• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Noc jest od spania - Haganetsuka Josei & Asahiran

Miejsce, w którym możemy rozegrać wydarzenia pomiędzy postaciami, które stały się w przeszłości.

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Haganetsuka Josei
Posty: 149
Rejestracja: 20 cze 2023, 13:30
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Noc jest od spania - Haganetsuka Josei & Asahiran

Czas akcji: Jesień, 163 rok - po walce z Shi
Miejsce akcji: Amegakure, Hotel & Spa "Saisei"

UbrankoKlik
To był całkiem śmieszny dzień. To musiał różowowłosy bohater tej powieści przyznać biorąc pod uwagę spotkanie jakie to wcześniej miał w gorących źródłach z Ayaką i Asą. No, była też Lin ale ona była akurat osóbką do pominięcia w tym wszystkim. Dokuczano mu co prawda, ale już z nadętymi policzkami pokazał dobrze co o tym dokuczaniu sadzi. Miał też okazję się poprzytulać do Asy, podotykać ogonka i generalnie było suuuuper. Może to była też wina sake? Nie był pewien. Nie przejmował się tym zbytnio! Nie mniej czas spędzony razem był na tyle super, że musiał zapytać smoczycy czy nie chciałaby może jeszcze wieczorem się spotkać i razem uderzyć w spanko. Normalnie? Pewnie o to by nie pytał! Nie mniej, wtedy był pijany. I dalej był pijany! Bez problemu mogły to dojrzeć osoby jakie go spotkały przez jego ciut bardziej chwiejne kroki oraz rozpaloną twarzyczkę. Sam jednak nie akceptował tego faktu, ani nie rozmyślał nad nim. Czuł się fajnie, tyle wiedział!

Nim jednak udał się do swojej koleżanki udał się pod szybki prysznic, aby to przebrać się po nim w piżamkę! To była bardzo ładna piżamka, jedna z ładniejszych jakie to miał! Złapał też poduszkę ze swojego pokoju, bo nie wiedział czy u Asy będą dwie i zaczął dreptać w stronę jej pokoju. Pamiętał numerek! Nawet jak ciut to było wszystko zamglone, tak pamiętał numerek pokoju w jakim to smoczyca miała się znajdować. Po drodze też jacyś panownie go zaczepiali, ale z uśmiechem odmówił im oferty spędzenia razem nocy nawet nad nią nie rozmyślając. Miał już plany na dziś! To też, docierając do odpowiedniego pokoju zapukał do drzwi.
- Asa-chaaaaan~~! To jaaaaa~ - zawołał melodyjnie, tak dla pewności że ta go usłyszy i wpuści. To też stał tak przed drzwiami, przytulając sobie białą poduszeczkę jaką wziął ze sobą. Szkoda że była taka nudna i mało artystyczna, ale nie zamierzał wybrzydzać. Był w końcu w gościach!
Obrazek
Awatar użytkownika
Asahiran
Posty: 86
Rejestracja: 15 mar 2023, 22:22
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Noc jest od spania - Haganetsuka Josei & Asahiran

Nie było chyba nic lepszego niż dzień spędzony w gorących źródłach z alkoholem i doborowym towarzystwie. Szczególnie, po tak wymęczającym wydarzeniu jak ratowanie świata. Czy coś w tym stylu. Asahiran posiedziała jeszcze trochę w przyjemnym ciepełku źródlanej wody, nim ostatecznie podniosła się ociężale. Wszystko co dobre musiało kiedyś się skończyć, aczkolwiek koniec gorących źródeł nie oznaczał końca dobrej zabawy! Mając w pamięci, że Jō-chan zapowiedziała się do wspólnego spędzania czasu późniejszym wieczorem, zgarnęła jeszcze jedną butelkę sake i dwie czarki, bo to nigdy nie był zły pomysł, prawda? Prawda. Przynajmniej do takiego wniosku doszedł już nieco weselszy umysł Smoczycy. Tak też radosnym krokiem skierowała się do swojego pokoju, wpakowując się też pod lodowaty prysznic by trochę odetchnąć.

Nie minęło wiele czasu gdy po wyjściu spod prysznica i opatulenie się w hotelowy szlafrok, Asa usłyszała pukanie do drzwi, a głos z korytarza nie pozostawiał wątpliwości, kto się za nimi czaił. Automatycznie na twarzy smoczycy pojawił się uśmiech, podeszła do drzwi otwierając je na oścież.
- W końcu! Już się bałam, że kompletnie o mnie zapomniałaś. Ileż można czekać? - Zaśmiała się, chociaż mokre włosy sugerowały, że sama ledwo się wyrobiła. Wyciągnęła łapki by wciągnąć towarzyszkę do środka, zamykając za nimi drzwi. - Mamy jeszcze trochę alkoholu, co ty na to? - Wyszczerzyła się do Jō-chan, profilaktycznie przekręcając zamek w drzwiach, który z cichym szczękiem powiadomił o ich zamknięciu.
Awatar użytkownika
Haganetsuka Josei
Posty: 149
Rejestracja: 20 cze 2023, 13:30
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Noc jest od spania - Haganetsuka Josei & Asahiran

UbrankoKlik
Tup tup tup tup. Tuptanko było bardzo szybkie, chwiejnym krokiem z bardzo cute piżamką oraz poduszeczką ze swojego pokoiku. Czy trafił pod dobry numer? Chyba tak. Taką miał nadzieję. Niby pamiętał, ale czy ufał swojej pamięci na tyle? Troszkę tak, troszkę nie. Właściwie, to nie no. Ufał, w jego aktualnym stanie to jak najbardziej ufał i nawet nie kwestionował! Najwyżej przeprosi jeżeli to nie była Asa. Z całym szcześćiem? To była Asa! Widząc jak smoczyca wyszła w szlafroczku z jeszcze trochę mokrymi włosami, szybko przeleciał ją wzrokiem od stópek do główki z uśmiechem i rumieńcami od alkoholu na policzkach.
- Przyszłam najszybciej jak mogłam~ To ty zbyt długo otwierałaś drzwi! - stwierdził odważnie z nadętymi policzkami, nim to uśmiechnęła się szerzej. - Ładny szlafroczek!
Prosty komplement, bo tak wypadało i mama tak uczyła by dziewczynką ładne komplementy rzucać. Ewidentnie była zbyt długo pod prysznicem! Prawie że 3 miesiące tutaj stał! No... może nie, ale jednak sekundy te mijały bardzo długo! Nie trzeba było nawet motywować Kwiatuszka aby wejść do środka, a dźwięk zamykanego zamka w jakiś sposób sprawił jemu przyjemność. Nie wiedział nawet czemu. Od razu rzucił swoją poduszeczkę na łóżko Asy, nim z łapkami na bioderkach spojrzał na smoczycę.
- To co? Co sądzisz o mojej piżamce? Fajna, nie? Miesiące jej szukałam! - proste pytanko, nim to przypomniał sobie o fakcie że pojawiła się oferta alkoholu. - I pewnie! Czuję się świetnie, mogę więcej!
Oznajmił bardzo pewien siebie, kiedy tak naprawdę nie powinien być taki pewny siebie w jego aktualnym stanie. Nie mniej... niech alkohol się leje! Też, aby tak nie stać jak głupi, dał Asie przytulasa swoją słabą siłą kierując ją w stronę łóżeczka aby to razem sobie już poleżały! Pytanie tylko, czy smoczyca się da! A jak nie? To znała jej słabe punkty!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”