• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Konkurs na list

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2698
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Konkurs na list

Droga Wakuri,

Dziękuję ci za twoje ciepłe życzenia. W Królestwie Kupieckim śniegu raczej nie doświadczymy, jednak noce na pustyni faktycznie są zimne, więc będę liczył na to, że twoje życzenia mi pomogą. Wierzę, że wspólnie uda nam się zaprowadzić pokój w Baibai. I dziękuję ci za życzenia związane z Ringo. Ona może nie przepadać za tym przydomkiem, więc w razie czego miej się na baczności. Dziękuję także za adres sklepu. Jeśli kiedyś będę nieopodal, nie omieszkam zajść.

Także chciałbym życzyć Ci dużo prezentów, sukcesów oraz ciepła. Zarówno tego fizycznego, jak i tego, którym obdarzają Cię najbliżsi. Jeśli w twoich stronach pada śnieg, to żeby te święta były białe. Wszystkiego najlepszego i wesołych świąt.

P.S. Jestem zafascynowany tym, że ten list mnie znalazł.

Nishi no Ryū
DodatkoweList ozdobiony jest pieczęcią w formie ptaka w płomieniach

Kurama,

Że chce się tobie bawić w te wszystkie świąteczne pierdoły. To tylko jakieś bzdury, które sprawiają, że odchodzimy od naszego celu. Jesteś jednak zbyt... czysta by to zrozumieć. Nadal nie wiem czemu w ogóle trafiłaś do naszej grupy. Pewnie przez przypadek.

Nara Shikō
DodatkoweNa liście był jeszcze jeden akapit, został jednak zamazany zarówno atramentem, jak i chyba krwią

Wakuri-chan,

Bardzo Ci dziękuję za życzenia! Oczywiście, że świętujemy, ale każde z plemion ma w innym okresie święta. Mimo wszystko - dziękuję! Twoje życzenia są niezwykle urocze, ale wciąż jestem człowiekiem, nie kotem! Nawet, jeśli lubię głaskanie za uszkami.

Przepracowywać się jednak będę! To mój obowiązek troszczyć się o innych, ale dzięki temu mogę szerzyć spokój i radość dookoła. A czy to nie jest tego warte?
I oczywiście chciałam Tobie życzyć Wszystkiego najlepszego. By w sklepie się powodziło, a ty byś zawsze szerzyła uśmiech na twarzy. By wszyscy twoi przyjaciele z chęcią spędzali z tobą czas i byście tworzyli rodzinę poza więzami krwi! Wszystkiego najlepszego Wakuri-chan!

Kegawa
DodatkoweNa dole listu znajduje się odbitka kociej łapki w błękitnym odcieniu

Kurama Wakuri-san,

Dziękuję Ci za życzenia. Także te złożone Kegawie-dono. Zapewne będzie bardzo szczęśliwa je czytając. Gdybyśmy byli w podróży i faktycznie potrzeba taka nastąpiła - z pewnością skorzystamy z usług twojego sklepu.
Tobie także wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Nie jestem w tym dobry, więc mam nadzieję, że po prostu wszystko się będzie układać i będziesz nadal uśmiechnięta, wesoła, a Twoje marzenia będą się spełniać. Wesołych świąt.

Arihiro
DodatkoweList został zapieczętowany lakową pieczęcią, na której znajdują się trzy kreski

Droga Wakuri,

Miło mi słyszeć, że sztuka Run przypadła Ci do gustu. Odwiedź kiedyś stolicę Nichibotsu no Kuni, a tam jak popytasz o Mistrzów Run oraz o mnie powinni ci wskazać odpowiedni kierunek. Z pewnością przypadnie ci do gustu największa budowla świata. Myślę, że gdyby Kegawa dostała tam zaproszenie - także z chęcią przyszłaby się spotkać.
Tobie życzę z kolei wszystkiego najlepszego. Byś znała więcej sztuczek z ogniem oraz byś stała się najlepszą wersją siebie. Wesołych Świąt.

Salomon - ᛊᚨᛚᛟᛗᛟᚾ

Wakuri,

Owszem, było zabawnie. Każda walka jest zabawna. Nie obchodzą mnie za bardzo warunki atmosferyczne, ale chyba liczą się intencje więc... dzięki? I nawzajem.
I proszę, nie gadaj mi tu, że nie da się pograć. E4. Twój ruch.

Ringo, po prostu Ringo, żadna Kosa

DodatkoweListu brak, jest natomiast kłaczek czarnej sierści

Wakuri!/nTo żaden problem. Faktycznie takie ułożenie kart jest kompletną kpiną. Należy albo przeczekać, albo zastosować Ripostę Dyplomacyjną - najlepsza kontra./nPamiętaj, że w grze w karty zawsze najważniejsze jest trzymanie najlepszych kart i w mackach, i na polu. Przeciwnik może próbować Ci mieszać na polu walki, ale także na ręce. Jednak mając odpowiednie karty i na polu, i w ręce - będziesz gotowa na wszystko./nKaruta
DodatkoweList tak naprawdę nie istnieje. Wakuri jednak uważa, że go dostała.
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 905
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

:padoru: Wyniki konkursu listowego :padoru:


Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w listowej wymianie! Jedne listy były skupione na życzeniach świątecznych, inne służyły to podzielnia się uczuciami z osobami, których dawno nie widzieliśmy. Niektóre były wzruszające, inne urocze, a jeszcze inne... specyficzne.

Wybór z tych wszystkich propozycji zdecydowanie nie był prosty i wymagał od mnie głębszego zastanowienia się - wszystkie listy bowiem miały w sobie coś oryginalnego i ciekawego. Jak jednak w konkursach bywa, zwycięzca musi zostać wybrany. Dlatego nie przedłużając, szanowne osoby, oto wyniki:

1 miejsce (9PB) - Yamanaka Aiko
2 miejsce (6PB) - Sabataya Tamura
3 miejsce (3PB) - Kamado Nezuko

Wszystkim zaangażowanym jeszcze raz dziękujemy, a laureatom gratulujemy!

Temat pozostanie otwarty do 4. stycznia 23:59. W tym czasie można pisać odpowiedzi jako MG do listów NPC, ale także napisać listy postaciami już poza konkursem.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 2/2
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
Misje 5/3
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

Homura-san,

Dzięki za życzenia. Tobie również życzę miłych świąt i takie tam… Nie wiem co się życzy ludziom za bardzo. Pomyślności? Choć chyba sobie nieźle radzisz, więc… po prostu dobrze ci życzę.

Pozdrów twoją koleżankę, co odparła atak bandyty. Musi być… twarda. Niemniej niż twoje sztuczki klanowe. Obejdzie się bez pączków. Muszę utrzymać kondycję. Ostatnio wyglądałaś nad wyraz słodko, także dostałem już cukrzycę.

A teraz wracam do pracy. Trzymaj się. I szczęśliwego Nowego Roku.

Iwamoto
Ostatnio zmieniony 28 gru 2022, 20:42 przez Sabataya Tamura, łącznie zmieniany 1 raz.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 905
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

Odbiorca:Hokori Kensei
Drogi Kenseiu,

Cieszę się, że mogłem Cię zobaczyć względnie całego i zdrowego. Widok Twojej osoby dodał trochę ciepła do zimnego i deszczowego na co dzień Amegakure i po raz pierwszy od czasu wygnania z Iwy poczułem się... jak w domu. Zdecydowanie brakuje mi tamtych czasów, treningów z Twoim dziadkiem i gdy istnieliśmy jako... rodzina.

Dziękujemy za życzenia. Odkąd nam pomogłeś, Junko nie wpakowała się w żadne problemy, choć Neji jeszcze nie raczył wrócić i... wyjaśnić tych spraw, które miał do wyjaśnienia. Mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku, bo Jun się o niego martwi.

Mam nadzieję, że się też względnie trzymasz - wiem, że czekasz na konkretne informacje o Twoim przyjacielu, wciąż szukamy. Jak tylko się czegoś dowiemy, dam Ci od razu znać.

Spokojnych świąt, kuzynie. Mam nadzieję, że bezpiecznie wrócisz ze swojej wyprawy - i pamiętaj, drzwi mojego domu w Amegakure zawsze będą dla Ciebie otwarte. Gdyby coś się działo, wiesz gdzie mnie szukać.

Jin z Seiren i Junko


Odbiorca:Senju Rie
Wszystko w swoim czasie. Cierpliwości.
Zero
► Pokaż Spoiler | Świąteczna paczka dołączona do listu
Nadgryzione pierniczki domowej roboty
Pierniczki w kształcie symbolów wiosek zniszczonych przez Zero, które Rie dla niego przygotowała i wysłała ze swoim listem. Każdy pierniczek, co do jednego, został wyraźnie nadgryziony, a następnie spakowany z powrotem do pudełka, które zostało oryginalnie przez Senju dołączone do listu.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2023, 20:43 przez Norka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 2/2
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
Misje 5/3
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 939
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

List doSabataya Tamura
Tamura,

Nie wiem od czego zacząć. Ilość wieści, złych i niedobrych swoją drogą, każe mi zadać Ci tylko jedno pytanie: dlaczego teraz? Za każdym razem zaznaczasz, jak bliską jestem Ci osobą. Ze pomimo bycia jedynie kuzynką, traktujesz mnie jak siostrę. Tymczasem za każdym razem, kiedy dzieje się coś złego, czuję się, jakbym była poinformowana ostatnia. Ostatnią osobą, o ile w ogóle jakąkolwiek, do której zwracasz się o pomoc, chociaż dużo bliżej temu do przekazania smutnych wieści już po fakcie.

Tak samo nie wiem co powiedzieć w kwestii Oriki i twojego syna. Ilekroć czytam o ich śmierci, tym bardziej nie jestem w stanie przyjąć jej do wiadomości. Zbyt wiele dobrych osób los zabiera z tego świata, a ty w szczególności nie zasłużyłeś niczym na taką stratę. Mam jedynie nadzieję, kuzynie, że jakoś się trzymasz. Zbyt dobrze jest mi znajomy widok osób, które straciły bliskich i zmieniły się przez to diametralnie, chociaż kiedy sama o tym myślę nie wiem, czy sama nie znalazłabym się w tej grupie.

W każdym razie jako była głowa rodu oficjalnie ogłaszam, że dalej jesteś częścią rodziny. Zdanie nerwowego starca, który już dawno porzucił zdrowy rozsądek na rzecz własnej dumy nie ma większej wartości, przynajmniej dla mnie. Wiem jednak, że znajdzie się wielu, którzy dalej za nim podążają. Nie mniej, jeśli tylko będę miała okazję, z chęcią zamienię z Twoim ojcem kilka słów. Do tego czasu masz być żyw, jeśli nawet o byciu zdrów możesz póki co zapomnieć. Inaczej sama cię znajdę i śmierć nie będzie wówczas twoim największym problemem. Jeśli jednak wszystkie medyczne metody zawiodą - znajdź mnie. Razem pomyślimy nad rozwiązaniem, o ile w ogóle reflektujesz zasięgnięcie mojej pomocy. Ze względów bezpieczeństwa nie mogę jednak zanadto zdradzać informacji co do mojego miejsca pobytu. Powiedzmy, że jeśli ten list znalazłby się w nieodpowiednich rękach, całkiem sporo osób mogłoby pokusić się o moją głowę.
Shuten
List doIchiwa Rei
Kapitanie,

Jeśli mój uprzednio wysłany list poprawił Ci humor, nie zostaje mi nic innego, jak raz jeszcze chwycić za pióro. Nie mniej tym razem nie mam zupełnie pojęcia, co napisać. Cokolwiek przychodzi mi na myśl, zdaje się nadawać bardziej na rozmowę już na pokładzie statku, a nie poprzez litery nakreślone na kartce papieru. Nie mniej pozwolę sobie w takim razie skorzystać z okazji i w ten magiczny czas napisać o czymś, na co raczej nie znajdę ani chwili, ani większych chęci, by z siebie wydusić przy następnym spotkaniu, nie chcąc tracić na nie czasu.

Jeszcze za czasów Iwy, kiedy ta dalej szczęśliwie egzystowała pomimo posadzenia mnie za biurkiem, ruszyliśmy z Kamaboko do Mizu no Kuni. Powód dla tego jest nieistotny, jednak coś czuję, że zdradzenia go i rozwinięcia historii nie uniknę później i tak. W każdym razie podczas poszukiwań pewnej osoby, wpadła mi w rękę gazeta. Dalej mam ją z resztą ze sobą. To z niej w pierwszej kolejności dowiedziałam się o tym, co miało miejsce w samurajskim porcie i, przyznam szczerze, w pierwszej kolejności wieści te mnie dość ucieszyły. Na tyle, że nawet po części miałam nadzieję, że może była to wasza zasługa. Koniec końców nigdy nie miałam z nimi dobrych stosunków, a przez pewne wydarzenia tym bardziej podobne zrządzenie losu pozwalało sądzić, że jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie.

Nie mniej patrząc na to z perspektywy czasu dopiero do mnie dotarło, że byłam w błędzie. Nie dlatego, że wysadzenie połowy doków było samo w sobie złe, bowiem kwestia ta nigdy nie grała większej roli, a przez to, w jakim niebezpieczeństwie się przez to znaleźliście. Vendetta nie warta swojej ceny. Całkiem zabawne, jak docenia się pewne rzeczy dopiero, kiedy są nagle po za zasięgiem rąk, huh? Dla mnie zaś taką rzeczą okazało się powtórne spotkanie nie tylko z całą załogą, ale przede wszystkim z moim ulubionym Kapitanem, na deskach Wieloryba. Rzeczą, którą nie sposób zamienić na jakąkolwiek zemstę czy "wyrównywanie rachunków". Pisałeś, że masz nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Oczywiście, że się spotkamy. Śmiem rzec, że jest to całkiem nieuniknione. Gdyby jednak nasze spotkanie... miało zostać odłożone w czasie, bez względu na to, o jak długim czasie mowa, chce, żebyś pamiętał jedną rzecz - przeżyj. Możesz to nawet potraktować jako świąteczne życzenia ode mnie. Przeżyj, bo bez ciebie na pokładzie, ten nie różni się niczym innym od każdego innego statku. Kiedyś Onimaru stwierdził, że jego miejsce jest przy Tobie i Sakim, ale tak jak miejsce obok tego drugiego jestem w stanie bez problemu odstąpić, tak w Twoim przypadku obawiam się, że część będę musiała staremu wilkowi morskiemu podkraść. Chociaż skoro ostatnio stwierdziłeś, że mam je zarezerwowane, to chyba Onimaru nie ma powodów do zmartwień w tej kwestii. Bo oferta jest dalej aktualna jak rozumiem?

Znaczy oczywiście, że pewnie jest. Mam to na papierze jakby nie było.
Shuten
List doOnimaru
Pewnie mogłabym te życzenia złożyć osobiście, Wujaszku, ale wiesz... tradycja.

Pomijając jednak wszelakie "wszystkiego najlepszego", dobrze pewnie wiesz, czego mogę Ci życzyć. Tobie i w sumie nam wszystkim biorąc pod uwagę, w jakim szambie właśnie nurkujemy. Nie zamierzam w sumie przepychać się, kto z naszej całej trójki chce wyciągnąć Reia najbardziej z Tetsu, bo to nie ma sensu. Nie mniej jest coś, o co przy okazji pisania tego listu chciałabym poprosić. O coś bardzo banalnego, na co pewnie nawet żadne z nas ostatecznie może nie mieć wpływu, jednak - nie zgiń. Nie tylko dlatego, że dalej trzymam dla ciebie miejsce na wypadek, gdyby rodzina Jinko stwierdziła, że cię jednak nie potrzebują na pozycji wujka dziewczyny, ale też na wypadek, gdyby z mojej strony poszło coś bardzo nie tak podczas naszej wycieczki do Aki. Kiedy cały kurz opadnie chcę mieć pewność, że ten przygłupi wilk morski dalej będzie miał za swoimi plecami kogoś, kto będzie mógł go chronić i ciężko mi pomyśleć o kimś innym, niż o kimś, kto zajmuje się tym zawodowo od lat.

Nie, żebym zamierzała ginąć. Nie zamierzam. Z resztą znam kogoś, kto pewnie w takim wypadku może zrobić bardzo dziwne rzeczy z linią czasową i bezpieczniej mi jest jednak nie umierać. Ale wiesz, tak na zaś wolę Ci przypomnieć, żebyś też nie planował. Nie, żebym zakładała, że zamierzasz.

W sumie jakoś tak nie jestem w większym nastroju na pisanie do każdego z życzeniami, więc jakbyś ty miał w sobie więcej "świątecznego ducha", to możesz złożyć życzenia i ode mnie. Sakiemu i Raiko na przykład.
Shuten
Obrazek
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Konkurs na list

WAKU-CHAN

Tobie również życzę wszystkiego najlepsiejszego! Nie mam bladego pojęcia czemu piszemy do siebie te listy, skoro możemy to sobie powiedzieć w twarz. Ja się trzymam za miastem w ustalonym miejscu, tak jak ustaliliśmy, i muszę ci powiedzieć, że tak sobie wygląda to teraz. Przez ten mrok bijący z miasta jest jakby chłodniej ale nie wiem czy powinienem się z tego cieszyć. Co do tajemnic, też mam jedną dla ciebie. Tylko obiecaj, że nikomu nie powiesz. Nawet Kuracie. Patrząc na Baibai i widząc te mroczne stwory i wszystko pokryte ciemną mazią, przypomniało mi się moje pierwsze danie jakie przygotowałem. Wyglądało identycznie. Czarne, bezkształtne, brejowate i zdecydowanie niezjadliwe. Dlatego nie jedz tego czegoś. To nie moje dzieło.

Wracając jednak do życzeń, tobie również w zasadzie nie mam co życzyć. Jedzenia nie potrzebujesz, bo masz mnie. Pracy lepszej niż nasza obecna chyba nie da się znaleźć. Wszystko inne jesteśmy w stanie sami osiągnąć! Pozdrów ode mnie naszego marudnego przyjaciela.


PS: Mówiąc całkiem serio, masz wrócić chociażby nie wiem co. Jak nie, to uwierz mi na słowo, pójdę tam i skopie ci dupę. No. Wróć.


Kuchmistrz wszech czasów
Uzumaki Ginro.



Droga pani Kurama Wakuri.

Śniegu nigdy na oczy nie widziałem lecz liczę, że ty tak. Życzę ci powodzenia w biznesach, by interes kwitł z każdym dniem i zawsze pani była tak szczęśliwa, jak w dniu kiedy się poznaliśmy.

Kachi Sumisu



Rie-san,

Serdecznie dziękuję za wypieki i w ramach rewanżu, zapraszam cię kiedyś do siebie na ciasto. Nie jestem może wybitną kucharką, lecz niektóre wypieki wychodzą mi całkiem nieźle. Tobie również chciała bym życzyć wszystkiego co najlepsze w te święta.

Nawiązując do słów wsparcia, niespecjalnie wiem o co ci chodzi. Nie wstydzę się moich oczu i nic mojemu wzroku nie zagraża.

Hyuuga Ayia
Ostatnio zmieniony 04 sty 2023, 23:37 przez Kakarotto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nara Shizu
Posty: 508
Rejestracja: 28 cze 2021, 12:57
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Konkurs na list

Liściki od MG lecą sobie grzeczną, świąteczną pocztą!
Odbiorca: Inuzuka Nana
Nano,

Dziękuję za list. Życzenia dla mieszkańców mojej wioski również wnikają w zakres mojej pracy. W końcu to wszystko, jest dla Ame, a wy jesteście jego częścią. Szansa jaką otrzymałaś była należna. Choć Ameko potrafi być specyficzna, nie mam najmniejszych wątpliwości że dobrze Cię poprowadzi. Czekam w przyszłości na usłyszenie o Twoich osiągnięciach, ale na ten moment skup się na świętach. Spędzeniu czasu z rodziną oraz swoimi psinami. Zapomnij o treningu. Fukei zadbają o to, aby te święta minęły wam spokojnie.
Wesołych Świąt,
Kise Ogumo

Odbiorca: Inuzuka Nana
Nanako - chan,

...nie jestem dobra w te rzeczy :/

Ciesze się, że zafascynowałam Ciebie jutsu czasoprzestrzennymi. Potrafią być one bardzo przydatne. Dalej mam jednak wiele do nauczenia Cię, choć moje obowiązki jako Fukei potrafią zajmować wiele czasu. I nie martw się. Zadbamy o to, aby w nowym roku dać Ci wycisk wystarczający do zostania chuuninką. Dziękuję za życzenia... choć jestem pewna że może być problem ze spełnieniem pierwszego ich punktu.

Kot przyganiał garnkowi jednak, mówiąc o życiu społecznym. Życzę Ci więc tego samego, a i przekonania się do znalezienia tej specjalnej osoby. No... i żeby Daddy Kise-sensei dojrzał Twoje starania, tak jak pragniesz.

Wesołych Świąt,
Ameko

Odbiorca: Sabataya Shuten
Czerwonooki Demonie,

Nie martw się. Ten wilk morski nie planuje zginąć w najbliższym czasie ani trochę. Bierzmy się do roboty i odbierzmy go z rąk samurajów. Wszystkiego najlepszego, będę wam życzył jak już się pobierzecie. Świąteczny duch tych świąt faktycznie jest lekko... zajęty.

Ale... Na wszelki wypadek. Zajmij się Reiem, Shuten.
Wesołych Świąt,
Onimaru

Odbiorca: Sabataya Shuten
Shuten,

Fakt, że jestem w stanie napisać ten list, zdaje się być cudem samym w sobie. Nie dają mi jednak za dużo czasu na to, a słów jakich chciałbym przekazać jest zbyt wiele. Żeby być sprawiedliwym, nasz "wybryk" nie sprawił nam zbyt wiele problemów... do czasu.

Miejsce obok mnie jest dalej dla Ciebie zarezerowawane. Zawsze. Z każdym dniem jednak, myślę nad tym. I... domyślam się co planujecie. Mogę tylko sugerować, żebyście przestali. Nie jest to tego warte. Tu jest niebezpiecznie, a dla was nie chcę niebezpieczeństwa. I....

Masa tekstu wykreślona, nie do rozczytania, z śladami krwi obok. Oraz zmoczonymi kroplami, jakby po... łzach.

Shuten...
Żyj dobrze... i o mnie zapomnij,
Twój kapitan
Obrazek
Wcielenie Jelenia
Prowadzone wątki 5/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
Zablokowany

Wróć do „Christmas Event 2022 [ZAKOŃCZONY]”