• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Hatake Han

Moderator: Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Hatake Han
Posty: 82
Rejestracja: 01 lut 2022, 18:47
Discord: LevelUp#9976
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Hatake Han

Hatake Han
Strach jest jedyną prawdziwie szczerą emocją
Strach jest najszczerszą z emocji. Dopiero w jego obliczu ukazuje się nasze prawdziwe ja. Tak mnie wyszkolono. Tak testowano mą wiarę w Pana Jashina. Poddawano torturom psychicznym, by sprawdzić, czy wyrzeknę się swego boga. Ja jednak miałem go głęboko w sercu. Ma wiara została wystawiona na próbę i nie zachwiała się. Jest to wystarczająca legitymacja, bym czynił wolę Jashina i swymi rękoma dokonywał jego wyroków. Nauczyło mnie to też ścieżki wyboru Jashina. Jak rozpoznać, komu należy się życie, a komu śmierć? Poprzez strach. Stał się on moim narzędziem, którym sam wystawiam teraz umysły na próbę, tak, jak wystawiano mnie. I nie chodzi już nawet o samą wiarę w Jashina. Nawet ateista o silnych, niezachwianych poglądach może zasłużyć na życie, ponieważ takich ludzi oczekuje Jashin. Z naciskiem jednak na "może"...

W swej misji jestem nieustępliwy. Ma wiara ma fundamenty twardsze niż ze spiżu. Mam jednak swoje cele i przekonania. Tak, zdarza mi się grzeszyć, lecz nigdy w złej wierze, a swe winy zawsze odkupuję. Też chcę coś jeszcze od życia. Wbrew wszystkiemu nie jestem też wykolejeńcem i psychopatą. Wiem kogo i po co zabijam. Nawet na gniew Jashina trzeba sobie bowiem zasłużyć. Zdarza mi się nawet pomagać ludziom, jeśli uważam ich za godnych i widzę w tym swoją korzyść. Silni ludzie zasługują na szacunek. Jeszcze silniejsi na zazdrość i chęć rywalizacji. To też nie jest mi obce. Choć duszą towarzystwa nie jestem, potrafię zaiste obchodzić się z ludźmi. Zwykle stoję jednak z boku. Zdolność obserwacji jest równie ważna co likwidacji, ale to już inna bajka. Zabijam, bo wyświadczam temu światu przysługę.

Po mojej twarzy nie poznałbyś prawdziwego mnie. Nie przypominam paskudnego psychopaty z karykaturalną aparycją. Delikatne rysy zwiodły już nie jednego. Krótka, czarna czupryna mogłaby przywodzić na myśl twojego młodszego braciszka, jeśli kiedykolwiek takowego miałeś. Posturą nie wyróżniam się w tłumie. Przeciętna sylwetka doskonale maskuje morderczą osobowość. Najlepiej charakteryzuje mnie czerń i biel, więc też i takie szaty najczęściej przybieram. Nie bez powodu zwą mnie Czarnym Pająkiem. Potrafię ukryć się w każdym tłumie, jak i w każdej ciemnej szczelinie. Ubrania które zazwyczaj noszę muszą być przed wszystkim funkcjonalne, ale nie mogę sobie odmówić nieco szaleństwa od czasu do czasu, by zasiać w sercach jeszcze większą grozę. Symbol Jashina rzecz jasna zawsze znajduje się na mej piersi, zazwyczaj skryty pod koszulą.
Nazwisko i imięHatake Han
PrzynależnośćWolny Shinobi
PseudonimyKuroi Kumo
PłećMężczyzna
Tytuły
Wiek22
Wzrost170 cm
Waga70
Rangi
Muryō no ninja
Wspomagania
Wykonane wątki (oficjalne/wszystkie)
D
0
C
0
B
0
A
0
S
0
Odbyte walki
Zwycięstwa:
Remisy:
Porażki:
Siła:
Poz. 5
Szybkość:
Poz. 5
Wytrzymałość:
Poz. 5
Refleks:
Poz. 5
Siła Woli:
Poz. 6
Kontrola Chakry:
Poz. 7
Ilość Chakry:
2000E: 5 | D: 25 | C: 75 | B: 300 | A: 750 | S:
Posiadane Dziedziny
Shinkoryu
C
Suiton
D
Genjutsu
A
Ninjutsu
B
Tsubasa Suchiru
C
GenjutsuSpecjalizacja
Ninja przejawia naturalny talent w jednej konkretnej dziedzinie ninpō czy stylu walki. Objawia się to różnego rodzaju "drygiem" do technik tej konkretnej dziedziny bądź stylu walki. W konkretnych stylach i technikach znajduje się opis, w jaki sposób specjalizacja na nie wpływa. Jest to atut obrazujący predyspozycję naszej postaci w konkretnym kierunku.
Instynkt niebezpieczeństwaAtut wrodzony
Postać posiada swoisty szósty zmysł. Dzięki temu jest w stanie wyczuć niebezpieczeństwo, zanim normalnie byłaby w stanie je dostrzec. Czy to mina, na którą właśnie miała nadepnąć, czy czający się za rogiem nieprzyjaciele - postać może się zorientować, że coś jest nie tak. Nie oznacza to jednak, że jest w stanie wszystko przewidzieć.
Atut nabyty
Biegłość
Wada
Kabura:
Nóż

Torba:
Kunai x4
Senbon x20
Shuriken x10
Stalowa żyłka 20m

Lewa ręka:
Ukryta wyrzutnia Kunai + Kunai

Prawa ręka:
Ukryta wyrzutnia Kunai + Kunai
► Pokaż Spoiler | Shinkoryu
► Pokaż Spoiler | C
Cimamire no Tsunagari
► Pokaż Spoiler | Genjutsu
► Pokaż Spoiler | E

Genjutsu Kai
► Pokaż Spoiler | D
Kasumo Jusha no Jutsu
Koishi
Magen: Narakumi no Jutsu
► Pokaż Spoiler | C
Hyaku Saku Hana no Tekunikku
Kori Shinczhu no Jutsu
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
► Pokaż Spoiler | B
Asoko Janai
Hebinirami
► Pokaż Spoiler | A
Akumu
► Pokaż Spoiler | Ninjutsu
► Pokaż Spoiler | E
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Ki nobori no Shugyo
Sakki
Suimen Hoko no Gyo
► Pokaż Spoiler | D
Oboro Bunshin no Jutsu
Utsusemi no Jutsu
► Pokaż Spoiler | C
Chakura Kōdo Wana Hōhō
► Pokaż Spoiler | B
Doragonsupai no Jutsu
Gamadaira - Kageayatsuri no Jutsu
Kagayaku Rantan no Jutsu
Kekkai: Tengai Hjojin
Shoshagan no Jutsu
Ayametori
► Pokaż Spoiler | Suiton
► Pokaż Spoiler | E

Mizu Moji
Susuru Izumi
► Pokaż Spoiler | D
Kirigakure no Jutsu
Mizugakure no Jutsu
Tenkyu
Spis Ukaranych ku chwale Pana Jashina
  1. Ichiro z Hi no Kuni
  2. Tozaburo Kawara
Ostatnio zmieniony 30 paź 2022, 20:45 przez Hatake Han, łącznie zmieniany 13 razy.
Awatar użytkownika
Pomarańcz
Posty: 231
Rejestracja: 02 lut 2022, 14:11
Ranga dodatkowa: Mod KP/Transferów, mod Kuźni.
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:

Re: Hatake Han

Charakterystyka: Git
Metryka: Przynależność: Wpisz Wolny Shinobi etc.
Atrybuty i dziedziny: Startowe: 4,5,4,5,6,6, Shinkoryu D, Suiton D, Genjutsu C Ok.
Atuty: Specka: Genjutsu, Instynkt niebezpieczeństwa. Ok.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 lut 2022, 10:21 przez Pomarańcz, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolni Strzelcy”