• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Złote łososie 2023

Dział przeznaczony na wszelakie tematy i rozmowy poza fabularne, niezwiązane z samym forum, rozgrywką czy panującymi realiami. Miejsce na wszelakie gry, socjalizację oraz inne kwestie, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce w innych działach forum.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1959
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Złote łososie 2023

Ja wiem, ja wiem, rok stagnacji i ogólnego opierdalingu, pod patronatem zwłok w trumnie. Być może nikt tego nie wypełni, może ktoś skopiuje to co pisał rok temu, albo da te same rzeczy bo się mało działo... ale kurde, plebiscyty są fajne, więc macie. I pamiętajcie, tu nie ma przegranych, bo każdy jest zwycięzcą. Każdy jest złotym łososiem.

Kod: Zaznacz cały

[b]Ulubiona postać żeńska:[/b]
[b]Ulubiona postać męska:[/b]
[b]Najzabawniejsza postać:[/b]
[b]Ulubiony NPC:[/b]
[b]Ulubiona akcja fabularna:[/b] 
[b]Najciekawsze miejsce świata przedstawionego:[/b]
[b]Ulubiony Pairing:[/b]


Ulubiona postać żeńska: Nooo... ja to dużo zdecydowanie nie pisałem w ostatnim roku. No i mało interakcji z innymi, ale gdybym miał wybrać jakiegoś fava to... Sabataya Shuten. No. Ciężko będzie to pobić bo postów tej postaci czytam najwięcej. No i Akane. Ale Shuten lepsza, na razie, Akane do boju.
Ulubiona postać męska: Uhhh... postów męskich postaci czytałem chyba nawet mniej, niż postów żeńskich postaci. Ale chyba Fumei Mesai. Pewnie byłby Yoru gdyby nie relatywnie mała ilość postów jak na razie które czytałem. Seitaro jakoś tak lepiej mi leży. I jak byśmy beczki z niego nie cisnęli to lubię tą postać.
Najzabawniejsza postać: Kurama Wakuri like, is there even competition here?
Ulubiony NPC: Arghhh... Ruri bo w tym roku było za mało Yuri.
Ulubiona akcja fabularna: Zdrada Wakuri I like it. I read it. And I enjoy it. Good job group III and Tora
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Sakuragakure no Sato niezmiennie, ale ja w niewielu miejscach jak na razie byłem.
Ulubiony Pairing: Akane x Ruri Ja wiem, ja wiem, nic nie mówcie. Ale shipuje to gówno, tylko niech podrośnie. I nigdy nie oficjalnie. Nigdy nie postacią.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2023, 15:06 przez Hefajstos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Złote łososie 2023

Ulubiona postać żeńska: Gdybym mógł wybrać własną postać, wybrał bym Nezuko, ale to by było jak lew liżący se jaja albo Obama dający medal Obamie. Tak więc mimo iż w moim serduszku nadal jest Nana, tak w tym roku zagłosuję na Kurama Wakuri, ze względu na sporą ilość postów jakie razem pisaliśmy i jakie de facto czytałem.
Ulubiona postać męska: Bez dwóch zdań najtrudniejsze pytanie, gdyż w tym roku chyba nie mam jawnego faworyta. Zostanę więc przy zeszłorocznym picku czyli Uchiha Hikari. Kolejna moja postać miała okazję go poznać i dość do wniosku, że to spoko ziomek, więc tym raczej wysuwa na prowadzenie
Najzabawniejsza postać: Kurama Wakuri. Bezkompromisowo.
Ulubiony NPC: w tym roku pojawiła się pewna kocia księżniczka, która szybko wbiła się do topki, lecz nadal nie mogę zapomnieć o przyjaciółce Nezu, więc egzekwo, Raira & Kegawa.
Ulubiona akcja fabularna: Pandy. Od momentu pojawienia się na pustyni do chwili obecnej. Wszyscy gracze mają przecudowne pomysły oraz niesamowicie dobrze odgrywają swoje postacie w zależności od sytuacji. Dla takich wątków warto być MG.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: bezmiennie Sakura no Kuni
Ulubiony Pairing: Aiko x Tamura. Make it real pls
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 905
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Złote łososie 2023

Ulubiona postać żeńska: Świetnie się bawiłam czytając posty Hōseki Homury wyrywającej policjanta, więc na nią leci głos.
Ulubiona postać męska: Tamura, dosyć aktywnie sobie czytam posty u niego w fabule i czyta się przyjemnie tę autodestrukcję.
Najzabawniejsza postać: Zgadzam się z Donem, Wakuri. No competition here.
Ulubiony NPC: W zeszłym roku był Daddy Amekage, to w tym będzie Akuma Yomei, aka Hanakage. peeposhy
Ulubiona akcja fabularna: Podbijam Dona, przebudzenie alter ego Wakuri, długo na to czekałam z Torą XD
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Ja tam bardzo lubię Smocze Imperium :eyes:
Ulubiony Pairing: I see no competition here. AikoxTamura for live.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 2/2
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
Misje 5/3
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Złote łososie 2023

Ulubiona postać żeńska: Chyba Kurama Wakuri i jej podkład muzyczny do bitwy, piękna sprawa.
Ulubiona postać męska: Tym razem głos dostanie Hitoshi; kręcenie śrubką w głowie wroga, oby więcej takich pomysłów <3
Najzabawniejsza postać: Wakuri, again
Ulubiony NPC: Kebaboy o wyglądzie Toma Hollanda - dziękuję Tora, jest to wspaniały NPC.
Ulubiona akcja fabularna: Chyba akcja w labie Staina i burza mózgów, gdy próbowaliśmy się stamtąd wydostać
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Niech będzie Sakura no Kuni, choć nie ukrywam, bardzo kusi podróż do Arashi no Kuni i zakolegowanie się z poziemnymi ziomeczkami, jakoś tak mięknie mi serducho na myśl o nich
Ulubiony Pairing: A mój głos Szutenka i Pan Kapitan. Proszę tam ładnie przeżyć, chcę być florystką na ślubie :_:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2023, 15:44 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Vampiro
Posty: 184
Rejestracja: 05 sie 2022, 15:39
Discord: Vampiro#7869
Karta Postaci:

Re: Złote łososie 2023

Ulubiona postać żeńska: Trudna kategoria, bo kilka osób wpada na moją listę. W każdym razie znowu wygrywa Sabataya Shuten. To postać bardzo barwna i trzyma poziom. Zasługa graczki, ale też jak jej historia się potoczyła. Miło śledzić dzieje tej bohaterki, cóż mogę powiedzieć.
Ulubiona postać męska: Dla mnie Fumei Mesai. Dużo historii za tym człowiekiem, a do tego jeszcze więcej złych decyzji… Jestem zainteresowany losami dawnego Kazekage, który musi się odnaleźć w świecie. Poniekąd dalej wydaje się zagubiony. Takie fabuły bardzo doceniam.
Najzabawniejsza postać: No nie da się nie zgodzić z przedmówcami… Kurama Wakuri. She’s loco!
Ulubiony NPC: Jeszcze cięższa sprawa. Rzekłbym, że Kise Ogumo. Amekage to dobry ziomeczek, a do tego wygląda na kogoś z głową na karku. Nie jest go dużo, aczkolwiek lubię koncepcję postaci i jak jest kierowana. I nie, nie wybiorę Mikio. Niech idzie na drzewo. Poza tym unikam NPC z mojego wątku. Czas poszerzać horyzonty.
Ulubiona akcja fabularna: Wypadło na Alter ego Wakuri, lecz Fumei Mesai robiący moją zagadkę i uśmiercający dzieci jest na drugim miejscu, bardzo blisko podium.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Z aktywnych wątków rzekłbym Baibai, choć nadal czekam na odkrycie szersze Smoczego Imperium. Niby coś wiemy, a nie wiemy nic…. Tajemnicze miejsca mnie fascynują.
Ulubiony Pairing: Midoro x Cegły. A cholera, nie mogę tego podać… No to będzie Shuten x Ichiwa. Why? Because that’s so complicated and I love it.
Awatar użytkownika
Uchiha Hikari
Posty: 644
Rejestracja: 24 paź 2021, 21:22
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Heitai Hantā Ryodan
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote łososie 2023

Co prawda grałem dość... stosunkowo... no... niewiele. Ale! A wypełnię sobie, why not.

Ulubiona postać żeńska: Jakie wy mamy w ogóle postacie żeńskie na tym forko... nooo, na ten moment będzie to Sabataya Shuten przez to jak najbardziej skomplikowane ma tam rzeczy. Nie pamiętam, by ktoś inny miał taki bajzel w życiu, to też głos na nią.
Ulubiona postać męska: Hmmmm. Niby Kamaboko jest spoczko, niby Fumei jest spoczko, ale dam tutaj chyba Hokori Kensei. Generalnie no, lubię vibe postaci i generalnie to na czym się skupia, i że myśli. Lubię, gdy ludzie myślą.
Najzabawniejsza postać: Noo... generalnie ja to się niezbyt śmieję, chyba że jak myślę nad cierpieniem swoich graczy. I nie czytam zbytnio Wakuri (nie mówcie jej), tooo... KAMABOKO GONPACHIRO.
Ulubiony NPC: Wybierając z tych, jakie to spotkała moja postać - a nie jakie sam tworzyłem i MGowałem - too... nooo, generalnie na evencie w Baibai są bardzo spoczko postacie. Prawie wszystkie grupy III (wybacz Arihiro) są bardzo fajne i ciekawe, choć w mym serduszku z tych poznanych muszę dać... Himeko. Wielki smuteczek, że tak krótko z nią spędziłem czas Kyokim, ale może Norkę jakoś kiedyś przekonam do wklejenia mi jej gdzieś jeszcze ;3
Ulubiona akcja fabularna: Śmierć Ichiwy. Na drugim miejscu jednak, ta zdradziecka Kurama Wakuri. Częściowo przez to że dość mocno... nie pamiętam reszty akcji, jakie to się działy w tym roku. Poza śmierciami Akane, ale no.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Baibai! Lubię je całkiem mocno, i to jaki szajs się tam dzieje, a także to że jest w większym stopniu przedstawione niż pewien inny, mniej znany teren na jaki często tu głosy padają. W sumie jest też póki co najgłębsze, i to wcale nie przez posiadanie kompleksów podziemnych.
Ulubiony Pairing: Shuten x Ichi- *patrzy w swój scenariusz* A, wróć. To już nie żyje. A przynajmniej soon. Yyy... może trochę nielegalne, bo jeden człon tej pary to mój NPC (i nie są parą), ale dam Akane x Hou. On niedostępny i edgy, a ona zakochana. Oni jeszcze żyją. *patrzy w swój scenariusz ponownie i kiwa głową zadowolony. Bo żyją, jeszcze.*
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurosawa Shin'ichi
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2021, 19:32
Ranga: Samurai
Ranga dodatkowa: Żołnierka Nōjō no Kuni
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Złote łososie 2023

Ulubiona postać żeńska: Brak. Za mało forko czytałam przez ten rok.
Ulubiona postać męska: Brak. Za mało forko czytałam przez ten rok.
Najzabawniejsza postać: Brak. Za mało forko czytałam przez ten rok.
Ulubiony NPC: Sakurakage - jest spoczko i zapewne skrywa coś więcej.
Ulubiona akcja fabularna: Hmm, chyba Baibai.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Sakuragakure
Ulubiony Pairing: Brak.
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2698
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Złote łososie 2023

Ulubiona postać żeńska: Hmmm, patrząc po postaciach, które czytam lub, z którymi gram, chyba najbardziej lubię Yamanakę Aiko
Ulubiona postać męska: Tu miałem lekki dylemat, bo myśląc o postaciach męskich, głównie myślałem o tych, którym prowadzę wątki. Bo Ci, z którymi grałem, aż tak bardzo się nie wybili, bym jakoś skojarzył. I z tych wszystkich postaci, chyba najbardziej podoba mi się... Uchiha Hikari. Jakoś wydaje mi się najbardziej "bliski". Tak naprawdę, Dōhito Midoro ma bardzo bliskie drugie miejsce za duże zaangażowanie postaci w wiele elementów.
Najzabawniejsza postać: Wakuri jest ciekawym wyborem, tak, jednak... no nie bawi mnie aż tak jakby mogła? Przez to, chyba najbardziej bawi mnie Kami Nozomi niemalże ex aequo z Kami Zetsubo. Wiem, że to nie są postaci komediowe, ale ich interakcje ze światem, który ich nie rozumie przyprawia mi wielki uśmiech na twarzy i szkoda, że tak mało są aktywni.
Ulubiony NPC: Choć w gronie NPCów mam wielu swoich własnych, które mega mi się podobają, tak zwyczajnie - nie wypada na nie głosować. Trzeba więc pomyśleć o tych, z którymi moje postaci miały interakcje. Pand nie będę uwzględniał, gdyż ich zachowanie będzie niedługo zależało od graczy (a przynajmniej trzymam za to kciuki), więc może się zmienić, choć naprawdę miały mega momenty (Super Panda Panchi!). Gen także jest super, jednak ostatecznie głos idzie do Jina i całej obsługi Gospody pod Dostatkiem. Mega mi się podobała tamta kreacja.
Ulubiona akcja fabularna: Zagłosowałbym na zakneblowanie Serazy, ale nie lubię głosować na rzeczy, które wynikają z działań moich postaci. Zwłaszcza, gdy konkurentem (i zwycięzcą dla mnie) jest Opowieść Gina przy melodii. Mega klimatyczne, mega ciekawe, mrrrau po prostu
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Szczerze chyba najbardziej albo Hikari no Kuni, albo Arashi no Kuni. Jedno ma klątwę, coś co mnie bardzo ciekawi pod kątem genezy etc. A drugie, które ma mega konflikt wewnętrzny. Chyba jednak Kraj Światła pod tym kątem dla mnie wygrywa, ze względu, mimo wszystko, na jednolitość nacji.
Ulubiony Pairing: Gin i Hana - wiem, wiem, trochę łamię swoje własne zasady, głosując na coś, z czym miałem bezpośredni związek, ale to jak przedstawił ich relację Midoro mega mi się podobało i było niejako idealnym odwzorowaniem relacji, jakie z Aiko chyba im założyliśmy. Poza tym osobiście nie widziałem i nie czytałem o relacjach innych postaci czy NPC, więc ciężko mi się wypowiedzieć, a Yua i Doro niestety nie pojawili mi się ostatnio na tyle, bym nad nimi się zastanowił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Top”