• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Tablica misji

Chociaż wszystkie misje wykonywane są w działach fabularnych, istnieją przypadki, kiedy potrzebują one swojego działu. Tyczy się to przede wszystkim misji samodzielnym, oraz tzw. samomisji, jakie należy zgłaszać w odpowiednim, zamieszczonym tutaj temacie. Więcej o misjach można znaleźć w regulaminie misji, znajdującym się w dziale Regulaminy.

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Tablica misji

Temat służący głównie szukaniu MG do poprowadzenia misji bądź fabuły lub na odwrót. Miejsce, gdzie MG może sobie szukać graczy do swoich fabuł. Dodatkowo można tu zgłaszać prośby o zmianę MG prowadzącego misję/fabułę lub o usunięcie innego gracza ze wspólnej misji.

Kod: Zaznacz cały

[b]Kto:[/b]
[b]Czego szuka:[/b]
[b]Link jeśli potrzebny:[/b]
Awatar użytkownika
Arakawa Senka
Posty: 45
Rejestracja: 02 cze 2021, 6:18
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Senka Arakawa
Czego szuka: Misji rangi C albo fabuły, w której znajdę nauczyciela Hachimonu (bez treningów, samo znalezienie). Ale wolałbym po prostu C na przetestowanie gruntu.
Link jeśli potrzebny: Na razie nigdzie nie pisałem, ale mogę napisać w dowolnym temacie. Zawsze wymyślę jakiś logiczny powód, dla którego moja postać tam się pojawiła.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kirihito Mitsuhashi
Posty: 242
Rejestracja: 27 kwie 2021, 17:26
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Ja
Czego szuka: Fabułki dla mojego Jashinisty albo Misji rangi C
Link jeśli potrzebny: Ni ma mnie nigdzie aktualnie bo się forum dopiero kształtuje
Obrazek
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurai Katsushiro
Posty: 48
Rejestracja: 01 cze 2021, 19:44
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Mua
Czego szuka: Jakaś luźna, fajna fabułka na dobry początek
Link jeśli potrzebny: Nie mam, ale jeśli gdzieś trzeba to jakieś pw i się pojawię w jakimś miejscu.
Awatar użytkownika
Kujo
Posty: 43
Rejestracja: 16 maja 2021, 22:21
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: me, Kujo Jot-
Czego szuka: Fabuła/Misja/Przygoda, najlepiej jakiś dłuższy wątek w jaki można by się wkręcić. +jestem Jashinistą, to gdyby gdzieś po drodze znalazłyby się potencjalnie ofiary, byłoby fajnie. Dobrze gdyby MG prowadzący był okej z trochu psychopatyczną postacią i tego samego typu opisami rzeczy.
Link jeśli potrzebny: Brak, na razie istnieję w nicości. Arashi no Kuni brzmi jak fajne miejsce na wątek, ale się dostosuję jakby ktoś miał pomysł jakiś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nara Arufureddo
Posty: 78
Rejestracja: 05 lip 2021, 15:33
Ranga: Genin
Discord: Kszesło#1401
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Wujek Alfred
Czego szuka: MG do poprowadzenia jakiegoś lekkiego, szybkiego wstępniaczka, żeby rozruszać postać, ogarnąć, co jak działa itd.
Link jeśli potrzebny: Brak na chwilę obecną. Jak gdzieś trzeba się będzie pojawić, to się gdzieś pojawię.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2021, 15:56 przez Nara Arufureddo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 711
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

już nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Shogo
Posty: 21
Rejestracja: 04 lip 2021, 10:15
Ranga: Jōnin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Shogo
Czego szuka: Misja rangi dobra na początek (raczej nie D) w evencie
Link jeśli potrzebny: viewtopic.php?p=4535#p4535
Ostatnio zmieniony 21 sie 2021, 13:19 przez Shogo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nohara Sayuki
Posty: 16
Rejestracja: 04 sie 2021, 18:31
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:

Re: Tablica misji

Kto: Nohara Sayuki
Czego szuka: Misji D
Link jeśli potrzebny: Brak. Pojawię się gdzie trzeba ale preferuję Sakuragakure no Sato
Awatar użytkownika
Uchiha Mari
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2021, 13:14
Ranga: Genin
Discord: Des1gn#4611
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Uchiha Mari
Czego szuka: Misja D/Misja C/Przygoda. Szukam sposobności by rozpocząć swoją przygodę na forum.
Link jeśli potrzebny: Brak. Wolę rozpocząć w Hanagakure, ale mogę się dostosować.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1187
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

~Nyanpasu!

Dużo graczy szuka Mistrza Gry więc zostawię tu namiar do siebie.
Chętnie poprowadzę misje lub fabuły każdej rangi.
Teoretycznie nie mam limitu prowadzonych wątków lecz gdyby było tego za dużo, wskażę innego dobrego MG.

Chętnych zapraszam na Discorda lub PW w celu ustalenia co i jak ^^
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 711
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Jeżeli szukasz MG - to mam wolne slociki na misje D - B (ilość wolnych slotów widoczna w podpisie, ale nawet jak wszystkie zajęte to napisz, może będę miała czas na dodatkowy wątek). Ze swojej strony mogę zaoferować całkiem niezłe tempo, odpisuję zwykle raz dziennie, ale takie minimum w moim przypadku to post raz na 3 dni. Jeżeli chciałbyś jakąś przygodę zamiast misji - to też nie ma problemu!

Zgłoszenia na PW do Kaede lub discord Hanialke#1145
Obrazek
Awatar użytkownika
Akuman
Posty: 46
Rejestracja: 16 lis 2021, 21:58
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Akuman && Kirihito Mitsuhashi
Czego szuka: Szukamy misji w stylu: Przystojny Akuman poszukując klasztoru Jashina spotyka kolegę, któy przypadkiem jest jego członkiem po czym wspólnie wyruszają do właśnie owego klasztoru.
Link jeśli potrzebny:
Obrazek
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Tsukira Seiju
Posty: 82
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:01
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Tsukira Seiju
Czego szuka: Misję, na której Seiju pozna pirackie wyspy, a także będzie miał okazję dowiedzieć się nieco na temat polityki oraz obecnych królów wysp.
Tsukira Seijuホコリの後継者
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamanaka Iso
Posty: 30
Rejestracja: 17 sty 2022, 20:57
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:

Re: Tablica misji

Kto: Yamanaka Iso
Czego szuka: Misji rangi D. Chetnie jakaś papierkowa robota dla klanu Yamanaka/Kage lub pierwsze podrygi w szpitalu bo postać będzie się rozwijać w Iryo
Link jeśli potrzebny: Najlepiej siedziba klanu w Amegakure - > viewtopic.php?f=82&t=1084&p=8938#p8938
. . .
Obrazek
Telepatia
Dialog
ODPOWIEDZ

Wróć do „Misje”