• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Zima, p. 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Lewa Ręka Akane

Moderator: Moderatorzy kuźni

Awatar użytkownika
Kamaboko Gonpachiro
Posty: 190
Rejestracja: 18 maja 2021, 13:59
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Lewa Ręka Akane

Lewa ręka Akane
Koszt6.500 Ryo
Stack/slot1/1
Unikatowa lewa ręka zrobiona specjalnie dla Mirai Akane przez Kamaboko Gonpachiro. Posiada w sobie mnóstwo użytecznego szajsu ponad sam fakt że jest montowana do ciała użytkownika, w sposób typowy dla wszelkiego rodzaju protez, zapewniając pełną swobodę ruchów. Zrobiona jest z metalu. Proteza obejmuje sobą całą rękę od obręczy barkowej po paliczki i swoimi wymiarami odpowiada normalnej - prawej, ręce Akane. Jako że Kamaboko postanowił zrobić dla Akane unikatową protezę, posiada ona szereg wyjątkowych udogodnień:

- Możliwe jest stworzenie ostrza z chakry które pojawia się bezpośrednio w dłoni użytkownika. Może to być dowolne ostrze od sztyletu po dwuręczny miecz. Stworzenie takiego miecza nie wymaga składania pieczęci czy kumulowania chakry, ot użytkownik przelewa chakrę bezpośrednio we własną dłoń i materializuje taki miecz. Broń ta przez materiał z którego jest stworzona nie jest zbyt wytrzymała, dysponuje jednak normalną jak dla stalowej broni ostrością. Koszt utworzenia takowego miecza to standardowy B na turę.

- W ramieniu protezy za przesuwanymi płytkami znajdują się ukryte elementy zestawu medycznego, ręcznie wyprodukowane przez Kamaboko. Elementy te połączone są z nićmi Kugutsu które to podlegają w pełni woli właściciela protezy i ten jest w stanie je kontrolować jak własną kończynę. Jednocześnie jest w stanie operować w ten sposób 10 niewielkimi przedmiotami wielkości skalpela, lub odpowiednio mniejszą ilością większych przedmiotów. Kontrola taka kosztuje użytkownika standardowy D na turę. Przedmioty można w ten sposób oddalić na 10 metrów od użytkownika.

- Proteza została wykonana ze specjalnego, nasyconego chakrą stopu żelaza, mniej więcej takiego jakie tworzy ciało żywych lalek, sprawiając że ręka ta jest dużo bardziej wytrzymała niż standardowo, sprawiając że traktowana jest tak, jak by miała 12 wytrzymałości.
wymaganiaChakura no Ha: Keisei; Chakura no Ito
Ostatnio zmieniony 28 sty 2024, 1:10 przez Hefajstos, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Fawkes
Posty: 406
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:29
Ranga dodatkowa: Moderator Kuźni | Mistrz Gry
Discord: poprostujakub
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Lewa Ręka Akane

Akcept.

Obrazek

Prowadzenie misjiRangi Dowolne
 1. Find Your Own Way - Przygoda Rangi A dla Kurogane Hao.
 2. Lekarzu lecz się sam! - Misja Rangi D dla Orochi Sairai.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”