• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Love is in the air! - Event Walentynkowy 2022

Tutaj możemy znaleźć opisy eventów, jakie to działy się w przeszłości i nie są już aktualne.

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Love is in the air! - Event Walentynkowy 2022

Walentynki Walentyki!
Witam państwa serdecznie! Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym główną rolę pełnią czekoladki, ogromne pluszowe misiaki, ogromne czerwone serduszka. Tak, tak, mowa tu oczywiście o 14 lutego, co oznacza WALENTYNKI! Co to oznacza dla nas, forumowiczów?
Ano to, że zostałam poproszona przez Jelonka zgłosiłam się do zorganizowania tego mini offtopowego eventu, by na forum zapanowała atmosfera miłości, radości i cringe'u.
Jajko, ale co takiego wymyśliłaś?
Podziel się z nami swoim pomysłem, prosimy!
Not a big deal, serio. A tak na poważnie - Randka w ciemno!

Yyyy, ale że taka prowadzona przez Jacka Kawalca w 1999 roku?

Blisko! Z tym, że impreza dostosowana do możliwości forumowych,
czyli randeczki w cztery oczy.
Prowadzone przez Kawalca?
Niestety, odmówił poprowadzenia eventu, zasłaniając się emeryturą.
Nad wszystkim będę czuwała ja i Jeleń - piszę to oficjalnie, co by potem się nie wykręcał.
No dobra Jajko, ale jak to sobie wyobrażasz?

Ano bardzo prosto - udostępniam wam ankietę, którą każdy chcący wziąć udział ładnie sobie wypełnia i wysyła do mnie na pw. Na zgłoszenie się macie czas do 7 lutego - później zapisy zamykamy. Na postawie ankiet i własnego widzimisie dobieramy ludzi w pary, tworzymy różne tematy i posyłamy parę zakochańców na najfajniejszą randkę życia!
Jajkoooooo, ale moja postać jest zbyt poważna i edżi
Jak niby ma się zgłosić na taki żal-event? W życiu by tego nie zrobiła!

Nie ukrywam, to była jedna z kwestii, która mocno mnie wstrzymywała przez zgłoszeniem się do zrobienia tego minieventu. Dlatego by ułatwić życie tym, którzy chcą się pobawić, śmiało możecie uznać, że Amorek niespodziewanie wleciał do domu waszej postaci i trzymając łuk z naciągniętą strzałą tuż obok głowy, rozkazał wypełnić ankietę. Albo postać nic nie wypełniała i po prostu randomowo została teleportowana do do miejsca, w którym spotka swoją drugą połówkę.
Raczej nie planujemy żadnych nagród, chyba że Jelonek ma coś w planach i mi nie powiedział. Przede wszystkim chodzi tu o integrację oraz zabawę.
Poniżej znajduje się ankieta, którą proszę ładnie wypełnić i podrzucić mi (Yamanaka Aiko, albo Yōgan Sayu) w wiadomości prywatnej.
W razie pytań i wątpliwości, śmiało łapcie mnie ma discordzie albo czacie.

Buziaki, adios!

► Pokaż Spoiler | Ankieta do wypełnienia. Have fun!
1. Twoje imię i nazwisko to...
Odpowiedź
2. Płeć?
Odpowiedź
3. Ile masz lat?
Odpowiedź
4. Orientacja?
Odpowiedź
5. Jak wyglądałaby twoja wymarzona randka?
Odpowiedź
6. Rozważność czy romantyczność? Ekstrawertyzm czy introwertyzm?
Odpowiedź
7. Woda to życie. Co przypomina twój charakter - cichy strumyk czy rwący wodospad?
Odpowiedź
8. Jaki jest twój znak zodiaku? Jakim według niego człowiekiem jesteś?
Odpowiedź
9. Twoja druga połówka zaprasza Cię na koncert zespołu Ostrrrre Kunaie, a ty nie masz na to ochoty. Jak jej odmówisz, żeby ją to przekonało?
Odpowiedź
10. Wolisz zdobywać czy być zdobywanym/ną?
Odpowiedź
11. Zamknij oczy i pomyśl o ideale swojej drugiej połówki. Co widzisz?
Odpowiedź
12. Kiedy byłeś/aś dzieckiem, jak reagowałeś/aż na prezenty, które ci się nie podobały?
Odpowiedź
13. Jakie są trzy rzeczy, które zabierzesz na bezludną wyspę?
Odpowiedź
14. Co powinna zrobić twoja walentynka, żeby podbić twoje serce?
Odpowiedź
15. Planujesz posiadać dzieci? Ile? Jeżeli tak, jak je nazwiesz?
Odpowiedź
16. Czym oczarujesz swoją walentynkę?
Odpowiedź
17. Czy jest jakieś pytanie, które chcesz zadać swojej walentynce ale się wstydzisz?
Odpowiedź
18. Co byś zrobił/a dla swojej Wioski, gdyby mianowano Cię tytułem Kage?
Odpowiedź
19. Sakura, Ame czy Hana - którego Kage poderwiesz i w jaki sposób to zrobisz?
Odpowiedź
20. Jaki żywioł jest najromantyczniejszy? Dlaczego tak uważasz?
Odpowiedź
21. Jakiego Jutsu użyjesz, by okazać swoje uczucia drugiej połówce?
Odpowiedź
22. Shinobi czy Samuraj - z kim prędzej pójdziesz na randkę i dlaczego?
Odpowiedź
23. Ostry jak kunai czy zwinny jak shuriken - z czym bardziej się utożsamiasz?
Odpowiedź
► Pokaż Spoiler | A tu do skopiowania

Kod: Zaznacz cały

[row title=1. Twoje imię i nazwisko to...][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=2. Płeć?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=3. Ile masz lat? ][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=4. Orientacja?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=5. Jak wyglądałaby twoja wymarzona randka?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=6. Rozważność czy romantyczność? Ekstrawertyzm czy introwertyzm?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=7. Woda to życie. Co przypomina twój charakter - cichy strumyk czy rwący wodospad?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=8. Jaki jest twój znak zodiaku? Jakim według niego człowiekiem jesteś?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=9. Twoja druga połówka zaprasza Cię na koncert zespołu Ostrrrre Kunaie, a ty nie masz na to ochoty. Jak jej odmówisz, żeby ją to przekonało?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=10. Wolisz zdobywać czy być zdobywanym/ną?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=11. Zamknij oczy i pomyśl o ideale swojej drugiej połówki. Co widzisz?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=12. Kiedy byłeś/aś dzieckiem, jak reagowałeś/aż na prezenty, które ci się nie podobały?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=13. Jakie są trzy rzeczy, które zabierzesz na bezludną wyspę?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=14. Co powinna zrobić twoja walentynka, żeby podbić twoje serce?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=15. Planujesz posiadać dzieci? Ile? Jeżeli tak, jak je nazwiesz?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=16. Czym oczarujesz swoją walentynkę?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=17. Czy jest jakieś pytanie, które chcesz zadać swojej walentynce ale się wstydzisz?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=18. Co byś zrobił/a dla swojej Wioski, gdyby mianowano Cię tytułem Kage?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=19. Sakura, Ame czy Hana - którego Kage poderwiesz i w jaki sposób to zrobisz?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=20. Jaki żywioł jest najromantyczniejszy? Dlaczego tak uważasz?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=21. Jakiego Jutsu użyjesz, by okazać swoje uczucia drugiej połówce?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=22. Shinobi czy Samuraj - z kim prędzej pójdziesz na randkę i dlaczego?][/row][description]Odpowiedź[/description]
[row title=23. Ostry jak kunai czy zwinny jak shuriken - z czym bardziej się utożsamiasz?][/row][description]Odpowiedź[/description]
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2022, 12:57 przez Jelonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”