• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Konkurs na list

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Norka
Posty: 936
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Konkurs na list

Miejsce, w którym możecie publikować swoje listy konkursowe. Poniższy przykład jest jedynie wzorem, jak powinna wyglądać prawidłowa praca. Możecie się nią inspirować i zmieniać dowolnie formę.
Misaki - chan

Ziemia dopiero co pokryła się śniegowym dywanem, ja już wyczekuję jednak wiosny. Dobrze bowiem wiesz, jak ciężki jest to dla nas okres.

Chciałabym życzyć Ci dużo szczęścia, radości i tym podobnych rzeczy, ale obie wiemy jak to jest w dzisiejszych czasach, dlatego miejmy po prostu nadzieję na normalność, że ta w końcu do nas zawita, a reszta jakoś tam będzie, prawda?

Wiem, że masz poczucie wyższego dobra i zawsze jesteś w stanie poświęcić się dla sprawy, jednakże nie bierz na swoje barki więcej, aniżeli jesteś w stanie udźwignąć. Pamiętaj, że przede wszystkim powinnaś stawiać siebie na pierwszy miejscu.

Jeśli będziesz w okolicy, to koniecznie do nas zajrzyj. Dzieciaki nie mogą się doczekać, gdy znowu się spotkają ze swoją ulubioną ciocią.
Uważaj na siebie,
Irina
Zasady: Napisz list do drugiego gracza bądź NPC. List musi mieć odbiorę, treść oraz nadawcę. List musi w jakiś sposób nawiązywać do świąt / zimy. Można napisać wiele listów, wieloma postaciami, jednakże przypada 1 nagroda na gracza. To znaczy, że jeden gracz nie może zająć dwóch miejsc w tej kategorii. Jeśli list został wysłany do innego gracza, ten może na niego odpowiedzieć do końca trwania konkursu i istnieje szansa na zajęcie w nim jakiegoś miesjca. MG, do których NPC zostały wysłane listy, będą mieli możliwość odpowiedzenia na takowe po zakończeniu konkursu, do 4. stycznia 2023.
Czas trwania: 27.12 do godziny 23:59
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 2/2
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
Misje 5/3
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Uchiha Uzui
Posty: 281
Rejestracja: 16 sty 2022, 19:44
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Uchiha Uzui#7702
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Konkurs na list

Droga Nagasuko

Mogłoby się wydawać, że komuś takiemu jak ja do szczęścia nie jest potrzebne nic więcej niż alkohol i siarczysta zima rodem z Tetsu no Kuni. Wszystko jest białe i piękne - niczym w prawdziwej utopii, a dawanie w przełyk usprawiedliwia się łatwiej niż kiedykolwiek indziej, choć Tobie i tak nigdy to nie przeszkadzało...

Niestety jest to i nostalgiczny czas, gdy niektóre wspomnienia wracają jak bumerang, tak jak chłód i puch wita na powrót pod koniec każdego roku kalendarzowego, tak jak powraca jedno z moich ulubionych wspomnień - Ty. Przez lata swej wędrówki przemierzyłem Stary Kontynent wzdłuż i wszerz, spałem w rowach i w jedwabiu u boku najpiękniejszych, ale żadna nie była choć tak w połowie grzeszna jak Ty, Nagasuko. W pizdu z tą zimą, bez Ciebie nie ma ona takiego smaku jaki rozpamiętuję do dziś, tj. słonego potu, feromonów i wyuzdania. Nawet dwie perły, którymi zwykłem przyozdabiać Twoją szyję zziębły do tego stopnia, że przypominają co najwyżej włoskie orzechy. Na gwiazdkę nie potrzebuje niczego więcej niż ciepła Twoich ud i tego byś przydusiła mnie nimi tak jak tamtej nocy. Miałaś tyle sposobności, by mnie wykończyć i zabrać całą sakwę, a jednak nigdy tego nie zrobiłaś. Jeśli to nie miłość, to co nią jest złotooka lubieżnico?

Konam z pragnienia i tęsknoty, albowiem nie tyle zabrałaś, co wyssałaś mą duszę i to dziesiątki razy. Jeśli odpowiesz na moje wołania, przyrzekam iż następne święta spędzimy razem choćby miało to oznaczać stawienie czoła całemu światu.

Twój najlepszy klient
Uzui <3
Ostatnio zmieniony 14 gru 2022, 19:29 przez Uchiha Uzui, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Nezuko
Posty: 185
Rejestracja: 19 cze 2021, 10:25
Ranga dodatkowa: Chibi Ryū
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Konkurs na list

Aiko – onee - chan!

Słyszałaś, że w tym roku nie będzie Świątecznej Wioski! Rodzice właśnie mi powiedzieli i jestem absolutnie oburzona! To się nie godzi! Czekałam na ten moment cały rok. Na WF nawet ćwiczyłam miotanie piłeczkami by wziąć udział w tegorocznej bitwie na śnieżki i wygrać! Cała moja ciężka praca poszła na marne. Musiałam ci o tym powiedzieć więc piszę ten list. Tak mi mama poleciła. Powiedziała mi też, że mogę napisać co tam u mnie. Więc jest dobrze. Tak jakby. Chodzę do szkoły i pomagam wszystkim. Dalej jestem przewodniczącą i mam najlepsze oceny w klasie. W Sakurze spadło trochę śniegu lecz nie tak dużo jak w Wiosce Świątecznej. Jutro będziemy obierali choinkę oraz szykowali prezenty. Dla ciebie też mam jeden! Chciała bym ci o nim powiedzieć ale to ma być niespodzianka, więc nie mogę. Niedługo będzie gotowy i ci go wyślę. Mam nadzieje, że dotrze na czas. Chciała bym się z tobą bardzo spotkać i porozmawiać. Ale nie jest to coś o czym mogę pisać w liście. Mama go może przeczytać a tego nie chce... Tak czy inaczej, życzę ci wesołych świąt! Dużo fajnych prezentów, taki jak mój na przykład. Szczęścia i zdrowia. Życzę ci też, byś nic sobie nie zrobiła w pracy. Wiem jakie to niebezpieczne a chcę byś była cała. Na szczęście znasz dużo sztuczek więc nie powinnam się chyba tak martwić. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!


Nezuko


Wakuri - chan

Mam nadzieję, że u ciebie w pracy wszystko w porządku! Niektóre z twoich plakatów jakie rozwieszałyśmy wspólnie nadal wiszą na ulicach mimo tak długiego czasu. Nadal pamiętam wszystko czego mnie nauczyłaś! Niestety nie mam takiej wiedzy jak ty, lecz zaczęłam się zastanawiać, czy istnieją jakieś świąteczne miecze. Albo czy robicie w sklepie takie w świątecznej kolorystyce. To mogło by być coś ciekawego! Zastanawiało mnie też, czy jak ubieracie choinkę, to czy wieszacie jakieś małe miecze na gałązkach zamiast bombek? My będziemy stroić drzewko normalnymi ozdobami, gdyż mamie mogłaby się nie spodobać taka wersja. Na pewno by jej się nie spodobała. A szkoda. Tak czy inaczej życzę ci wesołych świąt i dużo fajnych prezentów!


Chibi Ryu

Nana – chan i Tama

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt! Koniecznie przekaż to też Tamie i pogłaskaj ją ode mnie! Czasem za wami tęsknię, lecz wiem, że macie dużo pracy u siebie w wiosce. Wychowanie i wyszkolenie tylu piesków to musi być nie lada wyzwanie. Chciała bym zobaczyć was w pasujących do siebie strojach świątecznych! Oczywiście przebrała bym się razem z wami byście nie czuły się zawstydzone czy coś. Moi rodzice niestety nadal się nie zgadzają na zwierzaka w domu, dlatego wam trochę zazdroszczę. Może to się kiedyś zmieni jeśli by was poznali?


Nezuko

Shuten – chan

Wesołych świąt kapitanko! Mam nadzieję, że dalej rozwijasz swoje niesamowite zdolności siatkarskie. Liczę również, że nie wstydzisz się już śpiewać. Bardzo bym chciała usłyszeć jakąś piosenkę świąteczną w twoim wykonaniu! Ja nadal jestem przewodniczącą klasy więc rozwijam się poniekąd w roli trenera. Chciała bym ci również życzyć dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzącym roku!


Nezuko

Droga Reiro

Nie wiem, czy ten list w ogóle do ciebie trafi. Nie wiem gdzie obecnie jesteś ani co się z tobą dzieje, ale liczę, że wszystko jest w porządku. Bardzo wierzę, że w ten specjalny czas, ten list jednak jakimś cudem trafi w twoje ręce, i będziesz mogła go przeczytać.

Bardzo za tobą tęsknimy. Zarówno ja, jak i Yutori i Morie. Jakoś sobie radzimy w szkole czy też w życiu, lecz bez ciebie jest ciężko. Nadal jestem przewodniczącą klasy i nadal mam najlepsze oceny. Staram się pomagać wszystkim gdzie tylko mogę. Szkoda jednak, że nie mogę pomóc tobie, mojej przyjaciółce. W Sakurze spadło trochę śniegu. Za każdym razem gdy na niego patrzę, albo na sople lodu na dachach albo drzewach, przypominają mi się sceny z kurortu. Ile to już czasu minęło, Reira. Nie jest ci samotnie? Nie jest ci zimno? Możesz zawsze do nas wrócić. W każdej chwili. Bardzo dużo osób cię szuka. Jeśli nie mogła byś znaleźć drogi do domu, ktoś na pewno ci pomoże. Świat jest pełen dobrych i pomocnych ludzi. Z każdym dniem staram się być silniejsza. Nie wiem, czy to co mi powiedziałaś zanim się rozstałyśmy, to byłaś ty, czy Shigeiori. Posiadam jednak pewne umiejętności. Te czerwone oczy, udało mi się je opanować. Rozwijam też moje zmysły, dzięki którym w ogóle byłam w stanie się wtedy z tobą spotkać. Odszukać się. Chciała bym ruszyć się szukać osobiście, lecz wiem, że jestem na to za słaba. Mam wiele obaw. Że sobie bym nie poradziła. Albo byśmy się minęły, gdybyś chciała wrócić. Tak wiele rzeczy jest przeciwko mnie, na drodze ku tobie.

Niemniej jednak mamy święta. Magiczny czas. Życzę ci, byś była silna i nie była sama. Przynajmniej nie w święta. Życzę ci też powrotu do nas. W zasadzie to nie. To może życzenie. Życzę sobie, jako jedynego prezentu, byś do nas wróciła. Proszę.


Twoja i tylko twoja,
Nezuko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hōseki Homura
Posty: 164
Rejestracja: 31 paź 2021, 11:42
Ranga: Genin
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

List doNanami
MOJA NAJLEPSZA KOLEŻANKO

Życzę Ci, żebym w następnym roku chciała Cię zabić o kilka razy mniej. Baw się dobrze z rodziną i przy okazji udław się piernikiem. Ale tak tylko trochę.
Homura
List doIwamoto Takayuki
Drogi Takayuki-san

...nie mam absolutnie pojęcia, po co piszę ten list, ale Nanami mi kazała i siedzi mi teraz nad głową. Wesołych świąt czy cokolwiek teraz świętujecie. Myślałam, żeby wysłać przy okazji pączki, ale nie znalazłam takich z wystarczająco słodkim lukrem.
Homura
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 590
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

List doNishimaru
Szefie!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO z okazji świąt! Dużo śniegu i dużo prezentów i oczywiście jak najwięcej wygranych z Kosą-chan w szachy. I żeby szefowi nie było zimno, ale szef dobrze zna się na ogniu, także o to martwię się mniej. O, i żeby w Baibai było spokojnie, bo ta cała zabawa z Cieniami chyba nie była dla wszystkich ciekawym i interesującym przeżyciem. Ja naprawdę wiem! Do Kosy-chan chyba też napiszę, także trzymajcie się cieplutko i gdyby coś było trzeba, jakiś miecz czy coś, to wiecie, gdzie mnie szukać!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doNara Shikō
Szanowny panie Nara

Dalej jestem pod wrażeniem pańskiego bycia wiernym swoim ideałom! I zaangażowania w całe wydarzenia w Baibai. Chciałabym panu życzyć zdrowych i wesołych świąt. Zwłaszcza wesołych, bowiem mam wrażenie, że nieco go w pańskim życiu by się przydało. Może to tylko błędne wrażenie, ale myślę, że dobrze dobrane towarzystwo poprawiłoby panu nieco humor i pozwoliło zapomnieć o nieprzyjemnościach dnia codziennego. Także raz jeszcze - wesołych świąt!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doKegawa
Kegawa-chan!

Odwaliłaś naprawdę dobrą robotę w Baibai, ale ja nie o tym! Wesołych świąt! Nie wiem, czy w kociej krainie świętujęcie święta, ale mimo wszystko uznałam, że chcę napisać. Także życzę ci, żebyś miała zawsze śliczne i lśniące futerko, dużo głąskania za uszami i mało pracy, żebyś się nie przepracowywała. Zdecydowanie należy ci się luźniejszy nadchodzący rok za całą twoją ciężką pracę! O... i szczęścia i pomyślności, bo to się zawsze życzy!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doArihiro
Arihiro-kun!

Napisałam już do Kegawy-chan i niegrzecznie by było cię pominąć, zwłaszcza po tej wspaniałej przygodzie w Baibai. Życzę ci więc dużo zdrowia i szczęścia, i żeby to twoje szczęście było zdrowe. I to podwójnie, bo już Kegawie zdrowia życzyłam i teraz jej chyba go życzę drugi raz... O, i pomyślności. A jakby rok byłby nieco mniej pomyślny i potrzebowałbyś na przykład nowego miecza, to wiesz, gdzie mnie szukać.
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doSalomon
Drogi Salomonie

Te runy nałożone na nasz oręż były obłędne i z chęcią kiedyś odwiedzę cię w ich sprawie, bez dwóch zdań. A tymczasem chciałabym ci życzyć wesołych świąt - żeby twoje runy dłużej trzymały, zdrowia, szczęścia i pomyślności. I spokoju, bo ja coś tak myślę, że nasza przygoda w Baibai zdecydowanie nie należała do najlżejszych. Pewnie życzyłabym też, żebyśmy się kiedyś znowu wszyscy spotkali na takiej przygodzie, ale chyba wielu osobom - zwłaszcza Kegawie, nie podeszła do gustu. Więc spotkanie przy jakiejkolwiek okazji również myślę, że będzie dobrym pomysłem. A tymczasem raz jeszcze wesołych świąt!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doRingo ps. Kosa
KOSA-CHAN!

Do tej pory pamiętam moment, w którym się poznaliśmy wszyscy. Kamienie spadały, prawie się pozabijaliśmy ale było całkiem zabawnie, prawda? W tej zimowy czas chciałabym ci życzyć wszystkiego dobrego w Podziemiach. Zdrówka, szczęścia, może nawet troszkę śniegu, bo pewnie nie macie go tam za wiele. I wielu zwycięstw w szachy z Nishimaru. Jak nadaży się okazja, to z chęcią też bym pograła - zwłaszcza, że wiem już, jak! Trzymaj się ciepło. Może nawet najlepiej z Nishimaru, bo on się zna na ogniu.
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doKuroneko
Kuroneko-chan!

Szukanie cię w Podziemiach zdecydowanie było przygodą życia - nawet, jeśli wynikało to z drobnych niedogodności związanych z bezpieczeństwem Baibai. Ale spokojnie, nic się nie stało! Nie wiem, czy w Podziemiach świętujecie święta, ale chcę ci życzyć wszystkiego najlepszego z tej okazji. Zdrowia, szczęścia, stabilności psychicznej i może nieco bardziej wychowanego kotka. Nie innego, absolutnie! Ale może twój towarzysz nieco się zreflektuje nad swoim zachowaniem. A i jemu też życzę wszystkiego najlepszego. O, i śnieżku może jeszcze życzę, bo chyba go tam nie macie wiele.
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doKurosawa Shin'ichi
Kurosawa-chan!

Z okazji świąt chciałabym ci życzyć wszystkiego najlepszego - bo wszystko, co najlepsze należy się każdemu, zwłaszcza po naszej przygodzie w Baibai. Także zdrowia, szczęścia, pomyślności, żeby twoja klinga zawsze ostra była, a w sklepie żebyś zawsze mogła znaleść swój rozmiar. Bo jesteś bardzo wyrośniętą Kurosawą. A jakby twoja klinga się kiedyś złamała, to nie martw się - na odwrocie zostawiam adres do naszego sklepu. Zaręczam, że dobierzemy ostrze nawet dla tak wymagającej klientali w razie potrzeby!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doFumei Mesai
Szanowny panie Fumei Mesai
Życzę panu wesołych świąt, pełnych szczęścia i pomyślności. I w sumie nieco więcej radości, bo chociaż przez noszoną maskę nie widać pana twarzy, śmiem rzec, że jednak trochę jej panu brakuje. O, a oprócz tego mniej spotkań z niewychowanymi kotkami, gotowymi do wbicia pazurków w plecy! Już nawet napisałam do Kuroneko-chan, żeby nieco lepiej zadbała o wychowanie swojego towarzysza, także mam nadzieję, że chociaż w tym wypadku podobna sytuacja się nie powtórzy! No i oczywiście gdyby był panu potrzebny nowy oręż - chociaż wierzę, że ten w pańskim posiadaniu jest wysokiej jakości - czy cokolwiek innego, pozwoliłam sobie zamieścić dane kontaktowe na odwrocie. Także raz jeszcze wesołych świąt!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doUchiha Hikari
Panie Hikari!

Wesołych świąt z okazji świąt! Przede wszystkim zdrowia i szczęścia. W tym więcej zdrowia, bo ja dobrze pamiętam, że pan ma chyba nieco słabsze żyłki w nosie. Niezbyt dobrze zimą, jednak wierzę, że w ciągu tylu lat egzystencji, zdążył pan opracować na nie jakąś cwaną metodę. Próćz tego życzę też spokojnego roku, i żeby wiatr zawsze wiał panu w plecy, a nie w twarz. Chciałabym też podziękować za świetną kooperację w Baibai i mam nadzieję, że prócz przygody w Kraju Kupców, kiedyś jeszcze dane nam będzie się spotkać w takim samym gronie.
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doDōhito Midoro
Midoro-chan!

Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt. Normalnie życzyłabym dużo zdrowia i szczęścia, ale szczególnie tobie chciałabym życzyć, żeby nigdy nie opuszczała cię kreatywność. Nawet wtedy, kiedy ktoś uważa, że twój pomysł nie jest wystarczająco dobry. Ja wiem, że ty wiesz i pewnie nie muszę nawet takich życzeń składać, ale uważam to za mój obowiązek, o! Ale zdrowia i szczęścia też życzę. I żeby następny rok był bardziej owocny, niż ten, który zostaje za nami.
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doUzumaki Ginro
GINRO-KUN

Wszystkiego najlepsiejszego! Nawet nie wiesz, ile rzeczy mam ci do opowiedzenia w związku z naszym ratowaniem Baibai. I to rzeczy super tajnych! Ale wszystko w swoim czasie, zobaczysz. A póki co chcę ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Żeby jedzonko do patelni nie przywierało i żebyś zawsze miał w zwojach miejsce na wszystko, co potrzebujesz. Życzyłabym ci też zdrowia, ale od jego ochrony masz mnie, no i szczęścia, ale też już masz najlepszą pracę pod słońcem, więc chyba bez sensu...? Chyba tak. No, to jeszcze raz - wszystkiego najlepszego!
Kurama Wakuri
List doHanesawa Kagayasu
Hanesawa-san

Raz jeszcze najmocniej przepraszam za międzykontynentalną podróż odbytą bez słowa. I za narażanie życia, chociaż muszę przyznać, że bawię się bardzo dobrze. I za tą podróż do Sakury, też bez ostrzeżenia. Ale ja wiem, że pewnie się i tak nie gniewasz - w końcu załatwiłam półmechaniczne kowadło! I reklamę w Sakurze! Znaczy ja wiem, że to nie powód, ale chyba odwaliłam dobrą robotę, prawda? Życzyłabym ci sukcesów w biznesie i dużo nowej klientali, ale ja dobrze wiem, że nie muszę tego życzyć, bo sama o nią osobiście zadbam. Także tobie tylko życzę szczęścia i zdrowia - pierwsze, żebyś był, Hanesawa-san, jeszcze lepszy w swej pracy, niż jesteś i zdrowia, żeby to cię w niej w żaden sposób nie ograniczało!
Waku
List doKurata
Kurata-kun!

Dziękuję ci, że tyle ze mną wytrzymujesz. I za wszystkie twe ciepłe słowa. I cierpliwość. Mam nadzieję, że bardzo dobrze się bawisz w moim towarzystwie i nigdy mnie nie opuścisz! Oby twe macki zawsze miały wszystko, co potrzebujesz, w swoim zasięgu i żeby ci nigdy niczego nie brakowało, zwłaszcza sombrero na pustyni. Wszystkiego najlepszego, przyjacielu!
Waku
List doKaruta
Karuta-chan!

Żeby ci zawsze karty sprzyjały! Dziękuję ci slicznie za opiekę nade mną i swoim bratem. Wiele dla mnie znaczy! Twój brak byłby dla mnie niczym innym, jak ustawioną w pozycji obrony Sunijską Falangą w 3 turze od aktywacji karty pułapki Szczyt Kage. Nie do pomyslenia, prawda? Także raz jeszcze wszystkiego najlepszego i żebyś bawiła się z nami podczas naszych szalonych przygód tak dobrze, jak ja sama.
Waku
List doUchiha Nezuko
Nezu-chan!

Nawet nie wiesz, jak się cieszę na list od ciebie! Jest mi niesamowicie miło słyszeć, że plakaty, jakie z taką starannością roznosiłyśmy, dalej zdobią Sakurę. Tak samo cieszę się, że moje nauki nie poszły w niepamięć. Oczywiście, że są świąteczne miecze. I to naprawdę przeróżne! Na choinkę często wiesza się takie czerwono-białe, tylko mają specjalną rękojeść, taką jak mają parasolki. Wiesz, taką wygiętą. Ale jest ich naprawdę wiele rodzai, a to tylko jeden. Taki najbardziej klasyczny! Ale świąteczne miecze, nie na choinkę, też są. Kiedyś ci pokażę, jak tylko odwiedzisz mnie w Hi no Kuni. I jestem pewna, że przekonam kiedyś twoją mamę do lepszego wystroju choinki! A póki co życzę ci również wszystkiego dobrego na święta. I jeszcze fajniejszych prezentów niż dostanę ja, a jestem pewna, że będą super!
Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doBandyci z pustyni
Wesołych świąt, nomadowie pustyni!

Nie wiem czy mój list dojdzie, ale mam nadzieję, że tak. Z okazji świąt, bez względu na to, czy świętujecie święta, chcę wam życzyć wszystkiego dobrego! Mam również nadzieję, że rany po naszym ostatnim spotkaniu zdążyły się w pełni zagoić i nasze pojawienie się nie wiązało się z długo trwającymi nieprzyjemnościami. Oby wasza klapa w pustyni służyła wam jak najdłużej, a słońce świeciło trochę mniej, bo na pustyni jest ono całkiem męczące!
Kurama Wakuri
List doKachi Sumisu
Szanowny panie Kachi Sumisu

Z okazji świąt chcę panu życzyć wszystkiego najlepszego! Oczywiście zdrowia, szczęścia i pomyślności, jak i trochę śniegu, bo jego chyba nie macie za wiele w Baibai. A śnieg jest bardzo fajny. Półmechaniczne kowadło, ze względu na sytuację w samym Baibai jeszcze nie zostało w pełni uruchomione, jednak jak tylko uratujemy pańskie miasto myślę, że bez problemu się zajmę i tą kwestią. Wierzę, że jeszcze nie raz przyjdzie nam się spotkać, a do tego czasu - wesołych świąt!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
List doKamaboko Gonpachiro
Kamaboko-san!

Miał pan rzeczywiście rację - nie spotkaliśmy się! Pański plik kartek, jaki dostałam w tamtym roku, nie leży jednak bezczynnie i znalazł zastosowanie w mojej małej kampanii reklamowej. Raz jeszcze dziękuję za tak wspaniały i przemyślany prezent! Mam również nadzieję, że w następnym roku może jednak dane nam będzie się spotkać, bym mogła podziękować osobiście. Do tego czasu jednak pozostaje mi życzyć panu jak najweselszych świąt i szczęśliwego nowego roku!
Kurama Wakuri


(na odwrocie napisany adres sklepu, w jakim pracuje)
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Kamaboko Gonpachiro
Posty: 197
Rejestracja: 18 maja 2021, 13:59
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

List doKurama Wakuri
Kurama Wakuri

Nie

Kamaboko

Ostatnio zmieniony 15 gru 2022, 19:06 przez Kamaboko Gonpachiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list


Aiko-san,

Od czego mogę zacząć?... Yhh… Wysłałem do ciebie inną wiadomość kilka, może kilkanaście dni temu. Jak doszła to super. Jak nie to… może ta dojdzie…

Trafiłem do Kirigakure no Sato, gdzie spoczywa moja rodzina. Mgła nie opuszcza tych terenów przez cały rok… Czuję niezwykły… spokój. Pomimo tego, że jestem tu jedynie z garstką przyjaciół, mam wrażenie… wyciszenia, nie bacząc na zagrożenia czyhające na wyspie. Dziwne. Jak ty spędzasz swoje święta? Przebywasz dalej w Sakurze z resztą swego klanu?

Miałem zaskakujący sen o tobie… Nie potrafię go opisać… Był dość… intymny. Do diabła, nie powinienem tego mówić… Mówiłem w nim o moich sekretach oraz przeżyciach. Tańczyliśmy na balu w maskach… Chyba za dużo sobie wyobrażam. Lekarz szaleje od pracy poza całym zamieszaniem w świecie. Myślę o tobie, po prostu. Myślę i tęsknię za bratnią duszą.

Mam wrócić na kontynent… Mogę nie dać rady. Dużo się dzieje… Trochę choruje, jednak nie martw się… Pewnie przesadzam. Nie mogę umrzeć… To byłoby zbyt nagłe… Powiększone płuca z zapaleniem to nie dramat, prawda? Pozdrów ode mnie swego ojca, cierpiącego katusze. Obym do was trafił, by u niego wdrążyć z tobą odpowiednie leczenie. Pomyślimy na ten temat. Ma przecież gorzej niż nasz niejeden pacjent.

Aiko-san, jesteś dla mnie… ważna. Ja… chcę mieć cię w moim życiu… (ostatnie zdanie zostało niezwykle sumiennie zamazane, jedynie da się wyczytać pierwszą literę “N”).

Tamura
Shuten,

Wciąż pozostajesz mi najbliższą osobą… Jak słyszałaś już milion razy, myślę o tobie nieustannie. Nieważne jak daleko jesteś, mam ciebie za siostrę… I tobie mogę powiedzieć o mych bolączkach. To w każdym razie nieemocjonalny ból, toteż chciałbym, aby było inaczej. Niestety jest, jak jest… Chcę, byś wiedziała, zanim… odejdę…

Otóż nie ma mnie w Amegakure no Sato, a zatem mnie tam nie odwiedzisz… Pokłóciłem się z ojcem, kiedy to wygnał mnie z wioski razem z wydziedziczeniem. Oficjalnie nie jestem Sabatayą… Czy to jednak ma jakieś znaczenie? Dla mnie już nie… Ma swój charakter, którego nie dałem już rady znieść. Po wojnie pragnął pełnej kontroli nad ludźmi ze strachu przed zagładą klanu. Większość członków familii stanęła za nim, gdy mu się sprzeciwiłem… Stało, jak się stało. Rozpisanie szczegółów wiele tu nie wniesie. a tylko przytłoczę cię zbędnym tekstem. Nie mam już domu… Szukałem nowego z Oriką oraz Uekim… Nie udało się…

Moją rodzinę pochłonęła choroba. Nie potrafiłem im pomóc. Nie zdążyłem… Czuję się okropnie jak najgorszy oprawca. To nie moja wina, lecz tak właśnie się czuję. Okazuje się, że moja wiedza okazała się niewystarczająca. Teraz, kilka miesięcy od tej tragedii nadciąga mój koniec… Rachunek sumienia pozwolił mi, chociaż pogodzić się z nieuniknionym…

Preferujesz szczerość, a więc nie będę też szczędził wyjaśnień w tej kwestii. Okazało się, iż mój organizm nosi w sobie nowotwór, dokładnie w okolicy płuc. Wyszło to w mych badaniach niedługo po moim opuszczeniu Kraju Deszczu. Od tamtej pory minęło pół roku. Zostało mi możliwie drugie tyle. Nie mogę powiedzieć na sto procent, co się stanie, ale czuję trudności z tym związane. Medycyna mówi o dość jasnych, niedobrych rokowaniach. Prosta operacja tego nie załatwi… Dalej walczę, chociaż jest coraz ciężej…

Spocznę na terenie naszej ojczyzny, w Kirigakure no Sato. Moi przyjaciele wiedzą co zrobić z mym ciałem. Jak się uda, zostanę ułożony w pobliżu pozostałych grobów, w tym twoich rodziców. Nie chciałbym zostać oddalonym od tych, mających dla mnie najwięcej znaczenia w kształtowaniu osoby, do której dojrzałem. Mam nadzieję, iż nie będzie to dla ciebie problemem.

Nie potrafiłbym pożegnać się z tobą, gdybyś nie poznała prawdy. Tak jak mimo twych zapewnień o odejściu Surugo, łącznie z Asahi, … ukryłem te fakty przed tobą. Bez względu na groźby ze strony Koizumiego, powinienem o tym wspomnieć już pod ucieczce z rodzinnej osady, nawet jak to już jest częścią przeszłości. Wybacz mi, jeżeli kiedykolwiek zraniłem cię w podobny sposób. Mogłem zapomnieć. Mogłem być okropny. Przepraszam za każdą krzywdę, wyrządzoną w twoją stronę…

Nie mogę cię przytulić. Cholera… Jeżeli dostaniesz ten list… Kocham cię… Po prostu…

Tamura


(W niektórych miejscach kartki da się zauważyć ślady kropli wody lub innej, przezroczystej cieczy.)
Droga Shion,

Gdziekolwiek jesteś wiec, że tęsknię za tobą… Za twoją energiczną postawą wobec świata, ciepły uśmiech oraz wrażliwość na niedolę bliskich. Mile wspominam nasze każde spotkanie, a także okres kształtowania ciebie, lecz nie na potężną kunoichi tylko… dobrego człowieka, radzącego sobie z trudnościami dnia codziennego. Masz niesamowity talent, przy czym twój charakter nadał wiele sensu w mym życiu. Pokazujesz odwagę, mówiąc otwarcie o niepoddawaniu się bez względu na przeciwności losu. To chwalebna postawa, godna niesamowitej dziewczyny, którą jesteś. Powiem wprost… jesteś wspaniała i pozostań taką do końca.

Pomimo tragedii, która spotkała nasze rodziny, nigdy nie obwiniałem cię ani pozostałych Yoganów za to, co były Tsuchikage uczynił. Niestety wielu ninja idzie tą drogą, co rani wszystkich dookoła. Wierzę, iż nie podążysz tą ścieżką dzięki nauce oraz mądrości, które nieustannie nabywasz. Nie chcę, byś stała się łaknącą władzy jednostką, porzucającą wszelkie wartości. Nie ma nic gorszego niż ktoś, kto nie ma nic do stracenia. Historia wielokrotnie to pokazała. Miej bliskich, miej kontakty… Trzymaj te osoby blisko siebie. Bardzo mocno.

Chciałbym się z tobą zobaczyć, lecz… nie będę w stanie. Choruję ciężko. Czasami tak już jest z ludźmi. Popełniamy błędy, za które się płaci. Mam kilku przyjaciół, pomagającym mi obecnie. Może sobie poradzę… Nie wiem. Nie mogę ci tego obiecać, jeżeli nie jestem pewnym dotrzymania słowa.

Spędź te święta w cieple domowego ogniska. Uważaj na siebie i nigdy, ale to przenigdy… nie poddawaj się. Nauczyłaś mnie tego. Też o tym nie zapominaj. Jakbyś była troszkę młodsza, to bym już dawno temu ciebie zaadoptował. Taka córka czy siostra to istny skarb… Ściskam cię przy użyciu mych dziadkowych rąk.

Twój stary nauczyciel i przyjaciel, Tamura
List doSenju Rie
Kochana Rie,

Cześć i czołem. Czy pilnujesz Aiko, żeby jadła śniadania? Ona wiecznie zapomina. Pilnuj ją, proszę. Poza tym miej się na baczność, gdyby ktoś miał was zaatakować. Używaj swoich piekielnych mocy do zatrzymania nieprzyjaciół. Nie zabijaj, jak się da, tylko obezwładniaj. Tak, byście mogli bezpiecznie wrócić do domu.

Pod moją nieobecność wiem, że dbasz o naszą dziewczynę jak lwica o swe młode. I tak trzymać! Musi mieć swego obrońcę oraz cheerleaderkę! Znaczy… rób, jak uważasz. Dbaj o nią, kiedy mnie nie ma, okej? Wyłącznie o to proszę. A, również kontynuuj medyczną edukację! Warto!

O ile się spotkamy w przyszłości, to nie krzycz na mnie za mocno. Bolą mnie wtedy uszy. Tymczasem trzymaj się i wesołych świąt dla całej gromadki.

Ten wysoki, białowłosy smutas Tamura
Yumishi-san,

Z okazji zbliżających się świąt chciałbym ci powiedzieć wiele ciepłych, miłych słów ku pokrzepieniu serca. Przeżywałeś ogrom bólu i cierpienia przez ostatni rok, a teraz… nawet nie mam pojęcia co się z tobą dzieje. Wyszedłeś z tego podobno, bo w końcu trzeba. Niemniej jednak… negatywne emocje ściskają mnie na samą myśl o wszystkim, co nasz klan spotkało. Zwłaszcza ciebie. I nie potrafię robić dobrej miny do złej gry… Moja żona, jak i syn… też odeszli. Dopiero teraz w pełni pojmuję, przez co przechodziłeś. Nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi, a tych okazuje się, mam więcej, niż sądziłem. Mój umysł jest w rozsypce, uczucia gasną i nie mam ochoty dalej żyć. Nie poddaję się, lecz ciężar egzystencji mnie przytłacza. Jestem… nikim.

Czemu do ciebie piszę w ten sposób? Sam już nie wiem. Prawdopodobnie w ostatkach sił wynoszę nad horyzont krzyk mej desperacji, próby chwytania się brzytwy podczas tonięcia… A ty może w dobie mego umierania jako ojciec zrozumiesz, co czuję. Wybacz moją samolubność. Postradałem zmysły. Chce mi się płakać nad mą mizernością.

Twoje świadectwo służby rodzinie to największa pochwała, jaką mogę ci przekazać. Dziękuję ci za to,... kim jesteś. Nie śmiem porównać siebie do połowy persony, którą się stałeś na przestrzeni naszego okresu dorastania. Pozostaniesz w mych myślach jako… prawdziwy mężczyzna. Życzę ci wesołych świąt… Nie zapomnę o tobie.

Tamura
Ostatnio zmieniony 16 gru 2022, 14:06 przez Sabataya Tamura, łącznie zmieniany 2 razy.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Konkurs na list

List doSenju Rie
Kochana Rie-chan
Myśl, że wspólnie spędzimy te święta napawa mnie szczęściem i ciepłem. Wiem, że to może zabrzmieć patetycznie i wyniośle - ale ta myśl chyba pomaga mi spojrzeć na Sakurę jak na dom... lub chociaż jego namiastkę.
Nie mogę doczekać się twoich pierniczków - te, które dostałam od Ciebie rok temu, były absolutnie najlepszą słodkością, jaką miałam okazję spróbować. Zrobisz je... prawda? Niczego więcej nie oczekuję! Całą resztą zajmę się ja... lub moje klony, w zależności od tego, jakie zadanie będzie akurat do wykonania.
Masz już pomysł w jaki sposób chcesz celebrować wolny czas? Możemy cały dzień spędzić w pidżamach leniąc się i grając w majhonga, lub wręcz przeciwnie, urządzić kolację, na którą zaprosimy bliskich. Może twój przyjaciel Raion znajdzie chwilę i zechce nas odwiedzić?
Jestem dumna z progresu, jaki uczyniłaś w tak krótkim okresie czasu. Mówiłam Ci o tym wiele razy, nie omieszkam się powiedzieć tego znów. Ponadto ani na moment nie zatraciłaś w tym siebie i swojej radości, którą zarażasz wszystkich dookoła. Droga shinobi jest wyboista i jeszcze nie raz zwątpisz w siebie, swoje umiejętności i sens tego, co robisz - w takich chwilach pamiętaj, że ja w Ciebie nigdy nie zwątpiłam.
W paczce znajdziesz niewielki upominek. Mam nadzieję, że trafiłam z kolorem.
Buziaki.
Obrazek
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu paczka, zapakowana w ozdobny, fioletowy papier
Kimono Rie
Kosztbezcenny ;)
Kimono uszyte z myślą o konkretnej osobie. Kolorystyka, w jakiej utrzymana jest cała kompozycja przynosi na myśl jesień - tkanina o stonowanej, pomarańczowej barwie na której znajduje się nieregularny wzór czerwonych, opadających liści, brązowe pasmo materiału okalające pas. Nad paskiem, po prawej stronie mniej więcej na wysokości serca wyszyty jest symbol klanu Senju.
Zdjęcie całości




Nezuko-chan
Nie jesteś jedyna rozczarowana tą wieścią; Ja również liczyłam, że w tym roku uda się wyruszyć do Świątecznej Wioski i wspólnymi siłami tym razem wygramy bitwę śnieżkową - ostatnio było tak blisko! Mam nadzieję, że jest chociaż dobry i solidny powód, dla którego Świąteczna Wioska nie powstała... może Mikołajka wyjechała na jakieś egzotyczne wakacje na tropikalnej wyspie? A ciężka praca nigdy nie idzie na marne; zawsze owocuje, w bliższej lub dalszej przyszłości.
Ubieranie choinki brzmi super! Macie jeszcze jakieś rodzinne tradycje świąteczne? Kiedy byłam w twoim wieku, mój tata wyzwał mnie na pojedynek w lepieniu bałwanów - od tego czasu to był nasz mały, coroczny zwyczaj, gdy tylko spadł pierwszy, większy śnieg. Nasza tradycja poszła w niepamięć gdy Obrazek przeprowadziliśmy się z Hi no Kuni do Sakury.
Niebawem przyjadę do stolicy i odwiedzę Cię. W razie, gdyby sytuacja była pilna, Ty i Twoi rodzice jesteście mile widzianymi gośćmi w siedzibie mojego klanu w Sakuragakure no Sato. Ja również życzę Ci wesołych świąt; zdrowych, pełnych śniegu, spędzonych w gronie najbliższych, rodziny jak i przyjaciół. Pozdrów rodziców i życz im ode mnie wesołych świąt.

P.S Ja również mam dla Ciebie prezent... taki mały drobiazg. Mam nadzieję, że będzie odpowiednim wsparciem dla Ciebie, przynajmniej do czasu, gdy się nie zobaczymy.
Obrazek
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu paczka, zapakowana w ozdobny, fioletowy papier
Pluszak Nezuko
Kosztbezcenny ;)
Całkiem zwyczajny, średniej wielkości pluszowy lisek. Ma przyjemnie miękkie, pomarańczowe futerko, które aż chce się przytulać. Wewnątrz maskotki znajduje się niewielka skrytka - otworzyć ją można poprzez pociągnięcie malutkiego suwaka umieszczonego na brzuchu pluszaka. Znalezienie kryjówki nie jest takie łatwe - suwak jest niewidoczny gołym okiem.


Tsubaki-chan
Z całego serca przepraszam, bo wygląda na to, że w natłoku obowiązków kompletnie mi to umknęło - moje najszczersze gratulacje z powodu uzyskania opaski i stania się pełnoprawną kunoichi! Zapracowałaś sobie na to. Chciałabym móc powiedzieć, że teraz to już z górki, ale byłoby to okropne kłamstwo... bo sama doskonale wiesz, że Akademia przy drodze shinobi to pikuś. Cieszę się widząc, że szeregi shinobi zasilają dobrzy ludzie, którzy przede wszystkim kierują się dobrem innych i nie zaślepia ich egoizm. To sprawia, że świat ma szansę stać się choć odrobinę lepszy - nawet, jeżeli nie dla nas, to dla tych, którym poświęcimy chwilę czasu.
Mam nadzieję, że biuro zlecania misji oszczędzi Cię chociaż w święta, dzięki czemu będziesz mogła spędzić je w gronie najbliższych; w końcu to też jest ważne. Czy Hanari-san wspominała coś o Eijiro? Ciekawa jestem, co u niego słychać - już dawno z nim nie rozmawiałam.
Byłoby super gdyby udało nam się spotkać - jeżeli masz ochotę i czas, oczywiście. Pozdrów ode mnie brata i nie przemęczaj się w te święta!
Obrazek

P.S W paczce znajduje się prezent, właściwie to niewielki drobiazg - wiem jednak, że lada moment Ci się przyda.
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu paczka, zapakowana w ozdobny, fioletowy papier
Czepek chirurgiczny
Kosztbezcenny ;)
Nakrycie głowy, jakie zakładają Iryōnini-chirurdzy, tuż przed stanięciem do zabiegu lub operacji, ale nie tylko - wielu Iryōninów stosuje go przy innych procedurach medycznych, co by włosy nie wpadały do oczu i nie przeszkadzały w działaniu. Wykonany z bawełnianego materiału o barwie delikatnego, pudrowego różu; wiązanie z tyłu pozwala idealnie dopasować do wielkości głowy użytkownika.
obrazek poglądowy, bez jojczenia, że nie współgra idealnie z opisem, bo ugryzę.




Najdroższy Tamura-san
Cieszę się wiedząc, że w końcu udało Ci się odnaleźć zasłużony spokój - mam nadzieję, że będzie trwał on jak najdłużej, niezmącony przez zło czyhające za rogiem. Tym bardziej czuję zadowolenie, wiedząc że nie jesteś tam sam i masz przy swoim boku ludzi, których możesz nazwać przyjaciółmi. Pomimo wszystko, bądź uważny i dbajcie o siebie nawzajem.
O mnie nie musisz się martwić - przebywam w Sakuragakure. Tęsknię za Liściem i zazdroszczę Ci, że miałeś możliwość odwiedzić swoją ojczyznę - ale tylko trochę. Nie mogę narzekać, że jest źle, bo tuż obok mam swoich bliskich... a przynajmniej część z nich. Nie wiem, czy kiedykolwiek dam radę nazwać Sakura no Kuni domem. Może kiedyś będzie to możliwe? Nie chcę skreślać Wioski, która wyciągnęła pomocną dłoń w chwili, gdy jej potrzebowaliśmy. Jest tu całkiem przyjemnie, wiesz? Łagodny klimat, otwarci ludzie, całkiem przyzwoita kuchnia regionalna. Największe wrażenie zrobiła na mnie roślinność - jestem pewna, że i Ciebie urzekłaby równie mocno.
Obrazek Ja również tęsknię. Nie wiem, jaka choroba Cię trawi, ale proszę, bądź dla siebie tak dobrym lekarzem, jakim jesteś dla swoich pacjentów i zrób to, co należy. Nie, nie możesz umrzeć. To byłoby zbyt egoistyczne, dla całego świata, twoich najbliższych i dla mnie. A ze wszystkich określeń jakimi można opisać człowieka, "egoista" pasuje do Ciebie najmniej.
Wspomniałam mojemu ojcu na Twój temat - mimo, że zdawał się być obojętny, wiem że wierzy, że istnieje dla niego jeszcze jakaś szansa. Najpierw postaw na nogi siebie, dopiero wtedy zajmiemy się resztą - w tym wypadku odrobina egoizmu jest wskazana.
Jestem przy Tobie myślami, Tamura-san. Wesołych świąt.
Obrazek
P.S Do listu dorzucam coś, co być może wywoła uśmiech na twej twarzy. Pamiętasz to zdjęcie? Jeden ze słoneczniejszych i pozytywniejszych ( o ile to dobre słowo) dni na froncie. Dobrze, że miałam Cię obok.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Senju Rie
Posty: 265
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:32
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Konkurs na list

Aiko-sensei-nee-san,

Też nie mogę się doczekać naszych wspólnych świąt! Mówi się, że tam dom twój, gdzie serce twoje, a obecnie moje chce wędrować razem z Tobą! O pierniczki się nie martw, są dołączone do tego listu, postarałam się nawet kuz Hitoshiego-san nie przypalić tym razem! Mam nadzieję, że będą tak samo, albo nawet i lepsze niż rok temu!

Jesień już się skończyła, więc poza szpitalem najchętniej czas spędzam w kuchni. Przygotowanie kolacji dla naszych bliskich byłoby chyba najlepszą czynnością o jakiej mogę myśleć w tym świątecznym klimacie. Jeśli nie masz nic przeciwko zaprośmy Raiona, a ja nie mam nic przeciwko byś zaprosiła Hitoshiego! Z chęcią zobaczę jak w Sunie śpiewają świąteczne piosenki. Jesteś w stanie sobie wyobrazić tego ponuraka śpiewającego w sumie cokolwiek? To chyba byłby jeden z najlepszych prezentów pod tegoroczną choinkę.

Twoje słowa wiele dla mnie znaczą Aiko-sensei-nee-san. A wiele rzeczy jest do zrobienia! W końcu trzeba przekonać jeszcze osoby u steru państw, że osobiste przekonania nie powinny stać w opozycji do cudzych uczuć i wolności w ich wyrażaniu! Tak samo, wiem, że mam jeszcze wiele do nauki, ale z tobą do prowadzenia mnie, droga ta nie wydaje się wcale aż tak bardzo trudna! Razem pokonamy te przeciwności losu, nieważne kto jakie nam pod nogi kłody wrzuci.

Ale dość o mnie! Cieszy mnie to, że tak dobrze się trzymasz, że nie ulegasz zmianie czasów. Nie wiem co bym zrobiła, gdybyś się zmieniła. Widząc jednak jak radośnie podchodzisz do świąt, jak ja miałabym się nie uśmiechać i z wypiekami nie oczekiwać na nie? Mam nadzieję, że będziesz chętna pomóc mi w lepieniu pierogów oraz pieczeniu ciast do wspomnianej wcześniej kolacji. W końcu jest to jedno z najlepszych miejsc, gdzie można się wspólnie bawić! Tylko nie marnujmy jedzenia na jakieś pojedynki na żarcie, nie należy go marnować!

Bardzo Ci za wszystko dziękuję, dzięki tobie te dni są normalniejsze niż gdy je sobie czasami wyobrażam bez Ciebie. Bardzo Ci dziękuję! Wesołych Świąt Aiko-sensei-nee-san!

P.S.: Bardzo dziękuję Ci za prezent. Jest cudowny. I w moich ulubionych kolorach!

P.P.S.: Sabataya Shuten-sama cię pozdrawia!

Dzięki za wszystko raz jeszcze!
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Poza typowymi kształtem, jak gwiazdka czy choinka, jest też trochę bardziej spersonalizowanych, przedstawiających samą Senju, Aiko, Hitoshiego (z lekko przypieczonymi włosami "by kolor się zgadzał"), Aiyę, duet pand oraz Raiona. Kolorowy lukier podkreśla cechy charakterystyczne każdego pierniczka i widać, że zrobione zostały z sercem.

Tamura-chan,

Chyba się nie spotkaliśmy poza zeszłoroczną wymianą listów. Nie wiem o jakich demonicznych mocach mówisz, chyba, że nawiązujesz do moich czerwonych jak papryczki chili włosów. Ale spokojnie - smakują i pachną inaczej. I oczywiście, że pilnuję Aiko-sensei-nee-san! Jestem jej to dłużna, nie wyobrażam sobie jak miałabym jej nie pilnować, gdy ona mnie tak bardzo pilnuje i wspiera!

Więcej pewności siebie Tamura-chan. Kimkolwiek jesteś, Aiko-sensei-nee-san pewnie chciałaby byś się uśmiechał i wesoło podchodził do życia, a nie niepewnie podchodził do każdej rzeczy! Chcesz bym broniła i kibicowała Aiko-sensei-nee-san? To to powiedz! Nie wstydź się! Nie bój się! Jak chcesz, to dla Ciebie też będę kibicować!

Za co miałabym na Ciebie krzyczeć głuptoku? Po prostu się martwisz o naszą wspólną znajomą! Co najwyżej zasługujesz na porządnego przytulasa ty smutasie ty!

I proszę się więcej uśmiechać! Jak nie na co dzień to w święta. Mam nadzieję, że mój skromny podarunek sprawi, że na tej smutasowej twarzy wykwitnie choć na moment piękny uśmiech. Dla Aiko-sensei-nee-san.

Ta wysoka, nie smutająca, czerwonowłosa
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Poza typowymi kształtem, jak gwiazdka czy choinka, jest też trochę bardziej spersonalizowanych, przedstawiających samą Senju oraz Aiko. Dużo Aiko. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że do tego pudełka trafiły wszystkie te pierniczki, które nie do końca wyszły tak dobrze w prezentowaniu Yamanaki, jak Rie by sobie tego życzyły. Wciąż jednak są pyszne, tylko kształt nie do końca się zgadza. A do tego kolorowy lukier podkreśla cechy charakterystyczne każdego pierniczka i widać, że zrobione zostały z sercem.

Hitoshi-san,

Chyba nie zaczęliśmy od najlepszej strony, ale to mam nadzieję, że otworzysz się bardziej na prawdę, a nie na swoje uparciuchowe spojrzenie na świat. Aiko-sensei-nee-san chyba Cię lubi, więc i ja chciałabym móc Cię tak traktować. Więc proszę. Mam nadzieję, że te pierniczki pozwolą nam zacząć nowy rozdział w tym roku.

Wesołych Świąt i smacznego!
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Poza typowymi kształtem, jak gwiazdka czy choinka, jest też jeden bardzo duży piernik. Przy pomocy kolorowego lukru, który przy mniejszych pierniczkach po prostu podkreśla cechy charakterystyczne, ten duży jest niczym swoiste płótno, gdzie Rie starała się namalować swoisty "portret" całego ich zespołu - zawierający zarówno Hitoshiego, jak i Rie, ale także Aiko, Aiyę, Gina, Hanę oraz Raiona. Robione z sercem.

List doHyūga Aiya
Aiya-san,

Cieszę się, że mogłam cię poznać! Chciałabym życzyć Ci wesołych świąt, wręczyć kilka pierniczków z okazji dobrej współpracy, ale także podzielić się kilkoma słowami wsparcia.

Nie masz się czego wstydzić. Jeśli twój wzrok miałby się pogarszać, wiedz, że ja (a przez to pewnie też i Aiko-sensei-nee-san) zrobimy wszystko co w naszej mocy, by pomóc Ci go nie stracić. Damy z siebie wszystko, więc uśmiech na twarz i do boju.

Wesołych Świąt!
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Poza typowymi kształtem, jak gwiazdka czy choinka, jest też kilka innych prezentujących członków jej drużyny (jak Rie, Hitoshi, Aiko, Raion, Aiya, Gin czy Hana), ale także kilku znanych Rie członków klanu Hyūga, których miała przyjemność spotkać.

List doZero
Zero

Chciałabym... Cię przeprosić. W zeszłym roku rany były zbyt świeże i w ten świąteczny, wesoły okres wkradło się zbyt dużo negatywnych myśli. Mój zeszłoroczny list był hańbą dla świąt i bardzo mi za niego głupio. Twoja odpowiedź dała mi dużo do myślenia.

Nie mogę jednak powiedzieć, że Ci przebaczyłam. Dlaczego atakować, niszczyć spokój. Bycie złem dla samego bycia zła? Dlaczego? Wiem, że shinobi nie są święci, ale jeżeli chciałeś coś osiągnąć, zwłaszcza po tak strasznym okresie, jakim była wojna. Zabiłeś moich bliskich, prawie zabrałeś moją mistrzynię, a ona jest medykiem. Jak medyk może być zły?

Chciałabym zrozumieć. Jeśli chcesz coś osiągnąć, są bardziej pokojowe opcje. Są rozmowy. A nie kończenie cudzego życia. Odbieranie im domu. Może te pierniczki poruszą jakąś strunę w twojej duszy. Chociażby po to, by pomóc mi zrozumieć.

Wesołych Świąt,
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki. Nie mają jednak kształtu świątecznego. Każdy z nich przedstawia symbole wiosek ninja, w większości tych, które Senju wiedziała, że zostały zniszczone przez Zero lub kogoś za niego się podającego. Dominuje więc Konoha, Kiri oraz Uzushio. Pojawia się też trochę symboli innych wiosek. Wszystko przyozdobione odpowiednio kolorowym lukrem i pieczone z sercem, nawet jeśli budziły smutne wspomnienia.
DodatkoweNa liście widać kilka wyschniętych kropel, prawdopodobnie po łzach

List doCzłonków klanu Senju
Kochani!

Wiem, że nie zawsze między nami jest najlepiej! Jednak są święta! Więc chciałabym życzyć wam po prostu wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia, szczęścia, radości i pokoju.

Wesołych Świąt!
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Znaleźć tu można choinki, gwiazdki, a także kilka z symbolami klanu. Wszystko pieczone z sercem i ozdobione kolorowo, acz wciąż jadalnie (bo lukrem).

List doRodziców i rodzeństwa
Moi drodzy,

Tęsknię za wami, jednak nie martwcie się! Aiko-sensei-nee-san o mnie dba. Powinniście ją znać, była radną, gdy Konoha jeszcze istniała. Chciałabym się z wami spotkać jednak w te święta, jeśli to możliwe. Jeśli więc jesteście w Sakuragakure - dajcie znać! Niestety, nie uda mi się was odwiedzić, jeśli jesteście gdzieś daleko, więc pozostaje mi tylko trzymać kciuki.

Wesołych, pogodnych i radosnych świąt wam życzę!

Wasza kochana,
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Znaleźć tu można choinki, gwiazdki, a także kilka z symbolami klanu. Najważniejsze chyba dla rodziny są jednak te, które przypominają podobieństwem całą rodzinę - zarówno Rie, jak i jej rodziców oraz rodzeństwo. Wszystko przyozdobione kolorowym lukrem dla podkreślenia cech charakterystycznych oraz wypiekane z miłością i troską, odpowiednią dla świąt.

List doIkochiego i Ichiro
Moi kochani,

Domyślam się, że jesteście zajęci, więc list będzie krótki. Wszystkiego najlepszego na te święta i oby miłość między wami kwitła! Nie przejmujcie się opiniami innych, którzy tego nie rozumieją. Ja was kocham takimi, jakimi jesteście!

Wasza droga,
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Znaleźć tu można choinki, gwiazdki, a także kilka większych, które przedstawiają podobizny członka klanu Hyūga oraz Senju, czasami nawet razem, gdy się trzymają za ręce. Szczegóły te są widoczne, dzięki kolorowemu lukrowi, który czerwonowłosa wykorzystała do przyozdobienia pierniczków. Wypiekane z miłością, a to najważniejszy składnik.

Raion-chan,

Cieszę się, że Ciebie spotkałam! W te święta chcę więc Ci życzyć dużo zdrowia, szczęścia i radości! By kanapeczki zawsze były świeże, a uśmiech na twojej twarzy - wieczny.

Aiko-sensei-nee-san nie ma nic przeciwko, byś nas odwiedził na święta na wspólną kolację. Co ty na to? Ja się nie będę mogła Ciebie doczekać!

Twoja przyjaciółka,
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Znaleźć tu można choinki, gwiazdki, a także kilka przedstawiających bliskie im osoby. Są to zarówno członkowie drużyny (zarówno ludzcy, jak i pandowaci) misji Aiko-sensei-nee-san oraz Hitoshiego-san, ale także członkowie ich ekspedycji do Świątyni Zero. Wszystkie te detale są widoczne, dzięki kolorowemu lukrowi, który czerwonowłosa wykorzystała do przyozdobienia pierniczków. Wypiekane z miłością, a to najważniejszy składnik.

Sabataya Shuten-sama,

Nie spodziewałam się, że otrzymam taki zaszczyt, jak prezent od samej Tsuchikage. To wielki zaszczyt i bardzo Ci dziękuję za pamięć oraz chęci. Oczywiście przekażę Aiko-sensei-nee-san twoje pozdrowienia! Tobie też Wesołych Świąt i oby następny rok upłynął Ci lepiej niż ten. Będę za to trzymać kciuki!

P.S.: Zaproszenie na ślub jest nadal aktualne, jak już chłopaki znajdą miejsce, gdzie jest to legalne i się zdecydują na termin. Poinformuję wtedy jak najszybciej!

Z wyrazami szacunku,
Senju Rie
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu świąteczna paczka
Pierniczki domowej roboty
Własnoręcznie wypieczone przez Rie pierniczki świąteczne. Znaleźć tu można choinki, gwiazdki, a także kilka przedstawiających Rie, Aiko oraz samą Shuten. Do tego dodała lukier, odpowiednio zabarwiony, który pozwolił jej podkreślić cechy każdego pierniczka, zachowując wciąż idealny balans w smaku.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2022, 13:37 przez Tora, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Asato Ankō
Posty: 165
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:37
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Konkurs na list

Droga Ankō,

Wiem, że wysyłałem ci już list razem z prezentami, jednak nadciągają święta, więc zdecydowałem się napisać jeszcze jeden. Normalnie zachowujemy profesjonalny dystans, co napawa mnie dumą, jako twojego nauczyciela. Jednak każdy, nawet shinobi, potrzebuje czasami chwili rozluźnienia i pozwolenia sobie na ujście emocji, które gdzieś mogły się kotłować. Wykorzystajmy więc ten świąteczny czas, by pozwolić sobie na trochę więcej luzu.

Móc obserwować Ciebie i twój rozwój przez cały rok napawa mnie dumą. Widzę każdy progres, który robisz i nie mam wątpliwości, że wkrótce mnie przerośniesz. A jest to marzenie każdego nauczyciela. By świat mógł iść do przodu Ci, którzy przyjdą po moim pokoleniu, czyli twoje pokolenie, musi nas przerastać. Jeszcze trochę Ci brakuje, jednak zobaczymy co przyszły rok przyniesie, co?

Twój mistrz i opiekun,
Asato Ankō
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu książka
Książka instruktażowa
Jest to książka spisana przez Ankō zawierająca notatki dotyczące ćwiczeń fizycznych, sposobu walki oraz strategii. Pisana odręcznie posiada czasami notatki napisane na marginesach, dając jej wrażenie bycia czasami bardziej zeszytem z przemyśleniami, strategiami i planami treningowymi niż faktycznie profesjonalnie przygotowanej książki. Zawiera także rysunku, przedstawiające formę, acz widać, że ręka, która je rysowała nie należy do profesjonalnego rysownika.
Awatar użytkownika
Orochi Sairai
Posty: 107
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Konkurs na list

Droga Nezuko-san

Bardzo Ci dziękuję za prezent. Zaskoczył mnie całkowicie. Ale na pewno się przyda, zwłaszcza, że jestem medykiem. Ale też mam dla Ciebie prezent. W moich stronach mówi się, że biały wąż reprezentuje fortunę oraz odrodzenia. Mam więc nadzieję, że ten drobny upominek i szczere życzenia, które z nim idą sprawią, że się uśmiechniesz w te święta.

Wesołych, pogodnych, rodzinnych i radosnych świąt,
Orochi Sairai
► Pokaż Spoiler | Dołączona do listu paczka
Skóra białego węża
Skóra zrzucona przez Enkeia - wężowatego towarzysza Sairaia. Ze względu na długą relację pomiędzy nimi, Orochi zajął się tym, by była ona możliwie nieuszkodzona i odpowiednio zachowania. Wedle podań, biały wąż symbolizuje fortunę oraz odrodzenie i właśnie te życzenia ma nieść ten upominek.
Awatar użytkownika
Hokori Kensei
Posty: 429
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Konkurs na list

Yasushi,

Ciężko przychodzi mi pisanie tego listu, gdy nie wiem co się z tobą dzieje. Obecnie, najlepszym dla mnie prezentem byłoby zwykłe potwierdzenie, że żyjesz. Staram się dać z siebie wszystko by cię znaleźć oraz by nie popaść w depresję i egzystować w niebycie, podobnie jak wtedy, gdy robiliśmy to razem po wojnie.

Z pewnym utęsknieniem wspominam tamte czasy. Były ciężkie, a klimat Ame no Kuni nie pomagał. Jednak mieliśmy siebie. Nawet jak się kłóciliśmy i nie rozumieliśmy się tak dobrze jak wtedy, gdy byliśmy dziećmi, cieszyłem się, że mam przy sobie kogoś, kogo mogłem nazywać bratem. Nawet te wspomnienia, których się wstydzę, za które mi głupio, wspominam ciepło, bo Ty w nich byłeś. Codziennie modlę się (a wiesz, że za bardzo religijny nie byłem), by nic Ci się nie stało.

Szukając Ciebie wiele się zdarzyło. Nie wiem czy pamiętasz, w zeszłym roku napisałem list do wielu członków mojej rodziny licząc, że ktoś żyje i odpowie. I żyje! Spotkałem swojego kuzyna, który pomaga mi Ciebie znaleźć. Nawet ma pomoc! Poszukiwania idą pełną parą i mam nadzieję, że wkrótce Ciebie znajdziemy.

Wiem, że tyle wiadomości może być dla Ciebie kłopotliwe. Dla mnie w sumie też jest. Jednak są święta. A... mi brakuje naszych rozmów. Nawet, jeśli były to krótkie wymiany zdań. Będąc samemu nawet ich brakuje. Gdziekolwiek więc jesteś wiedz, że myślę o tobie. A więc i zawsze będę przy tobie. Liczę, że ten naszyjnik, który tu dołączam będzie Ci o tym przypominał i będzie Ci dodawał otuchy gdziekolwiek jesteś. Zwłaszcza, że teraz wszyscy wokoło świętują, a to nigdy nie była nasza rzecz prawda? Wystarczyło nam, że zwyczajnie siedzieliśmy w ciszy razem. I tego mi brakuje. Umówmy się więc, że nawet, choć jesteśmy rozdzieleni, to gdy siedzimy w ciszy, bądźmy ze sobą myślami. Bo nie wyobrażam sobie dalszego życia bez Ciebie przyjacielu.

Wesołych Świąt.

Twój przyjaciel,
Hokori Kensei
► Pokaż Spoiler | Dołączone do listku zawiniątko
Naszyjnik z kamienia
Prosty naszyjnik, składający się z płaskiego kamienia z niewielką dziurką, przez którą przełożono rzemyk. Podobny, acz z zielonego kamienia posiada Kensei.
OfftopZe względów fabularnych, choć Kensei by list napisał, wolałbym informację dot. Yasu poznać na fabule aniżeli w wyniku listu na evencie.

List dorodziców
Kochani rodzice,

Wychowaliście mnie na shinobi i wiecie, że nigdy nie byłem fanem wszystkich świąt. Mimo wszystko wspominam je mile, gdy jeszcze Iwa istniała i wszyscy byliśmy razem. Chcę byście wiedzieli, że u mnie... no jest jakoś. Mogło być lepiej, ale co w tych czasach nie mogłoby być lepiej? Powoli idę do przodu, a rany z ostatniej wojny, choć wciąż świeże, chyba trochę się zagoiły. Udało mi się znaleźć także kuzyna, więc chyba wszystko powoli zmierza w dobrą stronę.
Chcę byście wiedzieli, że Was kocham. Oraz, że życzę Wam wszystkiego co najlepsze w te święta.

Wasz syn,
Hokori Kensei

List doJina
Drogi Jinie,

Fakt, że mogliśmy się spotkać był jednym z najlepszych momentów mijającego roku. Fakt, że ktoś z rodziny sobie radzi napawa mnie radością, a twoja gościnność i chęć pomocypozwoliła zapomnieć o niektórych przykrych rzeczach, które się zdarzyły.

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Podobnie z Seiren i Junko. Oby Neji nie wpakował się i swojej dziewczyny w żadne nowe problemy. Mam nadzieję, że trzymacie się razem. Przekaż im ode mnie życzenia. Bo Wam wszystkim chciałbym życzyć zdrowych, wesołych i pogodnych świąt. Oby w Ame się rozpogodziło na święta, a w gospodzie interes kwitnął.

Dzięki za wszystko kuzynie. I obyśmy w przyszłości nadal mogli współpracować!

Hokori Kensei
Nałożone pieczęci i bariery
► Pokaż Spoiler
  • Uso Hakken-Ki - na wnętrzu lewego nadgarstka, służy wykrywaniu zaburzenia układu chakry
    ► Pokaż Spoiler | Uso Hakken-Ki
    Uso Hakken-Ki | Lie Detector嘘発見器
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika pieczętująca
    PieczęcieWąż → Szczur → Małpa
    KosztStandardowy
    ZasięgDotykowy
    Wymagania---
    Technika polega na stworzeniu pieczęci na wskazanej przez użytkownika części ciała dowolnej osoby. Pieczęć ta ma kształt kanji oznaczającego kłamstwo i ma czarny kolor, znak ten przypomina tatuaż. Użytkownik może nieco manipulować wielkością techniki od 5cm do 10cm w długości. Znak ten może zostać zdjęty tylko przez osobę znającą to jutsu.
    Najważniejsza rzecz działania tej techniki polega na tym, że jeśli osoba, na której ta została nałożona, będzie posiadała zaburzony układ chakry (np. genjutsu lub odpowiednia trucizna), to znak zmieni swój kolor na ciemno-czerwony. Będzie zachowywać ten kolor tak długo jak nie zostanie "zresetowany" przez osobę, która ją nałożyła i wróci do swojego pierwotnego koloru.
  • Jidō Chakura no Konran - na wnętrzu prawego nadgarstka, służy automatycznemu zakłócaniu chakry oraz informowaniu impulsem nosiciela, że jego układ chakry jest zaburzony np. poprzez genjutsu
    ► Pokaż Spoiler | Jidō Chakura no Konran
    Jidō Chakura no Konran | Automatic Chakra Disruption自動チャクラの混乱
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika pieczętująca, Kontrola Chakry, Anty-Genjutsu
    PieczęcieSmok → Wąż → Koń → Tygrys → Wół → Tygrys → Koń → Smok → Tygrys → Wół
    KosztNałożenie: Podwójny B
    Zakłócenie: Standardowy C
    Automat: Standardowy B na turę
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaZnajomość Chakura no Konran oraz Uso Hakken-Ki, Specjalizacja Fūinjutsu
    DodatkoweNałożenie techniki zabiera na stałe 100 chakry z zasobów użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za zgodą osoby, na którą pieczęć jest nakładana)
    Rozwinięcie techniki Uso Hakken-Ki o możliwość automatycznego zakłócenia chakry w przypadku, gdy podstawowa pieczęć wykryje, że układ chakry osoby, na której pieczęć jest założona, jest zaburzony (np. poprzez Genjutsu czy odpowiednią truciznę), to chakra tej osoby wejdzie w stan "zakłócenia", co może pozwolić na automatyczne przeciwstawienie się np. iluzji. Dodatkowo, wysyłany jest impuls tej osobie, mówiący, że była podjęta próba zaburzenia jego układu chakry. Po nałożeniu pieczęci, osoba z nią może ją aktywować, tym samym uruchamiając jej automat. Pieczęć pobiera wówczas koszt standardowy B na turę i tylko wówczas czerpie się z niej korzyści dotyczące automatycznego zakłócenia chakry oraz wysyłania impulsu.

    Koszt zakłócenia chakry opłacany jest z zasobów osoby, na którą pieczęć została założona.

    Posiadając Sennina Fūinjutsu osoba nakładająca może zdecydować, które z automatycznych czynności mają zostać wykonane: czy ma być to sam impuls, bez zakłócenia, czy ma być to zakłócenie, ale bez impulsu itd. Zmiana sposobu działania pieczęci nie kosztuje chakry.
    Posiadając Sennina Fūinjutsu oraz Refleks 8 można błyskawicznie zmieniać tryb działania automatu. Jeśli otrzymamy impuls świadczący o tym, że wpadliśmy w genjutsu, możemy zmienić tryb działania pieczęci tak, że od razu zakłóci to naszą chakrę, nawet jak domyślnie mieliśmy tylko być o tym informowani.
  • Jigen Shiki no Jutsu - na wnętrzu prawego przedramienia, z zapieczętowanym Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu (304m3). Aktywuje się po wykonaniu jedną dłonią specjalnego gestu z przelaniem przez nią impulsu chakry.
    ► Pokaż Spoiler | Jigen Shiki no Jutsu
    Jigen Shiki no Jutsu | Time-Release Technique時限式の術
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieBaran → Wół → Pies → Baran → Pies → Koń → Zając → Smok → Tygrys → Baran → Szczur → Pies → Szczur → Ptak → Baran → Przyłożenie dłoni do celu
    KosztStandardowy + koszt pieczętowanej techniki
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaSpecjalnie przygotowane miejsce do przeprowadzenia rytuału
    DodatkoweNałożenie techniki kosztuje 3 PD z puli użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za zgodą osoby, na którą pieczęć jest nakładana). Ponowne nałożenie pieczęci na tą samą osobę nie kosztuje PD
    Technika, której celem jest zapieczętowanie w ofierze jednej techniki i nadania jej warunku aktywacji bądź czasu, po którym ta zostanie aktywowana. Największym plusem tej techniki jest to, że w praktyce nie ma wymogów co do tego jaka technika zostanie zapieczętowana ani nawet poziomu skomplikowania warunku jej aktywacji. Dzięki temu, technika ta nadaje się idealnie do przygotowań do walki, a w niektórych przypadkach - nawet ewentualnej śmierci. Sama technika wymaga jednak sporego czasu przygotowania, odpowiedniego pomieszczenia i dawcy techniki - tą może być użytkownik tej techniki, cel techniki pieczętującej bądź osoba trzecia. Następnie zaś pieczęć działa niezależnie od woli użytkownika i jeśli minie określony czas bądź zostaną spełnione warunki - zostanie ona wykonana.

    Na ciele jednej osoby może istnieć tylko jedna taka pieczęć.

    Posiadając Sennina Fūinjutsu możliwe jest wykonanie techniki w sposób przyśpieszony. Płacąc Podwójny koszt S i koszt pieczętowanej techniki można wykonać tę technikę bez potrzeby składania pieczęci bądź nawet miejsca rytualnego. Wówczas jednak można zapieczętować tylko technikę osoby, która wykonuje to jutsu, a warunek nadania musi być dość prosty - np. dostrzeżenie kogoś.
    ► Pokaż Spoiler | Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu
    Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu | Dust Release: Detachment of the Primitive World Technique塵遁・原界剥離の術­
    KlasyfikacjaJinton, Transformacja natury
    PieczęcieSzczur → Dzik → Wąż
    KosztStandardowy za każde 8m3 objętości bryły
    Podwójny za dematerializację zawartości bryły
    ZasięgDotykowy, bazowo 8m3
    Wymagania---
    Technika rozbijająca wszelaką materię na atomy. Dosłownie. Po złożeniu pieczęci użytkownik tworzy przed sobą prostą, geometryczną bryłę, jak np. sześcian, prostopadłościan, walec czy kula, o objętości 8m3. Wymiarami można dowolnie manipulować, jednak sama bryła musi znajdować się przy użytkowniku (musi ją niemalże dotykać ręką), a minimalna długość boku bądź średnica wynosi 1 metr. Bryła ta jest prostą barierą energetyczną, która przechodzi przez wszelką materię fizyczną, a więc można z niej spokojnie wyjść.

    Problemem jest to, że gdy użytkownik zechce, może wypełnić tę bryłę energią, która rozbija wszelką znajdującą się weń materię na pojedyncze atomy, że nawet pył z nich nie zostanie. Wypełnienie energią i dematerializacja to proces niemalże natychmiastowy. Trwa on około 2-3 sekundy przygotowania, po których dopiero cała bryła wypełniania jest natychmiastowo energią i wszystko, co było w środku rozpada się na pojedyncze atomy.

    Płacąc wielokrotność techniki, można zwiększyć objętość bryły. Ot, każdy kolejny koszt standardowy oznacza dodatkowe 8m3 (Podwójny oznacza 16m3, potrójny 24m3 itd.). Przyjmuje się, że na przez czas równy złożeniu 30 pieczęci można zwiększyć jej objętość o jeden raz (w pierwszej "30" maksymalnie do 16m3, w drugiej maksymalnie do 24m3, w trzeciej maksymalnie do 32m3 itd.). Można jednak poświęcić na to więcej czasu (porównywalnego to złożenia 30 pieczęci) i stworzyć ją znacznie większą.

    W przypadku zderzenia się dwóch tych samych technik, następuje niekontrolowana eksplozja, która niszczy wszystko w swoim zasięgu rażenia, dematerializując napotkane przeszkody. Zasięg i tempo rozchodzenia się takiej eksplozji jest zależne od MG.

    W przypadku wykorzystania na technikę więcej niż 10 000 chakry, ilość ta pozwala nawet osobom bez atutu Sensora wykryć jej nagromadzenie.

    Posiadając Specjalizację w Jinton możliwe jest zwiększanie kosztem standardowym rozmiarów bryły o 16m3, zamiast o 8m3.
  • Seishin Kabe - pieczęć ulokowana na potylicy, stanowi barierę chroniącą użytkownika przed infiltracją umysłu. Nałożona z siłą S
    ► Pokaż Spoiler | Seishin Kabe
    Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
    KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
    PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
    KosztZależny od rangi techniki
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
    DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
    Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

    Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
    • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
    • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
    • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
    • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
    • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
    Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

    Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
    Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
    Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
    Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
  • Anzen'na Hinansho: Hogo - na lewej piersi, po aktywacji służy ukrywaniu swojej chakry bądź zmianie prezentowanej jej ilości
    ► Pokaż Spoiler | Anzen'na Hinansho: Hogo
    Anzen'na Hinansho: Hogo | Safe Haven: Shelter安全な避難所・保護
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieNałożenie: Ptak → Smok → Zając → Szczur → Pies → Tygrys → Wąż → Zając → Wół → Koń → Pies → Tygrys → Baran → Wół → Baran → Szczur → Wąż → Smok → Szczur → Dzik
    Aktywacja: Jedna, dowolna
    KosztNałożenie: Podwójny
    Aktywacja: Standardowy na turę
    ZasięgNa siebie/Dotykowy
    Wymagania---
    Technika tworzy na ciele użytkownika symbole 保護. W momencie aktywacji przez osobę, która ma tę pieczęć nałożoną, pieczęć zaczyna koncentrować chakrę użytkownika w niewielkim punkcie - rozmiaru właśnie tych dwóch symboli. Dzieje się to z prędkością 5 000 chakry na 15 sekund, przez co proces nie jest natychmiastowy.

    Pieczęć ta pozwala dzięki temu ukryć swoją energię, choć bardzo dokładne przeszukanie wykryje ten niewielki punkt chakry. Dodatkowo wymaga sporej koncentracji, przez co ciężko ją użyć w batalii. Dodatkowo, podczas korzystania z Hogo, wszystkie techniki, których koszt jest większy niż Standardowy B (włącznie z nim), wykorzystują zbyt wiele chakry, przez co efekt ukrycia się rozprasza, pozwalając na normalne zlokalizowanie użytkownika tej techniki. Dotyczy to także sytuacji, gdzie technika posiada np. dość wielokrotny koszt C, by przekroczył on bądź zrównał z Standardowym B.

    Posiadając Sennina Fūinjutsu można za dodatkowy koszt Standardowy B na turę, emanować mniejszą ilością chakry niż się aktualnie posiada. Z tego powodu zamiast prezentować się jako osoba, która posiada np. 10 000 chakry, możemy prezentować się jako osoba, która posiada np. 5 000 czy 1 000 chakry. Jeśli jednak, w wyniku utrzymywania techniki nasz poziom chakry zejdzie poniżej tego prezentowanego - odpowiednie zdolności to wykryją.
    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu możliwe jest koncentrowanie chakry w pieczęci z dwukrotnie większą prędkością, tj. 10 000 chakry na 15 sekund.
  • Anzen'na Hinansho: Konran - na prawej piersi, po aktywacji służy sprawieniu, by układ chakry jej nosiciela wydawał się być dziwny, nienormalny
    ► Pokaż Spoiler | Anzen'na Hinansho: Konran
    Anzen'na Hinansho: Konran | Safe Haven: Disruption安全な避難所・混乱
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieNałożenie: Wąż → Smok → Małpa → Smok → Wół → Smok → Tygrys → Szczur → Małpa → Zając → Tygrys → Szczur → Dzik → Pies → Zając → Dzik → Wół → Szczur → Wół → Dzik
    Aktywacja: Brak
    KosztNałożenie: Standardowy
    Aktywacja: Standardowy B na turę
    ZasięgNa siebie/Dotykowa
    WymaganiaSennin Fūinjutsu
    Proste w zamyśle jutsu, jednak wymagające zdecydowanie większej wprawy w technikach pieczętujących niż inne tej samej rangi. Po nałożeniu, na ciele tworzona jest pieczęć w kształcie dwóch symboli: 混乱. Po przelaniu do niej chakry pieczęć się aktywuje i... zakłóca przepływ chakry. Jednak jedynie pozornie. Pieczęć bowiem pobiera część chakry z naszego układu, a następnie manipuluje nią sprawiając, że osoby posiadające zdolności sensoryczne, zdolność widzenia chakry czy tym podobne umiejętności mają wrażenie, że z układem chakry tej osoby jest coś dziwnego, coś nie tak. Utrudnia także określenie precyzyjnie ilości chakry, choć odpowiednio uparte osoby z trudem dadzą radę przejrzeć zawiłości tej techniki.

    Celem tej pieczęci jest raczej wprowadzenie zamieszania i niepewności, przez utrudnione próby przejrzenia czyjegoś układu chakry, aniżeli faktyczne wpłynięcie na walkę. Przedstawia użytkownika w sposób, który na pierwszy rzut oka wydaje się być nienaturalny - jakkolwiek dobrze czy źle może to wpłynąć na osobę, która akurat będzie próbowała odczytać jego chakrę.

    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu oraz odpowiednią biegłość użytkownik może zadecydować, by technika aktywowała się automatycznie, gdy ktoś próbuje wejrzeć w nasz układ chakry. Jednocześnie automatycznie się wyłącza, jeśli nasze zasoby chakry będą na poziomie 10% lub niższym.
  • Raikō Kenka: Bodi Kyōka - na obu nadgarstkach. Dzięki nim nie potrzebuje nosić plakietek do Kuchiyose: Raikō Kenka. Dwie z pięciu pieczęci zostały zniszczone, obecnie ma dwie nowe pieczęci. Może nałożyć jeszcze jedną bez utraty PD
    ► Pokaż Spoiler | Raikō Kenka: Bodi Kyōka
    Raikō Kenka: Bodi Kyōka | Lightning Flash Blade Creation: Body Enhancement雷光剣化・ボディ強化­
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Ninjutsu, Technika Pieczętująca, Technika czasoprzestrzenna
    PieczęcieWąż → Smok → Pies → Wół → Małpa → Wąż → Smok → Baran → Zając → Koń → Tygrys → Dzik → Pies → Dzik → Baran → Tygrys → Wół → Wąż → Tygrys → Małpa → Smok → Wół → Koń → Baran → Pies → Dotknięcie plakietki → Dotknięcie miejsca na ciele
    KosztStandardowy od plakietki
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaZnajomość Kuchiyose: Raikō Kenka
    DodatkoweNałożenie techniki zabiera na stałe 20 chakry z zasobów użytkownika za jedną plakietkę
    Prosta w zamyśle technika pieczętująca, która na naszym własnym ciele pieczętuje symbole z plakietki niezbędnej do Kuchiyose: Raikō Kenka. Od momentu jej wykorzystania, w wybranym poprzez dotknięcie miejscu - pojawia się dokładnie taki sam symbol jak na plakietce. Symbol ten natomiast działa dokładnie tak jak plakietka, współpracując także z innymi technikami powiązanymi z Kuchiyose: Raikō Kenka. Zamiast więc specjalnie ją ubierać można mieć tego typu pieczęć zwyczajnie na organizm nałożoną i nie musieć się martwić pilnowaniem plakietek w trakcie walki. Podobnie jak plakietki, można nią manipulować przy pomocy innych technik, "odpinać" i "przepinać" zwoje bez konieczności ponownego nakładania pieczęci i tracenia na stałe swoich zasobów chakry.

    Posiadając Sennina Fūinjutsu można korzystać z symbolu nałożonego na ciele, nawet jeśli przykryty jest on rękawem czy cienkim pancerzem, np. takim jak od Kinzoku Dastana.
  • Nazo Fūin - na lewym ramieniu, służy spaleniu ciała po śmierci jej nosiciela, pamiątka po czasach ANBU w Iwie
    ► Pokaż Spoiler | Nazo Fūin
    Nazo Fūin | Seal of Mystery謎封印
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika pieczętująca
    PieczęcieWąż → Baran → Ptak → Dzik → Zając → Szczur → Wąż
    KosztPodwójny
    ZasięgDotykowy
    Wymagania---
    Technika pozwala na utworzenie na celu specjalnej pieczęci. Ta po śmierci nosiciela doprowadza do pełnego spalenia ciała, nie pozostawiając po nim najmniejszego śladu. Posiadacz może sam aktywować pieczęć, kiedy znajdzie się w sytuacji, w której nie chciałby aby jego ciało wpadło w niepowołane ręce. Pieczęć aktywuje się sama 15 minut po śmierci nosiciela.
  • Tamashī Fūin: Kae - na duszy Kenseia, kopia zapasowa jego wspomnień i myśli, utworzona po przygodzie w Banana no Kuni. Zaktualizowana po utworzeniu własnego wymiaru, a następnie biesiadzie po uratowaniu Baibai. Najbardziej aktualna wersja jest po przygodzie w Kaeru no Kuni.
    ► Pokaż Spoiler | Tamashī Fūin: Kae
    Tamashī Fūin: Kae | Soul Seal: Replacement魂封印・替え­
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieNałożenie: Wół → Małpa → Pies → Ptak → Koń → Dzik → Wół → Wąż → Koń → Szczur → Małpa → Tygrys → Ptak → Małpa → Wąż → Pies → Smok → Tygrys → Pies → Szczur → Zając → Wół → Smok → Wół → Baran → Smok → Szczur → Tygrys → Baran → Smok → Dzik → Wąż → Ptak → Baran → Dzik → Małpa → Wół → Koń → Wół → Ptak → Wół → Tygrys → Małpa → Pies → Wąż → Ptak → Pies → Dzik → Szczur → Dzik
    Aktywacja: Pieczęć Konfrontacji
    KosztNałożenie: Podwójny
    Aktywacja: Standardowy
    ZasięgNa siebie
    WymaganiaSpecjalizacja Fūinjutsu, Sennin Fūinjutsu
    DodatkoweNałożenie techniki zabiera na stałe 200 chakry z zasobów użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za ewentualną zgodą osoby, na którą jest nakładane)
    Technika, która w pieczęci ulokowanej na potylicy trzyma... kopię zapasową umysłu użytkownika. Przechowuje jego myśli i wspomnienia, a samo jej utworzenie trwa około 24h. Przez ten czas użytkownik nie może korzystać z chakry, a pieczęć powoli robi kopię jego umysłu. Po tym czasie, kopia zapasowa jest utworzona i gotowa do aktywacji.

    Pieczęć, podobnie jak Tamashī Fūin: Seishin, gdy jest używana na sobie, jest nakładana w rzeczywistości na duszę użytkownika, przez co nawet po wskrzeszeniu tej osoby, jest ona w stanie także przywrócić sobie umysł do wcześniejszego stanu.

    Po nałożeniu pieczęci, osoba, która ma ją nałożoną zawsze podświadomie wie, jak aktywować tę pieczęć. Wówczas, gdyby straciła pamięć lub posiadała zmodyfikowane wspomnienia, może ją aktywować i wrócić do kopii zapasowej, tracąc wszystko to, co poznała od czasu nałożenia pieczęci.

    Pieczęć jest niewykrywalna dla technik inwigilacji umysłu, gdyż nie znajduje się fizycznie wewnątrz niego. Można za to wykryć ją innymi metodami, np. odpowiednio precyzyjnym sensorem.

    Pieczęć można "zaktualizować" o nową kopię zapasową danych. Wówczas jednak nie zabiera ponownie na stałe 200 chakry z zasobów użytkownika, jedynie tracąc poprzedni zapis umysłu.

    Posiadając zdolność inwigilacji cudzego umysłu można tę technikę wykonać na innej osobie. Nie łączy się jednak wówczas z duszą celu.
  • Tamashī Fūin: Seishin - na duszy Kenseia, służy ukrywaniu wiedzy. W tym przypadku blokuje zdradzenie wiedzy o swojej kryjówce pod domkiem w Ame
    ► Pokaż Spoiler | Tamashī Fūin: Seishin
    Tamashī Fūin: Seishin | Soul Seal: Mind魂封印・精神
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca, Kinjutsu
    PieczęciePtak → Małpa → Smok → Tygrys → Smok → Wąż → Tygrys → Ptak → Wąż → Ptak → Dzik → Małpa → Smok → Tygrys → Zając → Pies → Wąż → Pies → Smok → Małpa → Wół → Zając → Smok → Tygrys → Dzik → Ptak → Zając → Małpa → Wół → Zając → Dzik → Ptak → Wąż → Dzik → Zając → Wół → Małpa → Dzik → Zając → Małpa → Koń → Smok → Tygrys → Dzik → Koń → Tygrys → Szczur → Smok → Tygrys → Ptak
    KosztStandardowy od wiedzy
    ZasięgNa siebie/Dotykowa
    WymaganiaSpecjalizacja Fūinjutsu, Sennin Fūinjutsu, znajomość Bōkyaku no Tatchi
    DodatkoweNałożenie techniki zabiera na stałe 50 chakry z zasobów użytkownika
    Potężna technika pieczętująca, która wiąże określoną wiedzę. Z tego powodu, MG nadzorujący wątek może więc zdecydować, że ze względu na rozległość danej wiedzy koszt będzie większy, jednak powinien o tym poinformować wcześniej gracza, zanim ten przypadkiem umrze przez zbyt duże zużycie chakry.

    Przy pomocy tej techniki, użytkownik pieczętuje w sobie konkretną wiedzę. Mogą one dotyczyć technik, wydarzeń, osób itp. W przypadku prób infiltracji umysłu, taka osoba napotyka pieczęć, która więzi te wspomnienia, uniemożliwiając wszystkim, poza posiadaczem tej wiedzy (ergo osobie, na którą pieczęć została założona). Dodatkowo, jeśli dana osoba nie chce zdradzić tej informacji własnowolnie - nie zdradzi ich. Oczywiście, w wyniku tortur czy specyfików, które sprawią, że dane informacje byśmy wyznali - to się właśnie stanie. Jednak techniki zmuszające do zdradzenia informacji nie zadziałają, dopóki pieczęć istnieje.

    By nałożyć pieczęć należy mieć pełną świadomość o wiedzy, do której dostęp chcemy ograniczyć innym osobom. Z tego względu technika jest najbardziej efektywna na własnej osobie, a nie na innych. Ponadto, używając jej na samym sobie, technika jest powiązana z naszą duszą. Tym samym nawet w przypadku wskrzeszenia dostęp do tych informacji, nawet dla osoby, która nas przywołała jest niemożliwy, jeżeli dana dusza nie wyrazi takiej chęci.

    Oczywiście, jeśli ktoś posiada odpowiednie umiejętności bądź techniki, które pozwolą mu złamać daną pieczęć - jest to nadal możliwe, zgodnie z opisanem danych umiejętności. Ta technika wciąż jest w końcu pieczęcią i podlega wszystkim ich zasadom.

    Ze względu na to, że pieczęć działa identycznie w przypadku każdej wiedzy, jeżeli już raz taka pieczęć zostanie złamana, kolejne łamane są znacznie szybciej, acz wciąż ewentualny koszt takiego procesu (jak np. koszt odpowiedniej techniki) wciąż należy uiszczać. Technika jednak nie zajmuje praktycznie żadnego czasu, który normalnie mógłby być wymagany do jej poprawnego wykonania, jak i nie trzeba ponownie analizować pieczęci. W przypadkach dużej ilości pieczęci, osoba łamiąca może jednak nabrać wprawy i kolejne zdejmować nie dość, że szybciej, to po tańszych kosztach, co zostaje decyzją MG. Przyjmuje się, że po zdjęciu ciągiem pięciu pieczęci, każda kolejna jest zdejmowana z automatu, bez opłacania kosztów. Zasada ta nie dotyczy sytuacji, gdy "intruz" przerwie inwigilację umysłu i wróci do niej po przerwie.
  • Jutsu Fūin (1 500/19 960) - pod włosami na karku. Posiada zapieczętowane następujące techniki:
    ► Pokaż Spoiler | Jutsu Fūin
    Jutsu Fūin | Technique Sealing術封印
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieZając → Pies → Małpa → Tygrys → Zając → Ptak → Tygrys → Koń → Wół → Ptak → Zając → Wół → Małpa → Szczur → Wół → Smok → Zając → Pies → Smok → Szczur oraz pieczęci do pieczętowanej techniki
    KosztStandardowy + koszt pieczętowanej techniki
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaZnajomość Jigen Shiki no Jutsu
    DodatkoweNałożenie techniki zabiera na stałe 100 chakry z zasobów użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za zgodą osoby, na którą pieczęć jest nakładana). Ponowne nałożenie pieczęci na tą samą osobę nie zabiera chakry.
    Technika pozwalająca zapieczętować inną technikę w innej osobie. Tylko i aż tyle. Oczywiście, sama technika ma kilka ograniczeń:
    1. Po pierwsze - maksymalnie możemy zapieczętować tyle technik w cudzym ciele, na ile pozwala mu to jego organizm. Czyli, jeżeli ktoś nie jest w stanie wykonać techniki rangi S - nie zapieczętujemy w nim techniki rangi S. Jeśli cel pieczęci jest w stanie wykonać dwie techniki S oraz 4 techniki A (posiada 10 000 Chakry oraz Kontrolę Chakry 7), to tyle technik możemy w nim zapieczętować.
    2. Jednocześnie, odpieczętowanie techniki wykańcza organizm, podobnie do tego, jakby to użytkownik zużył własną chakrę, jednak ten efekt zmęczenia znika znacznie szybciej. Przyjmuje się, że wykończenie porównywalne do zużycia połowy chakry regeneruje się w jedną turę, zaś to porównywalne do zużycia całej chakry - 3 tury.
    3. Osoba pieczętująca technikę musi ją znać.
    4. Osoba pieczętująca technikę określa moment, w którym technika zostanie wykonana. Osoba, w której została technika zapieczętowana nie ma możliwości samodzielnej aktywacji techniki. Taki moment musi być stosunkowo prosty, jak np. zagrożenie życia, spadek ciśnienia krwi czy rozpadanie deszczu. Nie da się utworzyć warunku w stylu "gdy temperatura powietrza będzie wynosić 28.3 °C oraz znajduje się na marmurze".
    5. Zapieczętowana technika nie może wykorzystywać medium. Nie zapieczętujemy np. techniki kontroli piasku, gdyż ta wymaga piasku jako medium. Jeśli natomiast technika sama z siebie przywołuje np. wodę jest to jak najbardziej możliwe.
    Samo wykonanie techniki oznacza utworzenie specjalnej pieczęci, która następnie zaczyna samoistnie pieczętować w sobie chakrę niezbędną do wykonania techniki. Proces ten jest o tyle specyficzny, że w jednej chwili pieczęć może gromadzić chakrę tylko do jednej techniki, więc niemożliwe jest jednoczesne pieczętowanie kilku technik. Dopiero po zgromadzeniu chakry, pieczęć ta jest aktywna i warunek pieczętowania jest w mocy. Osoba z pieczęcią podświadomie wie, kiedy pieczęć staje się aktywna.

    Czas gromadzenia chakry jest zależny od rangi techniki. Dla technik o koszcie standardowym czas ten wynosi odpowiednio:
    Ranga pieczętowanej technikiCzas tworzenia pieczęci
    E1 godzina
    D1 dzień
    C3 dni
    B1 tydzień
    A2 tygodnie
    S1 miesiąc
    W przypadku innych kosztów, np. Podwójnych, czas jest odpowiednio zwiększany (w tym przypadku trwa dwukrotnie dłużej) lub w przypadku np. Połowicznych kosztów - zmniejszany.

    W przypadku ponownego użycia tej techniki już po utworzeniu działającej pieczęci, kolejna pieczętowana technika jest "dopisywana" do istniejącej pieczęci - ze swoim własnym warunkiem.

    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu, a osoba zapieczętowana posiada Fūinjutsu na randze B można przekazać mu "klucz" do odpieczętowania techniki, tym samym pozwalając mu zadecydować o momencie aktywacji techniki. Z drugiej strony - taka technika nie może zostać aktywowana automatycznie.
    Posiadając Sennina Fūinjutsu można pieczętować techniki również w obiektach. Te jednak muszą być dość wytrzymałe, by pieczętowana chakra ich nie zniszczyła. Decyzję o tym, czy taki przedmiot się nadaje podejmuje MG lub, w przypadku własnoręcznie tworzonych przedmiotów, określa to Moderator Kuźni.
    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu oraz Sennina Fūinjutsu można zapieczętować w osobie bądź przedmiocie cudzą technikę. Wówczas potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Osoba pieczętująca dotyka użyczającego techniki, a ta następnie ją wykonuje. Zamiast jednak widocznego efektu, będzie on zapieczętowany w celu Jutsu Fūin.
    • Jinton: Shōheki (Siła A, energetyczna) - 0krotnie. Aktywują się pojedynczo, przed użytkownikiem, gdy widzi on blisko siebie atak bazujący na energii wycelowany w jego stronę (np. Katon, Raiton). Zmęczenie każdorazowe jak po użyciu 500 chakry. W trakcie ładowania (Rozpoczęte 31 VIII 2023)
      ► Pokaż Spoiler | Jinton: Shōheki
      Jinton: Shōheki | Dust Release: Barrier塵遁・障壁
      KlasyfikacjaJinton, Transformacja Natury
      PieczęcieWąż → Dzik → Szczur → Ptak → Wąż
      KosztRóżny
      ZasięgDo 10 metrów od użytkownika
      Wymagania---
      DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
      Technika, która powstała poprzez rozbicie sztandarowej techniki klanu Hokorich na mniejsze części i skupienie się na każdej z nich oddzielnie. W ten sposób powstała technika tworząca w pobliżu użytkownika potężną barierę energetyczną fenomenalnie radzącą sobie z większością technik typowo energetycznych. Ze względu jednak na jej właściwości, większość technik tworzące obiekty materialne, jak np. kamienne pociski, przechodzą przez nią bez problemu. Technika jest o tyle specyficzna, że można ją wykorzystać zarówno z siłą techniki D, jak i z siłą techniki S. Zawsze jednak tworzy ona barierę o prostym, geometrycznym kształcie, najczęściej przypominającą wąską bryłę o foremnym kształcie, np. kwadrat, prostokąt czy prostopadłościan.
      • D: koszt równy podwójnemu kosztowi rangi D. Objętość tworzonej bariery wynosi maksymalnie 3m3. Jest w stanie powstrzymać techniki energetyczne do rangi C. Jednak techniki energetyczne skupione na punkcie rangi C i wyżej są w stanie jednak ją złamać.
      • C: koszt równy podwójnemu kosztowi rangi C. Objętość tworzonej bariery wynosi maksymalnie 7m3. Jest w stanie powstrzymać techniki energetyczne do rangi B. Jednak techniki energetyczne skupione na punkcie rangi B i wyżej są w stanie jednak ją złamać.
      • B: koszt równy podwójnemu kosztowi rangi B. Objętość tworzonej bariery wynosi maksymalnie 10m3. Jest w stanie powstrzymać techniki energetyczne do rangi A. Jednak techniki energetyczne skupione na punkcie rangi A i wyżej są w stanie jednak ją złamać.
      • A: koszt równy podwójnemu kosztowi rangi A. Objętość tworzonej bariery wynosi maksymalnie 15m3. Jest w stanie powstrzymać techniki energetyczne do rangi S. Jednak techniki energetyczne skupione na punkcie rangi S i wyżej są w stanie jednak ją złamać. Wymagania: Jinton A;
      • S: koszt równy podwójnemu kosztowi rangi S. Objętość tworzonej bariery wynosi maksymalnie 20m3. Jest w stanie powstrzymać nawet skupione punktowo techniki energetyczne rangi S. Wymagania: Jinton S;
      Jeżeli przez barierę przejdzie obiekt naładowany chakrą, a bariera jest dość silna by go powstrzymać, zdejmuje ona z obiektu takową aurę. W przypadku osób walczących przy pomocy np. Raiton Chakura Mōdo, na moment przejścia przez barierę i chwilę po tym aura jest wyłączona, co pozwala na krótką chwilą osłabić przeciwnika. Szybko jednak wraca bez innych negatywnych skutków dla takowej osoby. Odczuwa się to tak, jakby napotkało się lekki opór, jednak niedostateczny by powstrzymał kogokolwiek.

      Bariera utrzymuje się przez jedną turę, po czym znika, acz możliwe jest jej utrzymanie. Koszt takiego utrzymania liczy się więc dopiero od drugiej tury i wynosi połowiczny koszt siły techniki na turę, a więc utrzymanie bariery rangi S kosztuje już w drugiej turze istnienia połowiczny S.

      Posiadając rangę A w Jinton możliwe jest pominięcie dwóch pieczęci. Czas kumulowania chakry pozostaje jednak taki, jaki potrzebny byłby na złożenie tych pieczęci.
      Posiadając rangę S w Jinton możliwe jest przemieszczenie bariery po jej utworzeniu. Taki manewr kosztuje każdorazowo Standardowy koszt B. Bariera przemieszcza się z Szybkością 7.
      Posiadając Sennina Jintonu bariera jest w stanie powstrzymać nawet materialne techniki. Jednakże nawet wtedy nie jest ona idealna. Na randze D jest w stanie powstrzymać wszystkie techniki materialne, których siłę można porównać do Siły 2, na randze C powstrzyma wszystko do Siły 3, ranga B - Siła 4, ranga A - Siła 5, ranga S - Siła 6 Jej koszt wówczas, zamiast podwójnego rośnie do poczwórnego.
      Posiadając Specjalizację w Jinton możliwe jest tworzenie bardziej abstrakcyjnych kształtów bariery, niekoniecznie tworząc ją foremną.
      Posiadając Sennina Jintoru oraz Specjalizację w Jinton fizyczna wytrzymałość techniki wzrasta o 1 poziom (na D powstrzyma techniki fizyczne, których Siłę można porównać do Siły 3, a na S do Siły 7).
  • Ura Shishō Fūin - ulokowana na ostrzu mostka. W momencie śmierci zapieczętuje wszystko w promieniu 15 metrów od ciała
    ► Pokaż Spoiler
    Ura Shishō Fūin | Reverse Four Symbols Sealing裏四象封印
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca, Kinjutsu
    PieczęcieWąż → Małpa → Wół → Koń → Smok → Pies → Wąż → Zając → Wąż → Baran → Szczur → Pies → Zając → Pies → Wół → Koń → Baran → Zając → Smok → Zając
    KosztStandardowy za nałożenie
    Życie za aktywację
    ZasięgNałożenie: dotykowy
    Aktywacja: promień 15 metrów
    Wymagania---
    Potężna technika pieczętująca, która aktywuje się albo z woli osoby, na którą została założona, albo w momencie jej śmierci. Pieczęć bowiem całkowicie pochłania życie osoby, na którą jest nałożona. Po jej aktywacji zaczyna ona pieczętować wszystko w promieniu 15 metrów od ciała osoby, sprawiając, że wkrótce cała materia z tego miejsca - żywa czy martwa zostaje zapieczętowana w pieczęci, aż wkrótce ona sama... się zapieczętowuje, sprawiając, że nic nie zostaje z ciała osoby, na którą była nałożona.

    Technika nie może zostać aktywowana przez klony.

    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu można dezaktywować aktywację pieczęci po śmierci, tak by ciało mogło zostać np. pochowane przez bliskich, a nie zostało zapieczętowane z najbliższą okolicą.
  • Anzen'na Hinansho: Shizukesa - ulokowana po prawej stronie brzucha. Aktywowana pieczętuje szkodliwe substancje, które inaczej dostałyby się do organizmu użytkownika
    ► Pokaż Spoiler
    Anzen'na Hinansho: Shizukesa | Safe Haven: Tranquility安全な避難所・静けさ­
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieNałożenie pieczęci: Baran → Zając → Koń → Ptak → Wąż → Koń → Małpa → Szczur → Baran → Wół → Wąż → Baran → Pies → Zając → Smok → Tygrys → Ptak → Wąż → Tygrys → Smok → Dotknięcie celu
    Opróżnienie pieczęci: Zając → Wąż → Dzik → Ptak → Szczur
    KosztNałożenie: Standardowy
    Aktywacja i utrzymanie: Połowiczny na turę
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaIryō Ninjutsu B lub Renkinjutsu C
    DodatkoweNałożenie techniki kosztuje 2 PD z zasobów użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za zgodą osoby, na którą pieczęć jest nakładana)
    Pieczęć, której głównym zamysłem jest pieczętowanie szkodliwych środków. Po złożeniu pieczęci, na ciele celu, w wybranym przez niego miejscu pojawia się pieczęć w kształcie "静けさ". Pieczęć ta pieczętuje szkodliwe środki sprawiając, że osoba, na której technika została użyta, nie ulega jej wpływom. Ot, nie upije się alkoholem, a papierosy nie uszkodzą mu płuca. Z drugiej strony nie upije się i nie odczuje tytoniu w płucach.

    Ma to jednak swoje ograniczenia, a najważniejszym jest to, że użytkownik musi być świadom tego, że to, co bierze jest szkodliwe. Jeśli więc ktoś po kryjomu dosypie komuś trucizny - ta normalnie będzie działać. Tak samo, jak doleje się komuś alkoholu do drinka. Gdy jednak wyczuje, że był tam alkohol? Pieczęć ponownie zacznie działać, usuwając alkohol z krwioobiegu. Innym ograniczeniem jest natomiast to, że technika zapieczętuje maksymalnie specyfiki o randze B. Także tylko wówczas, gdy będzie tego świadomy, że to, co zażywa jest szkodliwe.

    Pieczęć ma także swoją pojemność, porównywalną do 1 slotu. Gdy zostanie ona zapełniona - przestaje działać. Właściciel pieczęci może jednak ją opróżnić składając odpowiednie pieczęci i kierując dłoń w odpowiednią stronę. Szkodliwe środki zostaną przezeń odpieczętowane, a pieczęć ponownie będzie mogła działać.

    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu pieczęć jest w stanie zapieczętować także specyfiki o randze A.
    Posiadając Sennina Fūinjutsu pieczęć może wysłać użytkownikowi informację, że została ona zapełniona.
  • Tamashī Fūin: Jibun Jishin - umieszczona na lewej piersi, tam gdzie ludzie wyobrażają sobie serce. Służy odzyskaniu kontroli, jeśli ktoś spróbuje manipulować przy pomocy chakry Kenseiem
    ► Pokaż Spoiler
    Tamashī Fūin: Jibun Jishin | Soul Seal: Own Self魂封印・自分自身­
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
    PieczęcieWąż → Ptak → Wąż → Baran → Ptak → Koń → Zając → Pies → Tygrys → Pies → Zając → Dzik → Koń → Baran → Wąż → Koń → Szczur → Tygrys → Szczur → Małpa → Wąż → Ptak → Wół → Pies → Małpa → Pies → Wół → Ptak → Zając → Tygrys → Smok → Baran → Smok → Małpa → Tygrys → Ptak → Zając → Tygrys → Koń → Smok
    KosztNałożenie: Podwójny
    Aktywacja: Standardowy
    ZasięgNa siebie
    WymaganiaPosiadanie nałożonej pieczęci Tamashī Fūin: Kae oraz Uso Hakken-Ki
    DodatkoweNałożenie techniki kosztuje 4 PD z zasobów użytkownika lub osoby, na którą pieczęć jest nakładana (decyduje nakładający za zgodą osoby, na którą pieczęć jest nakładana)
    Technika będąca rozwinięciem Tamashī Fūin: Kae i stanowi niejako zabezpieczenie przed byciem kontrolowanym. Gdy bowiem pieczęć Uso Hakken-Ki wykryje cudzą chakrę bądź zamieszanie w naszym organizmie, a Tamashī Fūin: Kae, że zachowanie użytkownika nie jest zgodne z jego przekonaniami, technika siłowo próbuje zapieczętować w sobie zewnętrzną chakrę czy obiekt, który go kontroluje. Pozwala to wyrwać się z cudzej kontroli umysłu, jaka może wystąpić np. poprzez Genjutsu, techniki wskrzeszania czy np. Shintenshin no Jutsu. Zdolność ta jednak nie jest idealna, gdyż przekonania użytkownika mogą ulec zmianie. Z tego względu, gdy pieczęć miałaby się aktywować, ostateczny głos ma MG, uwzględniający historię i działania postaci.

    Technika ma oczywiście swoje wady. Jeśli użytkownik jest kontrolowany w taki sposób, że jego zachowanie mogłoby być przez niego "usprawiedliwione", technika nie zadziała. Dodatkowo, technika pieczętuje na raz Standardowy koszt rangi A na turę. Oznacza to, że jeśli technika, która zmusza osobę z pieczęcią do działania kosztuje jej użytkownika więcej niż Standardowy koszt rangi A, tak przestaje pieczęć działać. Porównanie wysokości kosztów, jest porównywalne liczbowo dla użytkownika danej techniki, np. przy KC 7, Standardowy koszt A to 750. Więc potrójny koszt B byłoby 900, więc pieczęć nie powstrzyma tego jutsu. Może go jednak osłabić, zależnie od woli MG.

    Podobnie jak inne techniki Tamashī Fūin, tak i ta jest zakładana na duszę użytkownika, co sprawia, że może zadziałać także po jego wskrzeszeniu.

    Pieczęć samoistnie może się aktywować tylko trzy razy. Po jej zużycie pieczęć spala się i trzeba ją ponownie nałożyć. Nie pomniejsza jednak wówczas zasobów PD użytkownika.

    Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu pieczęć pieczętuje na raz Standardowy koszt rangi S na turę, zamiast rangi A.
Posiadane "klucze" i "uprawnienia" do pieczęci
► Pokaż Spoiler
  • Gofū Kekkai Tōge no Jutsu - do swojej kryjówki pod domkiem oraz obu schowanych tam pomieszczeń.
    ► Pokaż Spoiler
    Gofū Kekkai Tōge no Jutsu | Five-Seal Barrier Pass Technique五封結界峠の術­
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika bariery
    PieczęcieKoń → Szczur → Smok → Pies → Tygrys → Wąż
    KosztStandardowy od osoby
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaZnajomość Gofū Kekkai
    Technika możliwa do użycia po zabezpieczeniu pomieszczenia przy pomocy Gofū Kekkai. Umożliwia ona nadanie konkretnym osobom swoistego "immunitetu" na negatywne efekty tejże bariery, umożliwiając im otwieranie drzwi i chwilowe wyłączanie bańki na czas przechodzenia przez nią. W ten sposób, osoby te nie otrzymują negatywnych efektów z tym związanych. Użytkownik przy pomocy tej techniki może także odebrać ten immunitet, uniemożliwiając konkretnym osobom wejście bądź wyjście z pomieszczenia.

    By osoba z immunitetem mogła przejść przez "bańkę" Gofū Kekkai nie musi znać tej techniki. Wystarczy, że złoży Pieczęć Konfrotnacji i zapłaci standardowy koszt techniki rangi B. Dzięki temu jest w stanie na jedną turę otworzyć przejście i uniknąć samodzielnie negatywnych efektów przekraczania bariery.
  • Pōtaru no Sakusei - Posiada runy transportowe do następujących miejsc:
    ► Pokaż Spoiler | Pōtaru no Sakusei
    Pōtaru no Sakusei | Portal Creationポータルの作成
    KlasyfikacjaFūinjutsu, Ninjutsu, Technika Czasoprzestrzenna
    PieczęcieBaran → Małpa → Tygrys → Małpa → Ptak → Baran → Ptak → Wół → Baran → Małpa → Wół → Ptak → Tygrys → Dzik → Szczur → Pies → Małpa → Wół → Szczur → Małpa → Zając → Małpa → Wąż → Tygrys → Szczur → Wąż → Tygrys → Szczur → Baran → Pies → Wąż → Koń → Zając → Ptak → Szczur → Tygrys → Pies → Baran → Szczur → Pies → Ptak → Wół → Pies → Wąż → Szczur → Pies → Małpa → Ptak → Baran → Ptak → Wąż → Małpa → Koń → Dzik → Ptak → Zając → Dzik → Zając → Małpa → Tygrys → Pies → Szczur → Wąż → Wół → Małpa → Szczur → Tygrys → Wół → Wąż → Ptak → Małpa → Wąż → Zając → Koń → Wąż → Małpa → Smok → Wół → Baran → Koń → Baran → Dzik → Baran → Wąż → Koń → Baran → Pies → Szczur → Dzik → Wół → Małpa → Pies → Dzik → Baran → Tygrys → Małpa → Dzik → Wół → Dzik → Wąż
    KosztStandardowy S od tworzonego portalu
    Połowiczny S od tworzonej runy
    Standardowy E od aktywacji
    ZasięgDotykowy
    WymaganiaSpecjalizacja w Fūinjutsu lub Ninjutsu, Ninjutsu B, znajomość dowolnej techniki czasoprzestrzennej
    Zaawansowana technika pieczętująca, pozwalająca stworzyć miejsca powiązane ze sobą czasoprzestrzennie. Wizualnie mogą one przybrać dowolny kształt, tak długo, jak zdają się być to przejścia prowadzące "donikąd". Sam proces jest długotrwały i trwa około czterech dni, podczas którego tworzony portal znajduje się w środku specjalnie przygotowanego kręgu pieczętującego i jest w nim pieczętowana chakra oraz jest podłączany do "sieci" portali. Po zakończonym procesie twórca portalu jest w stanie jednoznacznie go określić przy pomocy konkretnego symbolu, tzw. runy. Taki portal jest tak samo wytrzymały, jak materiał, z którego został wykonany.

    Następnie jest w stanie on utworzyć tzw. runy transportowe. Jest to nic innego jak przedmiot posiadający symbole dwóch portali. Samo stworzenie takiej runy nie zajmuje już dużo czasu, jednak trzeba znać symbol obu portali, które ma ona aktywować. Po przygotowaniu runy, jej symbole delikatnie lśnią w pobliżu portali, dla których została ona stworzona.

    Posiadając runę transportową oraz będąc w pobliżu portali możemy przez nią przelać chakrę (koszt Standardowy E), by aktywować portal. Wypełnia się on wówczas chakrą, a sposób, w jaki to wygląda jest zależny od twórcy danego portalu - może to być masa energii, utworzone iluzoryczne drzwi, czy wciągający wir. Po aktywacji portalu utrzymuje się on przez turę i można przez niego przejść, wychodząc przez drugi. Niestety, technika nie pokazuje co znajduje się po drugiej stronie portalu, więc nie wiadomo, czy nie wpadnie się w pułapkę. Każda runa łączy tylko dwa portale, których symbole zostały na niej utworzone.

    Gdy aktywny jest jeden portal, drugi, z nim połączony, aktywuje się automatycznie, co może zawiadomić osoby po drugiej stronie. Jeśli zaś spróbujemy użyć runy by przenieść się do portalu, który został zniszczony, to portal wejściowy w ogóle się nie aktywuje, a sama runa nie będzie świeciła blaskiem, który na ogół sugeruje możliwe przejście.

    Posiadając rangę S w Ninjutsu lub technikę czasoprzestrzenną rangi S czas potrzebny na utworzenie portalu maleje do dwóch dni.
Atuty, biegłości i wady
SpecjalizacjaFūinjutsu
SenninFūinjutsu, Doton, Jinton, Ninjutsu
Ulepszone zmysłyWzrok, Słuch, Smak, Węch, Dotyk
Reszta i szczegóły
► Pokaż Spoiler | Specjalizacja
Specjalizacja FūinjutsuSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku.
Uwaga! Nie ma czegoś takiego jak specjalizacja w konkretnych stylach walki. Zamiast tego istnieje specjalizacja dla Taijutsu, Bukijutsu, Taijutsu Wspieranego Chakrą oraz Bukijutsu Wspieranego Chakrą. Postaci ze specjalizacją w jednej z tych "dziedzin" są traktowane tak, jakby posiadały specjalizację do każdego stylu walki, który się w nim zawiera. Oznacza to, że posiadając np. Specjalizację w Taijutsu, postać zyskuje bonusy ze Specjalizacji do każdego stylu Taijutsu nie wspieranego chakrą, jak np. Itamiken, Karate Shōtōkan czy Migatte no Gokui. Analogicznie w innych "dziedzinach" stylów walki. Wyjątkiem są specjalne Style Walki, które posiadają techniki, jak np. Hachimon czy Kujaku Myōhō.
► Pokaż Spoiler | Atut wrodzony
Monstrualna chakraAtut wrodzony
Postać posiada naturalny talent, dzięki któremu jego zasoby chakry rozwijają się w o wiele szybszym tempie niż normalnie. Rozwijając swoje zapasy chakry postać dostaje dodatkowe 50% tego co kupiła. Innymi słowy, postać zamiast wykupywać 500 chakry, wykupuje po 750. W sytuacjach, gdzie posiada np. 19750 chakry, wykupuje po koszcie aktualnego progu kosztowego.
► Pokaż Spoiler | Atuty nabyte
Atuty nabyte - do technik
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Podwójne składanie pieczęciAtut nabyty
Bardzo unikatowa zdolność pozwalająca posiadaczom na składanie pieczęci do dwóch technik jednocześnie, bez obawy o to że coś pójdzie nie tak. Zwyczajnie są w stanie tak podzielić swój układ chakry, że staje się to możliwe. Dalej wymaga to odpowiednich zdolności na to pozwalających np. 2 par rąk czy atutu Jednoręcznego Składania Pieczęci.

Wymaga Kontroli Chakry na poziomie 10.
Przyśpieszone składanie pieczęciAtut nabyty
Pieczęci w swoim zamyśle mają tylko uprościć korzystanie z chakry i jej koncentrowanie. Oznacza to, że odpowiednio utalentowane osoby są w stanie zmniejszyć ilość pieczęci potrzebnych do użycia jutsu. Osoby z tym atutem są w stanie zredukować ilość potrzebnych pieczęci do wykonania jutsu o 33%. Jeśli postać ponadto posiada specjalizacją bądź sennina w danej dziedzinie może zredukować ilość pieczęci do 50%. Ilość pieczęci po ich redukcji jest zaokrąglana w górę. Nie ma możliwości całkowitego pominięcia pieczęci. Działa to analogicznie także w przypadku technik, które nie posiadają pieczęci, ale czas kumulacji chakry jest równy złożeniu x pieczęci. W tym przypadku atut ten redukuje czas kumulacji chakry.
Rozpoznanie pieczęciAtut nabyty
Po zdobyciu znacznego doświadczenia, dany ninja jest w stanie orientować się w pewnych schematach i zachowaniach. W tym przypadku jest w stanie określić jakiej dziedziny technikę planuje wykonać przeciwnik. A jeśli widział bądź zna daną technikę, może być w stanie nawet to przewidzieć. Atut działa dla każdej dziedziny i stylu walki jaką posiada postać na randze B.
Sennin Fūinjutsu, Dotonu, Jintonu oraz NinjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Współpracująca kontrola chakryAtut nabyty
Często zdarza się tak, że shinobi muszą podtrzymywać wiele technik w tym samym czasie. Nie jest to rzecz najprostsza, szczególnie kiedy techniki te skupiają się na jednej rzeczy np. na broni czy na oczach. Posiadacze tego atutu jednak tak często używali multum technik jakie trzeba było podtrzymywać, że w są w stanie to robić praktycznie bez skupiania się na nich. Wymaga to całkiem wysokiej Kontroli Chakry oraz długich treningów, jednak później nie muszą się przejmować ciągłym skupieniem na np. technice Hien.

Wymagany minimum poziom 7 w Kontroli Chakry aby zdobyć atut.
Atuty nabyte - wiedza
Czułe punktyAtut nabyty
W zawodzie shinobi, często trzeba zabijać. Ba! Non stop właściwie trzeba kogoś zabijać. Nic więc dziwnego, że Ci są wytrenowani w jak najszybszym zabijaniu innych osób. A do tego, wymagana jest znajomość ciała. Nie każdy jest jednak medykiem, aby znać całą ludzką biologię. Zamiast tego, shinobi uczą się jedynie o tym, jak najlepiej i najszybciej kogoś zabić. Czułe punkty, gdzie uderzenie zostawia krytyczną ranę czy odpowiednie dawki trucizny do zabicia. Osoby z tym atutem zwyczajnie lepiej wiedzą te rzeczy, i wiedzą jak uderzyć żeby zabić, lub sprowadzić kogoś do nieprzytomności jednym dobrym ciosem.
Czytanie z ruchu wargAtut nabyty
Nie zawsze mamy luksus słyszenia tego, co ktoś mówi. Czasami obserwujemy sytuację z pewnego dystansu, a harmider tłumu zagłusza jakąkolwiek wypowiedź. Tak długo jednak jak widzimy usta konkretnej osoby, jesteśmy w stanie zrozumieć co ona mówi. Tak długo, jak mówi w znanym nam języku.
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TropicielAtut nabyty
Postać wie jak wyszukiwać i zacierać ślady. Czy będzie to podczas polowania w lesie czy na zbiegłego ninję, nie ma to znaczenia.
Znaki migowe (Iwagakure)Atut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Od dawnych czasów, shinobi zawsze mieli potrzebę komunikowania się w jakiś bardziej sekretny sposób podczas wykonywania misji. Podczas tych najbardziej tajnych, najpopularniejszym sposobem zawsze były... znaki migowe. Posiadacz tego atutu bez problemu może się komunikować przy pomocy gestów dłonią. Nawet fraszkę mógłby nią wygestykulować! Są jednak różne "języki" znaków migowych. Mogą one być zależne od wioski z jakiej pochodzi shinobi, a równie dobrze w Królestwie Kupców straż mogła opanować jakieś własne znaki migowe. Z racji na to, na świecie wyróżnianie są ogólne znaki migowo znane praktycznie przez każdego kto się nimi posługuje, jak te bardziej konkretne zależne od wioski, osady czy kraju.

Aby wykupić specyficzny rodzaj znaków migowych należy mieć podstawy do znania znaków odpowiedniej wioski/osady/kraju np. wychowanie w danej wiosce lub przynależność. W innym wypadku, trzeba ten atut zdobyć fabularnie. Znaki migowe (ogólne) są dostępne dla wszystkich.
Atuty nabyte - ciało i umiejętności
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
OburęcznośćAtut nabyty
Ninja jednak jest takim zawodem, gdzie możliwość korzystania z obu rąk jest niezbędna. Czy to wrodzony, czy nabyty, atut ta sprawia, że dane postaci równie sprawnie posługują się obiema rękoma.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia. Atut tolerancji daje lepsze efekty wraz z wyższym atrybutem Wytrzymałości, pozwalając na wyższych poziomach (8+) negować nawet negatywne skutki bardziej wymagających warunków atmosferycznych, jak np. burze piaskowe, nienaturalnych źródła temperatur jak ogniska czy lodowce, a w przypadku naprawdę Wytrzymałych postaci - nawet słabsze techniki wpływające na temperaturę mogą nie odnosić skutków na postaci, co jest w pełni zależne od MG.
Ulepszone 5 zmysłówAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
  1. Wzrok - wzmocnienie tego zmysłu zapewnia postaci lepszy wzrok, pozwalając patrzeć dalej i dostrzegać szczegóły tam, gdzie nikt inny by się ich nie dopatrzył. Postać też lepiej widzi przez dym czy inne warunki, które utrudniają wizję.
  2. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
  3. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
  4. Węch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że użytkownik jest w stanie zmienić się w prawdziwego psa tropiącego, bez potrzeby użycia specjalistycznych technik. Bez problemu zapamiętuje zapach swojego celu i jest w stanie go śledzić, nawet gdy ten jest oddalony o 2.5km od użytkownika. Umożliwia to także lokalizację osoby w przestrzeni, gdy np. jest ciemno, dostarczając informację o źródle zapachu w promieniu 10 metrów od użytkownika, choć jest to tylko ogólny kierunek, a nie dokładna lokalizacja. Warunki atmosferyczne, jak np. wiatr, mogą dodatkowo utrudnić tropienie.
  5. Dotyk - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że użytkownik jest w stanie wykryć najdrobniejsze zmiany w fakturze zarówno przedmiotów, jak i osób. Ba! Nawet nie musi dotykać ich bezpośrednio dłonią - jakakolwiek część ciała jest w stanie to wykryć, także najdrobniejszy impuls. W trakcie walki, pozwala także odczuć, jak ataki wypływają na ciało i elementy pancerza przeciwnika, przez co dłuższa, analityczna walka, może takiej osobie dostarczyć cennych informacji o słabych punktach, a receptory na skórze wykryją nawet najdrobniejszą zmianę temperatury - także tę nienaturalną, wywołaną np. jakimś jutsu.
► Pokaż Spoiler | Biegłości
AktorBiegłość
Niejednokrotnie robota jako shinobi wymaga bardziej potajemnej pracy. Wymaga nas wdawania się w rolę jakiegoś prostego człowieka czy dostojnego arystokraty, po to aby zbliżyć się do naszego potencjalnego celu. Postać posiadająca tą biegłość staje się w tym naprawdę dobra i znacznie lepiej przychodzi jej podszywanie się pod inną osobę, niż przeciętnym shinobi. Nie ma najmniejszego problemu z przybieraniem różnych osobowości i jednocześnie jest bardzo dobra w kłamaniu. Taka osoba zarówno jest bardzo wyczulona na wszelakie kłamstwa innych osób, że znacznie łatwiej je wyłapać, a także kłamstwa takiej postaci nie odstają wręcz od prawdy. Oczywiście, dalej nie można mówić głupot, jednak podczas prób okłamania kogoś nie trzeba martwić się o jakieś drobniejsze luki w logice, bo postać ma tak gadane, że bez problemu to przejdzie jako prawda.
Bestialskie SakkiBiegłość
Ninja jest prawdziwym królem, co do wywierania presji na innych. Jego potęga jest tak wielka, a doświadczenie tak ogromne, że jego Sakki ewoluowało w coś więcej niż zwykłe zastraszanie. Dla niektórych, zdolność rzadko używana i użyteczna, dla posiadaczy tej biegłości jest tak prosta jak oddychanie. Pasywnie daje ona +1 do siły Sakki przy porównywaniu z Siłą Woli, a także eliminuje wymóg KC 9 do “wzmocnienia” Sakki kosztem Standardowym A.
Aby zdobyć biegłość, shinobi musi posiadać przynajmniej siłę równą S-rankom (np. posiadając wspomagania, jak np. Senjutsu) lub być hostem unikatowej istoty/chakry np. Bijū, CS, która stanowi znaczącą część jego zasobów.
Bohater Kaeru no KuniBiegłość
Okryte narodowym sekretem letnie wydarzenia podczas turnieju w Kaeru no Kuni. Zostały uznane przez tamtejsze władze, jako akt najwyższej odwagi. W zamian za swoje czyny Hokori Kensei został rozpoznawalnym wśród społeczności Gondolierów jej honorowym członkiem. Wszelkie prośby, czy akcje fabularne związane z tą i innymi organami władzy kraju są rozpatrywane względem postaci z przychylnym okiem. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
LiderBiegłość
Postać na skutek doświadczeń i przeżytych wydarzeń nabyła biegłości w przemawianiu do ludzi i żołnierzy. Kiedy postać przemawia do zwykłych cywilów lub żołnierzy niższych rangą, łatwiej jest ich zmotywować i dodać im odwagi, na dodatek w oczach zwykłego ludu wydaje się być ważniejsza niż jest w rzeczywistości. Wciąż jednak efekt zależny jest od postu, wyglądu oraz zachowania postaci.
Przyjaciel BaibaiBiegłość
Przez wzgląd na wkład w ustabilizowanie sytuacji politycznej Baibai oraz udział w wojnie z cieniami, postać uznawana jest za przyjaciela Baibai i tak długo jak Sorashi Yukari pozostaje u władzy, będzie w Kraju Kupców mile widziana. Dodatkowo wszelkie zadania zlecone przez członków kupieckiej rady lub inne wysoko postawione osoby w Shōnin Ōkoku gwarantują premię +25% do zarobionych za to zadanie ryō.
Wspomaganie lotuBiegłość
Ze względu na swoje duże doświadczenie w panowaniem nad Dotonem a także przez swoją wybitną Kontrolę Chakry, postać, używając Doton: Keijūgan no Jutsu, przy czterokrotnej zmianie masy ciała innej osoby może ponosić wymagany koszt za lot, nie zaś osoba, której masa zostaje zmieniona.
By zdobyć tą biegłość należy mieć co najmniej Kontrolę Chakry 9.
Zaabsorbowany HyōtonBiegłość
Kensei zaabsorbował część chakry Jajka, samemu opanowując Hyōton niczym przy przeszczepie (zyskując także dostęp do Fūtonu oraz Suitonu. Dzięki temu, że ma podpisany pakt ze smokami, jego smoki również zaabsorbowały część tej chakry, dzięki czemu Kensei może swoim smokom powymieniać dziedziny na Hyōton. Mało tego, odblokował również Hyōton dla całego paktu sprawiając iż po mimo tego, że pakt ze Smokami jest Molochem, ma dostęp do żywiołu Hyōtonu. Kensei i pakt nie tracą dostępu do Hyōtonu, nawet jeśli Jajko zostanie zniszczone. Smoki nie muszą opanowywać, w przeciwieństwie do Kenseia, żywiołów składowych by mieć do dostęp do technik Uwolnienia Lodu.

Biegłość zabiera 1 slot wspomagania.
► Pokaż Spoiler | Wady
Ocalały Lodu i OgniaWada
Zawzięta walka z Wysokim El-exiosem — Wiwerną kontrolowaną przez oszalałe bóstwo natury, nie obyła się bez strat. Podczas jednego z kluczowych momentów bitwy, nie udało mu się uniknąć morderczego promienia smoka. Spowodowało to, kompletny bezwład w jego nogach — miejscu które ucierpiało najbardziej. Nie tylko jednak, nie jest w stanie się dzięki nim poruszać, ale od czasu do czasu przechodzą go falę zimna i ciepła. Przypominające o wydarzeniu.
Osłabiona tolerancjaWada
Przez chorobę, która trawiła ciało postaci oraz zażyty eksperymentalny specyfik Doppi, ciało użytkownika źle będzie znosiło przyjmowanie specyfików. Tym samym wszystkie specyfiki zażyte przez postać działają w tak nieznaczny sposób iż jest to nie zauważalne. Specyfiki zaczną ponownie działać na postać po jednym roku.

Data otrzymania wady: 19.12.23
Znamię MārīcaWada
Podczas, potężnego pojedynku z pradawnym bóstwem Mārīciem. Została odkryta paskuda prawda. Mimo całkowitego pokonania serca bestii, nie udało się w pełni wyeliminować jego zarodników, które zdążyły już na ten czas rozprzestrzenić się po ciele Kensei'a i wywołać w nim zamęt. Choć wiele z nich zostało usunięte dzięki pomocy najlepszych chirurgów i medyków, których Kaeru no Kuni miało pod ręką. Nie udało się usunąć wszystkiego z jego ciała. Części boga, które u uniknęły losu zniszczenia, zagnieździły się w jego ciele, praktycznie się z nim łącząc. Modyfikując tym samym, nie tylko lekko biologię Kensei'a ale i jego sygnaturę Chakry. Stał się on nosicielem pasożyta, który powoli wysysa z niego wszystko co mu zostało. Związku z tym:
  • Pragnienie i potrzeba jego zaspokojenia są czterokrotnie zwiększone niż dla zwyczajnego człowieka. O wiele szybciej się odwadnia, co może nawet doprowadzić do śmierci. Podczas intensywnej walki zaleca się małej średniej wody co mniej więcej trzy tury. Spowodowane jest to o wiele większym zmęczeniem przez obecność wypijającego wodę pasożyta.
  • Przebywanie w obecności drzew, stworzonych za pomocą technik Mokutonu, wprawia chłopaka w niekontrolowane rozdrażnienie. Jego siła jest równoznaczna siłę techniki uwolnienia drewna. Gdzie poniżej Rangi C nie występuje.
  • Sensorzy, czy osoby widzące układ chakry. Odczytują ten należący do Kensei'a jako lekko "zmutowany" I nienaturalny. Daje to podstawy do uzyskania biegłości Bestialskiego Sakki. Tak długo jak utrzymuje się pozostałości Ducha.
  • Natura, żerowania istoty uniemożliwia jej zapieczętowanie.

    Sposób pozbycia się wady: Fabuła Rangi A, której celem będzie znalezienie lekarstwa na przypadłość.
Zobowiązania wobec Królestwa KupcówWada
Kensei obiecał, że po opracowaniu stosownej techniki do pieczętowania cieni, podzieli się tą wiedzą z Radą Stu. W zamian, po wykupieniu Akari, Eriki i Misy z przybytku, dziewczyny dostały pełną wolność i możliwość wyjechania z nim z kraju. Brak spełnienia obietnicy będzie wiązać się ze stosownymi konsekwencjami. Ma na to rok realny.
Sposób pozbycia się wady: Spełnienie obietnicy i dostarczenie stosownych informacji Radzie Stu.
Data uzyskania wady: 19.05.2023
Awatar użytkownika
Sabataya Yumishi
Posty: 136
Rejestracja: 26 paź 2021, 0:16
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

// Disclaimer: Jako osoba, która będzie oceniać listy nie biorę udziału w konkursie, piszę takowe jedynie ze względów fabularnych.

Odbiorca: Sabataya Tamura
Tamura - san,

To moja trzecia próba napisania tego listu, bo za każdym razem słowa, które przelewam na papier wydają się być niewystarczające.

Serce mi stanęło na wieść o śmierci Twojej żony oraz syna. Nie wymyślono wyrażeń, które były w stanie określić, jak bardzo mi przykro z tego powodu i pragnę Ci przekazać moje najszczersze kondolencje. Doskonale znam ból, który zawitał w Twoim sercu i tę pustkę, która pozostaje po utracie najbliższych. Gdy mi ich zabrano, poczułem się, jakby wszystko przestało mieć sens, w tym ja... zacząłem go szukać, włócząc się po ziemiach Nowego Kontynentu i tymczasowo los takowy mi zesłał, choć mam nadzieję, że nie na długo. Nim jednak Ci wyjaśnię dlaczego, pozwól, że powiem najpierw kilka słów o Twojej osobie.

Słowa, które piszesz o swojej osobie, są dla mnie równie bolesne co śmierć mojej żony i syna. Jesteś wybitnym medykiem, Tamura - san, który uratował niezliczoną ilość żyć. Znaczysz więcej, niż czy wszyscy ważni ludzie na szczycie, z ogromem władzy, nie wahającymi zabić drugiego człowieka, by osiągnąć swój cel, jednocześnie wysługując się przy tym innymi.

Jesteś wspaniałym człowiekiem, Tamura - san i nigdy nie będę w stanie wyrazić mojej wdzięczności, którą wobec Ciebie mam. Wiem, że starałeś się zrobić wszystko, by uratować Hachiko oraz Naokiego, za co Ci dziękuję. Jestem również przekonany, że od tamtego czasu pomogłeś wielu osobom. Dlatego nie mów, że jesteś nikim. Ponieważ w oczach wielu jesteś bohaterem. W tym również i moich.

Wspominasz o mojej służbie dla rodziny... ta skończyła się wraz z wojną. Nie wyruszyłem do Amegakure wraz z resztą klanu, czyżbyś też tam nie zawitał i o tym nie wiesz?

Miałem nadzieję, że się właśnie tam spotkamy, bo najpewniej przyjdzie mi wrócić na łono klanu niczym marnotrawny syn. Widzisz, tak jak wspomniałem na samym początku, w trakcie swojej wędrówki los zesłał mi tymczasowy sens w życiu. Mianowicie córkę mojego znajomego, który poprosił mnie o opiekę nad nią nim został porwany przez pewnego... szaleńca. Najchętniej wyruszyłbym sam na jego poszukiwania, ale obecnie znajduję się w Sakuragakure no Sato i nie mam tutaj nikogo, komu mógłbym w pełni zaufać. Rozmawiałem o tej kwestii z samą Sakurakage, która obiecała, że się sprawie przyjrzy... chcę wierzyć, że ojciec Azuyi wróci żywy, bo to byłaby dla niej najlepsza opcja z możliwych. Jeśli niestety tak się nie stanie, to pierw udam się do Banana no Kuni w poszukiwaniu jakiejś dalszej rodziny, aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt, że to mnie poprosił o opiekę, może nie mieć nikogo bliskiego...

Sam wiesz, że zarówno Stary jak i Nowy Kontynent nie są najbezpieczniejszymi miejscami nie są i podróżowanie po nich z pięcioletnim, cywilnym dzieckiem zdecydowanie nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego planuje wrócić do klanu, by Azuya została otoczona opieką, na którą zasługuje. Choć wierzyć będę do samego końca, że ten sens, który mi został dany, zostanie odebrany czym prędzej.

Wybacz, że się tak rozpisałem. Chyba potrzebowałem wyrzucić z piersi to wszystko, co się we mnie kłębiło od ostatnich miesięcy...

Wierzę, że się spotkamy i że okoliczności, w których do tego dojdzie będą bardziej sprzyjające aniżeli wtedy, gdy widzieliśmy się po raz ostatni. Wiem, że szczęście gdzieś tam na nas czeka, tylko musimy je znaleźć.

Bądź zdrów.
Yumishi

Odbiorca: Sabataya Shuten
Droga kuzynko,

Minął rok, odkąd się widzieliśmy po raz ostatni. Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć szczęście, o którym wtedy rozmawialiśmy. Ja wciąż go poszukuje, ślepo błądząc, ale od czasu do czasu zdarza się, że trafiam na dobrą ścieżkę, co skutkuje stanami względnego spokoju.

Chcę wierzyć, że wszystko jest u Ciebie w porządku, choć w kościach czuję, że zapewne jest Ci zapewne równie ciężko jak i mi, może nawet i bardziej ze względu na brzemię, które nosisz na swoich barkach. Wiem jednak, że masz siłę, by góry przenosić i wierzę, że pokonasz wszystkie przeciwności losu, które zostaną Ci rzucone pod nogi.

Martwię się o Tamurę. List, który od niego dostałem był wielce niepokojący i brzmiał, jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, że nie ma mnie w Amegakure. Słowa, które napisał wydawały się być niczym pożegnanie z jego strony. Nie wiem czy dostałaś od niego również wiadomość, więc piszę, by Ci to przekazać. Nie wiem niestety gdzie jest, a obecnie znajduję się w Sakuragakure no Sato, więc z mojej pozycji ciężko cokolwiek zrobić... nie mam też żadnego kontaktu z klanem, by poprosić ich o pomoc... Czuję się paskudnie z tym poczuciem niemocy, że nie mogę zrobić nic dla człowieka, który dał z siebie tak dużo dla mnie...

Istnieje szansa, że niedługo zawitam ponownie do Amegakure niczym marnotrawny syn, jeżeli wszystko pójdzie niezgodnie z moimi nadziejami... Niezależnie jednak od obrotu spraw, postaram się dowiedzieć czegokolwiek o Tamurze.

Na zakończenie tego listu chciałbym Ci życzyć spokoju w życiu. Po prostu. Czasem więcej nie jest potrzebne.
Yumishi
Ostatnio zmieniony 28 gru 2022, 1:02 przez Norka, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

TSŪJITEGAN
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200S20
Awatar użytkownika
Dōhito Midoro
Posty: 540
Rejestracja: 06 cze 2021, 22:58
Ranga: Genin
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Konkurs na list

Drogi Rubinku,

W ten świąteczny czas chciałbym ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Mimo iż dawno się nie widzieliśmy, cały czas o tobie myślę. Mam szczerą nadzieję, że u ciebie wszystko w porządku i, że wiedzie ci się dobrze. Co prawda wysłałem ci niewielką paczkę z listem wcześniej, lecz czułem, że to co tam napisałem to było za mało. Dawno się nie widzieliśmy i muszę przyznać, że tęsknię za tobą. Jesteś pierwszą osobą od dawna, która mnie nie odrzuciła i sprawiła, że chciałem zostać w jednym miejscu na dłużej. Ame z jakim powoli się zaznajamiam nie jest może tak wspaniałe jak Iwa, lecz myślę, że ty, akurat do dobrze rozumiesz. Dom jest jednak tam gdzie twoi przyjaciele, a ty jesteś właśnie tutaj. Można więc śmiało powiedzieć, że osiągnęłaś swój zeszłoroczny cel.

Trochę za bardzo wybiegłem z swoimi myślami zapominając, że to miał być świąteczny list. Dużo łatwiej jest jednak coś napisać, niż powiedzieć otwarcie w twarz. Tak więc chciałbym ci życzyć jeszcze raz wszystkiego co najlepsze, dużo psiej miłości od Tamy Tamy i Jyoko, samych szczęśliwych zakończeń nie zależnie co byś nie robiła oraz jak najmniejszej liczby urazów. Nadal nie rozumiem jak możesz się bić na gołe pięści.


PS: Serdecznie ci gratuluje powiększenia stada! Nie mogę się doczekać by poznać cesarzową!

Twój Mido.


Arashi, sensei, przyjacielu...

Kontakt znów nam się urwał, co jest strasznie dołującym przeżyciem. Tyle lat rozłąki, tyle lat poszukiwań, a gdy się znów spotkaliśmy, zapadła cisza. Znów jestem w Baibai, w miejscu, gdzie się rozdzieliliśmy. Sytuacja nie wygląda tu za ciekawie, a wiedza, że chciałeś badać tę sprawę rok temu, napawa mnie lękiem. Mam jednak złudną nadzieję, że nic ci nie jest mimo braku kontaktu i odpowiedzi przez bransoletki.

Życzę ci w te święta, i sobie również, byś był cały i zdrów.

Twój uczeń i przyjaciel
Midoro.


Braciszku

Mam szczerą nadzieję, że żyjesz. 5 lat minęło od naszego ostatniego spotkania i wiele się od tego czasu zmieniło. Mieszkam teraz w Amegakure i mam się dobrze. Znalazłem tu pewną dziewczynę, dla której warto było się zatrzymać w jednym miejscu na dłużej po rozwiązaniu Iwy, naszego domu. Znając twój styl bycia, obawiam się najgorszego, lecz żywię nadzieję, że przesadzam.

Gdyby ten list jakoś do ciebie trafił, życzę ci wszystkiego co najlepsze. Bądź zdrów i nie umieraj. Poza tobą, chyba nikt z rodziny mi nie pozostał.

Twój młodszy brat
Midoro.

Obrazek
九死一生。
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

// Disclaimer: Jako osoba, która będzie oceniać listy nie biorę udziału w konkursie, piszę takowe jedynie ze względów fabularnych.

Odbiorca: Kise Ogumo
Szanowny Shodaime - sama,

Z góry przepraszam za dodatkowy kawałek papieru do przeczytania, wiem jak dużo pracy, Shodaime - sama, masz, niezależnie od pory roku, w której się znajdujemy.

W głębi serca chcę wierzyć, że pomimo tych wszystkich obowiązków jakich masz, uda Ci się znaleźć odrobinę czasu dla siebie, Twojej szanownej Żony oraz Córki i zamierzam tym razem zignorować to, co mówi mi w tej kwestii umysł.

Gdyby rok temu, ktoś mi powiedział o olbrzymiej szansie, która została mi przez Ciebie dana, zapewne bym nie uwierzyła... prawdę powiedziawszy, czasem wciąż trudno mi w to uwierzyć i mam wrażenie, że to tylko sen. Jednakże pot, który wyciska ze mnie Ameko - sensei utwierdza mnie w przekonaniu, że to się dzieje naprawdę. Za co jestem ogromnie wdzięczna.

Zimno, które panuje obecnie na dworze, wydaje się być praktycznie nieodczuwalne wobec ciepła, którym Amegakure mnie otacza. I jak wciąż daje od siebie mniej, aniżeli jest mi dawane, to moja obietnica, którą złożyłam Ci, Shodaime - sama, w zeszłym roku wciąż obowiązuje. Zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, by Cię nigdy nie zawieść. Chcę się odwdzięczyć za to wszystko, co dostałam od Ciebie i od wioski...

Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Wesołych Świąt,
Inuzuka Nana z Tamą i Jyokō
Obrazek Obrazek

Odbiorca: Tsuyu Ameko
Ameko - sensei,

Nie będę się oszukiwać, że ta chwilowa przerwa w naszych treningach w jakikolwiek sposób wpływa na to, że masz więcej czasu dla siebie. Jako Fukei, Twoja służba trwa cały czas - za którą Ci dziękuję.

Minął praktycznie rok od czasu, gdy trafiłam pod Twoje skrzydła. To czas zdecydowanie intensywnej dla mnie nauki, za który jestem jednak olbrzymie wdzięczna. Nauczyłaś mnie naprawdę wiele i z niecierpliwością czekam na kolejne treningi. Zdecydowanie zafascynowałaś mnie jutsu czasoprzestrzennymi i chcę wierzyć, że kiedyś uda mi się taki poziom osiągnąć.

Swego rodzaju milowym krokiem na tej drodze będzie zostanie chuuninką. W tym roku się nie udało, ale mam nadzieję, że w nadchodzącym się te marzenie spełni... choć zamierzam mu trochę pomóc, trenując ciężej nich dotychczas, więc proszę dać mi w kość!

W nadchodzącym roku chciałabym Ci życzyć lepszego gustu do mężczyzn, byś miała choć trochę życia społecznego... i przede wszystkim, byś bezpiecznie wracała z każdej powierzonej Ci misji.

Wesołych Świąt,
Nana z Tamą i Jyokō
Obrazek Obrazek

Odbiorca: Dōhito Midoro
Mido,

Zdecydowanie minęło wiele czasu, w trakcie którego dużo się zmieniło w naszych życiach... myślę, że mocno dojrzałam od czasu, gdy się widzieliśmy po raz ostatni.

Jeszcze raz dziękuję za prezent - na pewno się przyda. Mam nadzieję, że Ty również skorzystasz ze swojego i uda Ci się odnaleźć drogę do Ame, byśmy mogli ponownie się spotkać i porozmawiać o tym wszystkim, co się działo w naszych życiach.

Cieszę się, że Ame stało się dla Ciebie czymś na kształt domu. W Iwie nigdy nie byłam, więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć, choć mogę się domyślić, że pogoda tam była nieco cieplejsza. W Amegakure bywa zimno, jednakże ciepło, którym otacza Ame na zdecydowanie inny wymiar.

Od Tamy psiej miłości mi nie brakuje, Jyokō bywa powściągliwa, ale zaczynamy się rozumieć coraz lepiej. Urazami się nie przejmuj, wszystko goi się na mnie jak na psie... czaisz żarcik?

Dziękuję za życzenia. Spokojnych świąt, Midoro!
Bezpiecznego powrotu do Ame,
Nana z Tamą i Jyokō
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 gru 2022, 0:41 przez Inuzuka Nana, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Christmas Event 2022 [ZAKOŃCZONY]”