• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Rekrutacja

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Rekrutacja

Jeżeli chcesz wspomóc forum w jego działaniu i dołożyć swoją cegiełkę do jego funkcjonowania, możesz tutaj się tutaj śmiało zgłosić. Miej jednak na uwadze, że możemy mieć zbyt wiele osób na danej pozycji i zwyczajnie ci odmówić lub zaproponować inną fuchę, jednak dobre chęci zawsze zostają zapamiętane.

Kod: Zaznacz cały

[b]W czym chcesz pomagać:[/b]
[b]Argumentacja:[/b]
Awatar użytkownika
Dōhito Midoro
Posty: 538
Rejestracja: 06 cze 2021, 22:58
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Rekrutacja

W czym chcesz pomagać: Misje, Fabuła, Techniki
Argumentacja: Nie ukrywając, wkręciłem się. Myślałem o tych trzech punktach wyżej, gdyż znam się na nich najlepiej. Dokładnie w takiej kolejności. Na SnM miałem swoje konto Fabulara który zajmował się właśnie tym. Misje do rangi B ogarniałem i myślę, że z A nie powinno być problemu. Z największych moich osiągnięć była organizacja CE. Po rozmowach z Torą, powoli zaczynam rozumieć na jakiej mechanice opierają się techniki forumowe oraz jak powinny wyglądać. Zawszę mogę pomóc przy mniejszych rzeczach jak grafiki do nich czy po prostu wypowiedzenie się lub dojrzenie jakiejś luki. Co do potwierdzenia to TU jest link do moich PZ, więc i do większości tego co robiłem. Można też popytać osoby z SnM które mnie znają i mogą się wypowiedzieć ^^
Obrazek
九死一生。
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2698
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Rekrutacja

Obrazek
W czym chcesz pomagać: Fabułka
Argumentacja: Ogólnie, patrząc na problem z MG itp. wydaje mi się, że mogę chociaż jakoś spróbować w tym pomóc, także w kwestii prowadzenia eventów czy wydarzeń. Ba, sam się na prowadzenie śnieżek zgłaszałem ;) Co zaś do doświadczenia, to chyba miałeś okazję już kiedyś u mnie być na fabułce, która była częścią czegoś większego, na ogół moje pomysły i koncepty na misje, wątki itp. też z Tobą dyskutuję Jeleniu, więc chyba jesteś na bieżąco. Wydaje mi się też, że mam doświadczenie w tworzeniu bardziej rozbudowanych fabuł, posiadających wiele równoległych wątków, co też może być dobrym dodatkiem, tak samo jak ciekawe pomysły (np. misja, co Jajko lubi wspominać, że jedno z lepszych wykorzystań hide jakie widziała). No i co... no i aktywność chyba mam dostateczną. O! I staram się traktować wszystkich graczy fair, niezależnie od tego co się dzieje no i staram się pomagać i być zawsze "frontem do graczy". O.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1113
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Rekrutacja

Obrazek

A jeżeli gif to zbyt mało, to przyjmuję pana Torę do tych, co to za fabułę odpowiadają na mocy mi nadanej jako szefa tejże grupy :3
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Pomarańcz
Posty: 231
Rejestracja: 02 lut 2022, 14:11
Ranga dodatkowa: Mod KP/Transferów, mod Kuźni.
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:

Re: Rekrutacja

W czym chcesz pomagać: Mod Kuźni.
Argumentacja: Cóż, mogę się przydać, moje mocne i słabe strony są Hefajstosowi znane a dodatkowo posiadanie tej funkcji ułatwi moją pracę sprawdzenia transferów, bo tak to z każdą duperelą muszę się zgłaszać.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1959
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Rekrutacja

Dziunia, czuj się zatrudniona
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Okami
Posty: 207
Rejestracja: 05 paź 2021, 14:12
Ranga: Muryō no ninja
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Rekrutacja

W czym chcesz pomagać:
Pomóc mogę w sprawdzaniu technik, lub ewentualnie kuźnia
Argumentacja:
Witam serdecznie gram na forum pbf nie od dziś, także jakieś doświadczenie jest, swego czasu sam nawet takie forum tworzyłem, jestem aktywny i chętny do pomocy, szybko się uczę. Jeżeli chodzi o pracę w grupie nie ma problemu nie jestem buntownikiem i z słuchaniem starszych stażem nie będzie problemu. To chyba tyle, bardzo po prostu chce pomóc w grze i w razie pytań wiadomo gdzie mnie szukać
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2698
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Rekrutacja

Hej Okami :D

Dzięki wielkie za twoje zaangażowanie i choć faktycznie, zdaje się, że mamy dużo roboty wydaje mi się, że radzimy sobie z tym niezgorzej, więc na razie grona technicznego nie poszerzamy, sorki.

Zachęcam Cię jednak byś spróbował się trochę oswoić z działem WT - czy to tworząc własne techniki czy uzupełniając treść np. w poszczególnych klanach. Pozwoli to Tobie się lepiej poznać z zasadami, jakie tam panują, co nam przyświeca przy sprawdzaniu, a gdy będziemy potrzebować dodatkowej pary rąk będziesz posiadał już jakieś doświadczenie choćby z tworzeniem technik czy tego jak wygląda sprawdzanie ;)
Awatar użytkownika
Cerberus
Posty: 228
Rejestracja: 28 kwie 2021, 14:53
Discord: lamozaur
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Rekrutacja

W czym chcesz pomagać: Sprawdzanie Kart Postaci
Argumentacja: Eto! Mam trochę czasu, mogę posprawdzać karty postaci, a myślę że co trzy głowy to nie jedna! I wszystkie łapy na pokład. Wiem jak co się liczy, więc mogę być użytecznym nabytkiem drużyny sprawdzającej.
x3
Awatar użytkownika
Pomarańcz
Posty: 231
Rejestracja: 02 lut 2022, 14:11
Ranga dodatkowa: Mod KP/Transferów, mod Kuźni.
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:

Re: Rekrutacja

Oficjalną decyzję musi podjąć ktoś z grona administracyjnego, jako że nie mamy głównego moda KP. Jednak jako nieoficjalny "główny"(Zdaniem części kadry sprawdzających) daje znać, że jedna osoba nam się przyda patrząc na to ile czasu w tygodniu pracy mogę na forum poświęcić ja, ile i tak obarczony wieloma obowiązkami Midoro a ile widać tam obecnego ostatniego z modów kp.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 21:41 przez Pomarańcz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1113
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Rekrutacja

Skoro jedna osoba wam się przyda, to jedną osobę łapcie. Od teraz Cerberusek zostaje też modem KP (pewnie po to, by kolor podkraść a nie).
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 709
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Muryō no ninja
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Rekrutacja

W czym chcesz pomagać: Fabuła
Argumentacja: I tak już robię rzeczy, więc robienie trochę więcej nie zrobi mi takiej olbrzymiej różnicy. Prowadzę sporo wątków, ludzie z tego co mi wiadomo wychodzili raczej zadowoleni. Jeleń mi też zaufał w kwestii Baibai i dostałam zielone światło do prowadzenia misji, więc chyba jakieś tam kompetencje mam kappa
Obrazek
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1113
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Rekrutacja

Gratulacje, dostała się pani do pracy.
Zapraszam panią na pokład lekko przepełnionego statku MFów. Nie ma co się martwić, za jakiś czas on się zmniejszy.

Tym samym, z racji że to pani pierwsza pozycja moderatorska, proszę założyć sobie konto moderatorskie i na PW napisać mi jego nazwę.
Jelen out o/
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Uchiha Arikatsu
Posty: 162
Rejestracja: 18 cze 2022, 2:52
Ranga: Genin
Discord: Revix#6621
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Rekrutacja

W czym chcesz pomagać: WSZYSTKIM PO TROCHU
Argumentacja: Cóż, chcem jakąś rangę naprawiacza forka czy coś bo... no bo robiem sobie rzeczy na tajnym spotkaniu rady do spraw odbudowy
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Re: Rekrutacja

Uchiha Arikatsu - doceniamy chęci oraz zapał do pracy! Niestety, nie posiadamy rangi naprawiacza forum. Następnym razem zachęcamy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną forum i aplikowanie na istniejące stanowiska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”