• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Północna brama

Wioska Ukryta w Deszczu stanowi jedyną "dużą" wioskę ninja pozostałą na Starym Kontynencie. Inne albo zostały zniszczone bądź rozwiązane, albo zmniejszyły swoją działalność nie chcąc rzucać się w oczy. Ame no Kuni zostało jedynym miejscem, gdzie shinobi są mile widziani. I słusznie, bowiem obecność wioski ninja pozwala trzymać na dystans przestępców i rzezimieszków, dość szybko się z nimi rozprawiając. Wioska jednak zamiast podejścia militarnego, szerzy bardziej prorodzinne wartości. Obecny Amekage stara się wykreować wioskę jako miejsce przyjazne rodzinom, wystarczająco bezpieczne do prowadzenia spokojnego życia, na jakie zasługuje każdy człowiek.

Shodaime Amekage: Kise Ogumo
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 343
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Północna brama

Jun wydawał się być zawsze o krok przed Takashim. Jak on to robił? Czy był aż tak szybki, że nie dało się go zaskoczyć? Czy działania Kamiego był aż nazbyt oczywiste? Rudowłosy tego nie wiedział, ale zdawał sobie sprawę z tego, jak wiele umiejętności mu brakowało do poziomu rodzica. Czy więc Takashi był słaby? Wychodziło na to, że tak. Nie mogło być zatem mowy o tym, by mógł w pojedynkę walczyć z potężniejszymi Klaunami. A to już stawało mu niemałą ością w gardle. Kami życie miał jednak przed sobą - będzie miał więc czas na to, by poprawić swoje umiejętności. Zresztą, w trakcie tego sparingu nauczył się bardzo wiele. Była to wiedza, która, być może, uratuje mu kiedyś życie.
Gdy jego tarcza zatrzymała katanę, to rudowłosy był niemalże zdziwiony. Jego technika miała problem z obrażeniami siecznymi. Wszystko jednak wkrótce się wyjaśniło, gdy Rodzic powiedział, że techniką osłabił swój cios. Takashi nie słyszał wcześniej, by można było za pomocą ninjutsu osłabić swój cios. Wszystkie techniki, które znał, zakładały zwiększenie siły ofensywniej, a nie jej zmniejszenie. To było ciekawe, z pewnością warte nauczenia się.
Takashie nie wyczuł, by Jun kumulował czakrę do jakiegoś jutsu. Po prostu stał za ścianą, a następnie zaczął mówić. Gdy więc wspomniał, że z jego perspektywy sparing został zakończony, to Kami anulował technikę bariery.
- Cóż, mogłem wypaść lepiej. Mam przynajmniej parę rzeczy do poprawy. - powiedział, uśmiechając się lekko do Rodzica. Tak czy inaczej, spodziewał się, że próba zagadania go może być podstępem, więc w każdej chwili gotów był do wykonania Shunshina w najbardziej dogodną stronę, by uniknąć ewentualnego ataku.
- Ruszajmy. Każdy wdech wzięły przez Klaunów do płuc jest obrazą dla mnie. Pozbądźmy się ich wreszcie. - powiedział do Juna z przekonaniem w głosie. Takashi nienawidził Trupich Klaunów i poprzysiągł sobie, że wytępi ich wszystkich, nie ważne jakim kosztem.
► Pokaż Spoiler | Czakra + techniki
Aktualna czakra: 8815 - 100 (Shunshin) = 8715
Shunshin no Jutsu | Body Flicker Technique瞬身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieTygrys
KosztStandardowy
ZasięgBazowo 20 metrów
Wymagania---
Pomimo zaliczania się w poczet podstawowych zdolności ninja, stanowi technikę dość chakrożerną. Przez to, nie bywa ona dostępna dla niskopoziomowych shinobi. Chociaż często mylona z teleportacją, technika ta poprzez krótkie skupienie chakry jest w stanie przez bardzo krótką chwilę zwiększyć możliwości organizmu, pozwalając na niesamowicie szybkie poruszanie się. Mimo tego mylnego wrażenia, jest w rzeczywistości niesamowitym przyśpieszeniem, które na takowe wygląda. Ninja potrafi w mgnieniu oka pojawić się w innym miejscu, o ile jest fizycznie dostępne. Tak duże prędkości zezwalają głównie na poruszanie się w linii prostej, o ile przeszkody na drodze nie są stosunkowo łatwo do ominięcia np. kłoda bądź przewalone drzewo. Niektórzy używają jej też, by znaleźć się nad przeciwnikiem zamiast tuż obok niego.

Podany zasięg pozwala przenieść się na wspomnianą odległość przy poświęceniu standardowego kosztu techniki. Możliwe jest jednak jego zwiększenie, poprzez przeznaczenie większej jej ilości. Warto jednak pamiętać, że strata zbyt dużej ilości chakry w krótkim czasie może negatywnie odbić się na shinobi.

Istnieje wiele wariantów tej techniki, wszystkie różniące się tylko wizualnie. Możliwe jest zarówno wytworzenie niewielkiej chmurki celem kamuflażu, chociaż nie jest ona konieczna. Są również ninja, którzy zamiast ów dymku tworzą zasłony z wody, liści czy piasku - wszystkie mające tę sama funkcję, nie dając innych profitów niż efekt wizualny.

Użycie tej techniki przez osoby z ponadprzeciętną, wręcz nieludzką prędkością nadal znajduje swoje zastosowanie. Pomijając możliwość utworzenia dodatkowego kamuflażu w momencie korzystania z techniki, zwyczajnie prędkość przemieszczania się, nawet na wyższych poziomach Szybkości, przy pomocy tego Jutsu jest zwyczajnie większa niż normalnie osiągalna. Takie osoby nie muszą się także martwić o odpowiednią manipulację własną prędkością, start czy wyhamowanie, gdyż technika niejako "zajmuje się tym za nie", co pozwala na bardziej efektywne jej wykorzystanie.

Specjalna zasada: każdy poziom Szybkości użytkownika zwiększa maksymalny zasięg techniki przy standardowym koszcie o 3m na każdy poziom Szybkości, do maksymalnego bonusu +30 metrów (łącznie 50m).
Posiadając rangę S w Ninjutsu zamiast pieczęci Tygrysa, można w zamian użyć Pieczęci Konfrontacji.
Posiadając Specjalizację w Ninjutsu ninja może pominąć pieczęć kumulując chakrę tyle czasu, ile zajęłoby jej złożenie.
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Na zasięg wpływa również poziom Kontroli Chakry użytkownika. Jest możliwe wykrywanie bez pieczęci, jednak jest to ciężka sztuka i wymaga posiadania KC rozwiniętego minimum na poziom 7. Zasięgi wtedy nie są również takie imponujące. Wielkie kumulacje chakry, takie jak Bijūdama lub Bijū, jesteśmy w stanie wykryć bez problemu z około kilometra nawet bez składania pieczęci i niezależnie od naszego poziomu KC.
Od 6 rangi w KC możliwe jest wykrywanie jutsu. Łatwiej jest wykrywać techniki ofensywne, jak np. kula ognia, a bardzo trudno techniki bardziej subtelne np. Fūinjutsu. Jeżeli obserwujemy czyjś układ chakry, od tego poziomu wykryjemy też, gdy miesza on ją do jakiegoś jutsu.
Dodatkowo wykrywanie chakry ze złożoną pieczęcią nas kosztuje. Jest to koszt o wysokości połowy techniki B. Możliwe jest zapamiętanie chakry, jednak potrzebny jest do tego dłuższy kontakt z taką osobą. Przyjmujemy że 3 dni spędzone w towarzystwie tej osoby wystarczą na zapamiętanie. Wyjątkiem jest charakterystyczna chakra osoby np. Jinchūriki. Zdolność ta nie jest jednak idealna. Ma problemy z działaniem w tłumach, utrudniając precyzyjne określenie chakry konkretnych osób. Łatwiej wykryć jednak osoby zapamiętane i te z nietypową chakrą.
Dodatkowo osoby wyjątkowo utalentowane w tym zakresie posiadają możliwość rozróżnienia żywiołów chakry, jakimi dana osoba włada, jak bardzo na wykrywaniu musi się koncentrować, jak łatwo rozpoznać chakrę w tłumie czy wykryć sensora, kiedy on nas wykryje. Wymaga to jednak bardzo dużo treningu i uwagi (misja/fabuła po Biegłości związane ze zdolnościami sensorycznymi).
Ranga KCZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
1--
2-5
3-10
4-20
5-40
6-60
72120
85200
98350
1012500
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek
Kabura: 3x kunai
20m stalowej linki
Portfel
Fajki
Zapalniczka
PARA TEBUKURO - na dłoniach

Mały zwój #1 (Stack 120 /Slot 5) - policzone w odniesieniu do ilości strzał, jakie można zmieścić w jednym slocie. Zostało 12 slotów, czyli 0,5 stacka
Długi łuk (1/2)
Strzały - 24 (24/1)
Lokalizator x1 (6/1)
Maska przeciwgazowa x1 (2/1)
Maska Tlenowa x1 (2/1)
NAKIMUSHI DOKU | CRYBABY POISON x2 (12/1)
PIGUŁKA ZWIĘKSZAJĄCA KREW x2 (36/1)
PIGUŁKA ŻYWNOŚCIOWA x2 (36/1)

Mały zwój #2
Pusty
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 1145
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Północna brama

Zapraszam tutaj
Kami TakashiZ/T
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 4/4
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
約束を守る | Dotrzymać obietnicy - Hokori Kensei
Misje 4/4
Ranga B
Ranga A
Inne
Event S - Soon™
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 387
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Północna brama

Dynamika pomiędzy rodzeństwem była jaka była – Nana oczywiście kochała brata i Mou był też dla niej swoistym wzorem do naśladowania. Tak jak on chciała zostać Fukei i służyć wiosce w najbardziej możliwy ze sposobów, tak samo jak Ameko – sensei oczywiście! Nie zmieniało to jednak faktu, że droczenie się pewne uszczypliwości były normalne. Tak jak zwykle nie miała z tym większych problemów, tak teraz przy Minie i Mayu trochę było to zawstydzające, choć Inuzuka starała się robić wszystko, by nie dać po sobie tego poznać. Wciąż fakt, że była liderką tej ekspedycji był dla niej surrealny i gdyby nie bezgraniczna wiara Nanako w ocenę Shodaime, to by pomyślała, że ten postradał zmysły.
Tak, tak – raczej rozgrzewka niż pełnoprawny trening, byle choć trochę się poznać. – Mimo wszystko, nie mogli wykorzystać pełni swoich sił, żeby mieć też je na podróż do karczmy, gdzie zatrzymają się na noc. I jak pewnie zregenerują tam energię, to najpierw musieli mieć siłę by tam dojść. I tak jak szlaki były bezpieczne, to lepiej dmuchać na zimne. Wysłuchała uważnie co mają do powiedzenia Mou z Miną – choć przy tej drugiej była uważniejsza, bo mimo wszystko opiekunki córki Amekage nie znała. Niebieskie oczy Inuzuki trochę się zaiskrzyły, gdy usłyszała o Genjutsu. – Jestem zupełną nogą w Genjutsu, więc z chęcią przyjmę jakieś wskazówki, Mina – san! – odparła Nana, wyszczerzając się szeroko. Niby to była taka niepozorna prośba połączona z niewinnym uśmiechem. Mou jednak, który znał ją trochę lepiej, mógł zauważyć, że chodziło w tym o coś znacznie więcej niż zwykłe „wskazówki”. Mimo wszystko, Nana nie zapomniała o San i o tym, co zrobiła. I tak jak nie zamierzała z nią lecieć walczyć bez względu na wszystko, gdziekolwiek by się nie pojawiła, tak… chciała być gotowa sprawić jej przywitanie, gdyby pojawiła się w Ame i próbowała zagrozić wiosce.
Trzeba przyznać, że Mayu była… bardzo dojrzała jak na swój wiek. Nana się zbytnio nie znała na tych rzeczach, jednakże książka o roślinach brzmiało jak coś skomplikowanego i jednocześnie trochę powiązanego z medycyną? Może dziewczynka szła w ślady swojej mamy, która była wybitną Iryōninką?
Interesujesz się zielarstwem, Mayu – san? – zapytała dziewczynki, mimo wszystko chcąc jakoś nawiązać do tej książki, skoro szli w kierunku pola treningowego. Mayu była częścią ich drużyny i jako liderka czuła się zobowiązana, by interesować się wszystkimi jej członkami. I tak jak może dziewczynka ninja nie była, tak dowiedzenie się o niej co nieco było dla Inuzuki równie ważne, jak świadomość co potrafili Mina z Mou.
Dotarli do areny, gdzie przyjdzie im się zmierzyć… tylko pytanie jak! Nana zamierzała się trochę na swoim bracie odegrać i wykorzystać swoją „władzę” nad nim. Uśmiechnęła się nawet pod nosem na swój jakże sprytny plan. Stojąc na środku areny, położyła dłoń na biodrze, wypychając je przy tym nieco w bok.
Z naszej trójki, Mou na pewno jest najbardziej doświadczony i najsilniejszy. Dlatego proponuję pojedynek ja z Tamą i Jyokō z Miną na Ciebie, Nii – san i Twoje psy. – odparła. Wątpiła, żeby to im dało jakąś ogromną przewagę w kwestii pokonania brata, jednakże wciąż dawało im większe szanse niż gdyby byli same. – Jakieś sprzeciwy? Nie? Idealnie. – Uśmiechnęła się. – Cofnijmy się na 15 metrów w tył. Ruszamy na „start” – odparła, by jak powiedzieć, tak zrobić. Gdy już była sama z Miną, ściszyła znacznie głos, mając nadzieję że będzie to wystarczające, by Mou nie usłyszał. Mimo wszystko… ona sama miała wyczulony słuch, więc spodziewała się tego i po bracie. – Postaram się go zająć i kupić Ci trochę czasu na rzucenie jakiegoś Genjutsu – zaproponowała. Nie wiedziała jak ta dziedzina działała, ale zakładała, że to mogło być bardziej czasochłonne niż przywalenie komuś z pięści. – Gotowi? – powiedziała trochę głośnie, czekając na potwierdzenie zarówno ze strony Miny, jak i Mou. – Start! – krzyknęła.
Nana na pewno nie była lepsza w dziedzinie klanowej niż jej brat – co do tego była święcie przekonana. Miała jednak asa w rękawie w postaci Suitonu, który zamierzała spróbować wykorzystać. Kulka z Cesarzową miały dosyć proste zadanie w postaci użycia Gatengi w Mou i jego psy. Nie spodziewała się, żeby uniknięcie tej techniki miałoby być jakimś problem dla nich… i o to właśnie chodziło. Nana chciała ich zmusić do odskoczenia, i próby uniku, jednocześnie składając pieczęcie do Suiton: Amearare, tak by posłać pociski o wielkości piłki tenisowych w miejsce, gdzie Mou ze swoimi psami odskakiwali. Odskok w tył przypadku Gatengi, nie robił większego sensu w ocenie Inuzuki, więc koniec końców – to musiało być w bok. Nana prywatyzowała brata nad jego psy. Tama z Jyo miało też od razu wykręcić i po ataku Nanako spróbować wjechać w nich od tyłu, korzystając z okazji, że no… albo ledwo co unikną ruchu samej rudowłosej, albo nie będą w stanie tego zrobić, będąc jednocześnie w bardziej wrażliwej pozycji.
Nie była jak pewna Mou był, jednakże zakładając, że Inuzuki mimo wszystko bardzo mocno polegały na Refleksie i prędkości – to zakładała że co najmniej tak jak ona. Brat mimo wszystko w trakcie ich sparingów mógł nie wchodzić na wyżyny swoich możliwości, dając jej fory. Dlatego miała się na baczności. Tama z Jyo miały przykaz, że w razie potrzeby miały używać Kōtetsusei no Kami jako dodatkową formę ochrony przed atakmi. Sama Nana jednak, polegała głównie na swojej Szybkości oraz wyczulonych zmysłach (Atuty: Ulepszony Węch, Ulepszony Słuch), gotowa do odskoczenia w bok po skosie (przeciwny do Miny, tak by na nią nie wpaść), by od razu skumulować chakrę do Suiton: Hatō i wysłać ją w kierunku „napastnika”.
Chakra Nana16 000 - 100 (Suiton: Amearare) - 20 (Suiton: Hatō) = 15 880
Chakra Tama7 000 - 250 (Gatenga) - 50 (Kōtetsusei no Kami C w razie potrzeby) = 6 700
Chakra Jyokō7 000 - 300 (Gatenga) - 75(Kōtetsusei no Kami C w razie potrzeby) = 6 625
SpecjalizacjeJūjin - Suiton
Atuty i BiegłościRegeneracja Zdrowia - Sennin Jūjin - Ulepszony Słuch - Ulepszony Węch - Nabyta odporność na trucizny
► Pokaż Spoiler
REGENERACJA ZDROWIAAtut wrodzony
Postać posiada bardzo rozwinięte zdolności regeneracyjne. Drobne rany są w stanie zaleczyć się nawet w trakcie walki, a te poważniejsze leczą się o wiele lepiej. Postać też wolniej się wykrwawia i posiada nieznacznie mniejszą szansę, że otrzymane obrażenia przełożą się na stałe uszkodzenia ciała.
Sennin JūjinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Ulepszony zmysł: Słuch, WęchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Węch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że użytkownik jest w stanie zmienić się w prawdziwego psa tropiącego, bez potrzeby użycia specjalistycznych technik. Bez problemu zapamiętuje zapach swojego celu i jest w stanie go śledzić, nawet gdy ten jest oddalony o 2.5km od użytkownika. Umożliwia to także lokalizację osoby w przestrzeni, gdy np. jest ciemno, dostarczając informację o źródle zapachu w promieniu 10 metrów od użytkownika, choć jest to tylko ogólny kierunek, a nie dokładna lokalizacja. Warunki atmosferyczne, jak np. wiatr, mogą dodatkowo utrudnić tropienie.
Nabyta odporność na truciznyBiegłość
Organizm postaci na wskutek bycia poddawanym dużej ilości trucizn czy środków halucynogennych zyskał swojego rodzaju odporność na nie. O wiele lepiej znosi działanie wszelkiego rodzaju trucizn czy środków halucynogennych. Nie oznacza to, że jest ona odporna na ich negatywne działanie. Zwyczajnie znosi to lepiej niż przeciętna osoba.
UnikatyKairyū
► Pokaż Spoiler
Kairyū | Ocean Current海流
Legenda
Kolczyki napełnianone chakrą i miłością nauczycielki do jej uczennicy. Pozornie bardzo proste, nie będące specjalne pod żadnym względem, posiadają w sobie zaklętą zdolność jaka to miała pomóc uczennicy w jej przyszłych zmaganiach, oraz otworzyć drogę do zostania mistrzynią nowego żywiołu.
PosiadaczInuzuka Nana
Zdolności
 • Kolczyki są bardzo wytrzymałe i jedynie cios o Sile powyżej 10 jest w stanie je uszkodzić.
 • Kiedy są noszone, kolczyki dają użytkownikowi Specjalizację w Suitonie. W przypadku kiedy ktoś już ją posiada bazowo, techniki wodne użytkownika tracą słabość przeciwko Dotonowi, a także do ich używania nie jest potrzebne źródło wody.
 • Kiedy są noszone, użytkownik może wygenerować wodę specjalnie do techniki jeżeli takowe jej wymaga bez potrzeby wcześniejszego używania technik do jej stworzenia. Koszt takiego “przywołania” wody do techniki jest zależny od ilości przywoływanej wody:
  • Mała - Koszt Standardowy D. Ilość równa wiaderku wody.
  • Duża - Koszt Standardowy C. Ilość jaka by się zmieściła w niewielkim baseniku dziecięcym.
  • Ogromna - Koszt Standardowy B. Ilość wody potrzebna do wypełnienia basenu.
  • Gigantyczna - Koszt Standardowy A. Ilość wystarczająca do zapełnienia olimpijskiego basenu. Wymagana ranga A w Suiton.
  • Monstrualna - Koszt Standardowy S. Ilość wystarczająca do zapełnienia dwóch olimpijskich basenów. Wymagana ranga S w Suiton.
  • Absurdalna - Koszt Podwójny S. Ilość mogąca wypełnić cały stadion piłkarski. Wymagany Sennin Suitonu.
Styl walkiSen no Ichigeki A
► Pokaż Spoiler
Sen no Ichigeki | Thousand Blows千の一撃
KlasyfikacjaTaijutsu, Styl Walki
Wymagania---
Styl ten polega na zadawaniu jak największej ilości celnych ciosów, a także wykorzystaniu ich pędu i płynności ruchu, aby każdy kolejny uderzony cios miał większą szybkość i siłę. Zasypywanie przeciwnika lawiną ciosów ma na celu zdekoncentrowanie go, rozbicie jego obrony i uniemożliwienie kontrataku.

Styl ten bazuje mocno na zachowaniu pewnego rytmu walki. Wykorzystuje płynne przejścia z jednego ruchu do kolejnego. Stąd też po ciosie pięścią może nastąpić szybkie uderzenie łokciem. Nie brakuje w nim licznych obrotowych ciosów i kopnięć, mających na celu stałe zwiększanie pędu wyprowadzanych ataków.

Specyfiką tego stylu jest to, że każdy kolejny trafiony cios zapewnia niewielką premię do siły i szybkości. Wypadnięcie z tego rytmu, które następuje przy nietrafionym ciosie, bądź jego utracie, powoduje wytracenie całego pędu, a co za tym idzie utratę siły i szybkości ciosów, przez co całą kombinację należy zaczynać od nowa. Wejście w ten rytm zaś wymaga pewnego skupienia, z racji iż postać zaczynając walkę tym stylem nie jest w stanie od razu walczyć z użyciem swojej pełnej szybkości i siły.

Posiadając rangę B Sen no Ichigeki użytkownik stylu przy źle trafionym ciosie, może wykonać specjalny ruch, dzięki któremu zachowa płynność i pęd zadawanych ciosów, dzięki czemu nie musi zaczynać całej kombinacji uderzeń zupełnie od nowa.
Posiadając rangę A Sen no Ichigeki i Wytrzymałość na 6 poziomie użytkownik stylu potrafi doskonale wykorzystać płynność swoich ruchów, przez co walka w przyśpieszonym tempie o wiele mniej go męczy.
Posiadając rangę S Sen no Ichigeki oraz Siłę i Szybkość na 8 poziomie użytkownik stylu dwukrotnie szybciej nabiera rozpędu, przez co każdy kolejny cios ma znacznie większą prędkość i siłę.
Posiadając Specjalizację w Taijutsu użytkownik stylu tak dobrze go opanował, iż potrafi na samym początku walki wejść w odpowiedni rytm uderzeń, dzięki czemu zaczyna walkę z normalną zybkością i siłą. Dodatkowo szybkość uderzeń jest traktowana tak, jakby użytkownik posiadał Szybkość o 1 poziom wyższą. Nie łączy się z podobnymi bonusami z innych stylów walki.
techniki
► Pokaż Spoiler | Nana
Suiton: Amearare | Water Release: Rain Barrage水遁・雨あられ­
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieWąż → Tygrys → Wół → Tygrys → Pies
KosztStandardowy za 20 pocisków
Zasięg20m
Wymagania---
Po złożeniu serii pieczęci i wystawieniu dłoni do przodu, spomiędzy tych wystrzelona zostaje seria niewielkich pocisków złożonych ze skompresowanej wody - twarde, każdy wielkości piłki do ping-ponga. Zostają wystrzelone z dużą siłą, zdolną łamać gałęzie czy demolować drzewa w przypadku uderzenia kilku pocisków. Zdolne łamać kości są niebezpieczne, jak niemalże wszystkie techniki tej rangi i wyżej, jednak ilość pocisków przekłada się na celność. Wystrzelone zostają w konkretnym kierunku, jednak nie ma sposobu by jakkolwiek wycelować pociskami. Jest ich wystarczająco, by uniknięcie ich było rzecz jasna ciężkie, jednak technika nie sprawdza się w przypadku chęci trafienia w konkretne miejsce.

Posiadając Suiton na randze A możliwe jest stworzenie pocisków nie przed sobą, a wokół siebie. Pociski można wtedy rozsiać po większym obszarze niż pozwala na to standardowy sposób wystrzału, jednak odległość pomiędzy pociskami zwiększa się, czyniąc uniknięcie ich prostszym. Dalej istnieje jednak opcja skierowania ich w jednym kierunku.
Posiadając Suiton na randze S do wykonania techniki wystarczy pieczęć Psa.
Posiadając Specjalizację w Suitonie wielkość pocisków jest zbliżona do piłki tenisowej.
Suiton: Hatō | Water Release: Surging Sea水遁・波濤
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSzczur → Wąż → Pies
KosztRóżny na turę
ZasięgBazowo 10 metrów
Wymagania---
DodatkoweTechnika kosztuje 10PT
Sztuki ninja z czasem ewouluują, zostają dopracowane i udoskonalane, a podobne bądź takie same techniki - łączone w jedną, lepszą i bardziej uniwersalną. Nie inaczej stało się z technikami Uwolnienia Wody, które przez lata wyzbyły się części jutsu na rzecz innych, łączących w sobie cechy wspólne, tak jak np. sztandarowe "plucie wodą", jakie to zostało zamknięte w tej technice. Podstawa jest taka sama: po wymieszaniu w żołądku chakry Suitonu zostaje ona zamieniona w wodę, którą można wystrzelić z ust w dwóch formach. Jedną z nich jest wodna kula, druga zaś - ciągły strumień. Ich wielkość i zasięg zależny jest jednak od ilości włożonej chakry. Pomimo sklasyfikowania jej jako techniki rangi C, można jej użyć jako D, tak samo jak i techniki o sile jutsu S.
 • D: koszt równy standardowemu kosztowi rangi D. Zasięg bazowy tj. 10 metrów. Kula/strumień posiada średnicę 10 centymetrów. Zdolna popchnąć przeciwnika czy złamać gałązki drzew;
 • C: koszt równy standardowemu kosztowi rangi C. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwóch pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna przewrócić człowieka czy złamać grubsze gałęzie;
 • B: koszt równy standardowemu kosztowi rangi B. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu trzech pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna złamać kości zwykłym ludziom czy obić drugiego shinobi, jak też złamać drzewa o cienkim pniu. Wymagania: Suiton B;
 • A: koszt równy standardowemu kosztowi rangi A. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu pięciu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Kula taka potrafi już zabić co słabsze osoby bądź dotkliwie zranić bardziej wytrzymałych. Ściany czy drzewa nie stanowią dla techniki problemu wchodząc w nie jak w masło. Wymagania: Suiton A;
 • S: koszt równy standardowemu kosztowi rangi S. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwunastu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Osoby słabsze zdolna jest przebić na wylot. Stanowi nie mniejsze zagrożenie dla bardziej zaprawionych w boju, mając wystarczająco siły by nie tylko pogruchotać kości, ale też zmiażdżyć organy wewnętrzne. Zdemolowanie całych budynków za jej pomocą nie sprawia problemu. Wymagania: Suiton S;
Zasięgu i średnica na poszczególnych poziomach się kumulują.

Posiadając Specjalizację w Suitonie możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas koncentracji wymagany przy wyższych rangach pozostaje bez zmian.
Posiadając Sennina Suitonu możliwe jest wykonanie tej techniki z dłoni, zamiast z ust.
► Pokaż Spoiler | Tama
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
Gatenga | Fang Rotating Fang牙転牙
KlasyfikacjaJūjin, Kontrola Chakry
PieczęcieBrak, kumulacja chakry wynosi tyle ile złożenie pięciu pieczęci
KosztStandardowy na turę
Zasięg30m
Wymagania---
Inuzuka bądź jej pies wprowadza swoje ciało w szybki ruch, przypominający piłę tarczy. Porusza się przy tym z dużą prędkością, zadając przy tym spore obrażenia, nie mające problemu np. przeciąć grubego głazu wpół. Ninja czy też pies ma kontrolę nad torem jazdy, jednakże z pewnymi ograniczeniami – żeby skręcić musi jechać po łuku, nie wykręci nagle o dziewięćdziesiąt stopni. Podczas ruchu korzystanie ze zmysłu wzroku jest niemożliwe, więc trzeba posługiwać się głównie słuchem oraz węchem. Ze względu na dużą prędkość technika jest ciężka do ominięcia. Bazowa średnica tarczy wynosi 1m.

Jeżeli Gatenga została wykonana w momencie używania Jinjū Konbi Henge koszt techniki ponosi tylko jedna osoba, zdawane przez jutsu obrażenia są zależne od rozmiaru powstałej bestii:

Duży: Średnica Gatengi wynosi 2.5m, zadawane są obrażenia rangi A. Koszt standardowy A.
Wielki: Średnica wzrasta do 5m, zadawane są obrażenia rangi S. Koszt standardowy S.
Olbrzymi: Średnica Gatengi to 10m. Koszt podwójny S, jednakże może zostać on podzielony pomiędzy użytkownika i jego psa. Zadawane obrażenia nie różnią się względem wielkiego, jednakże technika ma zwiększone działania penetrujące, dzięki czemu z większą łatwością przebije się np. przez gruby mur, bez utraty prędkości.

Posiadając rangę A w Jūjin zasięg techniki wzrasta do 45 metrów. Kumulacja czakry zajmuje tyle co złożenie trzech pieczęci. Jednocześnie Inuzuka ze swoim psem są już na tyle oznajmieni ze swoimi zapachami, że szansa, że na siebie wpadną w trakcie używania techniki znacząco maleje, a ich atak jest ze sobą jeszcze lepiej skoordynowany.
Posiadając rangę S w Jūjin zasięg techniki wzrasta do 55 metrów. Kumulacja czakry zajmuje czas co złożenie jednej pieczęci.
Posiadając Specjalizacje w Jūjin użytkownik ma znacznie większą zwrotność i kontrolę nad torem jazdy, dzięki czemu bardziej agresywne manewry są możliwe do wykonania. Nie będzie stanowić problemu np. nagłe skręcenie o czterdzieści pięć stopni i kontynuowanie dalszej jazdy.
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
Gatenga | Fang Rotating Fang牙転牙
KlasyfikacjaJūjin, Kontrola Chakry
PieczęcieBrak, kumulacja chakry wynosi tyle ile złożenie pięciu pieczęci
KosztStandardowy na turę
Zasięg30m
Wymagania---
Inuzuka bądź jej pies wprowadza swoje ciało w szybki ruch, przypominający piłę tarczy. Porusza się przy tym z dużą prędkością, zadając przy tym spore obrażenia, nie mające problemu np. przeciąć grubego głazu wpół. Ninja czy też pies ma kontrolę nad torem jazdy, jednakże z pewnymi ograniczeniami – żeby skręcić musi jechać po łuku, nie wykręci nagle o dziewięćdziesiąt stopni. Podczas ruchu korzystanie ze zmysłu wzroku jest niemożliwe, więc trzeba posługiwać się głównie słuchem oraz węchem. Ze względu na dużą prędkość technika jest ciężka do ominięcia. Bazowa średnica tarczy wynosi 1m.

Jeżeli Gatenga została wykonana w momencie używania Jinjū Konbi Henge koszt techniki ponosi tylko jedna osoba, zdawane przez jutsu obrażenia są zależne od rozmiaru powstałej bestii:

Duży: Średnica Gatengi wynosi 2.5m, zadawane są obrażenia rangi A. Koszt standardowy A.
Wielki: Średnica wzrasta do 5m, zadawane są obrażenia rangi S. Koszt standardowy S.
Olbrzymi: Średnica Gatengi to 10m. Koszt podwójny S, jednakże może zostać on podzielony pomiędzy użytkownika i jego psa. Zadawane obrażenia nie różnią się względem wielkiego, jednakże technika ma zwiększone działania penetrujące, dzięki czemu z większą łatwością przebije się np. przez gruby mur, bez utraty prędkości.

Posiadając rangę A w Jūjin zasięg techniki wzrasta do 45 metrów. Kumulacja czakry zajmuje tyle co złożenie trzech pieczęci. Jednocześnie Inuzuka ze swoim psem są już na tyle oznajmieni ze swoimi zapachami, że szansa, że na siebie wpadną w trakcie używania techniki znacząco maleje, a ich atak jest ze sobą jeszcze lepiej skoordynowany.
Posiadając rangę S w Jūjin zasięg techniki wzrasta do 55 metrów. Kumulacja czakry zajmuje czas co złożenie jednej pieczęci.
Posiadając Specjalizacje w Jūjin użytkownik ma znacznie większą zwrotność i kontrolę nad torem jazdy, dzięki czemu bardziej agresywne manewry są możliwe do wykonania. Nie będzie stanowić problemu np. nagłe skręcenie o czterdzieści pięć stopni i kontynuowanie dalszej jazdy.
Pieski
► Pokaż Spoiler | Tama
Tama
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 6 | Szybkość 9 | Wytrzymałość 7 | Refleks 9 | Siła Woli 7 | Kontrola Chakry 8
Tama, pomimo sięgania praktycznie do uda i zaprzestania bycia małym, okrąglutkim ziemniaczkiem, wciąż ma bardzo puchate i mięciutkie w dotyku (domyślnie, jeśli akurat nie jest ufafrane w błocie) białe futerko. Ogon Kulki nigdy nie zaznaje spokoju - wiecznie nim macha, ciesząc się niemal cały czas. Ogromny z niej pieszczoch i uwielbia wpakowywać się na Nanako na kolana i "wymusić" na swojej pani jakieś pieszczoty czy to w postaci drapania za uchem czy po brzuszku. Jest psem lojalnym i przyjaznym wobec tych, którzy mają dobre zamiary. Darzy Nanako niemalże bezgranicznym zaufaniem, będąc w stanie wykonać każde jej polecenie, jakie one by nie było. Ma się również wrażenie, że pyszczek nigdy nie przestaje się jej uśmiechać. Pomimo że trochę się jej urosło, to wciąż ma dosyć wysoki, nawet lekko piskliwy szczek. Inteligentna z niej psina, która uwielbia jakiekolwiek aktywności ze swoją panią, niezależnie czy to zwykła zabawa w postaci przeciągania się szarpakiem, czy faktyczny trening.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE


Misje do awansu0 / 3A
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Jyokō女皇
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 9 | Szybkość 6 | Wytrzymałość 10 | Refleks 6 | Siła Woli 8 | Kontrola Chakry 7
Jyokō jest psem w typie husky. Czarno - biała, średniej długości sierść, która nie jest jednak niczym chmurka w dotyku. Bystre, niebieskie oczy spoglądają na świat w sposób bardzo oceniający. Imię psiny zdecydowanie nie jest przypadkiem, bowiem zachowuje się niczym swoista Cesarzowa, zawsze pełna gracji i dumna z siebie. Nie zajmuje się tak plebejskimi rzeczami jak zabawa - jeśli rzuci się jej piłkę, to spojrzy na nią z pogardą i nawet nie zareaguje. Nie sprawia jednak problemów podczas treningów - te wykonuje z należytą starannością. Można powiedzieć, że Jyokō jest mistrzynią robienia rzeczy tak, by było to zrobione jak najszybciej i jak najmniej przy tym się narobić, dlatego zawsze będzie wykonywać polecenia Nany w najbardziej efektowny sposób z możliwych. Do obcych podchodzi z dużą dozą dystansu i trzeba wykazać się ogromną cierpliwością, zanim w ogóle będzie dała się pogłaskać. Nawet w przypadku Nany jednak, jest mocno powściągliwa i nie jest to typ psa, który wpakuje się na kolana i będzie domagać pieszczot. Tamę... toleruje i współpracuje z nią kiedy trzeba, ale zdecydowanie nie jest najlepszą towarzyszką do wygłupów.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE
Misje do awansu0 / 3A
Ostatnio zmieniony 12 cze 2024, 21:50 przez Norka, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1269
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Północna brama

Rainy Day雨の日
WątekMisja A
UczestnicyInuzuka Nana
Tura8/?
Lekki trening był czymś zaakceptowanym przez jej "podopiecznych". W końcu tym byli w aktualnym momencie, jakiego to statusu normalnie by nie mieli. Tak też jak zdolności swojego brata w miarę znała, tak przypadkowy zbieg okoliczności naprowadził ją na Minę jaka to fortunnie znała Genjutsu. Jak to sama rudowłosa wspomniała, ona sama ewidentnie była kulą w kwestii Genjutsu to każde wskazówki ze strony dziewczyny były mile widziane. Ta mrugnęła dwa razy, chyba lekko zaskoczona, nim kiwnęła głową.
- Nigdy nie uczyłam nikogo Genjutsu, ale postaram się pomóc. - stwierdziła ostatecznie neutralnie chociaż też niczego pewnego jej nie obiecywała. Nawet jakby jednak tutaj nauka nie wyszła, to Ameko obiecała jej że załatwi jej jakiegoś senseia w kwestii Genjutsu, prawda? Pewnie że prawda! Była w tym wszystkim też rzecz jasna Mayu, jaka to jak Nana dość trafnie zauważyła, zdawała się iść lekko w ślady mamy. Na pytanie jej zadane, zastanowiła się ciut dłużej.
- Tak, między innymi. Ogólnie lubię książki jakie mnie czegoś uczą co może się kiedyś w przyszłości przydać od opowieści... chociaż to też nie do końca prawda, bo są opowieści jakie potrafią wiele nauczyć i takie też czytam. - przyznała mówiąc ewidentnie mało dziecięcymi słowami co ponownie pokazywało że jej wiek to trochę był pomyłką. I prawdopodobnie, tak jak Shodaime starał się ją od okrucieństw świata z całą pewnością bronić, tak czytając Mayu sama natrafiła już na parę z nich w swych powieściach. No... chyba że dobrze pilnowali jakie czytała.

Niewielka arena treningowa ale wystarczająca dla ich potrzeb nie znajdowała się wcale tak daleko. Jak miał trening wyglądać? A no, tutaj już pojawił się plan lekkiej zemsty na bracie. Nim nawet zaczęli trening Mayu oddaliła się od nich kawałek siadając sobie na ławce i faktycznie, zajmując się czytaniem książki jaką to wyciągnęła z torebki przerzuconej przez ramię. Słysząc jej sugestię za to, aby to jej brat walczył sam przeciwko nim wszystkim, ten uśmiechnął się szeroko. Sądząc po jego spojrzeniu, trochę wiedział że chciała się na nim odegrać.
- Nie ma problemu. Dajcie z siebie wszystko. - przyznał prosto jej brat zakładając rękę na rękę i obserwując, jak te się oddalały. Wyszeptała wręcz do Miny że postara się go zająć, ale sądząc po jego drgnięciu ust raczej to usłyszał. Nie, żeby to miało aż takie znacznie. Ich plan raczej był przewidywalny biorąc pod uwagę ich zdolności.
- ...postaram się coś wymyślić. - stwierdziła ostatecznie Mina słysząc zalecenia, ale ewidentnie z jakichś powodów sceptyczna. Może Genjutsu miało jakieś słabości o jakich to Nana zbytnio nie wiedziała, albo jakie czyniło tą dziedzinę gorszą w walce przeciwko Inuzukom? Jeżeli tak, to na pewno warto było się tego później dowiedzieć!

Jasne krzyknięcie i pojedynek się rozpoczął. Zgodnie z planem, psiaki Nany udały się przy pomocy Gatengi w Mou i jego psy. Może mniej z planem jednak, zwierzaki jej brata również swój rozum miały i były oddzielnymi przeciwnikami. Dwa z trzech również użyły identycznej techniki ewidentnie celując w Tamę oraz Cesarzową swoimi technikami. Nim jednak doszło jeszcze do ich starcia, Nana posłała Amearare w stronę swojego brata jaki to dopiero wtedy odskoczył w bok i... no był szybki. Definitywnie jak typowy Inuzuka, miał szybkość oraz refleks jako swoje asy. Nie dawał jednak też z siebie wszystkiego, no bo chociażby nie padł na czworaka przybierając znaną jej i użyteczną formę do walk Taijutsu. Bardziej po łuku ruszył w jej stronę, a jego pozostały psiak identycznie ruszył tak jak on tylko z drugiej strony. Tak, że miała swojego brata te jakieś 10 metrów na skos po lewo, a jego trzeciego psiaka też 10 metrów na skos po prawo. Pozostałe dwa? Jak zostało wspomniane, zderzyły się z Tamą oraz Jyoko w czego efekcie, techniki zwyczajnie się o siebie anulowały. Psiny wylądowały jakieś 5 metrów od siebie po tym jednak i uważnie obserwowały siebie wzajemnie, jakby czekając tylko aż któraś się odsłoni. Sama Mina za to wycofała się z 10 dodatkowych metrów za Nanę, składając pieczęci do jakiejś techniki.

Prowizoryczna mapka
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone przygody 4/4
 • Oszukać przeznaczenie - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
 • Love is War - Akuma Shogo & Nara Yoshika
Prowadzone pojedyncze wątki 4/2
 • Mąż w domu & Żona w polu - Uzumaki Chiyo & Fuuka
 • Fish of the Northern Sea - Anko & Anko
 • Na granicy - Senju Rie
 • Rainy Day - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 387
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Północna brama

Jeśli Mina nie będzie w stanie Nanie pomóc w Genjutsu, to nic się nie stało – mimo wszystko, Ameko obiecała że spróbuje porozmawiać z kimś z klanu Uchiha, kto umożliwiłby dziewczynie rozwinięcie się pod tym względem. Wszystko oczywiście w swoim czasie… który Inuzuka miała nadzieję, że posiadała. Mimo tego, że sytuacja wydawała się być pod kontrolą i że na razie nie grozi im żadne niebezpieczeństwo, rudowłosej ciężko było się pozbyć tych obaw z tyłu głowy, że San mogła zaatakować Ame w każdej chwili… a ona nie była gotowa by się z nią zmierzyć. Przecież Nanako było tak daleko do swojej sensei czy Midoro, który mierzył się z samym Shi… a ledwo uszedł z życiem. Dziewczyna nie miałaby najmniejszych szans w bezpośrednim wsparciu, co trochę ją przerażało i jednocześnie sprawiało, że chciała… jak najwięcej trenować, nie marnować czasu, którego nie wiedziała ile tak naprawdę miała.
Dziękuję, Mina – san. I zupełnie bez presji! – odparła z uśmiechem, nie oczekując od Tochi niczego. Jeśli się uda, to będzie super, jeśli nie, mówiło się trudno. Nie zawsze można mieć wszystko, prawda? Zaraz potem wysłuchała co zaś Mayu miała do powiedzenia… I Inuzuka była naprawdę pod wrażeniem jej dojrzałości jak na tak młody wiek. W sumie to miała wrażenie, że sama była bardziej dziecinna niż mała Kise. – Och, chcesz napisać swoją własną książkę? – zapytała, nie kryjąc zdziwienia. Ot, to było dosyć… ciekawe marzenie jak na tak młodą osobę? Nawet jeśli ktoś lubił opowieści czytać, to wciąż pisanie takowych to była zupełnie inna para kaloszy. Co nie zmieniało faktu, że to było naprawdę interesujące i Inuzuka była zadowolona, że poznawała „swoją” drużynę trochę lepiej. To było w jej opinii ważne!
Odegranie się na bracie? Miała nadzieję, że choć troszkę uda się jej to zrobić, choć Nanako nie miała aż tak ogromnych nadziei względem tego. Mimo wszystko jednak, jej brat był Fukei i zwykle w trakcie ich wspólnych treningów dostawała mocne wciery, więc czemu tym razem miało być inaczej? Gdzieś w serduszku Inuzuki była jednak nadzieja, nauka Suitonu pod okiem Ameko – sensei nie pójdzie na marne i ten będzie swoistym „asem” w rękawie Nany. Bo walka z Mou przy pomocy klanowych umiejętności… cóż, tutaj raczej większych szans nie miała. Zwłaszcza, że było widać, że jej brat nie brał tego na poważnie.
Nana potrzebowała czegoś… szybkiego, co jednocześnie zajmie zarówno Mou, jak i jego psa, którzy próbowali ją osaczyć. Inuzuka postanowiła więc złożyć szybko pieczęć tygrysa, do Suiton: Mizu Kamikiri, by stworzyć dwa wodne ostrza, które miały wystrzelić w dwóch kierunkach – jedno w Mou, drugie w jego czterołapego towarzysza. To nie była jakaś wybitnie silna technika i nie spodziewała żeby była w jakiś większy sposób skuteczna, jednak miała nadzieję, że chociaż uda się jej kupić w ten sposób trochę czasu.
Nana zamierzała użyć Kage Bunshin no Jutsu, tworząc jednego klona, bo tak bez wątpienia będzie łatwiej ogarnąć dwóch „przeciwników” jednocześnie, prawda? O chakrę się nie musiała też martwić, bo jak klon zostanie zniszczony, to odzyska ją w pełni, co było dużym plusem. Klon miałby skumulować chakrę do Suiton: Hatō, które posłałby w kierunku psa od Mou. Na ile skutecznie? Nie była pewna, ale wciąż – to raczej miało bardziej na celu ociągać go od Miny i nie pozwolić się mu do niej zbliżyć, pozwalając dziewczynie skończyć składnie pieczęci do techniki.
Oryginał zaś? Zamierzała się zająć swoim bratem osobiście. Najpewniej był od niej szybszy i zdecydowanie bardziej sprawny. Co… było problematyczne. Z jednej strony nie miała zbyt wielkiej szansy z nim w bezpośrednim starciu, ale trzymanie go na odległość wydawało się być równie ciężkie. Mimo wszystko jednak – dalej postawiła na Suiton. Przy pomocy kolczyków wytworzyłaby wodę (Unikat: Kairyū), tak by mogła użyć Suiton: Mizu-jū, tworząc przy tym ogromnego psa – jakże by inaczej! – który miał służyć za swoistego… bodyguarda? To było dobre określenie. Wielkie stworzenie, które miało utrudnić Mou podejście bliżej, chociażby przez zajście mu swoim wielkim cielskiem drogi, czy nawet capnięciem łapą. Nana nie chciała iść też na całość, bo mimo wszystko to był tylko trening, mała potyczka i wolałaby żeby nikt nie ucierpiał w tym. Ot, Inuzuce zależało na tym, żeby zająć Mou na tyle, tak by Mina mogła rzucić swoje Genjutsu.
Zajmując się bratem i jego trzecim psem Nana nie miała zbytnio możliwości wydawania poleceń Kulce i Cesarzowej, jednakże pokładała w nich wiarę, że będą wiedziały, jak się zachować i co zrobić. Zwłaszcza, że już raz udowodniły Inuzuce, że potrafiły działać na własną łapę. Oczywiście, wcześniejsza komenda, żeby w razie potrzeby używały Kōtetsusei no Kami bez wątpienia zostawała.
Wiele też rzeczy mogło pójść nie tak i gdyby Mou zbliżył się do Inuzuki i w jakiś sposób zaatakował, to starałaby się odskoczyć w bok, a także posiłkować się Suiton: Mizu Kawarimi. Może gdyby przez jej zamienione wodę w ciało przeleciał, to byłby dobry moment do próby wyprowadzenia kontrataku? Ot, chociażby nawet w postaci sierpowego w najbardziej odsłonięte miejsce.
Chakra Nana Oryginał15 900 - 20 (Suiton: Mizu Kamikiri) = 7 940 / 2 (Kage Bunshin no Jutsu) = 7 950 - 20 / 100 (Wytworzenie wody, idk jaki koszt) - 100 (Suiton: Mizu-jū) - 100 (Suiton: Mizu Kawarimi) = 7 720 / 7 640
Chakra Nana Klon7 940 - 3 (utrzymanie) - 100 (Suiton: Hatō B) = 7 837
Chakra Tama6 700 - 50 (Kōtetsusei no Kami C w razie potrzeby) - x (Robią rzeczy?)= ?
Chakra Jyokō76 625 - 75(Kōtetsusei no Kami C w razie potrzeby) - x (Robią rzeczy?)= ?
SpecjalizacjeJūjin - Suiton
Atuty i BiegłościRegeneracja Zdrowia - Sennin Jūjin - Ulepszony Słuch - Ulepszony Węch - Nabyta odporność na trucizny
► Pokaż Spoiler
REGENERACJA ZDROWIAAtut wrodzony
Postać posiada bardzo rozwinięte zdolności regeneracyjne. Drobne rany są w stanie zaleczyć się nawet w trakcie walki, a te poważniejsze leczą się o wiele lepiej. Postać też wolniej się wykrwawia i posiada nieznacznie mniejszą szansę, że otrzymane obrażenia przełożą się na stałe uszkodzenia ciała.
Sennin JūjinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Ulepszony zmysł: Słuch, WęchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Węch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że użytkownik jest w stanie zmienić się w prawdziwego psa tropiącego, bez potrzeby użycia specjalistycznych technik. Bez problemu zapamiętuje zapach swojego celu i jest w stanie go śledzić, nawet gdy ten jest oddalony o 2.5km od użytkownika. Umożliwia to także lokalizację osoby w przestrzeni, gdy np. jest ciemno, dostarczając informację o źródle zapachu w promieniu 10 metrów od użytkownika, choć jest to tylko ogólny kierunek, a nie dokładna lokalizacja. Warunki atmosferyczne, jak np. wiatr, mogą dodatkowo utrudnić tropienie.
Nabyta odporność na truciznyBiegłość
Organizm postaci na wskutek bycia poddawanym dużej ilości trucizn czy środków halucynogennych zyskał swojego rodzaju odporność na nie. O wiele lepiej znosi działanie wszelkiego rodzaju trucizn czy środków halucynogennych. Nie oznacza to, że jest ona odporna na ich negatywne działanie. Zwyczajnie znosi to lepiej niż przeciętna osoba.
UnikatyKairyū
► Pokaż Spoiler
Kairyū | Ocean Current海流
Legenda
Kolczyki napełnianone chakrą i miłością nauczycielki do jej uczennicy. Pozornie bardzo proste, nie będące specjalne pod żadnym względem, posiadają w sobie zaklętą zdolność jaka to miała pomóc uczennicy w jej przyszłych zmaganiach, oraz otworzyć drogę do zostania mistrzynią nowego żywiołu.
PosiadaczInuzuka Nana
Zdolności
 • Kolczyki są bardzo wytrzymałe i jedynie cios o Sile powyżej 10 jest w stanie je uszkodzić.
 • Kiedy są noszone, kolczyki dają użytkownikowi Specjalizację w Suitonie. W przypadku kiedy ktoś już ją posiada bazowo, techniki wodne użytkownika tracą słabość przeciwko Dotonowi, a także do ich używania nie jest potrzebne źródło wody.
 • Kiedy są noszone, użytkownik może wygenerować wodę specjalnie do techniki jeżeli takowe jej wymaga bez potrzeby wcześniejszego używania technik do jej stworzenia. Koszt takiego “przywołania” wody do techniki jest zależny od ilości przywoływanej wody:
  • Mała - Koszt Standardowy D. Ilość równa wiaderku wody.
  • Duża - Koszt Standardowy C. Ilość jaka by się zmieściła w niewielkim baseniku dziecięcym.
  • Ogromna - Koszt Standardowy B. Ilość wody potrzebna do wypełnienia basenu.
  • Gigantyczna - Koszt Standardowy A. Ilość wystarczająca do zapełnienia olimpijskiego basenu. Wymagana ranga A w Suiton.
  • Monstrualna - Koszt Standardowy S. Ilość wystarczająca do zapełnienia dwóch olimpijskich basenów. Wymagana ranga S w Suiton.
  • Absurdalna - Koszt Podwójny S. Ilość mogąca wypełnić cały stadion piłkarski. Wymagany Sennin Suitonu.
Styl walkiSen no Ichigeki A
► Pokaż Spoiler
Sen no Ichigeki | Thousand Blows千の一撃
KlasyfikacjaTaijutsu, Styl Walki
Wymagania---
Styl ten polega na zadawaniu jak największej ilości celnych ciosów, a także wykorzystaniu ich pędu i płynności ruchu, aby każdy kolejny uderzony cios miał większą szybkość i siłę. Zasypywanie przeciwnika lawiną ciosów ma na celu zdekoncentrowanie go, rozbicie jego obrony i uniemożliwienie kontrataku.

Styl ten bazuje mocno na zachowaniu pewnego rytmu walki. Wykorzystuje płynne przejścia z jednego ruchu do kolejnego. Stąd też po ciosie pięścią może nastąpić szybkie uderzenie łokciem. Nie brakuje w nim licznych obrotowych ciosów i kopnięć, mających na celu stałe zwiększanie pędu wyprowadzanych ataków.

Specyfiką tego stylu jest to, że każdy kolejny trafiony cios zapewnia niewielką premię do siły i szybkości. Wypadnięcie z tego rytmu, które następuje przy nietrafionym ciosie, bądź jego utracie, powoduje wytracenie całego pędu, a co za tym idzie utratę siły i szybkości ciosów, przez co całą kombinację należy zaczynać od nowa. Wejście w ten rytm zaś wymaga pewnego skupienia, z racji iż postać zaczynając walkę tym stylem nie jest w stanie od razu walczyć z użyciem swojej pełnej szybkości i siły.

Posiadając rangę B Sen no Ichigeki użytkownik stylu przy źle trafionym ciosie, może wykonać specjalny ruch, dzięki któremu zachowa płynność i pęd zadawanych ciosów, dzięki czemu nie musi zaczynać całej kombinacji uderzeń zupełnie od nowa.
Posiadając rangę A Sen no Ichigeki i Wytrzymałość na 6 poziomie użytkownik stylu potrafi doskonale wykorzystać płynność swoich ruchów, przez co walka w przyśpieszonym tempie o wiele mniej go męczy.
Posiadając rangę S Sen no Ichigeki oraz Siłę i Szybkość na 8 poziomie użytkownik stylu dwukrotnie szybciej nabiera rozpędu, przez co każdy kolejny cios ma znacznie większą prędkość i siłę.
Posiadając Specjalizację w Taijutsu użytkownik stylu tak dobrze go opanował, iż potrafi na samym początku walki wejść w odpowiedni rytm uderzeń, dzięki czemu zaczyna walkę z normalną zybkością i siłą. Dodatkowo szybkość uderzeń jest traktowana tak, jakby użytkownik posiadał Szybkość o 1 poziom wyższą. Nie łączy się z podobnymi bonusami z innych stylów walki.
techniki
► Pokaż Spoiler | Nana oryginał
Suiton: Mizu Kamikiri | Water Release: Rising Water Slicer水遁・水上切
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieTygrys
KosztStandardowy
Zasięg10 metrów
Wymagania---
Po złożeniu pieczęci Tygrysa oraz uderzeniu stopą w ziemię, od shinobi rozchodzi się gejzer wody mknący prosto w kierunku celu. Technika szybka i robiąca wrażenie, albowiem ciśnienie wody jest w stanie skruszyć skałę. Tym bardziej niebezpieczna w otoczeniu, gdzie potencjalne zniszczenia mogą skrzywdzić przeciwnika rykoszetem. Jeżeli ninja ma takie życzenie, może rozdzielić "wodne ostrze" na dwie części. Każde z nich staje się wtedy proporcjonalnie słabsze, ale można je wystrzelić w różnych kierunkach, bądź tym samym, acz w różnej odległości od siebie zwiększając szansę na trafienie przeciwnika. W przypadku rozdzielenia promienia, każda połówka traktowana jest jak o rangę słabszą.

Posiadając rangę A Suitonu zasięg wzrasta o 5 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Suitonu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Suiton: Mizu-jū | Water Release: Water Beast水遁・水獣­
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęciePies → Koń → Małpa → Baran
KosztStandardowy za utworzenie, połowiczny za utrzymanie na turę
Zasięg10m wysokości, kontrola bestii do 20m od źródła wody
WymaganiaŹródło wody
Posiadając w okolicy źródło wody, ninja dzięki odpowiednim skupieniu chakry i wykonaniu pieczęci jest w stanie uformować dostępną ciecz w postać ogromnego zwierzęcia. Jego kształt nie jest z góry narzucony, jednak wśród shinobi dominują drapieżniki pokroju chociażby wilków. Potwór nie przekracza swoją wysokością 10 metrów wysokości w kłębie. Tony wody są w stanie zadać ogromne obrażenia, miażdżąc kości pod naporem wody. Jeżeli użytkownik ma takie życzenie, twór może również posłać kończyną łapę zdolną przykryć dorosłego człowieka. Kontrola stwora wymaga jednak poświęcenia mu uwagi. Oznacza to, że walka oraz manipulacja zwierzęciem wykracza poza zdolności większości ninja. Posiadając 8 Refleksu, shinobi jest w stanie prócz kontrolą bestii zając się również dodatkową czynnością, jak chociażby użyciem kolejnej techniki. Pełna możliwość walki w tym stanie jest jednak czymś, co osiągnąć mogą dopiero osoby o Refleksie 10.

Posiadając Specjalizację w Suitonie wymagania dotyczące refleksu spadają o 1 poziom.
Posiadając Sennina Suitonu wielkość stworzenia rośnie o dodatkowe 5 metrów, a zasięg, na jaki może oddalić się od źródła wody: o 10m.
Suiton: Mizu Kawarimi | Water Release: Water Replacement水遁・水変わり身­­
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieTygrys → Dzik → Wół → Pies → Wąż
KosztStandardowy
ZasięgNa siebie
WymaganiaSuiton A lub Specjalizacja w Suiton
Technika podobna do klasycznego Kawarimi no Jutsu, jednak każdy ninja nie przysypiający na lekcjach w akademii da radę wychwycić dość istotne różnice. Przede wszystkim - technika ta nie przenosi nas w inne miejsce. Zamiast tego po uderzeniu zniszczona część ciała zamienia się w wodę. Po chwili ta też zasklepia "rany" pozostawiając shinobi całego i zdrowego, bez nawet zadrapania po wykonanym ataku. Ninja musi też być świadom ataku. Podmiana następuje wedle woli wykonującego. Posiadając przygotowane Kawarimi, użycie jakiejkolwiek techniki korzystającej z chakry, inne niż techniki E czy skupiające się na samej kontroli chakry, jest w stanie rozproszyć Technikę Podmiany przed jej właściwym użyciem. W przypadku, gdyby wrogi atak zniszczył całe ciało, technika nie ocali przed śmiercią. Podobnie w przypadku technik, które zniszczą część wody, w którą ciało się zamieniło - otrzymuje ono obrażenia.

Posiadając Sennina Suitonu możliwe staje się zamienienie na życzenie całego swojego ciała w kałużę i przemieszczanie się w formie wodnej plamy. Szybkość w tej formie nie spada w stosunku do prędkości osiąganej przez ninja w ludzkiej postaci.
Posiadając Specjalizację w Suitonie technika nie wymaga składania pieczęci.
Posiadając Suika no Jutsu użytkownik jest w stanie przy pomocy tej techniki leczyć otrzymane obrażenia tak, jakby wykorzystywał Shōsen Jutsu na poziomie C.
Posiadając Suika no Jutsu oraz Iryō Ninjutsu na poziomie B użytkownik jest w stanie przy pomocy tej techniki leczyć otrzymane obrażenia tak, jakby wykorzystywał Shōsen Jutsu na poziomie B.
► Pokaż Spoiler | Nana Klon
Suiton: Hatō | Water Release: Surging Sea水遁・波濤
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSzczur → Wąż → Pies
KosztRóżny na turę
ZasięgBazowo 10 metrów
Wymagania---
DodatkoweTechnika kosztuje 10PT
Sztuki ninja z czasem ewouluują, zostają dopracowane i udoskonalane, a podobne bądź takie same techniki - łączone w jedną, lepszą i bardziej uniwersalną. Nie inaczej stało się z technikami Uwolnienia Wody, które przez lata wyzbyły się części jutsu na rzecz innych, łączących w sobie cechy wspólne, tak jak np. sztandarowe "plucie wodą", jakie to zostało zamknięte w tej technice. Podstawa jest taka sama: po wymieszaniu w żołądku chakry Suitonu zostaje ona zamieniona w wodę, którą można wystrzelić z ust w dwóch formach. Jedną z nich jest wodna kula, druga zaś - ciągły strumień. Ich wielkość i zasięg zależny jest jednak od ilości włożonej chakry. Pomimo sklasyfikowania jej jako techniki rangi C, można jej użyć jako D, tak samo jak i techniki o sile jutsu S.
 • D: koszt równy standardowemu kosztowi rangi D. Zasięg bazowy tj. 10 metrów. Kula/strumień posiada średnicę 10 centymetrów. Zdolna popchnąć przeciwnika czy złamać gałązki drzew;
 • C: koszt równy standardowemu kosztowi rangi C. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwóch pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna przewrócić człowieka czy złamać grubsze gałęzie;
 • B: koszt równy standardowemu kosztowi rangi B. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu trzech pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna złamać kości zwykłym ludziom czy obić drugiego shinobi, jak też złamać drzewa o cienkim pniu. Wymagania: Suiton B;
 • A: koszt równy standardowemu kosztowi rangi A. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu pięciu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Kula taka potrafi już zabić co słabsze osoby bądź dotkliwie zranić bardziej wytrzymałych. Ściany czy drzewa nie stanowią dla techniki problemu wchodząc w nie jak w masło. Wymagania: Suiton A;
 • S: koszt równy standardowemu kosztowi rangi S. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwunastu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Osoby słabsze zdolna jest przebić na wylot. Stanowi nie mniejsze zagrożenie dla bardziej zaprawionych w boju, mając wystarczająco siły by nie tylko pogruchotać kości, ale też zmiażdżyć organy wewnętrzne. Zdemolowanie całych budynków za jej pomocą nie sprawia problemu. Wymagania: Suiton S;
Zasięgu i średnica na poszczególnych poziomach się kumulują.

Posiadając Specjalizację w Suitonie możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas koncentracji wymagany przy wyższych rangach pozostaje bez zmian.
Posiadając Sennina Suitonu możliwe jest wykonanie tej techniki z dłoni, zamiast z ust.
► Pokaż Spoiler | Tama
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
Pieski
► Pokaż Spoiler | Tama
Tama
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 6 | Szybkość 9 | Wytrzymałość 7 | Refleks 9 | Siła Woli 7 | Kontrola Chakry 8
Tama, pomimo sięgania praktycznie do uda i zaprzestania bycia małym, okrąglutkim ziemniaczkiem, wciąż ma bardzo puchate i mięciutkie w dotyku (domyślnie, jeśli akurat nie jest ufafrane w błocie) białe futerko. Ogon Kulki nigdy nie zaznaje spokoju - wiecznie nim macha, ciesząc się niemal cały czas. Ogromny z niej pieszczoch i uwielbia wpakowywać się na Nanako na kolana i "wymusić" na swojej pani jakieś pieszczoty czy to w postaci drapania za uchem czy po brzuszku. Jest psem lojalnym i przyjaznym wobec tych, którzy mają dobre zamiary. Darzy Nanako niemalże bezgranicznym zaufaniem, będąc w stanie wykonać każde jej polecenie, jakie one by nie było. Ma się również wrażenie, że pyszczek nigdy nie przestaje się jej uśmiechać. Pomimo że trochę się jej urosło, to wciąż ma dosyć wysoki, nawet lekko piskliwy szczek. Inteligentna z niej psina, która uwielbia jakiekolwiek aktywności ze swoją panią, niezależnie czy to zwykła zabawa w postaci przeciągania się szarpakiem, czy faktyczny trening.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE


Misje do awansu0 / 3A
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Jyokō女皇
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 9 | Szybkość 6 | Wytrzymałość 10 | Refleks 6 | Siła Woli 8 | Kontrola Chakry 7
Jyokō jest psem w typie husky. Czarno - biała, średniej długości sierść, która nie jest jednak niczym chmurka w dotyku. Bystre, niebieskie oczy spoglądają na świat w sposób bardzo oceniający. Imię psiny zdecydowanie nie jest przypadkiem, bowiem zachowuje się niczym swoista Cesarzowa, zawsze pełna gracji i dumna z siebie. Nie zajmuje się tak plebejskimi rzeczami jak zabawa - jeśli rzuci się jej piłkę, to spojrzy na nią z pogardą i nawet nie zareaguje. Nie sprawia jednak problemów podczas treningów - te wykonuje z należytą starannością. Można powiedzieć, że Jyokō jest mistrzynią robienia rzeczy tak, by było to zrobione jak najszybciej i jak najmniej przy tym się narobić, dlatego zawsze będzie wykonywać polecenia Nany w najbardziej efektowny sposób z możliwych. Do obcych podchodzi z dużą dozą dystansu i trzeba wykazać się ogromną cierpliwością, zanim w ogóle będzie dała się pogłaskać. Nawet w przypadku Nany jednak, jest mocno powściągliwa i nie jest to typ psa, który wpakuje się na kolana i będzie domagać pieszczot. Tamę... toleruje i współpracuje z nią kiedy trzeba, ale zdecydowanie nie jest najlepszą towarzyszką do wygłupów.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE
Misje do awansu0 / 3A
Ostatnio zmieniony 23 cze 2024, 2:49 przez Inuzuka Nana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1269
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Północna brama

Rainy Day雨の日
WątekMisja A
UczestnicyInuzuka Nana
Tura9/?
Bez presji. Jak Mina nie nauczy jej Genjutsu, to na pewno jej sensei zadba o to aby jednak miała jakieś przeszkolenie w czas, nim to dojdzie do jakichś poważniejszych batalii z San. Jej potencjalna sensei kiwnęła tylko głową dość cicho słysząc stwierdzenie Nany, jaka to zaraz mimo wszystko skupiła się trochę bardziej na młodej Kise. Ta? Ewidentnie brzmia dojrzalej niż większość dzieci w jej wieku... i tych sporo starszych. Może nie było jednak aż takiej tragedii aby brzmiała starzej niż Nana, prawda? Prawda? Może. Przekrzywiła jednak lekko głowę jak Inuzuka zapytała, czy ta chce napisać książkę. Spojrzała nawet na nią ciut dziwnie.
- Nie? Skąd taka idea? - zapytała też jakoś zdziwiona sugsetią Nany. Jakby nie spojrzeć, małolatka jedynie wspomniała że woli pouczające książki od opowieści, a nie że zbiera materiał do opowieści. Z całą pewnością padający deszcz wokół lekko pomieszał jej w wyczulonych zmysłach.

Rozmówki rozmówkami jednak, a trening treningiem. No... nie był to właściwie trening, tyle co bardziej "starcie" między drużyną co by to trochę lepiej poznać swoje umiejętności. Zaczynając więc walkę każdy szybko przeszedł do działań, jakie ostatecznie doprowadziły do tej aktualnej ich sytuacji. Reakcja Nany na to wszystko? Wodne ostrza jakie... no niestety, bardzo nie pomogły. Tak jak technika definitywnie była dość szybka i miała nawet pokaźną siłę, tak obszar jaki zajmowała pozostawiał trochę do życzenia. Zarówno jej brat jak i jego pupil nie musieli jakoś bardzo starać się, aby to uniknąć ataku ze strony Nany. Coś czasu kupiła? Może, ale bardzo minimalną ilość porównywalną do tego ile wykonywała wodną technikę. Potem jednak stworzyła klona i już... no sytuacja miała się lepiej. Tak jakby. Tylko na moment. Klon posłał wodną technikę, tylko... no, były w tym wszystkim minusy. Mimo wszystko natychmiastowo techniki on nie rzucił, a wcześniej dzieliło ją od psiny raptem 10 metrów. Przez to wszystko trzeci towarzysz jej brata używając Tsugi bezpardonowo przeleciał przez ledwo co wystrzeloną technikę klona, oraz samego klona kierując się w stronę miny. Ta na szczeście jednak skończyła składać swoje pieczęcie, i psi towarzysz zaskomlał nim anulował swoją technikę padając na ziemię zdezorientowany. Ewidentnie, jakieś Genjutsu musiało wpłynąć na jego zmysły bo teraz węszył wokół gdzie był jego cel. Mina też dalej składała pieczęci, ewidentnie mają pomysł na kolejną technikę.

Oryginał w tym czasie postanowił zająć się jej bratem. Miała z nim rzecz jasna największe szanse. Wykorzystując swój unikat wytworzyła ogromnego wodnego psa jaki to miał zająć się jej bratem... a ten? No, z uśmiechem na twarzy chyba trochę poważniej wziął się do roboty padając na czworaka i przybierając pozę bardziej typowom dla członków jej klonu. Niestety jednak, duży rozmiar stworzenia sprawiał że jednocześnie było bardzo łatwo przedostać się pod jego cielskiem w stronę Nany. A że Mou był szybki, udało mu się to też zrobić względnie bez większych problemów nim to wodna bestia Nany miała okazję go trafić. Jakby nie spojrzeć, jej brat był specem właśnie w walce zwarciu - to uniki też musiały być czymś czego był mistrzem. Została zmuszona więc do użycia Mizu Kawarimi i bardzo dobrze, bo mogła dojrzeć jak zaostrzone pazury brata kierowały się w stronę jej głowy. Przeszły przez policzek dziewczyny jakby nigdy nic - w końcu ten był wodny. Okazja do kontrataku? Niby tak. Problem w tym, że jej sierpowy został przez bardziej doświadczonego oraz kumatego brata złapany. Ten też złapał jej drugą rękę, ściskając dość mocno to wiedziała jedno. Nie wyrwie się tak łatwo z jego uścisku i nie była w stanie składać teraz pieczęci. A ten? Z trochę bardziej zaostrzonymi zębami czekał wręcz zaciekawiony co ta zrobi jak już dała mu do siebie podejść. Generalnie? Ewidentnie Mou nie tylko był bardziej doświadoczny, ale i szybszy, silniejszy i zwinniejszy. Widać, że nie była teraz na polu na jakim to akurat przeciwko mu mogła czuć się bezpiecznie... czy nawet znacząco.

A psiny? Dalej były zajęte sobą, ale bez używania większych technik. Miały swoisty dylemat jakby nie spojrzeć. To co zrobią one, psy brata pewnie zrobią identyczne i będą w swoistym impasie. Z plusów? To przynajmniej nie były na jakiejś straconej pozycji. Ot musiała się trafić jakaś okazja, aby to zamieszać w ich póki co dość wyrównanym kłapaniu na siebie zębami czy próbach ugryzienia.

Prowizoryczna mapka
Status:
Nana: 15 477 chakra
Tama: 6 700 chakra
Jyoko: 7 625 chakra
Ostatnio zmieniony 09 lip 2024, 14:43 przez Jelonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone przygody 4/4
 • Oszukać przeznaczenie - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
 • Love is War - Akuma Shogo & Nara Yoshika
Prowadzone pojedyncze wątki 4/2
 • Mąż w domu & Żona w polu - Uzumaki Chiyo & Fuuka
 • Fish of the Northern Sea - Anko & Anko
 • Na granicy - Senju Rie
 • Rainy Day - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 387
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Północna brama

Nanie musiało na chwilę od ciśnienia przytkać uszy, bo usłyszała zupełnie coś innego, co młoda Kise powiedziała… i teraz musiała się jakoś z tego wybronić. Skąd miała taki pomysł, że dziewczynka chciała napisać w przyszłości książkę? Inuzuka wyszczerzyła się w trochę zakłopotanym uśmiechu, by jednocześnie podrapać się po tyle głowy.
Przesłyszałam się, gomen. Miałam wrażenie, że powiedziałaś „do opowieści”, a nie „od opowieści”. – Cóż, nie będzie przecież kłamać… to była trywialna sprawa, mogło się zdarzyć najlepszym, prawda? Najważniejsze, żeby się nie przesłyszała, gdy rzeczywiście będzie to jakaś poważna sprawa czy rozmowa chociażby z samym Daimyō… to byłaby dopiero wtopa i wstyd.
Trzeba przyznać, że sparing z Mou nie należał do najłatwiejszych… mimo wszystko, był od niej bardziej doświadczony i miał więcej asów w rękawie niż ona sama. Nanako mogła tak naprawdę tylko liczyć na Suiton, bo korzystanie z klanówki podczas walki z bratem wydawało się nie mieć sensu. Był szybszy, sprawniejszy, bardziej doświadczony… mogła więc próbować go zaskoczyć czymś, na czym się nie znał, a sama Nana miała pewną wprawę dzięki treningom i prezentowi od Ameko. Przez chwilę się mogła zacząć martwić o Minę, ale całe szczęście zdążyła rzucić Genjutsu na psa Mou zanim ten do niej dobiegł… więc może ta kupiła sobie trochę czasu. Nana zaś? Miała trochę inne problemy.
Wodna bestia, którą Nana stworzyła nie miała tak zadziałać… zdecydowanie lekki zawód ze strony Inuzuki, z drugiej strony było to do przewidzenia i nie zamierzała jutsu podtrzymywać, bo nie miała w chwili obecnej z niej żadnego użytku. Żeby tego było mało, to ten dobiegł do niej na tyle szybko, że musiała się posiłkować techniką podmiany, a jej próba wykorzystania ataku nic nie dała, kończąc z pochwyconymi rękoma. Brak możliwości składania pieczęci był problematyczny… ale miała techniki, które nie wymagały ich używania. Nana zamierzała skumulować chakrę do Suiton: Hatō, tak by splunąć wodnym strumieniem prosto w brata, tak żeby spróbować zmusić go do puszczenia jej i odskoczenia… inaczej dostanie techniką w twarz. Żeby nie stawiać wszystkiego w rękach techniki, zamierzała mu też próbować przywalić z kopniaka… w brzuch. Albo ewentualnie trochę niżej. Kopała na ślepo, więc różnie mogło wyjść.
Gdyby udało się jej uwolnić? Od razu zaczęłaby składać pieczęci do Suiton: Suishū Gorugon , zamierzając wykorzystać źródło wody, które powinno jeszcze pozostać po wodnym piesku... o ile było to możliwe. Tak żeby z niego wydobył się wąż, który od razu by pognałby w kierunku Mou z zamiarem capnięcia go. Chciała po prostu wykorzystać potencjalny efekt zaskoczenia, że atak nadejdzie z boku, nie bezpośrednio od niej. Jeśli by się nie dało, to wtedy by stworzyła po prostu węża obok siebie, posyłając go na brata. To wszystko zaś? Z ogromnym uśmiechem na ustach. Wspólny sparing z bratem był czymś, czego dawno nie robili… i Nana po prostu się cieszyła, że przyszło im spędzić wspólnie trochę czasu.
Inuzuka była świadoma, że nie wszystko mogło pójść zgodnie z planem i znając Mou… pewnie jeszcze nie raz ją zaskoczy. Była gotowa na skumulowanie chakry do Kōtetsusei no Kami, gdyby bratu znowu udało się skrócić dystans. Nie chciała dwukrotnie wykorzystywać tego samego tricku, więc może nawet jeśli nie będzie w stanie odskoczyć od ataku, co zamierzała mimo wszystko próbować zrobić, to najwyżej Mou się nadzieje na ostre futro.
Tama z Jyokō wciąż musiały zostać pozostawione same sobie i Nana ufała, że te będą wiedziały co robić. Fakt, że zajmowały dwójkę psów od Mou był cholernie pomocny, więc to pozostawało w ich łapach, byle miały w pamięci wcześniejsze polecenie, żeby w razie czego chronić się przy pomocy Kōtetsusei no Kami
Chakra Nana Oryginał 15 477 - 20 (Suiton: Hatō C) - 300 (Suiton: Suishū Gorugon) - 100 (Kōtetsusei no Kami B) = 15 057
Chakra Tama6 700 - 50 (Kōtetsusei no Kami C w razie potrzeby) - x (Robią rzeczy?)= ?
Chakra Jyokō76 625 - 75(Kōtetsusei no Kami C w razie potrzeby) - x (Robią rzeczy?)= ?
SpecjalizacjeJūjin - Suiton
Atuty i BiegłościRegeneracja Zdrowia - Sennin Jūjin - Ulepszony Słuch - Ulepszony Węch - Nabyta odporność na trucizny
► Pokaż Spoiler
REGENERACJA ZDROWIAAtut wrodzony
Postać posiada bardzo rozwinięte zdolności regeneracyjne. Drobne rany są w stanie zaleczyć się nawet w trakcie walki, a te poważniejsze leczą się o wiele lepiej. Postać też wolniej się wykrwawia i posiada nieznacznie mniejszą szansę, że otrzymane obrażenia przełożą się na stałe uszkodzenia ciała.
Sennin JūjinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Ulepszony zmysł: Słuch, WęchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Węch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że użytkownik jest w stanie zmienić się w prawdziwego psa tropiącego, bez potrzeby użycia specjalistycznych technik. Bez problemu zapamiętuje zapach swojego celu i jest w stanie go śledzić, nawet gdy ten jest oddalony o 2.5km od użytkownika. Umożliwia to także lokalizację osoby w przestrzeni, gdy np. jest ciemno, dostarczając informację o źródle zapachu w promieniu 10 metrów od użytkownika, choć jest to tylko ogólny kierunek, a nie dokładna lokalizacja. Warunki atmosferyczne, jak np. wiatr, mogą dodatkowo utrudnić tropienie.
Nabyta odporność na truciznyBiegłość
Organizm postaci na wskutek bycia poddawanym dużej ilości trucizn czy środków halucynogennych zyskał swojego rodzaju odporność na nie. O wiele lepiej znosi działanie wszelkiego rodzaju trucizn czy środków halucynogennych. Nie oznacza to, że jest ona odporna na ich negatywne działanie. Zwyczajnie znosi to lepiej niż przeciętna osoba.
UnikatyKairyū
► Pokaż Spoiler
Kairyū | Ocean Current海流
Legenda
Kolczyki napełnianone chakrą i miłością nauczycielki do jej uczennicy. Pozornie bardzo proste, nie będące specjalne pod żadnym względem, posiadają w sobie zaklętą zdolność jaka to miała pomóc uczennicy w jej przyszłych zmaganiach, oraz otworzyć drogę do zostania mistrzynią nowego żywiołu.
PosiadaczInuzuka Nana
Zdolności
 • Kolczyki są bardzo wytrzymałe i jedynie cios o Sile powyżej 10 jest w stanie je uszkodzić.
 • Kiedy są noszone, kolczyki dają użytkownikowi Specjalizację w Suitonie. W przypadku kiedy ktoś już ją posiada bazowo, techniki wodne użytkownika tracą słabość przeciwko Dotonowi, a także do ich używania nie jest potrzebne źródło wody.
 • Kiedy są noszone, użytkownik może wygenerować wodę specjalnie do techniki jeżeli takowe jej wymaga bez potrzeby wcześniejszego używania technik do jej stworzenia. Koszt takiego “przywołania” wody do techniki jest zależny od ilości przywoływanej wody:
  • Mała - Koszt Standardowy D. Ilość równa wiaderku wody.
  • Duża - Koszt Standardowy C. Ilość jaka by się zmieściła w niewielkim baseniku dziecięcym.
  • Ogromna - Koszt Standardowy B. Ilość wody potrzebna do wypełnienia basenu.
  • Gigantyczna - Koszt Standardowy A. Ilość wystarczająca do zapełnienia olimpijskiego basenu. Wymagana ranga A w Suiton.
  • Monstrualna - Koszt Standardowy S. Ilość wystarczająca do zapełnienia dwóch olimpijskich basenów. Wymagana ranga S w Suiton.
  • Absurdalna - Koszt Podwójny S. Ilość mogąca wypełnić cały stadion piłkarski. Wymagany Sennin Suitonu.
Styl walkiSen no Ichigeki A
► Pokaż Spoiler
Sen no Ichigeki | Thousand Blows千の一撃
KlasyfikacjaTaijutsu, Styl Walki
Wymagania---
Styl ten polega na zadawaniu jak największej ilości celnych ciosów, a także wykorzystaniu ich pędu i płynności ruchu, aby każdy kolejny uderzony cios miał większą szybkość i siłę. Zasypywanie przeciwnika lawiną ciosów ma na celu zdekoncentrowanie go, rozbicie jego obrony i uniemożliwienie kontrataku.

Styl ten bazuje mocno na zachowaniu pewnego rytmu walki. Wykorzystuje płynne przejścia z jednego ruchu do kolejnego. Stąd też po ciosie pięścią może nastąpić szybkie uderzenie łokciem. Nie brakuje w nim licznych obrotowych ciosów i kopnięć, mających na celu stałe zwiększanie pędu wyprowadzanych ataków.

Specyfiką tego stylu jest to, że każdy kolejny trafiony cios zapewnia niewielką premię do siły i szybkości. Wypadnięcie z tego rytmu, które następuje przy nietrafionym ciosie, bądź jego utracie, powoduje wytracenie całego pędu, a co za tym idzie utratę siły i szybkości ciosów, przez co całą kombinację należy zaczynać od nowa. Wejście w ten rytm zaś wymaga pewnego skupienia, z racji iż postać zaczynając walkę tym stylem nie jest w stanie od razu walczyć z użyciem swojej pełnej szybkości i siły.

Posiadając rangę B Sen no Ichigeki użytkownik stylu przy źle trafionym ciosie, może wykonać specjalny ruch, dzięki któremu zachowa płynność i pęd zadawanych ciosów, dzięki czemu nie musi zaczynać całej kombinacji uderzeń zupełnie od nowa.
Posiadając rangę A Sen no Ichigeki i Wytrzymałość na 6 poziomie użytkownik stylu potrafi doskonale wykorzystać płynność swoich ruchów, przez co walka w przyśpieszonym tempie o wiele mniej go męczy.
Posiadając rangę S Sen no Ichigeki oraz Siłę i Szybkość na 8 poziomie użytkownik stylu dwukrotnie szybciej nabiera rozpędu, przez co każdy kolejny cios ma znacznie większą prędkość i siłę.
Posiadając Specjalizację w Taijutsu użytkownik stylu tak dobrze go opanował, iż potrafi na samym początku walki wejść w odpowiedni rytm uderzeń, dzięki czemu zaczyna walkę z normalną zybkością i siłą. Dodatkowo szybkość uderzeń jest traktowana tak, jakby użytkownik posiadał Szybkość o 1 poziom wyższą. Nie łączy się z podobnymi bonusami z innych stylów walki.
techniki
► Pokaż Spoiler | Nana oryginał
► Pokaż Spoiler | Nana Klon
Suiton: Hatō | Water Release: Surging Sea水遁・波濤
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSzczur → Wąż → Pies
KosztRóżny na turę
ZasięgBazowo 10 metrów
Wymagania---
DodatkoweTechnika kosztuje 10PT
Sztuki ninja z czasem ewouluują, zostają dopracowane i udoskonalane, a podobne bądź takie same techniki - łączone w jedną, lepszą i bardziej uniwersalną. Nie inaczej stało się z technikami Uwolnienia Wody, które przez lata wyzbyły się części jutsu na rzecz innych, łączących w sobie cechy wspólne, tak jak np. sztandarowe "plucie wodą", jakie to zostało zamknięte w tej technice. Podstawa jest taka sama: po wymieszaniu w żołądku chakry Suitonu zostaje ona zamieniona w wodę, którą można wystrzelić z ust w dwóch formach. Jedną z nich jest wodna kula, druga zaś - ciągły strumień. Ich wielkość i zasięg zależny jest jednak od ilości włożonej chakry. Pomimo sklasyfikowania jej jako techniki rangi C, można jej użyć jako D, tak samo jak i techniki o sile jutsu S.
 • D: koszt równy standardowemu kosztowi rangi D. Zasięg bazowy tj. 10 metrów. Kula/strumień posiada średnicę 10 centymetrów. Zdolna popchnąć przeciwnika czy złamać gałązki drzew;
 • C: koszt równy standardowemu kosztowi rangi C. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwóch pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna przewrócić człowieka czy złamać grubsze gałęzie;
 • B: koszt równy standardowemu kosztowi rangi B. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu trzech pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna złamać kości zwykłym ludziom czy obić drugiego shinobi, jak też złamać drzewa o cienkim pniu. Wymagania: Suiton B;
 • A: koszt równy standardowemu kosztowi rangi A. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu pięciu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Kula taka potrafi już zabić co słabsze osoby bądź dotkliwie zranić bardziej wytrzymałych. Ściany czy drzewa nie stanowią dla techniki problemu wchodząc w nie jak w masło. Wymagania: Suiton A;
 • S: koszt równy standardowemu kosztowi rangi S. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwunastu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Osoby słabsze zdolna jest przebić na wylot. Stanowi nie mniejsze zagrożenie dla bardziej zaprawionych w boju, mając wystarczająco siły by nie tylko pogruchotać kości, ale też zmiażdżyć organy wewnętrzne. Zdemolowanie całych budynków za jej pomocą nie sprawia problemu. Wymagania: Suiton S;
Zasięgu i średnica na poszczególnych poziomach się kumulują.

Posiadając Specjalizację w Suitonie możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas koncentracji wymagany przy wyższych rangach pozostaje bez zmian.
Posiadając Sennina Suitonu możliwe jest wykonanie tej techniki z dłoni, zamiast z ust.
Suiton: Suishū Gorugon | Water Release: Water Attacking Gorgon水遁・水襲剛流豪雨­
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSmok → Tygrys → Pies → Zając → Ptak → Pies
KosztTrzykrotny za utworzenie
Standardowy za utrzymanie, liczony od drugiej tury
Zasięg15m
WymaganiaŹródło wody
Technika podobna do Suiton: Suiryūdan no Jutsu. Słabsza, jednak pozbawiona niedogodności wiążącymi się ze swoją bliźniaczym jutsu. Posiadając nawet niewielkie ilości wody, shinobi jest w stanie wynurzyć ze źródła podłużne cielsko tworu zbliżonego swoim wylądem do suma skrzyżowanego z wężem. Ma około 80cm średnicy i jest w stanie wgryźć się w tułów człowieka. Takowy zostaje uwięziony w wodnym tworze do momentu uwolnienia bądź rozbicia się tego z celem o elementy otoczenia. Większość obrażeń wynika głównie z tych dwóch czynników niż samego bycia połkniętym przez wodne monstrum. Siła uderzenia, z jaką ten jest w stanie wbić się w przeszkody wraz z ofiarą, jest wystarczająca, by połamać osobie kości.

Posiadając Specjalizację w Suitonie nie jest potrzebne źródło wody. Twór powstaje tuż obok shinobi używającego techniki.
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
► Pokaż Spoiler | Tama
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
Pieski
► Pokaż Spoiler | Tama
Tama
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 6 | Szybkość 9 | Wytrzymałość 7 | Refleks 9 | Siła Woli 7 | Kontrola Chakry 8
Tama, pomimo sięgania praktycznie do uda i zaprzestania bycia małym, okrąglutkim ziemniaczkiem, wciąż ma bardzo puchate i mięciutkie w dotyku (domyślnie, jeśli akurat nie jest ufafrane w błocie) białe futerko. Ogon Kulki nigdy nie zaznaje spokoju - wiecznie nim macha, ciesząc się niemal cały czas. Ogromny z niej pieszczoch i uwielbia wpakowywać się na Nanako na kolana i "wymusić" na swojej pani jakieś pieszczoty czy to w postaci drapania za uchem czy po brzuszku. Jest psem lojalnym i przyjaznym wobec tych, którzy mają dobre zamiary. Darzy Nanako niemalże bezgranicznym zaufaniem, będąc w stanie wykonać każde jej polecenie, jakie one by nie było. Ma się również wrażenie, że pyszczek nigdy nie przestaje się jej uśmiechać. Pomimo że trochę się jej urosło, to wciąż ma dosyć wysoki, nawet lekko piskliwy szczek. Inteligentna z niej psina, która uwielbia jakiekolwiek aktywności ze swoją panią, niezależnie czy to zwykła zabawa w postaci przeciągania się szarpakiem, czy faktyczny trening.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE


Misje do awansu0 / 3A
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Jyokō女皇
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 9 | Szybkość 6 | Wytrzymałość 10 | Refleks 6 | Siła Woli 8 | Kontrola Chakry 7
Jyokō jest psem w typie husky. Czarno - biała, średniej długości sierść, która nie jest jednak niczym chmurka w dotyku. Bystre, niebieskie oczy spoglądają na świat w sposób bardzo oceniający. Imię psiny zdecydowanie nie jest przypadkiem, bowiem zachowuje się niczym swoista Cesarzowa, zawsze pełna gracji i dumna z siebie. Nie zajmuje się tak plebejskimi rzeczami jak zabawa - jeśli rzuci się jej piłkę, to spojrzy na nią z pogardą i nawet nie zareaguje. Nie sprawia jednak problemów podczas treningów - te wykonuje z należytą starannością. Można powiedzieć, że Jyokō jest mistrzynią robienia rzeczy tak, by było to zrobione jak najszybciej i jak najmniej przy tym się narobić, dlatego zawsze będzie wykonywać polecenia Nany w najbardziej efektowny sposób z możliwych. Do obcych podchodzi z dużą dozą dystansu i trzeba wykazać się ogromną cierpliwością, zanim w ogóle będzie dała się pogłaskać. Nawet w przypadku Nany jednak, jest mocno powściągliwa i nie jest to typ psa, który wpakuje się na kolana i będzie domagać pieszczot. Tamę... toleruje i współpracuje z nią kiedy trzeba, ale zdecydowanie nie jest najlepszą towarzyszką do wygłupów.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE
Misje do awansu0 / 3A
Obrazek
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1269
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Północna brama

Rainy Day雨の日
WątekMisja A
UczestnicyInuzuka Nana
Tura10/?
Szczera prawda co do swojej pomyłki wywołanej przez to jak trochę zawiało wiatrem i gorzej słyszała co dziewczynka mówiła. Mówiąc ją, młodsza Kise zwyczajnie kiwnęła głową nawet tego jakoś bardziej nie komentując. Nie zdaje się zbytnio, aby to była jakoś zdziwiona czy uważała o niej jakieś gorsze rzeczy z tego powodu. Chyba uznała to po prostu za dobry i faktyczny powód dla którego to Nana mogła zadać pytanie jakie to zadała. Zostały więc im tylko dylemat w kwestii ich walki, potyczki jaka to nie miała zająć zbyt wiele i ich wymęczyć - ale jednocześnie miała co nieco powiedzieć im wzajemnie o swoich umiejętnościach. Miną nie musiała się póki co przejmować, a zawiedziona efektem jaki przyniosła woda bestia musiała skupić się teraz na jakimś wydostaniu się z uścisku jej brata. Plan? Miała bardzo prosty... i tym razem faktycznie go zaskoczyła. W końcu, użyła wodnego pocisku bez składania pieczęci! Nie taką ją znał Mou i mogła to dojrzeć nawet na jego twarzy, jaki to oberwał bezpośrednio w twarz. Technika wystarczyła aby zmusić go do puszczenia i cofnąć go o parę metrów, gdzie złapał się ręką za swój nos. Zaskoczenie na jego twarzy zmieniło się po chwili jednak w zadowolony uśmiech, a z lekkim chrupnięciem - nastawił z powrotem swój nos na miejsce. Widocznie go trochę wykrzywiła!

Ich walka po tym nie trwała zbyt długo. Zgodnie ze swoim zamiarem dziewczyna użyła wodnistej techniki jaką posłała w stronę brata. Ten jednak. zamieniając się w kręcący wirek przebił się przez wodne techniki Nany bez problemu... i też często była taka sytuacja. Mogła starać się go zaskoczyć, ale po tym co już zrobiła, niewielki sukces przynosiły kolejne akcję. Był na tyle wytrzymały, że nawet jak jakimiś pociskami oberwał lekko to go poważnie nie spowolniły, natomiast te silniejsze niszczył ich klanową, sztandarową techniką Tsugi. Choćby chciała, brakowało po prostu czegoś z takim wielkim kopem aby to zachwiać jej bratem. Nie była jednak sama. Mina również rzuciła parę Genjutsu na brata i choć tak jak konkretnego ich efektu nie widziała, tak w pewnym momencie brat ewidentnie bardziej polegał na zmyśle słuchu niż wzroku. Na ich nieszczęście jednak, Tama i Jyoko zostały wymęczone przez bardziej doświadczone psiaki tyle że udało się jednemu z nich wydostać i pomóc Mou w walce przeciwko dziewczynom... i no ostatecznie, tak jak poważnych ran żadna strona nie miała, tak Mou z zadowolonym uśmiechem patrzył na nią oraz Minę jakie były trochę bardziej poobijane. Bardzo lekko jednak, bo ewidentnie brat w atakach jakie je dosięgnęły się ograniczał.
- Starczy chyba, co? - zasugerował mężczyzna zerkając bardziej na siostrę, bo jednak ona dowodziła temu wszystkiemu. - Całkiem nieźle... ale niefortunnie się wasze umiejętności przeciwko moim złożyły. Nano, nie wiedziałem że aż tak rozwinęłaś władanie Suitonem. Mało kto z nas Inuzuka lubi być mokrym psem.
Dość rozbawione stwierdzenie, ale też bratersko poklepał ją po głowie mimo że już małym dzieckiem nie była.
- Dobra robota. Potrenuj jednak bardziej swoje ciało, co by to móc nasze atuty klanowe wykorzystać... nie, żeby to dało wiele przeciwko mnie. - trochę bardziej wilczo uśmiechnął się w tym momencie, ewidentnie mimo wszystko dumny ze swoich zdolności walki. - Właściwie, jest parę rzeczy jakich to może będę w stanie Ciebie nauczyć w trasie. Mina-san... no, po prostu Genjutsu jako specjalizacja jest niefortunne kiedy mamy kompanów zdolnych do pomocy nam wydostania się z Genjutsu... chociaż nie jestem pewien, czy wszystkie psiaki tak umiały... Twoje potrafią, Nano? Jak nie, to warto potrenować to. Wiele iluzji mogą one rozproszyć po prostu przelewając do Ciebie trochę swojej chakry... poza faktem, że jako Inuzuka też szybciej powinniśmy wyłapać zmiany jakie wytworzy Genjutsu. Po coś te wyostrzone zmysły mamy. I tak, nikt nie pytał mnie o opinię.
Tym sposobem, obie zostały ocenione przez starszego brata. Ich towarzyszka bez większych słów kiwnęła głową i już wcześniej zdawała się zdawać sobie z tego sprawę. Młoda Kise dalej sobie siedziała na ławeczce czytając jakąś książkę i... tak. Mini sparing został zakończony, ale hej! Nie poszło im aż tak tragicznie, biorąc pod uwagę że nie zostały kompletnie zmiecione z ziemią. To też pokazywało Nanie jednak jak silny był jej brat... chociaż wspomnienia zdenerwowanej sensei Nany wybijającej klaunów jakby nigdy nic dalej bez problemu mogły podpowiedzieć Inuzuce, że nie był on silniejszy od jej sensei. Przynajmniej, bazując po tym sparingu.
Status:
Nana: 14 000 chakra, lekko poobijana
Tama: 6 000 chakra, lekko poobijana i pobrudzona
Jyoko: 7 000 chakra, lekko poobijana i pobrudzona
Ostatnio zmieniony 09 lip 2024, 14:45 przez Jelonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone przygody 4/4
 • Oszukać przeznaczenie - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
 • Love is War - Akuma Shogo & Nara Yoshika
Prowadzone pojedyncze wątki 4/2
 • Mąż w domu & Żona w polu - Uzumaki Chiyo & Fuuka
 • Fish of the Northern Sea - Anko & Anko
 • Na granicy - Senju Rie
 • Rainy Day - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 387
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Północna brama

W Nanie była jakaś mała satysfakcja ze względu na to, że udało się jej Mou zaskoczyć tą techniką. Nie spodziewał się, że to było coś, co będzie w stanie użyć bez konieczności składania pieczęci. Zdecydowanie, prezent od Ameko w wielu przypadkach był pomocy… tak jak chociażby teraz. To też pokazało dziewczynie, że jej logika, że powinna właśnie iść bardziej w Suiton w trakcie walki z bratem była jak najbardziej prawidłowa, bo zupełnie nie było sensu używać przeciwko bratu klanowych umiejętności, kiedy doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że był w nich zupełnie lepszy niż ona.
Rudowłosa była całkiem zadowolona z ich sparingu. Nie spodziewała się ani trochę, że byłaby w stanie pokonać swojego brata, nawet z pomocą Miny, jednakże dowiedzieli się o sobie dosyć sporo – jak chociażby, że chyba Tochi korzystała głównie z technik iluzji wzrokowej, a także że jej brat doskonale sobie radził, nawet nie posługując się aż tak wzrokiem. To było… imponujące, bez wątpienia. Chcąc nie chcąc jednak, była trochę na skreślonej pozycji, biedna Kulka z Cesarzową zostały również wymęczone przez bardziej doświadczonych, czterołapych towarzyszy Mou. Nie zmieniało to jednak faktu, że dla Nany to była to duża lekcja… i jednocześnie czerpała z niej ogromną przyjemność, móc z bratem spędzić trochę czasu.
Tak, myślę że starczy. – Przytaknęła głową. Nie przejmowała się bycia lekko poobijaną. Rzeczy się na niej goiły jak na, hehe, psie, więc niedługo nie będzie po tym nawet śladu. – Nauczyłam się tego i owego przy Ameko – sensei. Wiedziałam, że używanie klanowych umiejętności przeciwko Tobie nie ma sensu, więc postawiłam na coś, co mogło być dla Ciebie bardziej zaskakujące. – odparła, uśmiechając się szeroko do brata. Nie przeszkadzało jej bycie pogłaskaną przez brata po głowie, nawet jeśli była dorosła. W kwestii bycia "mokrym psem". Na samym początku, gdy się przenieśli z Konohy do Ame, zastanawiała się dlaczego. Deszczowa pogoda nie była czymś najbardziej ulubionym i na początku trochę brakowało jej słońca, zwłaszcza jak raz miała okazję zawitać w Sakurze, gdzie wtedy kwitły wiśnie. Jednak z czasem zrozumiała, dlaczego Amegakure... i uważała to za bardzo dobrą decyzję. Ukryty Deszcz stał się domem, bijącym ciepłem, pomimo deszczowej pogody. – Zgadzam się, dobra robota i bez wątpienia dało nam to trochę zrozumienia na temat własnych umiejętności. I wieeeem... ostatnio trochę się skupiałam nad kontrolą chakry. Po jednej misji z Ameko – sensei doszłam do wniosku, że zdecydowanie za dużo jej zużywam. – Wtedy wykorzystała praktycznie całe zapasy, co było dosyć niebezpieczną sytuacją, więc Nana wyszła z założenia, że trzeba było nad tym popracować… jednak nie zaniedbywała innego treningu! Stała się też bez wątpienia szybsza aniżeli gdy była w Kaminari, więc powoli szło do przodu. Choć może za wolno, jak na oczekiwania i standardy Nany wobec siebie samej… Nigdy nie wiadomo, kiedy San zaatakuje. Musiała być gotowa i nie marnować czasu.
Oczywiście, musiała pochwalić Tamę i Jyokō za dobrą robotę. Kulka została intensywnie podrapana za uszkiem i dostała smaczka. Cesarzowa również miała nagrodę w postaci smakołyka, jednakże Inuzuka ograniczyła fizyczną pochwałę jedynie do pojedynczego pogłaskania łebka psiny, wiedząc, że ta fanką pieszczot nie jest.
Jestem z was dumna, dziewczyny – odparła do psin, które zdecydowanie dobrze sobie poradziły jak na pojedynek z kimś znacznie bardziej doświadczonym. Zwróciła też uwagę na to, co mówił jej brat… i się zamyśliła. Czy jej psy były w stanie wyciągnąć ją z Genjutsu? – Um… nie wydaje mi się? Jakiś czas temu opanowałyśmy chodzenie po wodzie. – Co prawda od tamtego momentu minęło trochę czasu, ale mimo wszystko nie ćwiczyły w żaden sposób przelewania chakry w nią samą, tak żeby pomóc w wyjściu z Genjutsu. – Z chęcią w drodze wykorzystam Ciebie i Twoje psiaki do treningu, Ni – san. – Wyszczerzyła się do brata. Nie była pewna, czy tak się powinna zachowywać jako liderka drużyny, ale mimo wszystko w towarzystwie Mou czuła się dosyć swobodnie. No i mimo wszystko, teraz dzielił się swoim doświadczeniem jako Fukei, co było wybitnie ważne! Podejrzewała, że Mou mógł nie pokazać im wszystkiego, mimo że to był jedynie przyjazny sparing. Czy był silniejszy od Ameko – sensei? To miało się okazać. Starała się jednak też szybko odsunąć myśli o tym, co się działo w siedzibie Klaunów. Nie chciała wracać do tego wspomnieniami. – Dobra drużyna, pora się zbierać… Mayu – chan! – zawołała, machając do dziewczynki, dając jej w ten sposób znać, że skończyli. – Przed zachodem dobrze byłoby dotrzeć do jakiejś karczmy i się tam zatrzymać. – Spanie na zewnątrz mogłoby być problematyczne, więc zdecydowanie lepiej jeśli się przekimają w jakiejś gospodzie i przy okazji uzupełnią siły jakimś ciepłym posiłkiem. Gdy już wszyscy byli gotowi – trzeba było ruszyć na szlak, mając oczywiście wszystkie zmysły wyostrzone. Nawet jak wydawało się być bezpiecznie, to lepiej być na zapas ubezpieczoną i nie dać się zaskoczyć przez potencjalne niebezpieczeństwo.
Chakra Nana Oryginał14 000
Chakra Tama6 000
Chakra Jyokō7 000
SpecjalizacjeJūjin - Suiton
Atuty i BiegłościRegeneracja Zdrowia - Sennin Jūjin - Ulepszony Słuch - Ulepszony Węch - Nabyta odporność na trucizny
► Pokaż Spoiler
Regeneracja zdrowiaAtut wrodzony
Postać posiada bardzo rozwinięte zdolności regeneracyjne. Drobne rany są w stanie zaleczyć się nawet w trakcie walki, a te poważniejsze leczą się o wiele lepiej. Postać też wolniej się wykrwawia i posiada nieznacznie mniejszą szansę, że otrzymane obrażenia przełożą się na stałe uszkodzenia ciała. Technicznie działa to tak, jakby na postać nieustannie pasywnie działało Shōsen Jutsu (Iryō Ninjutsu) o sile D, przez co z odpowiednim czasem nawet te najcięższe rany by się zaleczyły. Nie pobiera to chakry od takich osób. W przypadku, gdy postać byłaby w stanie krytycznym, organizm zwiększa swoje leczenie, będąc porównywalne do Shōsen Jutsu o sile B, jednak w tym przypadku płacony jest koszt Standardowy B (w przypadku, gdy nie ma możliwości tego opłacenia, ta cecha się nie włącza), zwiększając poziom leczenia, próbując doprowadzić do przetrwania organizmu. Zdolność ta automatycznie się wyłącza gdy ilość chakry spadnie poniżej 10% maksymalnej jej ilości.
Sennin JūjinAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Ulepszony zmysł: Słuch, WęchAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Oznacza to, że postać ma bardziej wyczulony wybrany zmysł. Atut ten ściśle współpracuje z Refleksem, znacząco zwiększając jego możliwości. Jeżeli atrybut ten umożliwia np. dostrzeżenie szczegółu z dwudziestu metrów - posiadacze tego atutu ze zmysłem wzroku ten sam szczegół dostrzegą z dwukrotnie większej odległości itd. Analogicznie, jeśli wzmocniony zmysł wykrywa coś z dystansu dwudziestu metrów - osoby z wyższą wartością atrybuty Refleks wykryją coś z dalszego dystansu. Wyróżnia się pięć zmysłów:
 1. Słuch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że postać jest bardziej wyczulona na źródła dźwięków dookoła niej. Usłyszy jak trawa się ugina za nią czy oddech oddalonego nawet o dwadzieścia metrów przeciwnika, a podczas snu - może obudzić (jeśli użytkownik tego chce) go nawet najcichszy dźwięk, przez co bardzo ciężko ją zaskoczyć. Jeśli jednak przeciwnik np. ukrywa swój oddech i w miarę możliwości ogranicza wydawane dźwięki, wówczas dystans ten maleje, choć w pobliżu 5 metrów od użytkownika naprawdę trzeba się postarać.
 2. Węch - wzmocnienie tego zmysłu sprawia, że użytkownik jest w stanie zmienić się w prawdziwego psa tropiącego, bez potrzeby użycia specjalistycznych technik. Bez problemu zapamiętuje zapach swojego celu i jest w stanie go śledzić, nawet gdy ten jest oddalony o 2.5km od użytkownika. Umożliwia to także lokalizację osoby w przestrzeni, gdy np. jest ciemno, dostarczając informację o źródle zapachu w promieniu 10 metrów od użytkownika, choć jest to tylko ogólny kierunek, a nie dokładna lokalizacja. Warunki atmosferyczne, jak np. wiatr, mogą dodatkowo utrudnić tropienie.
Nabyta odporność na truciznyBiegłość
Organizm postaci na wskutek bycia poddawanym dużej ilości trucizn czy środków halucynogennych zyskał swojego rodzaju odporność na nie. O wiele lepiej znosi działanie wszelkiego rodzaju trucizn czy środków halucynogennych. Nie oznacza to, że jest ona odporna na ich negatywne działanie. Zwyczajnie znosi to lepiej niż przeciętna osoba.
UnikatyKairyū
► Pokaż Spoiler
Kairyū | Ocean Current海流
Legenda
Kolczyki napełnianone chakrą i miłością nauczycielki do jej uczennicy. Pozornie bardzo proste, nie będące specjalne pod żadnym względem, posiadają w sobie zaklętą zdolność jaka to miała pomóc uczennicy w jej przyszłych zmaganiach, oraz otworzyć drogę do zostania mistrzynią nowego żywiołu.
PosiadaczInuzuka Nana
Zdolności
 • Kolczyki są bardzo wytrzymałe i jedynie cios o Sile powyżej 10 jest w stanie je uszkodzić.
 • Kiedy są noszone, kolczyki dają użytkownikowi Specjalizację w Suitonie. W przypadku kiedy ktoś już ją posiada bazowo, techniki wodne użytkownika tracą słabość przeciwko Dotonowi, a także do ich używania nie jest potrzebne źródło wody.
 • Kiedy są noszone, użytkownik może wygenerować wodę specjalnie do techniki jeżeli takowe jej wymaga bez potrzeby wcześniejszego używania technik do jej stworzenia. Koszt takiego “przywołania” wody do techniki jest zależny od ilości przywoływanej wody:
  • Mała - Koszt Standardowy D. Ilość równa wiaderku wody.
  • Duża - Koszt Standardowy C. Ilość jaka by się zmieściła w niewielkim baseniku dziecięcym.
  • Ogromna - Koszt Standardowy B. Ilość wody potrzebna do wypełnienia basenu.
  • Gigantyczna - Koszt Standardowy A. Ilość wystarczająca do zapełnienia olimpijskiego basenu. Wymagana ranga A w Suiton.
  • Monstrualna - Koszt Standardowy S. Ilość wystarczająca do zapełnienia dwóch olimpijskich basenów. Wymagana ranga S w Suiton.
  • Absurdalna - Koszt Podwójny S. Ilość mogąca wypełnić cały stadion piłkarski. Wymagany Sennin Suitonu.
Styl walkiSen no Ichigeki A
► Pokaż Spoiler
Sen no Ichigeki | Thousand Blows千の一撃
KlasyfikacjaTaijutsu, Styl Walki
Wymagania---
Styl ten polega na zadawaniu jak największej ilości celnych ciosów, a także wykorzystaniu ich pędu i płynności ruchu, aby każdy kolejny uderzony cios miał większą szybkość i siłę. Zasypywanie przeciwnika lawiną ciosów ma na celu zdekoncentrowanie go, rozbicie jego obrony i uniemożliwienie kontrataku.

Styl ten bazuje mocno na zachowaniu pewnego rytmu walki. Wykorzystuje płynne przejścia z jednego ruchu do kolejnego. Stąd też po ciosie pięścią może nastąpić szybkie uderzenie łokciem. Nie brakuje w nim licznych obrotowych ciosów i kopnięć, mających na celu stałe zwiększanie pędu wyprowadzanych ataków.

Specyfiką tego stylu jest to, że każdy kolejny trafiony cios zapewnia niewielką premię do siły i szybkości. Wypadnięcie z tego rytmu, które następuje przy nietrafionym ciosie, bądź jego utracie, powoduje wytracenie całego pędu, a co za tym idzie utratę siły i szybkości ciosów, przez co całą kombinację należy zaczynać od nowa. Wejście w ten rytm zaś wymaga pewnego skupienia, z racji iż postać zaczynając walkę tym stylem nie jest w stanie od razu walczyć z użyciem swojej pełnej szybkości i siły.

Posiadając rangę B Sen no Ichigeki użytkownik stylu przy źle trafionym ciosie, może wykonać specjalny ruch, dzięki któremu zachowa płynność i pęd zadawanych ciosów, dzięki czemu nie musi zaczynać całej kombinacji uderzeń zupełnie od nowa.
Posiadając rangę A Sen no Ichigeki i Wytrzymałość na 6 poziomie użytkownik stylu potrafi doskonale wykorzystać płynność swoich ruchów, przez co walka w przyśpieszonym tempie o wiele mniej go męczy.
Posiadając rangę S Sen no Ichigeki oraz Siłę i Szybkość na 8 poziomie użytkownik stylu dwukrotnie szybciej nabiera rozpędu, przez co każdy kolejny cios ma znacznie większą prędkość i siłę.
Posiadając Specjalizację w Taijutsu użytkownik stylu tak dobrze go opanował, iż potrafi na samym początku walki wejść w odpowiedni rytm uderzeń, dzięki czemu zaczyna walkę z normalną zybkością i siłą. Dodatkowo szybkość uderzeń jest traktowana tak, jakby użytkownik posiadał Szybkość o 1 poziom wyższą. Nie łączy się z podobnymi bonusami z innych stylów walki.
techniki
► Pokaż Spoiler | Nana oryginał
► Pokaż Spoiler | Nana Klon
Suiton: Hatō | Water Release: Surging Sea水遁・波濤
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSzczur → Wąż → Pies
KosztRóżny na turę
ZasięgBazowo 10 metrów
Wymagania---
DodatkoweTechnika kosztuje 10PT
Sztuki ninja z czasem ewouluują, zostają dopracowane i udoskonalane, a podobne bądź takie same techniki - łączone w jedną, lepszą i bardziej uniwersalną. Nie inaczej stało się z technikami Uwolnienia Wody, które przez lata wyzbyły się części jutsu na rzecz innych, łączących w sobie cechy wspólne, tak jak np. sztandarowe "plucie wodą", jakie to zostało zamknięte w tej technice. Podstawa jest taka sama: po wymieszaniu w żołądku chakry Suitonu zostaje ona zamieniona w wodę, którą można wystrzelić z ust w dwóch formach. Jedną z nich jest wodna kula, druga zaś - ciągły strumień. Ich wielkość i zasięg zależny jest jednak od ilości włożonej chakry. Pomimo sklasyfikowania jej jako techniki rangi C, można jej użyć jako D, tak samo jak i techniki o sile jutsu S.
 • D: koszt równy standardowemu kosztowi rangi D. Zasięg bazowy tj. 10 metrów. Kula/strumień posiada średnicę 10 centymetrów. Zdolna popchnąć przeciwnika czy złamać gałązki drzew;
 • C: koszt równy standardowemu kosztowi rangi C. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwóch pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna przewrócić człowieka czy złamać grubsze gałęzie;
 • B: koszt równy standardowemu kosztowi rangi B. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu trzech pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Zdolna złamać kości zwykłym ludziom czy obić drugiego shinobi, jak też złamać drzewa o cienkim pniu. Wymagania: Suiton B;
 • A: koszt równy standardowemu kosztowi rangi A. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu pięciu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Kula taka potrafi już zabić co słabsze osoby bądź dotkliwie zranić bardziej wytrzymałych. Ściany czy drzewa nie stanowią dla techniki problemu wchodząc w nie jak w masło. Wymagania: Suiton A;
 • S: koszt równy standardowemu kosztowi rangi S. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu dwunastu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Zasięg zwiększony o 5 metrów. Kula/strumień posiada średnicę zwiększoną o 10 centymetrów. Osoby słabsze zdolna jest przebić na wylot. Stanowi nie mniejsze zagrożenie dla bardziej zaprawionych w boju, mając wystarczająco siły by nie tylko pogruchotać kości, ale też zmiażdżyć organy wewnętrzne. Zdemolowanie całych budynków za jej pomocą nie sprawia problemu. Wymagania: Suiton S;
Zasięgu i średnica na poszczególnych poziomach się kumulują.

Posiadając Specjalizację w Suitonie możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas koncentracji wymagany przy wyższych rangach pozostaje bez zmian.
Posiadając Sennina Suitonu możliwe jest wykonanie tej techniki z dłoni, zamiast z ust.
Suiton: Suishū Gorugon | Water Release: Water Attacking Gorgon水遁・水襲剛流豪雨­
KlasyfikacjaSuiton, Transformacja Natury
PieczęcieSmok → Tygrys → Pies → Zając → Ptak → Pies
KosztTrzykrotny za utworzenie
Standardowy za utrzymanie, liczony od drugiej tury
Zasięg15m
WymaganiaŹródło wody
Technika podobna do Suiton: Suiryūdan no Jutsu. Słabsza, jednak pozbawiona niedogodności wiążącymi się ze swoją bliźniaczym jutsu. Posiadając nawet niewielkie ilości wody, shinobi jest w stanie wynurzyć ze źródła podłużne cielsko tworu zbliżonego swoim wylądem do suma skrzyżowanego z wężem. Ma około 80cm średnicy i jest w stanie wgryźć się w tułów człowieka. Takowy zostaje uwięziony w wodnym tworze do momentu uwolnienia bądź rozbicia się tego z celem o elementy otoczenia. Większość obrażeń wynika głównie z tych dwóch czynników niż samego bycia połkniętym przez wodne monstrum. Siła uderzenia, z jaką ten jest w stanie wbić się w przeszkody wraz z ofiarą, jest wystarczająca, by połamać osobie kości.

Posiadając Specjalizację w Suitonie nie jest potrzebne źródło wody. Twór powstaje tuż obok shinobi używającego techniki.
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
► Pokaż Spoiler | Tama
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Kōtetsusei no Kami | Steel Fur鋼鉄製の髪
KlasyfikacjaJūjin
PieczęcieBrak, czas kumulacji wynosi tyle ile złożenie 6 pieczęci
KosztRóżny
ZasięgNa siebie
WymaganiaAktywne Jinjū Konbi Henge bądź bycie psem
DodatkoweTechnika kosztuje 15PT
Technika, która sprawia, że użytkownik w trakcie trwania Jinjū Konbi Henge bądź jego pies znacząco zwiększa swoje możliwości defensywne. Poprzez przesłanie chakry do sierści pokrywającej ciało, ta utwardza się do tego stopnia, że przebicie się przez nią staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Wzmocnienie nie tylko pomaga w przypadku obrażeń fizycznych od ataków wręcz czy broni, ale stanowi dobrą ochronę przed np. technikami żywiołowymi i innymi. Zmodyfikowana w ten sposób sierść nie wpływa jednak w negatywny sposób na mobilność shinobi czy też jego psa, pozwalając na swobodne poruszanie się czy korzystanie z technik.

Pomimo bycia sklasyfikowaną jako technika B, można ją użyć na każdym poziomie, zwiększając przy tym jej możliwości defensywne.
 • D: Podwójny koszt D na turę. Sierść jest na tyle wytrzymała, by móc przyjąć na siebie techniki D, a także ataki fizyczne o Sile 4.
 • C: Podwójny koszt C na turę. Futro psa bądź użytkownika staje się twardsze, będąc w stanie przyjąć na siebie techniki rangi C, a także ataki fizyczne o Sile 5.
 • B: Podwójny koszt B na turę. Sierść jest już tak wytrzymała, że może blokować techniki rangi B, a także uderzenia o Sile 6.
 • A: Podwójny koszt A na turę. Futro już jest naprawdę bardzo twarde, będąc w stanie zatrzymać techniki rangi A, a także uderzenia o Sile 7. Wymaga Jūjin A.
 • S: Podwójny koszt S na turę. Włos pokrywający ciało psa bądź użytkownika już jest wytrzymały, że jedynie najpotężniejsze techniki mogą zadziałać. Na tym poziomie, jesteśmy w stanie przyjąć techniki rangi S bądź ataki o Sile 8. Wymaga Jūjin S.
Posiadając Sennina w Jūjin, sierść staje się nie tylko twarda, ale także i ostra, sprawiają, te mogą doprowadzić do skaleczeń w przypadku skóry czy np. stępienia broni. Łączy się z bonusem za Specjalizację.
Posiadając Specjalizację w Jūjin, użytkownik może użyć tego jutsu nawet jeśli Jinjū Konbi Henge nie jest aktywne. Wtedy ciało użytkownika porasta futrem i zostaje ono utwardzone, dając takie same efekty jak przy bazowym użyciu techniki.
Pieski
► Pokaż Spoiler | Tama
Tama
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 6 | Szybkość 9 | Wytrzymałość 7 | Refleks 9 | Siła Woli 7 | Kontrola Chakry 8
Tama, pomimo sięgania praktycznie do uda i zaprzestania bycia małym, okrąglutkim ziemniaczkiem, wciąż ma bardzo puchate i mięciutkie w dotyku (domyślnie, jeśli akurat nie jest ufafrane w błocie) białe futerko. Ogon Kulki nigdy nie zaznaje spokoju - wiecznie nim macha, ciesząc się niemal cały czas. Ogromny z niej pieszczoch i uwielbia wpakowywać się na Nanako na kolana i "wymusić" na swojej pani jakieś pieszczoty czy to w postaci drapania za uchem czy po brzuszku. Jest psem lojalnym i przyjaznym wobec tych, którzy mają dobre zamiary. Darzy Nanako niemalże bezgranicznym zaufaniem, będąc w stanie wykonać każde jej polecenie, jakie one by nie było. Ma się również wrażenie, że pyszczek nigdy nie przestaje się jej uśmiechać. Pomimo że trochę się jej urosło, to wciąż ma dosyć wysoki, nawet lekko piskliwy szczek. Inteligentna z niej psina, która uwielbia jakiekolwiek aktywności ze swoją panią, niezależnie czy to zwykła zabawa w postaci przeciągania się szarpakiem, czy faktyczny trening.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE


Misje do awansu0 / 3A
► Pokaż Spoiler | Jyokō
Jyokō女皇
WielkośćSpora
PoziomA
Chakra7000
AtrybutySiła 9 | Szybkość 6 | Wytrzymałość 10 | Refleks 6 | Siła Woli 8 | Kontrola Chakry 7
Jyokō jest psem w typie husky. Czarno - biała, średniej długości sierść, która nie jest jednak niczym chmurka w dotyku. Bystre, niebieskie oczy spoglądają na świat w sposób bardzo oceniający. Imię psiny zdecydowanie nie jest przypadkiem, bowiem zachowuje się niczym swoista Cesarzowa, zawsze pełna gracji i dumna z siebie. Nie zajmuje się tak plebejskimi rzeczami jak zabawa - jeśli rzuci się jej piłkę, to spojrzy na nią z pogardą i nawet nie zareaguje. Nie sprawia jednak problemów podczas treningów - te wykonuje z należytą starannością. Można powiedzieć, że Jyokō jest mistrzynią robienia rzeczy tak, by było to zrobione jak najszybciej i jak najmniej przy tym się narobić, dlatego zawsze będzie wykonywać polecenia Nany w najbardziej efektowny sposób z możliwych. Do obcych podchodzi z dużą dozą dystansu i trzeba wykazać się ogromną cierpliwością, zanim w ogóle będzie dała się pogłaskać. Nawet w przypadku Nany jednak, jest mocno powściągliwa i nie jest to typ psa, który wpakuje się na kolana i będzie domagać pieszczot. Tamę... toleruje i współpracuje z nią kiedy trzeba, ale zdecydowanie nie jest najlepszą towarzyszką do wygłupów.
Znane techniki

Rangi E

DAINAMIKKU MĀKINGU

Rangi D

JŪJIN BUNSHIN
SHIKYAKU NO JUTSU

Rangi C

JINJŪ KONBI HENGE
KŌSHŌGYŌKA
TŌBOE

Rangi B

TSŪGA
KŌTETSUSEI NO KAMI
GATENGA
SHURYŌKI

Rangi S

AGGAI NO HOEGOE
Misje do awansu0 / 3A
Ostatnio zmieniony 10 lip 2024, 1:19 przez Inuzuka Nana, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amegakure no Sato”