• Ogłoszenia

[WT] Yamanaka Aiko

Osoby chcące stworzyć własne techniki, będące unikatowe i nie występujące do tej pory na forum, mogą być zainteresowane ów miejscem. Możliwe jest bowiem zgłaszanie w nim własnych pomysłów na techniki, które następnie oceniane są przez Głównego Moderatora Technik wraz z podwładnymi mu osobami. Dział ten posiada swój własny regulamin tworzenia takowych, do którego należy się stosować podczas zgłaszania propozycji.

Moderator: Moderatorzy technik

Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: [WT] Yamanaka Aiko

Hiro sa sete na razie chowam do pracowni, będę sobie w nim dłubać (albo i nie).
Sakura fuin poprawioned. Co do rodzaju techniki, może być ozwojowana albo prywatna peeposhy

Do postu dorzuciłam kolejną techniczkę o/
Ostatnio zmieniony 27 sty 2023, 15:04 przez Yamanaka Aiko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
tomorrow is a hope, never a promise
telepatia
słowa
myśli
głos

► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne
Awatar użytkownika
Tora
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: [WT] Yamanaka Aiko

Shindenshin: Sakura Fūin - Hmm, ogólnie jest lepiej. Z takich delikatnych uwag - czy połączenie z wieloma osobami na raz to jak kanał głosowy na discordzie, czy jakby nagle do Yamanaki 5 osób mówiło? Warto to doprecyzować, a imo - jest to ciekawa zdolność na jakiś bonus. Przy zdejmowaniu pieczęci wiedz, że wciąż jest technika łamania pieczęci, więc imo powinna na to zadziałać? Nie rozumiem za bardzo bonusu z Sennina. Że możesz kogoś bez pieczęci podłączyć do calla dotykiem? Bonus z KC zastanawiam się czy jest sens, by to Yamanaka płaciła i przypadkiem umarła z użytku chakry. Raczej bym dał, że jak ktoś ma np. KC 8 jest w stanie samodzielnie nawiązać połączenie albo np. KC 7 i Fuinjutsu B. I on za to płaci. I ten koszt... sporawy dość. Chyba dałbym... połowiczny na turę za korzystanie od jednej podłączonej osoby. Myślałbym raczej nad techniką prywatną tbh.

Noren - okej, ciekawy koncept, do którego nie mam za wiele rzeczy do dodania, choć sam fakt "ufa bezgranicznie, nie zaatakuje pierwszy" trochę... daje mi pewien dylemat. W Sakki mamy niepokój/strach/przerażenie/paraliż tutaj mamy zaczyna ufać i spogląda fajniej/podatny na sugestie, ufa/you are ally bro/trust you no matter what. I to trochę przesady. Raczej bym widział na zasadzie:
  • Cel ma wrażenie, że postać może być koleżeńska i warta zakolegowania się
  • Cel uważa, że postać jest koleżeńska i chciałby się zakolegować
  • Cel wie, że postać jest przyjacielska i będzie starał się zaprzyjaźnić
  • Cel chce zostać przyjacielem użytkownika niemalże za wszelką cenę
Gdzie trochę chyba osłabiłem pierwsze poziomy i względnie zostawiłem te wyższe? Co sądzisz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własne Techniki”