• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Chapter II: Rakuen

Miejsce przeprowadzania głównego dialogu z kadrą pod kątem wprowadzanych zmian, sugerowania własnych propozycji czy wszelakich zgłoszeń. Poszczególne kategorie dostały własne działy, celem większej przejrzystości i lepszej komunikacji. Jest to również dział, w jakim gracze mogą zgłaszać dłuższe nieobecności, podczas których ich obecność na forum będzie ograniczona.

Moderatorzy: Moderatorzy Kart Postaci, Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik

Awatar użytkownika
Norka
Posty: 1145
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Chapter II: Rakuen


Chapter II: Rakuen

Wyspa znajdująca się na południu Nowego Kontynentu nie była miejscem, którym się którykolwiek z krajów interesował. Wiele lat temu co prawda Daimyō różnych państw wysyłało tam swoich ludzi w celu sprawdzenia, czy tamtejsze ziemie byłyby warte podbicia i włączenia w swoje tereny. Wszyscy jednak dochodzili do tego samego wniosku - wyspa nie mająca oficjalnej nazwy nie była w żadnym stopniu interesująca. Nie posiadała bogatych złóż zasobów naturalnych. Wyspa była głównie twardą skałą, z niewielką ilością miejsca nadającą się pod uprawę, a gleba również nie wydawała się być zbyt urodzajna. Tubylcza ludność jednocześnie od zawsze była bardzo wrogo nastawiona do wszelkich przybyszów z zewnątrz i tak jak nie posiadali bardzo rozwiniętych technologii, korzystając wręcz z prymitywnych narzędzi, tak dochodziło z ich strony do aktów przemocy, które doprowadziły do śmierci niejednego wysłańca. Wszystkie nacje Nowego Kontynentu doszły do wniosku, żeby bezimienną wyspę i jej mieszkańców zostawić w spokoju.

Nikt się przez dekady wyspą nie interesował, rybacy wiedząc o potencjalnym zagrożeniu ze strony jej mieszkańców pilnowali się, by nie podpływać zbyt blisko, tak by przypadkiem nie stać się celem ich strzał. Z tego powodu, cały Nowy Kontynent przeoczył zmiany, które nagle zaczęły się na wyspie dziać. Zmiany, które zostały zaraportowane przez zbłąkany z początkiem lata kupiecki statek, który w trakcie burzy został ściągnięty niebezpiecznie blisko lądu. W pierwszej chwili myśleli, że odkryli nowe ziemie - bowiem wyspa nie wyglądała tak, jak było to opisywane przez lata. Jednakże współrzędne wyznaczone na mapach nie mogły kłamać - to była zapomniana przez świat bezimienna wyspa. Zamiast jednak twardej skały, ta była pokryta gęstym, tropikalnym wręcz lasem. Na jej obrzeżach zaś nigdzie nie było widać również jej mieszkańców, którzy zwykle bardzo szybko się pojawiali, gdy ktoś się do niej zbliżał. Załoga statku postanowiła się podzielić - piątka męża wzięła szalupy, udając się na wyspę, reszta zaś wróciła na Nowy Kontynent, przekazując informację o swoim odkryciu.

Wyspa bardzo szybko stała się centrum zainteresowania wielu krajów - głównie z południowej części Nowego Kontynentu. Nieoficjalnie się nawet mówiło, że wyspa przyciągnęła uwagę samego Kurokishiego, Generała Smoczego Imperium i ten kazał wysłać tam swoich Badaczy. Na ile w tym jest prawdy? Tego nie wiedział nikt, bowiem Ryū Teikoku nie komentowało w żaden sposób sprawy. W przeciwieństwie do innych krajów, które zaczęły rościć sobie do odrodzonego lądu prawo.

Od tamtej pory na wyspie zaczęto dostrzegać coraz więcej zmian - nagle pojawiły się rzeki, których wcześniej tam nie było, a które spływały do oceanu. Z każdym tygodniem wydawała się coraz bardziej porastać bujną roślinnością, co tylko jeszcze bardziej zachęcało śmiałków, by tam wyruszyć i zbadać, co się z zapomnianą przez świat wyspą działo. Każda ekspedycja, która tam została jednak wysłana... nie wróciła. Jakikolwiek kontakt urywał się w momencie, gdy ci zbliżali się na kilka kilometrów do wyspy. To na jakiś czas zniechęciło ludzi do prób odkrycia, co tam się działo... Jednak nie na długo.

Z końcem lipca, w południowej części Nowego Kontynentu można było poczuć silne wstrząsy. I jak same trzęsienie nie spowodowało większej ilości ofiar i wielkich zniszczeń, tak nie można tego powiedzieć o potężnym tsunami, które uderzyło o brzegi południowej i wschodniej części Nowego Kontynentu, niszcząc wiele nadmorskich miasteczek i wsi, zbierając również pokaźne żniwo w życiu ludzi, jak i zwierząt. Najbardziej dotknięte mocą żywiołów zostały Kinoko no Kuni, Sake no Kuni i Hana no Kuni. Hanagakure jednak, pomimo bycia położoną bezpośrednio nad morzem, nie ucierpiało w większym stopniu. Niektórzy mówią, że w momencie, w którym tsunami miało w wioskę uderzyć, została aktywowana jakaś bariera, inni powiadają, że to sam Hanakage się do tego przyczynił.

Nie trzeba było długo się zastanawiać, co było powodem tych katastrof... których źródło jednak ciężko było nazwać naturalnym. Bezimienna wyspa, która przez ostatnie tygodnie była w centrum zainteresowania społeczeństwa nagle uniosła się w powietrze, zawisając wysoko nad ziemią. Rzeki zaczęły spadać wprost do oceanu, stając się prawdziwymi wodospadami, zaś sama wyspa wydawała się jeszcze bardziej... rajska niż wcześniej.

Fenomen ten sprawił, że ludzie zaczęli się ponownie zastanawiać, co dokładnie się z wyspą stało - jedni zrzucali winę na shinobi, inni twierdzili, że jest to jakiś tajemniczy eksperyment Smoczego Imperium... Oczywiście nie mogło zabraknąć teorii o jakiejś boskiej interwencji. Bardzo mocno umocnił się kult boga oceanów - Watatsumiego i to jemu jego wyznawcy przypisują te działania, jednocześnie wierząc, że ten stworzył swoisty raj dla swoich wiernych. Osób wyznających Watatsumiego zaczęło przybywać i u coraz większej ilości osób można zobaczyć jego symbol, który zwykle znajduje się na ich ubraniach czy w postaci akcesoriów jak bransolet czy naszyjników. Ci również przypisują sobie ląd jako swoją własność, ze względu na bycie "ziemią świętą" dla wyznawców Watatsumiego.

Wydarzenie te sprawiło, że znowu można było słyszeć głosy o kolejnej ekspedycji, która ma zostać wysłana na latającą wyspę, pomimo wcześniejszych niepowodzeń. Tym razem miała ona być znacznie większa i lepiej zorganizowana niż poprzednie. Pojawiła się bowiem organizatorka - a jednocześnie i sponsorka - niejaka Kaiyō Kisaki, która na Nowym Kontynencie słynie ze swoich inwestycji w nowe technologie niepowiązane ze Smoczym Imperium - nieoficjalnie się mówi, że ta chce zakończyć monopol Ryū Teikoku na bycie najbardziej rozwiniętym technologicznie krajem Nowego Kontynentu, co nie podoba się Czarnemu Rycerzowi i ten ma na nią oko.

Czy wyprawa Kaiyō Kisaki na "rajską" wyspę okaże się być kolejnym fiaskiem, a może zakończy się sukcesem? Czas pokaże.
Informacje dodatkowe
 • Event będzie miał miejsce na wyspie, znajdującej się na południu Nowego Kontynentu, której forum zostanie udostępnione w stosownym momencie. Lokalizacją startową jest Obóz na obrzeżach Kokū.
 • Event wystartuje oficjalnie 01.08 o północy. W celach organizacyjnych, prosimy o wstępne zdeklarowanie się czy będziecie brać udział w evencie i w której grupie do 25.07 do godziny 23:59 w tym temacie. By ostatecznie wziąć udział w evencie, należy napisać w lokacji początkowej do 31.07 23:59 do godziny 23:59.
 • W pierwszym poście należy napisać, na którą grupę się postać zgłasza.
 • Bazowo planujemy trzy grupy, o różnych poziomach trudności. W zależności od ilości zainteresowanych, bierzemy pod uwagę możliwość stworzenia dwóch grup S. W takim wypadku, zapewniamy, że obydwie grupy S będą miały równie duży wpływ fabularny i nie będzie sytuacji, że grupa prowadzona przez GMF dostanie "główny" wątek, a druga poboczny.
  • Do Grupy C/B (MF: Jelonek) mogą zapisać się postaci mające maksymalnie 100 PD.
  • Do grupy B/A (MF: Tora / Hefajstos - w przypadku 4 grup) mogą zapisać się postaci mające maksymalnie 250 PD.
  • Do grupy S (MF: Norka & Tora - w przypadku 4 grup) może zapisać się każdy.
Regulaminy
► Pokaż Spoiler | Regulamin eventu
 1. Gracz w pierwszym poście na evencie musi wyraźnie zaznaczyć, czy na evencie stara się zdobyć to, o co zgłosił prośbę, czy chcę dążyć do nagrody eventowej, która jest niespodzianką i może to być technika, unikat czy jakaś dodatkowa zdolność.
 2. By wziąć udział w evencie, należy się stawić w stosownej ku temu lokacji do 31.07.2024 23:59. Dołączenie do wydarzenia po tym terminie jest zależne od Mistrza Fabularnego je prowadzącego.
  • Grupy posiadają limit PD, jeśli chodzi o graczy, którzy mogą się do nich zapisać:
   • Do Grupy C/B mogą zapisać się postaci mające maksymalnie 100 PD.
   • Do grupy B/A mogą zapisać się postaci mające maksymalnie 250 PD.
   • Do grupy S może zapisać się każdy.
  • Grono MF zachowuje sobie prawo, że w przypadku dysproporcji ilości osób w grupie, możemy niektóre postaci przenieść do innej grupy. W takim wypadku MFowie będą konsultować się z graczami, czy wyrażają zgodę na bycie przeniesionymi na inny poziom.
  • W przypadku dużego zainteresowania eventem na danym poziomie, grono MF zastrzega sobie prawo do stworzenia dodatkowej grupy w celu zbalansowania ilości osób na wątku.
 3. Dla graczy biorących udział w evencie istnieje uwarunkowana bilokacja. Jeżeli postać jest w stanie się pojawić w evencie "w międzyczasie", tj. pomiędzy wątkiem A i B, to może wziąć udział. Jeżeli gracz nie miał żadnej aktywnej fabuły i zjawił się na evencie, to może zacząć kolejny wątek (nawet z MG) mający miejsce po wydarzeniach z eventu. W razie wątpliwości, należy pytać swojego MG czy postać się kwalifikuje. W przypadku śmierci postaci na evencie, kwestia wytłumaczenia obecności postaci w późniejszym wątku jest konsultowana w gronie Mistrzów Fabularnych. W ramach bilokacji dopuszczalna jest fabuła / misja z MG bądź z innym graczem nie będąca samomisją. W ramach bilokacji nie można również pisać samodzielek.
 4. Gracze mają 72h na posta od posta MF. W każdym poście będzie ten deadline wyszczególniony nad listą NPC oraz ewentualną mapą czy innymi informacjami. Analogicznie MF prowadzący wątek ma 72h na odpowiedź od minięcia deadline'u.
  • W wyjątkowych sytuacjach (jak np. niespodziewana sytuacja prywatna), istnieje możliwość przedłużenia terminu o dodatkowe 24h. MFowie mogą ze sobą konsultować, czy przełożenie terminu przysługuje i czy ta opcja nie jest nadużywana.
  • W bardzo rzadkich przypadkach, jak np. święta, deadline może być wydłużony o więcej niż 24h.
 5. W przypadku braku posta gracza przed postem MF, gracz taki otrzymuje ostrzeżenie. Ostrzeżenia mogą wpłynąć na wynagrodzenie - jego wysokość lub inne, dodatkowe nagrody, których gracz może przy dużej ilości ostów nie otrzymać. Ilość ostrzeżeń się nie resetuje, a ich ilość jest jedynie informacją dla MF prowadzącego wątek. Gracz, który nie odpisze, musi się także liczyć z tym, że jego postać może być przez ten czas kontrolowana przez MF, co oznacza, że jej działania niekoniecznie mogą być zgodne z naszym zamysłem. W przypadku, gdy MF przekroczy termin 72h od deadline - on otrzymuje ostrzeżenie. Uznaje się, że zarówno w przypadku graczy jak i MFów, 3 osty nie wpływają w żaden sposób na wysokość wynagrodzenia.
► Pokaż Spoiler | Regulamin pisania postów
 1. Gracze mają 72h na posta od posta MF. W każdym poście będzie ten deadline wyszczególniony nad listą NPC oraz ewentualną mapą czy innymi informacjami. Analogicznie MF prowadzący wątek ma 72h na odpowiedź od minięcia deadline'u.
  • Nie istnieje możliwość przedłużenia terminu odpisu.
  • W bardzo rzadkich przypadkach, jak np. święta, deadline może być wydłużony. Każda taka sytuacja jest jednak rozpatrywana indywidualnie przez grono MFów.
 2. W przypadku braku posta gracza przed postem MF, gracz taki otrzymuje ostrzeżenie. Ostrzeżenia mogą wpłynąć na wynagrodzenie - jego wysokość lub inne, dodatkowe nagrody, których gracz może przy dużej ilości ostów nie otrzymać. Ilość ostrzeżeń się nie resetuje, a ich ilość jest jedynie informacją dla MF prowadzącego wątek. Gracz, który nie odpisze, musi się także liczyć z tym, że jego postać może być przez ten czas kontrolowana przez MF, co oznacza, że jej działania niekoniecznie mogą być zgodne z naszym zamysłem. W przypadku, gdy MF przekroczy termin 72h od deadline - on otrzymuje ostrzeżenie. Uznaje się, że zarówno w przypadku graczy jak i MFów, 3 osty nie wpływają w żaden sposób na wysokość wynagrodzenia.
 3. Nie ma możliwości rozwijania postaci w trakcie trwania eventu. W wyjątkowych sytuacjach, MF prowadzący wątek może takiej zgody jednak udzielić.
  ► Pokaż Spoiler | Ilość ostrzeżeń
 4. Gdy odejmuje się chakrę, to należy w nawiasie napisać, za co np. 1000 - 5 (Ki Nobori no Shugyō) = 995.
 5. Techniki, unikaty czy atuty, których używa gracz powinny być wrzucone w spoiler. Dotyczy to też ewentualnie przedmiotów, których opis może w jakiś sposób wpłynąć na wynik akcji. Wrzucanie opisu np. kunaia jest zbyteczne. Brak takowych w spoilerze może zostać uznane przez MF jakby dana rzecz nie została użyta.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2024, 1:35 przez Norka, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 4/4
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
約束を守る | Dotrzymać obietnicy - Hokori Kensei
Misje 4/4
Ranga B
Ranga A
Inne
Event S - Soon™
Awatar użytkownika
Maji Eiji
Posty: 375
Rejestracja: 04 cze 2021, 8:21
Ranga: Chūnin
Discord: m.asayuu
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Chapter II: Rakuen

ja jako Eiji do S
Ostatnio zmieniony 01 lip 2024, 1:42 przez Maji Eiji, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
► Pokaż Spoiler | Towarzysz na dobre i lepszsze
Zephyr
Legenda
Wiatr jaki jest każdy widzi. Siły natury od dawna uosobiane były z różnymi bóstwami, jak się okazało - nie bez powodu. Zefir jest to duch wiatru, jego uosobienie i wola. Niesforna istotka całkowicie utkana z wiatru. Nawet jeśli rozpędzona jakimiś technikami, odrodzi się sama z siebie po kilku fabularnych minutach. Nie posiada ona zdolności mowy jest jednak całkiem dobra w porozumiewaniu się na migi.
PosiadaczMaji Eiji
Zdolności
 • Posiada niesamowity zmysł orientacji w terenie, mogąc odnaleźć prawidłową drogę nawet w największym labiryncie
 • Dysponuje bardzo dobrym zmysłem węchu pozwalającym mu bez problemu zapamiętać i odnaleźć konkretne zapachy nawet z odległości kilku kilometrów
 • Osoba której towarzyszy duszek, obdarzona zostaje specjalizacją w dziedzinie Futonu, na dodatek jego jutsu tego żywiołu w starciu z Katonem nie są traktowane jak by były słabsze.
 • Posiadaczowi duszka, nie zabraknie również nigdy tlenu, nawet jeśli znajdzie się pod wodą nie będzie miał problemu z oddychaniem.
► Pokaż Spoiler | Hex chlorek
— Mowa —
Myśli
#7c34b3
Prowadzone Misje 2/4
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2230
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Chapter II: Rakuen

Megu - Grupa C/B
Shogo - Grupa C/B
Kiki - Grupa S
Kamaboko - Grupa S
Ostatnio zmieniony 01 lip 2024, 1:48 przez Hefajstos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Sezam - Herbate chce, fabułe dobrą, waćpan zasrany. W podpisie być...
Jun - Kiedy ludzie cie witają a ty masz flashbacki z wietnamu
Śmietnik team - Medalion zjadł im pracodawcę
Awatar użytkownika
Moehete
Posty: 42
Rejestracja: 23 wrz 2023, 14:24
Ranga: Muryō no ninja
Discord: athrevin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Chapter II: Rakuen

Moe - Ranga A
Yuki - ranga D ofc
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 750
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Chapter II: Rakuen

Wakuri - grupa S
Shuten - grupa inwalidzka (czyli w sumie tez S)
Kagura - A
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
 • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
 • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
 • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
 • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
 • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
  • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
  • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
 • Mały zwój [Naginata [2] ]
 • Kunai x1
 • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
 • Kunai x1
Lewa kieszeń:
 • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
 • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
 • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
 • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
 • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
 • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
 • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
 • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]Obrazek
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 1145
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Chapter II: Rakuen

Hyūga Tsubaki - S (jeśli będą dwie grupy)
Uzumaki Chiyo - B/A
Kuramitsuha Yohei - C/B
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 4/4
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
約束を守る | Dotrzymać obietnicy - Hokori Kensei
Misje 4/4
Ranga B
Ranga A
Inne
Event S - Soon™
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 153
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Muryō no ninja
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Chapter II: Rakuen

Wstępnie:

Yōgan Sayu - A
Yamanaka Aiko - S
Inuzuka Kinari - C/B
Ostatnio zmieniony 17 lip 2024, 10:29 przez Yōgan Sayu, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Kurogane Hao
Posty: 269
Rejestracja: 07 cze 2021, 10:12
Ranga: Cywil
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Chapter II: Rakuen

Hao Grupa Es (jak dożyje)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2024, 7:29 przez Kurogane Hao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 553
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Chapter II: Rakuen

Tamura - grupa S

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Maji Seitaro
Posty: 493
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:44
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Ranga dodatkowa: Sennin
Discord: AdrienSterne#3206
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Chapter II: Rakuen

Der Kaiser -S
Obrazek
Dusze prowadzone do Czyśćca Prowadzone misje:
 • (C) Serce Bolesne - Hyūga Genichiro
Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 228
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Naczelny Clown
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Chapter II: Rakuen

Senju Akinori - S
Kurama Aurora - C/B

edit: usunąłem Aurorę
edit 2: dodałem Aurorę :kekw:
Ostatnio zmieniony 08 lip 2024, 17:08 przez Yasei Souh, łącznie zmieniany 2 razy.
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Nara Yoshika
Posty: 39
Rejestracja: 18 gru 2023, 3:06
Ranga: Genin
Discord: virgovern
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Chapter II: Rakuen

Nara Yoshika - przedszkole
Awatar użytkownika
Kiyohime Ryutaro
Posty: 42
Rejestracja: 18 wrz 2023, 7:42
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Chapter II: Rakuen

Hisayuki i Takashi - Grupa S
Ryutaro - grupa PRZEDSZKOLNA
Ostatnio zmieniony 08 lip 2024, 20:27 przez Kiyohime Ryutaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1269
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Chapter II: Rakuen

Uchiha Hikari - grupa S
Haganetsuka Josei zwany Kwiatuszkiem - grupa S
Kurogane Kyoki - grupa S, yolo
Hoshino Haruka - grupa B/A

Ewentualnie, ale to taki bardzo mocny "IF" jaki raczej się nie spełni based na rozmowach z Lamą, to gdyby Sachiko szła to jeszcze:
Nara Shizu - grupa B/A
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone przygody 4/4
 • Oszukać przeznaczenie - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
 • Love is War - Akuma Shogo & Nara Yoshika
Prowadzone pojedyncze wątki 4/2
 • Mąż w domu & Żona w polu - Uzumaki Chiyo & Fuuka
 • Fish of the Northern Sea - Anko & Anko
 • Na granicy - Senju Rie
 • Rainy Day - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Chinoike Rai
Posty: 209
Rejestracja: 09 lut 2022, 15:14
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Rai
Discord: vR4Y#1635
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Chapter II: Rakuen

Chinoike Rai - Ranga S
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt z administracją i ogłoszenia”