• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

★ Gekkōgahara Jun ★

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Gekkōgahara Jun
Posty: 24
Rejestracja: 08 cze 2024, 17:37
Ranga: Cywil
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

★ Gekkōgahara Jun ★

Gekkōgahara Jun
Maybe I am villain in your story, but I am hero in mine.
Nie wygląd Jun zadecydował o jej pierwotnej ścieżce kariery - ten bowiem prezentował się raczej przeciętnie, wpisując się pewnie w gusta niektórych. Średniej wysokości dziewczyna posiada aparycję, jaką pewnie dałoby się przypisać losowej pracownicy stacji benzynowej, gdyby te faktycznie istniały w tym uniwersum. Szare włosy niekiedy puszczone luzem, niekiedy spięte gumką opadają sobie w drobnym nieładzie na jej plecy przysłonięte najczęściej czarną kurtką z żółtymi wykończeniami. Nierówna grzywka spoczywająca pomiędzy parą złotych tęczówek przyozdobionych charakterystyczną źrenicą, jaka to układa się w symbol smukłej gwiazdy. Zgrabne lico pozbawione jest jednak większego życia, jakby nie było do końca wiadomo, czy jej domyślny wyraz oznacza znudzenie, zażenowanie czy jakiekolwiek inne, niezbyt światłe emocje, podczas gdy najczęściej nie zwiastuje niczego, będąc jej domyślnym stanem wraz z lekko opadniętymi powiekami, które to potęgują wrażenie, jakoby znajdująca się w stanie kompletnego equilibrum Gekkōgahara była zwyczajnie zmęczona.
Ruchy dziewczyny nie są jednak w tym ospałe, zdradzając mimo wszystko posiadanie nie mniejszych pokładów energii, niż o jakie można by posądzić dowolną inną osobę. Patrząc z pewnego oddalenia - całkiem zgrabna, może nie licząc jednej czy dwóch fałdek na brzuchu czy ten jakże koniecznej niemalże warstwy czegoś innego niż sama skóra, dzięki czemu ta nie świeci żebrami decydując się na bardziej odsłaniający strój. Na ogół jednak celuje w wygodę, stawiając na białą koszulkę oraz wcześniej wspomnianą bluzę, do których dobiera albo pasującą pod kolor spódnicę, albo szorty. Nie jest to może jedyny komplet odzienia, jakie ta w szafie posiada - ta bowiem aż pęka od kreacji, jakie zostały jej po poszczególnych produkcjach filmowych czy występach scenicznych - jednak wewnętrzna niechęć do tej części swojego dawnego życia sprawia, że ogromną część swojej garderoby podświadomie unika. Sentyment z kolei broni jej pozbycia się kolorowych sukienek, krzykliwych marynarek czy zmyślnych koszulek, na których wyrzucenie nie jest w stanie się zdobyć.

Domyślny wyraz twarzy dziewczyny niekoniecznie pomaga z dość nieprzyjemną aurą, jaka ją otacza - głównie ze względu na jej zdolności, które jak na złość postanowiły objawić się w sposób napawający rodziców dziewczynę lękiem już w momencie jej narodzin. Jedna emocja już od samego początku przytłaczała drugą, z jaką jej oczy zostały aktywowane, i nigdy nie doczekała się większej uwagi. Patrząc na nią ma się wrażenie, że może lepiej nie patrzeć za długo, a najlepiej to w ogóle pójść w innym kierunku. Jun była jedna od małego uczona, że jest to jej as w rękawie. Atut, z jakiego winna korzystać, a osoby związane z przemysłem rozrywkowym widziały w niej materiał na aktorkę, której nie sposób nie dać roli jakiegoś złego charakteru. I właśnie tym była na ekranie od małego - niebezpiecznym mastermindem, solą w oku bohaterów czy powodem rozpaczy tych dobrych i prawych, którzy musieli ulec przed dziewczyną, jakiej naturalna groza wylewała się z ekranu. Wraz ze swoim debiutem w Nawiedzonym Wzgórzu w wieku niespełna ośmiu lat rozpoczęła się kariera jeszcze niepewnej i nieukształtowanej szarowłosej. Po nakręceniu Randki z Przeznaczeniem zaczęła nawet nabierać na sławie, jednak ta okazywała się stopniowo jej zgubą, gdy po roli jednego z głównych czarnych charakterów w Statku wśród Chmur niektóre osoby przestawały rozróżniać Gekkōgahary od jej wcieleń, widząc ją jako potwora - zwłaszcza, że Statek wcale szczęśliwego zakończenia nie miał i sukces postaci Tamamo granej przez Jun doprowadziło do gróźb co odważniejszych widzów, jakie finalnie spłoszyły 16-letnią wówczas dziewczynę z desek teatru czy planów filmowych. Miała dość, kończąc jako wycofana i stroniąca od ludzi, których przez pierwsze miesiące celowo omijała niezbyt chętnie słuchając pogróżek rzucanych w nią na środku ulicy. Rzuciła aktorstwo, rzuciła nawet cały ten przemysł. Początkowo myślała nawet o karierze ninja, jednak ojciec miewał jej powtarzać, że no tak, bardzo ładne Sakki opanowała - co było w ogóle pierwszym momentem, gdy się o podobnej zdolności dowiedziała. Żywioły też jakoś niekoniecznie chciały się jej trzymać, nie mając nikogo, kto byłby skłonny ją poprowadzić za rękę, zaś matka tylko przytakiwała, ze gdzie tam, Jun na ninja. Jun to na srebrny ekran, a nie się w niebezpieczeństwo pchać. Nie mając więc szczególnie większych alternatyw, zrezygnowana rozpoczęła pracę w warzywniaku. Wypalona, bez większych perspektyw na inną przyszłość i odruchowo starająca unikać miejsc, gdzie ktoś mógłby ją skojarzyć jako niewielką gwiazdę świecącą niegdyś pośród innych, dużo większych od niej sław.
Nazwisko i imięGekkōgahara Jun [月光ヶ原 純]
PrzynależnośćOmatsuri no Kuni
Pseudonimy---
PłećKobieta
Tytuły---
Wiek22
Wzrost166
Waga57
Rangi
---
Wspomagania
---
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
0
C
0
B
0
A
0
S
0
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 4
Szybkość:
Poz. 5
Wytrzymałość:
Poz. 4
Refleks:
Poz. 5
Siła Woli:
Poz. 5
Kontrola Chakry:
Poz. 7
Ilość Chakry:
6 250E: 5 | D: 25 | C: 75 | B: 300 | A: 750 | S: 3 500
Posiadane Dziedziny
Kokorogan
B
Fūinjutsu
D
Kōshōken
D
Pełna Specjalizacja: KokoroganSpecjalizacja
Pełna Specjalizacja jest tym co najbardziej rozróżnia naszą postać, gdyż jej posiadanie zapewnia bardzo specyficzne zdolności, które dokładniej są opisane w tym temacie. Poza tą zdolnością, zapewnia także Zwykłą Specjalizację w tej dziedzinie.
Osoby z Pełną Specjalizacją w Kokoroganie, gdy opanują Gugenka Kokorogan zyskują nie jedną broń na swoją Główną Emocję, a dwie. Ponadto obrażenia, jakie ta broń otrzymuje nie przechodzą na użytkownika, a także jej zniszczenie nie powoduje śmierci użytkownika Kokorogana. Pełna destrukcja Kanjō no Honshitsu może jednak, acz nie musi (decyzja MF), spowodować jakiś efekt uboczny.
Monstrualna chakraAtut wrodzony
Postać posiada naturalny talent, dzięki któremu jego zasoby chakry rozwijają się w o wiele szybszym tempie niż normalnie. Rozwijając swoje zapasy chakry postać dostaje dodatkowe 50% tego co kupiła. Innymi słowy, postać zamiast wykupywać 500 chakry, wykupuje po 750. W sytuacjach, gdzie posiada np. 19750 chakry, wykupuje po koszcie aktualnego progu kosztowego. Ponadto powyżej 30 000 chakry ich koszta nie rosną, zostając na poziomie 8 PD za 750 chakry.
Znaki migowe | OgólneAtut nabyty
Atut wielokrotnego wyboru. Od dawnych czasów, shinobi zawsze mieli potrzebę komunikowania się w jakiś bardziej sekretny sposób podczas wykonywania misji. Podczas tych najbardziej tajnych, najpopularniejszym sposobem zawsze były... znaki migowe. Posiadacz tego atutu bez problemu może się komunikować przy pomocy gestów dłonią. Nawet fraszkę mógłby nią wygestykulować! Są jednak różne "języki" znaków migowych. Mogą one być zależne od wioski z jakiej pochodzi shinobi, a równie dobrze w Królestwie Kupców straż mogła opanować jakieś własne znaki migowe. Z racji na to, na świecie wyróżnianie są ogólne znaki migowo znane praktycznie przez każdego kto się nimi posługuje, jak te bardziej konkretne zależne od wioski, osady czy kraju.

Aby wykupić specyficzny rodzaj znaków migowych należy mieć podstawy do znania znaków odpowiedniej wioski/osady/kraju np. wychowanie w danej wiosce lub przynależność. W innym wypadku, trzeba ten atut zdobyć fabularnie. Znaki migowe (ogólne) są dostępne dla wszystkich.
★ nóż
Fūinjutsu; D; Fūin no Jutsu | Sealing Technique
Kokorogan; E; Kyōkan | Empathy
Kokorogan; D; Okura Reta Kanjō | Gifted Feeling
Kokorogan; C; Kyūpiddo No Ya | Cupid's Arrow
Kokorogan; B; Ito | Intent
Kokorogan; B; Kanjō no Kanchi | Emotion Sensing
★ Główne Emocje ★
Fear // Hope


★ Filmografia ★

150r. - Nawiedzone Wzgórze jako Tess
151r. - Siedem dni w Sabaku no Kuni jako dziecko B
151r. - Zaczarowana jako młoda czarownica Yomi
152r. - Czterdzieści Cztery i Cztery jako Koyomi
153r. - Wyjście jako Akihabara Fuyumi
153r. - W Cieniu Bogów jako Abzu
153r. - Skarby Bosco jako Miu
154r. - Daleki Księżyc jako młoda Chang'e
154r. - Gwiezdne Ognie jako Ysobell
155r. - Randka z Przeznaczeniem jako Florence II
156r. - Piętnaście Ryō jako So Shang
156r. - Morze Złodziei jako Beatrice
157r. - Mauzoleum jako Sth'strix
157r. - Światło w Ciemności jako Shade
157r. - Klątwa jako kelnerka
158r. - Statek wśród Chmur jako Tamamo-no-Mae

★ Jun, chociaż pochodzi z klanu Hoshino, nosi nazwisko ojca - Gekkōgahara.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2024, 22:32 przez Gekkōgahara Jun, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1253
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: ★ Gekkōgahara Jun ★

Obrazek
► Pokaż Spoiler
 • Charakterystyka: ok
 • Atrybuty i dziedziny: 4, 5, 4, 5, 5, 7, Kokorogan C, Koshoken D, Fuinjutsu D ok
 • Atuty i wady: Pełna Specjalizacja: Kokorogan (Strach, Nadzieja), Monstrualna Chakra ok
 • Ekwipunek: ok
 • Techniki: ok
Ostatnio zmieniony 13 cze 2024, 12:13 przez Cerberus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolni Strzelcy”