• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Zima, p. 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Szlak kupiecki

Jest to kraj, jakiemu wszyscy by mogli pozazdrościć. Nie można o nim powiedzieć praktycznie żadnego złego słowa. Ludzie tam przeważnie żyją w luksusach, a bieda jest tam czymś rzadkim. Większość osób skupia się na handlu, jak się można domyślić, i czeka ich tam tylko zysk. Jedyne co moralnie może być kwestionowane, to fakt, że chodzą pogłoski, iż można tam kupić wszystko. Łącznie z ludzkim życiem. Leżące w centrum Nowe Kontynentu państwo, może się bez większego problemu pochwalić idealną pozycją do rozwoju swojego handlu. Dzielące z 9 krajami granicę Królestwo Kupieckie, pozornie nie zdaje się zbyt przyjaznym miejscem z racji na swoje “piaszczyste” tereny. Nie byłoby przesadą nazwanie państwa jedną, wielką i gorącą pustynią - jednak bardziej przyjazną do życia niż Kaze no Kuni czy Sabaku no Kuni.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szlak kupiecki

NIETYPOWE ZLECENIE Misja rangi B
GraczMIRAI SEREZA
Tura9/...
Plany planami, ataki atakami. W założeniu wszystko dobrze, w wykonaniu też może i dobrze. Bo to co chciała zrobić Sereza, jak najbardziej mogło się powieść. Nie było czasu do stracenia. Z jednej i z drugiej strony, do dorożki dobijali się źli faceci. Dlatego trzeba przełknąć gorycz zniszczonego stroju i ruszyć na ratunek damie w potrzebie. Kapłanka sprawnie wbiła się w dach powozu lekko nim bujając. Bez chwili namysłu, wskoczyła na dach. Po czym trzymając w prawej dłoni ostrze, wyjęła swoje mackowate, utwardzone, szpono-włosy i ruszyła do ataku. Dach delikatnie się zatrząsł a stopy kapłanki odbiły się od krawędzi.
W tym czasie pięciu ludzi po tej stronie, znacznie się cofnęło ale ustawili się w szyk otaczający Sereze. Ta gładko wylądowała na ziemi. W końcu wysokość nie była niesamowicie duża.
Również jak można zauważyć, bandyci po tej stronie, wykazywali większą ogładę niż nieszczęśnicy których napotkała na początku. Nikt nie panikował, aczkolwiek. Widok kobiety która była umorusana caluteńka we krwi. Plus, efekty włosowej techniki, sprawiły że miny jegomościów były nie tęgie. Mimo wszystko trzeba zaznaczyć że zostali oni przyparci do muru. Dlatego też jeden z nich ścisnął mocniej rękojeść swojej szabli i z okrzykiem ruszył.
-WSZYSCY RAZEM, NA NIĄ!!
I jak powiedział tak zrobił ale czy Sereze to obchodziło? Oczywiście że nie. Jej Jikagan oferował jej znacznie więcej, niż te mośki mogły sobie wyobrazić. Widząc powidoki ataków bandytów, kapłanka idealnie wyprowadzała ataki. Ktoś z jej percepcją może na spokojnie ogarnąć pięciu przeciwników. Tym bardziej że Ci nie należeli do najsilniejszych czy najszybszych.
Czterech opadło praktycznie natychmiast, ponieważ Sereza ominęła kolcami ataki czy bloki mośków i uderzyła w punkty witalne. Został jeden który ruszył bezpośrednio na nią. Stety niestety na tego już włosów nie miała. Co oznacza że tego musiała wykończyć tradycyjnie przy użyciu ostrza naładowanego energią raitonu. Według powidoku, bandyta wykona cięcie prawą dłonią z prawej strony po skosie, celując w szyje kapłanki. Taka jest przyszłość. Pytanie jest następujące. Czy się spełni? Dowiemy się za trzy sekundy.
Jednak Sereza musi wykończyć go szybko. Dlaczego? Bo w momencie zobaczenia powidoku, usłyszała kolejny krzyk Sakury i zobaczyła kolejny powidok ale tym razem wyskakującej kobiety, gdy goni ją inny mosiek z drugiej strony. Wniosek jest prosty. Cały ten czas dobijania się do dorożki został wynagrodzony. Trzech zbirów się dostało ale panna Uzumaki nie na jednej komendzie była. Zapewne zauważyła Sereze po drugiej stronie i uznała że ucieczka do niej, jest najlepszą opcją.
Trzy sekundy. Tak krótko a jednak tak dużo może się wtedy wydarzyć. Jak zareaguje Sereza? We will see.
Stan Postaci
Mirai Sereza:
 • Lekki ból w prawym boku jednak nie dokuczliwy ze względu na pokaźne dawki adrenaliny.
 • Cała we krwi dużego mośka.
 • Chakra: 6975
 • Hien- 2/?
 • Chikai Mirai- 3/?
 • Ranjishigami no Jutsu- 2/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Sereza bez mniejszych oporów przeszła przez dach ich pojazdu i zeskoczyła na ziemię. Spojrzała zza swoich okularów na przeciwników, którzy widocznie nie byli zadowoleni widząc ją w takim stanie. Kto wiem, może gdyby tylko nie ta krew na całym stroju, to wszystko poszłoby inaczej. Cóż, chyba w tej sytuacji powinni się bać o swoje życia, ale zamiast tego jeden z nich próbował zagrzać innych do kontrofensywy.
- Zły wybór.
Jej włosy pognały, łatwo raniąc większość z przeciwników. Bez wątpienia to nie był ich szczęśliwy dzień. Chciała już wykonywać kolejne pchnięcie, jednak swoim specjalnym okiem dostrzegła, że Sakura będzie próbować uciec z wozu. Pewnie w środku byłaby bardziej bezpieczna, a teraz Sereza będzie musiała jakoś podzielić swoją uwagę.
- Cholera.
Jej włosy wyrwały się z ciał martwych przeciwników i pomknęły do tyłu, by chwycić Sakurę, by ta nie spadła na kapłankę. Ta w międzyczasie wykona atak do przodu w ostatniego żywego wroga i obróci się, by naszykować się na kolejne ataki.
- Co mówiłam o niewychylaniu się?!
Info
Chakra: 6975-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)-150(Hien)=6600
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Hien | Flying Swallow飛燕­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęciePieczęć Konfrontacji
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa broń
Wymagania---
Chakra nie służy jedynie do wzmocnienia własnego ciała, ale również oręża w rękach ninja. Poprzez nasycenie ostrza broni własną energią, ninja jest w stanie wydłużyć je własną chakrą o 10 centymetrów.

Osoby mające wprawę w technikach żywiołowych (otwarta dziedzina na D) są w stanie dodatkowo jeszcze bardziej wpłynąć na osiągi własnej broni, poprzez wzbogacenia ów aury posiadaną chakrą jednego z pięciu podstawowych elementów. Każdy z nich wpływa na ostrze w inny sposób sprawiając, że ta sama technika w rękach różnych osób może mieć zupełnie inne efekty. By wzmocnić broń w ten sposób, należy mieć Kontrolę Chakry na poziomie 7 bądź wyższym.
 • Katon - broń pokrywa się ognistą powłoką, parzącą przeciwnika przy udanym trafieniu, zadając tym samym dodatkowe rany.
 • Fūton - broń jest ostrzejsza niż zazwyczaj, będąc w stanie przebić się przez skałę czy ciąć metal bez względu na to, z jakiego materiału sam został wykonany.
 • Raiton - broń pokryta zostaje błyskawicami skaczącymi po ostrzu, które powodują drętwienie kończyny przy udanym trafieniu.
 • Suiton - broń zostaje pokryta milimetrową warstwą wody znajdującej się w ciągłym ruchu. W przypadku udanego trafienia, pogłębia ona rany, rozrywając dodatkowo tkanki przeciwnika.
 • Doton - broń ciemnieje, nabierając bardziej ziemistego koloru, stając się przy tym wytrzymalszą, zdolną przetrzymać ataki, jakie w normalnych okolicznościach mogłyby ją zniszczyć bądź uszkodzić.
Powłoka utrzymuje się tak długo, jak znajduje się w rękach shinobi, oraz przez krótki moment po jej wypuszczeniu. Pozwala to chociażby na miotnięcie bronią w przeciwnika z zachowaniem wszystkich właściwości techniki, nim chakra na dobre przestanie krążyć w obiekcie.

Posiadając rangę S w Ninjutsu można pominąć pieczęć kumulując chakrę tyle czasu, ile zajęłoby jej złożenie.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szlak kupiecki

NIETYPOWE ZLECENIE Misja rangi B
GraczMIRAI SEREZA
Tura10/...
I tak to się właśnie walka toczyła. Wszyscy po bokach padli z jękiem a niedługo potem padł ostatni po tej stronie. Od szybkiego i celnego pchnięcia w grdykę. Chłop tylko zabulgotał z wytrzeszczem i opadł na ziemie. W miedzy czasie, kolco-włosy zostawiły biedne ciała i tym razem posłużyły jako amortyzacja dla naszej Uzumaki. Zbesztana raczej nie miała czasu nad tym rozmyślać, po prostu się skuliła zasłaniając dłońmi twarz. Włosy bezpiecznie odciągnęły ją na bok. Na nieszczęście Serezy, typ goniący Sakurę, wyskoczył z dorożki nadając sobie dodatkowy pęd. I z pełną siłą uderzył w tsurugi kapłanki. Oczywiście bandyta doskonale zdawał sobie sprawę z możliwości Serezy. Również zdawał sobie sprawę z nietuzinkowej budowy kobiety. To też uderzył z całej siły sprowadzając ją na jedno kolano. Niestety, to gorsze. Przez co Sereza poczuła ostry ból w kolanie który rozszedł się na całą nogę. To też sprawiło że nijako Sereza, została sparaliżowana na parę chwil. Oczywiście chodzi tu o ruch nogami. Ręce oczywiście miała sprawne. Chociaż dłoń w której trzymała ostrze, lekko zawibrowało od uderzenia.
Również na jej nieszczęście, Hien jedynie przeskoczył na ostrze ale był za słaby by przejść przez trzonek do rąk delikwenta. Oko znowu zadziałało i pokazało Serezie powidok. W nim bandyta z uśmiechem na twarzy, widząc ból kobiety, zamachnął się. Przy okazji odsłaniając cały tors. Niektórzy to są zbyt pewni siebie. Na dodatek Sereza widziała jak jeden zbliżał się z lewej ale był za daleko by coś zrobić a drugi był jeszcze w dorożce.
Stan Postaci
Mirai Sereza:
 • Lekki ból w prawym boku jednak nie dokuczliwy ze względu na pokaźne dawki adrenaliny.
 • Cała we krwi dużego mośka.
 • Wada aktywna. Pierdolnięcie w kolano oprócz -1 do refleksu, sprawiło że Sereza nie jest w stanie się podnieść przez jedną ture.
 • Chakra: 6600
 • Hien- 3/?
 • Chikai Mirai- 4/?
 • Ranjishigami no Jutsu- 3/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Ał, ał, ał... Tylko nie ta noga. Ludzie, wy jesteście poważni? Znaczy, już od dawna wiadomo, że nie. To było po prostu pytanie retoryczne. Ból był okropny, że niezbyt mogła się ruszać o własnych siłach. Na szczęście facet się odsłonił. W swojej wizji widziała jego cały tors. Wykorzystała swoją umiejętność walki, by wyprowadzić proste pchnięcie w odsłonięte ciało przeciwnika. Skoro miał odsłonięty tors, wycelowała w brzuch, ale pod odpowiednim kątem. W ten sposób chciała, by ostrze wbiło się w ciało, ale zamiast iść normalnie, poziomo, aby wyjść z jego pleców, miało pójść pionowo w górę. Powinna w ten sposób być w stanie trafić w jego płuco, omijając w ten sposób żebra. Powinno to być łatwiejsze, niż przebijanie się przez kości lub znajdowanie odsłoniętych miejsc na klatce piersiowej. Teraz musiała coś zrobić ze swoją nogą, ale w końcu od czegoś są te całe włosowe jutsu. Wykorzystała część z nich, by się owinęły wokół jej rannej nogi. Nie mogła nią ruszać? Więc niech teraz jej włosy ruszają nią same. Pewnie nie było to najlepsze wyjście, ale powinno w miarę pozwolić jej się ruszać na obu nogach.
- Wam to się nigdy nie znudzi, co nie?
Wstała, wyciągając z przeciwnika wbity miecz. Teraz chciała zaatakować wroga, który był w środku dorożki, gdy już ciało pierwszego opadnie na ziemię. Patrząc, że znajdował się wewnątrz pojazdu sprawiał, że miała znacznie ułatwione zadanie. W końcu jedyne co mógł zrobić to albo się zbliżyć albo od niej oddalić. We wnętrzu będzie miał widoczny problem by unikać jakichkolwiek ataków. W międzyczasie, jej pozostałe włosy puściły Sakurę i stworzyły kolczasty płaszcz na jej plecach. Jak już ten za nią do niej podbiegnie i spróbuje się rzucić jak reszta, to pewnie nieźle się pokaleczy. W międzyczasie, starała się w tym całym burdelu zerkać na Sakurę. W końcu to za jej ochronę jej płac, a patrząc z iloma debilami musi walczyć, to może być niełatwe zadanie.
Info
Chakra: 6600-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)-150(Hien)=6225
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Hien | Flying Swallow飛燕­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęciePieczęć Konfrontacji
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa broń
Wymagania---
Chakra nie służy jedynie do wzmocnienia własnego ciała, ale również oręża w rękach ninja. Poprzez nasycenie ostrza broni własną energią, ninja jest w stanie wydłużyć je własną chakrą o 10 centymetrów.

Osoby mające wprawę w technikach żywiołowych (otwarta dziedzina na D) są w stanie dodatkowo jeszcze bardziej wpłynąć na osiągi własnej broni, poprzez wzbogacenia ów aury posiadaną chakrą jednego z pięciu podstawowych elementów. Każdy z nich wpływa na ostrze w inny sposób sprawiając, że ta sama technika w rękach różnych osób może mieć zupełnie inne efekty. By wzmocnić broń w ten sposób, należy mieć Kontrolę Chakry na poziomie 7 bądź wyższym.
 • Katon - broń pokrywa się ognistą powłoką, parzącą przeciwnika przy udanym trafieniu, zadając tym samym dodatkowe rany.
 • Fūton - broń jest ostrzejsza niż zazwyczaj, będąc w stanie przebić się przez skałę czy ciąć metal bez względu na to, z jakiego materiału sam został wykonany.
 • Raiton - broń pokryta zostaje błyskawicami skaczącymi po ostrzu, które powodują drętwienie kończyny przy udanym trafieniu.
 • Suiton - broń zostaje pokryta milimetrową warstwą wody znajdującej się w ciągłym ruchu. W przypadku udanego trafienia, pogłębia ona rany, rozrywając dodatkowo tkanki przeciwnika.
 • Doton - broń ciemnieje, nabierając bardziej ziemistego koloru, stając się przy tym wytrzymalszą, zdolną przetrzymać ataki, jakie w normalnych okolicznościach mogłyby ją zniszczyć bądź uszkodzić.
Powłoka utrzymuje się tak długo, jak znajduje się w rękach shinobi, oraz przez krótki moment po jej wypuszczeniu. Pozwala to chociażby na miotnięcie bronią w przeciwnika z zachowaniem wszystkich właściwości techniki, nim chakra na dobre przestanie krążyć w obiekcie.

Posiadając rangę S w Ninjutsu można pominąć pieczęć kumulując chakrę tyle czasu, ile zajęłoby jej złożenie.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szlak kupiecki

NIETYPOWE ZLECENIE Misja rangi B
GraczMIRAI SEREZA
Tura11/...
Powaga? A po co to komu? Ona jest nudna, zbyteczna, sprawia że wszystko jest takie, ponure. A w życiu chodzi o zabawę. Czyż piorunujący ból w nodze nie jest... Pobudzający? W końcu, jeśli odczuwasz ból, wiesz że żyjesz. Idąc tą zasadą, Sereza na pewno czuje się teraz baaardzo żywa. Jednakowoż, postanowiła nie zrażać się nogą. W końcu, ból fizyczny może ustać. Chyba że ktoś spróbuje stanąć na zniszczonej kończynie która dopiero co dostała, jakby to ująć, dawkę "życia". Ale od czego są włosy?
Normalnie, gdyby ktoś próbował ustabilizować sobie kończynę własnymi włosami, długo by nie pożył. Ciężko byłoby walczyć w takiej dziwacznej pozycji, gdzie to co masz na głowię, ciągnie Cię niczym kula u nogi.

Ironicznie, prawda?

W tym jednak przypadku, jest inaczej. Technika kapłanki Mirai, sprawia że włosy przestają być tylko czymś, co służy by się zaprezentować. Stają się bronią. Wydłużają, twardnieją, na pewno przydatne. Sereza jak najbardziej z tego skorzystała by ustabilizować sobie nogę. Ale to za chwilę.
W pierwszej kolejności, musiała powalić, Brutusa, który najwyraźniej chciał ją rozpłatać na pól. Jakże przykra niespodzianka go spotkała, gdy poczuł ukłucie zimnej stali. By w ułamku sekundy przerodziło się w straszliwy, oszołamiający ból. Klinga wspomagana elektrycznością przedzierała się przez wnętrzności biedaka. Na swoje nieszczęście nie była rasowym zabójcą. Nie. Była kapłanką, nie posiadała wiedzy o tym jak ominąć kości, jak sprawić by śmierć przyszła gładko.

Nie...

Czuła że ostrze pnie się ku górze ale nie wiedziała dokładnie gdzie. Przez co zahaczyła o żebro. Tylne, jak mogła zgadywać. Ostrze się zatrzymało. Jednakowoż, to dla biedaka nie miało żadnego znaczenia. Elektryczność skacząca po organach, sprawiła że ten tylko, kaszlnął krwią i osunął się do tyłu. Stało się tak, bo paraliż, doprowadził do skurczu dłoni. Te zamiast wypuścić broń, co dzieje się w momencie zgonu, zacisnęły się jeszcze bardziej. To natomiast, sprawiło że broń przeważyła bandytę i ciało spadło na plecy razem z ostrzem które utkwiło w denacie. Gdy włosy wróciły do Serezy. Bandyta z tyłu, się zatrzymał i stał. Co nawet potwierdzał powidok z dojutsu Mirai. Ten w dorożce cofnął się o krok. Jednakże zauważył że broń kapłanki była w ciele jego kolegi. To też nie marnował dłużej czasu a ruszył w dzikiej szarży, jakby od tego zależało jego życie, bo pewnie zależy. I wyskoczył na Sereze w ten sam sposób co poprzednik. Tyle że nie, bo to dopiero się wydarzy za trzy sekundy.
Za trzy sekundy jeden z dwóch ostatnich zakapiorów, w zasięgu, będzie w powietrzu, tuż przed nią i trochę nad nią. Co zrobi w takiej sytuacji Sereza, bez swej broni?
Stan Postaci
Mirai Sereza:
 • Lekki ból w prawym boku, przestał być zauważalny przez Sereze. Najwyraźniej, znacznie ostrzejszy ból, totalnie przyćmił ten lżejszy.
 • Cała we krwi dużego mośka.
 • Wada aktywna. Pierdolnięcie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami, jednakże mimo tego, stawanie na niej wywołuje ogromny ból. Który może utrudnić skupienie czy koncentracje. Sereza czuje że lepiej swój ciężar przenosić na drugą nogę.
 • 6.225 PC
 • Hien- 4/?
 • Chikai Mirai- 5/?
 • Ranjishigami no Jutsu- 4/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Co jak co, ale ten ból w nodze dodawał kobiecie adrenaliny. Może powinna znaleźć jakiegoś dobrego medyka, by jej naprawił to udo. Może nawet blizny dadzą radę usunąć? Na pewno wyglądało by to lepiej, niż te brzydkie ślady po starciach z cieniami. Akurat one to mogły odrobinę burzyć pewność siebie Serezy, ale tak długo jak ładni i/lub bogaci ludzie ich nie widzieli, to jakoś nie zwracała na nie uwagi. Bo w sumie tylko opinią takich ludzi mogła się przejmować. A tacy, jak ta szajka na trakcie, to w sumie tylko wywoływali u niej swoiste obrzydzenie. Sereza najchętniej nie wchodziłaby w jakiekolwiek interakcje z takim wyjętym spod prawa plebsem. Na razie nie prezentowali sobą wielkiego, straszliwego zagrożenia, patrząc, że padali jak muchy od miecza Kapłanki. To co mogło nie pasować, to ich ilość. Dlaczego tak spora grupa miałaby czekać przy trakcie? Raczej przydrożni bandyci nie powinni być w tak dużych grupach. No i jeszcze tamci, co stoją i patrzą. Coś tu na pewno nie pasowało. Jednak walka była o wiele bardziej zajmująca, więc Sereza nie miała czasu na takie rozmyślanie. Atak mieczem... No, wyszedł. Co prawda nieco inaczej, ale przeciwnik został pokonany. Główną wadą było to, że był dość ciężki, a kobieta nie miała dość siły, by utrzymać swoje tsurugi w ręce. No nie ukrywała, że tężyzna fizyczna była jej mocną stroną. W końcu raczej nie na tym polegał jej styl walki. A i szczerze nie spodziewała się, że na drodze spotka takie zagrożenie. Liczyła, że to będzie dość łatwe zadanie, że sobie przejedzie się w ładnej karocy, trafią na miejsce i zgarnie kasę. A teraz czekała ją walka. Na szczęście pozostało tylko dwóch przeciwników. Jeden z nich pozostawał pasywny, a drugi... No właśnie, drugi wcale się nie powstrzymywał i postanowił na nią zaszarżować. 3 sekundy to dla przeciętnego człowieka bardzo mało, ale dla osoby z takim szkoleniem jak Mirai, to było zaskakująco dużo. Widząc, że chce na nią wyskoczyć, postanowiła aktywować coś ze swojego nowego arsenału. Padło na Genjutsu o nazwie Hebinrami. 3 pieczęci, pół sekundy. Przeciwnik powinien teraz dostrzec rozpraszający go obraz. Ta mała dywersja powinna dać Kapłance dość czasu by najpierw posłać we wroga swoje włosy. Gdy już będzie pokonany, wyciągnie kosmyki z jego ciała, a następnie owinie je dookoła rękojeści miecza, by go przekazać z powrotem do jej dłoni. Wolała mieć w tej sytuacji miecz przy sobie. No i gdzieś w tym chaosie musiała zwrócić uwagę na Sakurę, której obecność podczas walki jest praktycznie zerowa.
Info
Chakra: 6225-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)-300(Hebinrami)=5700

Hien anulowane bo postać nie ma miecza w łapie.
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Hebiniramiへびにらみ
KlasyfikacjaGenjutsu, Iluzja wzrokowa
PieczęciePtak→ Smok→ Pies
KosztPodwójny
Zasięg20 metrów
Bardzo szybka iluzja, która pozwala na krótką chwilę rozproszyć ofiarę i tym samym ukryć nadchodzący atak. W genjutsu zostaje stworzony losowy obraz, który jest na tyle specyficzny, że nawet pomimo oblicza walki, ofiara musi zwrócić na niego swoją uwagę. Mogą to być na przykład właśnie rozkwitające kwiaty, albo lecący gdzieś obok twarzy ptak. Może to być również dźwięk, na przykład trzask patyka. Osoby posiadające Instynkt niebezpieczeństwa albo refleks na poziomie co najmniej 8 zazwyczaj są w stanie w porę zareagować na zagrożenie, od którego ich uwaga uciekła.

Posiadają rangę A w Genjutsu: nie trzeba składać pieczęci.
Posiadają Specjalizację w Genjutsu wymagany refleks do zareagowania jest o 1 większy.
Posiadają Senina Genjutsu można stworzyć nawet trzy obrazy rozpraszające, co może bardziej zdekoncentrować przeciwnika.
Sposoby wyjścia
 • Techniki rozpraszania iluzji
 • Siła Woli 7+
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szlak kupiecki

NIETYPOWE ZLECENIE Misja rangi B
GraczMIRAI SEREZA
Tura12/...
Coś mogło być na rzeczy. Wszak rzadko w tym świecie wydarzenia są takie jakie się wydają. Bardzo często motywy i elementy oczywiste stają się nieoczywiste. Wszystko zależy od informacji jakie się posiada. Od ilości kropek jakie można ze sobą połączyć. Sereza miała ich nie wiele a wszystko razem wydawało się bez sensu. Skąd tu tyle ludu? Dlaczego coś co miało być rutynowe przerodziło się w tą krwawą rzeźnie? No cóż, może się kapłanka dowie a może nie. Na razie jednak, musi się skupić na walce z tymi co pozostali na placu boju. W teorii było ich czterech ale w praktyce tylko dwóch walczyło.
Sam zaś pojedynek nie wyglądał zbyt spektakularnie. Ot szybkie genjutsu by rozproszyć delikwenta i frontalny atak włosami. Przedziurawiony jak szaszłyk, gotowy do podania. Ale Sereza nie mogła skupić się na jedzeniu. A bardziej nie na takim paskudnym jedzeniu. Zostało potencjalnie trzech. Jednak coś się wydarzyło. Podczas wyjmowania ostrza w kierunku ostatniego coś przeleciało. Było to szybkie ale to nie strzała. Dla normalnego człowieka dostrzeżenie tego byłoby niemożliwe. Ale kapłanka jest dobrze wyszkolona. Coś ścięło głowę pasywnego bandyty i poleciało dalej. Jakiś dysk? Może, jednak nie miała czasu na zastanawianie się ponieważ oczy Mirai pokazały trzy następne pędzące w jej kierunku. Jeden z nich leci w pionie na Sakurę jednak widać że jest lekko za pozostałą dwójką. Dwa pozostałe w pionie ale lekkim ukosie w stronę kapłanki. Teraz to widzi. Są to niezwykle cienkie dyski obracające się niczym tarcza piły. Dzieli ich jakieś dziesięć metrów. Kątem oka może dostrzec że w dwóch stojących na górze piachu. Także lecą dwa dyski. Atak jest przeprowadzany od strony drzew.
Stan Postaci
Mirai Sereza:
 • Lekki ból w prawym boku, przestał być zauważalny przez Sereze. Najwyraźniej, znacznie ostrzejszy ból, totalnie przyćmił ten lżejszy.
 • Cała we krwi dużego mośka.
 • Wada aktywna. Pierdolnięcie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami, jednakże mimo tego, stawanie na niej wywołuje ogromny ból. Który może utrudnić skupienie czy koncentracje. Sereza czuje że lepiej swój ciężar przenosić na drugą nogę.
 • 5.700 PC
 • Chikai Mirai- 6/?
 • Ranjishigami no Jutsu- 5/?
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Okej we tam nie pierdziel. Wiadomo, że cała ta sytuacja jest posrana i w ogóle suspiscious, ale teraz nie było dość czasu, by to kwestionować albo się zastanawiać "dlaczego coroczny zjazd erotomanów pojawił się na środku szlaku kupieckiego na zadupiu". Ponieważ ten zjazd zboczeńców był dość sporym zagrożeniem i jedyne co powodował to obrzydzenie Serezy. Bo po prostu wiecie, taki wrzód na dupie, który wam tak przeszkadza i macie go po prostu dość. I żeby to chociaż dawało kobiecie jakąś rozgrywkę, bo zawsze chętnie się zabawi, nawet jeśli to miałaby być właśnie taka walka. Tylko no do tanga trzeba dwojga, a tutaj obecnie widać dance-off, w którym każdy tańczy osobno. Wliczając w to również tą grupę zbójów. Bo to była akurat prawda, że każdy walczył jak mu się podobało i robili to w ogóle bez jakiegoś planu. A o gracji lub pokazie zdolności nie było mowy tym bardziej. Można było dość łatwo stwierdzić, że żaden ze zgromadzonych brzydali nie miał okazji zaimponować kapłance. Ale takie życie. Zawsze musiała się mierzyć z takimi jakimiś pierdółkami, co się nie myją, śmierdzą i ich widok budzi w niej obrzydzenie. Czy mogła chociaż raz dostać zlecenie, gdzie będzie sobie siedziała na balu, gdzie wreszcie będą jacyś porządni i ładni ludzie? Pewnie też niemało kasy by było z tego... No dobra, zbytnio się skupiamy na marzeniach, ale wciąż był tutaj konflikt do zażegnania.
Także więc na nim się skupmy. Przeciwnik oczywiście to jakiś byle jaki chłopczyk ze slumsów, więc wiadomo, że wierzy w to co widzi, nawet jeśli to zwykłe i proste Genjutsu. Przedziurawiony łatwo, więc Sereza już chciała się zająć następnym, gdy zauważyła zbliżające się zagrożenie. Jeden mały dysk przeleciał koło niej, a jej technika podpowiadała, że zaraz będą kolejne. Pociski zagrażały zarówno jej, jak i Sakurze, którą miała pilnować podczas zadania. Próba zepchnięcia dziewczyny z toru lotu raczej się nie uda, więc Mirai postanowiła, że spróbuje poprawić swoje ustawienie i zasłonić obie kobiety za pomocą tarczy ze swoich włosów. Były wytrzymałe - dzięki dokładnej i regularnej pielęgnacji oczywiście - i utwardzone chakrą. Powinny wytrzymać to obciążenie. Po zablokowaniu ataku, Sereza spróbuje przeprowadzić Sakurę na drugą, bezpieczniejszą stronę dorożki. To powinno im dać dodatkową ochronę przed atakami dystansowymi. Dopiero wtedy aktywuje Hien na swoim mieczu i poczeka, co zrobią atakujący z dystansu. Możliwe, że będą musieli zmienić pozycję. Ale niewykluczone też, że ich broń będzie dość silna, że Sereza będzie musiała jakoś zmodyfikować swój plan. Najpierw jednak musiała się dowiedzieć tej ważnej rzeczy.
Info
Chakra: 5700-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)-150(Hien)=5325
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Hien | Flying Swallow飛燕­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęciePieczęć Konfrontacji
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa broń
Wymagania---
Chakra nie służy jedynie do wzmocnienia własnego ciała, ale również oręża w rękach ninja. Poprzez nasycenie ostrza broni własną energią, ninja jest w stanie wydłużyć je własną chakrą o 10 centymetrów.

Osoby mające wprawę w technikach żywiołowych (otwarta dziedzina na D) są w stanie dodatkowo jeszcze bardziej wpłynąć na osiągi własnej broni, poprzez wzbogacenia ów aury posiadaną chakrą jednego z pięciu podstawowych elementów. Każdy z nich wpływa na ostrze w inny sposób sprawiając, że ta sama technika w rękach różnych osób może mieć zupełnie inne efekty. By wzmocnić broń w ten sposób, należy mieć Kontrolę Chakry na poziomie 7 bądź wyższym.
 • Katon - broń pokrywa się ognistą powłoką, parzącą przeciwnika przy udanym trafieniu, zadając tym samym dodatkowe rany.
 • Fūton - broń jest ostrzejsza niż zazwyczaj, będąc w stanie przebić się przez skałę czy ciąć metal bez względu na to, z jakiego materiału sam został wykonany.
 • Raiton - broń pokryta zostaje błyskawicami skaczącymi po ostrzu, które powodują drętwienie kończyny przy udanym trafieniu.
 • Suiton - broń zostaje pokryta milimetrową warstwą wody znajdującej się w ciągłym ruchu. W przypadku udanego trafienia, pogłębia ona rany, rozrywając dodatkowo tkanki przeciwnika.
 • Doton - broń ciemnieje, nabierając bardziej ziemistego koloru, stając się przy tym wytrzymalszą, zdolną przetrzymać ataki, jakie w normalnych okolicznościach mogłyby ją zniszczyć bądź uszkodzić.
Powłoka utrzymuje się tak długo, jak znajduje się w rękach shinobi, oraz przez krótki moment po jej wypuszczeniu. Pozwala to chociażby na miotnięcie bronią w przeciwnika z zachowaniem wszystkich właściwości techniki, nim chakra na dobre przestanie krążyć w obiekcie.

Posiadając rangę S w Ninjutsu można pominąć pieczęć kumulując chakrę tyle czasu, ile zajęłoby jej złożenie.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Orochi Kiramesu
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2023, 21:16
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szlak kupiecki

NIETYPOWE ZLECENIE Misja rangi B
GraczMIRAI SEREZA
Tura13/...
Kapłanka miała plan prosty. Czy tak samo ostry jak ostrza dysków pędzących w ich stronę? Możliwe. Ale sytuacja nie wydawała się zbyt obiecująca. Przeciwników przybywało a z jej nogi nie ma co zbierać. Jedynie stabilizacja włosami ratuje tutaj jakoś sytuacje. Żeby osłonić Sakurę i zablokować ostrza ta postanowiła się przesunąć do dziewczyny i zrobić tarczę z włosów. Przy poruszeniu uderzył ją ostry ból w nodze aż na sekundę straciła dech. Oj nie jest dobrze. Po tym wszystkim powinna podziękować swoim włosom bo w tej chwili bez nich byłoby naprawdę kiepsko. Na szczęście, dyski były dosyć daleko i nie leciały mega szybko. Jednakże ich rotacja to co innego co też kapłanka poczuła w momencie w którym te zaczynały ciąć jej obronę. Kolejny łut szczęścia ją dopadł bo dosyć szybko prędkość rotacji się skończyła. Po zatrzymaniu się można było dostrzec że to nie dyski a wielkie czarne płatki śniegu. Sereza mogła to zauważyć po tym jak te opadły na ziemie. Były dosyć wytrzymałe bo nie roztrzaskały się przy upadku.
Czas na kolejny punkt planu czyli przeprowadzenie kobiety na drugą stronę dorożki. Nic trudnego prawda? No z rozwaloną nogą raczej może być problem. Toteż przy obrocie i pierwszym kroku znowu dopadł ją ostry ból w nodze. Włosy stabilizują ale dalej by wykonywać kroki musi chociaż część ciężaru umieszczać na swojej prawej nodze co w tym stanie oznacza bardzo mocny ból. Uzumaki widząc to podbiegła do Serezy by ją przytrzymać. Ból powoli przestaje być zdatny do wytrzymania.
-W takim stanie nie możesz dalej walczyć. Zdałaś test dlatego Ci teraz pomogę.
Pomogła usiąść kapłance obok ciała bandyty na schodkach dorożki. Po czym przystawiła swoje przedramię do jej ust.
-Gryź. Szybko, nie mamy wiele czasu. Moi ludzie kupią nam czas.
Jak na komendę od strony drzew zaczął się zbliżać dosyć szybko czarny chiński smok. Na jego głowie znajdowała się kobieta a obok niej dwóch tak samo wyglądających mężczyzn w dziwnych pozach. Sereza mogła dostrzec jak łucznik próbuje zestrzelić gada, jednakże ten płynie po ziemi slalomem i całkiem dobrze go unika. Dwóch jegomościów zeskakuje i zamienili się w dwa duże wiertła pędzące w stronę Serezy i Sakury. Mają jakieś 20 metrów odległości do nich, pędzą dosyć szybko. Toteż zajmie im z pół minuty dotarcie do dorożki. Łucznik próbuje zdjąć pędzącą dwójkę ale strzały jedynie się od nich odbijają.
W tym samym czasie głowa smoka zostaje zdjęta przez coś co uderzyło od strony kopca. Sereza nie skupiła się na tym co się stało z kobietą bo w sumie w tym momencie ciężko się skupić na czymś innym niż rozrywającym bólem i dwóch pędzących ludzkich wierteł. Od wypowiedzenia ostatniego słowa, kapłanka ma całą minutę na reakcje i działanie.
Stan Postaci
Mirai Sereza:
 • Cała we krwi dużego mośka.
 • Wada aktywna. Pierdolnięcie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami, jednakże mimo tego, ból stał się tak mocny że dalsze poruszanie się jest niemożliwe.
 • Jesteś lekko zamroczona ostrym bólem, problemy w wykonywaniu i podtrzymywaniu technik.
 • 5.475 Chakry
 • Chikai Mirai- 7/?
 • Ranjishigami no Jutsu- 6/?
NPC
Obrazek
► Pokaż Spoiler | Owieczki prowadzone na rze... znaczy misje
Nietypowe Zlecenie-Misja rangi B-Mirai Sereza
Team AA znowu w akcji!-Misja rangi B-ASATO ANKŌ & ITOSU ANKŌ
Sloty miszynowo-fabułowe 2/4
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Cóż, prawda jest taka, że nie każdy plan bywał idealny. Ten mógł się udać, gdyby nie ta cholerna stara rana na nodze. Z pozytywów cienie nie stanowiły już zagrożenia, ALE TO NIE ZMIENIAŁO, ŻE BOLAŁO JAK CHOLERA. Gdy Sereza próbowała doskoczyć do Sakury, by ją zasłonić za pomocą swoich włosów, zrozumiała, że jej noga chyba osiągnęła swój limit. Na szczęście kapłanka zdążyła zrobić co chciała - zmierzające w ich stronę dyski został zablokowane za pomocą techniki. Wtedy zobaczyła zza swoich okularów, że te pociski nie były normalne. Były wykonane z kryształu. Czarnego. Nawet ładny, pasowałby jej do stroju. Chwila, nie na to pora, jesteśmy wciąż w środku walki, a tyłek kobiety był wciąż zagrożony. A co jak co, ale wolała nie tracić takiego tyłka. Dlatego przeszła do dalszej części planu - albo przynajmniej tak chciała. Ból w nodze odezwał się jeszcze głośniej i Mirai wiedziała, że nie da rady dalej iść. Wtedy zaczęły się dziać serio dziwne rzeczy, które były definitywnie nie do przewidzenia. Najpierw Sakura kazała jej się gryźć, a potem nagle ludzie panienki Uzumaki wyszli z lasu. I MÓWIŁA O JAKIMŚ TEŚCIE. JAKBY CO SIĘ DO CHOLERY DZIEJE. - Chyba czeka nas rozmowa... - Westchnęła, gryząc przedramię Sakury. Sounds kinky, ale Sereza jeszcze nie robiła takich rzeczy w środku starcia. Hm... Coś nowego. W każdym razie, Sereza przyjrzy się ponownie ruchom, które wykonają pozostali przeciwnicy i zaatakuje ich dystansowo włosami. W jej stanie bieganie nie było dobrym pomysłem, a tym bardziej walka w bezpośrednim starciu. Dlatego ataki zasięgowe powinny tutaj pomóc. Ot, proste owinięcia się wokół nóg przeciwników i przewrócenie ich. To powinno ułatwić tamtym dwóm wiertarkom zaatakowanie ich.
Info
Chakra: 5475-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)=5250
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Orochi Kiramesu
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2023, 21:16
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szlak kupiecki

NIETYPOWE ZLECENIE Misja rangi B
GraczMIRAI SEREZA
Tura14/...
Plan się powiódł ale stare rany są dosyć upierdliwe. Zwłaszcza jak nie są do końca wyleczone. W tym przypadku padło na nogę i było z nią bardzo źle. Kapłanka co prawda nie znała się na medycynie jednakże w tym przypadku nawet nie musiała by wiedzieć że jest nawet beznadziejnie. Na szczęście dla niej Uzumaki przyszła z pomocą. Po ugryzieniu lekko westchnęła a Sereza mogła poczuć jak przepływa przez nią fala leczniczej chakry. Mirai mogła czuć jak drobne rany i otarcia leczą się natychmiastowo jednakże z nogą jest ciężej. Ból jest lżejszy co sprawia że kobieta może już jaśniej myśleć. Postanowiła to więc wykorzystać i zaatakować wrogów... Zapewne z powodu otępiającego bólu Sereza zaatakowała ludzi którzy, gdyby byli wrogami, już dawno by ich dorwali. Ale wiadomo ciężko dobrze ocenić sytuacje kiedy noga boli jak szalona.
Na szczęście mężczyzna na górce w porę zainterweniował tworząc ścianę z piasku uniemożliwiając włosom kobiety przez nią przejść.
-Sereza-chan, to nie o nich mówiłam.-powiedziała po czym wskazała na tych co pędzili w kierunku kobiet-To są nasi przeciwnicy. Wyjaśnię Ci to później. Teraz skupmy się na przeżyciu. Nie przestawaj gryźć dopóki Ci nie powiem.
To powiedziawszy złożyła trzy pieczęcie w mniej niż pół sekundy i na jej dłoni pojawiła się jasnofioletowa chakra. Po czym przyłożyła delikatnie tą dłoń do kolana Serezy. Jednak po paru sekundach zabrała i przestraszona spojrzała w oczy kapłanki.
-Em, Sereza-chan... Jest źle, mogę jedynie ją ustabilizować.-przegryzła wargę na sekundę przerywając po czym kontynuowała dalej-Jest spora szansa że noga już nigdy nie odzyska pełnej sprawności a to i tak w najlepszym scenariuszu.
Niestety dalsze badania muszą zaczekać gdyż wokół toczy się walka. Dwóch kręcących się zostało zdjętych kiedy to na Sereze spadały ciężkie słowa że jej noga może być permanentnie wykluczona z gry. Dwóch leży ze strzałami w głowach a raczej jeden i pies. Ponieważ ten drugi okazał się psem, dosyć dużym. Ale coś było nie tak. Ponieważ kapłanka mogła dobrze usłyszeć dosyć mocne odgłosy za murkiem z piasku. Niestety to nie jedyne problemy. Kobieta mogła zauważyć jak zza murka lecą strzały. I gdy spojrzeć na cel tych pocisków można spostrzec jak kobieta która była na smoku, teraz zmierza dosyć szybko w stronę kobiet. Ale nie bezpośrednio tylko okręgiem. Łucznik nie jest byle kim, większość jego strzał trafia ale ta odbija je czarnym ostrzem na ramieniu. Uzumaki odwróciła głowę w stronę kobiety po czym znowu w stronę murku z piasku.
-Kurwa, ona chce się skryć przed ostrzałem! Jak tylko się to stanie ruszy na nas!-jej głos można ocenić na frustracje zmieszaną ze strachem-Nawet nie myśl o odsunięciu ust!-spojrzała na Sereze, z jej oczu ciężko wyczytać co siedzi jej w głowie-Jeśli nie chcesz stracić nogi to nie przestawaj gryźć.
Wtedy to Sakura wolną ręką wyjęła spod sukienki małą kulkę i mocno wyrzuciła ją w powietrze a ta wybuchła wyrzucając czerwony obłok. Poszła ostatnia strzała znacznie mocniejsza niż te ostatnie. Niestety łucznik trafił jedynie w ostrze czarnego kryształu co sprawiło że ta straciła równowagę. Na jej szczęście szybko ją odzyskała stając na równych nogach 10 metrów od kobiet.
-WY PIERDOLONE SUKI, ZABIŁYŚCIE AKABU!
Krzyknęła kobieta a po jej policzkach ciekły łzy. Od razu po wypowiedzeniu wykonała parę pieczęci i w kierunku kobiet ruszył kolejny smok z czarnego kryształu. Zaczął on pędzić prosto na Mirai i Uzumaki. Oczy kapłanki pokazały wizje jak smok najpierw atakuje Sakurę. Jeśli to zobaczyła to jasne jest że ma jedynie trzy sekundy by zareagować.
Stan Postaci
Mirai Sereza:
 • Cała we krwi dużego mośka.
 • Wada aktywna. Pierdolnięcie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami, jednakże mimo tego, ból stał się tak mocny że dalsze poruszanie się jest niemożliwe.
 • Ból już nie jest mocny na tyle by utrudniać skupienie jednakże poruszanie nogą jest dalej niemożliwe.
 • 5.250 chakry
 • Chikai Mirai-8/?
 • Ranjishigami no Jutsu-7/?
NPC
Obrazek
► Pokaż Spoiler | Owieczki prowadzone na rze... znaczy misje
Nietypowe Zlecenie-Misja rangi B-Mirai Sereza
Team AA znowu w akcji!-Misja rangi B-ASATO ANKŌ & ITOSU ANKŌ
Sloty miszynowo-fabułowe 2/4
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

No zazwyczaj nieleczone rany mają to do siebie, że są... No, nieleczone. A jak są nieleczone, to lubią o tym przypominać na każdym kroku (haha bo wiecie, rana na nodze, noga chodzi, więc przy kro...). Sama Sereza wiedziała o medycynie tyle co nic i w sumie nigdy jeszcze nie odniosła obrażeń tak poważnych, że potem blizny czuć jeszcze tygodnie później. Właśnie latego w tym momencie pomoc Sakury okazała się nieoceniona. Mirai wgryzła się we wskazane miejsce jak umiała (a umiała, ale kogo gryzła to nie miało obecnie związku). Dość szybko poczuła, że z jej ciałem jest nieco lepiej. Wtedy sobie przypomniała to nazwisko. Uzumaki... Chyba kojarzyła to nazwisko. Pewnie miałaby teraz ciekawe przemyślenia o pochodzeniu Sakury, gdyby nie to, że zagrożenie wciąż ich tyczyło. Dlatego zabrała się do kontrataku i... - Chwila, JAK TO NIE O NICH MÓWIŁA?! - Pomyślała wściekle Sereza na słowa dziewczyny. Przecież kobiety były pod atakiem tych bandytów i nagle gdy Sakura powiedziała, że "jej ludzie kupią im czas", po czym pojawiła się trójka na smoku... NO WSZYSTKO WSKAZYWAŁO, ŻE TO O TYCH CHODZIŁO. Co ci calu Uzumaki tutaj odwalali? Jeśli ludzie Sakury byli cały czas obecni w pobliżu podczas ataku bandytów, to dlaczego w ogóle doszło do napaści? To wszystko nie miało najmniejszego sensu. Ale teraz, gdy Sereza już wiedziała, kto jest przeciwnikiem, mogła się skupić na nich. Ewentualne rozmowy i wyjaśnienia lepiej było zostawić na później...
- Na dramatyzm przyjdzie czas później, kotku. - Powiedziała, próbując wstać, pomimo okropnego bólu. Ruch jednak był niemożliwy (bo tak Pan GM napisał). Mirai jęknęła z bólu. Była chwilowo uziemiona, a walka w tym stanie raczej nie była możliwa. Przynajmniej walka w znaczeniu 'bieganie z mieczem i machanie nim". Dlatego Mirai musiała zadziałać jakoś inaczej. Znaczy się chciała, ale Sakura kazała jej się nie odrywać od jej ręki, więc Mirai tego nie robiła. Zwłaszcza dlatego, że okazywało się, że stan jej nogi definitywnie nie był żartem. Najgorsze jednak było to, że przeciwniczka wylądowała 10 metrów od kobiet, przez co para właściwie znalazła się w potrzasku. Będąc przyczepionym zębami do czyjegoś ramienia, trudno się walczy. Ten spory kryształowy smok również nie wyglądał jak coś, co będzie niewielką przeszkodą. Sereza widząc zagrożenie była zmuszona się oderwać od ręki Sakury. - Nie ruszaj się... - Powiedziała szeptem. - NA BOK! - Krzyknęła, wykonując technikę Asoko Janai by zmylić przeciwniczkę. Wizja miała pokazywać Serezę wstającą i uciekającą na bok, by w ten sposób zmylić nadciągający pocisk. Skoro Mirai krzyknęła i w wizji przeciwniczki uciekała, to wróg mógł zaryzykować, że Sakura podąży za kapłanką. W ten sposób Sereza chciała sprawić, że zbliżający się w ich stronę smok skręci na bok, by w ten sposób obie kobiety uniknęły ataku. Następnie Mirai by ponownie użyła włosów i chwyciła obie ręce przeciwniczki, by ją unieruchomić. Następnie planowała przyciągnąć do siebie i dźgnąć ją mieczem. Już bez Hien, bo nie miała czasu. Cały czas aktywne miała przewidywanie ruchów z pomocą swojego Dojutsu.
Info
Chakra: 5250-75(Chikai Mirai)-150(Ranjishigami no Jutsu)-150(Asoko Janai)=4875
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Asoko Janai | Not over thereあそこじゃない
KlasyfikacjaGenjutsu, Iluzja wzrokowa
PieczęcieKrólik → Dzik→ Ptak
KosztStandardowy
Zasięg20 metrów
Iluzja jednego ruchu. Polega ona na tym, że przeciwnik widzi obraz tego, że wykonujemy ruch, którego w rzeczywistości nie wykonujemy. Oczywiście podczas procederu wykonujący przestaje być widoczny, a w jego miejsce powstaje dokładna kopia z tym tylko, że tak jak napisano na początku - na czas jednego ruchu. Przykładowo, można wziąć kunai i rzucić go w stronę przeciwnika, iluzja sprawi, że przeciwnik widzi jak rzucany jest on w innym kierunku albo np, obracany w dłoni. Oczywiście, w momencie kiedy kunai opuści dłoń rzucającego to ten natychmiast się pojawi lecący w kierunku oponenta. By złapać cel w technikę, musi ona widzieć moment rzucania jutsu.

Posiadają rangę A w Genjutsu: nie trzeba składać pieczęci.
Posiadając Sennina w Genjutsu: możliwe jest stworzenie obrazu innej postaci wykonującej ruch.
Sposoby wyjścia
 • Techniki rozpraszania iluzji
 • Siła Woli 7+
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2676
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura15/?
RangaB
Cała sytuacja, w jakiej Mirai się znalazła była... konfundująca. Początkowo dostrzegła 7 przeciwników, by przewidując, że jest ich więcej wyjść na zewnątrz. Szybko zweryfikowała się ich ilość do 8, by po krótkiej batalii skończyło się na 11 ciałach i dwóch ludziach stojących na górce. No i jeszcze ta ekipa, która nagle wyszła od drzew, które zapewne zwiastowały pobliską oazę. Wszystko to sprawiało, że jak najbardziej - miała prawo się pogubić w tym, w jakiej jest sytuacji. Dalej gryzła (a doświadczenie miała, choć skąd to nie miało związku (co jest podwójnie zabawne, bo mogła gryźć kogoś będąc z kimś w związ...)), co pozwoliło czuć jej się lepiej. Słysząc jednak słowa Sakury lekko się zirytowała, a kiedyś słomianowłosa, a obecnie różowowłosa (bo prezentacja i opis to dwie różne rzeczy) jęknęła, gdy nieświadomie Sereza wgryzła się trochę bardziej. Wkrótce jednak puściła i zaczęła mówić, dostrzegając dość wyraźne ślady po swoim ugryzieniu. Chyba nawet kropelkę krwi z przedramienia Sakury dostrzegła. Ale żelaza w ustach nie czuła, więc chyba nie skosztowała... i dobrze. Inaczej odezwać się byłoby ciężko, a przynajmniej w sposób zrozumiały. Czuła jednak, że jej stan się polepszył.
A wobec tego - trzeba było działać. Przyszłość została jej zdradzona przez jej oczy, przez co mogła działać. Użyła iluzji, łącząc ją ze swoim głosem. Tylko był jeden problem. Smok miał na celu zaatakować Sakurę. Nie Serezę. I choć nieznajoma wzrokiem chyba obserwowała Mirai, tak jej technika wciąż leciała w stronę córki pracodawcy. Dziewczyna widząc, że fortel jej ochroniarza się nie powiódł miała coraz bardziej pogłębiającą się, przerażoną minę, gdy czarny, kryształowy smok pędził wprost na nią. Czy Sereza miała na to plan? Tylko w ostatniej chwili dostrzegła piasek, który powstrzymuje i hamuje tego smoka, co jej oczy także podpowiedziały, w chwilę po użyciu przez nią genjutsu. Piaskowa ściana powstrzymała atak, choć widać było, że nie na długo. Była to najwyraźniej prosta technika, a wijący się niczym węgorz smok już się z niego wyzwalał. Co gorsza - zasłaniało to jej widok przed kobietą, która składała pieczęci. Wkrótce za plecami Mirai i Uzumaki była dorożka, a przed nimi ściana piasku, która ulegała smoczej ofensywie i zasłaniała jej ich przeciwniczkę. A gdy skończyła składanie pieczęci - ich dwa wyjścia - po lewej i prawej, zostały zasłonięte wysokimi na chyba trzy metry, kamiennymi blokami. Byli w potrzasku? Być może. Świst strzał jasno połączony z odgłosami odbić i kilkoma warknięciojękami sugerował, że ich oponentka także miała swoją batalię do wykonania, gdyż pozostały duet nie próżnował. Jak to jednak się rozgrywało... nie widziała. Najbliższa przyszłość jednak zdawała się być względnie bezpieczna. Nie licząc czarnego kryształu, który zaczynał być powoli widoczny tu i ówdzie w piaszczystej ścianie.
Stan Postaci
Mirai Sereza: 5.250 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Chikai Mirai-9/? Ranjishigami no Jutsu-8/?
Ostatnio zmieniony 01 lut 2024, 15:50 przez Tora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mirai Sereza
Posty: 84
Rejestracja: 11 lis 2021, 17:54
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szlak kupiecki

Ogólnie to po dłuższym zastanowieniu cała ta przygoda wydawała się jakby jednym wielkim snem. W sensie, że nie trzymała się kupy i losowe rzeczy po prostu się działy. A w tym całym szale walki i innych rzeczy Sereza nawet nie miała okazji tego dostrzec. I pewnie nawet po tych całych wydarzeniach już nie będzie pamiętała, ile tych trupów padło tego wieczoru. A na pewno nie będzie pamiętać, że Sakura jęczała, gdy Mirai ją gryzła (teehee). Po zebraniu sił przyszła pora na działanie. Niestety, pomimo pomocy ze strony Uzumaki, jej noga wciąż mocno bolała - więc niestety jej nadzieje, że znowu będę mogła się poruszać ze swoją normalną szybkością i gracją, się nie spełniły. A to bolało prawie tak mocno, jak ta sama noga... Przecież była tutaj tak duża widownia, że normalnie Sereza się kompromitowała, chodząc jak kulawa... No jak kulawa. Zwykle mówi się, że jak "kulawe <wstaw zwierzę>" ale tutaj nic nie pasowało. W każdym razie, Mirai ponownie użyła swoich mocy, by wejrzeć w przyszłość. Spojrzała i widziała jak ten cały kryształowy smok sunął w ich stronę. Planowała odwrócić uwagę, jednak no nie wyszło. Atakująca wyraźnie była zbytnio skupiona na samej Sakurze, więc jej plan nie wypalił. I w sumie gdyby nagle nie ta dziwna magia, gdy piach zaczął się unosić i blokować smoka, to pewnie ta kupa kryształu wpakowałaby się prosto w kobiety. Wkrótce w ogóle utworzyła się ściana piasku, która w ogóle unieruchomiła wrogą technikę - ale z minusów, pojawiły się bloki kamienia, które zablokowały również inne kierunki. Właściwie jedyną opcją, by się wydostać z potrzasku, była ucieczka przez dorożkę, którą tu obie przyjechały. I W SUMIE TO BYŁA NAJSENSOWNIEJSZA OPCJA TERAZ. - Szybko, musimy się stąd wydostać! Przez dorożkę! - Rzuciła do Sakury. W sumie nie wiedziała do końca jak długie te kamienne bloki, ale jeśli kobiety tu pozostaną, to prawdopodobnie piaskowa ściana puści w końcu kryształowego smoka, który dalej będzie sunąć prosto na nie. Dlatego plan był prosty - wskoczyć do dorożki lub na dorożkę i przedostać się na jej drugą stronę. A potem przejść za kamienną ścianę, więc gdy ten dziwny piasek w końcu się ugnie technice napastniczki, to Sereza i Sakura nie będą na linii ataku. A potem? Potem trzeba będzie jeszcze wymyśleć... Oczywiście cały czas miała aktywnego Jikagana, starając się jakoś obserwować otoczenie. Jednak gdy się bierze nogi za pas i to z kulawą nogą, to może być trudno.
Info
Chakra: 5250-75(Chikai Mirai)=5175
► Pokaż Spoiler | Używane Jutsu
Chikai Mirai | Close Future近い未来
KlasyfikacjaJikagan
PieczęcieBaran → Wąż → Smok → Wąż → Wół → Małpa → Szczur
KosztPołowiczny na turę
ZasięgWzroku
WymaganiaAktywne Dojutsu
Technika kapłanek Mirai, opierająca się na przewidywaniu bliskiej przyszłości dzięki charakterystycznym właściwościom ich oczu. Przewidywana przyszłość nie jest bardzo odległa i ograniczona jest do kolejnych 3 sekund. Przyszłość widziana jest w postaci powidoku. Jak dobrej jest to przewidywanie, zależy od percepcji użytkownika. Przy niewielkiej, przewidywanie to nie jest bardzo dokładne i można dzięki niemu określić jedynie przemieszczenie się innych osób. Wraz jej rozwojem dokładność widzianych obrazów się zwiększa i można dostrzec nawet używane techniki czy pieczęcie. W praktyce zdolność ta to przewidywanie ruchów. W przypadku kiedy użytkownik znajduje się pod wpływem iluzji, widziana przyszłość też jest tą z iluzji.

Posiadając Refleks 7 użytkownik jest w stanie przewidywać dokładniej ruchy przeciwnika. Jest w stanie dojrzeć też ruchy ich rąk, jednak nie na tyle dokładnie by rozpoznać pieczęci. Ma również problem z doświadczonymi użytkownikami stylów walki.
Posiadając Refleks 8 użytkownik dokładniej przewiduje wszystko co się dzieje w otoczeniu. Jest w stanie skupić się na wielu rzeczach na raz podczas patrzenia w przyszłość np. pięciu przeciwnikach.
Posiadając Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie reagować na widzianą przyszłość bez żadnych opóźnień jakie mogą wynikać z widzeniach “dwóch czasów”. Można również pominąć pieczęci.
Posiadając Refleks 9 oraz Specjalizację w Jikagan użytkownik jest w stanie zobaczyć najmniejsze detale przyszłości jaką widzi, może bardzo dokładnie przewidywać ruchy przeciwników co do najmniejszych drgnięć i techniki jakie Ci zamierzają wykonać. Nie bazuje to jednak na rozpoznawaniu pieczęci, a dojrzeniu efektu jutsu w "przyszłości".
Ranjishigami no Jutsu | Wild Lion's Mane Technique乱獅子髪の術
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieWąż → Dzik → Wół → Pies
KosztPodwójny na aktywację
Standardowy na turę utrzymania (liczone od drugiej tury utrzymywania)
Zasięg20 metrów
Wymagania---
Technika ta wykorzystuję chakrę do zwiększenia wzrostu włosów, których przyrost następuje w błyskawicznym tempie. Przepływająca przez nie chakra powoduje również, że stają się o wiele bardziej wytrzymałe, co przypominać może nawet stal, a gęste zwijanie się włosów zwiększa ich siłę. Użytkownik może nimi dowolnie manipulować, tak długo, jak utrzymuje technikę.

Posiadając rangę A Ninjutsu zasięg wzrasta o 10 metrów względem bazowego.
Posiadając rangę S Ninjutsu zasięg wzrasta o 20 metrów względem bazowego. Technikę możemy wykonać składając tylko pieczęć Węża.
Posiadając Sennina Ninjutsu istnieje możliwość tworzenia kolców z włosów, dzięki czemu nabierają one właściwości penetracyjne i mogą służyć do przebijania przeciwników.
Asoko Janai | Not over thereあそこじゃない
KlasyfikacjaGenjutsu, Iluzja wzrokowa
PieczęcieKrólik → Dzik→ Ptak
KosztStandardowy
Zasięg20 metrów
Iluzja jednego ruchu. Polega ona na tym, że przeciwnik widzi obraz tego, że wykonujemy ruch, którego w rzeczywistości nie wykonujemy. Oczywiście podczas procederu wykonujący przestaje być widoczny, a w jego miejsce powstaje dokładna kopia z tym tylko, że tak jak napisano na początku - na czas jednego ruchu. Przykładowo, można wziąć kunai i rzucić go w stronę przeciwnika, iluzja sprawi, że przeciwnik widzi jak rzucany jest on w innym kierunku albo np, obracany w dłoni. Oczywiście, w momencie kiedy kunai opuści dłoń rzucającego to ten natychmiast się pojawi lecący w kierunku oponenta. By złapać cel w technikę, musi ona widzieć moment rzucania jutsu.

Posiadają rangę A w Genjutsu: nie trzeba składać pieczęci.
Posiadając Sennina w Genjutsu: możliwe jest stworzenie obrazu innej postaci wykonującej ruch.
Sposoby wyjścia
 • Techniki rozpraszania iluzji
 • Siła Woli 7+
► Pokaż Spoiler | Używane Style Walki
Suiryoku no Geijutsu | The Art Of Thrusts推力の芸術
KlasyfikacjaKenjutsu, styl walki
Wymagania---
Styl walki, oparty na wykorzystaniu broni ostrej, a konkretniej na jak najefektowniejszym użyciu jej sztychu do zadawania jak najcelniejszych i najszybszych pchnięć, mające na celu błyskawicznie unieszkodliwić przeciwnika, zanim ten zdąży przeprowadzić kontratak. Bardzo dobrze sprawdza się w ofensywie, lecz zupełnie się nie nadaje do obrony. Styl ten opiera się przede wszystkim na szybkości i precyzji.

Posiadając rangę B w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 6 władający tym stylem walki potrafi wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie cięcia, których zablokowanie jest bardzo trudne.
Posiadając rangę A w Suiryoku no Geijutsu oraz Refleks na poziomie 8 użytkownik jest w stanie częściowo przewidzieć ruchy przeciwnika, w taki sposób, by przeprowadzać swoje ataki w miejsca, gdzie będzie je jeszcze trudniej zablokować.
Posiadając rangę S w Suiryoku no Geijutsu oraz Szybkość i Refleks na poziomie 8 osoba posługująca się tym stylem bez większego trudu dostrzega słabe punkty przeciwnika i jest w stanie wyprowadzać znacznie skuteczniejsze pchnięcia.
Posiadając Specjalizację w Bukijutsu nie obowiązują nas wymogi dotyczące rangi stylu czy poziomu cech fizycznych by czerpać korzyści z wynikających z nich bonusów. Dodatkowo użytkownik nie musi wykorzystywać broni ostrej do użytkowania stylu.
► Pokaż Spoiler | Używane Atuty
Sennin JikaganAtut nabyty
Atut ten oznacza osobę posiadającą ogrom wiedzy i umiejętności w jednej konkretnej dziedzinie. Sprawia to, że ma on dostęp do technik, do których normalny użytkownik tej konkretnej dziedziny nie miałby dostępu. Często również jest w stanie użyć dobrze sobie znanych technik w zupełnie nowy sposób.
By wykupić ten atut należy posiadać rangę S w danej dziedzinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2676
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szlak kupiecki

Nietypowe zlecenie異常事態
Tura16/?
RangaB
Dziewczyny znalazły się w potrzasku i trzeba było działać. Mirai widziała tylko jedno wyjście i wydała jasne polecenie Sakurze. Dziewczyna przełknęła ślinę i ruszyła razem z Serezę do wnętrza dorożki. Tylko gdy już znalazły się w środku, kapłanka zauważyła przyszłość. Smoka uderzającego i przewracającego dorożkę w momencie, gdy będą otwierały drzwi. Próba wyjścia zaś skończyłaby się zmiażdżeniem, choćby częściowym. Musiała działać szybko i jedyne co mogła to powstrzymać Sakurę przed ucieczką na drugą stronę, zanim ta się naraziła. kryształowy smok uderzył na oślep w dorożkę, a dzięki zwinnemu chwytowi - Mirai powstrzymała cel swojej ochrony od narażenia się. Tylko dorożka zaczęła się przechylać i wkrótce jedna wylądowała na drugiej, gdy dorożka przewróciła się na bok. Szczęśliwie, była dostatecznie zwinna (choć nie na nogach), by samej zamortyzować ten upadek, a i samej Sakurze za wiele się nie stało. Z tego co widziała też przez drzwi dorożki, którymi się tu dostały, czarny smok zdawał się poszybować w stronę dwójki na wzgórzu. Różowosłomianowłosa pomasowała się po głowie, rozglądając się i wpadła na plan, który Sereza znała już wcześniej, dzięki swoim oczom. Na suficie dorożki znajdowała się klapa, pozwalająca wyjść na zewnątrz w trakcie jazdy. Normalnie nie byłaby wykorzystana, gdyż na górze znajdowały się bagaże, ale teraz, po całym tym uderzeniu i klekocie, który kapłanka słyszała? Najpewniej spadły. Nawet nie najpewniej. Widziała to, gdy Sakura przesuwała zasuwę, blokującą wejście na "dach" i otwierała niewielką klapę. Torby były porozrzucane, głównie ciuchy i jakieś duperele, a ona sama próbowała się wyczołgać. Czyżby ich przeciwniczka nie spodziewała się tego wyjścia? A może była zbyt zajęta pewnym irytującym duetem? Zważywszy po odgłosach walki, które do wnętrza docierały (choć te były lekko przytłumione przez samą dorożkę, jak i przez lekkie ogłuszenie, wywołane nagłym upadkiem) - chyba tak. Tylko czy na pewno chciały wychodzić na gorący piach pustyni?
Stan Postaci
Mirai Sereza: 5.100 chakry, cała we krwi dużego bandyty, wada aktywna: uderzenie w kolano -1 do refleksu. Ustabilizowane włosami. Poruszanie nogą jest możliwe, acz bolesne i problematyczne. Chikai Mirai-10/? (wcześniej zapomniałem odjąć chakry)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shōnin Ōkoku - Królestwo Kupieckie”