• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.10.2023 - zakończenie wydarzenia wioskowego w Amegakure a także rozpoczęcie nowego w Hanagakure. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Sala treningowa

Wielki podziemny kompleks tuneli, który rozpościera się spod siedziby głównej Kage, na całą wioskę. Chociaż do siedziby istnieje kilka wejść awaryjnych, to główne wejście znajduje się w siedzibie samej kage i poza sytuacjami awaryjnymi nie korzysta się z innych. W podziemnych tunelach znajduje się niemal że całe miasto, odbierając członkom Łowców konieczność wychodzenia z tuneli poza misjami. Znajdą tu więc mieszkania, łazienki, kantyny, sale treningowe, sale biurowe a nawet sklep z wyposażeniem.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Sala treningowa

Mokradła湿地
WątekPrzygoda B
UczestnikUchiha Arikatsu
Tura1/?
Sytuacja skończyła się tak jak to się skończyła. Nie było właściwie co dłużej ciągnąć tej kwestii. Jeżeli jakieś wnioski się z tego wyciągnęło, to na pewno każdy z nich już to zrobił. Zostało im więc tylko opuszczenie sali zrugani przez sierżant. Czy było to sprawiedliwe? W tej kwestii każdy pewnie też miał własną opinię. Nie mniej, z pewnością nie było ani jednej osoby w ich drużynie jaka to nie przejęłaby się tą porażką. No, może Fuyu, z kompletnie innego powodu niż cała reszta. Ciężko się przejmować czymś kiedy to skończyła nieprzytomna.
- Nie przejmuj się. Pierwszy raz razem walczyliśmy, na pewno z czasem pójdzie nam lepiej. - odpowiedział mu Hino jak już opuścili pomieszczenienie treningowe i zaczęli kierować się w stronę swojego pokoju. Hoshi? Natychmiast po dotarciu zgarnęła jakieś ciuchy ze swojej torby i wyszła, nic nawet nie mówiąc. - Hmm. Chyba pani idealnej niezbyt ta porażka się podobała... ale definitywnie potrzebny nam prysznic.
Stwierdził chłopak i sam, lub czekając na Arikatsu jeżeli ten też się wybierał, udałby się do łaźni. Definitywnie przez to całe błoto musieli się ogarnąć. A po tym ogarnięciu, Hino chciał też udać się odwiedzić Fuyu. Czy Uchiha mu towarzyszył czy nie? To też była bardziej jego decyzja, niż kogokolwiek innego. Zawsze mógł udać się z powrotem do pokoju, co zresztą Hoshi zdawała się zrobić. A może, w ogóle inny miał cel? Mimo wszystko mniej więcej został oprowadzony już po kompleksie, a jako takiego zakazu nie dostali na poruszanie się po siedzibie.
Lista NPC
- pani sierżant Lew
- Hino
- Fuyu
- Hoshi
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 3/4 [aktywne wątki]
 • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • Przeszłość przykryta piachem - Fumei Mesai
 • slot wolny
Awatar użytkownika
Uchiha Arikatsu
Posty: 154
Rejestracja: 18 cze 2022, 2:52
Ranga: Chūnin
Discord: Revix#6621
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Sala treningowa

Czy stwierdzenie Arikatsu coś zmieniło? Pewnie nie, każdy widział co tutaj się wydarzyło i nic tego nie odkręci ale... czy tym należy sobie zaprzątać głowę dłużej? Wiadomo jak to jest, w tym momencie to boli ale po kilku dniach pewnie przestanie. Po prostu trzeba wyciągnąć wnioski i iść dalej a teraz iść to trzeba się umyć no bo są upierdzieleni błotem Arikatsu. -Tak wiem.- Powiedział chłopak nieco przygnębiony. -Pytanie tylko jak to tutaj wygląda, czy trzeba się dopasować do obecnej sytuacji i zadania czy są jakieś drużyny porobione wewnątrz oddziałów.- Łowcy jednak szkoleni byli w nieco innym celu niż palenie wielkich obszarów terenu czy zatapianiu wielu istnień w ogromnych wirach wodnych. Weszli do pokoju i nawet nie zdążyli się dobrze w nim ogarnąć a Hoshi już wypadła z ciuchami. -Nie dziwię jej się. Wypada przy nas najlepiej, ma dziewczyna talent.- Męscy rekruci na łowców tutaj faktycznie nie wypadali za dobrze, jakoś tak to już tutaj jest że kobiety radzą sobie lepiej niż faceci w mordowaniu innych, a przynajmniej takie miał wrażenie Arikatsu na starcie.

Po dotarciu do prysznica i udawania, że wszystko jest w porządku i z radzeniem sobie z widokiem innych nagich uczestników tego prysznica, ogarnął się i ubrał a następnie ruszył z Hino odwiedzić Fuyu, wypadałoby ją przeprosić w jakiś sposób... w sumie lepiej, że to tylko trening i nic poważnego się nie stało.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Sala treningowa

Mokradła湿地
WątekPrzygoda B
UczestnikUchiha Arikatsu
Tura2/?
Pytanie zadane przez Arikatsu w stronę chłopaka mu towarzyszącego spotkało się z wzruszeniem ramion w odpowiedzi. Definitywnie łowcy byli szkoleni w innym celu niż palenie wielkich obszarów terenu czy zatapianiu ludzi. Trochę przeczyło to ich skrytości, mimo wszystko.
- Z pewnością są jakieś drużyny. Każdy w czym innym może się specjalizować, nie? - skomentował, ale na ile jego słowa były poprawne, to już sam Arikatsu musiał stwierdzić. Jakby nie patrzeć, byli trochę podobni w tym że często poślizgali się na własnych działaniach. Wypadająca Hoshi też została skomentowana, jako ktoś kto ma talent. Hino trochę niechętnie kiwnął głową. - A no. Niektórzy zdaje mi się, że od urodzenia trenują do takich oddziałów. Może ma ojczulka jaki jest Łowcą, lub siedział w dawnych specjalnych jednostkach? W każdym razie, nie ma co się martwić. Na pewno ją dogonimy.
Stwierdził, szukając mimo wszystko wytłumaczenia jakie nie było po prostu "ma talent". Co by nie było po wszystkim ruszyli ogarnąć się pod prysznicami, nim postanowili odwiedzić Fuyu. Ta? No w skrzydle medycznym siedziała sobie na łóżku bez maski. Też już czysta i w świeżych ubraniach, opierała się pleckami o ściankę i rozmyślała nad czymś. Kiedy podeszli jednak, mrugnęła dwa razy i uśmiechnęła się lekko.
- Słyszałam, że nie poszło nam zbyt dobrze, co? Pani sierżant definitywnie jest silna... nic nie było w stanie jej zaskoczyć. - stwierdziła rozmyślona, a jej spojrzenie na moment dłużej zawiesiło się na Arikatsu. Uśmiech lekko się zachiwał, ale jednak dalej tam był. Nie zdawała się... zła? A może po prostu to ukrywała. - Miło że odwiedzacie, ale ze mną w porządku. Bez większych uszkodzeń, po prostu musieli błoto... wyciągnąć ze mnie. Wiadomo co jest naszym kolejnym zadaniem?
Skrzywiła przez moment twarz, najpewniej przypominając sobie jak cholernie przyjemny musiał to być proces. Jakby nie spojrzeć, tonięcie w błocie było... takie jakie było. Nie mogło być przyjemne. Prawie jak bycie pogrzebanym żywcem, może nawet gorsze.
Lista NPC
- pani sierżant Lew
- Hino
- Fuyu
- Hoshi
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 3/4 [aktywne wątki]
 • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
 • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
 • Przeszłość przykryta piachem - Fumei Mesai
 • slot wolny
Awatar użytkownika
Uchiha Arikatsu
Posty: 154
Rejestracja: 18 cze 2022, 2:52
Ranga: Chūnin
Discord: Revix#6621
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Sala treningowa

Arikatsu był ciekawy czy każdy z nowych dostawał taki wpierdziel na pierwszym treningu i to była tutejsza tradycja czy zdarzały się także cudowne dzieci, które były w stanie przejść wszystko z zamkniętymi oczyma. Może ktoś był tak dobry ale... do tego potrzeba treningu a Arikatsu nie jest jedną z tych osób która pobierała nauki u najlepszych skrytobójców także będzie miał tutaj problemy. Nie robi on jednak tego bo to jest łatwe a dlatego, że to jest rzecz trudna. Paradokslanie o wiele łatwiej jest spalić duży fragment lasu czy wysadzić coś w powietrze niż zabić cel tak aby się nikt nie zorientował, kto co i gdzie. -Powiedz szczerze, chciałbyś będąc ojcem albo matką trenować swoje dziecko na mordercę? Wiem jesteśmy ninja tylko, że... to zawód jak każdy inny, po części. Wiesz, Łowcy to elita, w sumie sam nie wiem czemu się tutaj znalazłem.- Powiedział nieco zdziwiony Arikatsu. Jakoś nie widziałby siebie trenującego swoje dziecko do roli elitarnego mordercy, może on po prostu nie ma na to psychiki.

W końcu dotarli do skrzydła medycznego. Arikatsu ukłonił się jej delikatnie. -Wybacz, nie jestem przyzwyczajony do walki w zespole... pewnie zdążyłaś to już zauważyć po skali moich technik, tak czy siak przepraszam.- Wyprostował się następnie i spoglądnął na dziewczynę, stał w masce, nie chciał aby widziała teraz jego twarz. Lustrował ją swoim wzrokiem chcąc wyłapać w jakim jest stanie psychicznym bo w fizycznym była... w porządku, mieli tutaj dobrych lekarzy. Tutaj może tak, ciekawe jak na polu bitwy. -Nie ale pewnie za niedługo się tego dowiemy. Kiedy Cię wypuszczają?- Nie bez powodu siedziała na łóżku, raczej na nich nie czekała chociaż może miło jej się zrobiło faktycznie, że obcy ludzie przyszli ją odwiedzić. Arikatsu westchnął rozglądając się po pomieszczeniu. -Czuję się obserwowany.- Może to była tylko jego paranoja jednak poczucie ciągłej obserwacji nie odpuszczało go na moment odkąd tutaj się pojawił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Hantā Ryodan”