• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Osoby decyzyjne

Miejsce przeprowadzania głównego dialogu z kadrą pod kątem wprowadzanych zmian, sugerowania własnych propozycji czy wszelakich zgłoszeń. Poszczególne kategorie dostały własne działy, celem większej przejrzystości i lepszej komunikacji. Jest to również dział, w jakim gracze mogą zgłaszać dłuższe nieobecności, podczas których ich obecność na forum będzie ograniczona.

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 664
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:

Osoby decyzyjne

#1

Administracja
@Jelonek - Jest Głównym Mistrzem Fabularnym (GMF). Odpowiada za bicie kopytkiem innych moderatorów fabularnych oraz mistrzów gry. Jeśli powie, że nie żyjesz, to generalnie nie żyjesz.

@Tora - Jest Głównym Moderatorem Technicznym (GMT). Odpowiada za bicie ogonem innych moderatorów technicznych. Jeśli powie, że twoja technika jest niezbalansowana, to generalnie zaraz zrobi tak, że będzie zbalansowana. Po godzinach pomaga w kwestiach fabularnych.

@Hefajstos - Jest Głównym Moderatorem Kuźni (GMK). Odpowiada za bicie kowadłem innych moderatorów kuźni. Jeśli powie, że twój item, jest bez sensu, to najpewniej jest bez sensu. Jeśli nie bije młotem w kowadło (lub po głowach) udziela się w kwestiach fabularnych.

@Pingwinek Chaosu - Jest Head Adminem. Odpowiada za policzkowanie skrzydełkiem po twarzach tych wyżej. I w sumie tych niżej też. I tych obok również, jeśli ma na to ochotę. Głos ostateczny w wielu sprawach. Ale nie lubi podejmować decyzji, więc lepiej dać spokój chyba, że wszystkie inne ścieżki (te trzy wyżej) zawiodą.

Moderacja
@Fawkes - Moderator kuźni. Trochę pisze bez ładu i składu, ale zawsze chętnie wszystkim pomoże. Jeśli tylko może. Serduszko ma w dobrym miejscu.

@Makaveli - Moderator technik. Istnieje plotka, że w poprzednim życiu był Harimatis. Czasem go widać, czasem nie widać, widać, nie widać, widać, nie widać, trochę widać, teraz widać. Ale chce pomagać. Czasami łatwiej na PW czy Discord niż na forko, bo zapracowany człowiek.

@Pomarańcz - Sprawdza karty postaci i lepiej umie niemiecki niż polski, więc w sumie lepiej wysłać jej na PW KP po niemiecku, szybciej będzie sprawdzona. Pomaga także w kuźni.

@Cerberus - Włada Chatboxem, jak ktoś będzie robił tam niegrzeczne rzeczy, to wyszczeka takie osoby z chatu. Jak się pogłaszcze, to nawet Karty Postaci i Transfery sprawdzi.

@Norka - Mistrzyni fabularna, jaka to uciekła z japońskiego więzienia, więc trochę lepiej się zna na chińskich runach niż my. I bije, jak widzi że są źle - problemy z agresją przez pracę w Rito - więc chowajcie się gdzie możecie.

@Vampiro - Moderator technik, który kiedyś rządził krajem, ale bardziej mu się spodobało rządzenie w balansie. Podobno zmiana stanowiska nie miała nic wspólnego z wysysaniem krwi z podwładnych.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2022, 16:34 przez Tora, łącznie zmieniany 9 razy.
Zablokowany

Wróć do „Kontakt z administracją i ogłoszenia”