• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.10.2023 - zakończenie wydarzenia wioskowego w Amegakure a także rozpoczęcie nowego w Hanagakure. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Shuto Uchiha

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Uchiha Shuto
Posty: 22
Rejestracja: 31 paź 2023, 19:35
Discord: @khazisab
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:
Osiągnięcia:

Shuto Uchiha

Uchiha Shuto
Dawno już zamknąłem oczy. Moim jedynym celem jest mrok.
Charakter:

Shuto jest dosyć specyficznym młodym chłopakiem należącym raczej do samotników, którzy wolą szlifować swoje umiejętności w odosobnieniu, aniżeli spotykać z innymi. Choć nie ma problemu z komunikacją, tak potrzebuje też chwili dla siebie, aby pobyć z samym sobą. Stara się nie wyróżniać z tłumu, lubi działać po cichu. Jest osobą, która odczuwa obojętność w stosunku do innych ludzi, choć czy to dobre sformułowanie? Tak naprawdę nikt tego nie wie, bo skrywa to głęboko w swoim wnętrzu, jednak można wyczuć od niego niechęć do innych. Oschły i nie dający sobą pomiatać, choć wie kiedy ma odpuścić. Jego cele... ciężko określić, gdyż nigdy ich nie wyjawia. Nie posiada też przyjaciół i nie obchodzi go co sądzą o nim pozostali. Cały Jego pogląd na świat spowodowany jest tragiczną śmiercią rodziców oraz Jego młodszego brata Hiroto. Choć ma osoby, z którymi utrzymuje kontakt, to stara się nie przywiązywać do nikogo.Wygląd:

Nastoletni chłopak o normalnej budowie ciała. Jego wzrost sprawia, że nie należy do tych co nikną w tłumie, jednak nie można też powiedzieć, że jest wysoki. Jego wygląd natomiast sprawia, że znacznie rozróżnia się od reszty społeczeństwa. Jego przeszłość, lęk i stres psychiczny sprawiły, że pomimo młodego wieku jego włosy mają barwę białą. Nie jest to coś czego się wstydzi. Oczy mają kolor czarny. Gdy się uśmiecha widoczne są dwa sztuczne zęby u góry szczęki w miejscu trójek, które są ostrzejsze i lekko dłuższe od pozostałych, co daje naprawdę ciekawy efekt wizualny. Posiada bladą cerę wraz z lekko spiczastym nosem. Na jego ciele można zobaczyć dosyć dużo blizn, które zawsze przypominają mu o jego przeszłości. Zazwyczaj chodzi z lekko przymrużonymi oczami. Jest raczej typem, który nie jest zbyt gadatliwy i lubi mieć własne podejście do niektórych spraw.


Ubiór:

Nie wyróżnia się raczej niczym spośród tłumu jeśli chodzi o styl ubierania się. Trzeba też przyznać, że strasznie lubi kolor czarny co nie oznacza, że wszystko ma w tym kolorze. Nosi na sobie prostą czarną bluzę sięgającą mu do połowy szyi, lecz nie jest ona ciasna w tym miejscu. Nie ściska mu gardła, ma około 2-3 cm luzu między szyją, a materiałem. Dodatkowym czynnikiem, który da się zauważyć jest to, że bluza jest lekko postrzępiona, a koniec rękawów, które są poszarpane, sięgają do łokci. Do tego nosi białe spodenki sięgające do kolan. Lubi tak chodzić ze względu na wygodę i łatwość poruszania się w walce.
Nazwisko i imięUchiha Shuto
PrzynależnośćHanagakure no Sato
PseudonimySrebrny duch
PłećMężczyzna
Tytuły
Wiek17
Wzrost179
Waga64
Rangi
Genin
Wspomagania
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
C
B
A
S
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 5
Szybkość:
Poz. 7
Wytrzymałość:
Poz. 4
Refleks:
Poz. 7
Siła Woli:
Poz. 4
Kontrola Chakry:
Poz. 4
Ilość Chakry:
6000E: 30 | D: 100 | C: 250 | B: x | A: x | S: x
Posiadane Dziedziny
Ninjutsu
E
Genjutsu
D
Katon
C
ITTŌ-RYŪ
B
GenjutsuSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku.
Instynkt niebezpieczeństwaAtut wrodzony
Postać posiada swoisty szósty zmysł. Dzięki temu jest w stanie wyczuć niebezpieczeństwo, zanim normalnie byłaby w stanie je dostrzec inna osoba. Czy to mina, na którą właśnie miała nadepnąć, czy czający się za rogiem nieprzyjaciele - postać może się zorientować, że coś jest nie tak zanim zostanie zaatakowana albo poddana działaniu pułapki. Nie oznacza to jednak, że postać jest w stanie wszystko przewidzieć. Mamy jednak szansę lepszego wyczucia zagrożenia zanim ono nastąpi, kupując w ten sposób czas na podjęcie wcześniejszej akcji (szczególnie w przypadku wydarzenia przynoszącego rychłą śmierć).
NinjaAtut nabyty
Podstawową zdolnością dla shinobi jest umiejętność cichego poruszania się, a wraz z nią niesamowicie często w parze idzie umiejętność kamuflażu. Posiadacz tego atutu zwyczajnie jest lepiej w stanie się ukryć przed innymi oraz przemieszczać się niemalże bez wydawania jakiegokolwiek dźwięku. Czy to lepiej przykucnie za jakąś zasłoną, czy po prostu bardziej efektywnie będzie poruszał się w cieniu, nie ma to znaczenia. Zwyczajnie, wie jak się ukrywać zarówno podczas poruszania się jak i podczas czekania w miejscu. Tylko osoby o naprawdę wyczulonym zmysłu słuchu byłyby w stanie wyłapać osobę z tym atutem, z racji na to że kiedy chce, to praktycznie każda jego akcja jest bezszelestna - w granicach rozsądku. Dzięki temu idealnie nadaje się do zadań wymagających ciszy i dyskrecji.
Biegłość
Wada
 • Tsurugi
 • Bandaż 5m
 • 2 Kunai
 • 10 Shuriken

Ninjutsu
Rangi E

BUNSHIN NO JUTSU
HENGE NO JUTSU
KAWARIMI NO JUTSU
KI NOBORI NO SHUGYŌ
NAWANUKE NO JUTSU
SAKKI
SUIMEN HOKŌ NO GYŌ
Genjutsu
Rangi E

GENJUTSU KAI

Rangi D

KASUMI JŪSHA NO JUTSU
KOISHI
KONOHA-RYŪ YANAGI
MAGEN: NARAKUMI NO JUTSU
SENKŌ
TOKUSHU KŌKA-WAZA
Katon
Rangi E

HI NO SŌS
KAEN
OKAERINASAI NO JUTSU
TAIYŌ SESSHOKU

Rangi D

HI NO TE
KAEN KAIGA
KATON: HAIJINGAKURE NO JUTSU
KATON: HŌSENKA TSUMABENI

Ostatnio zmieniony 06 lis 2023, 20:10 przez Uchiha Shuto, łącznie zmieniany 40 razy.
Awatar użytkownika
Cerberus
Posty: 183
Rejestracja: 28 kwie 2021, 14:53
Discord: lamozaur
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Shuto Uchiha

Obrazek
► Pokaż Spoiler | Status
 • Charakterystyka: OK
 • Atrybuty i dziedziny: OK - 4/7/4/7/4/4 || ITTŌ-RYŪ - C / KATON - D / GENJUTSU - D
 • Atuty i wady: OK
  ► Pokaż Spoiler | Atuty/Specjalizacja
  Specjalizacja:
  • GENJUTSU
  Atuty:
  • INSTYNKT NIEBEZPIECZEŃSTWA
 • Ekwipunek: OK
 • Techniki: OK
  ► Pokaż Spoiler
  Genjutsu
  Rangi E

  GENJUTSU KAI

  Rangi D

  KASUMI JŪSHA NO JUTSU
  KOISHI
  KONOHA-RYŪ YANAGI
  MAGEN: NARAKUMI NO JUTSU
  SENKŌ
  TOKUSHU KŌKA-WAZA

  Katon
  Rangi E

  HI NO SŌS
  KAEN
  OKAERINASAI NO JUTSU
  TAIYŌ SESSHOKU

  Rangi D

  HI NO TE
  KAEN KAIGA
  KATON: HAIJINGAKURE NO JUTSU
  KATON: HŌSENKA TSUMABENI
Ostatnio zmieniony 04 lis 2023, 17:37 przez Cerberus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanagakure no Sato”