• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Wschodnia Brama

Stolica kupców jest dość prosta do znalezienia. Wbrew wszystkim prawom jakimi rządzi się pustynia, wybudowano kamiennie ścieżki prowadzące do niej z każdego sąsiadującego państwa. Fakt, że znajduje się ona bezpośredni w centrum Królestwa Kupców i są do niej 4 wjazdy, z każdej strony świata po jednym. Sama stolica jest ogromnym miastem, mieszczącym w sobie tysiące budynków oraz sklepów, w których to kupcy przesiadują. Jest ona w kształcie okręgu, a im bliżej jego centrum się ktoś znajdował, tym bogatszy był. W samym centrum miasta znajdował się natomiast duży pałac, w którym to mieszkała jedynie Daimyo ze swoją rodziną i sługami. Również najbliżej pałacu, da się znaleźć towary bardziej… unikatowe. To tam da się znaleźć wstęp do podziemi Baibai, o których to chodzą niebezpieczne plotki. Tylko tym jednak jest podziemie. Plotkami. Wielu nie wie nawet czy ono istnieje, a jeżeli istnieje, to czy faktycznie jest tak wyjęte spod prawa i oddalone od moralności. Zgodnie z plotkami, tylko Daimyo jest w stanie dać komuś dostęp do tamtej części miasta. Niewielu jednak jest zainteresowanych stolicą z tego powodu. Przeważnie ludzie przyjeżdżają tutaj aby handlować ze zwykłymi kupcami, lub jednymi z Rady Setki Kupców. Stolica jest też popularna z “przyjemności” jakie oferuje. Zamtuzy można znaleźć praktycznie co 4 budynek - przez co jednocześnie miasto kupców jest rajem dla prostytutek i są w stanie prowadzić tam bardzo porządne życie. Kasyna również są popularne, a porządku w nich pilnują szeregowcy ze Smoczego Imperium. Stolicy broni również Smok Wschodu, mężczyzna który to podobno dzierży moc podobną do Kurokishiego ze Smoczego Imperium. Nikt jednak nie wie jak wygląda, a sam mężczyzna jest znany jedynie ze swojego tytułu.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1253
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Wschodnia Brama

Legalny Przewóz Ludzi (Wydarzenie wioskowe)Mistrz Gry
NPCBokushi Atsui -|- Doro -|- Koku -|- Haku
Posty3/...
Hao zawędrował już w różne miejsca, a droga jaką obrał zaprowadziła go obecnie do Baibai. Mimo iż jego zdaniem spotkało go wiele nieszczęść, tutaj mógł chwilę odpocząć i odsapnąć. Przemyśleć to i owo. Koniec końców jednak znalazł sobie nowe zajęcie jakim była eskorta pracowników z tego też miasta do kraju Latawców. Kurogane nie musiał znać się na tym, co tam było organizowane, gdyż nadal mógł pomóc w inne sposoby, na jakich znał się lepiej. Na przykład właśnie broniąc karawany. Wyczekał tyle ile było trzeba, a w dzień wyjazdu podstawił się na wskazanym miejscu. Ludzi i wodóz było dużo, lecz tylko kilkoro z nich się wyróżniało, jacy jak się później okazało, mieli mieć to samo zadanie co i on. Mimo iż nie chciał podsłuchiwać rozmowy, fakt, że przechodził zwyczajnie blisko, usłyszał to i owo. Kobieta spiorunowała go wzrokiem, on swoim uciekł w bok i tyle z tego było.
Nie minęło dużo czas aż zleceniodawca zwołał wszystkich by przedstawić plan działania. Weteran bitwy o Kusę mógł oczywiście wszystkich przeskanować swoimi zdolnościami sensorycznymi w ich podstawowych zasięgach. Duża ilość ludzi w koło nie sprzyjało dokładnym pomiarom. Wyczuł jednak, że Doro oraz ciężarna kobieta posiadali łącznie cztery razy tyle chakry co on miał. Później, gdy stał koło niego i mógł się nieco lepiej temu przyjrzeć, sam czerwonowłosy miał jej jedynie dwukrotność Hao. Rodzeństwo również posiadało jej sporo, lecz tu różnica była już nieco bardziej zauważalna. Haku miała jej tyle co on podczas gdy jej brat, Koku, miał jej nieco mniej od niego. Jeśli chodziło o zapamiętanie sygnatury chakr poszczególnej osobie, zdecydowanie będzie potrzebował na to więcej czasu, lecz tą trójkę osób o wyraźniejszej energii powinien zapamiętać w trakcie drogi. Z pracownikami pójdzie mu zdecydowanie trudniej, gdyż były ich dziesiątki. Dla chcącego jednak nie ma rzeczy niemożliwych.
Po przemówieniu nadeszła też pora na pytania. Bokuchi podszedł do nich i przedstawił im bardziej szczegółowy plan działania obrony i poinstruował co robić. Teoretycznie swoje pytanie Hao mógł już skierować do Doro, lecz wolał do pana Atsui, nim ten odszedł dalej. Ten spojrzał na niego, na czerwonowłosego, po czym ponownie na Kurogane.
- Osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań. – odparł mu z lekkim uśmiechem na ustach. Jak w końcu mógłby mieć coś przeciwko, jeśli do tego zależało bezpieczeństwo innych? Tak czy inaczej, mężczyzna oddalił się ku pierwszemu pojazdowi, a w stronę łysego zwrócił się Doro.
- O jakich technikach mówisz? – zapytał go, po czym spojrzał też na rodzeństwo obok.
- Swoją drogą, chciałbym wiedzieć mniej więcej co umiecie. No i czy macie jakieś upodobania które wozy bierzecie, czy mam was sam przydzielić. – zapytał ich takim głosem, jakby nie chciał mieć tej roli jaką dostał, a robił to jedynie z obowiązku. Niemniej, zdecydowanie oczekiwał odpowiedzi wracając wzrokiem do samego Kurogane, który musiał mu odpowiedzieć jeszcze na wcześniejsze zagadnienie.
Awatar użytkownika
Kurogane Hao
Posty: 252
Rejestracja: 07 cze 2021, 10:12
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wschodnia Brama

Czekało go potencjalnie sporo pracy z tym zapamiętywaniem jednak przydało by się te większe źródła chakry jednak zapamiętać. Możliwe iż przesadzał jednak ostrożności nigdy za wiele sądząc po tym iż zatrudniono aż tyle osób do ochrony konwój nie był błahą sprawą.
Pytanie Hao spotkało się z zgodą choć wyglądało na to iż czerwono włosy będzie dodatkowo koordynował ich działania jako ninja. Dlatego też łysy odpowiedział szczerze.
-Technika klonowania. Więcej par oczu może się przydać.
Celowo nie tłumaczył jaka konkretnie. W teorii ludzie słyszeli o wielu odmianach działających w różne sposoby. Kolejne pytanie było jednak z tych trudniejszych.
-Co potrafię cóż można by mnie określić jakoś tak. Sensor, specjalizacja walka na bliski dystans, Dużo umiejętności defensywnych. Żywioły Katon, Doton, Koton potrafię jeszcze, nieco podstawowych technik medycznych. Wady i ciekawostki nie działa na mnie "PIGUŁKA ZWIĘKSZAJĄCA KREW". Co do wozów jakiekolwiek.
Wytłumaczył najlepiej jak obecnie przychodziło mu do głowy opisanie swoich umiejętności. O swoich naprawdę małych zdolnościach w Genjutsu nic nie dopowiadał. Powiedział w sumie wszystko co wydawało mu się że powiedzieć powinien. Jak tak nawet myślał to Hao mógł się wydawać być dziwny sensor walczący na bliski dystans? Ale gdy tak pomyśleć o tym że zazwyczaj walczył to miało to sens. Sensor pozwalał dobrze zlokalizować wroga.
W każdym razie po swoich wyjaśnieniach popatrzył na rodzeństwo bardziej jakoś ciekawiła go dziewczyna zdawała się silniejsza, czemu cóż Hao oceniał ludzi po chakrze. Im ktoś miał więcej tym silniejszy siebie uważał za słabego z dokładnie tego samego powodu miał mało chakry. Zaiste było to dziwne... Ale tak bywało w jego przypadku.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2024, 21:30 przez Kurogane Hao, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1253
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Wschodnia Brama

Legalny Przewóz Ludzi (Wydarzenie wioskowe)Mistrz Gry
NPCBokushi Atsui -|- Doro -|- Koku -|- Haku
Posty5/...
Przemówienie dobiegło końca i każdy wiedział co i jak. Atsui podszedł do nich wyjaśnić jeszcze końcowe kwestie bezpieczeństwa konwoju po czym odpowiedział na pytanie, jakie Hao nurtowało. No, może odpowiedział to za dużo powiedziane, gdyż zrzucił to na Doro, jaki miał być najwyraźniej szefem ochrony. Z drugiej strony, słuszne posunięcie. Jeśli Bokushi był z zawodu handlarzem czy też biznesmenem, nie bardzo znał się na kwestiach ochronnych. Owszem, mógł poszerzyć swoją wiedzę, lub zatrudnić specjalistę w tej dziedzinie. Taką osobą był właśnie czerwonowłosy, który odbił piłeczkę pytają o owe dodatkowe środki ostrożności.
- Nie widzę problemu. - odparł mu zgadzając się z pomysłem Kurogane. Przy takiej ilości osób oraz rozległości konwoju kilka par oczu więcej faktycznie wyglądało jak dobry plan. Mężczyzna poza tym chciał jeszcze wiedzieć co każdy z jego nowych podwładnych umie, czym też bohater Kusy się pochwalił. Roztropnie nie zdradzał wszystkiego, lecz to Doro raczej nie przeszkadzało. Zwyczajnie przyjął to, co ten mu powiedział i kiwnął głową, jednocześnie przenosząc wzrok na rodzeństwo. Haku uśmiechnęła się lekko i skłoniła teatralnie.
- Medyk z przymusu, muzyk z wyboru. Ukończyłam szkołę muzyczną w Asakusie lecz... to zapewne cię nie interesuje. - zaczęła dumnie i faktycznie melodyjnie, lecz szybko jej zapał zmalał, gdy wpatrywała się w kamienną twarz Doro, jakiemu to chyba nie imponowało.
- Znam się też na Fuinjutsu oraz Ninjutsu. - odparła już normalnie, lecz nadal lekko uśmiechnięta.
- Walka wręcz. Krótki dystans. - powiedział zdawkowo Koku z równie pokerową twarzą co ich lider.
- Oj braciszku, nie bądź taki skromny. Umie też trochę Raitonu, ale się wstydzi. - dodała jego siostra uśmiechając się nieco szerzej i szturchając brata łokciem w żebra.
- No już, już. - rzuciła przepraszająco wyciągając rękę i głaszcząc go po włosach, mimo iż ten w żaden sposób nie zareagował.
- Wozy nam również nie przeszkadzają. - dodała zwracając się ponownie do czerwonowłosego.
- Dobrze. Ja jadę pierwszym, Haku trzecim, Koku piątym, Hao ostatnim. Chcę, byś miał oko na koniec karawany. Jeśli jesteś w stanie utrzymać klona lub klony wystarczająco długo, miej oko na trzy ostatnie. - poinstruował ich podwijając w tym samym czasie rękawy i dotykając plakietek na nadgarstkach odpieczętował cztery krótkofalówki, które też wręczył wszystkim.
- Kanał ustawiony. Gdyby coś się działo, gdybyście zauważyli coś podejrzanego, informujecie. Zatrzymujemy konwój, sprawdzamy, rozwiązujemy problem, ruszamy dalej. Wszystko jasne? - zapytał by na koniec wkładając słuchawkę do ucha i spoglądając na każdego z trójki ochroniarzy. Braciszek poza wzięciem krótkofalówki nie ruszył się nawet o centymetr, a siostra pokiwała głową przecząco samej również ubierając sprzęt od ich lidera. Nawet wyciągnęła małe lusterko by zobaczyć czy pasuje jej do fryzury, a kącik ust jaki jej drgnął chyba oznaczał, że może być. Tak więc został jedynie Hao do potwierdzenia.
- W razie czego... - powiedział stukając dwa razy palcami w krótkofalówkę, po czym ruszył w stronę pierwszego wozu oraz ich szefa.
- Będziesz tęsknił braciszku? - zapytała kobieta uwieszając się na ramieniu Koku rękoma, na których położyła podbródek. Ten jedynie ruszył w stronę swojego wozu a jego gwałtowny ruch zachwiał stabilnością dziewczyny. Zrobiła naburmuszoną minę, lecz szybko jej przeszło.
- No nic to. Powodzenia panie Przystojniaku. Do zobaczenia na kolacji. - puściła oczko do Hao po czym obróciła się na pięcie, gdyż ona jako jedyna była przy swoim wozie, a przynajmniej miała najmniej do przejścia. Czas tykał. Jeśli mieli zrobić jakieś ostatnie przygotowania przed wyruszeniem, to teraz.
Awatar użytkownika
Kurogane Hao
Posty: 252
Rejestracja: 07 cze 2021, 10:12
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wschodnia Brama

Odprawa przebiegała dość sprawnie. problemów z użyciem klona nie powinno być. Hao nie zamierzał tworzyć ich nie wiadomo ile od tak jednego co by spokojnie pomógł mu jako dodatkowa para oczu. Wysłuchał również o towarzyszach ktoś walczący wręcz z użyciem Raitonu jak i pani muzyk Medyk Fuinuser, o dość radosnym usposobieniu. Trochę Hao czuł się dziwnie z zatajeniem tego że w teorii może mu odbić i zacznie kich klepać. Jednak W mieście jakoś mu nie odbijało więc powinno być chyba dobrze? Prawda?

Radio oczywiście Hao odebrał od razu upewniając się iż działa i wszystko w nim w porządku aby następnie zamontować w gotowości w razie czego. Łączność w przypadku takiego zadania była przydatna. Miał mieć oko na 3 ostanie wozy. Cóż wyglądało na to iż sprawa nie będzie prosta. Mimo to spokojnie złożył aż jedną pieczęć aby w chmurce ciemnego pyłku czy też dymu pojawił się kolejny Hao. Trochę podrabiany. jednak powinien raczej dać radę mu pomóc.

Była również kwestia reakcji dziewczyny na którą oryginalny Hao powiedział lekko się dziwiąc aż w pewien sposób motając gdy usłyszał o tym przystojniaku. Odpowiedział jednak podnosząc lekko rękę jakby machając.
-A dziękuję, powodzenia i do zobaczenia na kolacji.
Aby następnie dokonać taktycznego odwrotu do swojego wozu.

Teraz rozpoczęła się kwestia taktyki. Cóż miał klona i siebie. Trzy wozy do obskoczenia. Sprawiło to iż plan był stosunkowo prosty. poszedł wraz z klonem do ostatniego wozu. klon siedział z prawej strony on z lewej. i w ten sposób obserwował zarówno prawą stronę kolumny jak i lewą stronę kolumny. wiadomo mógł istnieć atak od tyłu. Jednak z reguły tam miał większe szanse na usłyszenie czy dostrzeżenie kogoś w końcu wozy jechały zazwyczaj do przodu. Więc potencjalny atak od tyłu musiał by ich doganiać albo zaczaić się przez co Hao lub klon by go obserwował. trochę pasywnie. A przód znaczy wóz zapewne obserwował już woźnica zwyczajnie patrząc do przodu. Hao planował być po prostu czujny. Powątpiewał aby ktoś tak po prostu wyminął jego dwustronną obserwację w łatwy sposób. Może pod ziemią? Albo niewidzialnością. Jednak szanse na to były raczej nikłe. Grunt to wygodnie usiąść i tyle. Klon gdyby coś widział zapewne powiedział by, wówczas Hao mógł by przekazać radiem.

Czemu tylko jednen klon? Trasa zapewne chwilę potrwa więc istniało ryzyko iż Hao nie utrzymał by np trzech klonów. Bez większych problemów czy to z chakrą czy to też z powracającymi wspomnieniami.

► Pokaż Spoiler
Chakra
Orgnał chakra 11 000 - 500= 10500

Klon 1 chakra 500-3=497

SIŁA:
POZ. 10
SZYBKOŚĆ:
POZ. 10
WYTRZYMAŁOŚĆ:
POZ. 8
REFLEKS:
POZ. 7
SIŁA WOLI:
POZ. 7
KONTROLA CHAKRY:
POZ. 10

Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1253
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Wschodnia Brama

Legalny Przewóz Ludzi (Wydarzenie wioskowe)Mistrz Gry
NPCBokushi Atsui -|- Doro -|- Koku -|- Haku
Posty7/...
Wszystko zostało ustalone przed wyjazdem. Hao kończąc rozmowy z innymi osobami jakie miały zająć się obstawą mógł zobaczyć jak pracownicy zaczęli się pakować do wozów i po chwili z wielkiego tłumu zostali tylko oni. Woźnice również zajmowali swoje miejsca łapiąc za lejce oraz sprawdzając czy konie są dobrze przypięte do powozów. Hao mógł zamienić ostatnie zdanie z jedyną kobietą w ich zespole, lecz na komplement jego męskość została zachwiana, co Haku wydało się chyba urocze gdyż zaśmiała się pod nosem odchodząc. Jej wóz był tuż obok więc to Kurogane musiał się udać w okolice swoich. Jako iż zaoferował swoje klony otrzymał jeden dodatkowy wóz jakim miał się zająć w przypadku kłopotów. Ruszył więc na ostatni z wozów, a gdy już się tam znalazł mężczyźni jacy mieli nim kierować kiwnęli mu głową z przywitaniem. Łysy złożył jedną pieczęć i po chwili obok niego pojawiła się równie bezwłosowa kopia. Obie miały usiąść po obu stronach ławy na przedzie powozu i zając się obiema stronami konwoju. Nie minęło więcej jak parę minut a wszystko ruszyło.
Miasto opuścili jeszcze przed południem. Mimo iż słońce świeciło mocno, jadąc przed pustynie było dość chłodno. Pod względem zużycia chakry, Hao, a raczej jego klon, mógł wyliczyć, że jeden taki jaki powstał wystarczy na pół dnia. Tak więc mniej więcej od rana do wieczora. Zwyczajnie gdy ten siedział tylko i nie wykonywał żadnych intensywnych akcji, nie rzucał technikami ani nie walczył z nikim, chakra jaka ulatniała się z klona wyciekała dużo wolniej. Na horyzoncie również niczego nie widział. Wydmy, piach, co jakiś czas w oddali jakaś mniejsza oaza albo formacje skalne. Jego zmysł sensoryczny nie sięgał dalej niż dookoła wozu oraz zahaczając nieco o ten jaki jechał przed nimi. Zapamiętywanie chakry pozostałych z ekipy ochronnej póki co opadało. Nie wyczuwał również żadnych zagrożeń ze strony ziemi, czy innych kierunków. Mógł za to przyjrzeć się na spokojnie chakry każdego z 22 ludzi jacy jechali tym wozem. Tak jak można było to przewidzieć wcześniej, każdy z jego podopiecznych był zwykłym cywilem a ich chakra nie wyróżniała się na tyle, by to dostrzec.
- Długo się pan tym zajmuje? – zagadał po jakimś czasie jeden z woźniców spoglądając na Hao z niewielką ciekawością. W sumie, spojrzał też w stronę klona, gdyż nie był pewien który jest który. Sam fakt duplikatu zdawał się nie robić na nim wrażenia. Drugi z nich zdawał się przysłuchiwać, lecz sam o nic nie pytał póki co.
Awatar użytkownika
Kurogane Hao
Posty: 252
Rejestracja: 07 cze 2021, 10:12
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wschodnia Brama

Widoczność była przyzwoita. W każdym razie sprawiało to iż Hao mógł obserwować naprawdę spory teren swoim wzrokiem. Po pustynni nie powinno być najgorzej z ochroną. A bardziej obserwacją. Nawet i zaczęła się kręcić powoli rozmowa na którą Hao odpowiedział spokojnie.
-Można wręcz powiedzieć że od dzieciństwa. Tak to bywało w pewnych rejonach iż od dzieciństwa przechodzi się różne formy treningu aby po prostu umieć walczyć czy też zajmować się takimi zleceniami jak ochrona.
Wytłumaczył dość spokojnie w końcu akademie ninja i te sprawy. Hao taktycznie jednak nie wydał się iż jest Ninja w końcu na nowym kontynencie zdarzało się iż Ninjów nie lubiano. Następnie postanowił dodać do tego trochę bardziej prywatnych przemyśleń.
-Jakoś udało mi się opuścić tamte środowisko, niegdyś myśląc iż to z pewnością będzie moja przyszłość. Teraz sam już nie wiem. Jednak umiejętności zdecydowanie się przydają to też wolę nie zaniedbywać rozwoju. A i można zarobić na choćby eskorcie karawany. A zapomniałem się przedstawić Hao jestem.
Podał rękę aby się przywitać. Zrobił to oryginał. Klon milczał zwyczajnie obserwując wszystko ale i słuchając.
Oczywiście nadal starał się po normalnym przywitaniu obserwować zgodnie z planem. Choć na chwilkę spuszczenie oka z bezkresu pustynni nie powinno być problemem. Nikt w końcu nie był idealny.

► Pokaż Spoiler
Chakra
Orgnał chakra 10500

Klon 1 chakra 497-3=494 Czy ileś tam xD

SIŁA:
POZ. 10
SZYBKOŚĆ:
POZ. 10
WYTRZYMAŁOŚĆ:
POZ. 8
REFLEKS:
POZ. 7
SIŁA WOLI:
POZ. 7
KONTROLA CHAKRY:
POZ. 10

Kage Bunshin no Jutsu | Shadow Clone Technique影分身の術­
KlasyfikacjaNinjutsu, Technika Klonująca
PieczęciePieczęć klonowania
KosztChakra dzielona równo pomiędzy oryginał i kopie
standardowy D utrzymania od klona (minimum 3) płacone przez stworzone kopie
Zasięg---
Wymagania---
Jedna z najdoskonalszych technik klonowania, niosąca nie tylko dodatkowe możliwości, ale również ryzyko. Po złożeniu jednej pieczęci nasze pokłady chakry dzielą się równo pomiędzy wszystkie stworzone kopie. Są w stanie wykonywać techniki oparte na chakrze, jak również zadawać fizyczne obrażenia. Posiadają też wszelakie atuty, jakie posiada oryginał. Skopiowany zostaje także ekwipunek, z wyłączeniem zwojów z zapieczętowanymi przedmiotami lub technikami, zaawansowanych technologicznie urządzeń, przedmiotów o unikatowych właściwościach (np. unikaty) oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Klon taki nie ma też dostępu do technik powiązanych z klanem bądź limitami krwi. Prócz klasycznych ograniczeń posiadanych przez klony, znikają one w przypadku straty przytomności przez twórcę lub w momencie jego zaśnięcia bez względu na to, czym zostało spowodowane. W zamian za to, są w stanie podróżować samodzielnie na dłuższe dystanse, a zdobyte przez nie informacje i doświadczenia wracają podczas ich zniszczenia do twórcy.

W przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca jedynie 50% pozostałej u kopii chakry, przez co technika jest niebezpieczna dla osób o jej zbyt małej ilości. Podczas utrzymywania klonów, ilość chakry pozostała u oryginału po dokonaniu podziału traktowana jest jako jego nowa, maksymalna jej ilość. Przez to, jej drastycznie pomniejszona ilość nie wpływa negatywnie na shinobi. Każdy klon po zniszczeniu pozostawia po sobie kłębek dymu, który może być zarówno przydatnym narzędziem, jak i utrudnieniem w zależności od sytuacji.

Na randze A Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 500.
Na randze S Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 250.
Na randze S Ninjutsu oraz posiadając Specjalizację w Ninjutsu można dzielić chakrę dowolnie pomiędzy klony, jednak każdy z nich musi posiadać jej minimum 100.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 6 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 60% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 7 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 70% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 8 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 80% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 9 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 90% pozostałej u kopii chakry.
Posiadając Kontrolę Chakry na poziomie 10 w przypadku zniszczenia lub odwołania klona, do oryginału wraca 100% pozostałej u kopii chakry.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1253
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Wschodnia Brama

Legalny Przewóz Ludzi (Wydarzenie wioskowe)Mistrz Gry
NPCBokushi Atsui -|- Doro -|- Koku -|- Haku
Posty9/...
Podróż Hao póki co była dość monotonna i bez większych wydarzeń. Z drugiej strony, kto by atakował karawanę gdy było ją jeszcze widać z murów Baibai? Chyba tylko szaleńcy albo ci, którzy mają taką potęgę, by się oprzeć przy okazji miastu. Tak więc pierwsze pół dnia minęło dość nudno i spokojnie. Hao jeden oraz Hao dwa mogli podziwiać piękno pustyni z jednej jak i drugiej strony konwoju. Przynajmniej, dopóki nie został zagadany przez woźnicę. Mężczyzna wysłuchał tego co ten ma do powiedzenia kiwając kilka razy głową ni to się z nim zgadzając ni to dając znać, że słucha. Niemniej przedstawił się jako Jin i podał również rękę.
Reszta dzisiejszej trasy minęła tak samo jak pierwsza część. Mieli bardzo krótki postój w południe na drobne wydanie racji żywnościowych i szybko wrócili do jazdy. Gdy słońce zaczęło chylić się ku zachodowi Hao mógł usłyszeć melodię dochodzącą z przednich wozów. Niedługo potem zjechali też z traktu w stronę niewielkiej oazy kawałek dalej. Tam, wszystkie wozy się zatrzymały. Ludzie jakich przewozili wzięli się od razu do pracy rozbijając szeregi namiotów podczas gdy woźnicy oporządzali konie. Do Hao natomiast podszedł Doro.
- Po kolacji będziemy trzymać warty. Ty i Haku pierwsza, ja z Koku nad ranem. Rodzeństwo ma wspólny namiot, my wspólny. - przekazał mu wieści i jeśli nie było obiekcji, ruszył dalej w stronę szefa. Spoglądając na rodzeństwo mógł zobaczyć klasycznie niezadowoloną minę brata, oraz siostrę jaka widząc, ze Kurogane zerka, pomachała by mu. Po chwili oboje ruszyli w stronę ogniska jakie powstawało by przyrządzić dzisiejszą strawę.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2024, 20:45 przez Kakarotto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kurogane Hao
Posty: 252
Rejestracja: 07 cze 2021, 10:12
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Wschodnia Brama


Podróż odbywała się w najlepsze dawała się płynąć spokojnie, gdzieś pod wieczór klon postanowił poufnąć. oddając swoje dość nudne wspomnienia które w większości były zwyczajnie masą pejzaży. Nawet i miał okazję posłuchać spokojnej melodii z wozu przed nim. Raczej oczywistym było to iż to sprawka tej Bardki ninja. Raczej jeden zastaw takich wspomnień klona nie powinien być problemem dla Hao. Dalej cóż. Sprawa była specyficzna Doro przydzielił warty. Jednak zanim dojdzie do warty należało stawić się na posiłku.

-Jasne. Zaraz przyjdę. Jeszcze tylko coś sprawdzę.

Odmachał dość przyjaźnie Bardce aby następnie nieco zacząć się przeciągać nadal nie wstająć. Kiedy reszta ruszyła.
Wówczas Hao spokojnie przygotował się do daleko dystansowego skanu, zwyczajnie sprawdzając czy w oddali w zasięgu 1 km nie ma jakichś dziwnych obiektów czy też później sprawdzając pobieżnie czy nikt nie ma jakichś dziwnych zaburzeń chakry przypominających genjutsu albo inne takie dziwne rzeczy. Siebie też sprawdził oczywiście na samiuśkim początku. Robił to spokojnie siedząc jeszcze przez chwilkę skupiony na wozie nie było powodu aby się przesadnie śpieszyć.

Następnie sam ruszył do wydania racji żywnościowych. Przeciągając się ponownie. Siedzenie na tyłku przez pół dnia to jednak robiło swoje. To też Hao wolał nieco rozruszać mięśnie. Po takiej specyficznej podróży oczywiście mogło być gorzej. w końcu siedział wygodnie na wozie i jechał całą drogę. Jednak o ciało należało dbać. Podszedł więc spokojnie do reszty mówiąc krótkie spokojne.

-Dobry wieczór jak podróż.

Zastanawiając się czy inni też będą narzekać na klasyczną monotonię i niewygodę. Choć w przypadku Hao to była miła odmiana do tego że zazwyczaj sam musiał iść.► Pokaż Spoiler
Chakra
Orginał chakra 10500-125(Kagura Shingan)=10375

Klon 1 chakra 0 pufnął na wieczór.

SIŁA:
POZ. 10
SZYBKOŚĆ:
POZ. 10
WYTRZYMAŁOŚĆ:
POZ. 8
REFLEKS:
POZ. 7
SIŁA WOLI:
POZ. 7
KONTROLA CHAKRY:
POZ. 10

Kagura Shingan | Mind's Eye of the Kagura 神楽心眼
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran → Dzik → Pies → Ptak → Pieczęć Konfrontacji
KosztPołowiczny na turę
Zasięgdwukrotny zasięg sensora z pieczęcią
WymaganiaAtut Sensor, Kontrola chakry 8
Technika ta jest rozwinięciem umiejętności sensorycznych. Sensor, dzięki doświadczeniu w używaniu swojego dodatkowego zmysłu, jest w stanie dostrzec więcej szczegółów oraz jest bardziej wrażliwy na zmiany w obserwowanych układach chakry.

Technika umożliwia:
 • określenie, czy dana osoba znajduje się pod wpływem genjutsu - łącznie z samym sensorem,
 • wykrycie zaburzeń w układzie chakry, dzięki czemu możliwe jest określenie, czy dana osoba kłamie,
 • dwukrotny wzrost standardowego zasięgu sensorycznego z podtrzymywaniem pieczęci, przy równoczesnym zachowaniu dokładności.

Koniecznie jest podtrzymywanie pieczęci przez cały czas trwania techniki. Wymagane jest również duże skupienie. Technikę dotyczą wszystkie ograniczenia, co podstawową wersję sensoryzmu - zbyt długie używanie techniki lub wykonywanie zbyt wielu czynności naraz może poskutkować krwawieniem z nosa oraz silnym bólem głowy.

Posiadając Specjalizację w Ninjutsu możliwe jest wykonanie techniki przy pomocy samej pieczęci Barana.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2024, 15:46 przez Kurogane Hao, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stolica - Baibai”