• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  28.08.2023 - Nowe wydarzenie wioskowe w Amegakure: Niepokojące wieści z Taki no Kuni docierają do Ukrytego Deszczu. Te zaniepokojone potencjalnym bezpieczeństwem wioski i Kraju Deszczu, zaczyna przygotowywać się na wojnę. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  22.08.2023 - zakończyło się wydarzenie w Kaeru no Kuni. Więcej informacji w aktualizacjach fabularnych
  03.08.2023 - została wrzucona zapowiedź eventu, Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Więcej informacji w ogłoszeniach
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Yotsuya Miko

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Yotsuya Miko
Posty: 10
Rejestracja: 25 sie 2023, 0:54
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Yotsuya Miko

It's not worth doing something unless someone, somewhere, would much rather you weren't doing it.
Wygląd i charakter
Prawdopodobnie gdyby tylko chciała mogłaby bez problemu zniknąć w tłumie innych osób, nie przyciągając zbytnio uwagi przeciętnego przechodnia. Ludzie mają dość dużą tendencje do ignorowania rzeczy i osób w swoim otoczeniu, kiedy nie są bezpośrednio zainteresowani. Jednak Miko jak każda inna rozumna istota, posiadająca przeciwstawny kciuk, posiada cechy, które pozwalają zidentyfikować ją w otoczeniu. Jest posiadaczką jasnej skóry, przez co dość łatwo można zaobserwować na niej rumieńce. Na świat, spod długich rzęs, spogląda złotawymi tęczówkami, z pionową niczym u kota źrenicą. Dłuższe włosy w barwie bladego popielatego blondu, zazwyczaj nosi na szybko związane dwa koki, z którego co rusz uciekają niesforne kosmyki.. Na jej twarzy niemalże zawsze można dostrzec szeroki uśmiech, a dokładniejszy obserwator mógłby wyłapać, że dziewczyna jest posiadaczką zauważalnie dłuższych kłów niż normalnie spodziewano by się u człowieka.
Może nie ma wyrzeźbionego ciała godnego greckich posągów, ale stara się utrzymać swoją sylwetkę przyjemną dla oka gdy rano przegląda się w lustrze. Od dziewczyny wyczuwalny jest delikatny zapach mieszanki ziół, a lekko podkrążone oczy są niemalże stałym elementem jej wyglądu.
Miko jest strasznie zawziętą osobą, która nie odpuści do czasu, aż nie osiągnie swojego celu. Co może być momentami bardzo pożyteczne, albo też absurdalnie niebezpieczne. Można przez to powiedzieć, że dziewczyna dość często balansuje na granicy zdrowego rozsądku, popychając swój organizm na skraj wytrzymałości. Rozstrojony instynkt samozachowawczy działa natomiast perfekcyjnie w momentach konfrontacji z innymi osobami. Jako, że jest osobą, która nie boi się mówić to co myśli, nie zważając na to, czy może kogoś urazić czy nie.
Jest zafascynowana ludzkim ciałem i jego możliwościom adaptacyjnym, uważając przy tym, że jest one niedoskonałe. Empatia jest jej obca. Nie interesują ją też szeroko rozumiane normy społeczne. Jeśli już komuś 'pomaga', to zazwyczaj robi to tylko i wyłącznie dla własnego zysku czy rozrywki.
Nazwisko i imięYotsuya Miko 四谷 みこ
PrzynależnośćBrak
Pseudonimy-
PłećKobieta
Tytuły-
Wiek18
Wzrost166 cm
Waga54 kg
Rangi
Wspomagania
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
0/0
C
0/0
B
0/0
A
0/0
S
0/0
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 3
Szybkość:
Poz. 5
Wytrzymałość:
Poz. 7
Refleks:
Poz. 7
Siła Woli:
Poz. 7
Kontrola Chakry:
Poz. 1
Ilość Chakry:
1 000E: x | D: x | C: x | B: x | A: x | S: x
Posiadane Dziedziny
Ninjutsu
E
Iryō Ninjutsu
C
Renkinjutsu
C
Shokunin-waza
E
Iryō NinjutsuSpecjalizacja
Chirurgiczna precyzjaAtut wrodzony
Postać posiada niebywałą precyzję, potrafiąc dokładnie wykonać najbardziej szczegółowe gesty i niuanse, a w sytuacjach bitewnych - wycelować w zaplanowane przez siebie miejsce znacznie lepiej niż ktoś, kto tego atutu nie posiada. Oczywiście - wciąż główne skrzypce gra tam styl walki. Ponadto postać posiada niebywały talent do operacji chirurgicznych. Nie oznacza to, że jest w stanie zostać najlepszym lekarzem na świecie, jeśli nie poświęci temu dość czasu, jednak operacje i przeszczepy w jej wykonaniu zdają się wychodzić o wiele lepiej niż w przypadku innych osób. Ogólnie więc, atut ten wpływa na szeroko pojętą precyzję i dokładność w działaniach postaci, wynosząc je do znacznie większego poziomu niż inne osoby.
Mistrz AlchemicznyAtut wrodzony
Posiadanie tego atutu pozwala na tworzenie specyfików, które czasowo zwiększają atrybuty postaci, sprawiając że ta staje się np. szybsza bądź bardziej spostrzegawcza, a jej Uwolnienie Ognia także ulega wzmocnieniu. Atut ten umożliwia więc tworzenie specyfików, które dają jasno określony bonus do statystyk, jak np. +2 do Refleksu. Medykamenty wzmacniające atrybuty w sposób delikatniejszy, opisowy można jednak tworzyć także i bez tego atutu, jednak będą one definitywnie słabsze od tych wymienionych przed chwilą. Należy pamiętać, że atut ten nie usuwa pozostałych wymagań do opracowania takich specyfików i jest on zwyczajnie pierwszym etapem w podróży do tworzenia najpotężniejszych medykamentów.
Bóg kowadłaAtut wrodzony
Posiadanie tego atutu pozwala na tworzenie unikatów. Bez niego nie ma takiej możliwości. Rzecz jasna, atut ten nie usuwa pozostałych wymagań. Jest on po prostu pierwszym krokiem na drodze do tworzenia najciekawszych przedmiotów.
History
► Pokaż Spoiler | Long story short..
WIP
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1130
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Yotsuya Miko

Obrazek
► Pokaż Spoiler
 • Charakterystyka: ok
 • Atrybuty i dziedziny: 3, 5, 7, 7, 7, 1, Iryo Ninjutsu C, Renkinjutsu Cok
 • Atuty i wady: Iryo Ninjutsu, Chirurgiczna Prezycja, Mistrz Alchemiczny, Bóg Kowadła ok
 • Ekwipunek: ok
 • Techniki: ok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolni Strzelcy”