• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Północna brama

Wioska Ukryta w Deszczu stanowi jedyną "dużą" wioskę ninja pozostałą na Starym Kontynencie. Inne albo zostały zniszczone bądź rozwiązane, albo zmniejszyły swoją działalność nie chcąc rzucać się w oczy. Ame no Kuni zostało jedynym miejscem, gdzie shinobi są mile widziani. I słusznie, bowiem obecność wioski ninja pozwala trzymać na dystans przestępców i rzezimieszków, dość szybko się z nimi rozprawiając. Wioska jednak zamiast podejścia militarnego, szerzy bardziej prorodzinne wartości. Obecny Amekage stara się wykreować wioskę jako miejsce przyjazne rodzinom, wystarczająco bezpieczne do prowadzenia spokojnego życia, na jakie zasługuje każdy człowiek.

Shodaime Amekage: Kise Ogumo
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Północna brama

#16

Misja D5/?
Uczestnicy Sairai
Tak to było większość ninja uganiała się za większą siłą, a to nie jest najważniejsze można było rozwinąć się na wiele różnych sposobów, czasem było można zasłynąć również z innych umiejętności.

Tak jest wszystko co potrzebne ja zawsze dbam o organizację takich rzeczy, do dyspozycji i pomocy jest też jeden z adeptów medycznych oraz pielęgniarki, niestety tylko tyle dało się zorganizować

Sairai nie musiał się więc martwić sprzętem medycznym lecz raczej potrzebującymi, niektórzy jęczeli z bólu co wskazuje na to że to Ci co ucierpieli najbardziej i to oni mieli pierwszeństwo, gdyż wiadomo oparzenia to poważna sprawa i trzeba umieć odpowiednio podejść do tego typu ran, niektórzy mogli mieć gorączkę i inne niedogodności związane z tym rodzajem uszkodzenia ciała. Także nie zostało nic innego jak pomoc właśnie tym rannym, w końcu można było się teraz wykazać w tym czasie to dobry sprawdzian dla medyków.
Awatar użytkownika
Orochi Sairai
Posty: 24
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Północna brama

#17

Sairai uśmiechnął się do mężczyzny, który przydzielił mu zadanie.
-To wystarczająco. Dziękuję. - następnie zaś udał się w swoją stronę.
Wiedząc, że ma do dyspozycji i pomocy jednego z adeptów medycyny poprosiłby go oczywiście o asystę przy poważniejszych przypadkach, zaś pielęgniarki poprosił, by ewentualnych pacjentów, w dobrym stanie po prostu przyjąć i ewentualnie opatrzyć. W końcu to one posiadają dużą wiedzę, zwłaszcza praktyczną w kwestii drobnych zabiegów i dawkowania leków. W ten sposób dał im swoistą "jurysdykcję" nad drobnymi przypadkami, którymi mogli się zająć od ręki. Czy to kwestia dania leków, czy kwestia podania kroplówki czy zwyczajnie kwestia "to tylko zadrapanie, sio mi stąd" - to wszystko mogły robić. Celem Orochiego była inna grupa, tych oparzonych.

Zanim jednak przeszedł do konkretnych przypadków i ich leczenia musiał określić to, jak bardzo były one skomplikowane. Najważniejszymi tutaj wyznacznikami był oczywiście obszar poparzeń oraz to, jak one wyglądały. Czy robiły się bąble, czy nastąpiło zwęglenie czy po prostu było zaczerwienienie. Pozwalało to określić stopień oparzeń, a także konieczność wykonywania zabiegów chirurgicznych. Liczył też, że adept medycyny także pomoże mu oszacować te rzeczy u innych przypadków, a te bardziej poważne - zgłosi się przełożonemu, zgodnie z jego wolą. Jeśli mieliby dylemat wspólnie, to cóż... trzeba zobaczyć. Nikt nie wyglądał chyba na umierającego, by od razu konieczna była pomoc medyczna, więc trzeba wpierw ustalić kolejność działań.
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 1420
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Północna brama

#18

Przyjaźń to magia友情は魔法です
Gdy Kirei dość panicznie się pożegnał z pewnością wprowadził innych w lekką konsternację. Nawet widział to, jak się z nim żegnali, a prawie wszyscy (poza Haruo i Asuką) machali mu na "do widzenia". Wkrótce miał zamiar ich śledzić, chcąc być może znaleźć możliwość porozmawiania jeszcze z chłopakiem, którego możliwe że zranił mniej lub bardziej swoim zachowaniem, którego nawet nie wytłumaczył. Gdy tylko zniknął za rogiem i mógł odwrócić wzrok i zaczął obserwować swoich kolegów i koleżanki. Ci porozmawiali chwilkę, jakby nad czymś dywagując. Po dłuższej chwili ruszyli razem, zupełnie się nie rozdzielając. I z tego co widział kierowali się w jego stronę. Jeśli jego kryjówka miała mieć jakiś sens, a śledzenie jakąkolwiek logikę - musiał coś na to zaradzić. Tylko co?
NPCSuzuki Kazuki - Chūnin Amegakure
NPCHaruo, Daiji, Jōichirō - chłopaki w randze genina
NPCAsuka, Mai - dziewczyny w randze genina
Awatar użytkownika
Kirei
Posty: 27
Rejestracja: 07 sie 2022, 3:02
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Północna brama

#19

Kiedy grupa się nie rozdzieliła i zaczęła iść w jego kierunku Kirei doznał lekkiego szoku. Był pewien że to jest koniec wspólnej podróży na dzisiaj, w końcu już dawno zaczęło robić się ciemno. "Dlaczego oni wszyscy idą razem? Co ważniejsze, dlaczego akurat w moim kierunku?! Powinni już się kierować do domu... Sam bym się do domu kierował, gdybym go miał. Ale mój dom już nie istnieje. Przez złych ludzi na tym świecie. Teraz ta wioska jest moim domem! Do momentu! Na zawsze! Mai mówiła o Fukei, o rodzicach wioski, teraz oni się mną zaopiekują! Ale co będzie z Mamcią? Musisz... Muszę znaleźć Mamcię. Kirei, zrób coś!" - zakończył rozmowę wewnątrz głowy, kiedy grupa zaczęła się zbliżać. "Teraz tak jak Cię nauczono... Pieczęć Barana! Haha, baran. Baran to śmieszne słowo. Kirei skup się!" - złożył szybko pieczęć Barana kiedy usłyszał w swojej głowie rozkaz. Sam sobie go wydał, przecież nikt nie mógł mówić w jego myślach? Kim był nowy Kirei, który teraz wymusił na nim tę reakcję? To był całkiem inny głos niż te, do ktorych przywykł. Skoncentrował więc chakrę w swoich stopach i szybko wbiegł na dach budynku o którego ścianę jeszcze parę sekund wcześniej się opierał. Nikt nie patrzy w górę, kiedy pada deszcz. W końcu kto chciałby poczuć krople deszczu spadające prosto na oczy? Tam musiał być bezpieczny. Ale gdzie zmierzała grupa, i dlaczego się nie rozdzielili? To były pytania które teraz sobie zadawał. Jeżeli tylko będzie wystarczająco skuteczny, wkrótce się tego dowie. Kilka razy próbował już śledzić ludzi, zazwyczaj całkiem dobrze mu się to udawało. A przynajmniej tak myślał, bo zazwyczaj śledził swoją Mamcię, która mogła zwyczajnie udawać że nie widzi go na swoim ogonie. Niemniej jednak to poczucie pewności siebie pozwoliło mu na dosyć odważne obserwacje grupy.
► Pokaż Spoiler
Ki Nobori no Shugyō | Tree Climbing Practice木登り修業­­
KlasyfikacjaNinjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa siebie
Wymagania---
Kolejna podstawowa zdolność ninja. Poprzez odpowiednio precyzyjne skupienie chakry w podeszwach stóp, ten może bez problemów przyczepić się do dowolnej powierzchni, chodząc wzdłuż niej jak po prostej drodze. To dzięki tej zdolności możliwe jest wbieganie po ścianach czy wchodzenie po drzewach bez użycia dłoni. Zdolność ta wymaga jednak konkretnych zdolności kontroli chakry (4 i więcej) dla szybszego opanowania. Jej za mała ilość skupiona w tak problematycznym miejscu jak stopy jest w stanie odczepić shinobi od powierzchni. Za duża zaś - pozwala wybić się od powierzchni, po której ten stąpa, jednocześnie uszkadzając te bardziej podatne na zniszczenia pozostawiając widoczny ślad. Kluczem jest stałe utrzymywanie idealnie określonej ilości energii w chcianym miejscu.

Posiadając rangę B Ninjutsu chodzenie po płaskich powierzchniach nie wymagają składania pieczęci. Czas kumulacji chakry wynosi jednak tyle, ile zajęłoby ich złożenie.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2022, 16:08 przez Kirei, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Północna brama

#20

Misja D7/?
Uczestnicy Sairai
Ta misja nie należała może do trudnych i skomplikowanych, aczkolwiek pokazywały organizację danej wioski, jeżeli okaże się słaba wróg może znowu zatankować i kto wie co się stanie z jego mieszkańcami. Wracając do poczynań Sairai to radził on sobie dobrze w tej sytuacji, wiedział kto zajmuję się jakimi przypadkami co stanowczo ułatwiało zadanie, organizacja działała w tym miejscu nawet sprawnie i kolejni poszkodowani uzyskiwali pomoc. W końcu podszedł do niego asystent, któremu było na imię Mokoshi
Znalazłem pacjenta z ciężkimi poparzeniami, od których dostał gorączki i mocnych dreszczy myślę że potrzebna mu będzie pilna pomoc, w każdym razie nie wygląda to dobrze
Po przekazaniu tej informacji od razu ruszyli do tego poszkodowanego, było dokładnie tak jak opisał mu to asystent, ów facet był mocno poparzony i trząsł się dość mocno z powodu gorączki, dodatkowo majaczył coś lecz nie szło go zrozumieć, na bank potrzebował on pilnej pomocy medycznej.
Awatar użytkownika
Orochi Sairai
Posty: 24
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Północna brama

#21

Całość przebiegała w miarę sprawnie, ale cóż to byłaby za misja, gdyby nie pojawiło się jakieś wyzwanie, prawda? Sairai w sumie nie miał o tym pojęcia, ale gdyby wszystko miało iść zgodnie z planem - to byłoby to trochę bez sensu i zawód ten nie byłby taki problematyczny, że jego klan by się niemalże go wyklął, prawda? Pierwsze co zrobił to po przyjściu do pacjenta złożył 3 pieczęci, by następnie dłonią pokrytą jasnofioletową chakrą przejechać tak po ciele pacjenta, by sprawdzić dokładnie jego stan i dowiedzieć się, jak głębokie są to obrażenia oraz czy to właśnie one są powodem gorączki. Bez tego nie będzie w stanie wydać dalszych poleceń - czy to w kwestii podaży płynów i podania pacjentowi odpowiedniej kroplówki bądź leków, czy to w kwestii skierowania go, zgodnie z zaleceniem, do szpitala. W tym drugim wypadku poprosiłby asystenta o naciśnięcie przycisku, gdy on sam składałby kolejne pieczęci, tym razem do Shōsen Jutsu, chcąc w miarę możliwości przy pomocy tej techniki o sile C przynajmniej lekko ulżyć pacjentowi i w miarę możliwości - osłabić efekty oparzeń. Nie spodziewał się wiele, ale lepsze to niż nic, prawda?

Chakra1 000 - 25 (Bunseki no Jutsu) - 75 (Shōsen Jutsu) = 900
► Pokaż Spoiler | Użyte techniki
Bunseki no Jutsu | Analysis Technique分析術
KlasyfikacjaIryō Ninjutsu, Kontrola Chakry
PieczęciePies → Zając → Małpa
KosztStandardowy na turę
WymaganiaKontrola Chakry 5
Jedna z najbardziej podstawowych medycznych technik, stosowana nie bezpośrednio do leczenia, a do analizy ciała naszego pacjenta. Skupiając medyczną chakrę w dłoniach, otacza je jasnofioletowa barwa. Następnie, przykładając dłonie do pacjenta, jesteśmy w stanie zidentyfikować co mu dolega. Gdzie znajduje się problem (np. w wątrobie/płucach) oraz jakiego rodzaju on jest (np. trucizna, choroba).

Wraz z rozwojem Iryō Ninjutsu możemy z większą pewnością wykryć, czy dana osoba padła ofiarą trucizny. Wykryjemy tylko truciznę o randze równej bądź niższej od naszej rangi Iryō Ninjutsu. W przeciwnym razie wiemy, że pacjent ma np. problem z płucami. Oznacza to, że posiadając Iryō Ninjutsu na randze B wykryjemy, że problemem są trucizny o randze D, C i B oraz gdzie znajduje się problem. W przeciwnym razie, dowiemy się tylko, że problem znajduje się w konkretnym miejscu. Sytuacja ta, zależnie od MG, może dotyczyć też rzadszych bądź bardziej specyficznych chorób.

Posiadając rangę B w Iryō Ninjutsu jesteśmy również w stanie ocenić sprawność ciała osoby nie posiadającej żadnych ran. Gdzie ma słabsze mięśnie/kości, a gdzie te silniejsze. Jesteśmy również w stanie ogólnie ocenić jej siłę, wytrzymałość, szybkość.
Posiadając rangę A w Iryō Ninjutsu jesteśmy w stanie rozpoznać nawet przyczynę śmierci osoby, tak długo, póki wszystkie niezbędne elementy są na miejscu. Nie wykryjemy, że przyczyną śmierci była trucizna blokująca drogi oddechowe, jeśli został sam szkielet.
Posiadając rangę S w Iryō Ninjutsu jesteśmy w stanie rozpoznać nawet drobnoustroje, normalnie niezauważalne.
Posiadając Specjalizację w Iryō Ninjutsu wszystkie wymagania dotyczące Kontroli Chakry są obniżone o 1 poziom. Dodatkowo możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas mieszania chakry trwa jednak tyle, ile trwałoby faktyczne ich złożenie.

Shōsen Jutsu | Mystical Palm Technique掌仙術­
KlasyfikacjaIryō Ninjutsu, Kontrola Chakry
PieczęcieBaran → Zając → Małpa → Pies → Wąż → Wół → Baran
KosztRóżny na turę
ZasięgDotykowy
WymaganiaKontrola Chakry 7
DodatkoweWykupienie techniki kosztuje 10 PT
Najbardziej podstawowa, a zarazem użyteczna technika medyczna. Za jej pomocą można oczywiście leczyć rany zarówno swoje, jak i innych. Jednak jej cechą charakterystyczną jest to, że technika jest tym efektywniejsza im zdolności używającego ją Iryōnina są większe. Mimo więc sklasyfikowania jako technika C, jej siła może się wahać pomiędzy D aż do S.
 • D: koszt równy standardowemu kosztowi rangi D od rany. W przypadku leczenia dłużej niż 1 turę, jest to też koszt na turę. Technika umożliwia leczenie drobnych zadrapań i skaleczeń.
 • C: koszt równy standardowemu kosztowi rangi C od rany. W przypadku leczenia dłużej niż 1 turę, jest to też koszt na turę. Technika umożliwia leczenie lekkich ran.
 • B: koszt równy standardowemu kosztowi rangi B od rany. W przypadku leczenia dłużej niż 1 turę, jest to też koszt na turę. Technika umożliwia leczenie zwykłych ran oraz umożliwia zatamowanie krwawienia. Wymagania: Iryō Ninjutsu B.
 • A: koszt równy standardowemu kosztowi rangi A od rany. W przypadku leczenia dłużej niż 1 turę, jest to też koszt na turę. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu jednej pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Technika umożliwia leczenie poważniejszych ran, a także można próbować ustabilizować uszkodzone narządy wewnętrzne. Nie zostaną one uleczone, jednak przy pomocy tej techniki można kupić sobie dość czasu na uzyskanie wsparcia. Wymagania: Iryō Ninjutsu A i Kontrola Chakry 8.
 • S: koszt równy standardowemu kosztowi rangi S od rany. W przypadku leczenia dłużej niż 1 turę, jest to też koszt na turę. Po złożeniu pieczęci należy koncentrować chakrę przez czas równy złożeniu ośmiu pieczęci. Czas ten może być zredukowany przez odpowiednie atuty, wówczas czas składania pieczęci i koncentracji liczony jest jako wspólny. Technika umożliwia leczenie ran krytycznych, a także możliwym jest zatamowanie krwawienia wewnętrznego czy częściową regenerację organów wewnętrznych. Nie zregeneruje jednak ubytku krwi czy w pełni nie odbuduje zniszczonego narządu. Może jednak dać nam dość czasu, na ustabilizowanie rannego i dostarczenie go do miejsca, gdzie otrzyma bardziej specjalistyczną pomoc. Wymagania: Iryō Ninjutsu S i Kontrola Chakry 9.
Warto mieć na uwadze, że sam proces leczenia nie jest prosty i wymaga skupienia i koncentracji. Nie można więc techniki wykonać w biegu. Leczenie samego siebie wymaga odrobinę mniejszej koncentracji, jednak wciąż jest bardzo zajmującą rzeczą.

Posiadając Sennina w Iryō Ninjutsu technikę można wykonać na dystans do 5 metrów od użytkownika. Koszt jest wówczas podwójny.
Posiadając Specjalizację w Iryō Ninjutsu wszystkie wymagania dotyczące Kontroli Chakry są obniżone o 1 poziom. Dodatkowo możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas mieszania chakry trwa jednak tyle, ile trwałoby faktyczne ich złożenie.
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Północna brama

#22

Misja D9/?
Uczestnicy Sairai
Teraz można było zweryfikować swoją wiedzę w technice medycznej, silna ekipa i medyczny ninja może być to ekipa nie do pokonania, ba w niektórych krajach to standard, szczególnie gdy ktoś jest ciut za bardzo pewny swoich możliwości a tu wyskakuje ściana. Lecz teraz nie o tym był poszkodowany Orochi mógł sam ocenić sytuację i podjąć decyzję, która w tym momencie zaważy nad jego losem, taka też była odpowiedzialność medyka i trzeba się było z tym liczyć, w każdym razie postanowił że ten pacjent jednak musi trafić do szpitala, pewnie to była najlepsza decyzja mając na uwadze jego stan.
Tak jest już biegnę
Adept zrozumiał powagę sytuacji i czym prędzej pobiegł by nacisnąć przycisk, trzeba było ratować życie tego człowieka. W tym czasie Orochi używał medycznych technik by jakoś na jakiś czas załagodzić cierpienie tego pacjenta, cenne sekundy były tu jak najbardziej wskazane, widać było zmniejszone dreszcze i ulgę na jego twarzy, taki widok może podbudować i skłonić, by dalej pomagać tym co tego potrzebują.
Po chwili przybiegli ludzie z noszami i szybko zabrali pacjenta do szpitala z kolei Sairai mógł dokończyć obchód w celu sprawdzenia stanu reszty pacjentów.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2022, 21:56 przez Okami, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Orochi Sairai
Posty: 24
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Północna brama

#23

Szybka reakcja, zwłaszcza w nagłych wypadkach, była tym, co potrafiło decydować o życiu i śmierci. Mokoshi dobrze się spisał znajdując cięższy przypadek oraz sprawnie wzywając bardziej doświadczonych medyków do pomocy. Sam Sairai nie był geniuszem czy też naturalnym talentem w zakresie medycznego ninjutsu, jednak coś tam znał. Była to jedyna w sumie dziedzina, w której coś potrafił, jednak jako przedstawiciel klanu Orochi raczej wymagano od niego innych zdolności czy też koncentracji w innym zakresie, jednak właściciel Enkeia się tym nie przejmował. Biały wąż czuł się dość dobrze pod strojem chłopaka i nawet za bardzo nie planował wychodzić i budzić jakiejś paniki wśród personelu. Jeżeli już gdzieś wystawał, to może spod rękawa by czasami zerknąć co się dzieje, szybko jednak wracał do bardziej stabilnego ciepła swojego właściciela.

Gdy zabrali mężczyznę w ciężkim stanie, Sairai podziękował asystentowi za jego wkład i szybką reakcję, a potem poprosił o wznowienie działań. Nie było tu żadnej dodatkowej filozofii. Tak samo jak wcześniej w pierwszej kolejności zająłby się oceną stanu pacjentów oraz ewentualnym wyznaczaniu zadań pielęgniarkom, przy mniej wymagających przypadkach. Też w razie potrzeby określiłby, którzy wymagają jak wielkiego nakładu pracy i tych poważniejszych - traktowałby priorytetowo. A gdyby już wszystkich przejrzał? Zacząłby pomagać pielęgniarkom w odpowiednich zabiegach, jak podłączanie kroplówek czy okłady dla oparzeń I stopnia.

Chakra900
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 1420
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Północna brama

#24

Przyjaźń to magia友情は魔法です
Faktycznie, było ciemno i grupa powinna się rozdzielić, czego jednak nie zrobili. I choć chwilowa panika oraz rozmowa wewnątrz umysłu Kireia zajęła trochę czasu, tak nie stanowiła ona żadnej przeszkody, by ten mógł skoncentrować chakrę oraz wejść po ścianie budynku, tym samym, zgodnie z założeniem uniknąć wzroku nowych znajomych. Gdy grupka przechodziła pod nim usłyszał, jak dyskutowali na temat tego gdzie się tak śpieszył, jednak był za daleko by posłuchać dalej. Oczywiście, najwięcej mówiła Mai, snując jakieś teorie, ale krople deszczu skutecznie zagłuszały rozchodzenie się dźwięku. Dostrzegł natomiast, że grupka kierowała się w stronę budynku Amekage, do którego weszli, a z którego po kilkunastu minutach prawie wszyscy wyszli. Poza Mai. I dopiero wtedy się rozdzielili, gdzie każdy udał się w swoją stronę.
NPCHaruo, Daiji, Jōichirō - chłopaki w randze genina
NPCAsuka, Mai - dziewczyny w randze genina
Info od MG
Pamiętaj też o odjęciu chakry. Ogólnie preferuję nad spoilerem umieszczać coś w stylu:

Kod: Zaznacz cały

[row title=Chakra]4 000 - 5 (Ki Nobori no Shugyō) = 3 995[/row]
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Północna brama

#25

Misja D11/11
Uczestnicy Sairai
I tak oto upływał czas uratowane zostało ludzkie istnienie a poszkodowani uzyskiwali pomoc medyczną, współpraca i wspólne działanie przyniosło oczekiwane rezultaty. W ten sposób ta część zadania była pod kontrolą, co prawda niektórzy możliwe że zaczną funkcjonować, a inni spędzą trochę czasu w szpitalu tu liczył się fakt opanowania sytuacji.
Orochi mógł być dumny z dobrze wykonanej misji, jak i temu że jego medyczne umiejętności mimo że nie były jeszcze najlepsze to jednak pomogły osobie potrzebującej, więc w dniu dzisiejszym jednak zrobił sporo dobrego, teraz od niego samego było czy dalej podąży ów drogą medyka, czy jednak wybierze coś innego to już pozostanie osobista kwestia. W pozostałym czasie pomagał w różnych medycznych rzeczach byle by zabić czas, w końcu przyszedł Yoshi by powiedzieć kilka rzeczy
Dzięki za pomoc sytuacja już jest opanowana wszyscy z ciężkimi przypadkami, także wszystko już idzie ku lepszemu, jeszcze raz dziękuję w swoim imieniu jak i pacjentów
Tak oto ta misja dobiegła końca, mógł działać dalej i zbierać kolejne doświadczenie, oraz kroczyć swoją własną drogą

Wynagrodzenie:

Orochi Sairai - 8 PD, 12 PT, 250 Ryo
Okami (MG) - 8 PB, 12 PT, 200 Ryō
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2022, 7:30 przez Okami, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Orochi Sairai
Posty: 24
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Północna brama

#26

Misja w zamyśle faktycznie nie była ciężka, ale miała w sobie to coś, co mogło... satysfakcjonować. Czy była to zwykła chęć niesienia pomocy, szansa na wykazanie się jakiegoś rodzaju "dowództwem" czy zwyczajnie endorfiny spowodowane dobrze wykonaną pracą - nie było już istotne. Sairai nie należał jednak do osób, które preferują ukazywanie emocji. Może było to spowodowane swoistą "traumą" jeszcze z czasów Otogakure, gdzie jego działania nie zyskiwały mu poklasku i jako członek klanu był traktowany zwyczajnie gorzej, ze względu na jego zdolności fizyczne, będące kompletnie niedostosowane do realiów świata shinobi. Pójście drogą medycyny i eksperymentów było może i jakimś wyjściem z sytuacji, jednak nie sprawiającym, by jego klan nagle "go polubił". Ich zdolności nie polegały na tym, by stać z tyłu, ale raczej na walce. Cóż, już dawno przestał szukać poklasku i choć pochwałę miło usłyszeć, nie zmieniło to za bardzo wyrazu twarzy Orochiego. Lekki uśmiech nadal gościł na jego twarzy, nie mówiąc za wiele o faktycznych emocjach.
-Żaden problem, cieszę się, że mogłem pomóc. To się będę zwijał. - poinformował, po czym lekko skinął głową i ruszył faktycznie w swoją stronę, uzbrojony w ciepły płaszcz i parasol, coby nie przemoknąć przed tak niesprzyjającą pogodą.

z/t
ODPOWIEDZ

Wróć do „Amegakure no Sato”