• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  28.08.2023 - Nowe wydarzenie wioskowe w Amegakure: Niepokojące wieści z Taki no Kuni docierają do Ukrytego Deszczu. Te zaniepokojone potencjalnym bezpieczeństwem wioski i Kraju Deszczu, zaczyna przygotowywać się na wojnę. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  22.08.2023 - zakończyło się wydarzenie w Kaeru no Kuni. Więcej informacji w aktualizacjach fabularnych
  03.08.2023 - została wrzucona zapowiedź eventu, Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Więcej informacji w ogłoszeniach
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kiyohime Ryutaro

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Kiyohime Ryutaro
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2023, 7:42
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Kiyohime Ryutaro

Kiyohime Ryutaro
Ryutaro jest dosyć wysokim młodym mężczyzną, gdyż liczy 180 centymetrów wzrostu. Waży około 73 kilogramów, dzięki czemu wygląda zdrowo, ma odpowiednio dużo siły, ale nie jest nadmiernie przepakowany. Ubrania jakie nosi są...inne niż pozostałych shinobich. Gustuje w bluzach z kapturem, a kolorem dominującym jest kolor czarny. Gdzieniegdzie można jednak dostrzec czerwone wstawki, jak skomplikowane wzory, czy bardziej subtelne obszycia czerwoną nicią. Jego spodnie są pasujące do kompletu - zawsze. A że wszystkie jego komplety są czarne... U boku ma przewieszoną kaburę z podstawowymi przyborami ninja, całość skomponowana tak, by wyglądać całkiem nieźle, a przy tym nie krępować ruchów. Jego włosy są kruczoczarne, linia szczęki została ładnie poprowadzona. Oczy są ciemnozielone, chociaż wyróżniają się tym, że mają pionową, gadzią źrenicę. Z innych różnic trzeba nadmienić, że skóra na obu rękach wygląda jak łuski, tak samo jak skóra pod prawym okiem.

Jeśli zaś chodzi o charakter to tutaj najlepszym określeniem byłoby "to skomplikowane". Otóż, w normalnych warunkach Ryutaro stara się zachować spokój, gdyż doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że okazywanie złości sprawia, iż ludzie jeszcze bardziej się od niego i jemu podobnych dystansują. Dużo czasu poświęca medytacji, by móc zapanować nad własnymi emocjami i spróbować zrozumieć siebie. Doskonale czuje się wśród gadów jak węże czy jaszczurki, gdyż te na ogół nie okazują przed nim strachu, a czasem nawet do niego przychodzą i z nim rozmawiają. W gruncie rzeczy, zwierzęta są dla niego lepszymi towarzyszami niż ludzie. Wszakże one nie patrzą na jego niecodzienny wygląd.
Mężczyzna jest świadomy ogromu potęgi jego klanu, dlatego stara się za wszelką cenę wznosić na kolejne wyżyny swoich możliwości.
Ryutaro nie interesuje się specjalnie żadną z płci. Nie ma zapędów flirciarskich, nie obchodzi go coś takiego jak "przedłużenie rodu". On żyje, by spełnić swój cel. A ten prosty nie jest, mianowicie chce odnaleźć zaginioną świątynię smoka, by poznać jej sekrety i, być może, odkryć historię powstania jego klanu. Ryutaro, poza specyficznym wyglądem, cechuje również inteligencja. Oczywiście, nie będzie nigdy mistrzem szogi, czy wybitnym taktykiem, ale jednak potrafi kalkulować, potrafi myśleć analitycznie, potrafi opracowywać strategie w zależności od sytuacji.
Nazwisko i imięKiyohime Ryutaro
PrzynależnośćWolny Strzelec
Pseudonimy
PłećMężczyzna
Tytuły
Wiek19
Wzrost180
Waga73
Rangi
Muryō no ninja
Wspomagania
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
C
B
A
S
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 5
Szybkość:
Poz. 5
Wytrzymałość:
Poz. 6
Refleks:
Poz. 5
Siła Woli:
Poz. 5
Kontrola Chakry:
Poz. 5
Ilość Chakry:
1 000E: 20 | D: 75 | C: 150 | B: 500 | A: | S:
Posiadane Dziedziny
B
Ryūgū
C
Katon
Regeneracja zdrowiaAtut wrodzony
Postać posiada bardzo rozwinięte zdolności regeneracyjne. Drobne rany są w stanie zaleczyć się nawet w trakcie walki, a te poważniejsze leczą się o wiele lepiej. Postać też wolniej się wykrwawia i posiada nieznacznie mniejszą szansę, że otrzymane obrażenia przełożą się na stałe uszkodzenia ciała.
RyūgūSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku. Specjalizacja wynikająca z opisu klanu: Ryūgū oraz Katon (żywioł postaci)
KatonSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku.
Atut nabyty
Biegłość
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2023, 20:08 przez Kiyohime Ryutaro, łącznie zmieniany 13 razy.
Awatar użytkownika
Cerberus
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwie 2021, 14:53
Discord: Lamozaur#3571
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Kiyohime Ryutaro

Obrazek
► Pokaż Spoiler | Status
 • Charakterystyka: OK
 • Atrybuty i dziedziny: OK - 5/5/5/5/5/5 || RYŪGŪ C / KATON C
 • Atuty i wady: OK
  ► Pokaż Spoiler | Atuty/Specjalizacja
  Specjalizacja:
  • RYŪGŪ / KATON
  Atuty:
  • REGENERACJA ZDROWIA
 • Ekwipunek: OK
 • Techniki: OK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolni Strzelcy”