium finibus. Aliquam erat volutpat. Donec id ante dignissim, elementum tellus sit amet, accumsan ipsum. Fusce nunc velit, ultricies eget maximus eget, tempus et mi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.

Morbi maximus, risus ac faucibus scelerisque, felis libero cursus nunc, efficitur interdum quam risus eu ligula. Donec massa sapien, faucibus sit amet ullamcorper eget, sollicitudin at mi. Aenean maximus elit sed suscipit hendrerit. Integer ac sem a lacus ornare commodo at nec orci. Curabitur luctus purus quis pretium finibus. Aliquam erat volutpat. Donec id ante dignissim, elementum tellus sit amet, accumsan ipsum. Fusce nunc velit, ultricies eget maximus eget, tempus et mi.
Statystyki Siła---
Szybkość---
Wytrzymałość---
Refleks---
Siła Woli---
Kontrola Chakry---
Chakra10 000
Inne znane informacje
Żywioły---
KG/KT/Dōjutsu---
Wspomagania---
DziedzinyNinjutsu---
Genjutsu---
Taijutsu---
Bukijutsu---
Katon---
Techniki & Ekwipunek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu semper purus. Suspendisse vestibulum porta augue, sed suscipit leo euismod sit amet. Pellentesque sed tincidunt justo, vitae pellentesque arcu. Nunc sed ipsum ex. Phasellus tincidunt tincidunt auctor. Suspendisse non tempus urna. Sed ac elit ut mauris imperdiet venenatis nec vitae diam. Aliquam erat volutpat. Phasellus varius ante vel tellus facilisis mollis.

Morbi maximus, risus ac faucibus scelerisque, felis libero cursus nunc, efficitur interdum quam risus eu ligula. Donec massa sapien, faucibus sit amet ullamcorper eget, sollicitudin at mi. Aenean maximus elit sed suscipit hendrerit. Integer ac sem a lacus ornare commodo at nec orci. Curabitur luctus purus quis pretium finibus. Aliquam erat volutpat. Donec id ante dignissim, elementum tellus sit amet, accumsan ipsum. Fusce nunc velit, ultricies eget maximus eget, tempus et mi.
https://imgur.com/a/x9DLysw
TO TEN Z VIOLET EVERGARDEN!? TO BYŁO CUDOWNE ANIMU
Obrazek
"There's always another secret."
► Pokaż Spoiler | Towarzysz na dobre i lepszsze
Zephyr
Legenda
Wiatr jaki jest każdy widzi. Siły natury od dawna uosobiane były z różnymi bóstwami, jak się okazało - nie bez powodu. Zefir jest to duch wiatru, jego uosobienie i wola. Niesforna istotka całkowicie utkana z wiatru. Nawet jeśli rozpędzona jakimiś technikami, odrodzi się sama z siebie po kilku fabularnych minutach. Nie posiada ona zdolności mowy jest jednak całkiem dobra w porozumiewaniu się na migi.
PosiadaczMaji Eiji
Zdolności
  • Posiada niesamowity zmysł orientacji w terenie, mogąc odnaleźć prawidłową drogę nawet w największym labiryncie
  • Dysponuje bardzo dobrym zmysłem węchu pozwalającym mu bez problemu zapamiętać i odnaleźć konkretne zapachy nawet z odległości kilku kilometrów
  • Osoba której towarzyszy duszek, obdarzona zostaje specjalizacją w dziedzinie Futonu, na dodatek jego jutsu tego żywiołu w starciu z Katonem nie są traktowane jak by były słabsze.
  • Posiadaczowi duszka, nie zabraknie również nigdy tlenu, nawet jeśli znajdzie się pod wodą nie będzie miał problemu z oddychaniem.
► Pokaż Spoiler | Hex chlorek
— Mowa —
Myśli
#ad82b8
Prowadzone Misje 0/4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pracownie”