• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.10.2023 - zakończenie wydarzenia wioskowego w Amegakure a także rozpoczęcie nowego w Hanagakure. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

[WT] Yasei Souh

Osoby chcące stworzyć własne techniki, będące unikatowe i niewystępujące do tej pory na forum, mogą być zainteresowane ów miejscem. Możliwe jest bowiem zgłaszanie w nim własnych pomysłów na techniki, które następnie oceniane są przez Głównego Moderatora Technik wraz z podwładnymi mu osobami. Dział ten posiada swój własny regulamin tworzenia takowych, do którego należy się stosować podczas zgłaszania propozycji.

Moderator: Moderatorzy technik

Awatar użytkownika
Yasei Souh
Posty: 90
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:51
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: [WT] Yasei Souh

W związku z odblokowaniem części zdolności klanowych wrzucam WTki, bo trzeba się rozwijać. Wszystkie te WT służą tylko mojej postaci i wynikają z umiejętności powiązanych ściśle z feniksem.
Fukkatsu: Kongen-tekina honō no Orion | Ressurection: Primodrial Flame Orion復活: 根源的な炎のオリオン
KlasyfikacjaTechnika Transformacji, Tōboe
Pieczęciebrak
Kosztbrak
Zasięgna siebie
WymaganiaFukkatsu
Podgląd całościClick
Jest to pierwsza przemiana, którą może przyjąć Orion, żeby wspomóc Souha w walce, czy innych działaniach. Resurrection to przyjmuje formę zbroi, która otacza całe ciało użytkownika. Kolorystyka nie jest zbyt skomplikowana, ponieważ skupia się na połączeniu białego, czarnego oraz czerwonego z akcentami żółtymi. Na głowie użytkownika pojawia się coś w rodzaju hełmu, który ochrania całą głowę oraz dużą część twarzy. Pojawia się tam również coś na kształt rogów, które zasłaniają oczy użytkownika, ale pozwalają mu przez siebie widzieć. Wyglądają niemal tak jak "korona" Orion. Naramienniki przyjmują formę czaszek, z których lewa jest biała, a prawa czerwona. Cała postać użytkownika zdaje się również płonąć. Najbardziej szokującą zmianą w wyglądzie jest jednak wyrośnięci sporej wielkości skrzydeł, które całe otoczone są płomieniami o temperaturze podobnej do siły katonów na randze B, nie robią jednak krzywdy użytkownikowi. Skrzydła te pozwalają Souhowi na lot oraz na szybowanie.
Zbroja ta pojawia się w miejsce toporu, który jest podstawową formą Orion. W związku z tym ma wszystkie te właściwości, które posiada ta broń - między innymi dokładnie taką samą wytrzymałość, czy czas odnowienia, jeśli zostanie zniszczona. Słabe punkty tej zbroi znajdują się na odcinku nos-podbródek (całkowity brak zbroi) oraz na łączeniach w stawach i na szyi, gdzie jej wytrzymałość jest niższa od standardowej o 3 poziomy.
SpecjalneZbroja ma specjalny efekt - skrzydła, więc zabiera jeden slot z możliwych do stworzenia technik powiązanych z własną transformacją.
Ryūjin Jakka | Flowing Blade-like Flame流刃若火
KlasyfikacjaTōboe, Katon
PieczęcieSmok → Baran → Ptak → Dzik → Ptak → Baran
KosztStandardowy za 2 metry, standardowy za wydłużenie/skrócenie o 2 metry.
Zasięg---
WymaganiaFukkatsu, Katon
Technika ta pozwala na stworzenie przez użytkownika ognistego miecza, który posiada niezwykle wysoką temperaturę zdolną do stopienia najwytrzymalszej termicznie stali w ciągu sekund. Miecz ten nie pozostawia po sobie krwawych ran, bo po prostu natychmiastowo wypala wszystko przez co przechodzi. Miecz ma formę dwuręcznego obosiecznego ostrza o długości niecałych dwóch metrów, ale jego zasięg może być zwiększany za pomocą przerzucenia na niego odpowiedniej ilości energii. Ostrze to nie posiada praktycznie żadnej masy i powstaje na podobnej zasadzie do zbroi Souh'a, czyli za pośrednictwem klanowych zdolności. Największą zaletą tego ostrza jest ogromna wartość ofensywna w postaci skrajnie wysokiej temperatury oraz potężnych cięć. Wartość defensywna mocno spada, ponieważ ostrze stawia małe opory przy zbijaniu go (niewielka masa).
SpecjalneTechnika ta zajmuje jeden z limitowanych slotów technik związanych z własną transformacją.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2023, 14:25 przez Yasei Souh, łącznie zmieniany 2 razy.
Prowadzone WątkiRetsu
Sloty4/5
Persona non GrataS - Fumei Mesai
Supertitions and WitchcraftB - Katsuse Hatsuri
Enter the DragonC - Yuki Azuma
The Bandit HuntC - Hattori i Miko
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2495
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: [WT] Yasei Souh

Fukkatsu: Kongen-tekina honō no Orion: Czyli dostajesz zbroję + skrzydła, yep? Po pierwsze - czy to efekt wizualny czy umożliwiają Ci latanie - doprecyzuj. Ponadto na bank jakiś koszt utrzymania powinien być zrobiony, bo w chwili obecnej ta zbroja jest za silna jak "za darmo". Albo jakaś alternatywa, która nie robi z tego idealnego pancerza o wytrzymałości 7, a na randze S - 9 (10 ze Specką) dookoła całego ciała. Więc no... trzeba to zbalansować. Na ten moment widzę to raczej z kosztem potrójnym na turę
Ryūjin Jakka: Koszt turowy to minimum, acz patrząc po opisanej sile, nie wiem czy za utworzenie nie zrobić podwójnego, a utrzymanie standardowy. Plus, jak to ostrze z ognia, to raczej cech obronnych mieć nie powinno :thinking:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własne Techniki”