• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Gotowe avatary

Dział przeznaczony na wszelakie tematy i rozmowy poza fabularne, niezwiązane z samym forum, rozgrywką czy panującymi realiami. Miejsce na wszelakie gry, socjalizację oraz inne kwestie, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce w innych działach forum.
Awatar użytkownika
Aburame Ruji
Posty: 52
Rejestracja: 22 sty 2022, 3:25
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Gotowe avatary

"Wpadł ci w oko jakiś art? Udostępnij go innym graczom "
Testowałem taki temat na innym forum i brali, tu moja lista z tego co miałem zapisane.... możecie coś wrzucić czasem to będzie git stonks

► Pokaż Spoiler
Religijne:
ObrazekObrazek
Dla blondyna
ObrazekObrazek
Dla Bad Boya
Obrazek Obrazek
Dla BukiUsera
ObrazekObrazek
Dla rysownika
Obrazek
Dla Yuki
Obrazek
Dla Sabaku
Obrazek
Dla potwora
ObrazekObrazek
Dla Bad Assa
ObrazekObrazekObrazek
Boy
ObrazekObrazekObrazek
Antagonista
ObrazekObrazek
Dredy
ObrazekObrazekObrazek
Inne:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kami Riza
Posty: 68
Rejestracja: 27 kwie 2021, 0:56
Ranga: Genin
Discord: liza#0717
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Gotowe avatary

Hej,
pomysł sam w sobie brzmi oki ale czy jesteś autorem tych avków? to nie ma być atak czy coś, po prostu się pytam
Obrazek
Awatar użytkownika
Aburame Ruji
Posty: 52
Rejestracja: 22 sty 2022, 3:25
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Gotowe avatary

Ten mnich oraz gif były robione dla mnie, niby to właśnie ja mogę je oddać. Kiedyś przez taką Hane i Kyoko ale dawałem im grafiki. Inne to moje stare dzieła… oraz niektóre robiłem wczoraj z moich zapisanych na pinterest.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2022, 15:29 przez Aburame Ruji, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kami Riza
Posty: 68
Rejestracja: 27 kwie 2021, 0:56
Ranga: Genin
Discord: liza#0717
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Gotowe avatary

Sure, wszystko więc jest w porządeczku, może komuś się akurat przydadzą. ^^ Jak wcześniej mówiłam pomysł sam w sobie spoczko
Obrazek
Awatar użytkownika
Aburame Ruji
Posty: 52
Rejestracja: 22 sty 2022, 3:25
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Gotowe avatary

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Top”