• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Azumaru

Kraj Latawców, choć wywodzi się z dość spokojnego narodu, w ostatnich czasach stał się zdecydowanie bardziej nastawiony na rozwój technologii, próbując dorównać Smoczemu Imperium w powietrznych technologiach. Z tego względu w ostatnich latach widać ogromne inwestycje zarówno w latawce i paralotnie, jak i w różnego rodzaju balony powietrzne oraz zastosowanie chakry do zasilania podniebnego sprzętu. I choć wiele im brakuje, widać dumę, z jaką odnoszą się do swoich lotników i z otwartymi ramionami przywitają wszystkich, którzy chcą pomóc w tym "podniebnym wyścigu". Kraj Latowców znajduje się w większości na Półwyspie Galionu, który przecina Wielką Zatokę Północną na dwie mniejsze - Żabią Zatokę na zachodzie, która stanowi także granicę morską Tako no Kuni z Kaeru no Kuni oraz z Kinu no Kuni, oraz na Zatokę Spokoju, stanowiącą morską granicę z Ringo no Kuni. Oczywiście, stanowią one także drogi morskie do Shōnin Ōkoku oraz Kitsune no Kuni odpowiednio, jednak z tymi dwoma krajami, Kraj Latawców dzieli także granicę lądową. Praktycznie cała zachodnia granica lądowa łączy kraj z piaskami Królestwa Kupieckiego, gdy wschodnia - z Krajem Lisów.
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

Każde ze schorzeń o których wspomniała Eiko faktycznie były poważne i doświadczeni Iryōnini mieliby problem z wyleczeniem ich, nie mówiąc o lekarzach, którzy nie korzystali z chakry i w swojej profesji posługiwali się jedynie tradycyjną medycyną. Nowotwór krwi, paraliż... jeżeli komuś faktycznie udało się całkowicie pozbyć tych chorób, musiał być niezwykle utalentowanym medykiem. Wzięła głębszy wdech - Być może jest doskonale znany w okolicy. To by wyjaśniało, dlaczego troszczył się o samopoczucie ludzi. I dlaczego ludzie tak chętnie powierzali mu swoje zdrowie - zauważyła - Gdyby nie wymazał tego z pamięci ludzi, Ci na pewno zaczęliby opowiadać o tym, kto im pomógł... o ile tak to można nazwać, patrząc jakim kosztem zostali wyleczeni, a wtedy łatwo byłoby do niego dotrzeć - dodała. Wszystko powoli zaczynało się układać w jedną całość -Pewnie dogadywał się z chorymi, obiecując pozbycie się śmiertelnej choroby w zamian za pewne efekty, które nie zagrażają bezpośrednio ich życiu. Ludzie byli zdesperowani, więc chwytali się ostatniej deski ratunku. Najpewniej nie wspomniał o tym, że "efekty uboczne" będą tak dotkliwe... pewnie jego pacjenci byli pewni, że to jakieś nieznaczące zmiany, a nie modyfikacja szkieletu czy ułożenia organów - podzieliła się z kobietą swoimi przemyśleniami. Miała bardzo ambiwalentny stosunek do sprawcy. Z jednej strony? Uratował tych ludzi przez rychłą śmiercią. Bo, nie oszukujmy się, ci ludzie by zmarli i to prędzej niż później. Z drugiej z kolei? Wykorzystał ich trudne położenie dla własnego interesu - Masz może dostęp do szczurków laboratoryjnych? Mają mniejszą masę od mojego klona, zakładam że dzięki temu efekt działania subtancji będzie bardziej widoczny - odezwała się do kobiety - Jeżeli nie, powinnam sobie poradzić. Tylko to potrwa nieco dłużej - uśmiechnęła się do kobiety lekko. Nie przepadała za używaniem zwierząt laboratoryjnych, jednak czasem faktycznie nie było innego wyjścia - Nabroił trochę w trakcie rejsu, przez co musiał odpracować kilkanaście godzin. Proponowałam mu pomoc, ale odmówił - wyjaśniła Hanie powód zmęczenia Hiro, a w jej głowie zdało się słyszeć lekkie rozbawienie - To miłe z twojej strony, że tak się martwisz - uśmiechnęła się lekko do pandy.
Informacje jakie dostarczył jej klon nie były zbyt przydatne. Jeden z nich wyruszył do lasu, drugi w stronę klifów, trzeci odkrył, że nad wioską krążyła lotnia. Dzięki pan klon, not helpful at all; Yamanaka potarła dłonią skroń, bo uczucie nagłego przypływu informacji wciąż oceniała jako to nieprzyjemne - Zakładam, że nad okolicą krążą patrole Lotników, celem zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa? - zagadnęła kobietę.
Klon Pierwszy dzielnie dreptał w dół, starając się nie zgubić ścieżki. W razie konieczności przy pomocy Ki Nobori no Shugyō przyklejał się do podłoża, nie chcąc spaść, by cała jego podróż poszła na marne. Finalnie udało mu się dotrzeć do jaskini, której wnętrza niestety nie był w stanie dotrzeć. Nie zamierzał jednak wchodzić tam bez wcześniejszego rozeznania - przy pomocy Kagura Shingan wzmocnił zmysł sensora, zamierzając wykryć źródła chakry wewnątrz lub bariery czy techniki, którymi mogło być zabezpieczone wnętrze, a które mogłyby zdradzić obecność obcej osoby. Później, korzystając z atutu ulepszonego słuchu który dodatkowo został wzmocniony techniką Chōryoku Kaizen, uważnie nasłuchiwał dźwięków, które mogłyby dobiegać z wnętrza. Przy okazji starał się być niezwykle cicho, nie chcąc zdradzić swej obecności (Atut: ninja). Gdyby cokolwiek miało zamiar zaatakować klona i tym samym go zniszczyć, przy pomocy Kumoshin no Jutsu próbowałby odskoczyć w bezpieczne miejsce, chcąc uniknąć ataku.
Klon Trzeci podążając po cichu za tajemniczym źródłem chakry, które nagle zaczęło znikać w dół - klon powiązał to zniknięcie z jeziorkiem, jakie dostrzegł. Teoretycznie? Najchętniej ruszyłby za nim. Praktycznie? To było bardzo, bardzo głupie. Był tu zaledwie klonem, miał zbyt mało chakry, mógł zostać wykryty. W razie starcia nie miał szans - pufnąłby niczym uderzona palcem bańka mydlana, nie mając możliwości działania. Shinobi musiał wiedzieć, kiedy się wycofać - zdobył informacje. Będąc ukrytym w liściach, przy pomocy Kagura Shingan starał się nie tracić z zasięgu tajemniczego (acz normalnego) źródła chakry. Schodził w dół? A może pozostawał na tym samym poziomie? Gdzie się przemieszczał? Czy jezioro było stworzone przy pomocy techniki, czy otaczała go jakaś bariera? Gdy tylko klon upewnił się, że zyskał wszelkie informacje na jakich mu w chwili obecnej zależało lub gdy źródło chakry zniknęło z zasięgu zmysłu sensorycznego, przy pomocy kunaia oznaczył drzewo znakiem X, po czym wycofał się w stronę, z której wcześniej przybył, co któreś drzewo zostawiając ślad (starał się, by te mimo wszystko były ukryte w gałęziach, a nie żeby były widoczne na pierwszy rzut oka), by kolejnej osobie (oryginałowi Jajko lub Lotnikom) było znacznie łatwiej odnaleźć drogę do jeziora. Przy pomocy sensora próbował namierzyć również poszkodowanego cywila, którego spotkał wcześniej.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał9813
Klon1938 - 3 (utrzymanie klona) - 0 ( Ki Nobori no Shugyō) - 125 (Kagura Shingan) -100 (Chōryoku Kaizen) - 500(Kumoshin no Jutsu)= 210
Klon3676 - 3 (utrzymanie klona) - 125 (Kagura Shingan) = 548
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Henge no Jutsu | Transformation Technique変化の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Transformacji
PieczęciePies → Dzik → Baran
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Technika transformacji polega dokładnie na tym, co głosi nazwa. Po złożeniu pieczęci pojawia się niewielka chmurka białego dymu, która na moment otacza postać ninja. Po opadnięciu zaś - wygląd tego zostaje całkowicie odmieniony. Technika ta rządzi się jednak kilkoma zasadami, które sprawiają, że jest ona skuteczniejsza. Im lepiej znamy cel, w jaki chcemy się zamienić, tym bardziej dokładna transformacja. Im lepsza i dokładniejsza wizualizacja, tym łatwiej zmylić przeciwnika. Modyfikacji podlega również głos, jednak nie takie rzeczy jak zachowania czy charakter. Jakiekolwiek doznane obrażenia są w stanie rozproszyć transformację, co następuje po krótkiej chwili po otrzymaniu ciosu. Istnieje również ograniczenie co do wielkości celu, w jaki można się zamienić. Henge jest w stanie dodać nam lub odjąć kilkanaście centymetrów. Nie więcej, nie mniej. Niemożliwe jest więc zamienienie się w skrajnie małe czy duże obiekty. Nie zyskamy też właściwości takowych, bowiem zmienia się tylko nasz "wygląd", a nie fizjonomia. Zamieniając się w ptaka nie polecimy, a zamieniając w rekina - nie będziemy w stanie oddychać pod wodą.
Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice木登り修業­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Kolejna podstawowa zdolność ninja. Poprzez odpowiednio precyzyjne skupienie chakry w podeszwach stóp, ten może bez problemów przyczepić się do dowolnej powierzchni, chodząc wzdłuż niej jak po prostej drodze. To dzięki tej zdolności możliwe jest wbieganie po ścianach czy wchodzenie po drzewach bez użycia dłoni. Zdolność ta wymaga jednak konkretnych zdolności kontroli chakry (4 i więcej) dla szybszego opanowania. Jej za mała ilość skupiona w tak problematycznym miejscu jak stopy jest w stanie odczepić shinobi od powierzchni. Za duża zaś - pozwala wybić się od powierzchni, po której ten stąpa, jednocześnie uszkadzając te bardziej podatne na zniszczenia pozostawiając widoczny ślad. Kluczem jest stałe utrzymywanie idealnie określonej ilości energii w chcianym miejscu.

Posiadając rangę B Ninjutsu chodzenie po płaskich powierzchniach nie wymagają składania pieczęci. Czas kumulacji chakry wynosi jednak tyle, ile zajęłoby ich złożenie.
Shijima no Jutsu | Silence Technique静寂の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieSzczur
KosztStandardowy (minimum 3 chakry) na turę
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Zawód ninja wymaga częstego wykonywania misji po cichu, jednak nie każdy z shinobi opanowuje technikę cichego poruszania się. Jednakże ta technika jest w stanie pomóc takim osobom - poprzez skupienie chakry dookoła naszych stóp tworzymy cienką warstwę pochłaniającą dźwięk. W ten sposób każdy stawiany przez użytkownika krok nie wydaje żadnego odgłosu. Warto pamiętać, że nie wyciszy to niczego innego, więc wciąż możemy zdradzić naszą obecność kasłaniem, nadepnięciem na przypadkowo postawioną kruchą gałązkę lub niekompetentnie upuszczając przedmiot na posadzkę.

Posiadając rangę B w Ninjutsu technika nie wymaga składania pieczęci. Czas kumulacji chakry wynosi tyle, ile zajęłoby jej złożenie.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Chōryoku Kaizen | Hearing Improvement聴力改善
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Pies → Baran → Zając → Dzik → Zając → Tygrys
KosztStandardowy na turę
Zasięg25 metrów
Wymagania---
Podstawowa technika dla wielu shinobi jaka polega na podsłuchiwaniu innych. Użytkownik po złożeniu pieczęci i skupieniu chakry w uchu, zwiększa znacznie jego wrażliwość. Dzięki temu jest w stanie wyłapać wyraźnie szepty oddalone o 25 metrów, tak długo jak nic nie stoi na przeszkodzie. Im więcej przeszkód, tym ciężej usłyszeć o czym ktoś rozmawia. W przypadku zwykłych rozmów, zasięg ten zwiększany jest dwukrotnie, a głośne dźwięki można wyłapywać bez żadnych problemów - choć tutaj zasięg już określa MG w zależności od głośności. Używanie techniki wymaga podtrzymwania jej ostatniej pieczęci.

Posiadając atut Ulepszony Zmysł: Słuch technika wzmacnia również jego efekty, zwiększając zasięgi w nim podane trzykrotnie.
Posiadając rangę S i Sennina w Ninjutsu zasięg techniki rośnie dwukrotnie.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu jesteśmy w stanie pominąć wszystkie pieczęci, włącznie z tą wymaganą do podtrzymywania techniki.
Kagura Shingan | Mind's Eye of the Kagura 神楽心眼
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran → Dzik → Pies → Ptak → Pieczęć Konfrontacji
KosztPołowiczny na turę
Zasięgdwukrotny zasięg sensora z pieczęcią
WymaganiaAtut Sensor, Kontrola chakry 8
Technika ta jest rozwinięciem umiejętności sensorycznych. Sensor, dzięki doświadczeniu w używaniu swojego dodatkowego zmysłu, jest w stanie dostrzec więcej szczegółów oraz jest bardziej wrażliwy na zmiany w obserwowanych układach chakry.

Technika umożliwia:
 • określenie, czy dana osoba znajduje się pod wpływem genjutsu - łącznie z samym sensorem,
 • wykrycie zaburzeń w układzie chakry, dzięki czemu możliwe jest określenie, czy dana osoba kłamie,
 • dwukrotny wzrost standardowego zasięgu sensorycznego z podtrzymywaniem pieczęci, przy równoczesnym zachowaniu dokładności.

Koniecznie jest podtrzymywanie pieczęci przez cały czas trwania techniki. Wymagane jest również duże skupienie. Technikę dotyczą wszystkie ograniczenia, co podstawową wersję sensoryzmu - zbyt długie używanie techniki lub wykonywanie zbyt wielu czynności naraz może poskutkować krwawieniem z nosa oraz silnym bólem głowy.

Posiadając Specjalizację w Ninjutsu możliwe jest wykonanie techniki przy pomocy samej pieczęci Barana.
Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique雲新の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika czasoprzestrzenna
PieczęcieZając → Pies → Ptak → Koń → Wół
KosztDwukrotny
Zasięg50 metrów
Wymagania---
Inna wersja techniki teleportacji. Tym razem zasięg jest drastycznie zredukowany, jednakże po złożeniu pieczęci teleportacja jest natychmiastowa i pozostawia za sobą jedynie kłęby dymu. Teleportować można się z kimś, wystarczy być z nim w kontakcie fizycznym. Tym samym jeśli przeciwnik nas złapie, teleportuje się razem z nami.

Posiadając rangę S w Ninjutsu można pominąć dwie ostatnie pieczęci.
Posiadając specjalizację w Ninjutsu zasięg wynosi 100 metrów.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura29/?
RangaA
Eiko dyskutowała z Aiko na temat możliwego winowajcy. Chwilkę się zamyśliła, zanim nie odpowiedziała.
-Nie wydaje mi się. - powiedziała po chwili. -Jedyny lekarz w okolicy to tutejsza znachorka. Starowinka, która uczy swoją wnuczkę swojego fachu i razem pomagały nam postawić ten prowizoryczny szpital. - przyznała. -Żadna nie wydawała się być zdolna ani do takich czynów, ani do leczenia tych schorzeń. - podsumowała, choć nie zakończyła. -Poza tym to tylko dwa przykłady. Czy z grypą i przeziębieniem byliby tak zdesperowani? - odbiła piłeczkę, a potem skinęła głową. -Mamy tylko parkę. Z Hikō mają przyjechać wkrótce kolejne. Pójdę po nie. - powiedziała, mając już odejść, zanim nie padło jedno pytanie, na które druga lekarka chwilę się zamyśliła. -I tak... i nie. Raczej mają zapewnić bezpieczeństwo nam oraz pacjentom, którzy będą tu przywiezieni. Ponadto jest też tu Fūjin-sama. - przyznała, po czym udała się po parkę zwierząt.
Aiko zaś mogła wtedy spokojnie porozmawiać z Haną. Ta zdawała się mieć w swojej główce lekki mętlik, albo jakby nad czymś intensywnie myślała. Hana na pewno była zadowolona, że jej bratu nic się poważnego nie stało, a nawet zdawała się spodziewać tego, że ten mógł nabroić i teraz odsypiał. Znali się w końcu dość długo. Ostatecznie się odezwała.
~Znajdziesz dziś dla mnie dłuższą chwilę? Chyba i tak na jakieś wyniki z tymi szczurkami będziesz musiała poczekać, a chcę o czymś pogadać.~ - odezwała się w końcu spoglądając poważnie na blondynkę.
Pierwszy klon w pierwszej kolejności postanowił zbadać co mogło się kryć dalej. I... wykrył trochę źródeł chakry. Raczej w przeciętnej, cywilnej ilości, choć kilka było trochę większych, a inne - mniejszych. Były jednak statyczne, praktycznie nieruchome. Wykryła też coś w rodzaju bariery, ale równie dobrze mógł to być efekt jakiejś techniki. Całość jednak zdawała się być otoczona jakąś cienką powłoką chakry, ale jakie było jej zadanie? Nie wiedziała. Wiedziała natomiast, że bariera ta była jakieś 20 metrów od niej, wgłąb niewielkiej jaskini. Niczego natomiast nie słyszał. Możliwe też, że bariera ta zakłócała dokładniejsze wykrywanie chakry.
Trzeci klon, a dokładniej drugi istniejący, także miał swoje zadanie do wykonania. Cel pogoni się przemieszczał. Po zejściu dość głęboko w dół, leciał dalej. W stronę jakiejś... bariery? Chyba tak. To, co jednak mogło być dziwne, to fakt, że gdy wszedł w tą barierę... przestała wykrywać jego źródło chakry. W przeciwieństwie do kilkunastu innych w środku, znacznie słabszych. Takich na poziomie cywila. Plus minus. Po zebraniu tych danych postanowiła wracać. Ostrożnie i krycie oznaczała drzewa, a wkrótce natrafiła na mężczyznę z odwróconymi stawami kolanowymi oraz łokciowymi. Zdawał się nadal iść w jedną stronę, co jakiś czas się potykając czy uderzając o drzewo.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 9 813 chakry
Klon 1: 710 chakry
Klon 3: 673 chakry
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

- Hmm - mruknęła w pierwszej chwili, bardziej do siebie niż drugiej lekarki. Jeszcze chwilę temu myślała, że wszystko układa się w miarę w jedną całość - niestety, słowa Eiko bardzo szybko sprowadziły ją na ziemię, że wcale tak nie jest i kompletnie się myli - Być może był przekonujący... lub obiecał im coś, czego mogą potrzebować - podzieliła się swoimi przypuszczeniami. Pieniędzmi? Szczerze wątpiła, by chcieli przysłużyć się nauce ot tak, za nic - Na dobrą sprawę to tylko spekulacje. Wszystkiego dowiemy się, gdy uda nam się porozmawiać z osobą poszkodowaną... lub samym sprawcą - zauważyła. Mogły sobie gdybać, do niczego to nie prowadziło. Kiwnęła lekko głową - Jasne. Dziękuję - dodała na wspomnienie o szczurkach, zamierzając cierpliwie poczekać na kobietę. Gdyby nie to, że całkiem dobrze szło jej utrzymywanie neutralnego wyrazu twarzy, być może zmarszczyłaby brwi w niemym zaskoczeniu; mając jakąkolwiek sprawczość w miejscu gdzie żyła i gdyby przyszło jej mierzyć się z tego typu sytuacją, pierwsze co by zrobiła, to zapewnienie okolicy większego bezpieczeństwa. Patrole, prośba by mieszkańcy nie wyruszali w dalsze wędrówki w pojedynkę... Fūjin musiał mieć taką władzę, skoro poruszał się w towarzystwie trzech uzbrojonych po zęby gwardzistów. Po co była mu ochrona, skoro jego pokłady chakry sugerowały, że samodzielnie bardzo dobrze może się obronić? Tego niestety nie można było powiedzieć o pokrzywdzonych cywilach.
Pewnie spochmurniałaby, przynajmniej chwilowo, bo myśl o niesprawiedliwości tego świata względem ludności cywilnej zawsze była czymś, co ją drażniło. Jej uwaga jednak skierowała się w stronę przyjaciółki, która zdawała się być nieswoja. Cień niepokoju i troski pojawił się na jej twarzy; kucnęła, tak by twarzą być na wysokości czerwonej pandy - "Chcę o czymś porozmawiać" nigdy nie wróżą niczego dobrego - zauważyła. Przeważnie kiedy to słyszała oznaczało, że wpadła w kłopoty... lub będzie musiała zrobić coś, czego bardzo nie będzie chciała - Co się dzieje? - zapytała poważnie.
Klon Pierwszy skupił się na źródłach chakry, które wykrył. Natychmiast zrozumiał, że są nieruchome - dało mu to do myślenia, że być może zdołał dotrzeć do miejsca, w którym przebywali wszyscy porwani. I, podobnie do swojego kolegi z lasu aka Klona Trzeciego, najchętniej weszłaby do środka, jednak nie oszukujmy się, to była głupota. Szybko złożył pieczęcie do Suiton: Hatō D, tak by stworzyć niewielką kałużę tuż pod wejściem - taką, która mimo wszystko wyglądałaby w miarę naturalnie. Przy pomocy Kagura Shingan skupiła zdolności sensoryczne na barierze, starając się zrozumieć co to za bariera i co było jej źródłem. Inny człowiek ją podtrzymywał? A może jakaś technika fūinjutsu? Ah, gdyby tylko odrobinę bardziej znała się na tej dziedzinie. Stale zachowywał czujność, starając się przy okazji być jak najciszej (Atut: ninja). Gdyby dobiegł do niej dźwięk, że ktoś zbliżałby się do wyjścia, lub udałoby się jej wykryć zbliżające źródło chakry, przy pomocy Mizugakure no Jutsu zamierzała skryć się w kałuży, którą wcześniej sobie stworzyła.
Klon Trzeci teoretycznie mógł podążać dalej za tajemniczym źródłem, w sam środek dziwnej bariery. Niestety, to byłaby głupota - był tylko klonem w dodatku z niewielką ilością chakry, która starczyłaby być może na jedną technikę... w razie walki przy pierwszym lepszym obrażeniu klon pufnąłby, umożliwiając przeciwnikowi ucieczkę, sprawiając że całe śledztwo poszłoby na marne; teraz zdecydowanie trzeba było się wycofać, najlepiej z cywilem którego widziała wcześniej. Kiedy tylko dostrzegła mężczyznę, zbliżyła się do niego, krótką chwilę przyglądając się mu z dystansu. Ostatecznie ostrożnie zeskoczyła z gałęzi, stając naprzeciwko cywila - w bezpiecznym dystansie, tak zdołać wycofać się, gdyby ten okazał się być w szale czy jakiejś psychozie. Ze wstępnych obserwacji szybko dało się wywnioskować, że nie jest do końca sobą, tacy ludzie zawsze byli nieprzewidywalni - Przepraszam, proszę pana? - zaczęła, przyglądając się reakcji mężczyzny. W międzyczasie aktywowała technikę Kōi - Tu niedaleko jest wioska Azumaru. Pomogę panu się tam dostać. Dobrze...? - dodała. Gdyby mężczyzna nie wykazywał oznak agresji, ostrożnie podeszłaby bliżej, z zamiarem pokierowania go w stronę wyjścia. Była gotowa ująć go pod rękę, chcąc tym samym swoim szybszym krokiem narzucić tempo. Wiedziała, że pomysł jest skazany na porażkę, ale musiała spróbować - złożyła dłoń do pieczęci Barana i przy pomocy Shindenshin no jutsu próbowała skontaktować się z oryginalną Yamanaką, chcąc poinformować ją o znalezisku. Poza tym starała się nie tracić czujności, w razie gdyby mężczyzna jednak nieświadomie postanowił uznać ją za wroga i zaatakować, była gotowa odsunąć się.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał9813 - 0 (Shindenshin) = 9813
Klon1710 - 3 (utrzymanie klona) - 0 (Suiton: Hatō D) - 0 (Mizugakure no Jutsu) - 125 (Kagura Shingan) = 582
Klon3673 - 0 (Kōi) - 3 (utrzymanie klona) - 0(Shindenshin) = 670
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Henge no Jutsu | Transformation Technique変化の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Transformacji
PieczęciePies → Dzik → Baran
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Technika transformacji polega dokładnie na tym, co głosi nazwa. Po złożeniu pieczęci pojawia się niewielka chmurka białego dymu, która na moment otacza postać ninja. Po opadnięciu zaś - wygląd tego zostaje całkowicie odmieniony. Technika ta rządzi się jednak kilkoma zasadami, które sprawiają, że jest ona skuteczniejsza. Im lepiej znamy cel, w jaki chcemy się zamienić, tym bardziej dokładna transformacja. Im lepsza i dokładniejsza wizualizacja, tym łatwiej zmylić przeciwnika. Modyfikacji podlega również głos, jednak nie takie rzeczy jak zachowania czy charakter. Jakiekolwiek doznane obrażenia są w stanie rozproszyć transformację, co następuje po krótkiej chwili po otrzymaniu ciosu. Istnieje również ograniczenie co do wielkości celu, w jaki można się zamienić. Henge jest w stanie dodać nam lub odjąć kilkanaście centymetrów. Nie więcej, nie mniej. Niemożliwe jest więc zamienienie się w skrajnie małe czy duże obiekty. Nie zyskamy też właściwości takowych, bowiem zmienia się tylko nasz "wygląd", a nie fizjonomia. Zamieniając się w ptaka nie polecimy, a zamieniając w rekina - nie będziemy w stanie oddychać pod wodą.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Kagura Shingan | Mind's Eye of the Kagura 神楽心眼
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran → Dzik → Pies → Ptak → Pieczęć Konfrontacji
KosztPołowiczny na turę
Zasięgdwukrotny zasięg sensora z pieczęcią
WymaganiaAtut Sensor, Kontrola chakry 8
Technika ta jest rozwinięciem umiejętności sensorycznych. Sensor, dzięki doświadczeniu w używaniu swojego dodatkowego zmysłu, jest w stanie dostrzec więcej szczegółów oraz jest bardziej wrażliwy na zmiany w obserwowanych układach chakry.

Technika umożliwia:
 • określenie, czy dana osoba znajduje się pod wpływem genjutsu - łącznie z samym sensorem,
 • wykrycie zaburzeń w układzie chakry, dzięki czemu możliwe jest określenie, czy dana osoba kłamie,
 • dwukrotny wzrost standardowego zasięgu sensorycznego z podtrzymywaniem pieczęci, przy równoczesnym zachowaniu dokładności.

Koniecznie jest podtrzymywanie pieczęci przez cały czas trwania techniki. Wymagane jest również duże skupienie. Technikę dotyczą wszystkie ograniczenia, co podstawową wersję sensoryzmu - zbyt długie używanie techniki lub wykonywanie zbyt wielu czynności naraz może poskutkować krwawieniem z nosa oraz silnym bólem głowy.

Posiadając Specjalizację w Ninjutsu możliwe jest wykonanie techniki przy pomocy samej pieczęci Barana.
Suiton: Hatō | Water Release: Surging Sea水遁・波濤
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSzczur → Wąż → Pies
KosztRóżny na turę
ZasięgBazowo 10 metrów
Wymagania---
DodatkoweTechnika kosztuje 10PT
Sztuki ninja z czasem ewouluują, zostają dopracowane i udoskonalane, a podobne bądź takie same techniki - łączone w jedną, lepszą i bardziej uniwersalną. Nie inaczej stało się z technikami Uwolnienia Wody, które przez lata wyzbyły się części jutsu na rzecz innych, łączących w sobie cechy wspólne, tak jak np. sztandarowe "plucie wodą", jakie to zostało zamknięte w tej technice. Podstawa jest taka sama: po wymieszaniu w żołądku chakry Suitonu zostaje ona zamieniona w wodę, którą można wystrzelić z ust w dwóch formach. Jedną z nich jest wodna kula, druga zaś - ciągły strumień. Ich wielkość i zasięg zależny jest jednak od ilości włożonej chakry. Pomimo sklasyfikowania jej jako techniki rangi C, można jej użyć jako D, tak samo jak i techniki o sile jutsu S.
 • D: koszt równy standardowemu kosztowi rangi D. Zasięg bazowy tj. 10 metrów. Kula/strumień posiada średnicę 10 centymetrów. Zdolna popchnąć przeciwnika czy złamać gałązki drzew;
 • C: koszt równy standardowemu kosztowi rangi C. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwóch pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna przewrócić człowieka czy złamać grubsze gałęzie;
 • B: koszt równy standardowemu kosztowi rangi B. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu trzech pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna złamać kości zwykłym ludziom czy obić drugiego shinobi, jak też złamać drzewa o cienkim pniu. Wymagania: Suiton B;
 • A: koszt równy standardowemu kosztowi rangi A. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu pięciu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Kula taka potrafi już zabić co słabsze osoby bądź dotkliwie zranić bardziej wytrzymałych. Ściany czy drzewa nie stanowią dla techniki problemu wchodząc w nie jak w masło. Wymagania: Suiton A;
 • S: koszt równy standardowemu kosztowi rangi S. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwunastu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Osoby słabsze zdolna jest przebić na wylot. Stanowi nie mniejsze zagrożenie dla bardziej zaprawionych w boju, mając wystarczająco siły by nie tylko pogruchotać kości, ale też zmiażdżyć organy wewnętrzne. Zdemolowanie całych budynków za jej pomocą nie sprawia problemu. Wymagania: Suiton S;
Zasięgu i średnica na poszczególnych poziomach się kumulują.

Posiadając Specjalizację w Suitonie możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas koncentracji wymagany przy wyższych rangach pozostaje bez zmian.
Posiadając Sennina Suitonu możliwe jest wykonanie tej techniki z dłoni, zamiast z ust.
Mizugakure no Jutsu | Hiding in Water Technique水隠れの術
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSmok → Wąż → Baran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
WymaganiaŹródło wody
Poprzez stanięcie na źródle wody, nawet tak niepozornym jak kałuża na drodze, ninja może za pomocą chakry schować się w ów zbiorniku. Zanurzenie i wynurzenie trwa około sekundę, jednak samo w sobie jest stosunkowo bezgłośne. Schowany shinobi może wynurzyć głowę celem rozejrzenia się po okolicy - bez tego ma tylko niejako pojęcie o tym, co dzieje się w najbliższej okolicy zbiornika. Nawet te informacje ograniczone są do faktu, czy ktoś przechodzi obok i ile osób liczy grupa. Znajdując się w zbiorniku shinobi nie jest stricte zanurzony w wodzie. Zamiast tego znajduje się w specjalnej przestrzeni, dzięki której możliwe jest zakamuflowanie się w czymś tak płytkim jak kałuża. Po zbiorniku można się przemieszczać, jednak z szybkością równą prędkości, z jaką przemieszczałby się płynąc. Zaatakowanie zbiornika i trafienie miejsce, gdzie obecnie znajduje się ninja, powoduje przyjęcie standardowych obrażeń od technik i broni, jak gdyby przyjął je "na klatę". Większe obrażenia z kolei zadadzą techniki Raitonu. Katon z kolei, ze względu na swoją naturę, po uderzeniu w taflę wody słabnie, przez co szkody wyrządzone shinobi są mniejsze.

Posiadając rangę B w Suitonie wystarczy sama Pieczęć Konfrontacji.
Kōi | Goodwill好意­­­
KlasyfikacjaNinjutsu
Pieczęcie---
KosztStandardowy za turę
ZasięgZasięg Wzroku
WymaganiaZdobycie zwoju wymaga misji lub wątku rangi B
Dobra siostra bliźniaczka techniki Sakki. Technika pozwala wywrzeć na innych dobre wrażenie i wzbudzić w nich zaufanie. Porównuje się wówczas Siłę Woli celu do Siły Woli użytkownika i korzysta z poniższej tabeli:
Różnica Siły Woli celu do użytkownikaEfekt
Większa bądź równa 0Cel odporny na technikę
-1 lub -2Cel odnosi wrażenie, że użytkownik może być koleżeński i warty bliższej znajomości
-3 lub -4Cel uważa, że użytkownik jest dobrym człowiekiem i chciałby nawiązać bliższą znajomość
-5Cel wie, że postać jest przyjacielska i będzie starał się zaprzyjaźnić
-6 i dalejCel chce zostać przyjacielem użytkownika niemalże za wszelką cenę
Mając Siłę Woli na poziomie 10 postać jest całkowicie odporna na efekty Kōi .

Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 Można dopłacić standardowy koszt A za turę, żeby dodać +1 przy przeliczaniu różnic na korzyść użytkownika tej techniki.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura30/?
RangaA
Eiko wzruszyła ramionami na jej kolejne przemyślenia. Zdawała się nie być zbytnio przekonana do tych teorii, ale może po prostu bez jakichś faktycznych dowodów widziała to raczej jako próbę zrobienia logiki tam, gdzie wcześniej jej nie było? Cóż, nie komentowała tego dłużej. Ostatecznie skinęła głową, zgadzając się, że prawdę poznają dopiero później. A potem... poszła po szczurki, zostawiając Aiko samą z Haną. Z pandą, która rzuciła niezwykle poważne słowa.
~Nic ważnego, żebyś się nie przejmowała.~ zaczęła uspokajająco, stając na tylnych łapkach i machając przed nimi, próbując wykonać ludzki gest zaprzeczenia... co wyszło dość uroczo, ale niezbyt udanie. ~Gin wpadł na pomysł, głupi moim zdaniem i pewnie jakoś niedługo będzie i Rie-san to proponował.~ westchnęła, jednak zamiast spuścić łebek spuściła całe ciało na ziemię. ~Co wiesz o energii natury?~ zapytała w końcu z ciężkim sercem, ale chyba i zmartwieniem w myślach i emocjach.
Pierwszy z utworzonych klonów nie wchodził głębiej. Zamiast tego przygotował sobie kałużę, choć nawet to nie było aż tak mu potrzebne. Wody wpływające do tej niewielkiej "zatoczki", jeśli w ogóle można to tak nazwać zapewniały dość sporą wilgoć powietrza, a także skroplenie takowej oraz części wód morskich właśnie w formie kilku bądź kilkunastu wręcz różnych kałuży. Zrobienie jednak jednej, dostatecznie dużej w wybranej przez nią miejscu było zdecydowanie mądrym ruchem. Teraz stała i analizowała, jednocześnie nasłuchując czy nic się nie zbliża, jednak na szczęście nic nie zapowiadało, by coś miało nagle ją zaskoczyć. Natomiast analiza bariery... cóż. Było ciężko. Nie mając za wiele rzeczy, na których mogła oprzeć swoje teorie i przemyślenia, jedyne co miała to sporą ilość chakry, która coś otaczała. Ta zdawała się lekko poruszać, choć może raczej wibrować? Nie wydawało jej się jednak, by miało to jakiś konkretny cel i mogło być zwyczajnie emanacją nieustannego ruchu tejże formy energii. Szybko jednak doszła do jednego wniosku - raczej nie jest to technika, którą ktoś utrzymuje. Sygnatura chakry była jedna, więc nie było opcji, że kilka rożnych osób mieszało swoją chakrę, by ją utrzymać. A druga kwestia - jej ilość była za duża i ktoś musiałby być chyba żywą ogoniastą bestią, by móc sobie ją utrzymać ot tak bez większego problemu. To zaś sugerowało jakąś barierę opartą na pieczęciach, przez co raz jej rozłożenie gwarantowało jej długi czas utrzymania. Chyba, że była to jakaś sztuka z Nowego Kontynentu, o której nie miała pojęcia.
Trzeci klon, który to pozostał jeszcze istniejącym, miał zadanie. Miał misję! Pomóc mężczyźnie. Ostrożnie zeskoczył naprzeciwko niego i zaczął do niego mówić. Mężczyzna jednak nie reagował. Jego oczy pozbawione były swoistego blasku, który mógłby się kojarzyć z obecnością świadomości gdzieś w środku. Zdawał się być nieobecny i jedynie tępo zmierzał do przodu, wyraźnie męcząc się z tym, co mu się stało, choć chyba nawet nie będąc tego świadomym. Jedynie jego usta lekko się wyginały, jakby chciał coś mówić i nawet kilka pojedynczych dźwięków udało się Aiko usłyszeć, choć te i tak były powtarzalne.
-S...n ...te... ...in .... St... ...e...n ...ei... - jak jakaś dziwna mantra.
Nie wykazywał jednak oznak agresji, więc klon zdecydował się ostrożnie podejść bliżej i ująć go pod ręką. I chwała sensorowi, bo gdyby nie on, Yamanaka nawet by nie wyczuła, jak przez krótką chwilę jej zapasy zdawały się lekko zmieszać z zapasami mężczyzny, sprawiając, że ten nagle stanął. Zamrugał kilka razy, jakby odzyskiwał świadomość.
-Huh? K-kim jesteś? - zapytał zdziwiony, rozglądając się dookoła -Gdzie... ja jestem? - zadał sam sobie pytanie, po czym spojrzał na siebie i krzyknął przerażony. -C-co jest!? CO MI SIĘ STAŁO!? - krzyczał, wyraźnie panikując, aż się klon musiał odsunąć, by przypadkiem nie dostać, gdy w lekko oszalały sposób mężczyzna próbował zapanować nad swoimi pokręconymi już kończynami. Telepatycznie niestety nie udało jej się skontaktować z oryginałem.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 9 813 chakry
Klon 1: 582 chakry
Klon 3: 670 chakry
Ostatnio zmieniony 27 cze 2024, 12:12 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

Nie planowała przekonywać Eiko o własnych racjach, z bardzo prostego powodu - nie była pewna, czy w ogóle ją posiada, nawet częściowo. Ponadto... jej uwaga dosyć szybko w pełni skupiła się na Hanie oraz temacie, jaki ta podjęła. Zwłaszcza, że w pierwszej chwili naprawdę była przekonana o tym, że coś przeskrobała. Szczęśliwie, okazało się, że temat rozmowy był zupełnie inny. Zmarszczyła lekko brew, przyglądając się jej z powagą. Przez moment milczała, jakby zastanawiała się nad odpowiedzią; w rzeczywistości próbowała przypomnieć sobie wszystko o chakrze natury, co dotychczas udało jej się dowiedzieć - Eijiro-sama potrafił ją kontrolować - odezwała się w pierwszej chwili - Godaime Hokage-sama - sprecyzowała niemal natychmiast, zdając sobie sprawę, że Hana nie do końca musi wiedzieć, kim dokładnie był Eijiro - Nauczył się nad nią panować dzięki współpracy z żabami. Pamiętam że wspominał, że trening i nauka były trudne, ryzykowne i wymagały niemal perfekcyjnej kontroli nad chakrą, przez co jest to raczej niszowa umiejętność... jednak efekty włączenia chakry natury do technik przechodziły najśmielsze oczekiwania. Tym bardziej jestem pod wrażeniem, że zarówno Ty jak i Gin'yūshijin z taką łatwością potraficie się nią posługiwać - kiwnęła lekko głową z uznaniem. Zmarszczyła lekko brwi - Głupi? Jaki to pomysł?
Klon Pierwszy nie tracił werwy do działania! Mimo, że na pierwszy rzut sensora nie był w stanie określić co to za bariera, próbował przypomnieć sobie działanie Gofū Kekkai oraz Kanchi Kekkai - pierwszą barierę znała, drugą z kolei kojarzyła, bowiem jeszcze za czasów Konohy była tą, która chroniła wioskę przed niepostrzeżonym wejściem. Próbowała przypomnieć sobie sposób zdejmowania barier; być może było coś, co ułatwiłoby jej rozgryzienie jak przedostać się do środka w miarę niepostrzeżenie? Cały czas stała w kałuży, w razie gdyby jej sensor czy wyczulony słuch wykryły, że coś się zbliża, przy pomocy Mizugakure no jutsu zamierzała skryć się w kałuży, którą wcześniej sobie stworzyła.
Niezależnie od tego, czy udałoby się coś przypomnieć czy nie, złożyła pieczęci do Shin'nyū Kenshutsu no Fūin, umieszczając pieczęć tuż przy wejściu. Drugą, dokładnie taką samą pieczęć utworzyła nieco dalej od wejścia, bliżej miejsca z którego przybyła - tak, żeby kolejność aktywacji technik poinformowała ją czy ktoś wszedł do jaskini, czy z niej wyszedł. Zaraz po tym puffnęła, z zamiarem przekazania informacji do oryginału.
Klon Trzeci po zeskoczeniu na ziemię uważnie obserwował mężczyznę. Zdecydowanie spodziewała się tego, że ten będzie nieco przymroczony - w końcu widziała wcześniej sposób poruszania się, tego jak odbijał się od drzew niczym ćma w ciemnym pomieszczeniu, bez żadnego źródła światła. W pierwszej chwili nie do końca zrozumiała, co ten mówił; zmarszczyła lekko brwi i w pełnym skupieniu próbowała wsłuchać się w jego słowa. Wtedy poczuła, jak zimny pot oblewa jej kark oraz przez moment brakuje jej tchu.
To musiało się w końcu wydarzyć. Czemu w ogóle myślała, że jeżeli nie pokonali mężczyzny wtedy, że to nie odbije się na niewinnych ludziach w przyszłości? Czy to oznaczało, że pomimo zdobytych informacji Sakuragakure nie dała rady odnaleźć i unicestwić mężczyzny? Nie, nie mogła tak myśleć. To była ich wina. Przecież uciekli, zamiast go pokonać.
- Kunoichi Sakuragakure, przybyłam na wezwanie Fūjin-sama - wyjaśniła szybko, wiedząc jak dużym szacunkiem cieszyła się prawa ręka Daimyo pośród ludności cywilnej; w dalszym ciągu utrzymywała technikę Kōi Nie chcąc fundować mężczyźnie dodatkowych traum ani powodów do nieufności, nie zdjęła Henge z siebie; później go za to przeprosi, gdy już dotrą do oryginału. Klon natychmiast odsunął się, gdy mężczyzna zaczął wymachiwać rękoma, wyraźnie przerażony swoim stanem - nie mogła go za to winić. Z bólem obserwowała, jego reakcję na to, co zrobiono z jego rękoma - Musimy wracać do Azumaru - powtórzyła spokojnie. Nie zamierzała przekrzykiwać się z mężczyzną, wiedząc że szok w jakim się znalazł i tak nie pozwoli mu przyswoić informacji, jakie chciała mu przekazać. Jedyne, co mogła teraz zrobić, to powoli i cierpliwie z nim rozmawiać; gdyby tylko nadarzyła się odpowiednia ku temu okazja złapałaby go za dłonie tak, by przestał nimi machać i przytrzymała je, chcąc zwrócić na siebie skupienie mężczyzny - Jesteśmy w lesie nieopodal osady. Musimy wracać do Azumaru, tam otrzyma pan pomoc medyczną - mówiła - Jak się pan nazywa? - zapytała. Ruszyła również w stronę osady, licząc że tym samym zachęci mężczyznę do podążania za nią.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał9 813 + 379 (puffnięcie klona 1) = 10 192
Klon1582 - 3 (utrzymanie klona) - 0 (Henge no jutsu) - 0 (Mizugakure no Jutsu) - 200 (Shin'nyū Kenshutsu no Fūin x2) = 379
Klon3670 - 0 (Kōi) - 3 (utrzymanie klona) - 0 (Henge no jutsu) = 663
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Henge no Jutsu | Transformation Technique変化の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Transformacji
PieczęciePies → Dzik → Baran
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Technika transformacji polega dokładnie na tym, co głosi nazwa. Po złożeniu pieczęci pojawia się niewielka chmurka białego dymu, która na moment otacza postać ninja. Po opadnięciu zaś - wygląd tego zostaje całkowicie odmieniony. Technika ta rządzi się jednak kilkoma zasadami, które sprawiają, że jest ona skuteczniejsza. Im lepiej znamy cel, w jaki chcemy się zamienić, tym bardziej dokładna transformacja. Im lepsza i dokładniejsza wizualizacja, tym łatwiej zmylić przeciwnika. Modyfikacji podlega również głos, jednak nie takie rzeczy jak zachowania czy charakter. Jakiekolwiek doznane obrażenia są w stanie rozproszyć transformację, co następuje po krótkiej chwili po otrzymaniu ciosu. Istnieje również ograniczenie co do wielkości celu, w jaki można się zamienić. Henge jest w stanie dodać nam lub odjąć kilkanaście centymetrów. Nie więcej, nie mniej. Niemożliwe jest więc zamienienie się w skrajnie małe czy duże obiekty. Nie zyskamy też właściwości takowych, bowiem zmienia się tylko nasz "wygląd", a nie fizjonomia. Zamieniając się w ptaka nie polecimy, a zamieniając w rekina - nie będziemy w stanie oddychać pod wodą.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Mizugakure no Jutsu | Hiding in Water Technique水隠れの術
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSmok → Wąż → Baran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
WymaganiaŹródło wody
Poprzez stanięcie na źródle wody, nawet tak niepozornym jak kałuża na drodze, ninja może za pomocą chakry schować się w ów zbiorniku. Zanurzenie i wynurzenie trwa około sekundę, jednak samo w sobie jest stosunkowo bezgłośne. Schowany shinobi może wynurzyć głowę celem rozejrzenia się po okolicy - bez tego ma tylko niejako pojęcie o tym, co dzieje się w najbliższej okolicy zbiornika. Nawet te informacje ograniczone są do faktu, czy ktoś przechodzi obok i ile osób liczy grupa. Znajdując się w zbiorniku shinobi nie jest stricte zanurzony w wodzie. Zamiast tego znajduje się w specjalnej przestrzeni, dzięki której możliwe jest zakamuflowanie się w czymś tak płytkim jak kałuża. Po zbiorniku można się przemieszczać, jednak z szybkością równą prędkości, z jaką przemieszczałby się płynąc. Zaatakowanie zbiornika i trafienie miejsce, gdzie obecnie znajduje się ninja, powoduje przyjęcie standardowych obrażeń od technik i broni, jak gdyby przyjął je "na klatę". Większe obrażenia z kolei zadadzą techniki Raitonu. Katon z kolei, ze względu na swoją naturę, po uderzeniu w taflę wody słabnie, przez co szkody wyrządzone shinobi są mniejsze.

Posiadając rangę B w Suitonie wystarczy sama Pieczęć Konfrontacji.
Kōi | Goodwill好意­­­
KlasyfikacjaNinjutsu
Pieczęcie---
KosztStandardowy za turę
ZasięgZasięg Wzroku
WymaganiaZdobycie zwoju wymaga misji lub wątku rangi B
Dobra siostra bliźniaczka techniki Sakki. Technika pozwala wywrzeć na innych dobre wrażenie i wzbudzić w nich zaufanie. Porównuje się wówczas Siłę Woli celu do Siły Woli użytkownika i korzysta z poniższej tabeli:
Różnica Siły Woli celu do użytkownikaEfekt
Większa bądź równa 0Cel odporny na technikę
-1 lub -2Cel odnosi wrażenie, że użytkownik może być koleżeński i warty bliższej znajomości
-3 lub -4Cel uważa, że użytkownik jest dobrym człowiekiem i chciałby nawiązać bliższą znajomość
-5Cel wie, że postać jest przyjacielska i będzie starał się zaprzyjaźnić
-6 i dalejCel chce zostać przyjacielem użytkownika niemalże za wszelką cenę
Mając Siłę Woli na poziomie 10 postać jest całkowicie odporna na efekty Kōi .

Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 Można dopłacić standardowy koszt A za turę, żeby dodać +1 przy przeliczaniu różnic na korzyść użytkownika tej techniki.
Shin'nyū Kenshutsu no Fūin | Intrusion Detection Seal侵入検出封印
KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Bariery
PieczęcieWąż → Ptak → Koń → Tygrys → Małpa
KosztStandardowy
ZasięgDotykowy
Wymagania---
Technika tworzy specjalną pieczęć, którą możemy umieścić gdziekolwiek. Ma ona dość proste działanie - wykrywa ona, czy w zasięgu 10 metrów od niej znajduje się źródło chakry i wysyła sygnał do osoby, która ją nałożyła. Nie dostarcza jednak informacji czy w zasięgu znalazła się technika czy osoba. Nie dostarcza nawet specyficznych informacji, jak ile osób znajduje się w granicy wykrywania notki, a tym bardziej ich konkretnej sygnatury. Jednak gdy pieczęć się aktywuje, emanuje przez 5 sekund czerwonym światłem z chakry. Pieczęć jest jednorazowa - po jednej aktywacji, znika.

Posiadając Rangę S Fuinjutsu liczba potrzebnych pieczęci maleje o połowę.
Posiadając Atut Sensora możemy zapisać w notce do 5 sygnatur chakry, które są wyłączone z działania notki. W ten sposób, gdy któraś z tych osób wejdzie w zasięg bańki, nie aktywuje ona pieczęci i sygnał nie zostanie wysłany.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura31/?
RangaA
W czasie gdy Eiko zajmowała się sprowadzeniem myszek do testów, Aiko miała iście poważną rozmowę z Haną. Na taką się przynajmniej zapowiadało, więc chociaż o tyle dobrze, że w ostatecznym rozrachunku Yamanaka nie miała na pieńku z łasicokształtnymi. Pandka ruda natomiast spoglądała uważnym wzrokiem na blondynkę, słuchając uważnie jej słów i odpowiedzi, co jakiś czas kiwając mniej lub bardziej twierdząco główką, niemo zgadzając się chyba z jej słowami. Ostatecznie, gdy dawna Radna Liścia zadała swoje pytanie, ta westchnęła.
~Głupi, bo niebezpieczny. I na pośpiechu.~ rzuciła lekko niezadowolonym tonem, nawet stając na dwóch tylnych nóżkach, jakby okazując swoje niezadowolenie. ~Ale starszyzna podłapała i masz ci bambus.~ opadła na wszystkie cztery kończyny kręcąc niezadowolona główką. ~Pomogłaś nam uratować brata. I wiem, jak ciężka to była misja dla Ciebie, Rie oraz reszty. I jak pewnie się domyślasz - wiele rzeczy mogło pójść wtedy inaczej.~ gdyby była człowiekiem, zapewne Hana w tym momencie zacisnęłaby z gniewu pięść. ~Więc... co powiesz na próbę opanowania Senjutsu? Pod moim okiem. I ostrzegam! Nie będzie dróg na skróty. Już mi wystarczy to, że wiem w jak gorącej wodzie kąpany jest Gin i dostatecznie głowę mu ze Starszyzną złoiliśmy, by nie poganiał Rie z nauką tego. Nie potrzebujemy nieszczęść i smutnych posągów jak na Myōboku w Kirameku.~ dodała lekko zirytowana, ale chyba... przez troskę.
Zwłaszcza, że po chwili do pomieszczenia weszła Eiko z parką szarobiałych myszek, a do głowy Aiko wleciała spora ilość wiedzy, której źródłem był klon, jaki to właśnie zniknął, dając jej podgląd na temat bariery, jaką znalazł jeden z jej klonów oraz wejścia od strony klifów.
Pierwszy z klonów przeszedł do analizy działań. I cóż... no istniało kilka opcji. Albo ktoś (bądź coś) utrzymuje barierę na bieżąco. Albo są rozstawione odpowiednie pieczęci, symbole, posągi, cokolwiek tego typu, co pozwala utrzymać barierę. Tylko z jej zdolnościami obecnymi i analizą - nic więcej takiego nie wyciągnęła. Nie miała więc, przynajmniej na razie, większego pojęcia jak pokonać ową przeszkodę. Możliwe, że wymagana byłaby do tego dłuższa analiza chakry, jej ruchu i układu, ale mając też na uwadze własne bezpieczeństwo, a także przygotowanie odpowiednich pieczęci do detekcji ewentualnego przemieszczania się podejrzanych niezbyt pozwalało jej doprowadzić aż tak dokładną analizę. Może z Kagura Shingan? Być może. Nie miało to jednak znaczenia, bo po chwili klon zniknął w obłoku dymu.
No i ostatni klon. Ten obserwował mężczyznę, który szedł jak w transie, mówiąc pod nosem wciąż i wciąż to samo. Aż nagle realizacja uderzyła klona, sprawiając, że ten poczuł zagrożenie, a nieprzyjemne wspomnienia zalały jego pamięć. Nawet nie zauważył kiedy nerwowo przełknął ślinę, zanim nie podeszła i go nie "rozbudziła". W ataku jego paniki, blondynka próbowała go uspokoić. Widziała, że wspomnienie o prawej ręce tutejszego Feudała sprawiło, że mężczyzna lekko ograniczył ruchy i spoglądał na nią, jednak z przerażeniem w oczach, zerkając co chwilę na to, co się z nim stało. W końcu... się odezwał.
-J-jak? - zapytał, chyba zniszczony mentalnie i załamany, nie wiedząc nawet jak podejść do tego wszystkiego.
Stabilne i spokojne działanie Aikoklona sprawiało, że choć ten wciąż drgał, a jego tętno było podwyższone (co łatwo wykryła o dziwo, łapiąc go za dłonie), że nie zdawał się stanowić większego zagrożenia dla dziewczyny. Tylko gdy próbował zrobić krok w przód... jego stawy odmówiły posłuszeństwa, czy też raczej... zachowały się tak, jak zachować by się miały normalnie. Przewrócił się na twarz, dość boleśnie, kuląc się w powykrzywiany, wręcz powyłamywany sposób na ziemi z bólu i stresu.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 10 192 chakry
Klon 3: 670 chakry
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

Propozycja Hany sprawiła, że przez moment poczuła, że jej serce przyspiesza rytm. Nauka Senjutsu brzmiała jak wyzwanie, któremu nie wiedziała, czy da radę podołać. Gdyby nie dała rady - zgodnie z tym co mówiła panda, byłaby jednym z wielu posągów śmiałków, którzy skamienieli, bo niewłaściwie mierzyli siły na zamiary. Z drugiej strony gdyby jej się udało... momentalnie pomyślała o wszystkich, którym przyjdzie korzystać z jej zdolności Iryō ninjutsu. Senjutsu naturalnie wzmacniało dziedziny, w tym najpewniej również leczenie. Oznaczało to, że może pomóc innym jeszcze lepiej, jeszcze bardziej efektywnie. Na jej twarzy pojawił się wyraz powagi pomieszany z troską; doskonale pamiętała misję, w trakcie której omal nie stracili życia z powodu porwania Hiro. Nie mogła jeszcze wiedzieć, że ten, który się do tego przyczynił jest na języku poszkodowanej osoby, którą właśnie próbował ogarnąć jeden z jej klonów.
Rie-chan i Gin-san muszą być wniebowzięci - zauważyła, nie dając rady powstrzymać krótkiego, delikatnego uśmiechu na twarzy - My tylko pomogliśmy namierzyć miejsce, gdzie powinniśmy pójść. Gdyby nie Ty oraz Gin'yūshijin, wszyscy skończylibyśmy martwi - przyznała, nie zamierzając odbierać zasług dwójce, która dała radę ich stamtąd wyciągnąć - Nie uznaję dróg na skróty, Hana-chan. To będzie dla mnie zaszczyt, móc uczyć się takiej zdolności pod twoim okiem - odpowiedziała. Do pomieszczenia weszła Eiko; Yamanaka sięgnęła wtedy do szuflady (o ile takowa tam się znajdowała), z zamiarem znalezienia notatnika, w którym mogłaby rozpisywać dokładnie przebieg testów, lub chociażby kartek. Miej więcej w tym samym momencie uderzyły ją wspomnienia jednego z klonów - odruchowo dotknęła skroni, chwilowo przytłoczona informacjami.
- Jeden z moich klonów dowiedział się czegoś interesującego - wyjaśniła szybko pandce oraz kobiecie, przy pomocy Shindenshin no jutsu próbowała namierzyć Fūjina. Rzeczy, jakie dowiedział się klon zdecydowanie mogły zostać uznane za istotne dla mężczyzny - Fūjin-sama - zaczęła, gdyby tylko udało się z nim połączyć - Jeden z moich klonów odkrył ukrytą w klifach jaskinię, do której wejście było zabezpieczone przy pomocy bariery z chakry. Wewnątrz niej zdołał wykryć statyczne źródła chakry, po których wielkości można przypuszczać, że należą do ludności cywilnej. Jeżeli w swoich szeregach posiadasz kogoś, kto specjalizuje się w barierach, podzielę się z nim wszelkimi informacjami, jakie udało się zebrać na temat bariery, być może to ułatwi przełamanie jej. Wskażę też dokładnie lokację jaskini. Z racji niewielkich pokładów chakry, mój klon musiał się wycofać. Zabezpieczył jednak wejście, dlatego otrzymamy informację, jeżeli ktoś wejdzie lub wyjdzie z jej wnętrza - dodała.
Klon trzeci, mimo że był tylko klonem, nie mógł podchodzić obojętnie do człowieka, którego spotkał w lesie. Ze współczuciem obserwował go, swoim spokojem chcąc choć odrobinę wpłynąć na emocje mężczyzny - bo te, choć były zrozumiałe, na pewno nie pomagały w opanowaniu sytuacji. Spokój. Tylko spokój może nas uratować, czy jakoś tak to szło.
Jeszcze nie wiem - chciała w pierwszej chwili odpowiedzieć, zgodnie z prawdą, bo faktycznie nie wiedziała. Być może gdyby klon posiadał dostęp do zdolności klanowych oryginału byłoby znacznie łatwiej. Taka odpowiedź na pewno nie wpłynęłaby pozytywnie na poszkodowanego, dlatego zachowała to dla siebie. To był jej interes, by w bezpieczny sposób doprowadzić mężczyznę do wioski - Na pewno jakoś sobie poradzimy - posłała mu pocieszający uśmiech, stale podtrzymując Kōi . Szybko zrozumiała, że mężczyzna nie potrafi poruszać zmodyfikowanymi stawami, a próba zakończyła się straceniem równowagi - gdy tylko ten zatoczył się, zamierzała spróbować złapać go, lub chociażby zamortyzować upadek (zważywszy na jej braki w sile), tak by uderzenie nie należało do najboleśniejszych. Pomysłów na wydostanie się było kilka, niestety z resztkami chakry jakie posiadał klon, większość z nich nie miało racji bytu. Mogłaby spróbować używać Kumoshina - niestety, wystarczyłoby jej to na jeden skok, a to było zdecydowanie za mało, by wydostać się z lasu. Shunshin? To samo. Przez moment myślała, by użyć Hagane piasuinparusu, choć to wydawało jej się zbyt ryzykowne - nie wiedziała bowiem, jak cywil zareaguje za naturę raitonu. Wezwanie Kimitsu? Odpadało. Telepatia nie działała, krótkofalówek nie przygotowała. Czemu nie przygotowała tej głupiej krótkofalówki?! - W wiosce stacjonują lotnicy, być może któryś dostrzeże mój sygnał - odezwała się do mężczyzny - Proszę tu poczekać, wrócę lada moment - wyjaśniła i przelewając chakrę do stóp przy pomocy Ki nobori no shugyo wspięła się na jedno z drzew, które ich otaczały, wybierając to najwyższe. Gdy tylko znalazła się na samej górze, zmrużonymi oczami próbowała wypatrzeć jakiś ruch na niebie - gdyby tylko dostrzegła, przy pomocy Mitsutama no Jutsu, posługując się alfabetem morse'a planowała zwrócić na siebie uwagę. Trzy krótkie błyśnięcia, trzy długie, trzy krótkie. Ponowiła swoje działanie, przeklinając w myślach, że nigdy nie poprosiła Eijiro o to, żeby nauczył ją Hiraishina.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał10 192 - 0 (Shindenshin no jutsu) = 10 192
Klon3670 - 0 (Kōi) - 3 (utrzymanie klona) - 0 (Henge no jutsu) - 0 (Ki nobori no shugyo) - 20 (Mitsutama no Jutsu) = 657
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Henge no Jutsu | Transformation Technique変化の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Transformacji
PieczęciePies → Dzik → Baran
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Technika transformacji polega dokładnie na tym, co głosi nazwa. Po złożeniu pieczęci pojawia się niewielka chmurka białego dymu, która na moment otacza postać ninja. Po opadnięciu zaś - wygląd tego zostaje całkowicie odmieniony. Technika ta rządzi się jednak kilkoma zasadami, które sprawiają, że jest ona skuteczniejsza. Im lepiej znamy cel, w jaki chcemy się zamienić, tym bardziej dokładna transformacja. Im lepsza i dokładniejsza wizualizacja, tym łatwiej zmylić przeciwnika. Modyfikacji podlega również głos, jednak nie takie rzeczy jak zachowania czy charakter. Jakiekolwiek doznane obrażenia są w stanie rozproszyć transformację, co następuje po krótkiej chwili po otrzymaniu ciosu. Istnieje również ograniczenie co do wielkości celu, w jaki można się zamienić. Henge jest w stanie dodać nam lub odjąć kilkanaście centymetrów. Nie więcej, nie mniej. Niemożliwe jest więc zamienienie się w skrajnie małe czy duże obiekty. Nie zyskamy też właściwości takowych, bowiem zmienia się tylko nasz "wygląd", a nie fizjonomia. Zamieniając się w ptaka nie polecimy, a zamieniając w rekina - nie będziemy w stanie oddychać pod wodą.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique光玉の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęciePołowa pieczęci Królika
KosztStandardowy na turę
ZasięgZasięg światła do 5 metrów średnicy
Wymagania---
Latarka - jest to najbardziej ogólny opis działania techniki. To jedno słowo najlepiej oddaje całą jej naturę, opisuje funkcje i daje dość jasne pojęcie do czego służy. Po skumulowaniu niewielkiej ilości chakry, ta zaczyna lewitować nad dłonią shinobi pod postacią niewielkiej kuleczki rozświetlającej pobliską okolicę. Jej światło jest wystarczające, by rozjaśnić mrok spowijający tereny wokół ninja. Jest jednak zbyt słabe, by rzeczywiście kogoś oślepić przez sam fakt istnienia. Przydatna w miejscach z ograniczoną widocznością, często opanowywana przez ninja każdej rangi ze względu na swoją użyteczność w ciemnych pomieszczeniach.
Kōi | Goodwill好意­­­
KlasyfikacjaNinjutsu
Pieczęcie---
KosztStandardowy za turę
ZasięgZasięg Wzroku
WymaganiaZdobycie zwoju wymaga misji lub wątku rangi B
Dobra siostra bliźniaczka techniki Sakki. Technika pozwala wywrzeć na innych dobre wrażenie i wzbudzić w nich zaufanie. Porównuje się wówczas Siłę Woli celu do Siły Woli użytkownika i korzysta z poniższej tabeli:
Różnica Siły Woli celu do użytkownikaEfekt
Większa bądź równa 0Cel odporny na technikę
-1 lub -2Cel odnosi wrażenie, że użytkownik może być koleżeński i warty bliższej znajomości
-3 lub -4Cel uważa, że użytkownik jest dobrym człowiekiem i chciałby nawiązać bliższą znajomość
-5Cel wie, że postać jest przyjacielska i będzie starał się zaprzyjaźnić
-6 i dalejCel chce zostać przyjacielem użytkownika niemalże za wszelką cenę
Mając Siłę Woli na poziomie 10 postać jest całkowicie odporna na efekty Kōi .

Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 Można dopłacić standardowy koszt A za turę, żeby dodać +1 przy przeliczaniu różnic na korzyść użytkownika tej techniki.
Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice木登り修業­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Kolejna podstawowa zdolność ninja. Poprzez odpowiednio precyzyjne skupienie chakry w podeszwach stóp, ten może bez problemów przyczepić się do dowolnej powierzchni, chodząc wzdłuż niej jak po prostej drodze. To dzięki tej zdolności możliwe jest wbieganie po ścianach czy wchodzenie po drzewach bez użycia dłoni. Zdolność ta wymaga jednak konkretnych zdolności kontroli chakry (4 i więcej) dla szybszego opanowania. Jej za mała ilość skupiona w tak problematycznym miejscu jak stopy jest w stanie odczepić shinobi od powierzchni. Za duża zaś - pozwala wybić się od powierzchni, po której ten stąpa, jednocześnie uszkadzając te bardziej podatne na zniszczenia pozostawiając widoczny ślad. Kluczem jest stałe utrzymywanie idealnie określonej ilości energii w chcianym miejscu.

Posiadając rangę B Ninjutsu chodzenie po płaskich powierzchniach nie wymagają składania pieczęci. Czas kumulacji chakry wynosi jednak tyle, ile zajęłoby ich złożenie.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura32/?
RangaA
Widać było, że ta propozycja ciążyła Hanie. Po jej słowach mogło się zdawać, że ten pomysł jej się nie podobał. Jednak raczej z troski nad innymi, którą dzieliła ze swoją siostrą. Teraz, słysząc i widząc uśmiech Aiko wstała na tylne łapki, a prawą przednią zacisnęła w pięść.
~Panda... panchi!~ rozległo się w głowie Yamanaki, gdy miękka górna kończyna wylądowała na jej udzie, nie robiąc jej większej krzywdy. ~Oczywiście, że są podekscytowani! Ale to niebezpieczne! Nie powinni tego pośpieszać!~ ochrzaniła ją, zanim znowu nie opadła na wszystkie kończyny i nie westchnęła. ~Dzięki wam go znaleźliśmy i udzieliliście mu pierwszej pomocy. Wpadliście na pomysł ewakuacji oraz zatrzymaliście doktora. To nie jest nic. Przestań podważać swoje osiągnięcia.~ zdawało się, że łasicokształtna weszła w tryb ochrzaniającej przyjaciółki, bo ta druga, nie uważa, że jest dostatecznie piękna. ~Dobrze, masz dobre nastawienie.~ mruknęła zwijając się w kulkę i chowając oczy w swoich kończynach górnych. ~Ughhhh, nikogo nie uczyłam, a przez tego klauna teraz mogę mieć twoje życie w swoich rękach.~ zaczęła narzekać samej sobie przy kolanie Aiko.
Gdy Eiko znalazła się w pomieszczeniu, Aiko znalazła na boku stołu blok kartek i długopis. Tylko zanim zdążyła z nich skorzystać zalały ją wspomnienia jednego z jej klonów. Nagle przerwała i powiedziała zebranym w pomieszczeniu, że czegoś się dowiedziała. Dwójka wyraziła zainteresowanie, jednak ważniejszy był kontakt z Fūjinem. Znalazła go, a ten wyraził wpierw lekkie zdziwienie, ale też oczekiwanie i zaintrygowanie. Potem natomiast uważnie przemyślał swoją odpowiedź.
~Jesteśmy prostym ludem. Nie posiadamy zaawansowanych metod korzystania z chakry. Bardziej specjalizujemy się w kontroli prądów powietrza.~ wyjaśnił, a w jego tonie myśli dało się wyczuć niezadowolenie. ~Poszedłbym z tobą by to sprawdzić, z racji, że prawdopodobnie jestem najbardziej doświadczonym lub jednym z najbardziej doświadczonych użytkowników chakry w tym kraju, ale byłoby to wbrew rozkazom Kinoshita-sama.~ brzmiał na nieukontentowanego ~Najlepszy byłby w mojej opinii mały, szybki oddział. Tylko moi lotnicy najlepsi są na otwartych przestrzeniach. Tam będą na straconej pozycji. A jeśli my mogliśmy go wykryć i zabezpieczyć to miejsce, możliwe, że nasz winowajca zrobił podobnie. Myślę, że bezpiecznie jest uznać, że czas się nam skończył.~ brzmiał poważnie i decyzyjnie ~Mogę przygotować moich ludzi na zewnątrz, tak by odebrali uratowanych. Obawiam się jednak, że poza może członkami załogi kapitana Genjiego nie znajdziesz osób lepszych do pomocy.~ wyglądało więc na to, że decyzję pozostawiał jej.
Tylko w tym czasie także i Eiko dopytała czego się dowiedziała, a Hana spoglądała na nią ciekawie. Niestety, na ten moment połączenie nawiązała tylko z prawą ręką tutejszego feudała. Co więc przekaże reszcie?
Oglądanie ofiary nieprzyjemnych eksperymentów nie należało do najprzyjemniejszych rzeczy w arsenale klona Aiko do wykonywania. Jednak musiała być silna i odważna. Dla ofiary. Dla nieznanego jej mężczyzny. Wkrótce, gdy ten się przewrócił, to nie upadł tak mocno jak mógłby, bo Yamanaklon trochę pomógł mu zamortyzować upadek i nawet nie zniknął. A następnie wciąż go pocieszała, a ten w szoku łkał jak dziecko, które ma zdarte kolana. Tylko jego stan... był na zupełnie innym poziomie. Utrzymując swoją pozytywną aurę nadal go pocieszała, a on obecnie, nadal zniszczony mentalnie skinął jej głową. Zdawało się, że w jego stanie był on obecnie zdany tylko i wyłącznie na jej łaskę. Gdy więc powiedziała, że wyśle sygnał, zobaczyła, że w jego zamroczonych oczach pojawił się niewielki, prawie pomijalny blask. Czyżby dała mu nadzieję? Nie wiedziała, bo wciąż chlipał, wijąc się w jakimś parszywym tańcu bólu i wypaczenia, w który został wciśnięty prawdopodobnie bez swojej woli. A klon? Klon musiał go zostawić. Udał się na drzewo i zaczął nadawać sygnał. Najpierw? Nic. Potem? Nic. Dopiero po 2 minutach dostrzegła obiekt, który się do niej zbliżał. Zanim jednak doleciał... no trochę czasu minęło.
-Tak? - zapytał lotnik, który zaczął wirować dookoła tego miejsca, być może szukając miejsca do wylądowania. -Mogę jakoś pomóc? - dodał.
Z jego punktu widzenia szlochającej ofiary na ziemi nie widział... i prawdopodobnie nie słyszał.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 10 192 chakry
Klon 3: 647 chakry
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

Umiała przyjmować komplementy? Oczywiście, że nie, dlatego słowa pandy skwitowała jedynie delikatnym uśmiechem. Zgodnie z tym co powiedziała wcześniej panda, wiele rzeczy tam pom
Spoważniała, gdy zrozumiała, że Hana faktycznie się martwi i pomysł przekazywania innym wiedzy na temat senjutsu jej ciąży. Odruchowo dotknęła jej łapek - Jeżeli Cię to pocieszy, sztuki medyczne opierają się głównie na kontroli chakry, dzięki czemu ja i Rie całkiem nieźle potrafimy nią władać - uśmiechnęła się do pandki. Może to odrobinę ją uspokoi? - To chyba powinno nieco ułatwić proces?
Tak jak się spodziewała, w Tako no Kuni nie było osób, które specjalizowały się w fūinjutsu. Nie, żeby szczególnie ją to zaskoczyło; mimo wszystko, była to dosyć niszowa dziedzina, a Kraj Latawców nie specjalizował się w chakrze i jej użytkowaniu - Jestem niemal pewna, że po przekroczeniu bariery lub próbie przełamania jej sprawca dowie się o tym. Im mniejszy oddział tym lepiej, zbyt wiele osób zwróci na siebie niepotrzebną uwagę. Jeżeli uważasz, że najlepszymi do tego zadania będą członkowie załogi Kapitana Genjiego, ufam twojemu osądowi, Fūjin-sama. Najlepiej znasz możliwości swoich ludzi - zauważyła. O ile dobrze pamiętała, kajuta w której przechowywane były lotnie pod pokładem musiała być zabezpieczona jakąś barierą... być może jej twórca będzie potrafił zidentyfikować tą, którą otoczona była jaskinia? - Lada moment będę wyruszać w tamtą stronę. Wciąż oczekuję na informacje od ostatniego z klonów... miejmy nadzieję, że te okażą się równie owocne - oh, gdyby tylko wiedziała, co wykrył kolejny z klonów...
- Przepraszam - rzuciła szybko w stronę Eiko i Hany, widząc że te patrzą na nią z wyczekiwaniem - Kontaktowałam się z Fūjin-sama. Jeden z moich klonów wykrył prawdopodobne miejsce przebywania ofiar w okolicy klifów. Wygląda na to, że będziemy musiały tam iść - zerknęła w stronę Hany pytająco; ot, dała jej możliwość decyzji, czy chce wyruszyć z nią, czy nie. Zerknęła na Eiko - Nasz eksperyment będzie musiał chwilę poczekać... być może lada moment zdobędziemy więcej próbek. Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie, nie spodziewałam się otrzymać od klona takich informacji - wyjaśniła, posyłając jej lekki uśmiech; skłoniła się lekko i ruszyła w stronę wyjścia. Gdyby Hana ruszyła za nią, przy pomocy telepatii przesłałaby jej wszelkie informacje, jakie zdobył klifowy klon - Pamiętasz jak to było ze Stainem? Myślę, że musimy założyć, że sprawca zjawi się, gdy tylko przekroczymy barierę... lub już tam na nas czeka. Masz jakiś pomysł? Przy założeniu, że wewnątrz są cywile i przede wszystkim nie możemy zrobić im krzywdy - i to było clue problemu. Dała znać również pandzie, że najpewniej wyruszą z nimi dodatkowe osoby.
Grunt to zachować spokój - to było motto klona trzeciego. Emocje nieznanego mężczyzny były w pełni zrozumiałe, dlatego jedyna rozsądna rzecz którą mogła w tej chwili zrobić, to być opanowaną i wyrozumiałą; tak, by spokój jakim emanowała choć odrobinę wpłynął na nieznanego mężczyznę. Szczęśliwie, pomysł z latarką i wysłaniem świetlnego sygnału okazał się strzałem w dziesiątkę. Nawet nie próbowała ukryć odetchnięcia z ulgą, gdy dostrzegła zmierzający w jej stronę obiekt, który okazał się być lotnikiem. W trakcie gdy oczekiwała na niego, zmysłem sensorycznym skontrolowała, czy nikt nie zbliża się do poszkodowanego; gdyby okazało się, że ten bezpieczęciowy ma zbyt krótki dystans, złożyłaby pieczęć. Ciągle wspierała siłę swojego przyczepu do drzewa za pomocą Ki nobori no shugyo, co by nie spaść i głupiego ryja sobie nie rozwalić.
- Yamanaka Aiko, przybyłam do kraju na wezwanie Fūjin-sama - przedstawiła się od razu. Natychmiast postanowiła przejść do konkretów - Natrafiłam w lesie na jedną z poszkodowanych osób. Niestety, jestem tutaj tylko klonem, kwestia chwili jak skończą mi się pokłady chakry i zniknę... Czy mogę prosić o pomoc w odeskortowaniu rannego do Azumaru? Ma zdeformowane stawy, nie jest w stanie samodzielnie się poruszać - szybko nakreśliła o co chodzi - Dziękuję za reakcję. Obawiałam się, że moje próby pójdą na marne.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał10 192 - 0 (Shindenshin no jutsu) = 10 192
Klon3647 - 3 (utrzymanie klona) - 0 (Henge no jutsu) - 0 (Ki nobori no shugyo) - 50 (zwiększony sensor) = 594
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Henge no Jutsu | Transformation Technique変化の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Transformacji
PieczęciePies → Dzik → Baran
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Technika transformacji polega dokładnie na tym, co głosi nazwa. Po złożeniu pieczęci pojawia się niewielka chmurka białego dymu, która na moment otacza postać ninja. Po opadnięciu zaś - wygląd tego zostaje całkowicie odmieniony. Technika ta rządzi się jednak kilkoma zasadami, które sprawiają, że jest ona skuteczniejsza. Im lepiej znamy cel, w jaki chcemy się zamienić, tym bardziej dokładna transformacja. Im lepsza i dokładniejsza wizualizacja, tym łatwiej zmylić przeciwnika. Modyfikacji podlega również głos, jednak nie takie rzeczy jak zachowania czy charakter. Jakiekolwiek doznane obrażenia są w stanie rozproszyć transformację, co następuje po krótkiej chwili po otrzymaniu ciosu. Istnieje również ograniczenie co do wielkości celu, w jaki można się zamienić. Henge jest w stanie dodać nam lub odjąć kilkanaście centymetrów. Nie więcej, nie mniej. Niemożliwe jest więc zamienienie się w skrajnie małe czy duże obiekty. Nie zyskamy też właściwości takowych, bowiem zmienia się tylko nasz "wygląd", a nie fizjonomia. Zamieniając się w ptaka nie polecimy, a zamieniając w rekina - nie będziemy w stanie oddychać pod wodą.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice木登り修業­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Kolejna podstawowa zdolność ninja. Poprzez odpowiednio precyzyjne skupienie chakry w podeszwach stóp, ten może bez problemów przyczepić się do dowolnej powierzchni, chodząc wzdłuż niej jak po prostej drodze. To dzięki tej zdolności możliwe jest wbieganie po ścianach czy wchodzenie po drzewach bez użycia dłoni. Zdolność ta wymaga jednak konkretnych zdolności kontroli chakry (4 i więcej) dla szybszego opanowania. Jej za mała ilość skupiona w tak problematycznym miejscu jak stopy jest w stanie odczepić shinobi od powierzchni. Za duża zaś - pozwala wybić się od powierzchni, po której ten stąpa, jednocześnie uszkadzając te bardziej podatne na zniszczenia pozostawiając widoczny ślad. Kluczem jest stałe utrzymywanie idealnie określonej ilości energii w chcianym miejscu.

Posiadając rangę B Ninjutsu chodzenie po płaskich powierzchniach nie wymagają składania pieczęci. Czas kumulacji chakry wynosi jednak tyle, ile zajęłoby ich złożenie.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura33/?
RangaA
Uderzenie Hany sprawiło, że Aiko także spoważniała. Jakkolwiek nie byłby to zaszczyt, panda martwiła się o blondynkę... i zapewne o jej przyjaciela i uczennicę Yamanaki również. Nie wyrażała się w samych superlatywach o tym, najwidoczniej uważając to za problem. Mimo wszystko spojrzała na nią i skinęła główką. Nie wydawała się być mimo to pocieszona. Jednak... cóż mogła zrobić w tej sytuacji? Otóż niewiele. Mimo wszystko wydawała się być nieco pocieszona i chyba nawet chciała coś dodać, ale wtedy klon przekazał informacje, Eiko wróciła do pomieszczenia i ogólnie cała koncentracja skierowała się na coś innego.
Zdawało się, że rozumiała i zgadzała się z Fūjinem w tym zakresie. Zdawał się być ukontentowany także jej wnioskami i planem działania. Choć skomentował jedną rzecz.
~Większość z nich to zwykli marynarze, przygotowani do walki na morzu i w abordażu. Lotnicy... potrzebują przestrzeni powietrznej. Gdyby był tu Suzuki, mógłby on z tobą pójść.~ zauważył i lekko prychnął rozbawiony. ~Heh, może nawet zdradziłby nam część swoich patentów. Ale kto wie, może w przyszłości będzie bardziej skłonny dzielić się swoimi talentami z współobywatelami.~ podsumował, zanim nie wrócił do tematu. ~Poślę rozkazy. Mają zjawić się w szpitalu?~ zapytał, chcąc dogadać tę część planu.
A Aiko? Aiko po tym musiała wyjaśnić Eiko i Hanie co się stało. Panda kiwnęła głową. Zdawało się, że nie planowała zostawiać przyjaciółki z tym samej. Wobec tego Yamanaka przesłała jej wszystkie informacje. A Hana... zdawała się zamyślić. W końcu się odwróciła i stanęła na tylnych łapkach z przednimi wysoko w górze i groźnie spojrzała na Eiko.
-Chyba... chce bym wyszła? - zapytała lekarka niepewnie, po czym, gdyby nic jej nie zatrzymało - faktycznie opuściłaby to pomieszczenie.
~Jeśli to bariera jak u Steina, to możemy założyć, że przeciwnik jest równie problematyczny. Więc energia natury może być przydatna. Teraz... teraz masz spokój. Usiądź i zacznij medytować. Potrafisz wykrywać chakrę, prawda? Teraz postaraj się wyczuć ją nie w ludziach... a w otoczeniu. Ale! Tylko wykryć, jasne?~ poinstruowała chodząc dookoła. ~I tak musimy czekać na resztę osób, więc w ten sposób... zaczniesz naukę. BEZPIECZNIE. Tylko wykrywanie, jasne?~ upomniała ją chodząc dookoła niej.
Klonowi udało się nadać sygnał i jakiś lotnik odpowiedział. Nie spotkała go wcześniej, więc fakt, że się przedstawiła na pewno był z jej strony sensowny. Trochę może irytująco musiała kręcić głową dookoła niego, gdy ten krążył wokół niej, ale chyba nie miał jak wylądować.
-Tu nie ma miejsca na wylądowanie. - zaznaczył. -Mogę albo znaleźć polankę i Ci pomóc, choć wydaje mi się, że lepiej, gdybym poleciał do Azumaru i zgłosił to do Murata-san. Jak te stawy są zdeformowane? Nie może zginać? Są zniszczone? - dopytywał, chyba chcąc zebrać komplet informacji, zanim ruszyłby po wsparcie... lub na wylądowanie.
Zdawało się, że decyzja leżała po stronie klona. A drzewo było na szczęście na tyle niskie, że ofiarę eksperymentów wyczuwała. Tylko by zapewnić mu bezpieczeństwo i tak złożyła pieczęć i obserwowała najbliższą okolicę. Nic się do nich nie zbliżało. I dobrze. Mogła ustalić dalszy plan działania.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 10 192 chakry
Klon 3: 594 chakry
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

Gdy w grę wchodził rozwój niekonwencjonalny (w tym przypadku mówimy o energii natury), zawsze istniało ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Pewne ryzyka trzeba było podjąć, zwłaszcza gdy w grę wchodziła szansa wzmocnienia chakry leczniczej, co sprawiłoby, że może udzielać pomocy innym jeszcze sprawniej, jeszcze lepiej.
Prawdę mówiąc, wolałabym uniknąć bezpośredniej walki. Zbyt duże ryzyko, zwłaszcza gdy na miejscu są poszkodowani cywile - odpowiedziała mężczyźnie, dając tym samym do zrozumienia, że brak umiejętności w walce na lądzie nie stanowi dla nich większego problemu. Gdyby już faktycznie musiała walczyć, nie unikałaby tego; miała jednak na uwadze obecnych cywili, którzy mogliby ucierpieć, gdyby cokolwiek poszło nie tak. Szczerze wątpiła, by w chwili zagrożenia przeciwnik troszczył się o swoje obiekty testowe. Nie dopytywała kim był Suzuki Swift; skoro nie było go na miejscu, w żaden sposób nie robiło jej różnicy to, czym się zajmuje - Tak, będę czekała na nich przed szpitalem. W miarę możliwości powinni wyposażyć się w maski przeciwgazowe, medycy lubią posługiwać się truciznami w formie gazowej. Jeżeli można, wzięłabym jedną dodatkową dla swojej pandy. Dziękuję - kiedy upewniła się, że Fūjin nie ma nic więcej do dodania, zakończyła połączenie.
Krótkie zerknięcie to na Hanę pozwoliło jej domyślić się, o co chodzi pandzie. Uśmiechnęła się przepraszająco w stronę lekarki, nie zamierzając jednak wyprowadzać jej z błędu - Jeżeli to nie problem, Eiko-san. Musimy przygotować się przed wyruszeniem do kryjówki sprawcy - wyjaśniła, licząc że takie wytłumaczenie nie sprawi, że kobieta poczuje się urażona. Jakby... to one były gośćmi. Hana na pewno wiedziała, że Aiko ma do dyspozycji pokój... jednak wyglądało na to, że czas ich goni Jako medyk, na pewno ma dostęp do specyfików i trucizn. Nie możemy dać się złapać tak jak ostatnio - przytaknęła. Wciąż pluła sobie w brodę o błędy, jakie popełnili w trakcie tamtej misji. Dali się zaskoczyć niczym dzieci - Lada moment przed szpitalem zbierze się ekipa, która z nami wyrusza - dała znać pandce. Wzięła głębszy wdech uświadamiając sobie, czego oczekuje od niej Hana. Łatwo jest powiedzieć, zrób coś, żeby osiągnąć efekt. Tylko... jak się do tego zabrać, podczas gdy nie posiadasz instrukcji obsługi?
Za pomocą sensora? - upewniła się, czy oby dobrze rozumie to, o co chodzi Hanie; siadając wygodnie na podłodze, przybrała w miarę komfortową pozycję, która umożliwiała medytację; wiedziała, że jakakolwiek niewygoda czy dyskomfort skutecznie utrudnia wejście w stan wyciszenia. Zamknęła oczy, starając się wyciszyć, stać się nieczułą na jakiekolwiek dźwięki dochodzące z zewnątrz. Oddychając powoli i głęboko, w pierwszej chwili skupiała się na oddechu; kiedy jednak ten stał się regularny, próbowała przestać o nim myśleć, tak by nie musieć go kontrolować. Zmysł sensoryczny pozwalał na wykrycie dużych skupisk chakry... jeżeli jednak ta znajdowała się nawet w przedmiotach, co stało na przeszkodzie, by wykryć ją również? Skupiona, próbowała zlokalizować chakrę natury, jaka ją otaczała.
Jasne, kręcenie głową dookoła zdecydowanie nie należało do najwygodniejszych. Mimo wszystko, Klon trzeci nie śmiał narzekać; cywil jakiego znalazła w lesie miał znacznie większe powody do dyskomfortu. Wysłuchała propozycji mężczyzny, nim podjęła decyzję - Zdobyłam kluczowe informacje, które po moim zniknięciu natychmiast trafią do mojego oryginalnego ciała, a tym samym do samego Fūjin-sama. Im szybciej je dostarczę, tym lepiej - wyjaśniła, brzmiąc poważnie. W jej oczach, lot Lotnika do Azumaru, oczekiwanie na niego, zgarnięcie pomocy a później powrót zdecydowanie było niekorzystne - Obawiam się, że Twój powrót do Azumaru, zgłoszenie potrzeby pomocy oraz powrót tutaj mogą okazać się zbyt czasochłonne - dodała, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Nagle ożywiła się, jakby wpadła na jakiś genialny pomysł - Jeżeli samodzielne odeskortowanie poszkodowanego do wioski może okazać się zbyt trudne, mogę poinformować odpowiednią osobę. Murata-san, prawda? Zaoszczędzimy cenny czas, który stracilibyśmy na krążeniu pomiędzy lasem a wioską - dodała. Podtrzymując się przy pomocy Ki Nobori No Shugyo, co jakiś czas przy pomocy sensora kontrolowała okolicę. Starała się mieć oko na poszkodowanego; o ile wątpiła by samodzielnie miał się oddalić, tak obawiała się, że ten który go tak urządził może pojawić się w okolicy ponownie - Są odwrócone o 180 stopni, co uniemożliwia poruszanie się - wyjaśniła w czym problem.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał10 192 - 0 (Shindenshin no jutsu) = 10 192
Klon3594 - 3 (utrzymanie klona) - 0 (Henge no jutsu) - 0 (Ki nobori no shugyo) - 50 (zwiększony sensor) = 541
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Henge no Jutsu | Transformation Technique変化の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Transformacji
PieczęciePies → Dzik → Baran
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Technika transformacji polega dokładnie na tym, co głosi nazwa. Po złożeniu pieczęci pojawia się niewielka chmurka białego dymu, która na moment otacza postać ninja. Po opadnięciu zaś - wygląd tego zostaje całkowicie odmieniony. Technika ta rządzi się jednak kilkoma zasadami, które sprawiają, że jest ona skuteczniejsza. Im lepiej znamy cel, w jaki chcemy się zamienić, tym bardziej dokładna transformacja. Im lepsza i dokładniejsza wizualizacja, tym łatwiej zmylić przeciwnika. Modyfikacji podlega również głos, jednak nie takie rzeczy jak zachowania czy charakter. Jakiekolwiek doznane obrażenia są w stanie rozproszyć transformację, co następuje po krótkiej chwili po otrzymaniu ciosu. Istnieje również ograniczenie co do wielkości celu, w jaki można się zamienić. Henge jest w stanie dodać nam lub odjąć kilkanaście centymetrów. Nie więcej, nie mniej. Niemożliwe jest więc zamienienie się w skrajnie małe czy duże obiekty. Nie zyskamy też właściwości takowych, bowiem zmienia się tylko nasz "wygląd", a nie fizjonomia. Zamieniając się w ptaka nie polecimy, a zamieniając w rekina - nie będziemy w stanie oddychać pod wodą.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice木登り修業­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Kolejna podstawowa zdolność ninja. Poprzez odpowiednio precyzyjne skupienie chakry w podeszwach stóp, ten może bez problemów przyczepić się do dowolnej powierzchni, chodząc wzdłuż niej jak po prostej drodze. To dzięki tej zdolności możliwe jest wbieganie po ścianach czy wchodzenie po drzewach bez użycia dłoni. Zdolność ta wymaga jednak konkretnych zdolności kontroli chakry (4 i więcej) dla szybszego opanowania. Jej za mała ilość skupiona w tak problematycznym miejscu jak stopy jest w stanie odczepić shinobi od powierzchni. Za duża zaś - pozwala wybić się od powierzchni, po której ten stąpa, jednocześnie uszkadzając te bardziej podatne na zniszczenia pozostawiając widoczny ślad. Kluczem jest stałe utrzymywanie idealnie określonej ilości energii w chcianym miejscu.

Posiadając rangę B Ninjutsu chodzenie po płaskich powierzchniach nie wymagają składania pieczęci. Czas kumulacji chakry wynosi jednak tyle, ile zajęłoby ich złożenie.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura34/?
RangaA
Jej mentalny rozmówca uważnie słuchał jej opinii i uwag, a także miał kilka własnych poglądów na obecną sytuację. Zdawało się jednak, że ich telepatyczna wymiana zdań przebiegała w obustronnej zgodzie i szacunku.
~Wielu z nas by tego chciało. Chcesz pokoju, szykuj się do wojny. Trzeba być do tego przygotowanym. ~ wyjaśnił, po czym nastała ta trochę... mniej przyjemna informacja. ~Mamy kilka masek, ale niewiele. Zobaczę co da się zrobić i spriorytetyzuję Ciebie oraz twojego towarzysza. ~ wyjaśnił, po czym połączenie zostało zakończone.
Następnie przekazała resztę informacji... no reszcie zgromadzonych, a Hana "wyprosiła" lekarkę, która skinęła jedynie Aiko głową. Wkrótce ta zaczęła jej tłumaczyć jej nowe zadanie, a Aiko... miała pytanie.
~Tak. I nie. Zmysł sensoryczny nie jest czymś, co wiele osób posiada, ale każda osoba, mniej lub bardziej, jest w stanie wykryć chakrę, zwłaszcza jej duże ilości. Energia natury jest dookoła nas. Wszędzie. Ja nie potrafię wyczuwać chakry, ale potrafię wyczuć energię natury. Można się tego nauczyć. Nie skupiaj się na sensorze, bo może to być ślepy zaułek, ale w mojej opinii może on Ci pomóc ją wykryć. Przypominam. Wykryć! Nic... więcej...~ zdawało się, że ta jedna kwestia była niezwykle istotna dla Hany, by Aiko tylko wykryła chakrę.
Po tym zaś blondynka usiadła i zamknęła oczy. Medytacja. Wyciszenie. Łatwo się mówi. Jednak proces ten nigdy nie jest łatwy. Cichy tupot stópek Hany, gdy ta chodziła dookoła i coś chyba kombinowała. Wiatr gdzieniegdzie szumiący za drzwiami. Odgłos własnego oddechu. Uczucie unoszenia i opadania klatki piersiowej (jakkolwiek płaska by ona nie była). Nie dało się ukryć - medytacja to ciężka sztuka. I gdy zdawało się, że coś wyczuła... poczuła ogrom informacji, który trafił wprost do jej głowy. Ostatni z jej klonów zniknął.
Lotnik starał się tak ustawić, by klon miał jak najmniej kręcenia głową do wykonania. Nie dało się jednak tego kompletnie pominąć. Ten wysłuchał jej uważnie.
-Uznajmy, że rozumiem. - powiedział. -Daj mi chwilę, wyląduję w najbliższym miejscu i się tu udam. Postaram się skierować z nim w miarę możliwości do Azumaru, a w tym czasie ty poinformuj resztę. - powiedział, po czym odleciał kilkadziesiąt metrów dalej, gdzie było trochę przestrzeni między drzewami, gdzie wylądował.
Posiłkując się zmysłem sensorycznym i do ochrony cywila, i do namierzenia lotnika, wkrótce wszyscy się zgromadzili, a lotnik przedstawił się cywilowi, który wciąż jednak bardziej pozytywnie traktował Aiko niż nieznanego mu mężczyznę. A potem... klon zniknął. Tym samym przekazując oryginałowi wszystko to, czego się dowiedział.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 10 733 chakry
Klon 3: 541 chakry
Ostatnio zmieniony 12 lip 2024, 14:34 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

O ile na początku trochę żałowała, że nie będzie miała wsparcia w postaci Fūjina w trakcie ewentualnej konfrontacji ze sprawcą, tak teraz uznała, że w ogólnym rozrachunku wyjdzie im to na dobre. Wyglądało na to, że ten był przygotowany na ewentualność ofiar, czego z kolei ona za wszelką cenę zamierzała uniknąć. Nie sprecyzowała, że ona maskę ma swoją i nie musi korzystać z zapasów mieszkańców - to mogła dogadać z ludźmi, którzy mieli jej towarzyszyć.
Wysłuchała wskazówek od pandy, lekko kiwając głową. Zmysł sensoryczny w istocie był bardzo przydatny i pozwalał na wykrywanie źródeł chakry, toteż przez moment zastanawiała się, czy gdyby zamiast koncentrować się na ludziach próbowała wycelować go w otoczenie, nic konkretnego, dałaby radę wykryć energię natury? Z drugiej strony, Hana słusznie zauważyła, że może być to ślepy zaułek. Musiała zatem spróbować spojrzeć na to z innej perspektywy... takiej, która dotychczas była jej obca.
Zatem próbowała. Stopniowe wejście w stan medytacji okazało się trudniejsze, niż się spodziewała. Zdarzało jej się medytować, choć nie robiła tego często - akurat jej sposobem na wyciszenie się było babranie się w ziemi, przesadzanie kwiatków i podlewanie ich. Próbowała nie myśleć o wietrze, którzy w ciszy panującej wewnątrz pokoju był wyjątkowo słyszalny. Tup, tup, tup... złapała się na tym, że nieświadomie odliczała kroki, które robiła Hana, krążąc dookoła niej. Spokojny wdech nosem, równie spokojny wydech delikatnie uchylonymi wargami. Nagły przypływ informacji jakie zdobył klon sprawił, że niekontrolowanie podskoczyła w miejscu.
Drugi z klonów zniknął. Odnalazł jednego z poszkodowanych w lesie i najpewniej widział sprawcę. Wygląda na to, że w lesie ma wejście do swojej kryjówki - dała znać szybko Hanie, co by biedna nie myślała, że nagłe drgnięcie Yamanaki mogło zwiastować próbę zebrania chakry natury - Eiko-san, ostatni z moich klonów odnalazł w lesie porwanego, który na ten moment jest w towarzystwie jednego z Lotników. Prosił o wsparcie, poszkodowany mężczyzna nie jest w stanie samodzielnie się poruszać - odezwała się głośno, Gdyby kobieta zareagowała, Yamanaka przesłałaby jej przy pomocy telepatii lokację, w której znajdowała się ta dwójka. Zaraz po otrzymaniu odpowiedzi i upewnieniu się, że na tą chwilę nic od niej więcej nie potrzebują, wróciła do prób medytacji. Od początku, cofając się kilka kroków w tył. Czasem to właśnie trzeba było zrobić, żeby móc pójść jeszcze dalej niż poprzednio, żeby osiągnąć jakikolwiek sukces. Spokojny, regularny oddech, na którym nie próbowała się skupiać, choć organizm próbował odruchowo liczyć wdechy i wdechy. Z zamkniętymi oczami próbowała nie myśleć o niczym, kompletnie oczyścić umysł, tak by energia natury była znacznie łatwiej wykrywalna. Zgodnie z tym co mówiła Hana, chakra natury była wszędzie. Próbowała zatem dostrzec ją we wszystkim co ją otaczało.
Szczęśliwie, Lotnikowi nie trzeba było powtarzać dwa razy - czyżby powoływanie się na Fūjina stanowiło klucz do wszystkich drzwi, jakie początkowo mogły wydawać się zamknięte? Udało im się odnaleźć polankę, gdzie ten mógł w miarę swobodnie wylądować, toteż był to czas i na nią - Poinformuję. Dziękuję - skłoniła się lekko w stronę Lotnika, po czym pożegnała się z dwójką i pufnęła, pozostawiając po sobie kłąb dymu.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał10 733 - 0 (Shindenshin no jutsu) = 10 733
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2024, 15:07 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Azumaru

Nie szkodzić害を与えないでください
Tura35/?
RangaA
Każdy może mieć własną opinię. I dotyczyło to zarówno Fūjina, jak i Hany. Jeden był gotowy na ofiary. Wolał być na nie przygotowany. A druga wolała by ta nie skupiała się na zmyśle sensorycznym. Musiała podejść do tego w zupełnie nowy dla siebie sposób. Możliwe, że wręcz nienaturalny. Mimo problemów, powoli Aiko udało się jednak wejść w tryb medytacji, a gdy zdawało się, że coś już było na rzeczy... bah! Informacje od klona. Hana już stała nad nią z piąstką w górze, "panchi" w myślach i dopiero jej telepatia sprawiła, że miękka łapka nie wylądowała na jej główce. Skinęła głową, a następnie blondynka głośno się odezwała. Kobieta wyszła z pomieszczenia obok i skinęła głową. Na moment zniknęła i wyszła ze składanymi noszami, a następnie się pożegnała i wyszła z budynku, a Aiko mogła oddać się medytacji, słysząc jeszcze na zakończenie, jak Eiko krzyczy na kogoś, by jej pomógł. Zdawało się, że poinformowanie jej to była dobra decyzja. Próbowała oddać się medytacji, jednak podejrzenie, że dotyczyło to Steina ciążyło. Utrudniało. Ostatecznie... coś wykryła. Niewielką ilość jakiejś energii w otoczeniu. Ale zanim mogła coś więcej zrobić usłyszała pukanie do drzwi.
-Halo, halo? - usłyszała głos Genjiego.
~Chyba nie mamy więcej czasu.~ powiedziała Hana niezadowolona, podchodząc do Aiko i wręczając jej drewniano-szklaną zabawkę. ~Naładowałam ją chakrą natury. Musisz przeładować ją swoją chakrą i utrzymać ją w balansie z naturą.~ wyjaśniła. ~Chakra jest rozbijana na energię fizyczną oraz psychiczną. Każda z trzech energii, włącznie z naturą, musi być w balansie. Inaczej nie zadziała. I możesz się nią bawić w drodze.~ wyjaśniła, a Aiko miała czas przyjrzeć się zabawce.
Przypominała trochę szklaną fletnię pana, z trzema jednak tubkami, a w środku każdej z nich znajdowała się drewniana kuleczka. Jedna kuleczka zdawała się lewitować tak w 1/3 wysokości przezroczystej tuby, zamkniętej od obu końców drewnem.
~Proszę, nie uszkodź jej. Starszyzna będzie mi smęcić zdecydowanie za długo, jak się temu coś stanie.~ dodała Hana.
Info od MG
Yamanaka Aiko: 10 733 chakry
Klon 3: 541 chakry
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 512
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Azumaru

Szczęśliwie, Eiko nie trzeba było dwa razy powtarzać - wraz z komunikatem od Yamanaki, ta wyszła na zewnątrz i zajęła się problemem Lotnika oraz poszkodowanego cywila. Ponowne wejście w stan medytacji po informacjach jakie otrzymał klon zdecydowanie nie należało do najłatwiejszych. Być może gdyby była minimalnie bardziej wprawiona w tym procesie, mogłaby zapanować nad rozkołatanymi myślami, które zamiast przestać istnieć na ten moment, uparcie krążyły wokół aż za dobrze znanego nazwiska. Szczerze wierzyła, że Sakuragakure wykorzysta informacje jakie zyskali i finalnie dorwie sadystę, który porywał masę ludzi. Wyglądało na to, że się myliła, a ten ponownie dawał o sobie znać w równie wyrafinowany sposób co ostatnio. Jak w ogóle mogła sądzić, że sytuacja się nie powtórzy? To była ich wina. Powinni zakończyć jego żywot w chwili, gdy spotkali się w tej kryjówce.
Mimo to, skupienie na chakrze jaka znajdowała się w otoczeniu minimalnie się powiodło. Być może nawet byłaby w stanie dostrzec więcej gdy nie to, że z zamyślenia wyrwało ją stukanie do drzwi i znajomy głos - był to Genji, poznała po głosie. Wróciła myślami do teraźniejszości i zerknęła na Hanę - Udało mi się coś wykryć! - poinformowała ją natychmiastowo, a w jej głosie dało się słyszeć entuzjazm. Nie trwał on jednak zbyt długo - Chyba, że to mój umysł robi sobie ze mnie żarty - dodała. Niestety, nauka musiała zostać przerwana. Szczerze? Najchętniej kazałaby jej tu zostać, jednak wiedziała, że może jej potrzebować. Plus, nie chciała odbierać możliwości zemszczenia się na człowieku, który niemal zamordował jej brata - Poszkodowany w lesie wspomniał nazwisko, które już słyszeliśmy - odezwała się, nim podniosła się z ziemi. Posłała jej wymowne spojrzenie, wiedząc że ta doskonale będzie wiedziała o kim mowa - Ciekawe, czy nasz stary znajomy ucieszy się na nasz widok - dodała gorzko, nim otrzymała od Hany coś. Delikatnie ujęła przedmiot w dłonie, przyglądając się mu z każdej strony. Czy to było coś, co miało wesprzeć naukę kontrolowania chakry senjutsu? Kiwnęła głową - Dziękuję. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby utrzymać balans - dodała i posyłając jej delikatny uśmiech, podniosła się - Wezmę całą winę na siebie - obiecała, nim podeszła do drzwi i wyszła na zewnątrz. W międzyczasie puściła sygnał do Hiro, że czeka ich wycieczka i jego wsparcie będzie tam niezwykle cenne.
Kiedy wyszła przed prowizoryczny szpital, rozejrzała się, starając się policzyć ile osób poza samym Kapitanem zgłosiło się do pomocy. W międzyczasie próbowała przy pomocy zmysłu sensorycznego oszacować ilości ich chakry. Nim zaczęła mówić, odchrząknęła bezgłośnie i odczekała chwilę, aż wszyscy zwrócą na nią uwagę.
- Moje klony wróciły ze zwiadu i wygląda na to, że udało im się namierzyć miejsce przebywania porwanych osób. Pomiędzy klifami znajduje się jaskinia otoczona barierą, za którą znajdują się nieruchome źródła chakry, najprawdopodobniej należące co cywili, co wnioskuję po ich wielkości- zaczęła - Stąd pierwsze pytanie - kto potrafi przy pomocy chakry przykleić się do podłoża i poruszać po pionowych powierzchniach? Bez tego obawiam się, że dotarcie do tego miejsca będzie znacznie utrudnione o ile nie niemożliwe - wyjaśniła powód zadania tego pytania, po czym przebiegła wzrokiem po osobach, chcąc oszacować kto potwierdził zdolność Ki Nobori no Shugyō - Drugi klon z kolei natknął się w lesie na jednego z porwanych oraz osobę, która najpewniej go tam doprowadziła. Może być to sprawca... lub jeden ze sprawców, niestety, nie udało mi się ocenić, jak liczna jest grupa odpowiedzialna za porwania. Podążając dalej, mój klon dotarł do stawu, w którym zniknęła podejrzana osoba. Przypuszczam, że jest to portal połączony w jakiś sposób z jaskinią ukrytą w klifach... być może sprawca traktuje to drogę ucieczki lub sposób na wypuszczanie osób, które zakończyły swój udział... - poruszyła palcami w geście cudzysłowu -... w eksperymentach. O ile dobrze pamiętam, kilkoro z poszkodowanych znaleziono właśnie tam - zerknęła w stronę Genjiego, bowiem to od niego otrzymała tą informację - Poszkodowany odnaleziony w lesie wymówił nazwisko, które niestety jest mi znane. Być może sprawca inspirował się jego dokonaniami, a być może to on we własnej osobie. Doktor Stein to człowiek ze znakomitą kontrolą chakry, dodatkowo posługuje się szybkopostępującymi truciznami z którymi styczność to niemal pewne ryzyko śmierci, stąd konieczność zabezpieczenia siebie przy pomocy masek gazowych. Jak wiele ich posiadamy? - zapytała, nim przeszła do kolejnego punktu - Kolejnym utrudnieniem jest to, że w miejscu w którym się znajduje, znajdują się dodatkowo porwani cywile. Oznacza to, że musimy być ostrożni, by nie zostali zranieni rykoszetem. Żadnych wybuchów, podpaleń, zawalenia jaskini, takie rzeczy absolutnie nie wchodzą w grę - oznajmiła stanowczo. To musiało być jasno powiedziane. Szczęśliwie, Fūjin który miał nieco inne zdanie w tym temacie nie był obecny, by wtrącić swoje "ale" - Wiemy, że są dwa wejścia do kryjówki, powinniśmy podzielić się na dwie grupy. Jedna zabezpieczy okolicę jeziora, w razie gdyby sprawca próbował ewakuować się tym wyjściem. Oczywiście wyślę tam klona, jednak z racji że to tylko klon, nie polegałabym na nim zbytnio, bo w każdej chwili może zniknąć - zmarszczyła lekko brwi, wyraźnie niezadowolona z tej wady cienistych klonów. Zerknęła w stronę Hiro (gdyby rzecz jasna tu był) - Hiro-kun, mógłbyś udać się do lasu również? Nałożę na Ciebie Sakura fūin, żeby obie grupy pozostały w kontakcie. To taka pieczęć, która umożliwia połączenie telepatyczne niezależnie od odległości - dodała szybko, domyślając się, że zgromadzone tu osoby nie mają pojęcia o czym gadała Yamanaka - W razie potrzeby będziesz mógł złapać go przy pomocy Denki Shibari - zasugerowała. Czy będzie to konieczne? Otóż... tego nie wiedziała, niestety. Zerknęła w stronę Genjiego spokojnym, ale poważnym wzrokiem - Kapitanie Genji, czy osoba która nałożyła barierę na pomieszczenia pod pokładem twojego statku może spróbować przeanalizować barierę, która otacza kryjówkę sprawcy? Niestety obawiam się, że moja znajomość z tego zakresu jest niewystarczająca - posłała mu myśl telepatyczną i gdyby Kapitan wyraził zgodę oraz wskazał na osobę która była za to odpowiedzialna, Yamanaka przy pomocy telepatii przesłała mu wszelkie wspomnienia na temat barier zebrann z obu klonów. Być może udałoby się ją zdjąć? A reszta planu? Reszta zależała od tego co ustalą.
Pełna specjalizacjaShintenshin no Jutsu
SenninIryō Ninjutsu | Shintenshin no Jutsu
Styl walkiIryūgiri A
Oryginał10 733 - 0 (Shindenshin no jutsu) = 10 733
Sensor24 metry | 1000 metrów
Przyzwane zwierzęta
► Pokaż Spoiler | Hiro
Hiro (ヒロ)
GatunekRessāpanda ♂
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyNinjutsu B | Doton A | Sen no Ichigeki A | Raiton S
Siła5
Szybkość7
Wytrzymałość5
Refleks7
Siła woli7
Kontrola Chakry9
Ilosc chakry10 000 E: x | D: 5 | C: 30 | B: 150 | A: 375 | S: 1000
Hiro to... dosyć ciekawy przypadek. Na pierwszy rzut oka, słodki i rozkoszny, w końcu to czerwona panda, nie może więc być inaczej. Przy bliższym poznaniu, cóż... jest całkowitym przeciwieństwem swojej bliźniaczej siostry.
Do dłuższego kontaktu z Hiro potrzeba anielskiej cierpliwości i dużej porcji wyrozumiałości. Niewieloma rzeczami się przejmuje. Ale... tak naprawdę niewieloma. Na wszystko ma czas, wszystko będzie dobrze, ale po co ty się w ogóle czymkolwiek stresujesz, chodź najpierw zjemy coś smacznego i zagramy partyjkę - takie podejście do życia ma Hiro i nic nie zapowiada, by jego nastawienie się zmieniło.
Jest smakoszem. Szczególnie upodobał sobie teryiaki i nigiri - za dobrze przyrządzone potrawy jest w stanie zrobić wszystko, o co się go poprosi. Nawet ruszy do walki i użyczy swoich umiejętności! Choć trzeba przyznać, że od walki zdecydowanie woli hazard - oskarżony o uzależnienie, kategorycznie zaprzecza, tłumacząc się, że po prostu ma takie hobby i lubi machnąć sobie partyjkę pokera czy mahjonga... albo dwie... albo pięćdziesiąt.
Ciekawostka - kompletnie nie umie przegrywać; gdy to się stanie, rzuca kartami i oskarża swojego partnera o kantowanie.
Podobnie do swojej siostry, podczas używania Sakki staje na tylnych łapkach, przednie unosząc wysoko do góry. Ah, no i jak to zwykle stwierdza, robi "piorunujące wrażenie" - w wolnym tłumaczeniu, jest użytkownikiem raitonu.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Mitsutama no Jutsu | Ball of Light Technique // standardowy za turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Raiton E // Denki no Zenshin | Electric Advance // standardowy na turę
Raiton E // Kanden Shi | Electrocute // standardowy
Raiton C // Raiton: Denki no te | Lightning Release: Electric Hand // różny
Raiton B // Gian | False Darkness // dwukrotny
Raiton B // Raiton: Jibashi | Lightning Release: Electromagnetic Murder // różny
Raiton A // Denki Shibari | Electric Bind // standardowy dla małej, podwójny dla dużej
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton D // Chika Hitoku | Earth Release: Underground Hiding // standardowy
Doton C // Doton: Chikyū Sōzō | Earth Release: Earth Creation // różny
► Pokaż Spoiler | Hana
Hana ( 花 )
GatunekRessāpanda ♀
RozmiarŚredni
Posiadane dziedzinyFūinjutsu A | Kōshōken A | Doton S | Ninjutsu S | Katon S |
Siła5
Szybkość8 | 12
Wytrzymałość6 | 8
Refleks7 | 11
Siła woli9
Kontrola Chakry10
Ilosc chakry15 000 E: x | D: x | C: 20 | B: 100 | A: 250 | S: 500
Hana to taki typ najlepszej przyjaciółki. Nie sposób odmówić jej uroku, typowego dla gatunku - przy czym jest dużo łagodniejsza i mniej "narwana" od innych, czerwonych pand. Rzadko kiedy się denerwuje, do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Jest cierpliwa - ta cecha sprawiła, że jest w stanie koegzystować z innymi szopowatymi, ze swoim bratem na czele - ba, całkiem nieźle się dogadują! Lojalna - za bliskimi gotowa skoczyć w ogień. Pomimo dobrego serduszka i łagodności, nie nadstawia jednak drugiego policzka; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi stanąć na tylnych łapkach i pokazać, że nie da sobie w pyszczek dmuchać. Zdecydowanie jednak jest zwolenniczką pokojowych rozwiązań i nie toleruje bezsensownego rozlewu krwi czy nieuzasadnionej agresji.
Hanę cechują niespotykana wyrozumiałość i troska w stosunku do samego powiernika jak i innych zwierząt paktu. Gdy uważa, że ci postępują źle, nie omieszka się o tym wspomnieć; zaraz po tym poklepując łapką po plecach. Potrzebujesz przytulenia? Jest zawsze gotowa do użyczenia swojego futerka! Gotowa byłaby spędzić na rozmowie godziny, gdyby nie to... że jest niema.
Podczas korzystania z techniki Sakki, staje na tylnych łapkach - wydaje jej się, że jest wtedy groźniejsza.
Jako pierwsza przedstawicielka paktu z szopami, opanowała techniki senpo.
Techniki zwierzęcia
Genjutsu E // Genjutsu Kai | Genjutsu Dissipation // Standardowy
Ninjutsu E // Bunshin no Jutsu | Clone Technique // Standardowy za klona
Ninjutsu E // Henge no Jutsu | Transformation Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Kawarimi no Jutsu | Body Replacement Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu E // Nawanuke no Jutsu | Rope Escape Technique // Standardowy
Ninjutsu E // Sakki | KILLING INTENT // -
Ninjutsu E // Suimen Hokō no Gyō | Water Surface Walking Practice // Standardowy na turę
Ninjutsu C // Gyaku Kuchiyose no Jutsu | Reverse Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu C // Kuchiyose no Jutsu | Summoning Technique // standardowy
Ninjutsu B // Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique // standardowy
Ninjutsu A // Kumoshin no Jutsu | Cloud Transport Technique // dwukrotny
Ninjutsu A // Chakura Tensō no Jutsu | Chakra Transfer Technique // przekazywana Chakra
NINJUTSU S // SENPŌ: CHAKURA TENSŌ NO JUTSU | SAGE ART: CHAKRA TRANSFER TECHNIQUE // PRZEKAZYWANA CHAKRA
Doton E // Dojō: Shukufuku | Blessing of the soil // standardowy na turę
Doton C // Doton: Doryūheki | Earth Release: Earth-Style Wall // standardowy
Doton A // NENTSUCHI OTOSHIi | STICKY EARTH DROP // standardowy
Katon E // Kaen | Flame // standardowy
Katon E // Taiyō Sesshoku | Touch of the sun // standardowy na turę
Katon B // Katon: Karyu Endan | Fire Release: Fire Dragon Flame Bullet // dwukrotny za turę od jednego smoka
Katon S // Katon: Gōenka | Fire Style: Flame Flower // standardowy od 5 kul
Fūinjutsu A // Kekkai Shihō Fūin | Four-Corner Sealing Barrier // standardowy na turę od osoby
Użyte techniki
► Pokaż Spoiler
Seishin Kabe | Mental Wall精神壁
KlasyfikacjaNinjutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieSmok → Małpa → Szczur → Koń → Ptak → Smok → Wół
KosztZależny od rangi techniki
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 8, Fūinjutsu B, Sennin Ninjutsu
DodatkoweTechnika kosztuje 15 PT
Technika stworzona w celu zablokowana dostępu do sekretów jakie skrywa nasz umysł. Jest ona bezpośrednią kontrą na różnorodne techniki umysłowe, chcące przejąć nad nami kontrolę lub wydobyć jakoś informacje. Zakładanie takiej blokady przez użytkownika tej techniki ma dwa etapy. Pierwszy z nich, to przygotowanie na kawałku papieru odpowiedniej pieczęci. Nie jest ona wielka, mająca zaledwie wymiary 5x5 cm. Do jest stworzenia wymagana jest oczywiście znajomość Fūinjutsu. Drugim etapem, jest złożenie pieczęci do techniki oraz uformowanie z chakry wewnątrz nas swego rodzaju “bariery” wokół mózgu. Nie ma to jednak żadnego wizualnego efektu. Taka bariera nie jest jednak stała, dlatego potrzebna jest nam pieczęć. Przykładając karteczkę do tyłu naszej głowy i przelewając do niej dużą ilość chakry, naszkicowana pieczęć przechodzi na skórę użytkownika (najczęściej włosy ją zasłaniają) i jest mechanizmem podtrzymującym barierę wokół umysłu, nawet kiedy stracimy przytomność. Kiedy bariera zostanie raz złamana, należy ją nałożyć ponownie.

Siła bariery jest zależna od ilości chakry, jaką w nią wlejemy:
 • Poczwórny koszt D - bardzo słaba bariera, zdolna do zablokowania jedynie jakichś amatorskich technik przeszukiwania myśli.
 • Poczwórny koszt C - przeciętna bariera, zdolna częściowo ograniczyć dostęp jedynie do paru najważniejszych dla nas wspomnień jakie to sami wybieramy podczas jej nakładania.
 • Poczwórny koszt B - silna bariera, sprawiająca już generalne problemy przy przeszukiwaniu umysłu użytkownika. Np. Saiko Denshin jest w stanie odkryć mniej więcej 50% wspomnień, natomiast reszta jest ukryta za barierą jaką wpierw należy zniszczyć.
 • Poczwórny koszt A - jedna z silniejszych i najbardziej popularnych barier, całkowicie blokująca dostęp do naszego umysłu. Najsilniejsze techniki infiltracji jednak dalej są w stanie się przez nią przebić, bez potrzeby wcześniejszego jej zdejmowania. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu A.
 • Poczwórny koszt S - najsilniejsza możliwa bariera umysłowa przy wykonaniu tej techniki. Nie da się dostać do umysłu nawet najlepszymi istniejącymi technikami infiltracji go, bez wcześniejszego jej zniszczenia. Co samo w sobie również nie jest takie proste. Aby założyć tą barierę, wymagane jest Fūinjutsu S.
Ostatecznie to MG ustala jak bardzo efektywna jest taka bariera w zależności od różnych czynników, jak np. stan emocjonalny osoby czy jej Siła Woli.

Posiadając atut Sennina Fūinjutsu jesteśmy w stanie nakładać taką barierę na inne osoby. Koszt jest jednak wtedy Sześciokrotny.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu wymogi kontroli chakry są zmniejszone o 1.
Posiadając Specjalizację w Fuinjutsu jesteśmy w stanie nałożyć pieczęć bez potrzeby wcześniejszego przygotowania pieczęci na kartce. Wystarczy zwyczajnie przyłożyć dłoń we właściwe miejsce i przelać chakrę.
Posiadając Shintenshin no Jutsu można traktować wymogi Ninjutsu w tej technice jako wymogi Shintenshin no Jutsu. Więc żeby opanować tę technikę można mieć Sennina Shintenshin no Jutsu, zamiast Sennina Ninjutsu, a zamiast Specjalizacji Ninjutsu można mieć Specjalizację w Shintenshin no Jutsu.
Shindenshin no Jutsu | Mind Body Transmission Technique心伝身の術
KlasyfikacjaShintenshin no Jutsu, Przepływ Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy za każdą osobę na turę
ZasięgZależny od rangi Shintenshin no Jutsu
Ranga Shintenshin no JutsuZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
D50 m100 m
C125 m250 m
B250 m500 m
A500 m1000 m
S1000 m2000 m
Wymagania---
Technika telepatii, która umożliwia wysłanie dowolnej osobie wiadomości a także odsłuchanie jej odpowiedzi. Wiadomość może dodatkowo zostać "wzmocniona" poprzez obrazy oraz emocje.

Istnieje możliwość udostępnienia zdolności innemu shinobi za pomocą dotyku; samemu kontrolując, z kim łączność zostanie nawiązana.

Istnieje specjalne urządzenie, które pozwala na połączenie się z masową liczbą osób a także na bardzo duże odległości. Należy jednak pamiętać, że zarówno połączenie się z większą liczbą osób, jak i na ogromne odległości jest obciążające dla organizmu Yamanaki - zwiększa ciśnienie krwi, wywołuje osłabienie, w najgorszych przypadkach omdlenie.

Posiadając Rangę B w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z trójką osób.
Posiadając Rangę A w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z piątką osób.
Posiadając Rangę S w Shintenshin no Jutsu można połączyć się maksymalnie z siódemką osób.
Posiadając Specjalizację w Shintenshin no Jutsu by połączyć się z masową liczbą osób nie potrzeba dłużej specjalnego urządzenia. Wymagana jest za to Kontrola Chakry na poziomie 10.
Atuty
► Pokaż Spoiler
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Zasięg:
Bez pieczęci: 24 m
Z pieczęcią: 1000 m
SurvivalAtut nabyty
Postać posiada wiedzę niezbędną do przetrwania w dziczy. Wie, gdzie szukać schronienia, jakie rośliny są jadalne czy choćby jak rozpalić ogień.
TolerancjaAtut nabyty
Postać w wyniku różnych doświadczeń zyskała zwiększoną odporność na różne warunki pogodowe i ich zmienność. Dzięki temu lepiej znosi mrozy czy upały, nawet jeśli nie są one naturalne dla jego miejsca urodzenia.
Sennin ShintenshinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
Sennin Iryō ninjutsuAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
DōhaiAtut nabyty
Pierwszy atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut ma większą wprawę w nauczaniu innych ludzi, dzięki czemu robi to efektywniej. Jest w stanie pomóc im w treningu dziedzin do poziomu o 2 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu o 3 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Dōhai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu B, zaś z Wytrzymałością 10 - Wytrzymałości 7. Również od tego momentu, osoba posiadająca ten atut jest w stanie uczyć innych ludzi swoich atutów nabytych oraz swoich technik prywatnych, tak długo, jak nie są one wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma możliwości ich nauczania.
SenpaiAtut nabyty
Drugi już atut na wymarzonej ścieżce nauczyciela. Osoba posiadająca ten atut pomogła już nie jednej osobie przy treningu ich zdolności i jest w stanie umiejętnie wskazać błędy jakie druga osoba popełnia. Senpai jest w stanie pomóc innym w treningu dziedzin do poziomu o 1 niższego od ich aktualnego i treningu atrybutów do poziomu również o 1 niższego, od ich aktualnego. Przykładowo, Senpai z Suitonem S, może komuś pomóc w nauce maksymalnie Suitonu A, zaś ten z Wytrzymałością 10 - w nauce Wytrzymałości 9. Wciąż może nauczać innych swoich atutów nabytych oraz technik prywatnych, które nie są wspomaganiami. Może także nauczać innych technik ozwojowanych, nawet jeśli sam zwój gdzieś zaginął. Nie dotyczy to jednak technik będących wspomaganiami. Bez posiadania tego atutu nie ma takiej możliwości.

Bardziej konkretne informacje co do nauczania można znaleźć w tym temacie.

By wykupić ten atut należy posiadać wcześniej wykupiony atut Dōhai.
Ulepszony zmysł Smak i SłuchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Smak - wzmocnienie tego zmysłu, choć nie posiada zastosowania stricte bojowego, pozwala natomiast niemalże od razu rozpoznać skład czegokolwiek co tylko spróbujemy, a także określić, czy będzie to miało pozytywny, czy negatywny wpływ na użytkownika. Nawet, jeśli trucizna nie posiada smaku sama w sobie, tak osoba, z tym wzmocnieniem wyczuje, że w napoju czy potrawie jest coś więcej, co wpłynęło na smak. Dodatkowo, jest w stanie jasno określić, składniki potraw.
Jednoręczne składanie pieczęciAtut nabyty
Z różnych przyczyn shinobi może mieć zajętą rękę. Jednakże ninjutsu wymagają z reguły wykorzystania pieczęci. Postać z tym atutem jest w stanie pogodzić i jedno, i drugie mogąc składać pieczęci tylko i wyłącznie jedną ręką.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tako no Kuni - Kraj Latawców”