• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Tablica misji

Chociaż wszystkie misje wykonywane są w działach fabularnych, istnieją przypadki, kiedy potrzebują one swojego działu. Tyczy się to przede wszystkim misji samodzielnym, oraz tzw. samomisji, jakie należy zgłaszać w odpowiednim, zamieszczonym tutaj temacie. Więcej o misjach można znaleźć w regulaminie misji, znajdującym się w dziale Regulaminy.

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Kirihito Mitsuhashi
Posty: 242
Rejestracja: 27 kwie 2021, 17:26
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Tablica misji

Zaklepuje sobie dwóch panów powyżej. Na resztę nie mam slotów bo 3 misje będę już prowadził.


Ogólnie tyle osób chce misje ale jakby jedna osoba poprowadziłą drugiej co prosi o misję a druga pierwszej to problem sam by się rozwiązał.
Obrazek
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Pomarańcz
Posty: 231
Rejestracja: 02 lut 2022, 14:11
Ranga dodatkowa: Mod KP/Transferów, mod Kuźni.
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:

Re: Tablica misji

To ten.

Poprowadzę komuś misję. Zwykle nie prowadzę więcej niż jednej misji na raz. Nie uważam się za mg wybitnego, ale do najgorszych też nie należę. Chyba że chodzi o szybkość. Jako gracz nie zależy mi na szybkości i w ten sam sposób podchodzę do mg'mowania. Chcesz szybkiego tempa np. aby nafarmić PD? To nie do mnie. Post na 2-3 dni to najszybsze tempo jakie mogę zaoferować. Lubię wątki zarówno poważne jak i komediowe. Lubię dłuższe wątki a nawet w tych krótszych staram się podrzucić haczyki. Na misjach skupiam się w pierwszej kolejności na postaciach. To tyle. Jak coś to zgłaszać się na discordzie.

Yo.
Awatar użytkownika
Rakūn
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2022, 19:24
Ranga: Cywil
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto:
Szop budowniczy!
Czego szuka:
- Historia zaczyna się jutro przed napisaniem tego posta, gdzie młody Szop pełen ambicji chce stworzyć podziemne królestwo i zostać nowym Szczurzym królem, lecz imię to mu nie godzi. Tak więc Król Szopów, przyszły mafiozo na terenie kraju kupieckiego. Szuka MG, który pomoże mu wpierw zdobyć budynek, w którym postawi swoją kuźnię oraz laboratorium alchemiczne. Przy okazji wprowadzi w życie jakiś swój pierwszy projekt, no ale bez warsztatu się nie obejdzie. Tak więc taka misja rangi D lub C, zależy. Kto co komu wygodniej, Szop nie jest zbytnio waleczny, więc z chęcią przyjmę intrygi i polityczne wątki. Może też być hazard oraz pijackie zabawy.
Link jeśli potrzebny:
Awatar użytkownika
Hyūga Tsubaki
Posty: 365
Rejestracja: 03 mar 2022, 3:55
Ranga: Genin
Ranga dodatkowa: Iryōnin | Stażystka w Fūinjutsu Kenkyū Sentā
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

Kto: Tsubaki Hyuga
Czego szuka: Ogólnie to zaczęłam z drugim graczem samomisję, ale przepadł jak kamień w wodę. Więc szukam MG, który mi to dokończy jako misję rangi D, ew. drugiego gracza do skończenia tego jako samomisji.
Link jeśli potrzebny: viewtopic.php?f=148&t=657&p=12442#p12442
Obrazek

B Y A K U G A N
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne 359° [m]Koszt utrzymania na turę
7 50010010
► Pokaż Spoiler
- Mowa
#FF8080
Awatar użytkownika
Yamanaka Sora
Posty: 31
Rejestracja: 14 cze 2021, 23:21
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Tablica misji

Nieposkromiony łowca słodkości zaszczyci ten kwiat swoją obecnością
Ostatnio zmieniony 22 maja 2022, 2:22 przez Yamanaka Sora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 709
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

Ogólnie mam dwa wolne sloty, jakby ktoś chciał to mogę coś poprowadzić. Misje od D do A, moje tempo, które jestem w stanie mniej więcej utrzymać to post na 3 dni.

Zgłoszenia na PW do Kaede, buziaczki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Asano Hisayuki
Posty: 241
Rejestracja: 19 sty 2022, 22:21
Ranga: Genin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto:
Najlepszy kowal na świecie.
Czego szuka:
- Fabuła jest do ustalenia. Interesuje mnie misja rangi C. Interesowałaby mnie względna aktywność, czyli taki post co drugi dzień byłby, tak myślę, spoko.
Link jeśli potrzebny: Brak.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2022, 22:31 przez Asano Hisayuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

Powyższy gracz przejęty przeze mnie.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Uchiha Uzui
Posty: 281
Rejestracja: 16 sty 2022, 19:44
Ranga: Cywil
Discord: Uchiha Uzui#7702
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Uchiha Uzui
Czego szuka: Misjobiorców C - B, mogę poprowadzić dwóm osobom, zależy mi jedynie na regularnych odpisach lub rushowaniu w ustalone dni.
Link jeśli potrzebny: Niepotrzebny :3
Ostatnio zmieniony 10 sie 2022, 0:02 przez Uchiha Uzui, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Asano Hisayuki
Posty: 241
Rejestracja: 19 sty 2022, 22:21
Ranga: Genin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Asano Hisayuki/ Kami Takashi
Czego szuka: Misjobiorców C - B. Zależy mi na tym, by misjobiorcy byli względnie aktywni, aczkolwiek dostosuję tempo pod konkretną osobą, tkaże jest kwestia do ustalenia
Link jeśli potrzebny: Brak
Awatar użytkownika
Uchiha Arikatsu
Posty: 162
Rejestracja: 18 cze 2022, 2:52
Ranga: Genin
Discord: Revix#6621
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

Kto: Uchiha Arikatsu
Czego szuka: Nowy MG do aktualnie prowadzonej misji (Tylko takiego co szybciej odpisuje bym prosił)
Link jeśli potrzebny: http://sakuranohana.pl/viewtopic.php?p= ... 343#p19283
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 905
Rejestracja: 29 lip 2022, 0:50
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Tablica misji

Uchiha Arikatsu pisze: 28 kwie 2023, 12:41 Kto: Uchiha Arikatsu
Czego szuka: Nowy MG do aktualnie prowadzonej misji (Tylko takiego co szybciej odpisuje bym prosił)
Link jeśli potrzebny: http://sakuranohana.pl/viewtopic.php?p= ... 343#p19283
Przejmę
Obrazek
Prowadzone wątki
Przygody 2/2
贖罪道 | Droga do odkupienia - Maji Seitaro
心を慰めるために | Ku pokrzepieniu serc - Yokomine Yozora, Mitsukyevu Uiriamu, Takatsukasa Jugemu
Misje 5/3
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Inne 2/2
Awatar użytkownika
Shin'ya Yuki
Posty: 405
Rejestracja: 26 mar 2023, 23:39
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Junior Katoniarz
Discord: athrevin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Tablica misji

Kto: Shin'ya Yuki
Czego szuka: Nowego MG, aktualny że tak powiem "leci w kulki" obiecując określone tempo a dostarczając posty na odwal sie raz na kilka dni bez większego wpływu na dynamike gry. Tak jak osobiście nie mam nic do MG, tak nie podoba mi się taki sposób prowadzenia. Nie oczekuję x postów dziennie, jednak jeden byłby miły. Ewentualnie jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego danego dnia tego odpisu nie ma. Nie "somry spałem", "somry goromco".
Link jeśli potrzebny: viewtopic.php?p=20964#p20964
Jeżeli nie jest powiedziane inaczej, Yuki jest w postaci szmacianej lalki.
Awatar użytkownika
Yamanaka Iso
Posty: 30
Rejestracja: 17 sty 2022, 20:57
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:

Re: Tablica misji

Kto: Yamanaka Iso
Czego szuka:
  • Misjoprowadzącego do poprowadzenia misji D w Ame.
  • Misja w klimacie eventu opisanego tutaj -> viewtopic.php?p=24186#p24186
  • Chętnie misja o przygotowywaniu medykamentów/pomocy w szpitalu z motywem przystąpienia do organizacji Iryō-tai
Link jeśli potrzebny: Jak się ktoś znajdzie to zaczniemy gdzie trzeba lub w siedzibie Yamanak w Ame
Ostatnio zmieniony 25 paź 2023, 22:52 przez Yamanaka Iso, łącznie zmieniany 1 raz.
. . .
Obrazek
Telepatia
Dialog
ODPOWIEDZ

Wróć do „Misje”