• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Ryūtō

Ciężko nazwać je oddzielnymi lokacjami, znajdującymi się poza znanymi kontynentami. W gruncie rzeczy nie wiadomo, gdzie one do końca leżą. Tak jak możliwe jest dostanie się do każdej z nich tym czy innym sposobem, nikt nie podjął się trudu, by oznaczyć je na mapie. Może na to mieć wpływ fakt, że niewiele osób ma do nich dostęp dzięki podpisaniu paktu z odpowiednią grupą zwierząt.
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 1145
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Ryūtō

The Grief of Ancient MightMistrz Gry
Tura24/24
Czasem zajęcie umysłu czymś innym było najlepszym sposobem na radzenie sobie z procesowaniem informacji i uczuć, które się w nas tlą. Kensei zaś postanowił spróbować nauczyć dziewczyny podstaw korzystania z chakry, co bez wątpienia w przyszłości im się przyda. Mimo wszystko, świat nie był bezpiecznym miejscem, a on nie zawsze przy nich będzie, dlatego warto by były w stanie się obronić… i w przypadku Eriki najlepiej bez sięgania po cienistą chakrę. Tyle dobrze, że doświadczenie z jej korzystania było na tyle pomocne, że najstarsza z sióstr szybko załapała o co chodzi i mogła zacząć zapamiętywać pieczęcie, które były podstawą do używania technik. Akari ruszyła lekko do przodu, w przeciwieństwie jednak do Misy, która widocznie miała problemy, na które później będzie musiał coś zaradzić.
Hokori lewitował jak wryty przez całą rozmowę z Mushu – mimo wszystko, rewelacje, które smoczy kustosz mu przekazywał były dosyć… cóż, niecodzienne i mogło nie być to coś, czego Cytryn się spodziewał. Nawet sama możliwość przywołania Molocha była już czymś wielkim, nie wspominając o wcześniej propozycji zostania powiernikiem paktu.
Nie masz za co – odparł Mushu, machając łapą. Ileż można było dziękować. Na kolejne słowa, jak przytaknął głową. Nienadużywanie przywileju, który dostał było jak najbardziej na miejscu. – Obyś był zmuszony do przywoływania Ancalagona jak najrzadziej – skomentował jedynie. Bo jeśli ktoś uciekał po takie środki, to musiało być już rzeczywiście bardzo ciężko. – Na pewno będzie ku temu okazja – odparł Mushu, przytakując łbem.
Po wymianie uprzejmości z Mushu, pora było się pożegnać. Oczywiście smoczy kustosz zadbał o to, żeby mogli wrócić do hotelu, wysyłając tam swoich „ludzi”, dzięki czemu nie było konieczności wracania tam na nogach. No i przede wszystkim… to była ostatnia noc, jaką w Kaeru przyjdzie im spędzić. Musieli bowiem ruszyć w kierunku Baibai, bowiem Hokori miał wobec Królestwa Kupców pewne zobowiązania, które musiał wypełnić. Dziewczyny, pakując się wyglądały na trochę… cichsze niż zazwyczaj. Nawet Akari nie była taka gadatliwa. Nie było jednak się im co dziwić… jakby nie patrzeć, tamto miejsce było przepełnione dla nich traumą i powrót do niego nie będzie niczym łatwym.
Info od Gm
Zyskujesz możliwość przywołania Molocha z Paktu ze Smokami. Zgłoś to proszę w odpowiednim temacie.

Nie musisz pisać z/t
NPCAkari
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 4/4
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
活動中の諜報員 | Agentki w akcji! - Hoshino Aiya, Hoshino Haruka, Hoshino Megumi
約束を守る | Dotrzymać obietnicy - Hokori Kensei
Misje 4/4
Ranga B
Ranga A
Inne
Event S - Soon™
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krainy Zwierząt”