• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Wręczanie prezentów

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Norka
Posty: 948
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Wręczanie prezentów

W tym temacie wręczamy prezenty innym graczom! Prosimy o korzystanie z poniższej formy:

Kod: Zaznacz cały

[row]Od: XXX Dla: XXX[/row]
[description]Miejsce na wasz opis / krótki list

[spoiler=Przekazane prezenty] Tutaj wrzucacie kod przedmiotów ze  [url=https://sakuranohana.pl/viewtopic.php?t=270]sklepu[/url][/spoiler]
[/description]
[row]Rozliczenie[/row]
[description][calculate][item value=100]Nazwa przedmiotu[/item]
[item value=400]Nazwa przedmiotuj[/item][/calculate][/description]
Zasady: Budżet to 500 ryō. Są to pieniądze spoza waszego banku i niewykorzystane przepadają. Nie ma możliwości kupienia czegoś droższego i "dorzucenia" brakującej sumy. Jeśli chcecie komuś coś podarować, co wykracza poza budżet, to musicie zapłacić za to ze swoich środków i rozliczyć to w banku.

Istnieje możliwość obdarowania również innego gracza, który nie został Wam przypisany, ale takowy musicie w pełni pokryć z własnych środków. Jeśli ktoś nie wyśle drugiemu graczowi prezentu w terminie, to za karę prezent takiej osoby przechodzi na gracza, któremu podarku nie przekazał.
Czas na wysyłanie prezentów: 27.12 do godziny 23:59
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 3/3
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
Misje 5/4
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Hōseki Homura
Posty: 164
Rejestracja: 31 paź 2021, 11:42
Ranga: Genin
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dlaInuzuka Nanako
Nie testowałam ich na zwierzętach, ale na ludziach działają dobrze. Jakby się przydały, mogę załatwić więcej. I przy okazji audiencję u twojej fanki, bo z jakiegoś powodu mojej koleżance odwaliło na twój widok.
Homura
+ 3x Morning Dew wraz z instrukcją użytkowania i informacjami o działaniu;
+ 3x Eye of the Tiger wraz z instrukcją użytkowania i informacjami o działaniu;
+ informacje kontaktowe;
► Pokaż Spoiler
Morning Dew
Koszt300 ryō
Stacki1/12
Medycyna nieodłącznie idzie w parze z szeroko rozumianymi specyfikami, zdolnymi niekiedy odciążyć lekarzy czy wywołać efekty, o jakie ciężko klasycznym Iryō Ninjutsu. Tutaj jednak głównie mowa o pierwszym przypadku, bowiem sama idea mikstury skupia się na pomocy organizmowi w leczeniu drobnych obrażeń czy skaleczeń. Wszelakie lekkie rany posiadane przez osobę zażywającą miksturę, zaczynają leczyć się w przyśpieszonym tempie. Nie jest w stanie nastawić kości czy zaszyć ranę, jednak definitywnie złagodzi ból, przyśpieszy wchłanianie siniaków, uszkodzona skóra zacznie szybciej się zrastać pozbywając się zadrapań, a i wszelakie nieprzyjemne obicia przestaną człowiekowi ciążyć. Przyjmuje się, że kilka sekund po zażyciu ból odczuwany przez osobę maleje bądź, jeśli i tak nie był wielki, przestaje być całkowicie odczuwalny. Po upływie całej tury rozpoczyna się proces leczenia, rozkładając się na wszystkie posiadane rany. Jeśli jest ich bardzo wiele, to i zaleczenie którejkolwiek potrwa dłużej. Zadrapania, otarcia oraz siniaki goją się w jeden post bez względu na ich ilość. Nieco głębsze już rany (chociaż dalej płytkie), zwichnięcia i inne rany zaliczane do lekkich goją się w wolniejszym stopniu. W jedną turę mikstura jest w stanie zaleczyć w pełni dwie takie rany. W przypadku ich większej ilości, należy podzielić ją przez dwa celem uzyskania liczby tur, w jaką zostaną one zaleczone. Sama mikstura działa 3 tury.

Sam specyfik jest nieco gęstszym, jasnoniebieskim płynem przypominający lekko rozrzedzony syrop. Szczęśliwie w smaku jest nieco lepszy, orzeźwiając nutą cytrusowych owoców wzmocnionych obecnością mięty i imbiru, jaki dodatkowo jest w stanie rozgrzać organizm. Drobne skoki temperatury nie są więc czymś dziwnym po zażyciu mikstury. Tak jak można do tego wyróżnić posmak cytryny, pomarańczy i grejpfruta, tak dodatkowo sama mikstura nasycona jest leczniczą chakrą, jaka stanowi główny powód drobnego zagęszczenia cieczy.

Jeden flakon posiada w sobie dość specyfiku na jedno użycie. Zastosowanie go mniej może spowodować słabsze efekty lub ich całkowity brak. Bezpieczną dawką do zażycia w krótkim odstępie czasu jest liczba buteleczek równa Wytrzymałości podzielonej przez 2 i zaokrągloną w dół. Zażycie więcej specyfiku wiąże się ze skutkami ubocznymi, zaczynającymi się od bólu brzucha i mdłości, zaś w przypadku zastosowaniu miejscowym - świąd. Im więcej specyfiku ponad limit zażyto, tym efekty pogłębiają się. Bezpieczny czas pomiędzy zażyciem specyfiku to doba bądź dłuższy wypoczynek.
Wymagania do stworzeniaIryō Ninjutsu rangi C
Eye of the Tiger
Koszt250 ryō
Stacki1/12
Specyfik o bardzo specyficznym zabarwieniu posiada dość prosty i nieskomplikowany sposób działania. Opiera się głównie na wzmocnieniu zmysłu wzroku na czas 8 tur. Modyfikuje źrenicę w sposób, w jaki mrok przestaje być problemem. Jeżeli osoba posiada nawet najmniejsze źródło światła, jest w stanie widzieć w danym miejscu jak za dnia pomimo panujących ciemności. Im mniejsze jednak źródło światła, tym obraz w danym miejscu jest co raz bardziej czarnobiały, nie będąc w stanie prawidłowo zidentyfikować kolorów. W innych warunkach wzrok jest rzeczywiście wyostrzony na tyle, że łatwiej dostrzec poszczególne przedmioty w zacienionych czy spowitym mrokiem miejscach. Pod wpływem jednak dużego naświetlenia, źrenica sama z siebie zacznie się skurczać, przez co efekty mikstury są najefektywniejsze tylko do pewnego pułapu oświetlenia terenu bądź pomieszczenia.

Miksturę najłatwiej poznać po piętowym zabarwieniu płynu, jaki wykazuje jasnoniebieską warstwę na dole, brunatną po środku i ciemnoszarą bądź czarną przy samej powierzchni. Jakby butelką nie trząść, zawsze ułożą się w ten sam sposób pomimo chwilowego zmieszania ze sobą. W smaku kwaśny. Wystarczająco, by co bardziej wrażliwym osobom wykręcić twarzy przy wlewaniu sobie mikstury do gardła. Da się również wyczuć nutę winogron, jakie rzeczywiście znalazły się jako jeden ze składników mikstury, wraz z bogatymi w beta-karoten bazylią i kolendrą.

Nadużywanie samo w sobie specyfiku nie wiąże się ze skutkami ubocznymi. Nie doświadczy się nieprzyjemności z tego tytułu, jednak picie go nazbyt często w krótkim odstępie czasu jest w stanie sprawić, że wzrok bardzo szybko przestanie na niego reagować. Uznaje się, że pijąc specyfik bez przerwy pomiędzy dawkami, skuteczna ich ilość wynosi poziom Wytrzymałości podzielony na dwa. Każda fiolka powyżej tej ilości ma prawo nie dać efektów bądź dać je bardzo osłabione. Dwudziestoczterogodzinny odpoczynek bądź dłuższy sen jest w stanie przywrócić balans w organizmie, tym samym pozwalając dalej czerpać korzyści z zawartości fiolki.
Rozliczenie

Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, 16:01 przez Hōseki Homura, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 600
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dlaChinoike Ichigo
Wesołych świąt!
Z tej strony Kurama Wakuri i wychodzi na to, że to ja będę dla Ichigo-chan Babcią Mrozem w tym roku. Ostatni był mało bezpieczny, także wysyłam jeszcze cieplutki, prosto spod pół automatycznego kowadła miecz. Oby służył ci dobrze, a jakbyś potrzebowała kiedyś kolejnego, to nasza kuźnia z chęcią się tym zajmie!
Kurama Wakuri
+ 1x Wakizashi
+ informacje kontaktowe;
► Pokaż Spoiler
Wakizashi
Koszt450 Ryō
Stack/Slot8/1
Krótki miecz mając od 30 do 60 cm o lekko wygiętej budowie. Jest to w zasadzie skrócona katana, o tsuce oplecionej ozdobnym sznurem. Może, lecz nie musi, posiadać tsubę.
Rozliczenie

Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, 16:19 przez Kurama Wakuri, łącznie zmieniany 1 raz.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 942
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dlaSenju Rie
Droga Rie
Wesołych świąt! Mam nadzieję, że ostatni rok minął Ci lepiej niż mi. Minęło całkiem sporo czasu od naszego ostatniego spotkania jednak wierzę, że kiedyś nadarzy się okazja. Obecnie mam całkiem sporo na głowie, rzeczy mało przyjemnych czy takich, o których bym chciała szerzej pisać, ale kto wie, co przyniesie przyszłość? Przy okazji pozdrawiam też Aiko-san. Z tego co wiem, trzymałyście się w miarę razem i mam nadzieję, że nie stało się nic złego, co by to zmieniło. Raz jeszcze Wesołych świąt!
Sabataya Shuten
+ 1x ukryta wyrzutnia kunai;
+ 10x kunai;
► Pokaż Spoiler
Ukryta Wyrzutnia Kunai
Koszt150 Ryō
Stack/Slot8/1
Prosty mechanizm montowany zazwyczaj na ręce. Zawiera w sobie jeden kunai lub inną, podobną kształtem i rozmiarem broń z możliwością doczepienia do niego linki. Poprzez wykonanie odpowiedniego, konkretnego ruchu ręką, mechanizm trzymający broń zostaje zwolniony, wystrzeliwując ją z rękawa i zatrzymując na wysokości dłoni tak, by złapanie jej nie było żadnym problemem. W podobny sposób broń można schować, pozwalając mechanizmowi nawinąć linkę z powrotem na niewielki kołowrotek. Bronią taką nie da się miotać, o ile linka nie zostanie zerwana. Nie mniej czas dobycia broni drastycznie zostaje skrócony, a jedynym warunkiem do poprawnego działania przedmiotu jest trzymanie go pod luźniejszym ubiorem, bowiem przylegające ściśle odzienie nie współgra z mechanizmem ze względu na niepodważalne prawa logiki, doprowadzając do zablokowania broni.
Kunai
Dystans8 metrów
Koszt20 Ryō
Stack/Slot24/1
Element podstawowego uzbrojenia shinobi, świetnie spisujący się zarówno na dystans jak i w zwarciu. Jest to krótki sztylet o niewielkiej rękojeści, zakończony otworem ułatwiającym jego dobycie i rzucenie nim. Oba boki Kunaia są zazwyczaj naostrzone, jednak jest to broń przeznaczona głównie do kłucia. Kunai może mieć ostrze z obu stron.
Rozliczenie

Obrazek
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dlaDōhito Midoro
Szanowny Panie Midoro,

Przede wszystkim chciałbym Panu życzyć Wesołych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Nasze drogi nigdy się nie przecięły na przełomie pobytu mojego klanu w dawniej istniejącej Iwagakure no Sato. To przykre, aczkolwiek nic straconego! Na ten czas w ramach zapoznania się w tym wyjątkowym czasie, mam dla Pana całkiem sporą garść upominków.

Otóż doszły mnie słuchy, że lubi Pan wyzwania… Nie tylko te na polu bitwy, ale także u płci przeciwnej. Te kajdanki mogą się przydać. Ich sposób użycia zależy od Pana. Potem jest kubek. Przydatna sprawa, do tego postarałem się wytworzyć ładnie dawny symbol Pana wioski pod tym pokrzepiającym napisem. Oby się spodobał. To jednak nie wszystko.

Planuję zbudować sobie dom, a jak się da to odbudować ten utracony… Jak Pan to widzi? Może trochę budulca się przyda? Przekazuję zatem ten oto worek z potrzebnym składnikiem na trwały budynek. Drewno też jest w porządku, lecz kto pogardzi cegłami? Bonusem jest ten zwój shinobi, gdzie też ukryłem więcej cegieł. Tych nigdy za wiele. Napisy? Talizman szczęścia. Oby Panu nigdy nie zabrakło pieniędzy. Zwłaszcza na jedzenie.

Węgiel dla niegrzecznego członka rodziny, coby nie próbował ugrać u Pana lepszego prezentu jeżeli nie zasłużył. W ocenie warto być konsekwentnym, czyż nie? Na koniec zapakowałem w pudełko interesująco mocną kawę. Nie piłem. Podobno daje niezłego kopa.

Dziękuje za przeczytanie mojego listu. Niby to wszystko jest nader śmieszne, lecz zapewniam - znajdzie praktyczne zastosowanie. Liczę, iż to Pan doceni. A tymczasem życzę jeszcze raz miłych świąt. Do zobaczenia. ;)

PS: Kluczyki do kajdanek są w folii na dnie kubka.

Sabataya Tamura
+ 1x pluszowe kajdanki,
+ 1x kubek z brązowym napisem “Iwa górą!” i niewielką ilustracją kamienia;
+ 1x worek z kilkudziesięcioma cegłami, gdzie każda ma napisane niezmywalnym markerem “500 Ryō”;
+ 1x średni zwój z dodatkowymi dziesięcioma zapieczętowanymi cegłami j.w.;
+ 1x kawałek węgla;
+ 1x Desert Coffee;

► Pokaż Spoiler
Średni zwój
Koszt250 Ryō
Stack/SlotN/D
Nieco większy od naszej dłoni i zdecydowanie trudniejszy do ukrycia. Wymaga nieco większego opanowania tajników pieczętowania oraz posiada 15 slotów na przedmioty.
Kajdanki
Koszt150 Ryō
Stack/Slot12/1
Metalowe kajdanki zakładane na nadgarstki z regulowanym poziomem zacisku. Do każdej pary kajdanek jest dołączony mały kluczyk dla strażnika. Dwie stalowe obręcze, zakładane na nadgarstki, połączone są krótkim łańcuchem.
Dezātokōhī | Desert Coffeeデザートコーヒー
Koszt100 Ryō
Stack/Slot8/1
~~Gorzka mieszanka wykonana z wysuszonych korzenni pustynnych krzewów do której dorzucone są wyparzone ziarna kawy. Pobudza organizm, niweluje objawy senności oraz dostarcza spore pokłady endorfiny. Mikan stworzyła ten specyfik podczas swych lat wśród koczowniczych ludów Kraju Pustyni, jest on niezastąpiony podczas długich podróży na wielbłądach przez depresyjne krajobrazy Kraju Piasku. Trunek trzymany w szklanych buteleczkach. Dezātokōhī ma mocno brązową barwę, pachnie jak kawa. Jedna porcja trunku to ilość ekspresso. Czas działania 8h.~~
Rozliczenie



~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Dōhito Midoro
Posty: 541
Rejestracja: 06 cze 2021, 22:58
Ranga: Genin
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dla:Uchiha Arikatsu
Uchiha Arikatsu

Wesołych Świąt! Niestety nie mieliśmy się okazji poznać, co jest dość zrozumiałe, ze względu jak duży jest świat. Przez to też niespecjalnie wiedziałem co ci podarować. Twój klan jednak jest mi dość dobrze znany i spotkałem na swojej drodze kilku twoich kuzynów, którzy byli silnymi ninja. Tak więc postawiłem na jedyny pewnik jaki miałem, czyli kupno czegoś, co może ci się przydać w walce. Oby twoja droga była bezpieczna a oczy nigdy cię nie zawiodły.
Douhito Midoro
  • Fuma Shuriken
► Pokaż Spoiler | Prezent
Fūma Shuriken
Dystans15 metrów
Koszt500 Ryō
Stack/Slot2/1
Jest to większa wersja Shurikena, posiadająca tym razem dodatkową opcję składania się. Cztery ramiona Shurikena można złożyć, sprowadzając go tym samym do bardziej kompaktowej wersji. Istnieje nieskładana wersja, przypominająca bardziej typowy Shuriken, a także taki o kwadratowym kształcie.
Rozliczenie

Prezent dla:Inuzuka Nana
Drogi Rubinku,

W ten specjalny czas rozdawania sobie prezentów, nie mogłem zapomnieć o tobie. Jestem w pełni świadom, że radzisz sobie świetnie, lecz widząc ilość błędów jakie ja sam popełniam, oraz braki sprzętowa jakie niejednokrotnie mogły by sprawić, że dany problem rozwiązało by się sprawniej, chciałbym ci dać kilka praktycznych rzeczy. Może tobie się uda być lepszą, i przede wszystkim mądrzejszą, wersją mnie. Trzymaj się ciepło i koniecznie pozdrów ode mnie psiaki i rodziców.
PS: Nie wiem na jakim poziomie jest twoje Fuinjutsu, lecz jeśli nie będziesz w stanie odpieczętować prezentu, to będzie to dobry sposób na trening :>
Twój były, niedoszły sensei
Midoro
  • Średni Zwój [6/15]
    • [50/150] 50m Bandaża
    • [1/8] Krótkofalówka
    • [1/2] Maska przeciwgazowa
    • [1/2] Maska tlenowa
    • Karma dla psów w choinki i gwiazdki
    • Świąteczne smakołyki
► Pokaż Spoiler | Prezenty
Średni zwój
Koszt250 Ryō
Stack/SlotN/D
Nieco większy od naszej dłoni i zdecydowanie trudniejszy do ukrycia. Wymaga nieco większego opanowania tajników pieczętowania oraz posiada 15 slotów na przedmioty.
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Krótkofalówka
Koszt800 Ryō
Stack/Slot8/1
Przyczepiana przy szyi krótkofalówka. Pozwalaja na komunikację w obie strony. Zasięg krótkofalówki na otwartej przestrzeni wynosi 3 kilometry. Jednakże, jeśli znajdujemy się w lesie bądź na naszej drodze znajduje sie wiele przeszkód, skuteczny zasięg może spaść do kilometra. W wysoko rozwiniętych technologicznie miastach, zasięg sięga nawet do 10km.
Maska przeciwgazowa
Koszt500 Ryō
Stack/Slot2/1
Maska zakładana na usta oraz nos, zapinana z tyłu głowy na mały zatrzask. Z boków maski znajdują się okrągłe filtry, które łatwo można wymienić.
Maska jest wielokrotnego użycia - jedyne co trzeba wymieniać, to filtr węglowy - jego koszt to 100 Ryō, kupując maskę ma ona od razu filtr.Stack/slot - 8/1.
Maska tlenowa
Koszt500 Ryō
Stack/Slot2/1
Niewielka maska zakłądana na usta i nos oraz zapinana na mały zatrzask z tyłu głowy. Z boku maski odchodzi wpięcie na zbiorniczek z powietrzem.
Maska tlenowa jest wielokrotnego użytku - jedyne co trzeba wymieniać to zbiorniczek z tlenem. Jego koszt to 350 Ryō (8/1 stack/slot). Zbiorniczek wystarcza na 10 tur swobodego oddychania.
Rozliczenie




Obrazek
九死一生。
Awatar użytkownika
Yōgan Hitomi
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2022, 17:51
Ranga: Genin
Discord: ૮꒰ ˶• ༝ •˶꒱ა#4648
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dla: Kurama Wakuri
Droga Wakuri-san
Chciałabym ci życzyć miłych, spokojnych świąt. Trochę czasu mi zajęło żeby wymyśleć jakiś ciekawy prezent
ponieważ chyba pracujesz w sklepie z bronią tak? Jednak pomimo, że możesz sobie kupić takich mieczy kilka,
a myślę, że taki mieczyk dany od serca będzie służył lepiej niż taki kupiony.
Do tego dorzucam ci torbę w której znajdują się 3 shurikeny i 1 kunai.


PS.
masz ode mnie również świeżo upieczone ciasteczka, mam nadzieję, że ci będą smakować ;D
Obrazek
メリークリスマス
Yōgan Hitomi
► Pokaż Spoiler |
Wakizashi
Koszt450 Ryō
Stack/Slot8/1
Krótki miecz mając od 30 do 60 cm o lekko wygiętej budowie. Jest to w zasadzie skrócona katana, o tsuce oplecionej ozdobnym sznurem. Może, lecz nie musi, posiadać tsubę.
Shuriken
Dystans8 metrów
Koszt10 Ryō
Stack/Slot36/1
Przypomina swoim wyglądem gwiazdę. Ma cztery ostro zakończone końcówki oraz specjalne kółko w środku, które pomaga zręcznie wyjmować je podczas walki. Shurikeny służą do celów ofensywnych, głównie do rzucania w przeciwników. Shinobi trafiony przez shuriken nie odnosi poważnych ran. Istnieje kwadratowa wersja takowego.
Kunai
Dystans8 metrów
Koszt20 Ryō
Stack/Slot24/1
Element podstawowego uzbrojenia shinobi, świetnie spisujący się zarówno na dystans jak i w zwarciu. Jest to krótki sztylet o niewielkiej rękojeści, zakończony otworem ułatwiającym jego dobycie i rzucenie nim. Oba boki Kunaia są zazwyczaj naostrzone, jednak jest to broń przeznaczona głównie do kłucia. Kunai może mieć ostrze z obu stron.
Rozliczenie


Obrazek
🔥🔥
Awatar użytkownika
Uchiha Nezuko
Posty: 185
Rejestracja: 19 cze 2021, 10:25
Ranga dodatkowa: Chibi Ryū
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dla:Orochi Sairai
Drogi panie Orochi

Życzę panu bardzo szczęśliwych i wesołych świąt. Do tego jeszcze dużo zdrowia oraz samych miłych rzeczy. Niestety pana nie znam, lecz to nie oznacza, że nie może pan niczego dostać. Gdyby był pan ninja, kupiła bym panu bardzo dużo małych mieczy do rzucania. Ale jeśli pan nim nie jest, było by panu smutno, że dostał pan coś bezużytecznego. Dlatego mama pomogła mi wybrać coś, co by się przydało każdemu! Okazało się, że ta rzecz, jest bardzo tania, albo rodzice dali mi za dużo pieniążków do wydania. Ale to nic! Na dłużej panu starczy. Tylko proszę specjalnie nic sobie nie robić, by tego prezentu używać. Na osłodę, wysyłam też panu ciasteczka jakie robiłam z mamą.
Kamado Nezuko
  • 500m Bandaża
  • Paczka plasterków w świąteczne wzorki
  • Wypieki Nezuko
► Pokaż Spoiler | Prezent
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Wypieki Nezuko
Zestaw wypieków Nezuko. Ze względów bezpieczeństwa były przygotowane z dużą pomocą mamy. Zapakowane zostały w ładne, ozdobne pudełeczko a następnie owinięte świątecznym papierem, dookoła którego jest zawiązana wstążka. Mimo tylu warstw, czuć piękny zapach słodkości i świąt.
Rozliczenie

Prezent dla:Yamanaka Aiko
Aiko – onee – chan!

Oto ten prezent o którym ci pisałam w poprzednim liście! Mama mówiła, że nie muszę się tutaj rozpisywać, bo już jeden list z życzeniami dostałaś. Jednak chciałam. Wesołych świąt! Jeszcze raz dużo zdrowia i szczęścia, super prezentów oraz super czadowych przygód jako ninja. Oby moje ciasteczka ci zasmakowały! Dla pewności je zjedz przy kominku i popij mlekiem albo kakaem. Wtedy na pewno będą pysze!
Nezuko
  • Wypieki Nezuko
► Pokaż Spoiler | Prezent
Wypieki Nezuko
Zestaw wypieków Nezuko. Ze względów bezpieczeństwa były przygotowane z dużą pomocą mamy. Zapakowane zostały w ładne, ozdobne pudełeczko a następnie owinięte świątecznym papierem, dookoła którego jest zawiązana wstążka. Mimo tylu warstw, czuć piękny zapach słodkości i świąt.

Prezent dla:Kurama Wakuri
Wakuri - chan

Wiem, ze już do ciebie pisałam, lecz piszę ponownie. Wtedy, dopiero mieliśmy w planach z mamą to, co ci wysyłam. Mały podarunek od nas. Nie są to co prawda miecze o których mi opowiadałaś, lecz coś innego. Jeszcze raz życzę ci wesołych świąt!
Chibi Ryu
  • Wypieki Nezuko ( w tym dwa lub trzy w kształcie miecza )
► Pokaż Spoiler | Prezent
Wypieki Nezuko
Zestaw wypieków Nezuko. Ze względów bezpieczeństwa były przygotowane z dużą pomocą mamy. Zapakowane zostały w ładne, ozdobne pudełeczko a następnie owinięte świątecznym papierem, dookoła którego jest zawiązana wstążka. Mimo tylu warstw, czuć piękny zapach słodkości i świąt.

Prezent dla:Inuzuka Nana
Nana - chan i Tama

Moja mama uważa inaczej, lecz ja jestem zdania, że świątecznych listów nigdy za mało! Jeszcze raz ci życzę wesołych świąt i wysyłam mały prezencik ode mnie. Wiem, że to nic super, lecz mam nadzieję, że nawet coś tak małego cię ucieszy. A przecież o to chodzi w świętach, by się cieszyć.
PS: Dla Tamy też coś jest!
Nezuko
  • Wypieki Nezuko
  • Kostium mikołaja dla psa niewielkich rozmiarów
► Pokaż Spoiler | Prezent
Wypieki Nezuko
Zestaw wypieków Nezuko. Ze względów bezpieczeństwa były przygotowane z dużą pomocą mamy. Zapakowane zostały w ładne, ozdobne pudełeczko a następnie owinięte świątecznym papierem, dookoła którego jest zawiązana wstążka. Mimo tylu warstw, czuć piękny zapach słodkości i świąt.

Prezent dla:Sabataya Shuten
Shuten - chan

Mimo iż jeden list już ci napisałam, piszę kolejny. By ci było miło. Bo jeśli nie dostała byś ich za dużo od innych, to dostaniesz przynajmniej kilka ode mnie. Bardzo dawno się nie widziałyśmy, a ostatnim razem, rozmawialiście na jakieś bardzo ciężkie, dorosłe tematy. Nie pozwól by to zabierało ci szczęście. Wysyłam ci trochę wypieków jakie robiłam z mamą, by twoje życie było słodkie. Przynajmniej dopóki ich nie zjesz.

PS: Ćwicz śpiew. Wierze w ciebie!
Kamado Nezuko
  • Wypieki Nezuko
► Pokaż Spoiler | Prezent
Wypieki Nezuko
Zestaw wypieków Nezuko. Ze względów bezpieczeństwa były przygotowane z dużą pomocą mamy. Zapakowane zostały w ładne, ozdobne pudełeczko a następnie owinięte świątecznym papierem, dookoła którego jest zawiązana wstążka. Mimo tylu warstw, czuć piękny zapach słodkości i świąt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinoike Ichigo
Posty: 223
Rejestracja: 23 sie 2021, 1:52
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dla:Kaguya Kaede
Kaede - san

Mimo iż nie miałyśmy okazji się poznać, chciałam ci życzyć zdrowych i wesołych świat. Bez względu gdzie się obecnie znajdujesz oraz co robisz, chwila przyjemności należy się każdemu. Zwłaszcza, w taki czas jak teraz. Postawiłam na praktyczny prezent, jaki może się przydać komuś w naszym zawodzie. Mimo tego co robimy, nie możemy zapominać, że jesteśmy przede wszystkim dziewczynami. Dlatego też załączam voucher do jednej z herbaciarni w Sakuragakure no Sato.
PS: Po zastanowieniu się, przesyłam ci również jedną z moich ulubionych książek, jaka może ci się spodobać. Mam nadzieję...
Chinoike Ichigo
  • Maska przeciwgazowa
  • Voucher do Herbaciarni Sakurai na dowolny napój i deser, wraz z adresem
  • Erotyk "Hanakage no monogatari"
► Pokaż Spoiler | Prezent
Maska przeciwgazowa
Koszt500 Ryō
Stack/Slot2/1
Maska zakładana na usta oraz nos, zapinana z tyłu głowy na mały zatrzask. Z boków maski znajdują się okrągłe filtry, które łatwo można wymienić.
Maska jest wielokrotnego użycia - jedyne co trzeba wymieniać, to filtr węglowy - jego koszt to 100 Ryō, kupując maskę ma ona od razu filtr.Stack/slot - 8/1.
Rozliczenie
Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, 22:35 przez Chinoike Ichigo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Od: Inuzuka Nana Dla: Inuzuka Makoto
Kuzynko,

Nie miałyśmy się okazji spotkać czy razem potrenować całą watahą, jednakże nie wszystko stracone, prawda? Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się znaleźć trochę czasu pomiędzy tymi wszystkimi misjami, żeby poznać się trochę lepiej. Bądź co bądź, ale rodzina powinna zawsze trzymać się razem, prawda?

Życzę Tobie i Twoim wilkom spokojnych świąt i samych bezpiecznych powrotów z misji, bo jakby nie patrzeć to jest w tym wszystkim najważniejsze i liczy się najbardziej.

Dorzucam kilka upominków, mam nadzieję, że będą dla Was przydatne!
Nana z Tamą i Jyokō
Obrazek Obrazek
► Pokaż Spoiler | Przekazane prezenty
Kastet
Koszt25 Ryō
Stack/Slot12/1
Najczęściej metalowy odlew w kształcie połączonych metalowych pierścieni zakładanych na dłoń w celu zwiększenia siły uderzenia pięścią.
Dopłacając 25 Ryō można wyposażyć kastet w kolce i ćwieki na zewnętrznej jego części.
Notka Wybuchowa
Koszt75 Ryō
Stack/Slot24/1
Niby najzwyklejsza kartka papieru. Posiada jednak przygotowaną specjalną pieczęć, która w momencie przelania do niej impulsu chakry zaczyna proces samospalenia notki. W momencie, w którym ogień dotrze do środka pieczęci, gdzie znajduje się symbol 爆 (Baku, Eksplozja), następuje wybuch. Dotarcie ognia do symbolu zajmuje zwykle kilka sekund, shinobi jest w stanie zwolnić bądź przyśpieszyć ten proces zależnie od tego jak silny impuls został wysłany. Toteż od przesłania chakry do eksplozji może minąć między od 3 do 9 sekund. Inną możliwością na przelanie do notki bardziej skomplikowanego impulsu, który sprawia, iż notka przypomina w swym działaniu minę, przylepiamy notkę niczym naklejkę na nadającą się do tego powierzchnię, przesyłamy impuls zastawiając w ten sposób pułapkę, która wybuchnie, gdy inne źródło czakry zbliży się odpowiednio blisko (ok 40 cm). W każdym wypadku, po przelaniu chakry można zmusić notkę do wybuchu poprzez wykonanie rękoma pieczęci węża. Eksplozja ma półtora metra średnicy. Siła eksplozji jest natomiast wystarczająca do poważnego uszkodzenia kończyn.
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack

+ materiałowy, niebieski woreczek z ręcznie wyszywaną psią łapką wypełniony po brzegi smaczkami dla psów
Rozliczenie



Od: Inuzuka Nana Dla: Dōhito Midoro
Mido,

Dziękuję za zwój. Na chwilę obecną nie jestem w stanie go odpieczętować, ale Fūinjutsu jest na liście rzeczy do nauki wraz z Ameko - sensei... Dużo się działo ostatnimi czasy i nie miałam okazji nawet Ci o niej opowiedzieć. Gdy będziesz w Ame może uda nam się spotkać, to się spotkamy i porozmawiamy o tym wszystkim, co się ostatnio u nas działo? Ostatnio otworzyła się całkiem niezła knajpka z ramenem, z chęcią bym tam z Tobą poszła.

Swoją drogą, to co musisz wiedzieć na teraz, to że do mojej watahy dołączyła Jyokō - istna Cesarzowa i zupełne przeciwieństwo Tamy, ale nie mogę się doczekać, aż Ci ją przedstawię.

Wesołych Świąt Midoro. Do listu dołączam kilka drobiazgów. Mam nadzieję, że dzięki nim zawsze będziesz w stanie znaleźć Ame.

Nana z Tamą i Jyokō
Obrazek Obrazek
► Pokaż Spoiler | Przekazane prezenty
Lokalizator
Koszt800 Ryō
Stack/Slot6/1
Urządzenie zakładane na jedno oko, pozwalające dostrzegać cel z daleka. Przybliżenie lornetki pozwala na dostrzeżenie celu już z kilometra, z dokładnością do 1 metra.
+ voucher na najlepszy ramen w Amegakure wraz z adresem oraz pomarańczowy breloczek w kształcie psiej łapki.
Rozliczenie
Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, 23:12 przez Norka, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 713
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Od: Kaguya Kaede Dla: Kamado Nezuko
Nezuko,

Nie wiem czym się dzieci w Twoim wieku bawią w tych czasach względnego pokoju. Gdy ja miałam dziewięć lat, to musiałam po raz pierwszy zabić człowieka na misji, na którą zostałam wysłana wraz ze swoją drużyną. Brutalne życie jako shinobi.

Niezależnie jednak od tego, czy postanowisz kroczyć ścieżką kunoichi czy też nie, życie nie będzie mniej dla Ciebie łaskawe. Nie będę tu pisała dyrdymałów o wesołych świętach i tym podobnych, ale zamiast tego, udzielę Ci pewnej lekcji, którą ja dostałam od życia i brutalnie sprowadziła mnie na ziemię: 弱肉強食

Nie będę kłamać, że prezent, jaki załączam do tego listu nigdy Ci się nie przyda. Jestem przekonana, że prędzej czy później go użyjesz... a ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć jedynie, że raczej to się stanie szybciej, aniżeli się tego spodziewasz.

Kaguya Kaede
► Pokaż Spoiler | Przekazane prezenty
Bombka Świetlna
Koszt50 Ryō
Stack/Slot24/1
Niewielka bombka z przygotowanym specjalnym znakiem, która w momencie przelania do niej impulsu chakry wybucha oślepiającym światłem. Wszyscy patrzący bezpośrednio w stronę notki, a znajdujący się w promieniu 10 metrów, zostają pozbawieni wzroku na 1 post. Osoby znajdujące się bliżej niż dwa metry tracą go na 2 tury.
Kunai
Dystans8 metrów
Koszt20 Ryō
Stack/Slot24/1
Element podstawowego uzbrojenia shinobi, świetnie spisujący się zarówno na dystans jak i w zwarciu. Jest to krótki sztylet o niewielkiej rękojeści, zakończony otworem ułatwiającym jego dobycie i rzucenie nim. Oba boki Kunaia są zazwyczaj naostrzone, jednak jest to broń przeznaczona głównie do kłucia. Kunai może mieć ostrze z obu stron.
Shuriken
Dystans8 metrów
Koszt10 Ryō
Stack/Slot36/1
Przypomina swoim wyglądem gwiazdę. Ma cztery ostro zakończone końcówki oraz specjalne kółko w środku, które pomaga zręcznie wyjmować je podczas walki. Shurikeny służą do celów ofensywnych, głównie do rzucania w przeciwników. Shinobi trafiony przez shuriken nie odnosi poważnych ran. Istnieje kwadratowa wersja takowego.
Bombka Dymna
Dystans8 metrów
Koszt60 Ryō
Stack/Slot12/1
Mała bomba z materiału, która po uderzeniu w ziemię uwalnia zawarty w sobie gęsty dym. Dymu jest tyle, że zamknięty pokój 5x5 metrów jest w stanie wypełnić nieprzeniknionym dymem na 3 tury. Dym ten lekko podrażnia gardło oraz oczy.
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Rozliczenie






Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, 23:09 przez Kaguya Kaede, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inuzuka Makoto
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2022, 17:49
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Kuźnia:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Prezent dla:Yumeya
Yumeya - san

Bądź silna. Walcz do końca. Nawet w święta. Nie umieraj. Bądź śmiercią.
Makoto
  • Kosa
► Pokaż Spoiler | Prezent
Kosa
Koszt500 Ryō
Stack/Slot1/2
Kosa jest narzędziem składającym się z długiego (0,6–0,8 m) wygiętego noża (kosy), zwanego też klingą, zamocowanego na długim (ok. 1,6–2,0 m) drzewcu (kosisku). Ostrze noża znajduje się po wewnętrznej stronie wygięcia.
Rozliczenie

Prezent dla:Inuzuka Nana
Nana - san

Dziękuje. Tobie również. Bądź silna. Twoja wataha też. Przyjmij dar ode mnie. Niech kieł bestii was prowadzi.
Makoto
  • Kemono no Kiba
► Pokaż Spoiler | Prezent
Kemono no Kiba獣の牙
Koszt100 Ryō
Stack/slot12/1
Główna broń należąca do Inuzuka Makoto, z którą to wręcz się nie rozstaje. Główną częścią jest obustronne metalowe ostrze długie na 25cm i szerokie na około 10cm. Rękojeść została wykonana z kości Maro i przymocowana do głowni przy pomocy stalowej linki obwiniętej dookoła rzemykiem dla ozdoby. Cała broń jest utrzymana w kolorach bieli z czerwonymi akcentami.
Rozliczenie
Ostatnio zmieniony 19 gru 2022, 23:30 przez Inuzuka Makoto, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
wof wof
Awatar użytkownika
Hyūga Tsubaki
Posty: 374
Rejestracja: 03 mar 2022, 3:55
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin | Stażystka w Fūinjutsu Kenkyū Sentā
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Wręczanie prezentów

Od: Hyūga Tsubaki Dla: Yamanaka Aiko

Pudełko z prezentem jest zapakowane przy pomocy sztuki furoshiki. Błękitny jedwab ze wzorem w różowe kamelie. W środku, oprócz podarków, znajduje się list napisany bardzo staranną kaligrafią przy pomocy pędzla i czarnego tuszu na wysokiej jakości papierze. Zapakowany został w pudrowo różową kopertę, która została przewiązana złotą wstążką.
Aiko - san,

Pomimo zimna, które panuje na dworze, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze, a bliscy, których masz koło siebie, dodają Ci ciepła w ten zimowy czas.

Bardzo dziękuję za list pełen miłych słów oraz za gratulacje. Zdecydowanie ukończenie Akademii to dopiero pierwszy krok na mojej drodze jako kunoichi, jednakże jakże ważny i przeze mnie wyczekany.

Biuro zleceń było dla mnie łaskawe, w przeciwieństwie jednak do Rena, któremu raczej nie uda się wrócić z misji na czas, uściskam go jednak od Ciebie, gdy tylko znowu będzie w Sakuragakure. Postanowiłam też wziąć dodatkowe dyżury w szpitalu, by spędzić czas z tymi, którzy nie mogą zostać wypisani do domu na ten czas...

Dziękuję również za czepek - na pewno się przyda, zawsze mam problem z grzywką opadającą na oczy i nawet opaska shinobi nie jest w stanie jej poskromić.

Niestety, ale nie mam żadnych dokładnych informacji, jak się miewa Eijiro - sama. Z tego co jednak wiem, gałąź klanu w Same no Kuni ma się dobrze. Przepraszam, że nie jestem w stanie powiedzieć Ci nic więcej, jednakże, gdy się spotkam z Hanari - sama, postaram się ją zapytać o szczegóły. Nie mogę jednak obiecać, że się czegoś dowiem.

Ten drobny upominek, który dołączam do listu, nie jest w stanie opisać wdzięczności, jaką mam wobec Twojej osoby, za wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Jesteś dla mnie, Aiko - san, ogromną inspiracją i to między innymi Ty sprawiłaś, że postanowiłam zostać Iryōninką. Chcę oddać całe to dobro, które było mi dane z Twojej strony i wielu innych uzdrowicieli.

Wierzę, że uda nam się niedługo spotkać. Jak będziesz w wiosce, zapraszam Cię na herbatę.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Hyūga Tsubaki
► Pokaż Spoiler | Przekazane prezenty
Fiolka
Koszt3 Ryō
Stack/Slot12/1
Podłużny, szklany pojemniczek, w którym można magazynować płynną substancję. Dzięki swojemu szczelnemu wykonaniu nie trzeba zachowywać szczególnej ostrożności podczas transportu lub przechowywania. Szansa, że pojemniczek otworzy się, a zawartość wyleje się na zewnątrz jest właściwie zerowa.
Przy odpowiedniej dezynfekcji, fiolkę można użyć ponownie.
Strzykawka
Koszt5 Ryō
Stack/Slot24/1
Niewielki pojemniczek z tłokiem oraz igłą, służący do wstrzykiwania bądź (w razie konieczności) magazynowania różnych substancji. Jego budowa uniemożliwia aspirację powietrza, dzięki czemu przystosowana jest do użytkowania w terenie.
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Bombka Dymna
Dystans8 metrów
Koszt60 Ryō
Stack/Slot12/1
Mała bomba z materiału, która po uderzeniu w ziemię uwalnia zawarty w sobie gęsty dym. Dymu jest tyle, że zamknięty pokój 5x5 metrów jest w stanie wypełnić nieprzeniknionym dymem na 3 tury. Dym ten lekko podrażnia gardło oraz oczy.
Bombka Świetlna
Koszt50 Ryō
Stack/Slot24/1
Niewielka bombka z przygotowanym specjalnym znakiem, która w momencie przelania do niej impulsu chakry wybucha oślepiającym światłem. Wszyscy patrzący bezpośrednio w stronę notki, a znajdujący się w promieniu 10 metrów, zostają pozbawieni wzroku na 1 post. Osoby znajdujące się bliżej niż dwa metry tracą go na 2 tury.
Komplet do parzenia herbaty
Wykonany z wysokiej jakości porcelany, ręcznie malowany komplet do parzenia herbaty, składający się z czterech czarek, czajniczka, miseczki na herbatę i niewielkich talerzyków do podawania słodyczy.
Rozliczenie




Ostatnio zmieniony 20 gru 2022, 0:35 przez Hyūga Tsubaki, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

B Y A K U G A N
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne 359° [m]Koszt utrzymania na turę
7 50010010
► Pokaż Spoiler
- Mowa
#FF8080
Awatar użytkownika
Yumeya
Posty: 23
Rejestracja: 02 gru 2022, 12:25
Discord: Małgorzata#3766
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Od: Yumeya Dla: Hokori Kensei
Trochę popytałam i słyszałam, że jesteś super into fūinjutsu. No i wygląsz na typka, który lubi być przygotowany na wszystko. Miłego pieczętowania.
pzdr
Yumeya
Aha, wesołych Świąt, czy coś.
► Pokaż Spoiler | Przekazane prezenty
Sakura no rūtsu| Sakura's roots さくらのルーツ
Koszt250 Ryō
Stack/Slot24/1
~~Medyczny specyfik wytworzony po raz pierwszy przez Mikan po jej dotarciu do Sakuragakure. Mikstura ma pomagać aniżeli szkodzić. Jednym z składników, tym któremu lek zawdzięcza swą nazwę są korzenie Wiśni, samych składników jest jednak znacznie więcej, a można do nich zaliczyć głównie faunę na jaką natknąć się można w Kraju Kwitnących Wiśni. Lek to dość rzadki, różowawy, słodkawy syrop, który po zażyciu wzmacnia wewnętrznie organizm, pomagając mu uporać się z zewnętrznymi, natrętnymi intruzami jak wirusy czy trucizny. Po zażyciu wytrzymałość postaci pod kątem właśnie takich zagrożeń traktowana jest jako o jeden wyższa, nie wzmacnia jednak ponad dziewiąty poziom wytrzymałości. Dodatkowym efektem, niekoniecznie pozytywnym jest podwyższona temperatura ciała. Sakura no rūtsu zażyć należy przed zostanie otrutym aby lek zadziałał. Jego żażycie po otruciu je daje efektu. Substancja trzymana w fiolkach. Jedna porcja to ilość jaką znaleźć można w standardowej sklepowej fiolce. Czas działania 8h.~~
Średni zwój
Koszt250 Ryō
Stack/SlotN/D
Nieco większy od naszej dłoni i zdecydowanie trudniejszy do ukrycia. Wymaga nieco większego opanowania tajników pieczętowania oraz posiada 15 slotów na przedmioty.
Rozliczenie

Ostatnio zmieniony 20 gru 2022, 11:56 przez Yumeya, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
voice vibe
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Wręczanie prezentów

Od: Jajko Dla: Tamura
Tamura-san
Mam nadzieję, że nie będziesz musiał z nich korzystać.
Obrazek
► Pokaż Spoiler | Przekazane prezenty
Pigułka zwiększająca krew
Koszt1200 Ryō
Stack/Slot36/1
Są one używane przez ninja, aby przyspieszyć tworzenie i wzrost krwi w organizmie. Po tym jak shinobi straci znaczną ilość krwi w bitwie, może skorzystać z tej pigułki do jej szybkiego uzupełnienia, dzięki czemu może on kontynuować walkę. Pozwala całkowicie odnowić utraconą krew oraz zapewnić jej wzmożoną produkcję na czas 10 tur, co pozwala w tym czasie ignorować wszelkie problemy z ubytkiem krwi i liczyć je dopiero po upływie tego czasu. Pakowane pojedyńczo w papierku.
Dezātokōhī | Desert Coffeeデザートコーヒー
Koszt100 Ryō
Stack/Slot8/1
~~Gorzka mieszanka wykonana z wysuszonych korzenni pustynnych krzewów do której dorzucone są wyparzone ziarna kawy. Pobudza organizm, niweluje objawy senności oraz dostarcza spore pokłady endorfiny. Mikan stworzyła ten specyfik podczas swych lat wśród koczowniczych ludów Kraju Pustyni, jest on niezastąpiony podczas długich podróży na wielbłądach przez depresyjne krajobrazy Kraju Piasku. Trunek trzymany w szklanych buteleczkach. Dezātokōhī ma mocno brązową barwę, pachnie jak kawa. Jedna porcja trunku to ilość ekspresso. Czas działania 8h.~~
Sakura no rūtsu| Sakura's roots さくらのルーツ
Koszt250 Ryō
Stack/Slot24/1
~~Medyczny specyfik wytworzony po raz pierwszy przez Mikan po jej dotarciu do Sakuragakure. Mikstura ma pomagać aniżeli szkodzić. Jednym z składników, tym któremu lek zawdzięcza swą nazwę są korzenie Wiśni, samych składników jest jednak znacznie więcej, a można do nich zaliczyć głównie faunę na jaką natknąć się można w Kraju Kwitnących Wiśni. Lek to dość rzadki, różowawy, słodkawy syrop, który po zażyciu wzmacnia wewnętrznie organizm, pomagając mu uporać się z zewnętrznymi, natrętnymi intruzami jak wirusy czy trucizny. Po zażyciu wytrzymałość postaci pod kątem właśnie takich zagrożeń traktowana jest jako o jeden wyższa, nie wzmacnia jednak ponad dziewiąty poziom wytrzymałości. Dodatkowym efektem, niekoniecznie pozytywnym jest podwyższona temperatura ciała. Sakura no rūtsu zażyć należy przed zostanie otrutym aby lek zadziałał. Jego żażycie po otruciu je daje efektu. Substancja trzymana w fiolkach. Jedna porcja to ilość jaką znaleźć można w standardowej sklepowej fiolce. Czas działania 8h.~~
+ Paczka cytrynowych ciasteczek
Każda z potek ma doczepioną karteczkę z krótkim opisem użycia.
Rozliczenie


Ostatnio zmieniony 20 gru 2022, 18:26 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Zablokowany

Wróć do „Christmas Event 2022 [ZAKOŃCZONY]”