• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

[KP] Uchiha Arin [W.I.P]

Dział przeznaczony na porzucone, niedokończone karty postaci, jakie nie doczekały się akceptacji moderacji.

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Kasane Arin
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2023, 16:25
Discord: athrevin
Karta Postaci:

[KP] Uchiha Arin [W.I.P]

Do you know the definition of insanity?
Nazwisko i imięUchiha Arin
PrzynależnośćKujaku no Kuni
PseudonimyViswanathan, Vis, Nathan
PłećMężczyzna
Tytuły
Wiek35
Wzrost190 cm
Waga75 kg
Rangi
Pastuch
Wspomagania
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
C
B
A
S
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 5
Szybkość:
Poz. 7
Wytrzymałość:
Poz. 3
Refleks:
Poz. 7
Siła Woli:
Poz. 7
Kontrola Chakry:
Poz. 1
Ilość Chakry:
1 000E: | D: | C: | B: | A: | S:
Posiadane Dziedziny
JITSUZAI GENJUTSUSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku.
Regeneracja zdrowiaAtut wrodzony
Postać posiada bardzo rozwinięte zdolności regeneracyjne. Drobne rany są w stanie zaleczyć się nawet w trakcie walki, a te poważniejsze leczą się o wiele lepiej. Postać też wolniej się wykrwawia i posiada nieznacznie mniejszą szansę, że otrzymane obrażenia przełożą się na stałe uszkodzenia ciała.
Fałszywe wspomnieniaWada
Z nieznanych nikomu przyczyn, Arin nie potrafi w pełni przypomnieć sobie swojego życia sprzed ostatniej wielkiej wojny takim, jakie było naprawdę. W zamian za to, jego wspomnienia przepełnione są wydarzeniami, które często nie miały nigdy miejsca, jedynie luźno pokrywając się z rzeczywistością. W większości przypadków, zdarzenia te przedstawiają go jako niezwykle silnego shinobi o boskich mocach, o których realnie nie ma żadnego pojęcia oprócz luźnych, nic nie znaczących opisów, jakie mógłby wymyśleć przeciętny bajkopisarz. W związku z tym, ma on problemy ze zrozumieniem tego, że świat nie jest takim jaki mu się wydaje. A wydarzenia które miały miejsce w przeszłości i są wedle niego (lub MG) wystarczająco "epickie", przypisuje sobie. Nawet jeżeli istnieją niezbite dowody na to, że ktoś inny tego dokonał.
SchizofreniaWada
Psychika Arina nie jest zbyt stabilna, przez co potrafi widzieć rzeczy, jakie nie istnieją. W głównej mierze objawia się to poruszającymi kształtami w kącie oka, czasem nawet pełnymi postaciami które coś do niego mówią. Niezależnie od tego jak jest to irracjonalne, Arin zawsze będzie w pełni pewny że te obiekty lub postacie istnieją.
Boskie EgoWada
W związku z fałszywymi przekonaniami o jego boskiej mocy, Arin nie potrafi poprawnie określić różnicy w sile, między sobą a swoim przeciwnikiem, stawiając siebie w o wiele lepszym świetle. I choć nie pogardzi niskopoziomowym wyzwaniem, tak jeżeli się znajdzie w sytuacji kiedy musiałby się wycofać przez wyraźną przewagę przeciwnika, on tego nie zrobi bo zwyczajnie jej nie widzi.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2024, 0:19 przez Kasane Arin, łącznie zmieniany 6 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”