• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Poszukiwania

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Poszukiwania

Szukasz kolegi do pogrania? Do poprowadzenia wspólnego wątku? Powiązanych w jakiś sposób KP? Tutaj możecie dawać ogłoszenia w tej kwestii, dalszy kontakt powinien nastąpić przez PW, a po dogadaniu tego, oznaczyć dany post jako nieaktualny.
Awatar użytkownika
Kurai Katsushiro
Posty: 48
Rejestracja: 01 cze 2021, 19:44
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Poszukiwania

Pingwinek Chaosu pisze: 21 maja 2021, 11:11 Szukasz kolegi do pogrania? Do poprowadzenia wspólnego wątku? Powiązanych w jakiś sposób KP? Tutaj możecie dawać ogłoszenia w tej kwestii, dalszy kontakt powinien nastąpić przez PW, a po dogadaniu tego, oznaczyć dany post jako nieaktualny.
Tak, szukam kumpli. Nie koniecznie do prowadzenia wątku, raczej zwykłej fabułki. Może być i relka, spoko.
No więc wrzucam ogłoszenie. Wspólne pisanko raczej dopiero po weekendzie bo na tym się opierdzielam, ale szukam chętnych. Zapraszam na Sb, albo pw. Jak wolicie. Chętni mile widziani.

Może się jakoś dogadamy sadok
Awatar użytkownika
Arakawa Senka
Posty: 45
Rejestracja: 02 cze 2021, 6:18
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Poszukiwania

Witanko. Szukam kogoś na dosyć krótką fabułę w Hanagakurę, która potrwałaby jakoś tak maksymalnie do pierwszego tygodnia czerwca. Nic zobowiązującego, ale możliwe że początkującego coś więcej - wrogowie, przyjaciele, totalnie obojętne relacje, cokolwiek. Oferuję przydługawe posty, nonszalancki charakter Senki i jego dziwactwa.
W razie czego kontakt najlepiej na PW, bo na czat zaglądam bardzo sporadycznie. Joł~
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Poszukiwania

Coś tutaj opustoszał temat, więc go wznowię moim ogłoszeniem. prisonmike

Ano z chęcią rozegram "coś z kimś" na dwóch postaciach:


Sabataya Tamura - tutaj wspólne podróże w postaci kompanów, jakaś znajomość czy po prostu wspólne wątki fabularne jak najbardziej wchodzą w grę. Heh, może nawet założenie jakiegoś biznesu? Bliższe relacje? Warto pomyśleć, a opcji jest wiele. Medyk to otwarta propozycja z wieloma ścieżkami. sparkle


Terada Mitsuo - Daimyo szuka przede wszystkim żołnierzy do swojej armii (ogłoszenie fabularne zostało już umieszczone we wrześniu), aczkolwiek każdy kto będzie mu asystował/wspierał Kraj Farm jest mile widziany. W przypadku bardziej skomplikowanej fabuły pokroju stworzenia wrogów czy jakiś spisków to prosiłbym o skonsultowanie się wpierw z Midoro - tutaj to takie globalne wątki mogą być. peon


PS: Dodam, że Lord poszukuje także jakiegoś kowala, który naprawi mu miecz, a w zasadzie odbuduje nowe ostrze.


Widzicie jaka oferta? Nie przegap! Zadzwoń teraz pod 0-700... tzn: zapraszam. Nie zabiję, obiecuję. Tutaj możecie mi zaufać... Tak na 99%.... 80%... 90%? No decyzja należy do was.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2022, 17:29 przez Sabataya Tamura, łącznie zmieniany 1 raz.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Iburi Kairan
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2021, 15:24
Ranga: Genin
Ranga dodatkowa: Ryōrinin
Discord: vR4Y#1635
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:

Re: Poszukiwania

Szukam czegoś dla rozpoczęcia moim Smoke Boyem. Może wyjść z tego fabuła nawet podyktowana później chęcią zrobienia samomisji... Hmmm?
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 135
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Muryō no ninja
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Poszukiwania

*odkurza wątek*
Ahem. Dzień dobry. Bążur.
Jestem beznadziejna w takie ogłoszenia, wiec od razu przejdę do meritum.

Sayu to dziewuszka z klanu Yōgan. Jest dosyć wygadana i nieogarnięta, ale generalnie chyba da się ją lubić. Po Wojnie bezcelowo szwendała się po Starym Kontynencie, jednak doszła do pewnych konkluzji, że fajnie byłoby ruszyć dalej, niż kręcić się w koło, bez większego planu na siebie. W jej głowie pojawił się pomysł, by ruszyć na Nowy Kontynent (ooc mogę zaspoilerować, że mam na oku jedno miejsce, ale jest to na tyle dalekosiężna fabułka, że póki co nie ma o czym gadać, bynajmniej publicznie). Czy nie zechciałby ktoś towarzyszyć jej w szalonych, ciekawych i często niebezpiecznych wojażach? c:

Co oferuję: Fabułki z lawową dziewczynką! :cute: W miarę rozbudowane posty, tempo pisania w zależności od tego co robimy i jak wiele wysiłku intelektualnego wymaga ode mnie akcja, ale myślę że post na 1-2 dni powinno być okej. Ewentualnie jeden na 3 dni, bo mnie zamknęli w pracce i nie chcą wypuścić shrug
Jestem w stałym kontakcie z fajnym, sprawdzonym MG, więc fabułka nie będzie polegała na rozmowach o pogodzie, bo jesteśmy już dogadani na wątek.

Kogo szukam: Kogoś, kto pisze więcej niż 5 linijek i nie zniknie po dwóch dniach, bo będzie mi smutno. Nie wymagam wiele! Płeć i pomysł na postać są mi absolutnie obojętne.

W razie pytań śmiało można pisać na pw (na to konto albo Yamanaka Aiko), ewentualnie dsc - > meei#6947

Buziaki!
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Akahoshi Guren
Posty: 12
Rejestracja: 16 lut 2022, 12:28
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Poszukiwania

Konnichiwassup!
Świeża, nietransferowa, niedawno zaakceptowana krew szuka okazji do rozpoczęcia zabawy na tym forko. Żeby była to operacja jak najbardziej bezstresowa i bezproblemowa, potrzebuję pomocy innej, być może bardziej ogarniętej z tutejszymi klimatami osoby (ale inny świeżak też byłby dobrą opcją. Pomoglibyśmy sobie nawzajem). Jako, że niektórzy mają tendencje do dokonywania tego typu selekcji na bazie średniej szybkości pisania postów, to swoją obecnie oceniam średnio na post na dwa dni (czyli jak wszystko dopisze, to nawet post na dzionek, jeśli nie więcej, a jak mocna lipa, to tak jeden na trzy dni). Jakby się coś miało mocniej spsuć, to dam znać dostatecznie wcześniej. Albo po fakcie (czyt.: jak jednak nie będę mógł dostatecznie wcześniej) będę przepraszał na kolanach.
Żeby trochę to skonkretyzować:

Wersja podstawowa: Szukam kogoś do popisania na fabule. CHYBA (bo nie wiem, czy można zacząć w nieswojej wiosce) najlepiej byłoby, gdyby się to odbyło w Amegakure. Co dokładnie na tej fabułce byłoby uskuteczniane, to już do konsultacji. Metoda konsultacji opisana w ostatnim paragrafie tego posta c:

Wersja zaawansowana: Nigdy nie wątpiłem w kreatywność innych graczy. Któremuś z was na mój widok może zrodziłaby się jakaś idea na bardziej konkretną relację, zamiast klasycznie zacząć od statusu obcego. Może wyglądam na potencjalnego przyjaciela waszej rodziny? Na waszego ex? Na waszego przyszłego? Cholercia, tyle opcji, że nie wiem. Zachęcam na szybko rzucić okiem w moje KP (jak pod avatarem macie te różne ikonki nie, to pod moim ta pierwsza, co wygląda jak jakiś dowodzik osobisty, prowadzi do mojej KP. Nie ma sprawy), bo może tam znajdzie się jakaś pożywka do ewentualnego pomysłu. Wtedy też wystarczy podbić do mnie, to może coś razem ustalimy konkretnie i urozmaicimy sobie rozgrywki na Sakurce.

W obu wypadkach proszę o kontakt na PW (jak pod avatarem macie te różne ikonki nie, to pod moim ta ostatnia, co wygląda jak chmurka z trzema kropkami, to to kliknąć i wysuną się dwie inne ikonki. Wtedy klikacie tą pierwszą i was przenosi do formularza PW. Nie ma sprawy). Czekam z niecierpliwością i pełny nadziei, że nie będę skazany na pisanie samodzielnych misji.

Lessgooooooo!

PS.: Specjalne pozdrowienia dla Chadlonka pepelove
Awatar użytkownika
Kurai Oukami
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2022, 20:17
Discord: Oukami#7091
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Poszukiwania

Hej, nowy gracz szuka chętnych na jakieś relacje i fabułki po powstaniu KP ^^
W ten krótki czas do jej powstania jeszcze nie jestem związany wioską, więc warto korzystać :D
A dla tych co się spóźnią przed powstaniem KP, nic straconego, coś się wymyśli, dopóki ogłoszenie aktualne.

Na ten moment zdradzę tylko, że postać będzie młodym członkiem klany Kurai


Wgląd w koncept postaci już jest możliwy. Dalej chętnych na relacje i fabułki zapraszam do kontaktu ^^

A co do tempa wysyłania postów, po rozgrzaniu się na spokojnie jeden dziennie będę w stanie (W przypadku wielkiego padania na ryj dam znać, żem się spóźnię)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2022, 2:36 przez Kurai Oukami, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maji Hao
Posty: 19
Rejestracja: 11 mar 2022, 15:39
Ranga: Genin
Discord: Liber#8595
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Poszukiwania

Hejo wszystkim. Jak i inni, postanowiłem poszukać tutaj osób do gry. Bardzo chętnie bym z kimś popisał, z czasem chętnie i jakieś misje.
Zależy mi na tym aby dostać się do jakiejś drużyny, albo coś w tym rodzaju.
Tępo postów powinno być zadowalające. Dwa posty dziennie powinny nie stanowić dla mnie problemu, za weekendy jednak słowa nie daje. Czasami będę mógł spamować, a czasami zniknę na te dwa dni. Wiadomo, życie po pracy jakieś trzeba prowadzić.
Awatar użytkownika
Dorei
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2022, 9:33
Karta Postaci:

Re: Poszukiwania

Witam Serdecznie
Szukam osoby która jak ja chce wieść proste życie najemnika, jakaś fabułka misje przygody etc

Szukam też MG do poprowadzenia postaci
Awatar użytkownika
Uchiha Arikatsu
Posty: 162
Rejestracja: 18 cze 2022, 2:52
Ranga: Chūnin
Discord: Revix#6621
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Poszukiwania

Cóż, szukam ludzi do gry w Sakurce (niekoniecznie musisz być z Sakurki) czy to jakaś prosta pogawędka w barze czy wyjście na spacer czy cokolwiek, jestem otwarty na wszystko

Oczywiście szukam też MG do misji dla Sakurki. Jaka tematyka najlepiej? A przysłużenie się wiosce, to nowa postać więc w sumie co innego robić. Co do rangi no to od D do B
Awatar użytkownika
Tendo Gojo
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2022, 21:37
Discord: Revix#6621
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Poszukiwania

Dzem dobry, ja to przyszłem tu ogółem. Jakby ktoś chciał dla mojego żydowskiego kupca poprowadzić jakąś przygodę z zaciaganiem siedo jakiejś firmy transportowej w Kraju kupców albo viewtopic.php?f=52&t=1621&p=13698#p13698 <- bo tu też się znajduje firma transportowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”