• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Zima, p. 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Uzumaki Kuroi [budowa]

Dział przeznaczony na nowe karty postaci. To tutaj każdy, kto chciałby stworzyć swoją własną postać, zobligowany jest umieścić temat z karta takowej, by osoby odpowiedzialne za ich akceptację mogli takową przejrzeć i zaakceptować.

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Uzumaki Kuroi
Posty: 7
Rejestracja: 02 lut 2024, 18:24
Karta Postaci:

Uzumaki Kuroi [budowa]

Kuroi Uzumaki
I need your actions, not your words
Szczupły, ze średnio-długimi włosami w kolorze szkarłatnym i złotym kolorem oczu, przechadzał się po ulicach, jakby zanurzony w swoim świecie. Ciemne, długie rzęsy i gęste, zadbane brwi stanowiły doskonałą oprawę dla drapieżnych tęczówek, które emanowały głębią i tajemniczością. Jego nos, delikatnie wyprofilowany, nie za duże usta o jasnej barwie oraz subtelne rysy twarzy dodawały mu dziecięcego, lecz zarazem enigmatycznego charakteru. Jasna cera, niemal nieskazitelna, dodatkowo podkreślała jego wyjątkową aparycję. Chociaż mogło mu brakować zaledwie kilku wiosen do pełnoletniości, wiele osób błędnie oceniało go na ledwie trzynaście lat. Włosy zwykle układał w prosty kucyk, chociaż gdy kapryśna pogoda odmawiała posłuszeństwa, pozostawiał je swobodnie opadające, niczym rubinowa kaskada. Jego ciało, choć nie przypominało typowej atletycznej budowy, prezentowało harmonię proporcji. Był szczupły, ale nie wychudzony, a jego styl życia nie wymuszał dotąd na nim rozwijania muskulatury. W ruchu wykazywał się pewną formą lekkości, poruszając się z delikatną gracją, stawiając kroki tak subtelnie, że czasami trudno było zauważyć, że nadchodzi. Zawsze chodził wyprostowany, z głową uniesioną wysoko, emanując pewnością siebie, a na twarzy widniał delikatny uśmiech.

Naprawdę ciężko coś powiedzieć o osobie, która w swoim życiu wymówiła mniej słów niż inni przez jeden miesiąc. Opanowanie i spokój stanowią koronę jego osobowości. Kiedy jednak postanowi coś powiedzieć, nie zważa na opinie innych. Uznaje, że każdy ma prawo do własnej, traktując zdania innych na równi ze swoim. Uwielbia wsłuchiwać się w komentarze na swój temat, by później precyzyjnie sformułować swoje spostrzeżenia na temat danej osoby. Posługuje się dość nietypową, ale fascynującą metodą oceny ludzi, opierając ją na tym, jak oni traktują jego samego. To podejście dostarcza mu nie tylko rozrywki, lecz również ciekawych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury. Jeśli chodzi o stosunek do ludzi, w jego oczach wszyscy są tacy sami. Nie ma miejsca na podziały ze względu na rangę, status społeczny, kolor skóry czy majątek. Uważa, że każdy człowiek, niezależnie od tych czynników, krwawi tak samo i stawia czoła życiowym wyzwaniom. Ta uniwersalna równość jest dla niego punktem odniesienia, przewijającym się przez jego spojrzenie na świat i relacje międzyludzkie.
Nazwisko i imięKuroi Uzumaki
PrzynależnośćSakura no Hana
Pseudonimy
PłećM
Tytuły
Wiek14
Wzrost156
Waga41
Rangi
Wspomagania
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
C
B
A
S
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 3
Szybkość:
Poz. 5
Wytrzymałość:
Poz. 3
Refleks:
Poz. 7
Siła Woli:
Poz. 5
Kontrola Chakry:
Poz. 7
Ilość Chakry:
1 000E: 5 | D: 25 | C: 75 | B: 300 | A: 750 | S: 3500
Posiadane Dziedziny
Fuuinjutsu
C
Ninjutsu
C
Uzumaki FūinSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku.
Uwaga! Nie ma czegoś takiego jak specjalizacja w konkretnych stylach walki. Zamiast tego istnieje specjalizacja dla Taijutsu, Bukijutsu, Taijutsu Wspieranego Chakrą oraz Bukijutsu Wspieranego Chakrą. Postaci ze specjalizacją w jednej z tych "dziedzin" są traktowane tak, jakby posiadały specjalizację do każdego stylu walki, który się w nim zawiera. Oznacza to, że posiadając np. Specjalizację w Taijutsu, postać zyskuje bonusy ze Specjalizacji do każdego stylu Taijutsu nie wspieranego chakrą, jak np. Itamiken, Karate Shōtōkan czy Migatte no Gokui. Analogicznie w innych "dziedzinach" stylów walki. Wyjątkiem są specjalne Style Walki, które posiadają techniki, jak np. Hachimon czy Kujaku Myōhō.
SensorAtut wrodzony
Wrodzona zdolność do wyczuwania chakry. Aby wykrywać chakrę, postać musi się w tej kwestii skoncentrować i złożyć pieczęć. Dłuższa koncentracja lub próba robieniu wielu rzeczy naraz może skończyć się potężnym bólem głowy i krwawieniem z nosa. Im dłużej się skupia i koncentruje, tym większy zasięg i dokładność wykrywanej chakry.
Na zasięg wpływa również poziom Kontroli Chakry użytkownika. Jest możliwe wykrywanie bez pieczęci, jednak jest to ciężka sztuka i wymaga posiadania KC rozwiniętego minimum na poziom 7. Zasięgi wtedy nie są również takie imponujące. Wielkie kumulacje chakry, takie jak Bijūdama lub Bijū, jesteśmy w stanie wykryć bez problemu z około kilometra nawet bez składania pieczęci i niezależnie od naszego poziomu KC.
Od 6 rangi w KC możliwe jest wykrywanie jutsu. Łatwiej jest wykrywać techniki ofensywne, jak np. kula ognia, a bardzo trudno techniki bardziej subtelne np. Fūinjutsu. Jeżeli obserwujemy czyjś układ chakry, od tego poziomu wykryjemy też, gdy miesza on ją do jakiegoś jutsu.
Dodatkowo wykrywanie chakry ze złożoną pieczęcią nas kosztuje. Jest to koszt o wysokości połowy techniki B. Możliwe jest zapamiętanie chakry, jednak potrzebny jest do tego dłuższy kontakt z taką osobą. Przyjmujemy że 3 dni spędzone w towarzystwie tej osoby wystarczą na zapamiętanie. Wyjątkiem jest charakterystyczna chakra osoby np. Jinchūriki. Zdolność ta nie jest jednak idealna. Ma problemy z działaniem w tłumach, utrudniając precyzyjne określenie chakry konkretnych osób. Łatwiej wykryć jednak osoby zapamiętane i te z nietypową chakrą.
Dodatkowo osoby wyjątkowo utalentowane w tym zakresie posiadają możliwość rozróżnienia żywiołów chakry, jakimi dana osoba włada, jak bardzo na wykrywaniu musi się koncentrować, jak łatwo rozpoznać chakrę w tłumie czy wykryć sensora, kiedy on nas wykryje. Wymaga to jednak bardzo dużo treningu i uwagi (misja/fabuła po Biegłości związane ze zdolnościami sensorycznymi).
Ranga KCZasięg bez pieczęciZasięg z pieczęcią
1--
2-5
3-10
4-20
5-40
6-60
72120
85200
98350
1012500
Atut nabyty
Biegłość
Wada

Fuuinjutsu:
Isshi Tōjin | String Light Formation

Ninjutsu:


Ostatnio zmieniony 04 lut 2024, 12:13 przez Uzumaki Kuroi, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1183
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Uzumaki Kuroi [budowa]

KP w zasadzie gotowa z tego co widzę więc prosił bym o potwierdzenie to będzie można dać akcepta. Jedyne do czego muszę się doczepić to przynależność postaci. Sakura no Hana to nasze forko a nie miejsce na świecie. Sakura no Kuni albo Sakuragakure są miejscami do których postać może należeć. Popraw i będzie akcept. W razie pytań, pisz na discordzie.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2024, 10:13 przez Kakarotto, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowe Karty Postaci”