• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

[WT] Yasei Souh

Osoby chcące stworzyć własne techniki, będące unikatowe i niewystępujące do tej pory na forum, mogą być zainteresowane ów miejscem. Możliwe jest bowiem zgłaszanie w nim własnych pomysłów na techniki, które następnie oceniane są przez Głównego Moderatora Technik wraz z podwładnymi mu osobami. Dział ten posiada swój własny regulamin tworzenia takowych, do którego należy się stosować podczas zgłaszania propozycji.

Moderator: Moderatorzy technik

Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1232
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: [WT] Yasei Souh

No to akcept po dogadaniu, a ja stąd znikam \o/
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 9/4 [aktywne wątki]
 • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
 • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
 • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
 • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
 • Love is War - Akuma Shogo & Nara Yoshika
 • Fish of the Northern Sea - Anko & Anko
 • Na granicy - Senju Rie & Maji Eiji

Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Naczelny Clown
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: [WT] Yasei Souh

To tak, mam dwie rzeczy. Pierwsza z nich to edycja przemiany od Orion i dodanie tam w ramach efektu specjalnego, że katony traktowane są jak ze specką (sam dół techniki, dla tych którzy nie widzą gdzie zmiana), a tym samym zajęcie kolejnego slotu technik ograniczonych dla przemiany.
Fukkatsu: Kongen-tekina honō no Orion | Ressurection: Primodrial Flame Orion復活: 根源的な炎のオリオン
KlasyfikacjaTechnika Transformacji, Tōboe
Pieczęciebrak
KosztStandardowy za każdą turę lotu
Zasięgna siebie
WymaganiaFukkatsu
Podgląd całościClick
Jest to pierwsza przemiana, którą może przyjąć Orion, żeby wspomóc Souha w walce, czy innych działaniach. Resurrection to przyjmuje formę zbroi, która otacza całe ciało użytkownika. Kolorystyka nie jest zbyt skomplikowana, ponieważ skupia się na połączeniu białego, czarnego oraz czerwonego z akcentami żółtymi. Na głowie użytkownika pojawia się coś w rodzaju hełmu, który ochrania całą głowę oraz dużą część twarzy. Pojawia się tam również coś na kształt rogów, które zasłaniają oczy użytkownika, ale pozwalają mu przez siebie widzieć. Wyglądają niemal tak jak "korona" Orion. Naramienniki przyjmują formę czaszek, z których lewa jest biała, a prawa czerwona. Cała postać użytkownika zdaje się również płonąć. Najbardziej szokującą zmianą w wyglądzie jest jednak wyrośnięci sporej wielkości skrzydeł, które całe otoczone są płomieniami o temperaturze podobnej do siły katonów na randze B, nie robią jednak krzywdy użytkownikowi. Skrzydła te pozwalają Souhowi na lot oraz na szybowanie.
Zbroja ta pojawia się w miejsce toporu, który jest podstawową formą Orion. W związku z tym ma wszystkie te właściwości, które posiada ta broń - między innymi dokładnie taką samą wytrzymałość, czy czas odnowienia, jeśli zostanie zniszczona. Słabe punkty tej zbroi znajdują się na odcinku nos-podbródek (całkowity brak zbroi) oraz na łączeniach w stawach i na szyi, gdzie jej wytrzymałość jest niższa od standardowej o 3 poziomy.
SpecjalneZbroja ma specjalny efekt - skrzydła, więc zabiera jeden slot z możliwych do stworzenia technik powiązanych z własną transformacją.
Specjalne 2W czasie trwania transformacji techniki Katon użytkownika traktowane są tak jakby miały specjalizację.


Druga rzecz to dodanie techniki również tylko dla przemiany Orion, która stricte powiązana jest z przemianą feniksową.
Orion: Jōka no seika | Orion: Holy Flame of Purificationオリオン: 浄化の聖火
KlasyfikacjaTōboe
Pieczęciebrak, czas aktywacji trwa tyle, co złożenie 12 pieczęci
KosztPołowiczny na turę
Zasięg---
WymaganiaFukkatsu, Orion
Holy Flame of Purification to jest naczelna oraz główna technika w posiadaniu królewskich feniksów, których przedstawicielką jest Orion. Tak jak feniksy są kojarzone z powstawaniem z prochu, żeby żyć ponownie, tak niewielu sobie zdaje sprawę, że pradawne feniksy były w tym zakresie trochę inne. Zamiast czekać, aż starość zniszczy jej ciało Orion potrafiła leczyć swoje rany w inny, lepszy sposób również w boju. Technika ta polegała na otoczeniu swojego ciała niewielkim płomieniem o wysokiej temperaturze, który choć nie robił krzywdy użytkownikowi, to odpowiednio użyty mógł doprowadzać do spalenia przeciwnika, gdy ten obchodził się z tym nieostrożnie.
Teraz, choć Souh nie posiada ciała feniksa, to jest w stanie użytkować tę samą technikę w nieco okrojonym zakresie. Wokół ciała tworzy się bardzo wąska, niemal niewidoczna, powłoka z płomieni, która okala całe ciało nie robiąc krzywdy użytkownikowi. Płomień ten potrafi leczyć pomniejsze rany, takie jak skaleczenia, pchnięcia, nadcięte mięśnie (o ile kończyna nie została odcięta w całości), a nawet naprawiać strukturę kości do stopnia według oceny MG. Tak długo jak nie dotyczy to leczenia organów wewnętrznych niezbędnych do życia, lub utraconych kończyn technika ta w swoim czasie jest w stanie wyleczyć wszystko. W jedną turę skaleczenia i pomniejsze cięcia, a stopniowo także i zerwane ścięgna.
Ważniejszym sposobem użycia techniki jest jednak drugi sposób działania. Poprzez atak na przeciwnika użytkownik techniki jest w stanie odnowić sobie kończynę, wyleczyć ranę, bądź nawet naturalnie występujące u siebie choroby narządów - wystarczy tylko tego przeciwnika dotknąć. W momencie dotknięcia techniki oraz osoby będącej celem te narządy, które były wyznaczone przez użytkownika techniki zostają wypalone/spopielone u celu przez technikę, a tym samym narządy użytkownika techniki wyleczone. Działa to prawie na zasadzie wymiany - narządy użytkownika odnowione w zamian za zniszczenie narządów osoby do tego wyznaczonej.

Koszty chakry dla tej techniki są następujące:
Rodzaj ranyKoszt za ranę
Skaleczenia, siniaki itd.Standardowy C
Pchnięcia, średniej głębokości cięcia itd.Standardowy B
Zerwane mięśnie, zniszczone stawy, złamania itd.Standardowy A
Zranione organy wewnętrzneStandardowy S
Zniszczone i niedziałające organy wewnętrzne, rak itd.Półtorakrotny S
W przypadku ran powyżej Standardowego kosztu rangi B oprócz zapłacenia kosztu leczenia należy także mieć fizyczny kontakt z przeciwnikiem, choćby na bardzo krótki czas. Każda rana wymaga albo osobnego kontaktu, albo przebywania w długim kontakcie z celem (długość określa MG).
Choć przywrócenie kogoś do życia przy pomocy tej techniki jest niemożliwe, to przy odpowiednim kontakcie można wyleczyć się z przebywania na skraju śmierci.
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2135
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: [WT] Yasei Souh

1. Kinda trochę za mocne jak na B, nawet biorąc pod uwagę mechanikę twojego klanu. Przydałaby się jakaś wada do tej zdolności która by ją nieco temperowała. Coś jak zwiększona liczba pieczęci do tych technik? Na pewno po prostu "Mam specke" nie przejdzie. Raczej. Możesz próbować mnie przekonać.

2. To z kolei jest wspomaganie level i absolutnie nie przejdzie w tej formie. Musiałbyś totalnie wyjebać zamienianie się ranami z przeciwnikami a i wersja z odnawianiem ciała pewnie potrzebowałaby jakichś nerfów, nie żebym teraz się w to jakoś specjalnie mocno wczytywał bo w obecnej wersji - to jest wspomaganie. I albo zmieniamy na wspomaganie a ja wołam Józka, albo pozbywasz się tego drugiego sposobu użycia.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Sezam - Herbate chce, fabułe dobrą, waćpan zasrany. W podpisie być...
Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Naczelny Clown
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: [WT] Yasei Souh

Edytowano i dodano dodatkowy czas kumulacji chakry dla specki
Fukkatsu: Kongen-tekina honō no Orion | Ressurection: Primodrial Flame Orion復活: 根源的な炎のオリオン
KlasyfikacjaTechnika Transformacji, Tōboe
Pieczęciebrak
KosztStandardowy za każdą turę lotu
Zasięgna siebie
WymaganiaFukkatsu
Podgląd całościClick
Jest to pierwsza przemiana, którą może przyjąć Orion, żeby wspomóc Souha w walce, czy innych działaniach. Resurrection to przyjmuje formę zbroi, która otacza całe ciało użytkownika. Kolorystyka nie jest zbyt skomplikowana, ponieważ skupia się na połączeniu białego, czarnego oraz czerwonego z akcentami żółtymi. Na głowie użytkownika pojawia się coś w rodzaju hełmu, który ochrania całą głowę oraz dużą część twarzy. Pojawia się tam również coś na kształt rogów, które zasłaniają oczy użytkownika, ale pozwalają mu przez siebie widzieć. Wyglądają niemal tak jak "korona" Orion. Naramienniki przyjmują formę czaszek, z których lewa jest biała, a prawa czerwona. Cała postać użytkownika zdaje się również płonąć. Najbardziej szokującą zmianą w wyglądzie jest jednak wyrośnięci sporej wielkości skrzydeł, które całe otoczone są płomieniami o temperaturze podobnej do siły katonów na randze B, nie robią jednak krzywdy użytkownikowi. Skrzydła te pozwalają Souhowi na lot oraz na szybowanie.
Zbroja ta pojawia się w miejsce toporu, który jest podstawową formą Orion. W związku z tym ma wszystkie te właściwości, które posiada ta broń - między innymi dokładnie taką samą wytrzymałość, czy czas odnowienia, jeśli zostanie zniszczona. Słabe punkty tej zbroi znajdują się na odcinku nos-podbródek (całkowity brak zbroi) oraz na łączeniach w stawach i na szyi, gdzie jej wytrzymałość jest niższa od standardowej o 3 poziomy.
SpecjalneZbroja ma specjalny efekt - skrzydła, więc zabiera jeden slot z możliwych do stworzenia technik powiązanych z własną transformacją.
Specjalne 2W czasie trwania transformacji techniki Katon użytkownika traktowane są tak jakby miały specjalizację. W zamian do technik dodatkowo należy doliczyć czas kumulacji chakry trwający 2*ranga techniki, gdzie ranga D=1, C=2 itd.


Techniki nie chciałbym dawać jako wspomagania i wcale nie ma to nic wspólnego z tym, że czas sprawdzania wydłużyłby się do świąt :kekw:

Zmieniam zasadę działania poprzez dopisanie, że nie mogę zadać dmg techniką dopóki sam nie mam dmg na sobie. To oznacza, że sam muszę mieć wyjebaną w kosmos nerkę, żeby móc zaatakować nerkę komuś. Poza tym zmieniam zasadę dotyku. Muszę dotknąć czyjejś nerki (albo miejsca gdzie ona jest), żeby móc ją wypalić. Jeśli chcę to zrobić bez dotykania tego narządu, to muszę trzymać przeciwnika w technice przez minimum całą jedną turę. Czyli technika nie może kogoś insta zabić, ani nawet mocno poturbować, dopóki użytkownik techniki sam nie jest na skraju śmierci.
Orion: Jōka no seika | Orion: Holy Flame of Purificationオリオン: 浄化の聖火
KlasyfikacjaTōboe
Pieczęciebrak, czas aktywacji trwa tyle, co złożenie 12 pieczęci
KosztPołowiczny na turę
Zasięg---
WymaganiaFukkatsu, Orion
Holy Flame of Purification to jest naczelna oraz główna technika w posiadaniu królewskich feniksów, których przedstawicielką jest Orion. Tak jak feniksy są kojarzone z powstawaniem z prochu, żeby żyć ponownie, tak niewielu sobie zdaje sprawę, że pradawne feniksy były w tym zakresie trochę inne. Zamiast czekać, aż starość zniszczy jej ciało Orion potrafiła leczyć swoje rany w inny, lepszy sposób również w boju. Technika ta polegała na otoczeniu swojego ciała niewielkim płomieniem o wysokiej temperaturze, który choć nie robił krzywdy użytkownikowi, to odpowiednio użyty mógł doprowadzać do spalenia przeciwnika, gdy ten obchodził się z tym nieostrożnie.
Teraz, choć Souh nie posiada ciała feniksa, to jest w stanie użytkować tę samą technikę w nieco okrojonym zakresie. Wokół ciała tworzy się bardzo wąska, niemal niewidoczna, powłoka z płomieni, która okala całe ciało nie robiąc krzywdy użytkownikowi. Płomień ten potrafi leczyć pomniejsze rany, takie jak skaleczenia, pchnięcia, nadcięte mięśnie (o ile kończyna nie została odcięta w całości), a nawet naprawiać strukturę kości do stopnia według oceny MG. Tak długo jak nie dotyczy to leczenia organów wewnętrznych niezbędnych do życia, lub utraconych kończyn technika ta w swoim czasie jest w stanie wyleczyć wszystko. W jedną turę skaleczenia i pomniejsze cięcia, a stopniowo także i zerwane ścięgna.
Ważniejszym sposobem użycia techniki jest jednak drugi sposób działania. Poprzez atak na przeciwnika użytkownik techniki jest w stanie odnowić sobie kończynę, wyleczyć ranę, bądź nawet naturalnie występujące u siebie choroby narządów - wystarczy tylko tego przeciwnika dotknąć w miejsce, gdzie znajduje się narząd odpowiadający temu umierającemu. W momencie dotknięcia techniki oraz osoby będącej celem te narządy, które były wyznaczone przez użytkownika techniki zostają wypalone/spopielone u celu przez technikę, a tym samym narządy użytkownika techniki wyleczone. Działa to prawie na zasadzie wymiany - narządy użytkownika odnowione w zamian za zniszczenie narządów osoby do tego wyznaczonej. Jeśli użytkownik techniki nie jest w stanie dotknąć odpowiedniego miejsca może dalej odnowić swój narząd kosztem czyjegoś, ale w tym wypadku musi dodatkowo trzymać przeciwnika w technice przez minimum jedną pełną turę.

Koszty chakry dla tej techniki są następujące:
Rodzaj ranyKoszt za ranę
Skaleczenia, siniaki itd.Standardowy C
Pchnięcia, średniej głębokości cięcia itd.Standardowy B
Zerwane mięśnie, zniszczone stawy, złamania itd.Standardowy A
Zranione organy wewnętrzneStandardowy S
Zniszczone i niedziałające organy wewnętrzne, rak itd.Półtorakrotny S
W przypadku ran powyżej Standardowego kosztu rangi B oprócz zapłacenia kosztu leczenia należy także mieć fizyczny kontakt z przeciwnikiem, choćby na bardzo krótki czas. Każda rana wymaga albo osobnego kontaktu, albo przebywania w długim kontakcie z celem (długość określa MG).
Choć przywrócenie kogoś do życia przy pomocy tej techniki jest niemożliwe, to przy odpowiednim kontakcie można wyleczyć się z przebywania na skraju śmierci.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2024, 11:33 przez Yasei Souh, łącznie zmieniany 1 raz.
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2135
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: [WT] Yasei Souh

Jeśli dobrze liczę to z tą techniką i zmianą to są wszystkie twoje "Techniki" do ressurection Orion, licząc Sennina, zgadza się?

2. Nah. Chcesz technikę która leczy lepiej, niż techniki leczące - bo od razu - a jednocześnie, zadającą obrażenia lepiej, niż techniki od obrażeń - bo starczy kogoś smyrnąć. Żeby to przeszło, musiałbyś trzymać kogoś przez pełną turę, to po pierwsze i w czasie tej tury pojawiał by się powoli damaż, a twój by się zaleczał, a po drugie koszta byłyby zdecydowanie większe niż te zaproponowane. Generalnie, może damy radę dogadać się też jako inaczej, ale no, to są moje bolączki i jakie rozwiązania widzę. Ale możesz pójść w inną stronę z tym, skoro nie chcesz wspomagania. Może uda się osiągnąć jakiś konsensus, ale to jeszcze nim nie jest.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Sezam - Herbate chce, fabułe dobrą, waćpan zasrany. W podpisie być...
Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Naczelny Clown
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: [WT] Yasei Souh

1. Tak, to są wszystkie. Prosiłbym o akcept i update w takim razie.

2. Dobra, to lećmy jednak z tym wspomaganiem. Whatever broski
Orion: Jōka no seika | Orion: Holy Flame of Purificationオリオン: 浄化の聖火
KlasyfikacjaTōboe
Pieczęciebrak, czas aktywacji trwa tyle, co złożenie 12 pieczęci
KosztPołowiczny na turę
Zasięg---
WymaganiaFukkatsu, Orion
Technika traktowana jest jak wspomaganie
Holy Flame of Purification to jest naczelna oraz główna technika w posiadaniu królewskich feniksów, których przedstawicielką jest Orion. Tak jak feniksy są kojarzone z powstawaniem z prochu, żeby żyć ponownie, tak niewielu sobie zdaje sprawę, że pradawne feniksy były w tym zakresie trochę inne. Zamiast czekać, aż starość zniszczy jej ciało Orion potrafiła leczyć swoje rany w inny, lepszy sposób również w boju. Technika ta polegała na otoczeniu swojego ciała niewielkim płomieniem o wysokiej temperaturze, który choć nie robił krzywdy użytkownikowi, to odpowiednio użyty mógł doprowadzać do spalenia przeciwnika, gdy ten obchodził się z tym nieostrożnie.
Teraz, choć Souh nie posiada ciała feniksa, to jest w stanie użytkować tę samą technikę w nieco okrojonym zakresie. Wokół ciała tworzy się bardzo wąska, niemal niewidoczna, powłoka z płomieni, która okala całe ciało nie robiąc krzywdy użytkownikowi. Płomień ten potrafi leczyć pomniejsze rany, takie jak skaleczenia, pchnięcia, nadcięte mięśnie (o ile kończyna nie została odcięta w całości), a nawet naprawiać strukturę kości do stopnia według oceny MG. Tak długo jak nie dotyczy to leczenia organów wewnętrznych niezbędnych do życia, lub utraconych kończyn technika ta w swoim czasie jest w stanie wyleczyć wszystko. W jedną turę skaleczenia i pomniejsze cięcia, a stopniowo także i zerwane ścięgna.
Ważniejszym sposobem użycia techniki jest jednak drugi sposób działania. Poprzez atak na przeciwnika użytkownik techniki jest w stanie odnowić sobie kończynę, wyleczyć ranę, bądź nawet naturalnie występujące u siebie choroby narządów - wystarczy tylko tego przeciwnika dotknąć. W momencie dotknięcia techniki oraz osoby będącej celem te narządy, które były wyznaczone przez użytkownika techniki zostają wypalone/spopielone u celu przez technikę, a tym samym narządy użytkownika techniki wyleczone. Działa to prawie na zasadzie wymiany - narządy użytkownika odnowione w zamian za zniszczenie narządów osoby do tego wyznaczonej.

Koszty chakry dla tej techniki są następujące:
Rodzaj ranyKoszt za ranę
Skaleczenia, siniaki itd.Standardowy C
Pchnięcia, średniej głębokości cięcia itd.Standardowy B
Zerwane mięśnie, zniszczone stawy, złamania itd.Standardowy A
Zranione organy wewnętrzneStandardowy S
Zniszczone i niedziałające organy wewnętrzne, rak itd.Półtorakrotny S
W przypadku ran powyżej Standardowego kosztu rangi B oprócz zapłacenia kosztu leczenia należy także mieć fizyczny kontakt z przeciwnikiem, choćby na bardzo krótki czas. Każda rana wymaga albo osobnego kontaktu, albo przebywania w długim kontakcie z celem (długość określa MG).
Choć przywrócenie kogoś do życia przy pomocy tej techniki jest niemożliwe, to przy odpowiednim kontakcie można wyleczyć się z przebywania na skraju śmierci.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2024, 23:17 przez Yasei Souh, łącznie zmieniany 2 razy.
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 2135
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: [WT] Yasei Souh

1. Akcept

2. Se czeka, ale od razu ci powiem że to "Traktowane jako wspomaganie" powinieneś bb codem dostosować do tego, co masz w innych technikach tego typu.
Prowadzone Wątki:
Senka - To już dwa lata... może więcej ;;
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy... jak by co - dalej nie odpisał.
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja. Ale czy kiedyś odpisze?
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało. A i tak nie odpisuje.
YuYuYu - Szczekający renifer i jego właścicielka pilnują podglądacza w klinice.
Hikari - "Szuka" Hyakuzawy flirtując z haremem trzech dziuń.
Tsubaki - Se przylazła. I se jest.
Sezam - Herbate chce, fabułe dobrą, waćpan zasrany. W podpisie być...
Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Naczelny Clown
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: [WT] Yasei Souh

Dobra, drobna poprawka BBCode. Czekamy na Józefa dalej.
Orion: Jōka no seika | Orion: Holy Flame of Purificationオリオン: 浄化の聖火
KlasyfikacjaTōboe
Pieczęciebrak, czas aktywacji trwa tyle, co złożenie 12 pieczęci
KosztPołowiczny na turę
Zasięg---
WymaganiaFukkatsu, Orion
Dodatkowetechnika traktowana jest jako wspomaganie
Holy Flame of Purification to jest naczelna oraz główna technika w posiadaniu królewskich feniksów, których przedstawicielką jest Orion. Tak jak feniksy są kojarzone z powstawaniem z prochu, żeby żyć ponownie, tak niewielu sobie zdaje sprawę, że pradawne feniksy były w tym zakresie trochę inne. Zamiast czekać, aż starość zniszczy jej ciało Orion potrafiła leczyć swoje rany w inny, lepszy sposób również w boju. Technika ta polegała na otoczeniu swojego ciała niewielkim płomieniem o wysokiej temperaturze, który choć nie robił krzywdy użytkownikowi, to odpowiednio użyty mógł doprowadzać do spalenia przeciwnika, gdy ten obchodził się z tym nieostrożnie.
Teraz, choć Souh nie posiada ciała feniksa, to jest w stanie użytkować tę samą technikę w nieco okrojonym zakresie. Wokół ciała tworzy się bardzo wąska, niemal niewidoczna, powłoka z płomieni, która okala całe ciało nie robiąc krzywdy użytkownikowi. Płomień ten potrafi leczyć pomniejsze rany, takie jak skaleczenia, pchnięcia, nadcięte mięśnie (o ile kończyna nie została odcięta w całości), a nawet naprawiać strukturę kości do stopnia według oceny MG. Tak długo jak nie dotyczy to leczenia organów wewnętrznych niezbędnych do życia, lub utraconych kończyn technika ta w swoim czasie jest w stanie wyleczyć wszystko. W jedną turę skaleczenia i pomniejsze cięcia, a stopniowo także i zerwane ścięgna.
Ważniejszym sposobem użycia techniki jest jednak drugi sposób działania. Poprzez atak na przeciwnika użytkownik techniki jest w stanie odnowić sobie kończynę, wyleczyć ranę, bądź nawet naturalnie występujące u siebie choroby narządów - wystarczy tylko tego przeciwnika dotknąć. W momencie dotknięcia techniki oraz osoby będącej celem te narządy, które były wyznaczone przez użytkownika techniki zostają wypalone/spopielone u celu przez technikę, a tym samym narządy użytkownika techniki wyleczone. Działa to prawie na zasadzie wymiany - narządy użytkownika odnowione w zamian za zniszczenie narządów osoby do tego wyznaczonej.

Koszty chakry dla tej techniki są następujące:
Rodzaj ranyKoszt za ranę
Skaleczenia, siniaki itd.Standardowy C
Pchnięcia, średniej głębokości cięcia itd.Standardowy B
Zerwane mięśnie, zniszczone stawy, złamania itd.Standardowy A
Zranione organy wewnętrzneStandardowy S
Zniszczone i niedziałające organy wewnętrzne, rak itd.Półtorakrotny S
W przypadku ran powyżej Standardowego kosztu rangi B oprócz zapłacenia kosztu leczenia należy także mieć fizyczny kontakt z przeciwnikiem, choćby na bardzo krótki czas. Każda rana wymaga albo osobnego kontaktu, albo przebywania w długim kontakcie z celem (długość określa MG).
Choć przywrócenie kogoś do życia przy pomocy tej techniki jest niemożliwe, to przy odpowiednim kontakcie można wyleczyć się z przebywania na skraju śmierci.
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2936
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: [WT] Yasei Souh

Orion: Jōka no seika: Z czym przeciwnik obchodził się nieostrożnie? Z płomieniem? Czy z ciałem użytkownika? ;> Na pewno wspominka o leczeniu "wszystkiego" bazowo do wyrzucenia. Rozumiem zamysł, jednak w tej chwili otwiera to pewną niebezpieczną w mojej opinii furtkę. Wiele uleczyć? Spoko. Wszystko? No no no. Dalej - na pewno nie półtorakrotny, a raczej dwukrotny S, choć też - rozróżniłbym nie tyle "rodzaj rany" co co spalasz. I np. spalenie organu, bez którego wróg przeżyje, np. jedna nerka powinno kosztować mniej niż np. próba spalenia serca. I mimo wszystko doprecyzowałbym ile mniej więcej trwa np. wypalanie komuś organów, by nie było, że lekkie "pat" może zniszczyć komuś serce. Niby jest, że długość określa MG, ale jakieś bare minimum bym z chęcią widział.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własne Techniki”