• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Prośby do administracji

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Uzumaki Mikan
Posty: 633
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:23
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Przebudzenie w jednym oczku Byakugana. Co? A no ...przebudzenie. Nie przeszczep. Choć mechanicznie, było by to samo. Ot tracę slot wspomagania i wymagana jest misyjka/fabuła aby ten się objawił. Czemu tak dziwaczę? Ot, fabularnie Mikan nie jest osobą, która wszczepiła by sobie czyje ktokolwiek dna a co dopiero cudze oko. Z punktu logiki zwykłego człowieka jak i moralnego zawsze to była dość ...kontrowersyjna i dziwaczna rzecz. Ale no, Byakugan można odziedziczyć w samym Narutoe* choćby i po kilku pokoleniach wstecz a rodzinka Mikan, jej dziadkowie, pradziadkowie etc. nie są ustaleni więc... ktoś z nich mógłby być w Hyuuga a u samej postaci gen ten okaże się aktywny? Więc no mechanicznie nic to nie zmieni, tylko fluff. Dalej będzie trzeba znaleźć sobie nauczyciela w klanie Hyuuga aby rozwinąć Juken i jego techniki oraz by poznać jak te oczko w ogóle działa.

* Obrazek
* Obrazek

Argumentacja: Cóż, moja ostatnia prośba została anulowana, pełnię na forum kilka funkcji(Nie wolontariat co prawda bo dostaje za to PB), co prawda mało, ale czasem coś prowadzę w misjach, gram w miarę aktywnie?

Obrazek
Av1Av2Av3
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2699
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Prośby do administracji

Uzumaki Mikan: Akcept, ale pod następującym warunkiem:
Postać musi wykonać dwa wątki rangi S:
  • Jeden, będzie swoistym odpowiednikiem "zdobycia DNA", gdzie oczywiście, u Ciebie nie będzie to polegało na zdobyciu tego DNA, tylko na aktywacji genu, nad którym kompletnie nie masz kontroli. Jak to dokładnie będzie działało - zależeć będzie od twojego MG.
  • Drugi wątek będzie swoistym odpowiednikiem wykonania przeszczepu - na którym Twoja postać będzie zdobywała nad nim pełną kontrolę. Zależnie od tego, jak ten efekt "wyjdzie", mogą być negatywne skutki jak przy nieudanym lub częściowo udanym przeszczepie, zgodnie z jego zasadami.
Fabularnie więc będzie to swoisty "arc" przebudzenia i zapanowania nad nową mocą.

Widzimy też, że chyba nie do końca wiesz, jak działają przeszczepy. Ten temat opisuje je dokładniej, a po ostatnich zmianach w Hyūga nie potrzebujesz dodatkowo szukać nauczyciela. Ot rozwijasz tak, jakbyś zawsze miała to KG. Oczywiście... pod warunkiem, że drugi wątek nie dorzuci tutaj jakichś utrudnień ;)
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 331
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Genin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Zwój UKOJIZAI NO JUTSU | RAIN TIGER AT WILL TECHNIQUE
Argumentacja: Technika może być niezwykle użyteczna, a jako iż jestem sensorem, to wstydem byłoby jej nie posiadanie. Ponadto, mogę użyźniać pola tym! Ponadto, moja poprzednia prośba o zwój została zakończona pomyślnie (czekam tylko na akceptację od modów)
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Kami Takashi: Akcept, panie Takashi
Awatar użytkownika
Yōgan Kaizaki
Posty: 8
Rejestracja: 11 lis 2022, 8:37
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Kaizaki#8262
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Zmiana nicku z Kaizaki na Yōgan Kaizaki
Argumentacja: Zaakceptowana karta postaci :)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2022, 21:40 przez Yōgan Kaizaki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yumeya
Posty: 23
Rejestracja: 02 gru 2022, 12:25
Discord: Małgorzata#3766
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O zmianę nicku na Yumeya.
Argumentacja: Bo się zdecydowałam. I nie Sabataya Noyumi (jak w KP), bo całe swoje życie, które pamięta, mówiono do niej Yumeya.
Obrazek
voice vibe
Awatar użytkownika
Arashi Kou
Posty: 22
Rejestracja: 02 gru 2022, 19:51
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O zmianę nicku na Kou.
Argumentacja: Bardziej pasuje do prędkości mojej postaci.
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Prośby do administracji

Uszanowanko towarzysze.
Proszę o korektę w pakcie łasicokształtnych, Jak się okazało, zwierzak imieniem Kimitsu ma zbyt dużą różnicę pomiędzy szybkością, a refleksem - co gdy tworzyłam pakt, nie miało aż takiego znaczenia jak teraz, po wejściu zmian w atrybutach ( a pakt był tworzony na jakiś czas przed tymi zmianami).
Zmiana niewielka, bo refleks, który nie jest imponujący w przypadku takiego summona jest zrozumiały, jednak teraz ta różnica jest zbyt duża - a monstrualny, rozpędzony szop, który wywali się i sobie gupi ryj rozwali to bardzo smutna rzecz XD. Szop nie pojawił się jeszcze ani razu w fabule.

Zmiana, o jaką mi chodzi:
Siła woli 5 -> 4
Siła 8 -> 7
Refleks 3 -> 5

Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczorku!
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1959
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Arashi Kou: Niestety ale regulamin jasno mówi że nick postaci to jej imię i nazwisko. I chociaż mogą być od tego pewne wyjątki - jak koleżanka nad tobą - tak twoja argumentacja nie sprawiła że jesteśmy przychylni do twojej prośby. Tym samym, musimy negatywnie rozpatrzyć pana prośbę.

Z poważaniem,
Zarząd
Yamanaka Aiko: Do it.
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Dwa w jednym, a zatem liczę na pozytywne rozpatrzenie próśb. Nie bijcie.

O co prośba: Nauka techniki Tsūjitegan: Ryakudatsu
Argumentacja: Spełnienie wymagań pod jutsu wspomagające

O co prośba: Przeszczep klanu Yuki
Argumentacja: Od ostatniej prośby minął rok. Pakt już zdobyłem. Ze względów na nadchodzącą fabułę chciałbym mieć taką możliwość pozyskania genów Hyotonu. Teraz będzie do tego potencjalna okazja.

Edit: Prośba zmieniona, czekam na werdykt.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2023, 0:02 przez Sabataya Tamura, łącznie zmieniany 3 razy.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 709
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Hachimon
Argumentacja: Nie mam jeszcze żadnego wspomaganka na Kaede, więc fajnie byłoby mieć. Dzielnie pracuję jako GMF, więc byłoby mi bardzo miło. peeposhy
Obrazek
Awatar użytkownika
Hoshigaki Yukkuri
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2023, 4:09
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Ryba
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Hiden zwący się Uzumaki Fuin
Argumentacja: Rybka niestety nie jest za silna, więc noszenie przez świat swoich ubrań jest męczące. W zwojach było by dużo łatwiej, ale jest trochę upośledzona. Dlatego chciałbym wybrać właśnie tę wspaniałą dziedzinę jako moją 3 specjalizację, by móc wesprzeć siebie oraz moją drużynę w wspaniałej mokrej przygodzie. Poza tym to będzie Mizu Wakuri a takto jestem aktywnym ziomeczkiem <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2699
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Prośby do administracji

Sabataya Tamura: Akcept 2x. Niby prośbę zgłasza się po dwie rzeczy (a powinno po jedną), jednak ze względu na to, że pierwsza jest zwyczajnie prośbą o naukę techniki wspomagającej, nie mamy z tym nic przeciwko. Jeśli zaś chodzi o zdobycie genów Yuki sytuacja wygląda następująco - wątek rangi B, jednak w jego wyniku dostaniesz po prostu materiał DNA. Jeśli chciałbyś uzyskać konkretnie płuca - wątek rangi A.
Kaguya Kaede: Akcept, zasady fabuły Hachimonu opisane są w Hachimonie, have fun
Hoshigaki Yukkuri: Akcept, have fun
Ostatnio zmieniony 23 sty 2023, 17:12 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 939
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: o porzucenie prośby o geny Kurogane
Argumentacja: Pamiętacie koledzy, jak składałam prośbę o te geny Kurogane? No to generalnie jest z nią problem. I nie problem taki, że coś z samą prośbą jest nie ten tego, ale gadam sobie z Jeleniem i zwyczajnie ciężko je będzie wrzucić w misję. Także chcę sobie z prośby zrezygnować.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2023, 16:58 przez Sabataya Shuten, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1959
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Shuten: Ok
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”