• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Szlak kupiecki

Jest to kraj, jakiemu wszyscy by mogli pozazdrościć. Nie można o nim powiedzieć praktycznie żadnego złego słowa. Ludzie tam przeważnie żyją w luksusach, a bieda jest tam czymś rzadkim. Większość osób skupia się na handlu, jak się można domyślić, i czeka ich tam tylko zysk. Jedyne co moralnie może być kwestionowane, to fakt, że chodzą pogłoski, iż można tam kupić wszystko. Łącznie z ludzkim życiem. Leżące w centrum Nowe Kontynentu państwo, może się bez większego problemu pochwalić idealną pozycją do rozwoju swojego handlu. Dzielące z 9 krajami granicę Królestwo Kupieckie, pozornie nie zdaje się zbyt przyjaznym miejscem z racji na swoje “piaszczyste” tereny. Nie byłoby przesadą nazwanie państwa jedną, wielką i gorącą pustynią - jednak bardziej przyjazną do życia niż Kaze no Kuni czy Sabaku no Kuni.
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Poszło w miarę szybko. Bieg (kulawy bo kulawy) do dorożki nie okazał się 100% dobrym pomysłem, jednak ostatecznie wyszło całkiem dobrze. Sereza i Sakura teraz były w środku pojazdu, który leżał teraz na boku. Kobieta zaczęła się zbierać po niezbyt miękkim lądowaniu. Z pozytywów, jej klientce nic się nie stało. Mirai jęknęła, poprawiając się. Zauważyła przy okazji tą książkę co sobie wypożyczyła z biblioteki - teraz już nieco poobijaną.
"Mam nadzieję, że te brudasy mają trochę kasy, by pokryć karę w bibliotece. W ogóle czy pracownice przyjmą wyjaśnienie "zostaliśmy zaatakowani przez bandytów i kryształowego smoka"?"
Dobra, dość rozmyślania na temat książki, bo są ważniejsze rzeczy na głowie. Jikagan pozwolił jej dostrzec, że Sakura zamierzała otworzyć klapę, która znajdowała się na dachu dorożki. To co Sereza ujrzała na zewnątrz, mogło nieco zmartwić Sakurę - jej bagaż porozwalany, ciuchy pobrudzone (a może nawet i podarte), kosmetyki pewnie też poniszczone... No tragedia. Chociaż może jak przeżyją to spotkanie z napastnikami, to okaże się, że może warto było przeżyć kosztem takich strat materialnych. W każdym razie, w ciągu najbliższych 3 sekund nic niepokojącego nie miało się wydarzyć na zewnątrz, więc równie dobrze mogły się stąd wydostać. A poza tym, to ściany dorożki ograniczały jej wizję, więc na zewnątrz powinna widzieć więcej - a więc i przewidywać przyszłość ciut lepiej. Dlatego też Mirai pozwoliła Sakurze otworzyć klapę, postanowiła ją chwilowo powstrzymać.
- Poczekaj chwilę przed wychodzeniem. Ja pierwsza zerknę. - Powiedziała, wychylając głowę i rozglądając się po okolicy z aktywnym Dojutsu. Chciała zobaczyć, stan walk na zewnątrz i zobaczyć co konkretnie babka na smoku robi. Jeśli było w miarę bezpiecznie, to mogły się stąd wyczołgać.
Info
Chakra: 5100-75(Chikai Mirai)=5025
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Asoko Janai | Not over thereあそこじゃない
KlasyfikacjaGenjutsu, Iluzja wzrokowa
PieczęcieKrólik → Dzik→ Ptak
KosztStandardowy
Zasięg20 metrów
Iluzja jednego ruchu. Polega ona na tym, że przeciwnik widzi obraz tego, że wykonujemy ruch, którego w rzeczywistości nie wykonujemy. Oczywiście podczas procederu wykonujący przestaje być widoczny, a w jego miejsce powstaje dokładna kopia z tym tylko, że tak jak napisano na początku - na czas jednego ruchu. Przykładowo, można wziąć kunai i rzucić go w stronę przeciwnika, iluzja sprawi, że przeciwnik widzi jak rzucany jest on w innym kierunku albo np, obracany w dłoni. Oczywiście, w momencie kiedy kunai opuści dłoń rzucającego to ten natychmiast się pojawi lecący w kierunku oponenta. By złapać cel w technikę, musi ona widzieć moment rzucania jutsu.

Posiadają rangę A w Genjutsu: nie trzeba składać pieczęci.
Posiadając Sennina w Genjutsu: możliwe jest stworzenie obrazu innej postaci wykonującej ruch.
Sposoby wyjścia
 • Techniki rozpraszania iluzji
 • Siła Woli 7+
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura17/?
RangaB
Sakura pozwoliła Serezie ruszyć pierwsza na zewnątrz, trochę skołowana i oszołomiona. Chyba nawet krew jej leciała z łuku brwiowego. Coś, co ochraniana dziewczyna (która to wspomniane rany miała) mogła nie uznać, za pełen sukces. Mirai wyczołgała się i rozejrzała. Z miejsca, w którym była, przyszłość za wiele jej nie mówiła. Z odgłosów natomiast wydawało się, że wojujący duet miał jakieś problemy z walką, bo bardziej oni jęczeli i stękali, choć stanowili jakąś walkę. Z tego co widziała, piach dookoła dorożki zaczął się zbierać, także przed nią samą, chcąc chyba ją przykryć jakąś piaskową kopułą, być może dokładniej chroniąc dziewczyny (lub to, co według duetu z nich zostało), gdy oni sami będą mierzyć się z kobietą. Kątem oka (i kątem przyszłości jednocześnie) dostrzegła jednak spory kryształ, przypominający dziwny krzew kolczasty, który wystawałby jednak poza jej ograniczoną dorożką wizję. I kopułę piaskową, która opadała, jakby pozbawiona nagle chakry.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 5 025 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Chikai Mirai-11/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Po jękach i stękach to Sereza mogła jedynie uznać, że trójka postanowiła że dalsza walka nie ma sensu, a ich konflikt można rozwiązać korzystając z innej metody. Dobrze, że Sakura była pełnoletnia, bo lepiej by dzieci takich rzeczy nie oglądały. No, ale ten wyimaginowany scenariusz był praktycznie niemożliwy. Teraz już inna osoba prowadziła tą przygodę, więc szansa na to, że misja nagle przerodzi się w orgię spadła do "jest szansa że to odjebie" do "szansa jest zbyt niska, ale nigdy zerowa". No dobra, dość myślenia o tym, trza się wziąć do roboty.
- Zostań tu. Jeszcze niedługo i będzie spokój. - Powiedziała Sakurze, a sama się wygramoliła z przechylonego wozu. Sytuacja wskazywała, że obecnie "ludzie Uzumakich" przegrywali z tajemniczą napastniczką na kryształowym smoku. Dlatego Mirai postanowiła się do nich udać. Głównym powodem było już bardziej zainteresowanie się własnym losem, bo zastanawiała się też przez chwilę, czy nie zostać w wozie i tego nie przeczekać. Jeśli jednak tamta dwójka się przekręci, to kryształowa dziunia znowu się rzuci na Serezę i Sakurę, a od tego byłoby przekichane. Dlatego właśnie spróbuje się dowiedzieć, co się dzieje za górką i może im pomóc, jeśli będzie co zbierać. Zobaczyła jednak, że w pobliżu jest spory kryształ, przypominający dziwny krzew kolczasty, co zaczęło ją martwić. Skoro ich przeciwniczka strzela kryształami na lewo i na prawo, to lepiej było nie ryzykować, dlatego podeszła do niego z aktywnym Hien i spróbowała zniszczyć. A co jeśli to zagrozi Sakurze? Wtedy to cała ta przygoda okaże się do dupy, bo Mirai nic nie zarobi. A kasy potrzebowała. Powinna sobie znaleźć lepsze źródło zatrudnienia niż takie, w którym grozi jej śmierć i zbity tyłek. No, a jak pozbędzie się tego małego zagrożenia, to idzie dalej do znajomych Sakury. Nie zapominajmy o tym.
Info
Chakra: 5025-75(Chikai Mirai)-150(Hien)=4800
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Hien | Flying Swallow飛燕­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęciePieczęć Konfrontacji
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa broń
Wymagania---
Chakra nie służy jedynie do wzmocnienia własnego ciała, ale również oręża w rękach ninja. Poprzez nasycenie ostrza broni własną energią, ninja jest w stanie wydłużyć je własną chakrą o 10 centymetrów.

Osoby mające wprawę w technikach żywiołowych (otwarta dziedzina na D) są w stanie dodatkowo jeszcze bardziej wpłynąć na osiągi własnej broni, poprzez wzbogacenia ów aury posiadaną chakrą jednego z pięciu podstawowych elementów. Każdy z nich wpływa na ostrze w inny sposób sprawiając, że ta sama technika w rękach różnych osób może mieć zupełnie inne efekty. By wzmocnić broń w ten sposób, należy mieć Kontrolę Chakry na poziomie 7 bądź wyższym.
 • Katon - broń pokrywa się ognistą powłoką, parzącą przeciwnika przy udanym trafieniu, zadając tym samym dodatkowe rany.
 • Fūton - broń jest ostrzejsza niż zazwyczaj, będąc w stanie przebić się przez skałę czy ciąć metal bez względu na to, z jakiego materiału sam został wykonany.
 • Raiton - broń pokryta zostaje błyskawicami skaczącymi po ostrzu, które powodują drętwienie kończyny przy udanym trafieniu.
 • Suiton - broń zostaje pokryta milimetrową warstwą wody znajdującej się w ciągłym ruchu. W przypadku udanego trafienia, pogłębia ona rany, rozrywając dodatkowo tkanki przeciwnika.
 • Doton - broń ciemnieje, nabierając bardziej ziemistego koloru, stając się przy tym wytrzymalszą, zdolną przetrzymać ataki, jakie w normalnych okolicznościach mogłyby ją zniszczyć bądź uszkodzić.
Powłoka utrzymuje się tak długo, jak znajduje się w rękach shinobi, oraz przez krótki moment po jej wypuszczeniu. Pozwala to chociażby na miotnięcie bronią w przeciwnika z zachowaniem wszystkich właściwości techniki, nim chakra na dobre przestanie krążyć w obiekcie.

Posiadając rangę S w Ninjutsu można pominąć pieczęć kumulując chakrę tyle czasu, ile zajęłoby jej złożenie.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2024, 16:38 przez Mirai Sereza, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura18/?
RangaB
Sakura, słysząc polecenia Serezy skinęła lekko głową i syknęła z bólu. Zdaje się, że cała ta wywrotka w powozie trochę ją poturbowała. Schowała się trochę głębiej, a Mirai... mogła działać. Podeszła ostrożnie, zyskując większą wizję i widziała akurat moment, jak spomiędzy rąk kryształowej kobiety zaczyna rozrastać się... wspomniany kryształowy "krzak". Jeden z mężczyzn odskoczył wysoko w tył, zapewne wspierany chakrą, gdy drugi próbował zablokować to piaskową ścianą. Nieustanne jednak ataki wciąż rozrastającego się kryształu sprawiły, że te zaczęły omijać jego defensywę oraz przebijać się przez tą przestawioną. Gdy go trafiły... no przypominał raczej jeża, którego kolce zamiast być na zewnątrz weszły w środek jego ciała okrutnie go raniąc. Czy przeżył? Jak z orgią - szansa jest niska, ale nigdy zerowa. Z powietrza zaś jeden z ich sojuszników posłał we wroga kilka strzał, jednak kryształ rozrósł się zasłaniając kobietę i lekko je przekierowując, dając jej także więcej czasu na reakcję, a Serezie... na sprawdzenie kryształu. Skubany był wytrzymały. Hien co prawda mogło je trochę uszczerbić, jednak z jej siłą... no niezbyt. Większym problemem było to, że widziała już jak ten kryształ się rozrasta, a kobieta, wciąż utrzymując jedną pieczęć spojrzała za chwilę (bo widzenie przyszłości) na Mirai, która stała w pobliżu kryształu, który w niedalekiej przyszłości miał zaatakować także i ją.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 4 800 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Chikai Mirai-12/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Niestety Sereza średnio mogła pomóc Sakurze w kwestii medycznej. Sama się na tym niezbyt znała (może pouczy się trochę w przyszłości, patrząc jak na razie jej przygody idą. Tyle zranień, obić, zaraz Mirai będzie miała tyle blizn że zaraz normalnie kompleksów dostanie. Bo na pewno nie chciałaby takich blizn komukolwiek pokazywać i by musiała to non stop ukrywać, by pewnie o tym myślała i się martwiła i jeszcze by załamania dostała. No dobra, ale płakać nad stanem swojego ciała będzie później, teraz to chociaż trzeba uratować swój tyłek. Sereza wypełzła z dorożki i się rozejrzała. No faktycznie, kryształowa babka radziła sobie bardzo dobrze, na tyle że rozwalała "ludzi Sakury" (będzie na pewno musiała sobie to z nią wyjaśnić). Jednak sytuacja była kiepska i trzeba było działać. Sereza dostrzegła, że przeciwniczka miała obrócić głowę i spojrzeć w jej stronę. A to by oznaczało, że kryształ by się rozrosnął i zranił kapłankę, co by jej się bardzo nie podobało. Tak więc złożyła pieczęci (a żeby mieć obie ręcee wolne musiała na chwilę puścić miecz, co powinno anulować Hien niestety) i użyła na przeciwniczce Genjutsu Hebinrami. To powinno chwilowo odwrócić jej uwagę od Mirai. Mogło się na przykład pojawić stado ptaków po drugiej stronie kryształowej przeciwniczki - co na pewno by odwróciło jej uwagę, bo gdzie stado ćwierakących ptaków na pustyni? W międzyczasie Sereza postanowiła wykorzystać ten moment zaskoczenia by sięgnąć po posiadany przez nią średni zwój z zapieczętowanym Bakuryūgeki , by wystrzelić go w lukę w obronie przeciwniczki. Bo jeśli widziała Serezę, to znaczy, że nie zasłoniła się kryształem od tej strony i powinna być wciąż wrażliwa na ataki. Tak więc Mirai sięgnęla po zwój, otworzyła go i posłała ognistą głowę smoka w stronę przeciwniczki. Nawet jeśli zdoła się ochronić przed atakiem, to może da to szansę jednemu z pomagierów Sakury, by się postarał i coś zrobił, by zaimponować pracodawczyni. A i jak Sereza skończy to chwyci znowu swój miecz, bo lepiej go trzymać niż nie.
Info
Chakra: 4800-75(Chikai Mirai)-150(Hebinrami)-0(Bakuryūgeki)=4575
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Hebiniramiへびにらみ
KlasyfikacjaGenjutsu, Iluzja wzrokowa
PieczęciePtak→ Smok→ Pies
KosztPodwójny
Zasięg20 metrów
Bardzo szybka iluzja, która pozwala na krótką chwilę rozproszyć ofiarę i tym samym ukryć nadchodzący atak. W genjutsu zostaje stworzony losowy obraz, który jest na tyle specyficzny, że nawet pomimo oblicza walki, ofiara musi zwrócić na niego swoją uwagę. Mogą to być na przykład właśnie rozkwitające kwiaty, albo lecący gdzieś obok twarzy ptak. Może to być również dźwięk, na przykład trzask patyka. Osoby posiadające Instynkt niebezpieczeństwa albo refleks na poziomie co najmniej 8 zazwyczaj są w stanie w porę zareagować na zagrożenie, od którego ich uwaga uciekła.

Posiadają rangę A w Genjutsu: nie trzeba składać pieczęci.
Posiadają Specjalizację w Genjutsu wymagany refleks do zareagowania jest o 1 większy.
Posiadają Senina Genjutsu można stworzyć nawet trzy obrazy rozpraszające, co może bardziej zdekoncentrować przeciwnika.
Sposoby wyjścia
 • Techniki rozpraszania iluzji
 • Siła Woli 7+
Bakuryūgeki | Exploding Dragon Strike爆龍撃
KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
PieczęcieSmok → Szczur → Tygrys → Małpa → Pies (zapieczętowanie)
KosztStandardowy za zapieczętowanie
Zasięg25m dla małego zwoju, odpowiednio większe dla większych zwojów (więcej w opisie)
WymaganiaMinimum mały zwój
Technika pieczętująca ogień. Bez względu na jego pochodzenie - czy to będąc pochodną bądź skutkami technik Katonu, czy napalając ogniem w kominku, ninja jest w stanie zapieczętować płomień w zwoju nadając mu nie tylko nowych właściwości, ale też kształt. Zwój po rozwinięciu wystrzeliwuje we wrogów głowę smoka. Ta jest szeroka na 30 centymetrów, a po wypuszczeniu zostawia za sobą płomienny ogon. Po opuszczeniu swojego "pojemnika" zmierza w kierunku wrogów. Nawet jeśli wypuszczona jest nieskierowana konkretnie w stronę celu, smok jest w stanie skorygować lot. Podczas przemieszczania się nie zwraca jednak uwagi na potencjalne przeszkody. Smok zajmuje wszystkie sloty zwoju. Każdy zajęty slot oznacza 5 metrów zasięgu techniki (czyli 5 slotów 25m zasięgu, 10 slotów 50m itd.).
W przypadku pieczętowania pieczętowania ognia pochodzącego z innych technik, możemy zapieczętować skutki jutsu nie mniejszych poziomem niż posiadana ranga dziedziny Fūinjutsu.
Przy pomocy tej techniki nie zablokujemy technik Katonu. Zapieczętujemy tylko to, co zostanie po technice.

Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu wymagania związane z pieczętowaniem efektów innych technik spada o 1 poziom ich dziedziny.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura19/?
RangaB
Jakkolwiek można było ubolewać nad własnym stanem i nad tym, jak jej ciało nie było tak idealne jak mogłaby sobie tego życzyć. Z pewnością w przyszłości ten mezalians będzie musiała wyjaśnić, jednak na ten moment? Na ten moment miała ważniejsze rzeczy do załatwienia. Przeciwnika do pokonania. Złożyła szybko pieczęci i gdy kobieta miała zaraz się odwracać w jej stronę, gwałtownie odwróciła się w drugą stronę, wystawiając tam rękę. Tylko nic tam nie było. Bo zaraz Mirai kontynuowała z ognistym smokiem. Na to kobieta zdążyła zareagować, a ognisty smok wbił się w czarnokryształową barierę. Tylko drugi z ludzi Sakury nie czekał. Gdy nastąpiło swoiste siłowanie między postawioną na szybko barierą (będącą w rzeczywistości ogonem kryształowego smoka), a zapieczętowanym płomieniem, jedyny z żywych ludzi kobiety, którą miała ochraniać zdawał się coś ładować. Sereza widziała efekt zanim jeszcze nastąpił. Jej smok prawie zniknął, gdy naładowana Uwolnieniem Wiatru strzała uderzyła w barierę, powodując wybuch chakry Fūtonu, który wraz z resztką jej płomienia stworzył iście ciekawą mieszankę, która była dostateczna do uszkodzenia smoka na tyle, że kobieta musiała z niego zeskoczyć, gdy ten powoli zaczął się rozpadać i trzaskać. Nic jednak poważniejszego jej się nie stało. Tylko zaczęła składać jakieś pieczęci wyraźnie wkurzona i ciężko oddychająca. Kapłanka widziała, jak w niedalekiej przyszłości jej ciało pokryje się jakąś półprzezroczystą, ciemnoszarawą barierą i ta zacznie się wznosić nad ziemię. I miała co do tego złe przeczucia.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 4 425 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Lekko boli głowa i wzrok. Chikai Mirai-13/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Jak się okazało, plan wyszedł całkiem nieźle. Co prawda nie poszło to tak jak Sereza planowała, ale chyba udało im się zranić przeciwniczkę. Na pewno się nie spodziewała, że powietrzna strzała trafi kryształowego smoka, ani że wejdzie w reakcję łańcuchową z ognistym łbem z jej zwoju, ale miało to zamierzone skutki, więc definitywnie nie zamierzała narzekać. Gdy zbliżała się do przeciwniczki, zauważyła jak kobieta spada na piach, jednak dokładniejsze oględziny jednak udowodniły, że poprzednie założenia co do jej stanu były błędne - wyglądała jakby wcale nie oberwała od połączenia Bakuryugeki z Fuutonową eksplozją. Na pewno wyglądała na zmęczoną i szykowała kolejną technikę. Sereza nie mogła na to pozwolić, bo to co widziała w przyszłości nie wyglądało najciekawiej. Teraz pojawił się problem powstrzymania kobiety. Technicnzie Mirai mogłaby próbować dobiec do niej i użyć Isshi Tojin, jednak przez krótki dystans techniki, swoją przeciętną szybkość i fakt, że wciąż ma ranną nogę, doszła do wniosku że to nie jest dobry pomysł. Kolejne Genjutsu mogło jakoś pomóc, ale czy to powstrzyma składanie pieczęci? Może. Ale na pewno Sereza musiała użyć Ranjishigami i spróbować unieruchomić swoją przeciwniczkę. A nie miała raczej czasu na składanie Genjutsu po drodze. Więc podeszła na tyle ile była w stanie i po złożeniu pieczęci wystrzeliła swoje włosy w stronę przeciwniczki, starając się uniemożliwić jej składanie pieczęci. Plan prosty - złapać ją za chociaż jedną rękę i ciągnąć, aż będzie na tyle wygięta, że składanie pieczęci będzie niemożliwe. A nawet jeśli średnio to wyjdzie, to może ta szarpanina da temu chłopowi okazję do zranienia przeciwniczki.
Info
Chakra: 4575-75(Chikai Mirai)-300(Ranjishigami no Jutsu)=4200
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura20/?
RangaB
Sereza postanowiłą spróbować powstrzymać ich przeciwniczkę. Nie uwzględniła jednak kilku rzeczy i nie chodzi tu tylko o wcześniejsze błędne wyliczenie chakry. Ale też i jej stan. Nieustanne korzystanie z oczu zaczynało się na niej odbijać, a jej stan też niezbyt pomagał z tym wszystkim. Jej włosy ruszyły do przodu, chcąc powstrzymać kobietę, jednakże... rozbiły się na barierze, która dopiero zaczynała powstawać. W tym czasie kolejny, silny powietrzny pocisk uderzył w barierę, która zaczynała pękać. Tylko kobieta - zaczynała się unosić i kilka punktów dookoła niej i tej bariery zdawało się zapłonąć. Wkrótce, potężna, energetyczna wiązka wystrzeliła w łucznika, który w międzyczasie wystrzelił dwie kolejne, silnie naładowane strzały, chyba sprawiając, że bariera była na granicy wytrzymałości. Sojusznik Serezy próbował uniknąć pocisku, jednak mu się nie udało. W głośnym krzyku jego prawa ręka została odcięta, a rana weszła niemalże do mostka. A kobieta... zaczynała się w powietrzu już w jej stronę obracać.
Mirai się jednak nie bała. Znała przyszłość. Widziała jak bariera pęka, a energetyczny łańcuch od strony drzew pęta ją i rzuca na ziemię. Gdyby nie to jednak... oj, mogłaby się przestraszyć. Nad ciałem użytkowniczki kryształu pojawiła się rudowłosa kobieta w płaszczu zakrywającym jej prawie całe ciało. I jedynie prawa ręka z kataną była widoczna, gdy przebijała wojowniczkę, która ich zaatakowała. Jedynie wykrztuszone z krwią "d-dlaczego" uciekło z jej ust, zanim nie wyzionęła ducha.
-Zgaduję, że ten chuj wynajął cię do ochrony Sakury. - powiedziała wyciągając kataną i dynamicznym ruchem strzepując z niej resztki krwi. -Oddaj mi ją, a nie stanie Ci się krzywda. - zaproponowała tonem... trochę wręcz proszącym?
Miała w sobie na pewno coś przerażającego. A jednocześnie, jej ton głosu zdawał się wręcz sprzeciwiać temu, jak wyglądała i jak z pewnością była silna. Takie rzeczy się po prostu wie. I kapłanka to wiedziała.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 4 050 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Boli głowa i wzrok. Chikai Mirai-14/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Okej... Czyli nie wyszło. Okazało się, że tworząca się bariera była szybsza niż kulawa Sereza ze swoimi włosami. Nie żeby to było bardzo zaskakujące, ale definitywnie spróbować nie zaszkodziło. Niestety, nienazwany pomocnik numer 2 padł martwy, tracąc swoją rękę. Biedak, na pewno nie będziemy o tobie pamiętać. Jego ostatnie strzały zniszczyły barierę i gdy Mirai chciała ponowić swój atak włosami, zaczęło się dziać coś, czego nie przewidziała - nie pierwszy raz tego dnia. Jakiś łańcuch z chakry nagle wystrzelił z lasu, owinął się wokół bariery, zniszczył ją, a potem znikąd pojawiła się rudowłosa dziunia, która błyskawicznie zabiła tą przeciwniczkę co tworzyła kryształowe rzeczy. Przebita mieczem i to tak szybko? Szczerze to Sereza mogła się zdziwić, że taka osoba chowała się po lasach i wyskoczyła akurat teraz. Spojrzała na ciało ostatniej przeciwniczki jak opadało na ziemię, po czym skierowała swój wzrok na rudowłosą kobietę. Na jej słowa zdziwiła się jeszcze bardziej. Włosy kapłanki zaczęły falować dookoła, jakby cały czas była gotowa do defensywy. - Nie stanie mi się krzywda?! Wszystko co mi się dzieje to krzywda! Widzisz w jakim stanie jestem?! Noga? Rozwalona! Wiesz jak trudno się teraz chodzi? I moja głowa - cały czas tylko techniki na lewo, techniki na prawo, ciało od tego wysiada! I wyplułam podczas tej walki większość chakry! I NAWET NIE ZACZYNAJMY MÓWIĆ O TYM, JAK JA WYGLĄDAM! TA KREW TO NAWET PO KILKU PRANIACH NIE ZEJDZIE! - Wyrzuciła z siebie te wszystkie negatywne emocje, które zdążyły się uzbierać przez tą długą i męczącą walkę. - Dlatego, na wszystko co święte i nieświęte, nie groź mi tutaj, tylko wyjaśnij o co tu w ogóle chodzi! Miałam chronić dziewczynę przed jakimiś bandytami, którzy ""mogą grasować"" na tym szlaku, a zamiast tego kończę w zorganizowanej pułapce, do której potem dołączają użytkownicy chakry, a teraz pojawia się kaprawa baba, która żąda ode mnie, bym oddała jej dziewczynę, co miałam ochraniać! O. CO. TU. CHODZI????? - Wydyszała, próbując ustać przy tym wszystkim na nogach. Jej oczy wypełniły się łzami od emocji. Ten dzień to było dno dna i Sereza nawet nie wiedziała jak sobie z czymś takim radzić.
Info
Chakra: 4050-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)=3825
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura21/?
RangaB
Kobieta, która wylądowała miała w sobie jakąś ponurą aurę. Jakby wiele złego ją spotkało i to, co robiła, niekoniecznie było tym, co chciała robić. Nawet jej słowa nie brzmiały jak pełna groźba, a raczej nadzieja, na rozwiązanie tego konfliktu bez walki. Jednak Sereza... była Serezą. No musiała mieć swój drama queen moment i jak najbardziej. Rudowłosa lekko uniosła brwi, słysząc jej słowa, a jej katana została skierowana w dół. Nie była schowana, wciąż gotowa do obrony, jednak zdecydowanie bardziej neutralnie nastawiona. Pozwoliła jednak kapłance skończyć, a na koniec wzięła głęboki oddech, być może powstrzymując tym samym westchnięcie.
-Nie przystoi damom podnosić głosu. Krzyczeć. Mamy stać i potakiwać. - ostatnie słowa wypowiedziała gniewnie, przez zaciśnięte zęby. -Woda utleniona pomoże z plamami krwi. - doradziła jej, już trochę spokojniejszym tonem. -Jako dama jednak musisz wiedzieć w jakiej jesteś sytuacji. I to nie ty masz teraz możliwość stawiania warunków. - jej głos był już spokojny, acz może trochę zmęczony, gdy postąpiła krok naprzód. -Oddaj mi Sakurę i możesz ruszyć ze mną zemścić się na tym chuju. Wtedy wszystko wyjaśnię, choć nie mam pieniędzy do zaoferowania. Lub walczyć ze mną w walce, w której jesteś skazana na porażkę. - zaproponowała niechętnie. -Jesteś ranna. A Akabu oraz Haruhi was wykończyli wcześniej. Ja z kolei jestem w pełni sił. Twoje szanse są niewielkie. Gdyby Haruhi nie była tak zapatrzona w zemstę za śmierć Akabu dałabym jej żyć. - westchnęła smutno. -Nie mogłam jednak ryzykować, że zrani Sakurę. - powiedziała smutno, nawet z lekko zeszklonym prawym okiem.
Wciąż jednak uważnie patrzyła na Serezę. Wręcz przebijała ją wzrokiem, jak bestia patrząca na ofiarę. Nawet jak jej mimika twarzy zdawała się mówić coś innego. Pokazywać wręcz ubolewanie nad tym stanem rzeczy.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 3 825 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Boli głowa i wzrok. Chikai Mirai-15/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Tak, definitywnie kobieta, która stała przed Serezą, miała na sobie ogromny bagaż emocjonalny który w ogóle nie dorównywał bagażowi Serezy, która musiała się mierzyć ze zniszczonymi ciuchami. Widziała, jak ona patrzyła na Mirai, gdy ta wyrzucała z siebie wszystko złe, co się jej przydarzyło tego wieczoru. Gdy tylko kapłanka usłyszała jej słowa, prychnęła. - Większość tego co złe dzieje się przez taką pasywność. - Odpowiedziała, patrząc rudej prosto w oczy. - Tak więc jeśli bycie damą polega właśnie na tym, że stoisz z boku i ładnie wyglądasz, to nie jestem żadną damą. - Dodała po krótkim namyśle. Może krótkim, ale była pewna, że nie podzielała zdania osoby, która przed nią stała. Zwłaszcza, że ona sama nie wyglądała na taką, która stoi i potakuje. Oddanie jej Sakury? Zemsta na Panie H? Przybycie tutaj i zabicie przeciwniczki, która korzystała z kryształów? Nie brzmiało to absolutnie jako dama w definicji rudowłosej. - Ale masz rację... Absolutnie nie mam szans walczyć w takim stanie. - Orzekła. Kobieta mogła zobaczyć jak włosy Mirai opadają, a jej oczy tracą dziwne fioletowo-białe tęczówki. Sereza westchnęła ze zmęczenia i bólu. - Mam nadzieję, że masz dobrą historię.
Info
Chakra: 3825
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura22/22
RangaB
Sereza mogła dostrzec, że jak ta stwierdziła, że nie chce być damą, lekki uśmiech i skinięcie głową pełne aprobaty pojawiło się u nieznajomej. Powoli sytuacja się uspokajała, a słysząc zgodę, kobieta podeszła bliżej, przerzucając swoją broń do lewej ręki - okropnie poparzonej i pociętej wieloma bliznami, coby prawą wyciągnąć do Serezy, na znak pewnie zawarcia z nią umowy.
-Możesz mi mówić Akari. - powiedziała i westchnęła. -Nie nazwałabym jej dobrą historią. Ale zdecydowanie historią. - przyznała i ruszyła w stronę powozu, gdzie znajdowała się Sakura.
Ta powoli sama się wyczołgała z powozu, lekko obolała i skonfundowana. Gdy dostrzegła nieznajomą się przestraszyła, jednak Akari ją uspokoiła. Mówiła, że pojazd i tak teraz nie pojedzie, a będąc w tym miejscu są łatwą ofiarą dla innych bandytów. Ona z kolei ma kryjówkę nieopodal, gdzie mogą się skryć zarówno przed ludzkim niebezpieczeństwem, jak i niebezpieczeństwami pustyni - czy to burzą piaskową, czy zimnem pustynnej nocy. Niepewnie, ale widząc, że Sereza nie ma nic przeciwko - ruszyła z nimi. Akari nie mówiła wiele, więc Sakura trzymała się raczej z tyłu, za Mirai. Wkrótce - znaleźli się w niewielkiej grocie, kilkaset metrów od pobliskiej oazy. Piasek tutaj był bardziej płytki, a pustynia - lekko skalista, co pozwoliło na uformowanie tego miejsca. W lekkim zagłębieniu bardzo dobrze chowało się przed niepożądanym wzrokiem, a będąc z dala od utartych szlaków niewiele osób to miejsce znajdowało. Owszem, pobliska oaza zapewniała wodę i ryzyko spotkania innych, jednak odpowiedni strój i ostrożność na pewno pozwalały korzystać z tego miejsca jak z bazy wypadowej.
W międzyczasie widać było, że Sakura przeżywała śmierć "jej ludzi", których dostrzegła opuszczając powóz. Starała się może nie rozpłakać przy nieznajomej, jednak drżała i łzy mimowolnie co jakiś czas chodziły po jej poliku. W końcu, po poczęstowaniu przez Akari jakimś mięsem, zaczęła się zwierzać. Jej ojciec, poza Serezą, zatrudnił też dwójkę innych osób, która miała pilnować powozu z ukrycia. To właśnie oni kontrolowali piasek oraz wiatr i pomagali walczyć Mirai z bandytami. Akari podczas tej rozmowy siedziała odwrócona, poprawiała swoje rzeczy i ściągała zbędny strój. Widać było, że Uzumaki, jej widok przerażał. Kobieta zdawała się być wielokrotnie bita, biczowana, wrzucona w ogień i wyciągnięta, zanim zdążyła wyzionąć ducha. Coś, co także mogło bardzo przerażać, to ucięta prawa pierś, co było widoczne pod jej strojem, nawet jak ubierała się tak, by tego nie było widać.
-Twój ojciec nie jest taki, jaki myślisz. - powiedziała w końcu, siadając naprzeciwko nich. -To podstępny wąż, który myśli tylko o sobie. - podsumowała, na co Sakura wstała z gniewem. -Siadaj dziecko i patrz co mi zrobił! - krzyknęła, zanim Sakura zdążyła coś powiedzieć.
I te słowa ją zszokowały. Niby wydukała z siebie, że kłamie, ale Akari stwierdziła, że czemu miała i z ich dwóch - to Pan H jest zdecydowanie większym kłamcą. Powoli wszystkie elementy układanki zaczynały do siebie pasować. Jak się okazało - Akari zatrudniła Akabu oraz Haruhi, by odbili Sakurę, jednak grupa losowych bandytów upatrzyła sobie ich konwój. Trzystronna walka, której koniec każdy z nich już znał.
-Odebranie ciebie temu chujowi to wierzchołek góry lodowej. - powiedziała wówczas Akari. -Odzyskanie córki to największa nagroda. - powiedziała uśmiechając się do niej lekko, na co Sakura otworzyła szerzej oczy.
Poprosiła o chwilę dla siebie. Musiała to rozchodzić, a powoli było już ciemno. Zanim przeszli ten dystans, ogarnęli się, najedli - trochę czasu minęło. W tym czasie Akari zdradziła Serezie, jak to została porwana przez jej byłego pracodawcę, który wmawiał jej przez lata, że została sprzedana przez swoich rodziców. Jak manipulował ją i wykorzystywał, zanim jeszcze w pełni została kobietą. Była dla niego niewolnicą i kochanką na żądanie, bez woli i siły do życia. Dopiero, gdy Sakura się urodziła, w jej życiu coś się zmieniło i chciała walczyć o lepsze życie dla swojej córki. Niestety - została złapana razem z niemowlęciem. I jak kilkumiesięczna wówczas Sakura została z panem H bez większych uszkodzeń, tak uszczerbki na zdrowiu Akari były jasno widoczne.
-Planuję zabić tego chuja. Zniszczyć wszystko co zbudował. Możesz mi pomóc. A cokolwiek będzie w jego rezydencji może być twoje. Wiedz jednak, że będzie to zapewne opłacone nie tylko złotem, ale i krwią niewinnych. - zaproponowała, gdy Sakura wciąż znajdowała się na widoku z ich groty, próbując poukładać sobie w myślach te wszystkie słowa. -Więc? - zapytała, czekając na reakcję Mirai.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 3 825 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Boli głowa i wzrok.

Nagrody:
Mirai Sereza:
 • 25 PD
 • 50 PT
Asato Ankō (MG):
 • 25 PB
 • 6 PD
 • 50 PT
 • 1 000 Ryō
Ostatnio zmieniony 16 lip 2024, 12:07 przez Tora, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Przepraszam bardzo. To nie tak, że nie chciała być damą. Nie chciała być TAKĄ damą. Sereza zamierzała być damą na szczycie i to nie taką, co się tam znalazła bo akurat jej chłop też tam się znajdował. Planowała podbić góry samodzielnie. W sumie nie narzekałaby na jakąś wysoką pozycję w strukturach wewnętrznych królestwa kupieckiego... Może coś kiedyś da radę zrobić. W sumie jak dużo pracy by to wymagało? Bo na przykład zostanie członkiem Rady Stu? Musiałaby pewnie zostać jakimś zarąbistym kupcem, ale to brzmiało jako droga i żmudna droga, gdyby chciała zaczynać od zera... Dobra, stop bo my tutaj derailujemy.
- Dobrze, Akari. - Odezwała się do rudowłosej. - Jestem, Sereza. - Przedstawiła się, wciąż próbując się ogarnąć po dłuższej chwili walki i innych emocji. - To postaraj się chociaż, by mnie zainteresowała. Nie widzę sensu walczyć, ale nie jestem na tyle głupia, by iść w ciemno w twoje plany tylko dlatego, że jestem na twojej łasce. - Odpowiedziała. Mirai (jak to Mirai) trochę wiedziała, że gdyby poszło naprawdę źle, to Jikagan by podziałał na swoje tajemnicze sposoby i by doprowadził do tego, by nie skończyła w takim stanie. Więc oczywiście, że będzie taka pyskata do rudowłosej mimo swojego stanu fizycznego. Kapłanka po swoich słowach schowała swój miecz do pochwy (że do futerału zboczeńcy) i kulejącym krokiem wróciła do Sakury. Niestety, ale Sereza poległa w kwestii swojego zadania - no bo Pan H chciał, by ochraniał Sakurę przed wszystkimi na drodze. Ale z drugiej nie darzyła go sympatią po tym co się wydarzło. To miało być szybkie i proste zlecenie, a przerodziło się w tą długą walkę z masą bandytów. - Nie bój się. - Spojrzała na Sakurę, podając jej swoją rękę, by pomóc jej wstać. - Rzadko się znajduje pomoc na środku pustyni. Zwłaszcza taką niespodziewaną. - Dodała. Pomoc bo trochę uratowała tyłek Serezie, a trochę ją postawiła w niefajnej sytuacji. Oczywiście starała się jej jakoś pomóc, widząc, że jest w okropnym stanie psychicznym. Ale Mirai nie była w tym najlepsza plus sama była dość wyczerpana. Jednak nie miały innego wyjścia, bo zostając na szlaku stawiały się tylko w jeszcze gorszej sytuacji - więc grzecznie dreptały za Akane. Sereza cały czas kulała, ale to nie wyglądało na aż tak poważną ranę (przynajmniej na jej amatorskie oko). Gdy w końcu dotarli do groty, Kapłanka nie zawahała się skomentować docelowej lokalizacji. - No hotel z Baibai to to nie jest... Ale chyba wystarczy na teraz. - Westchnęła. Za to co dzisiaj przeżyła należał jej się cholerny luksusowy apartament. I to z miękką czystą pościelą, łazienką z ciepłą wodą, a jeszcze lepiej, jakby była z wanną. Porządna kąpiel to coś, co zdecydowanie Sereza potrzebowała. Kobiety weszły w trójkę do kryjówki, starając się jakoś ogarnąć po bitwie. No właśnie, Sereza musiała się porządnie ogarnąć. Sięgnęła po jeden ze zwoi i otworzyła go, odpieczętowując swoją zapasową garderobę. Akurat na brak ciuchów nie mogła narzekać - wkrótce będzie wyglądać o wiele lepiej. Gdy Akari zajmowała się trochę Sakurą, Sereza zaczęła ściągać z siebie zabrudzone kurzem, piachem i krwią ubranie. Akurat w środku tej czynności, dziewczyna, którą miała ochraniać postanowiła z siebie wszystko wyrzucić i w ten sposób wydarzenia dzisiejszego dnia zaczęły się układać w całość. Czyli o to chodziło - to były kolejne osoby, które miały ochraniać Sakurę z ukrycia. No, to teraz miało sens. Jednak gdy słuchała tej opowieści, zauważyła podły stan, w jakimś się znajdowała Akari. Wiedziała, że o takie rzeczy nie należy pytać, bo niektóre osoby mogą być na ten temat bardziej wrażliwe. Jednak te rany były obszerne i Sereza nie mogła uwierzyć, jak ktoś mógł w ogóle doprowadzić inną osobę to takiego stanu.
Zwroty akcji i reveale tego wieczoru mocno wstrząsnęły Serezą. Znaczy każda osoba co czyta ten wątek pewnie to widziała (ja widziałem), ale dla takiej osoby jak Sereza to wciąż było nie do pomyślenia. Nikomu by nie życzyła takiego losu. - Akari, nie musiałabyś nawet stawiać mi wtedy ultimatum, bym się na to zgodziła. - Stwierdziła. - Plus masz szczęście, że trafiłaś na osobę, która nie ma skrupułów przeciw pozbywaniu się takich osób. Zwłaszcza, że mogę coś na tym zyskać. - Kobiety siedziały przez chwilę w ciszy, korzystając ze spokojniejszej części wieczora. - Ale dziś nie mam siły o tym myśleć. - Oznajmiła, rzucając brudne od krwi ubranie. Patrząc na swoje czyste opcje, ogarnęła, że nie ma też specjalnie siły myśleć co na siebie włożyć. - Poza tym, nie brzmi to na zadanie na jutro... Masz coś, na czym mogłybyśmy się przespać? - Zapytała, walcząc z włosami, by je w końcu uwolnić chociaż na noc.
Info
Chakra: 3825-0(Fuin no Jutsu)=3825
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Fūin no Jutsu | Sealing Technique封印の術
KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
PieczęciePies → Smok → Wół → Szczur → Baran
KosztStandardowy (pieczętowanie)
Brak (odpieczętowanie)
Zasięg1m
Wymagania---
Jutsu wymagane do pieczętowania przedmiotów w zwojach. Mając przygotowane przedmioty, po złożeniu pieczęci ninja może zamknąć je w środku zwoju. Zbawienie dla osób, które mają potrzebę noszenia ze sobą wielu rzeczy, które normalnie nie zmieściłyby się we wszystkich torbach i plecaku. Zwoje mają różne pojemności, zaś przedmioty zajmują różną ilość miejsca. Pieczętowany przedmiot może być maksymalnie metr od zwoju. Odpieczętowanie zawartości, bez względu na ilość wyciąganych obiektów, jest darmowe. Wymagana jest minimalna zdolność Kontroli Chakry (1), która pozwoliłaby przesłać niewielki impuls. Zwój z zawartością zapieczętowaną przez jedną osobę, może odpieczętować inna osoba zaznajomiona z techniką. Ponadto zawartość zwoju jest "zamrożona" w czasie. Oznacza to, że wszelakie obiekty mające skłonność do psucia się w czasie, będą po dłuższym czasie nienaruszone. Jedzenie będzie tak samo smaczne, a trzymane zapieczętowane narządy w takim stanie, w jakim zostały zamknięte. Doszczętne zniszczenie zwoju może doprowadzić do zniszczenia przedmiotów zamkniętych w środku. Z racji, że pieczęć tworzy swoisty subwymiar, takie przedmioty mogą jednak równie dobrze pojawić się w losowym miejscu na świecie, w losowym momencie.

Posiadając Uzumaki Fūin, można zapieczętowywać i odpieczętowywać przedmioty bez potrzeby wyciągania i rozwijania zwoju. Tak długo, jak zwój jest w naszym posiadaniu (np. w torbie), a postać ma go w zasięgu rąk, wystarczy jedynie złożyć odpowiednie pieczęcie i dotknąć go. W przypadku pieczętowania obiektu, należy dodatkowo jeszcze mieć kontakt fizyczny z przedmiotem, jaki chowamy. Zarówno odpieczętowując jak i zapieczętowując, nie trzeba w jednym momencie składać pieczęci i mieć kontakt fizyczny ze wszystkimi potrzebnymi obiektami - wejść w interakcje z nimi należy jednak zaraz po skumulowaniu chakry, by mogła właściwie zadziałać.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 3024
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Oblężenie przeszłości過去の包囲
Tura1/?
Każdy ma swoje plany, ambicje i cele. Sereza jasno określiła, że nie chciała być damą, jak z opisu Akari i to wystarczyło, by pewna nić zrozumienia pojawiła się między dwoma kobietami. A ta nić zaczęła się potem dość prosto rozwijać. Przedstawienie się, kilka słów oraz określenie pewnych granic. Coś, co być może w perspektywie czasu nie brzmiało dość delikatnie, jednak kobieta nie wydawała się urażona. Może nawet dumna, że Mirai nie idzie ślepo w cudze plany. Nikomu chorągiewka tego typu nie jest w końcu potrzebna. Udały się więc razem po Sakurę, która z obawami, jednak ruszyła z nimi. A potem do groty. Gdzie oczywiście kapłanka skomentowała, jednak nikt nie wyraził się bardziej w tym zakresie. Akari najwyraźniej miała to gdzieś, a córka pana H była zbyt zaniepokojona swoją obecną sytuacją, by jakoś bardziej się wypowiadać. Powoli jednak emocje ją dogoniły, a wraz z nimi - łzy i zwierzenia. Wkrótce wszystko zostało wyjaśnione, a i sama Sereza, już lekko odświeżona, mogła zrozumieć pełnię głębi nienawiści, jaką matka Sakury darzyła pana H. Ostatecznie skinęła głową i podała jej niewielkie zwiniątko, mogące robić za poduszkę oraz koc. Nic więcej tu nie było.
-Nie miałam pewności, czy jego pieniądze nie są dla ciebie ważniejsze. Z reguły kanalie trzymają się razem. Cieszę się, że tym razem mu się nie udało. - lekko się uśmiechnęła.
Noc nie była najwygodniejsza. Często się Sereza budziła, czy to przez chłód, czy to przez popłakiwania Sakury, gdy emocje ją doganiały. Gdy się obudziła... no nie była najbardziej wypoczęta. Uzumaki zresztą też nie. Jedynie Akari zdawała się być w pełni sił, choć gdy kilkukrotnie Mirai otwierała oczy, miała wrażenie, że widziała ją stojącą na warcie. Skąd więc miała siły? Nie wiedziała. Poranek jednak upłynął na smażonym lisie pustynnym i mleczku z kokosa. A także na przedstawieniu planu. Zniszczeniu posiadłości "tego chuja", do której Sereza miała zawieźć Sakurę, a następnie zabójstwo go. Nie wiedziała jednak czy będzie on w Baibai, czy w tamtym domu. Sakura oczywiście nie chciała brać w tym udziału, bo wciąż w to wszystko ni wierzyła. Akari zaoferowała, że pomoże jej z nauką chakry, a w samej posiadłości pokaże dowody na to, co mówi... zanim ją spali. Cóż, były to z pewnością ciężkie kilka dni przygotowań, podczas których Sakurze udało się w pełni uleczyć Serezę, a i kapłanka sama mogła się rozwinąć. Nie spędzili ich jednak w jednym miejscu. Akari wymusiła na nich podróż, powoli kierując się w stronę ich celu, acz nie obierając najbardziej oczywistej trasy, ze względów bezpieczeństwa. Obawiała się, że ktoś dostrzeże atak na powóz albo jego efekty i pan H zdąży się przygotować. A tak to gdyby ktoś badał okolice - ich nie znajdzie. Właśnie byli w podróży. W gorącym, pustynnym słońcu.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 3 825 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Boli głowa i wzrok.
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 100
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

- Wiesz... - Przewróciła oczami Sereza. - Jeśli się go pozbędziemy, to pewnie dam radę wyciągnąć więcej kasy niż to kilka tysięcy Ryo, jakie mi zaoferował. - Wzruszyła ramionami, gdy odbierała poduszkę i koc od Akari. - Plus, może i potrafię być bez skrupułów, ale zainteresowałaś mnie tą propozycją, na tyle, że pomogę ci z zajęciem się tamtym gościem. - Wyjaśniła dokładniej, rozkładając miejsce do spania. Sereza w międzyczasie miała dość poważny problem co do wyboru jej stroju, a siedzenie gołym na pustyni w nocy, nie brzmiało jak najlepsza opcja. Tak więc Mirai postanowiła profilaktycznie wybrać "coś" i w tym się przespać. Oczywiście wybór garderoby niezbyt pomógł z faktem, że spanie na pustyni wyszło 2/10, przez te cholerne warunki. Sereza oczywiście nie była przyzwyczajona do takiej sytuacji i rano wyglądała jak siedem nieszczęść z nieułożoną fryzurą, brudnym ciałem (bo raczej nie miały się jak umyć, chyba że w oazie, ale to i tak zostawiało dużo do życzenia) i przede wszystkim nieprzyjemnym wyrazem twarzy. No to zachciało jej się podróży przez pustkowia. I to za ile? Kilka tysięcy Ryo? Teraz Pan H to wisiał jej pewnie kilkanaście za fakt, że musiała sypiać teraz po jaskiniach! To okropne, niedopuszczalne wręcz! I... Czy ona miała piach we włosach??? Jeszcze gorzej! No nie, teraz to będzie czekała go śmierć. Tak na pewno.
- Wiesz, jeśli mi bardziej uwierzysz, to ja mogę sprawdzić czy Akari mówi prawdę. - Stwierdziła Sereza, nieco sama niepewna, czy rudowłosa faktycznie mówi prawdę. Wczoraj były emocje, problemy po walce, kijowe samopoczucie itd. A teraz Mirai miała ciut czasu, by faktycznie się zastanowić nad tym, czy kaprawa kobieta mówi prawdę. Sereza odłożyła kokosa - którego mleczko było całkiem dobrym napitkiem - i zwróciła się do Akari. - To potrwa tylko chwilę. Bo lepiej, żeby moja "klientka", a twoja potencjalna córka, nie miała żadnych wątpliwości, co do tego co mówisz, jeśli faktycznie chcesz ją wykorzystać w swoim planie. - Dodała, wyciągając przed siebie dłonie. - Podaj mi rękę i pomyśl o wszystkim złym, co ci się przytrafiło z ręki twojego oprawcy. Potem zadam ci pytanie i w ten sposób stwierdzę, czy mówisz prawdę. - Skłamała Mirai. Bo już skupiała chakrę do techniki Mugen. Bo jeśli by pewnie powiedziała Akari, że "może magicznie spojrzeć w jej przeszłość" to niekoniecznie by to kupiła. Plus mogłaby mieć kolejne podejrzenia. A wykrywanie kłamstwa po pulsie jest dość wiarygodną opcją.
Niezależnie od tego co się podziało, trzeba było ruszać w drogę. Na szczęście gdzieś Sereza miała buty, które nie były na obcasie, po chodzenie w nich przez dłuższy czas nie było aż tak wygodne. Plus, jakby ktoś nie zauważył, szły przez pustkowia. I to piaszczyste. Obcas by się w tym zapadał. - Daleko ta posiadłość? - Powiedziała już męcząca się Mirai, ocierając pot z czoła. - Niestety, nie byłam tamtym chamem-woźnicą, by wiedzieć takie rzeczy.
Info
Chakra: 11500-0(Fuin no Jutsu)-500(Mugen)=11000
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Fūin no Jutsu | Sealing Technique封印の術
KlasyfikacjaFūinjutsu, Technika Pieczętująca
PieczęciePies → Smok → Wół → Szczur → Baran
KosztStandardowy (pieczętowanie)
Brak (odpieczętowanie)
Zasięg1m
Wymagania---
Jutsu wymagane do pieczętowania przedmiotów w zwojach. Mając przygotowane przedmioty, po złożeniu pieczęci ninja może zamknąć je w środku zwoju. Zbawienie dla osób, które mają potrzebę noszenia ze sobą wielu rzeczy, które normalnie nie zmieściłyby się we wszystkich torbach i plecaku. Zwoje mają różne pojemności, zaś przedmioty zajmują różną ilość miejsca. Pieczętowany przedmiot może być maksymalnie metr od zwoju. Odpieczętowanie zawartości, bez względu na ilość wyciąganych obiektów, jest darmowe. Wymagana jest minimalna zdolność Kontroli Chakry (1), która pozwoliłaby przesłać niewielki impuls. Zwój z zawartością zapieczętowaną przez jedną osobę, może odpieczętować inna osoba zaznajomiona z techniką. Ponadto zawartość zwoju jest "zamrożona" w czasie. Oznacza to, że wszelakie obiekty mające skłonność do psucia się w czasie, będą po dłuższym czasie nienaruszone. Jedzenie będzie tak samo smaczne, a trzymane zapieczętowane narządy w takim stanie, w jakim zostały zamknięte. Doszczętne zniszczenie zwoju może doprowadzić do zniszczenia przedmiotów zamkniętych w środku. Z racji, że pieczęć tworzy swoisty subwymiar, takie przedmioty mogą jednak równie dobrze pojawić się w losowym miejscu na świecie, w losowym momencie.

Posiadając Uzumaki Fūin, można zapieczętowywać i odpieczętowywać przedmioty bez potrzeby wyciągania i rozwijania zwoju. Tak długo, jak zwój jest w naszym posiadaniu (np. w torbie), a postać ma go w zasięgu rąk, wystarczy jedynie złożyć odpowiednie pieczęcie i dotknąć go. W przypadku pieczętowania obiektu, należy dodatkowo jeszcze mieć kontakt fizyczny z przedmiotem, jaki chowamy. Zarówno odpieczętowując jak i zapieczętowując, nie trzeba w jednym momencie składać pieczęci i mieć kontakt fizyczny ze wszystkimi potrzebnymi obiektami - wejść w interakcje z nimi należy jednak zaraz po skumulowaniu chakry, by mogła właściwie zadziałać.
Mugen | Infinite無限
KlasyfikacjaJikagan, Kontrola Chakry
PieczęcieMałpa → Koń → Tygrys → Małpa → Tygrys → Wół → Zając → Małpa → Wół → Tygrys → Zając → Wąż → Baran → Wół → Małpa
KosztStandardowy
ZasięgNieograniczony
WymaganiaAktywne Dojutsu, Sennin Jikagan, Enkei
Technika kapłanek polegająca na obserwowaniu wydarzeń dziejących się w przyszłości lub przeszłości. Nie ma ograniczeń co do czasu do jakiego możemy się przenieść, a także co do lokacji do jakiej się wzrokiem przeniesiemy. Używając jednak po prostu tej techniki, nie jesteśmy w stanie określić tego co zobaczymy. Jedynie to, czy chcemy zobaczyć przeszłość czy przyszłość jest naszym wyborem. Są jednak sposoby na zawężenie tego z czym związana będzie nasza wizja. Są na to cztery sposoby wykorzystujące różne media:

 • Przedmiot. Posiadając przedmiot, jest większa szansa, że zobaczymy przyszłość lub przeszłość związaną z tym przedmiotem, osobą jaka jest jego właścicielem lub miejscem z jakiego on pochodzi.
 • Inna osoba. Znajdując się obok innej osoby i skupiając się na niej, mamy większą szansę na ujrzenie przyszłości lub przeszłości tej postaci. Ta szansa jest jeszcze większa, kiedy aktualnie ta osoba przeżywa jakieś intensywniejsze emocje.
 • Wspomnienia innej osoby. Kładąc rękę na drugiej osoby, kapłanka jest w stanie udać się wzrokiem do przyszłości lub przyszłości miejsca/przedmiotu/innej osoby, o których ta teraz najbardziej myśli. Metoda ta wymaga Specjalizacji w Jikaganie.
 • Kiedy sama kapłanka jest bardzo blisko z osobą/przedmiotem/miejscem jakiego to przyszłość lub przeszłość chce zobaczyć.
Sposób w jaki widzimy dane wydarzenie, np. z lotu ptaka, czy bezpośrednio za osobą jaką chcieliśmy zobaczyć, czy nawet się w nią wcielając, jest ustalany przez MG prowadzącego wątek. Kapłanka nie może jednak oddalić się na więcej niż 15 metrów od swojego “celu”. Słyszymy również wszystko co się dzieje w takim miejscu. Minusem techniki jest jednak, że nie jesteśmy w stanie kontrolować jak odległą przyszłość lub przeszłość widzimy, ani ile taka wizja będzie trwać. Należy też pamiętać, że ścieżek przyszłości jest nieskończoność i to co zobaczymy może się wcale nie wydarzyć. Im bardziej jest to wydarzenie odległe, tym większa na to szansa.

Wszystkie te rzeczy dalej ocenia MG i decyduje o ich efektywności na bazie naszego medium oraz intencji. W przypadku jednak, kiedy technika jest wykorzystywana na innym graczu, musi się udać z tym do MF o potwierdzenie, że przedmiot faktycznie był na tyle graczu bliski. Jeżeli gracz uważa, że wynik techniki powinien być inny, również może zgłosić się do MF z ewentualnymi zażaleniami, aby ocenił własnoręcznie.

Podczas używania techniki, kapłanka staje się bezbronna, nie widząc oraz nie słysząc tego co dzieje się wokół niej, dopóki sama nie zdecyduje się przerwać techniki.

Posiadając Specjalizację w Jikagan możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas koncentracji chakry jest jednak równy tyle, ile zajęłoby ich złożenie.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shōnin Ōkoku - Królestwo Kupieckie”