• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
Sabataya Yumishi
Posty: 84
Rejestracja: 26 paź 2021, 0:16
Discord: Hanialke#1145
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#1

coś tu kiedyś będzie
Obrazek

TSŪJITEGAN
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 000160B50
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 544
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: Hanialke#1145
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#2

:kannasip:

Kaede ~ 43PD

Siła 5 → 7 11PD
KC 6 → 7 7PD
SW 5 → 6 6PD
Nin B → 6 PD
Shikotsumayaku A → 7PD
Raiton B → 3PD
500 chakry 1PD

Nana ~ 33PD

Refleks 5 → 6 6PD
Siła Woli 5 → 6PD
KC 6 → 7 7PD
Jujin A → 7PD
Sen no Ichigeki B → 3PD
Nin D → 1PD
1500 chakry 3PD

Tsubaki ~ 18PD

KC 7 → 8 8PD
Nin B → 5PD
Fuin B → 3PD
1000 Chakry 2PD
Ostatnio zmieniony 04 paź 2022, 3:39 przez Kaguya Kaede, łącznie zmieniany 154 razy.
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 544
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: Hanialke#1145
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#3

Kod: Zaznacz cały

[align=center][img]https://i.imgur.com/aqvng7N.png[/img][/align]

[spoiler=Wynagrodzenie]2 PD
4 PT
125 Ryō
+1 misja D[/spoiler]

Kod: Zaznacz cały

[align=center][img]https://i.imgur.com/aqvng7N.png[/img][/align]

[spoiler=Wynagrodzenie]
- 6 PD;
- 12 PT;
- 250 Ryō;
- 1 misja D;[/spoiler]
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2022, 3:53 przez Kaguya Kaede, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Hyūga Tsubaki
Posty: 96
Rejestracja: 03 mar 2022, 3:55
Ranga: Genin
Discord: Hanialke#1145
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4

Chiyu no fū | Sigil of healing治癒の封
KlasyfikacjaFūinjutsu, Iryō Ninjutsu
PieczęciePieczętowanie: Pies → Tygrys → Pies → Wąż → Zając → Koń → Dzik
Aktywacja: Impuls chakry
KosztPojedynczy za pieczętowanie + koszt techniki leczącej
ZasięgDotykowy / na medium
Wymagania1. Znajomość: Shōsen Jutsu
2. Znajomość: Shōsen Jutsu i posiadanie medium
Jutsu można wykonać na dwa sposoby:
 1. Nałożenie pieczęci na osobę i przelanie leczniczej chakry za pomocą Shōsen Jutsu.
  Proces leczenia rozpoczyna się od przelania impulsu chakry na gotową pieczęć. Chakra oddziałuje podobnie do 1 tury leczenia przy pomocy Shōsen Jutsu. Technika oddziałuje na całe ciało. Poziom takiego uzdrowienia jest niższy o jedną rangę.
 2. Nałożenie pieczęci na medium (najczęściej w postaci bandaża / opatrunku) i przelanie leczniczej chakry za pomocą Shōsen Jutsu.
  Proces leczenia rozpoczyna się od przelania impulsu chakry na gotową pieczęć na przedmiocie. Chakra uwalniana jest na objętości danego medium, przez co leczenie pozostaje miejscowe i zachowuje pełną siłę.
 • Nie trzeba znać Fūinjutsu, by aktywować gotową pieczęć.
 • Maksymalny poziom medycznej chakry zapieczętowanej w pieczęci nie może przekraczać rangi Fūinjutsu użytkownika.
 • Na jedną osobę/medium można nałożyć jedną pieczęć.
 • Można użyć kilku opatrunków z pieczęcią jednocześnie by usprawnić leczenie.

Posiadając Specjalizację w Fūinjutsu, można zapieczętować medyczną chakrę o poziom wyższą niż posiadana ranga Fūinjutsu.
Posiadając Specjalizację w Iryō Ninjutsu, Zastosowanie pieczęci bezpośrednio na osobie nie obniża rangi uzdrawiania
Posiadając Sennina w Fūinjutsu, Pojemność pieczęci może zostać zwiększona do wartości 4 tur uzdrawiania Shōsen Jutsu. Koszt techniki leczącej zostaje zwiększony za każdą użytą turę. Koszt pieczętowania pozostaje bez zmian.
Średni zwójHyūga Tsubaki - Autorka, opracowane w ośrodku organizacji Fūinjutsu Kenkyū Sentā
Średni zwójORGANIZACJA FŪINJUTSU KENKYŪ SENTĀ
Średni zwój
Średni zwój
Ostatnio zmieniony 01 paź 2022, 2:21 przez Hyūga Tsubaki, łącznie zmieniany 69 razy.
Obrazek

B Y A K U G A N
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne 359° [m]Koszt utrzymania na turę
4 0008050
► Pokaż Spoiler
- Mowa
#FF8080
Awatar użytkownika
Sabataya Yumishi
Posty: 84
Rejestracja: 26 paź 2021, 0:16
Discord: Hanialke#1145
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#5

Sabataya Masaru

Masaru, w przeciwieństwie do swojej siostry, nigdy nie wyróżniał się w kwestii panowania nad Tsūjteganem, nie zmienia to faktu, że zdecydowanie znalazł dla niego użytek - to właśnie on był swoistym prekursorem strzelectwa na dalekie odległości, a klanowe dōjutsu zdecydowanie w tym pomagało. Był człowiekiem o bardzo łagodnym usposobieniu, który rzadko kiedy wychodził przed szereg i raczej wykonywał rozkazy, nigdy nie mając przysłowiowego parcia na szkło. Zamiast byciem liderem klanu, wolał skupić się na swojej rodzinie, wspierając najpierw ojca, a potem siostrę w ich poczynaniach na miarę możliwości. Pomimo sędziwego wieku przeżył atak Zero na wioskę i zmarł na atak serca - mawia się jednak, że te po prostu pękło z tęsknoty za ukochaną żoną.

Kojima Mariko

Prawdziwa miłość Masaru, kobieta, która jednak nigdy nie kroczyła ścieżką ninja, pozostając przez całe życie cywilem. Została sierotą w dosyć młodym wieku, gdy miała zaledwie czternaście lat. Żeby się utrzymać, zatrudniła się w lokalnej szwalni. Ciężką pracą wspinała się coraz wyżej w hierarchii, by w pewnym momencie szwalnia została jej przypisana przez właściciela, który nigdy się nie doczekał dzieci i Mariko była dla niego jak córka. Ubrania dla członków klanu były zawsze szyte w jej zakładzie. Była kochającą żoną, oraz matką, która potrafiła połączyć macierzyństwo z pracą i prowadzeniem domu. Bardzo mocno przeżyła atak Zero, w trakcie którego została zniszczona jej ukochana szwalnia - w której pracowała do samego końca. Zmarła z przyczyn naturalnych, poszła spać i się po prostu nie obudziła.

Sabataya Aruki

Najstarszy syn Masaru, który kontynuował strzelecką tradycję. Podobno ledwo chodził, a już był w stanie z łuku strzelać - a tak chociaż zwykła mówić Mariko. Był mężczyzną z silnym poczuciem obowiązku zarówno wobec klanu jak i wioski. W przeciwieństwie jednak do swojego ojca miał dosyć ciężki charakter i był cholerykiem, rzadko kiedy wprost mówiącym o swoich uczuciach. Bardzo dużo wymagał od swojego najstarszego syna, Yumishiego, jako dziedzica i kontynuatora tej linii. Wierzył, że jego surowe podejście nauczy jego dzieci odpowiedniego podejścia do życia. Udało mu się zostać Tōkubetsu Joninem w Kirigakure ze względu na swoje wybitne umiejętności strzeleckie. Po ataku Zero na wioskę i śmierci ukochanej żony oraz córki stał się bardzo cichym i wycofanym człowiekiem, do końca swoich dni nosząc czerń w ramach żałoby. Zmarł w trakcie wojny w wyniku otrzymanych obrażeń.

Tanaka Misaki

Była chūninką Kirigakure wywodzącą się z rodziny ninja, którzy jednak nie posiadali żadnych klanowych genów. Specjalizowała się głównie w ninjutsu oraz walce naginatą, mawia się również że miała naprawdę bardzo dobry refleks. Misaki była chodzącym wulkanem - zawsze pełna energii, było jej wszędzie pełno, dusza towarzystwa, której buzia nigdy się nie zamykała. Zawsze również mówiła na głos, co myślała, przez co nieraz wpadła w duże problemy. Z Arukim poznali się na misji, gdzie ta mu tak naprawdę uratowała życie, ostrzem swojej naginaty odbijając nadlatujący w stronę Arukiego kunai z notką wybuchową. Te wspólnie wykonane zadanie mocno ich do siebie przybliżyło, co sprawiło, że następnie wzięli ślub. Misaki była kochającą, aczkolwiek wymagającą matką oraz panią domu, nie mając żadnych skrupułów by nawet męża poganiać mokrą szmatą za niepozbierany, walający się ekwipunek. Zmarła tragicznie w trakcie ataku Zero na Kiri, zasłaniając swojego syna, Tadao, własnym ciałem.

Sabataya Yumishi

Najstarszy z rodzeństwa, na którego była też nałożona największa presja. Yumishi - zgodnie z wolą swojego ojca - od najmłodszych lat uczył się strzelania z łuku, by móc kontynuować rodzinną tradycję. W usposobieniu i podejściu do życia bardziej przypomina swojego dziadka Masaru, aniżeli ojca. Nigdy nie przepadał wychodzić poza szereg i po prostu robił to, co mu kazano, głównie po to, by zadowolić Arukiego. Nie zmieniało to jednak faktu, że był na tyle dobrym ninja, że jeszcze za czasów Kirigakure został chūninem, co napawało jego ojca dumą. Atak Zero i śmierć matki oraz ukochanej siostry zostawiły na sercu Yumishiego ogromną ranę. Jego ślub z Yuki Hachiko był małżeństwem zaaranżowanym przez Arukiego oraz ojca dziewczyny, jednakże żadne z nich nie stawiało oporu. W trakcie ataku Hyakuzawy na siedzibę Sabatayów, została Hachi została zabita, która była wtedy w zaawansowanej ciąży z ich synem. Pomimo usilnych prób medyków, nie udało się uratować ani Hachiko, ani Naokiego, przez co z pogodnego mężczyzny stał się wycofanym "mrukiem". Yumishi był jednym z ochotników udającym się w nieudany pościg za Hyakuzawą. W trakcie wojny działał głównie na tyłach, dokonując celnych odstrzałów przeciwników. Po wojnie zaś udał się na wędrówkę po Nowym Kontynencie, szukając sensu do życia.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2022, 14:56 przez Sabataya Yumishi, łącznie zmieniany 7 razy.
Obrazek

TSŪJITEGAN
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 000160B50
Awatar użytkownika
Sabataya Yumishi
Posty: 84
Rejestracja: 26 paź 2021, 0:16
Discord: Hanialke#1145
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Norka Norki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#6

Engyō | Gliding swallow燕行
KlasyfikacjaNinjutsu
PieczęcieBrak, kumulacja chakry wynosi tyle co złożenie 4 pieczęci
KosztStandardowy na turę
ZasięgNa broń
WymaganiaZnajomość Hien
Technika stworzona z myślą o broniach dystansowych skupiających się na wystrzeliwaniu pocisków różnego rodzaju. Broń jest pokrywana chakrą tak długo, jak znajduje się w rękach shinobi. Tuż przed wystrzałem, chakra jest przenoszona na pocisk i się utrzymuje przez cały lot do czasu dotarcia do celu. Każda pocisk wystrzelony w danej turze będzie pokryty chakrą. Strzał wspomagany tym jutsu zyskuje 50m do bazowego zasięgu broni.

Osoby mające otwartą dziedzinę żywiołową (ranga D) oraz Kontrolę Chakry 7, mają możliwość pokrycia pocisku aurą jednego z pięciu podstawowych elementów. W zależności od użytego żywiołu, osiągnie się różne efekty:
 • Katon - pocisk zostaje podpalony, przez co zadaje dodatkowe rany od poparzeń, a także przy kontakcie z łatwopalnymi przedmiotami może wywołać podpalenie.
 • Fūton - pocisk staje się ostrzejszy niż zazwyczaj, będąc w stanie przebić się przez skałę czy ciąć metal bez względu na to, z jakiego materiału sam został wykonany.
 • Raiton - w momencie trafienia celu zostaje wywołane wyładowanie elektryczne, które powoduje miejscowe odrętwienie.
 • Suiton - pocisk jest pokrywany milimetrową warstwą wody. W przypadku udanego trafienia, pogłębia ona rany, rozrywając dodatkowo tkanki przeciwnika.
 • Doton - pocisk jest znacznie twardszy, aniżeli zazwyczaj, przez co w momencie trafienia celu, nie tylko zadaje standardowe dla siebie obrażenia, ale powoduje bolesne siniaki.
Posiadając rangę S w Ninjutsu, kumulacja chakry wynosi tyle co złożenie 1 pieczęci.
Posiadając rangę B w Sen Yumi no Kamae, zasięg strzału wzrasta o 10 metrów. Każda kolejna ranga w tym stylu zwiększa zasięg o następne 5 metrów.
Posiadając rangę S w Jū no Buki oraz atut Oburęczność, pociski wystrzelone z obydwóch broni są pokrywane chakrą.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2022, 4:29 przez Sabataya Yumishi, łącznie zmieniany 8 razy.
Obrazek

TSŪJITEGAN
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 000160B50
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pracownie”