• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Złote Łososie 2022

Dział przeznaczony na wszelakie tematy i rozmowy poza fabularne, niezwiązane z samym forum, rozgrywką czy panującymi realiami. Miejsce na wszelakie gry, socjalizację oraz inne kwestie, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce w innych działach forum.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1991
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Złote Łososie 2022

AHA plebiscyt! Wszyscy lubią plebiscyty, a jak nie, to... gorzej. W każdym razie Plebiscyt złote Łososie będzie plebiscytem rocznym, zawsze w Styczniu, gdzie będziecie mogli zagłosować na wasze ulubione fabularne rzeczy. Ot, for fun, a może kogoś zaciekawicie swoimi wyborami! Proszę by ci którzy chcą wziąć udział w plebiscycie rozpisali się troszkę odnośnie swoich wyborów! Złote łososie rzecz jasna nie będą rozdane, bo wszyscy jesteście, złotymi łososiami.

Kod: Zaznacz cały

[b]Ulubiona postać żeńska:[/b]
[b]Ulubiona postać męska:[/b]
[b]Najzabawniejsza postać:[/b]
[b]Ulubiony NPC:[/b]
[b]Ulubiona akcja fabularna:[/b] 
[b]Najciekawsze miejsce świata przedstawionego:[/b]
[b]Ulubiony Pairing:[/b]


No i żeby nie było że jedynie rzucam wam plebiscytem, to również sam odpowiem!

Ulubiona postać żeńska: Sabataya Shuten co chyba nikogo nie dziwi przez to że siedzimy cały czas razem w wątkach. Co prawda Nozomi depcze jej po piętach, ale ilość character developmentu oraz czasu jaki czytam te posty sprawia, że wybór tutaj był dość prosty.
Ulubiona postać męska: A tutaj z kolei trudny, jako osoba nie biorąca raczej udziału w eventach offtopowych ani nie czytająca zbyt wielu postów innych osób no i nie prowadząca zbyt wielu misji, mam dość ograniczone pole w tej kwestii. Po jednak dość głębokim zastanowieniu, analizując postaci które znam, stwierdzam że najciekawszą męską postacią był stary Akuman któremu niestety się zmarło. Nowy pewnie też jest ciekawy ale jeszcze nie czytałem, to i ciężko powiedzieć. Polecam tego użytkownika.
Najzabawniejsza postać: Takich to w ogóle mało bo uniwersum skutecznie odstraszające postaci zrobione dla bycia śmieszkiem, ale mogę spokojnie zagłosować na Raiona po tym co widziałem w świątyni i czasem widzę w postach po reakcjach ludzi będących z nim na misji.
Ulubiony NPC: No każdy to nie opcja no i w sumie nie każdy jest ulubiony ale jest wielu świetnych NPC. Gdybym miał wybrać ulubionego to byłby to... Ruri bo mam z nią najwięcej akcji. Ale Norna też lubię. I Mei. Takie top trzy w sumie. No dobra, kłamałem, przypomniałem sobie o Yuri i za bardzo ja lubię by nie dać jej wygrać.
Ulubiona akcja fabularna: Hmm... HMMMM... chyba Walka Shuten z Nornem? Bardzo anime-like scena, bardzo wholesome konkluzja mimo błędu Shuten, no mnie się podobało się.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Sakuragakure - jest wiele ciekawych państw na mapie jak i wiele fajnych lokacji, ale ta wioska wygrywa przez wzgląd na wiele rzeczy, poczynając od jej małej popularności wśród graczy, przez piękny krajobraz, na świetnej kage kończąc.
Ulubiony Pairing: Surprisingly even for me - Kensei x Yasushi to jest świeże i inne niż to co dostaję zazwyczaj i tak jak nie jestem fanem męsko-męskich związków, tak zwyczajnie ten jest "ok" a na forum brak ciekawszego i to uwzględniając te z NPC.
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 711
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Na forum przeważają panowie, damskich postaci trochę mało w tym dwie są moje osobiste, więc wybór mam dosyć ograniczony. Postawię jednak na Shuten, za próbę trzymania wszystkiego w kupie.
Ulubiona postać męska: Hikari. Kocham tę postać całym serduszkiem (sorry, Midoro!)
Najzabawniejsza postać: Myślę, że na ten tytuł zasługuje Raion - za każdym razem się uśmiecham, gdy czytam posty tej postaci.
Ulubiony NPC: Nie miałam jeszcze okazji grać z wieloma NPC, ale i tak w moim serduszku jest tylko jeden zwycięzca tej kategorii. Daddy to znaczy Kise Ogumo.
Ulubiona akcja fabularna: Śledzę kilka fabuł mniej lub bardziej i chyba najbardziej mi zapadł w pamięć Mitsuhashi przebijający serce naginatą, aczkolwiek można to też podciągnąć pod cały wątek w świątyni.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Najbardziej mnie intryguje Smocze Imperium. Jestem ciekawa wątków, które będą tam toczone.
Ulubiony Pairing: Ichigo x Hikari, rozpływam się za każdym razem gdy czytam ich posty w misji, którą im prowadzę. Kjut ❤
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Ko
Posty: 48
Rejestracja: 09 cze 2021, 11:53
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Kuźnia:
Bank:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Yōgan Sayu - aż szkoda że Jajko to główna postać Jajko a nie Sayu. D:
Ulubiona postać męska: Fumei Mesai za nowy, dość inny arc znanej już postaci.
Najzabawniejsza postać: Raion bez dwóch zdań.
Ulubiony NPC: Yuri Uzumaki - No, fajna Kage co tu dużo mówić. Jest dość interesująca, kochana ale też tajemnicza @__@ Na drugim miejscu był Zero, ale go Yuri pobiła.
Ulubiona akcja fabularna: Walka Midoro z Szkieleto-smokiem była całkiem spoczko, ogólnie cała świątynia.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Królestwo Kupieckie lubię takie settingi.
Ulubiony Pairing: Znam tylko jeden, a to za mało by wybierać cokolwiek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hikari
Posty: 658
Rejestracja: 24 paź 2021, 21:22
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Heitai Hantā Ryodan
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Inuzuka Nana. Jakby... nie mam powodu. Po prostu ją najbardziej lubię, jakoś tak. Kupiła mnie, może w przyszłości będę miał lepsze powody @@>
Ulubiona postać męska: Kamaboko Gonpachiro. Postać której fabułę po prostu widziałem przez... no sporo, to też mam kinda największy sentyment do niego. Skomplikowana postać, ze sporymi zmianami w charakterze po przejściach i jakby no... no lubię ją. Wybacz panie Midoro, mój 2 picku do tego tytułu.
Najzabawniejsza postać: Wstrzymuje się od głosu, bo właściwie to nie czytam zbytnio tych śmieszniejszych wątków i ciężko coś mi znaleźć.
Ulubiony NPC: Ogólnie, pewnie wybrałbym Hanakage. Ale z racji, że on jeszcze mało się pojawiał i w ogóle, to wybieram swój numer 2 czyli, Zero. Postać dość unikatowa i rozbudowana, co nieco już o tym wiecie po świątyniach, bardzo specyficznie dążąca do zniszczenia świata shinobi - no bo dał ciąże Mikan. Chciałbym dać cudzego NPC co mnie mocno kupił, ale niestety nie trafił mi się taki pod ręką do poczytania co tam robi.
Ulubiona akcja fabularna: Również wybrałbym Shuten vs Norn. Walka na statku, jaki to nagle zaczął się przechylać o 60 stopni, bardzo wyrównana do końca walka i jak już wyżej napisano, bardzo anime-like w mojej głowie. Konkurować z tym na ten moment dla mnie, może tylko Midoro vs Smok-szkielet, oraz Kirihito co to się przebił. Nie czytam niestety wszystkich wątków, więc może są jeszcze lepsze akcje >w<
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Oh no. Tyle miejsc do wyboru. Królestwo Kupców jest chyba na ten moment najciekawszym, szczególnie biorąc pod uwagę że aktualnie dzieje się tam event.
Ulubiony Pairing: Dość problematyczna kwestia, ale Midoro i Nana na ten moment będą chyba moim ulubionym, szczególnie gdy wyłączę własną postać z konkursu. Shuten i Ichiwa (NPC) też jest bardzo fajny, ale mniej istniejący i bardziej "tragiczny"!
Obrazek
Awatar użytkownika
Hōseki Dākukirā
Posty: 71
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:23
Ranga dodatkowa: ex-Kapitan ANBU
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Sabataya Shuten, trochę powodów jest, ale wiadomo była kage
Ulubiona postać męska: Kamaboko Gonpachiro, zmiana charkateru zrobiła swoje. Generalnie lubiany już wcześniej, ale przemiana też zrobiła swoje w tym :D
Najzabawniejsza postać: Raion, poza tym że ciężko znaleźć coś zabawnego w tym świecie, bo wiadomo na jakim uniwersum forum, ale w tym wypadku to on.
Ulubiony NPC: Kokyo, wierny druh więc dla mnie ulubion
Ulubiona akcja fabularna: Kirihito Mitsuhashi co się naginatą przebił, trochę przeglądałem innych wątków, ale ten jest git
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Chyba Królestwo kupców
Ulubiony Pairing: Mało czytane, więc zostawiam
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Inuzuka Nanako, piękna KP, piękne avatarki, piękny piesek, piękny charakter, piękna dusza, piękna uczennica.
Ulubiona postać męska: Uchiha Hikari, zbyt wholesome by go nie wybrać
Najzabawniejsza postać: Raion, bez dwóch zdań.
Ulubiony NPC: Reira come home ;;
Ulubiona akcja fabularna: Sparing Midoro z Naną
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Sakura no Kuni, poza tym, że jest domem dla 2,5 moich postaci to myślę, że ma najlepszy klimat zarówno pogodowy jak i fabularny.
Ulubiony Pairing: Jeśli mogę zagłosować na moją własną postać to ofc Hikari x Ichigo <3 jeśli nie to #2 miejsce zajmują ofc Kensei x Yasushi
Awatar użytkownika
Katagiri Kayo
Posty: 250
Rejestracja: 12 gru 2021, 17:11
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Kaguya Kaede - nie boi się żadnej pracy.
Ulubiona postać męska: Hikari is so sweet, ale jest zarazem łotrem!
Najzabawniejsza postać: Raion bez trzech zdań
Ulubiony NPC: Koizumi, na drugim miejscu Zero, który próbuje uzurpować jego tytuł
Ulubiona akcja fabularna: Raion usilnie próbujący wygrać zakład z Rie
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Smocze imperium — czekam na wątki, jakie się tam pojawią, ba — może będę miał okazje coś tam zagrać, bo bardzo, bardzo, bardzo chcę.
Ulubiony Pairing: Zawierzę głosom publiczności na HxH (hoseki x hokori)
► Pokaż Spoiler | Sens Bushido odnajduje w śmierci
Prowadzone misje 7/4
Misja CPatrol - Kurosawa Shin'ichi
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Uchiha Nezuko - bo lubię nietuzinkowe postacie, które są rozwijane od zera i ich koncept znacznie różni się od ogólnego kanonu.
Ulubiona postać męska: Sabataya Tamura - mam słabość do medyków i postaci męskich o łagodnym, spokojnym charakterze. What can I say.
Najzabawniejsza postać: Chyba Uchiha Ko. Totalnie kupuję tytuł "inżyniera doktora magistra docenta" etc etc
Ulubiony NPC: Pandzia ruda Hana <3 Jest przesłodka i przekochana, nic tylko przytulać i nie wypuszczać z rąk
Ulubiona akcja fabularna: Nie czytam ostatnio zbyt dużo, ale przejażdżka Akumana na plecach Kihirito była całkiem zabawna
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Na ten moment wygrywa Sakura no Kuni.
Ulubiony Pairing: Midoro x Nana, są całkiem uroczy :3
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2745
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Kolejny dylemat. Może po prostu nie spotkałem innych postaci żeńskich? A może po prostu nie miałem okazji zobaczyć jakiegoś momentu, który by mnie przekonał, że od razu bym wiedział - tak, to jest ta postać, którą uwielbiam! Teraz jednak, prowadząc misję i widząc trochę lepiej drugą stronę, chciałbym zagłosować na Kami Nozomi. Może jej egocentryzm trochę denerwuje, jednak w połączeniu z bratem i jej wewnętrznymi przemyśleniami jest po prostu dobrze napisaną postacią, która nie zawsze tylko "irytuje" swoim zachowaniem.
Ulubiona postać męska: Sabataya Tamura - postać na swój sposób uparta, mająca jasny światopogląd i własne traumy. Czasami hobbistycznie unika wskazówek, ale po prostu chyba najbardziej mi z postaci męskich podpasował. Acz przyznam, że wybór nie był łatwy.
Najzabawniejsza postać: Raion bez dwóch zdań. Niekwestionowany mistrz
Ulubiony NPC: Asao Yua jej charakter trochę wyróżniał ją na tle innych postaci i najbardziej ją zapamiętałem z tych, których to do tej pory spotkałem. Z drugiej strony Gin dla mnie dużo ugrywa, ale nie będę głosował na własnoręcznie stworzonego summona, zwłaszcza, że kilka akcji odegranych przez MG imo odbiegły jego charakterem w stronę, która mi się niezbyt podobała.
Ulubiona akcja fabularna:
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: TBH nie znalazłem na razie niczego, co by tak przykuło moją uwagę lub po prostu nie będę głosował na stworzone przeze mnie nacje (może dlatego, że mam też o nich trochę inne wyobrażenie). Z tego też powodu swój głos oddaję na Świątynie Nowego Świata. Nie jest to może pojedyncza lokacja, ale jakiś pierwszy wstęp do fabuły, dający pewien zakres informacji i ruszający wątek globalny do przodu. Może z czasem to się zmieni, na co oczywiście liczę.
Ulubiony Pairing: Początkowo miałem zagłosować na Ichiro i Ikochi - pairing napędzający moją postać, nawet jak na SnH nie ma odwzorowania. Stworzony kompletnie losowo i bawiący mnie na samą myśl. Jednak potem przypomniałem sobie swoją wczorajszą myśl. Asao Yua i Ragoshi Doro. W mojej opinii bardzo fajnie pokazana relacja, zwłaszcza ze względu na charakter tej pierwszej.
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Złote Łososie 2022

Ulubiona postać żeńska: Tutaj wybór nie tylko był ograniczony, ale też niebywale ciężki. W mojej głowie dwie konkretnie postacie się kręcą... Po namyśle muszę przyznać, że najbardziej kompleksowa oraz bogata w ciekawe wątki stała się Shuten. Razem stworzyliśmy całkiem przypadkiem interesującą linię fabularną na poprzednim forum, a teraz nawet pomimo rozdzielenia (wojna i te sprawy) z zainteresowaniem czytam jej wydarzenia w towarzystwie Kamaboko i Akane. Cieszy mnie, że mogę być częścią historii jej postaci, a tym samym wspomagać dzieje dawnej przywódczyni Iwy. W przyszłości o ile drogi kuzynostwa się przetną to będzie to prawdziwie smutny plot.
Ulubiona postać męska: Akuman wiecznie żywy. Za twoje zdrowie napiję się łyczka mej herbaty, ty psycholu. pepelove
Najzabawniejsza postać: Raion - taki z niego dzbanuszek, więc nie ma się co dziwić.
Ulubiony NPC: Hmm... Kise Ogumo. Jako kage podoba mi się jego kreacja i to, że nie należy do "loży szyderców". Ciekaw jestem jak zmieni tamtejszą wioskę oraz czy coś skrywa. Może nie jest tak dobry jak się wydaje? Takie zadaje sobie pytania.
Ulubiona akcja fabularna: O kurcze, to bardzo trudna kwestia. Było sporo ciekawym wątków... Z ostatnich czasów jakoś zapadło mi w pamięć jak Kihirito niesie Akumana na plecach. Jashiniści, co więcej mówić? I jeszcze ta uczennica... Poświęcą ją jak nic.
Najciekawsze miejsce świata przedstawionego: Smocze imperium — bardzo interesujące miejsce z wielkim potencjałem na ciekawe przygody wypełnione konfliktami, rozwojem czy po prostu podróżami. Bym się nawet kiedyś tam wybrał jak wiatry będą sprzyjać.
Ulubiony Pairing: Hoseki x Hokori - z tego może będą dzieci.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Top”