• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Speluna "Żabi Gin"

Stolica Kraju Żab została wybudowana w jednym, prostym celu. By wyglądać. Wysokie kamienne mury i powiewające flagi dumnie rozpostarte na wysokim klifie kilkadziesiąt metrów nad morzem. Z wysokich wież strażnicy obserwują przypływające do portów ulokowanych na dole klifu, a także mają idealny punkt widokowy. Jedna z wież spełnia również funkcję latarni morskiej. Ulokowana przy jednym z ujść rzek, jest bezpośrednio połączona drogą rzeczną do bagien. Mieszkańcy Hikigaeru dbają o to, by miasto wręcz lśniło. Prawnie zakazane jest śmiecenie. Pojedyncze drzewa, klomby kwiatowe czy niewielkie parki dodają temu miejscu urokowi, jednak dominującym widokiem jest tutaj jasny, białawy kamień. Niczym prawdziwa perła, ma stanowić przykład chwały i dobrodziejstwa tego kraju.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura15/...
To prawda że skupienie się na misji w momencie dołączenia do struktur mafii, miało ogromne znaczenie. Zwłaszcza jeśli mówimy o porządku i powodzeniu zadania. Przed nim stał stał strażnik. Nie mógł obijać każdego. To fakt że w tego typu organizacjach panuje prawo siły ale gdyby każdy miał się przez cały czas obijać to nie byłoby komu odwalać czarnej roboty. Dlatego też strażnik spojrzał na Okamiego, który był w sumie lalką, zdziwionym spojrzeniem. Musiał pewnie zauważyć że chłopak nie przejawia ludzkich odruchów. Ale najwyraźniej uznał że to mało istotne bo powiedział.
-Słuchaj dziwolągu, każdy może tak powiedzieć. Masz pięć sekund żeby mnie przekonać albo Cię poćwiartuje.
No cóż. Strażnik jak strażnik. Nie da się przekonać byle czym. A to co powiedział Okami mógł powiedzieć w sumie każdy.


NPC
 • Wkurwiony strażnik
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Tak jak myślał strażnik był nieugięty i nie chciał go przepuścić, ok miał w sumie dwa wyjścia i tak postanowił postąpić było to zgodne ze zwyczajami mafii
Ok też wyrażę się krótko, mam przy sobie monetę i chce pogadać z Bolo, jak będziesz przeszkadzać skończysz jak mój pierwszy test
Okami musiał przygotować się na każdą opcję, nie chciał już tracić czasu na płotki, w razie gdyby jego rozmowa nie wywołała dobrej reakcji postanowił przed jego czasem wykorzystać swoją szybkość i siłę, no cóż skoro nie było innego wyjścia niż to, może obijać strażników w sumie nie mieli być przyjaciółmi, tym bardziej nie będzie miał skrupułów. Lecz gdyby poszło bez przemocy to też będzie zadowolony, ważne by mieć kolejny etap z głowy.
Przy okazji mógł dostosować się do tego świata, by też chociaż trochę przypominać złego człowieka bez skrupułów, który dąży do swojego celu bez względu na wszystko.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura16/...
Mężczyzna popatrzył na Okamiego. Przez chwilę się skonfundował gdy chłopak mówił o teście i monecie po czym się uśmiechnął.
-Nie ma potrzeby walczyć. Nawet nie musisz jej wyjmować. Gdybyś był szpiclem tych zasranych pływaków to raczej byś nie wiedział o co chodzi z tą monetą. Ha ha. Sama jest bez wartościowa. Ot rupieć ze straganu dla dzieci. Stąd wiemy że jeśli ktoś jest swój to ma tą monetę. No ale dobra chodź za mną.
Oboje idziecie wzdłuż korytarza. Od razu minęliście dwa takie same wieszaki jak to co Okami widział u Billiego. Najpewniej są to ukryci strażnicy gotowi do ataku w każdym momencie. Co prawda dla chłopaka nie sprawiliby żadnego problemu ale mniej ostrożny człowiek mógłby od razu wpaść w zasadzkę. Po paru minutach dotarliście do nieco większej sali. Tutaj można zauważyć zmianę wystroju. Wszystko było bogatsze. Mimo że dalej Okami był w melinie tak tutaj było na bogato. Najwyraźniej mafiosi lubią inwestować w wystrój wnętrz. Na środku sali stał jegomość z tatuażem gwiazdki na policzku. Był łysy i ogromny. Coś koło dwóch metrów. Rozmawiał z nieco niższym mężczyzną. Akurat trafili na koniec ich rozmowy.
-...pan Guntaro będzie czekał na wieści.
Mężczyzna się pokłonił i zaczął iść w prawą stronę. Najwyraźniej jest tu więcej wyjść niż można zakładać. Łysy z gwiazdką odwrócił się w stronę Okamiego i rzekł.
-Ho? Czyżby nowa twarz? Teigen. Obecny przywódca. Na pewno będziesz chciał wziąć udział w naszej nowej robocie. Ale o tym wszystkim rano. Teraz Bolo zaprowadzi Cię do wspólnych pokoi.
Gdy skończył, zaczął kierować się w korytarz po lewej. I o to jest. Główny cel, oddalony o zaledwie pare metrów i to jeszcze tyłem. Okami mógłby go zdjąć ale co z resztą? Nie wie ilu jest najwyższych członków mafii. A ich też musi zdjąć. Ale czy na pewno? Mógłby zdjąć go i mieć nagrodę pocieszenia. Ale ucieczka z paszczy lwa, mogłaby być już bardziej skomplikowana. Bolo zwrócił się do Okamiego i powiedział.
-My pójdziemy prosto. Teigen i cztery głowy węża śpią o tam-wskazał kiwnięciem głowy kierunek w którym właśnie idzie łysy-my śpimy na tym piętrze. I radze Ci się wyspać bo jutro wielki dzień.
Bolo zaczął iść prosto i domyślnie Okami ma iść za nim.
NPC
 • Teigen
 • Bolo
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Jednak udało się bez zbędnej walki, chociaż ta jest tutaj rzeczą nieuniknioną, ale nie musi się tym jak na razie przejmować. Teraz trzeba cały czas zatrzymać skupienie, wniknięcie w struktury były jednym z ważniejszych elementów i teraz została najtrudniejsza część.
Bardzo mnie to cieszy
Odpowiedział po czym przeszli dalej, po drodze było wielu strażników, starał się zapamiętać jak wygląda teren i czy będzie tu możliwość ataku z zaskoczenia, chociaż to był ich teren więc słabe miejsce.
W końcu dotarli do przywódcy i przy okazji głównego celu, wysoki chłop który jest ninja, którego zdolności nie znał
Witam ja jestem Okami, myślę że bardzo się u was przydam, a o moje siły nie ma co się martwić
Co prawda była okazja do ataku, lecz obarczona ryzykiem, no i kto wie jak się to potoczy, wolał przeczekać na lepszą okazję, by wypełnić swoją misję i zdobyć trochę zaufania, co na pewno może mu tylko pomóc w jego zadaniu, dlatego poszedł za Bólem prosto.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura17/...
Mógł ale nie zrobił. Jednak Okami postanowił nie ryzykować. W końcu wiele rzeczy mogłoby się zepsuć gdyby zadziałał zbyt pochopnie. Wszak była to operacja dosyć delikatna. Nie mógł sobie pozwolić na to by zapanował chaos. A przynajmniej nie dopóty jego cele żyły. Wiedział gdzie są i nadarzyła się doskonała sposobność. Ponieważ wszyscy pójdą spać. Na pewno strażnicy będą czuwać ale czy zobaczenie kogoś tak szybkiego jak Okami było dla nich możliwe? Kto wie.
Bolo odprowadził chłopaka korytarzem. Po drodze minęli dwa "wieszaki". Strażnik zatrzymał się jakieś pięć metrów za nimi. Obrócił się do Okamiego i rzekł wskazując na drzwi.
-To jest Twoja komnata.-wyjął klucz-Jako że jesteś nowy to na noc zostaniesz zamknięty. W środku masz łazienkę w razie czego. Rano po Ciebie przyjdę. Masz jakieś pytania?
Zapytał się Bolo po czym otworzył drzwi. Kątem oka chłopak mógł dostrzec coś przydatnego. A mianowicie okno. Stąd nie widział dokładnie jak ono wygląda ani czy jest zamknięte. Ale to już jakaś furtka.
NPC
 • Bolo
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Okami dobrze przyglądał się jak wygląda otoczenie, przy okazji wiedział gdzie są strażnicy, to wiele dawało do myślenia a była okazja miał tę przewagę że nie potrzebował snu i to była spora szansa do ataku z zaskoczenia, może nie być lepszej okazji niż ta, przynajmniej miał wszystkich w jednym miejscu to niewątpliwie zaleta.
Gdy był już u celu podróży zauważył okno, które będzie dobre do wydostania się ze swojego miejsca pobytu, nie było znacznia czy to okno jest otwarte czy też zamknięte i tak pierwsze co to trzeba było wyczekać odpowiedniej pory, gdy wszyscy będą spać.
Nie mam pytań, dzięki za odprowadzenie i udanego wieczoru
Udał się do swojego miejsca pobytu, by nie wzbudzać podejrzeń jeszcze było za wcześnie i nie był by to atak z zaskoczenia, dlatego musiał uzbroić się w cierpliwość, gdyż to główna część jego misji i nie może zawalić, dlatego teraz trzeba w pełni się skupić, teraz będzie można ładnie zaprezentować swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura18/...
Niewątpliwie show time nadchodził. Jednakże było za wcześnie na atak. Wszak wszyscy jeszcze nie zdążyli pójść spać. Dowiedział się gdzie mniej więcej są Ci których ma wyeliminować. Zostało poczekać godzina, dwie i ruszyć do eliminacji. Oczywiście najlepiej byłoby to zrobić po cichu, wszak pamiętał o tym co mówili gondolierzy. No i na dodatek wszędzie strażnicy. Lekko nie będzie.
Kiedy Okami się pożegnał, Bolo zamknął drzwi i przekręcił kluczyk w zamku. Pokój był dosyć schludny, żadnych większych luksusów. Wszak nie był tu po to by spać. Z resztą i tak snu nie potrzebuje więc nawet łóżko było mu zbędne. Okno otwarte czy nie otwarte nie sprawiłoby mu trudności. Dlatego usiadł na łóżku i czekał. Dwie godziny minęły znośnie, cisza spokój. Czasami ktoś przechodził za drzwiami. Od jakichś trzydziestu minut chłopak mógł zauważyć że nie było słychać żadnych kroków. Gdzie co piętnaście minut je słyszał. Może to była jego szansa? Miał do wyboru okno albo sforsować drzwi. Ale wtedy musiałby działać niezwykle szybko. A na dobrą sprawę nie wie gdzie dokładnie znajdują się tych których ma zabić. Wie gdzie są mniej więcej ale nie w których pokojach. Chyba że może sforsować drzwi w miarę cicho.
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Oczywiście pierwsze co to trzeba przeczekać, gdyż za wczesne wyjście mogło przynieść same kłopoty, dlatego trzeba było się uzbroić w cierpliwość a to często popłaca a dużo lepiej działać na spokojnie niż w pełnym chaosie.
Po cierpliwym czekaniu mógł zacząć, teraz czas na najtrudniejszą część jego misji, lecz najpierw trzeba się wydostać tak cicho jak było to możliwe, było kilka wyjść z tej sytuacji zaczął od tego by wyjąć drzwi z futryny, co z jego ponad przeciętną siłą powinno być wykonalne, musiał spróbować inaczej się nie dowie. Więc zaczął od mocnego napierania na drzwi, jednocześnie starał się od razu nie używać całej siły i obserwować czy są jakieś efekty jego działania, lecz nie była to jedyna opcja wyjścia, lecz skupił się na tym by nie zrobić dużego hałasu, jeżeli to się uda trzeba będzie przejść do właściwego celu misji i likwidacji tego gangu, który robił się kłopotliwy dla jego zleceniodawcy, a dobrze wykonana misja daje nie tylko nagrody, ale i reputację która była nawet ważniejsza, wtedy ma się zaufanie do innych że odwala się dobrą robotę.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura19/...
Okami wiedział że musi dobrze to rozegrać. Nie mógł się śpieszyć by nie ryzykować otwartej walki ale też nie mógł za długo zwlekać. Przeczekał dwie godziny. W sumie wszyscy powinni spać. Nawet przestał widzieć tych co patrolowali korytarze. W sumie dzięki temu zdecydował się w ogóle na ruch. Jednakże trzeba było jeszcze jakoś otworzyć zamknięte na klucz drzwi. Oczywiście, żaden z niego włamywacz ale za to całkiem silna z niego istota. Podszedł do drzwi i postanowił je zwyczajnie wystawić. Dla normalnej osoby byłoby to ciężkie zwłaszcza że na dodatek były zamknięte. Okami jednak nie był normalnym człowiekiem. Dla kogoś takiego wystawienie drzwi to kaszka z mleczkiem.
Delikatnie odstawił drzwi na bok i wyszedł na korytarz. Tak jak można by zakładać było pusto ale światło świeciło. Bazując na tym co zapamiętał szedł z powrotem korytarzem. Tam doszedł do sali w której widział szefa. Co zaskakujące nie spotkał po drodze dwóch wieszaków. Czyli to musieli być strażnicy. Idąc dalej Okami skręci w prawo i wejdzie po schodach na górę. Tu zaczynają się schody. Ponieważ znalazł się na korytarzu. Z każdej strony były po trzy pokoje. Na końcu korytarza znajdowały się bogato zdobione drzwi. Prawdopodobnie tam był przywódca. Oprócz zdobień można to wywnioskować po tym że obok nich na krześle śpi bądź czuwa brodaty jegomość. Ciężko ocenić ile ma wzrostu ale na pewno nie jest niski. Na dodatek podpiera się całkiem dużym toporem dwuręcznym. Najwyraźniej jegomość czuwa albo sobie uciął drzemkę. Tego nie wie. Jedno wie na pewno. Wchodzi w kulminacyjny moment misji. Teraz każdy ruch musi być idealny bo może się wszystko spieprzyć.
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Dzięki swojej sile udało się pokonać drzwi, gdyby był tylko człowiekiem z pewnością nie dał by rady, także kolejne zalety bycia marionetką wychodziły również i w tej misji, lecz teraz nastał kluczowy czas misji kiedy to trzeba działać szybko, cicho i skutecznie.
Tak też robił cichutko jak to tylko było możliwe, jak na razie nie widział strażników co tylko ulepszało sytuację, lecz tutaj spryt i czujność musiały być zachowane, każdy błąd może zepsuć efekt zaskoczenia, który w tej sytuacji był najbardziej skuteczny i pozwalał na może i powolne, ale skuteczne pozbywanie się wrogów, swoją drogą jak wykona ów misję tak jak należy będzie miał serio dużo satysfakcji, oraz będzie to kolejny duży krok w jego rozwoju.
W swojej wędrówce dotarł blisko drzwi przywódcy, jednak jest przezorny i zostawił strażnika w sumie słusznie gdyż no normalnie ludzie raczej muszą spać, no i obrona zawsze jest wskazana nie było to ani trochę dziwne.
Teraz musiał zakraść się, tak by nie być w polu zasięgu wzroku, szybko wykonał pieczęcie po czym wyrósł szybko kolec z kryształu, który miał za zadanie przebić głowę strażnika na wylot, w razie niepowodzenia trzymał ostatnią pieczęć, która pozwalała na dalsze działanie techniki
► Pokaż Spoiler
Chakra
5000-300=4700
Shōton: Seichō Kesshō Sōn | Crystal Release: Growing Crystal Thorns 晶遁・成長結晶ソーン
KlasyfikacjaShōton, Transformacja Natury
PieczęcieMałpa → Pies → Baran → Dzik → Ptak → Tygrys → Wół → Ptak
KosztStandardowy na turę
Zasięg5m na turę
Shinobi wypuszcza skumulowaną chakrę pod postacią bloku kryształu z miejsca do 1m od siebie - przy czym nie da się go stworzyć w powietrzu. Stworzony kryształ stanowi masę o objętości 8m3, złożona z kolców różnej wielkości skierowanych najczęściej ku celowi techniki. Chociaż jej zasięg w tej formie jest dość niewielki, sięgając do około 2m od miejsca stworzenia, sedno techniki tkwi w innym miejscu. Tak długo jak utrzymujemy ostatnią pieczęć, tak długo możliwe jest rozrośnięcie kryształu pod postacią "gałęzi" podążających we wskazanym przez nas kierunku. Te są ostro zakończone, będąc w stanie wbić się w gonionego przeciwnika. Na turę jedna gałąź może rozrosnąć się do 5 metrów, można stworzyć wiele rozgałęzień, ale ich łączna długość nie może przekroczyć 5 metrów. W ciągu jednej tury można rozrosnąć do 3 gałęzi (w tym mogą się one rozgałęziać). Nie ma odgórnego limitu co do wielkości ów kryształowego "drzewa", jednak w pewnym momencie jego wielkość i masa może sprawić, że przewali się samoistnie pod wpływem własnej masy oraz ze względu na kąt, pod jakim wyrosło.

Posiadając rangę A w Shōtonie można pominąć połowę pieczęci.
Posiadając rangę S w Shōtonie zasięg, na jaki możliwe jest rozrośnięcie gałęzi zostaje zwiększony o kolejne 5m.
Posiadając Refleks na poziomie 7 możliwe jest w ciągu jednej tury rozrastanie do 6 gałęzi zamiast 3. Takie działanie zwiększa jednak koszt techniki do Podwójnego na turę.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura20/...
Niewątpliwie Okami był blisko osiągnięcia celu. Przed tym dzieliły go już tylko jeden strażnik i drzwi. Oczywiście dalej musiał zabić pozostałych z z tego piętra jednakowoż. Główny cel był przed nim. Ale najpierw musiał uporać się ze strażnikiem. Po cichu więc przekradał się do niego. Im bliżej był tym mógł zauważyć że brodacz śpi jak zabity na krześle. Cóż to akurat jest dobre określenie bo jegomość za chwile może naprawdę spać jak zabity bo będzie martwy. Okami stanął obok niego i składając błyskawicznie pieczęcie stworzył kryształowy kolec który przebił głowę kolosa.
Na własne oczy zobaczył jakich wad się pozbył stając się lalką. Bo gdyby on stał na warcie to zasnąłby? No nie. Wszak lalki snu nie potrzebują. Dlatego jasne jest że Okami wykorzystał tą słabość. Ciało olbrzyma trzymało się na krysztale jednakże topór zaczął lecieć na podłogę. Ponadto zauważył że na pasku olbrzyma wisi pęk kluczy. Możliwe że od każdego pokoju.
Stan postaci
 • 4700 Chakry
 • SHŌTON: SEICHŌ KESSHŌ SŌN-1/1
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Jego akcja potoczyła się pełnym sukcesem, strażnik raczej się nie obudzi a główny cel był za drzwiami, dobrze też że był blisko i szybko sięgnął po opadający topór oby i to się udało gdyż taki topór narobi niepotrzebnego hałasu, a obecnie możliwe jak najcichsze działanie było niezwykle ważne. Okami przy strażniku znalazł też pęk kluczy to się nazywa upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, to bardzo go ucieszyło i z pewnością teraz jego misja będzie trochę prostsza. Wziął teraz ów klucze i starał się teraz wejść do pokoju przywódcy tak cicho jak to było możliwe, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ich szef śpi smacznie w łóżku dlatego usunięcie go wtedy będzie już bardzo proste, lecz dla pewności zrobi małą powtórkę, dlatego zakradł się tak by nie być w pełnej pozycji stojącej, aby dojść do łóżka a wtedy zacznie szybkie pieczęcie, a pod łóżkiem powstanie ostry kolec przebijający się bez problemu do ciała, przynajmniej tak wygląda to jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, miał nadzieję że nie będzie tu żadnych problemów, a wtedy dalej pójdzie już dość gładko. Oczywiście cały czas był skupiony by wykonać misję jak najlepiej i przy okazji dostać całość zapłaty, to bardzo pomoże w osiągnięciu jego celu.
► Pokaż Spoiler
Chakra
4700-300=4400
Shōton: Seichō Kesshō Sōn | Crystal Release: Growing Crystal Thorns 晶遁・成長結晶ソーン
KlasyfikacjaShōton, Transformacja Natury
PieczęcieMałpa → Pies → Baran → Dzik → Ptak → Tygrys → Wół → Ptak
KosztStandardowy na turę
Zasięg5m na turę
Shinobi wypuszcza skumulowaną chakrę pod postacią bloku kryształu z miejsca do 1m od siebie - przy czym nie da się go stworzyć w powietrzu. Stworzony kryształ stanowi masę o objętości 8m3, złożona z kolców różnej wielkości skierowanych najczęściej ku celowi techniki. Chociaż jej zasięg w tej formie jest dość niewielki, sięgając do około 2m od miejsca stworzenia, sedno techniki tkwi w innym miejscu. Tak długo jak utrzymujemy ostatnią pieczęć, tak długo możliwe jest rozrośnięcie kryształu pod postacią "gałęzi" podążających we wskazanym przez nas kierunku. Te są ostro zakończone, będąc w stanie wbić się w gonionego przeciwnika. Na turę jedna gałąź może rozrosnąć się do 5 metrów, można stworzyć wiele rozgałęzień, ale ich łączna długość nie może przekroczyć 5 metrów. W ciągu jednej tury można rozrosnąć do 3 gałęzi (w tym mogą się one rozgałęziać). Nie ma odgórnego limitu co do wielkości ów kryształowego "drzewa", jednak w pewnym momencie jego wielkość i masa może sprawić, że przewali się samoistnie pod wpływem własnej masy oraz ze względu na kąt, pod jakim wyrosło.

Posiadając rangę A w Shōtonie można pominąć połowę pieczęci.
Posiadając rangę S w Shōtonie zasięg, na jaki możliwe jest rozrośnięcie gałęzi zostaje zwiększony o kolejne 5m.
Posiadając Refleks na poziomie 7 możliwe jest w ciągu jednej tury rozrastanie do 6 gałęzi zamiast 3. Takie działanie zwiększa jednak koszt techniki do Podwójnego na turę.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2023, 23:17 przez Okami, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura21/...
Wszystko szło sprawnie. Złapanie topora nie stanowiło dla niego większego problemu. Ponadto wziął pęk kluczy i po cichu dostał się do komnaty lidera. Tam też spostrzegł że całkiem mu się powodziło. Wystrój był bogaty i luksusowy. Podkradł się do dużego łóżka i użył techniki. Ta oczywiście bez problemu przebiła jego cel ale też narobiła hałasu przy okazji niszcząc łóżko. Jak duży to był raban? Całkiem. Ale też nie do końca było wiadome jak grube są ściany. Sam pokój był całkiem duży.
W tym momencie nie usłyszał by ktoś tu biegł czy też by ktoś bił na alarm. Ale też nie mógł tego wykluczyć. Wszak nie wszystko musiało być natychmiastowe. Może po prostu się gdzieś czają? Tego nie wiedział ale musiał być gotowy na każdą ewentualność. Nie mógł tracić skupienia. Aczkolwiek mógł też się wycofać. Wszak główny cel został zabity.
Stan postaci
 • 4400 Chakry
 • SHŌTON: SEICHŌ KESSHŌ SŌN-1/1
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 212
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Właściwie główną część misji była zakończona, obyło się bez walki, co było na plus gdyż nie narobił hałasu, a wtedy mógł mieć więcej przeciwników na głowie i na pewno było by trudniej utrzymać walkę bez szkód. Postanowił doprowadzić misję do końca, mimo że ich największy potencjał został już uśmiercony, ale dodatkowo mógł pozbyć się ich największego potencjału, na pewno to da skuteczny efekt, pozbycie się ewentualnych następców szefa mafii nie pozwoli im zbyt skutecznie działać.
Wyjął broń której dawno nie używał a było to Wakizashi, zaczął od tego by zamknąć drzwi, możliwie jak najciszej, by zachować dyskrecję, oczywiście rozejrzał się czy nikt nie idzie i zakradł się do kolejnych drzwi, teraz plan był prosty wchodzić po cichu i swoje ostrze podczas snu wbijać w serce, ewentualnie odcinać głowę, trochę szkoda chakry by każdego zabijać tak samo, miał nadzieję że wszystko będzie szło zgodnie z planem i będzie mógł odebrać to co jego, oczywiście skupienie było przez niego cały czas utrzymane, by nie dać się zaskoczyć.
► Pokaż Spoiler
2x kunai
10x shuriken
2x Fuma Shuriken
6x Wybuchowe Notki
4x Bombki Dymne
2x Bombki Świetlne
Wakizashi
Duży Zwój
2x Średnie Zwoje
Krótkofalówka
300x Sebon
2x Mizu no Sho
2x Hi no Sho
Dendō no Sho
Denki mausu
Awatar użytkownika
Chinoike Ryu
Posty: 223
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:08
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Speluna "Żabi Gin"

Niebezpieczny człek Misja rangi A
GraczOKAMI
Tura22/...
Cel główny wykonany a strażników nie widać. Dlatego Okami postanowił uciąć głowę węża by reszta ciała mogła zgnić. Ostrze wyjęte i ruszył. Robił to szybko i w miarę cicho. Najwyraźniej nikt nie spodziewał się ataku zwłaszcza gdy pilnował ich duży gość z toporem. No cóż. Człowiek jest tylko człowiekiem. Co prawda jak stoisz na straży to nie powinieneś spać ale jak odczuwasz zmęczenie to wszystko jest możliwe. Tak też chłopak zakradał się od pokoju do pokoju i albo podrzynał gardła albo przebijał serce. Jedyne co od nich słyszał to albo bulgotanie albo krztuszenie się własną krwią. Ale nic co by było niepokojące.
Jednakże przy ostatnim jegomościu coś się wydarzyło. A raczej Okamiego dobiegł raban z dołu który zaczął się powiększać. Coś jakby walka? Kto wie. Na szczęście w porę dźgnął ostatniego. Chwila zwłoki iii mogło by być nieciekawie. Co do rabanu. Usłyszał kroki. Kiedy wyszedł na korytarz zauważył jak pan dowódca umazany krwią biegnie ze swoją asystentką która patrzy czy nikt nie idzie. Gondolier podszedł do niego, spojrzał na olbrzyma przebitego kryształem i rzekł. Choć mówić musiał głośno biorąc pod uwagę że raban się rozpętał na stałe.
-Słuchaj, nie mamy dużo czasu. Jak widzę po wartowniku i pootwieranych drzwiach problem z głowy?-zapytał ale dał czas tylko na krótką odpowiedź i kontynuował-Wybacz że tak to musiało wyjść. Masz-wyjął mieszek z monetami-tutaj jest obiecana zapłata a teraz uciekaj stąd. W tamtym pokoju-wskazał pokój lidera-jest okno. Z tamtej strony nikt z naszych nie obstawiał dlatego dasz radę wyskoczyć. BIEGNIJ.
To powiedziawszy odwrócił się w stronę asystentki które nerwowo kiwnęła głową. Co pewnie oznacza że inni gondolierzy zmierzają na górę. Dlatego Okami musiał jak najszybciej uciekać.
NPC
 • Dowódca
Info od MG
 • napisz z/t jak uciekasz z budynku przez okno
  Nagroda dla Okamiego
 • 50+17(1/3 za wydarzenie wioskowe)=67 PD
 • 100 PT
 • 3 000 Ryō
  Nagroda dla prowadzącego Chinoike Ryukehoshi
 • 50+17(1/3 za wydarzenie wioskowe)=67 PB
 • 12 PD
 • 100 PT
 • 2 000 Ryō
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stolica - Hikigaeru”