• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Agamoto Saneatsu - misja nr 1

Chociaż wszystkie misje wykonywane są w działach fabularnych, istnieją przypadki, kiedy potrzebują one swojego działu. Tyczy się to przede wszystkim misji samodzielnym, oraz tzw. samomisji, jakie należy zgłaszać w odpowiednim, zamieszczonym tutaj temacie. Więcej o misjach można znaleźć w regulaminie misji, znajdującym się w dziale Regulaminy.

Moderator: Mistrzowie fabularni

Agamoto Saneatsu
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2022, 21:21
Ranga: Cywil
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Agamoto Saneatsu - misja nr 1

Saneatsu nie miał najlepszego dnia. Od godzin porannych coś wyraźnie przeszkadzało mu w szeroko pojętej egzystencji, a chłopak miał z tym duży problem na przestrzeni ostatnich kilku tygodni, ale wciąż nie umiał wyraźnie określić co go tak niepokoiło.

Tego dnia byl umówiony z pewną kobietą, która poprosiła go o drobną przysługe. Oczywiście przysługi nie są darmowe i chłopak mocno zacierał ręce by móc dorobić trochę grosza. Po szybkiej, porannej toalecie młody Agamoto na prędece wrzucił na siebie ubranie i przypinając swoją katane wyruszył na umówione miejsce spotkania, którym były małe źródła blisko małej wsi znajdującej się zaledwie kilometr od domu Saneatsu.

Gdy chłopak przybył na miejsce, od razu dostrzegł czekającą na niego kobietę. Siedziała na kamieniu tuż przy żródłach, w których o tej godzinie nie było jeszcze żywej duszy.

-Witaj Miyori, jestem zgodnie z umową. Zatem co to za przysługa, o którą chciałaś mnie prosić? – zapytał przechodząc od razu do rzeczy i nie siląc się na zbędne rozmówki. Kobieta spojrzała na niego i pomachała dłonią.

-Witaj Sane! Dobrze cię widzieć, z góry dziękuje za chęc podjęcia się tematu w ciemno. Widzisz... to dość prywatna sprawa, mam partnera, który dość często znika nocami i nigdy nie mówi co wtedy robi. Nieco się martwię i chciała bym po żeby ktoś wprawiony po prostu to sprawdział.

-Czyli chcesz żebym go śledził? Rozumiem, że mieszkacie razem. Więcej nie potrzebuję. Zacznę monitorować waszą posiadłość od póxnych godzin wieczornych. Rano spotkajmy się w tym samym miejscu, przekaże Ci co ustaliłem. – po tych słowach Saneatsu zostawił kobietę i wrócił do domu. Do wieczora miał wciąż wiele czasu, więc wykonał codzienny trening i zreperował kilka rzeczy w swoim pokoju, które czasami starał się odsprzedawać dalej. Około 19 chłopak zmienił ubranie na czarny komplet i wyruszył pod dom Miyori.

Ulokował się na jednym z drzew, a pod osłoną zapadającego zmroku był właściwie niewidoczny. Spędził w takiej pozycji niestety dośc sporo czasu, bo mężczyzna będący partnerem Miyori opuścił dom dopiero równo o północy. Saneatsu pozwolił mu skierować się w stronę centrum miasteczka, a póxniej zaskoczył i z pomoca Henge zmaienił się w psa. W ten sposó podążał za męzczyzną w miare niezauważony.

Przecinali kolejne uliczki, az w końcu mężczyzna zatrzymał sie przy jendym z domów i zapukał, po czym wszedł do środka. Saneatsu natychmiast przylgnął do jednego z okien i zerknął do środka. Partner Miyori rozmawiał z drugim człowiekiem, który nie budził większych podejrzeń

-Nie odpuszczasz, co Yozen? Dzisiaj dam ci cos innego, weż to zlecenie i znajdź nad rzeką człowieka o imieniu Adashi. Nie będzie trudno, czeka i będzie tam pewnie jedyną osobą. Po płatność za zlecenie wróć do mnie. – Robiło się dość podejrzanie, Yozen wychodził nocami żeby kręcić jakieś ciemne interesy? Saneatsu podążył za mężczyzna w miejsce, w którym miał wykonać zlecenie. Minęło kilkanaście dobrych minut aż w końcu dotarli na obrzeża wioski, gdzie zacumowane były małe barki i gdzie za dnia odbywał się rybny targ. Na jednej z barek siedział mężczyzna, nieco przygarbiony w słomianym kapeluszu.

-Szukam Adashiego, czy to ty? – zapytał Yozen a mężczyzna skinał głową uchylając kapelusz. Zaraz potem wskazał barkę i wyjaśnił Yozenowi zlecenie.

-Tak to ja, ty zapewne jesteś Yozen, czekałem na ciebie. Widzisz przyjacielu, większość moich kolegów łowi za dnia i przez to konkuruje ze sobą, a połów nie jest zbyt obfity. Tymczasem ja swoje łowy wykonuje w nocy, kiedy mogę złapac dużo więcej ryb, woda jest spokojniejsza i nie muszę z niim konkurowac. Do niedawna pomagał mi syn, ale teraz jest na misji i potrzebuje pomocy, być może na dłuższy czas. – wszystko stało się nieco jaśniejsze. Saneatsu obserwował jeszcze jakiś czas jak Yozenpomaga w połowie po około 2 godzinach udaje się swporotem do miejsca gdzie otrzymał zapłate. Saneatsu zrozumiał co tu się dzieje. Yozen wymyka się nocami by dorabiac i móc zapenwić Miyori życie jakie jej obiecał. Agamoto był pod wrażeniem postawy mężczyzny, ale uważał, że lepiej było by gdyby był szczery ze swoją partnerka. Saneatsu wrócił do domu i odespał kilka godzin, a z samego rana udał sie ponownie do źródeł, gdzie miał spotkać się z Miyori.

-Sprawa wydaje sie być rozwiązania. Yozen nie robi nic złego, wręcz przeciwnie on wykonuje w nocy zlecenia, całkowicie normalne aby dorobić i zapewnić Ci dobry byt. Wczoraj na przykład poławiał ryby ze staruszkiem z przystani nad rzeką. To jak żyjecie jest głównie zasługą jego ciężkiej pracy. – Miyori wydawała sie być zszokowana, pewnie zakładała różne czarne scenariusze w tym temacie.

-Nie rozumiem... może dlatego ciągle chodzi zmęczony Przecież mówiłam mu, że chcę podjąć pracę, ale nie pozwolił. Będe musiała z nim porozmawiac. – Agamoto skinał głowa i wyciągnął dłoń w kierunku Miyori, ta rzuciła sakiewkę z peniędzmi i oboje rozeszli się. Tego dnia młody ninja zarobił dość spore pieniądze, ale w głowie ciągle dzowniło mu, że to te zarobione ciężko nocami przez Yozena.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2022, 10:30 przez Agamoto Saneatsu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 709
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Agamoto Saneatsu - misja nr 1

Obrazek
► Pokaż Spoiler | Wynagrodzenie
2 PD
4 PT
125 Ryō
+1 misja D
Uwagi na przyszłość: Nim wrzucisz samodzielkę, to przeczytaj ją parę razy, bo znalazło się kilka literówek, czy błędów. Pamiętaj, że -bym, -by zawsze należy zapisywać łącznie z formami osobowymi czasowników, czyli: chciałbym, chciałabym, chciałby, chciałaby. Oprócz tego nieco mniej dialogu, a trochę więcej akcji.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2022, 15:10 przez Kaguya Kaede, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Misje”