• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Prośby do administracji

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Uchiha Uzui
Posty: 281
Rejestracja: 16 sty 2022, 19:44
Ranga: Muryō no ninja
Discord: Uchiha Uzui#7702
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O pozwolenie na rozpoczęcie tworzenia paktu z wilkami
Argumentacja: Jestem aktywnym graczem ze sporą ilością PD, a w sumie nie posiadam żadnego wspomagania. Jak mogę to prowadzę misyjki, a nawet sędziuje aktualnie towarzyski sparing (świadom o braku wynagrodzenia)
Cóż, mam pomysł, chęci i czas, bo utknąłem na fabule. Tak przynajmniej będę miał zajęcie. Nawet już znalazłem arty, o!
Ostatnio zmieniony 09 sie 2022, 22:47 przez Uchiha Uzui, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Hokori Kensei - akcept
Uchiha Uzui - akcept na pakt z wilkami
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 333
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Weryfikacja wyniku misji viewtopic.php?f=69&t=1609&p=13775#p13775
Argumentacja: Misja rangi C, a urwano mojej postaci obie ręce, co stopuje jej rozwój i odbiera chęć do dalszej gry. Gdyby to była misja rangi B lub A, zrozumiałbym. Ale prosta misja rangi C? Litości. Brak rąk to bez protez albo przeszczepu brak możliwości dalszej gry. Nie zgadzam się z tym wynikiem.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2022, 10:31 przez Kami Takashi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1991
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Takashi: We understand that this case is very important to you and that there are emotions in play, but we kindly remind you that there is a place for this kind of thing. A place that you already used, therefore there was no logical reason to come here and write this post, please refrain from doing this in the future as spamming is not approved here. Your case will be resolved in your previous post.
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 333
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

Zostałem tutaj skierowany jako alternatywną metodę kontaktu.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1145
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Prośby do administracji

Jako alternatywną, tak. Zwyczajnie w skargach wystarczył post. Tu lub tu.

W każdym razie, nie jest to jakiś temat na dyskusje czy tłumaczenie się, także proszę tutaj nie pisać dalej rzeczy jakie nie są prośbą. No, i masz pan odpowiedź w skargach :3

Peace o/
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 941
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Przerwanie for now treningu Haczimona + prośba o możliwość zdobycia genów Kurogane do przeszczepu
Argumentacja: No więc idziemy na misję S i w zasadzie nie zdążę nauczyć się kolejnych bram. A że nie codziennie idzie się na misje S, a MG dał zielone światło do zgłaszania próśb o dzikie rzeczy jak zwoje S i wspomagania, to ja tak trochę bardziej skromnie bym chciała złożyć prośbę o możliwość dostania genów Kurogane. I mówiąc "zdobycia" wolałabym ich nie kraść, nie mordować (znaczy samurajów mogę, ale Kurogane to spoko ziomeczki w Iwie byli, pozdro Kyoki) dla nich etc bo nie jestem złolem. Znaczy trochę jestem, ale nie aż takim złolem. You know what I mean I guess...

Ale generalnie jak nie mogę, to też spoko sadok
Ostatnio zmieniony 18 sie 2022, 16:20 przez Sabataya Shuten, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamaboko Gonpachiro
Posty: 197
Rejestracja: 18 maja 2021, 13:59
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Zmiana starej prośby na prośbę o Edo Tensei
Argumentacja: Sytuacja sie zmieniła i będziemy mieli misję S i bez sensu jest dalej trzymać prośbę o zwój A, also, Jeleń zasugerował taką zmianę.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2022, 23:13 przez Hefajstos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Uchiha Hikari
Posty: 658
Rejestracja: 24 paź 2021, 21:22
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Ranga dodatkowa: Heitai Hantā Ryodan
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Hiraishin no Jutsu
Argumentacja: Dawno o nic właściwie nie prosiłem, chyba tak +- pół roku temu. I generalnie no jakieś tam rzeczy robię, czy to opisując unikaty, czy prowadząc rzeczy jako MF >w< A z racji że moja postać idzie w full specjalistę ninjutsu, i najlepiej też Jikukan Ninjutsu, no to... no potrzebuję tej techniczki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Uchiha Hikari - Akcept
Awatar użytkownika
Hyūga Tsubaki
Posty: 371
Rejestracja: 03 mar 2022, 3:55
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin | Stażystka w Fūinjutsu Kenkyū Sentā
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Zmiana Byakugan C na Fuinjutsu C
Argumentacja: No ogólnie to po reworku Byakugan jako dziedzina przestał istnieć, a jako że jestem graczem z upośledzeniem ograniczeniem, to chcę mieć to oficjalnie klepnięte kappa
Obrazek

B Y A K U G A N
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne 359° [m]Koszt utrzymania na turę
7 50010010
► Pokaż Spoiler
- Mowa
#FF8080
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1145
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Prośby do administracji

Hyūga Tsubaki - Akcepcik od adminów, ić w pokoju.
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Kurosawa Shin'ichi
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2021, 19:32
Ranga: Rōnin
Ranga dodatkowa: Żołnierka Nōjō no Kuni
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Próba Zdobycie Kurosawy na evenciku w BajBaj? Jeśli fabularnie nie było by sensu aby Kurosawa tam była, to poproszę aby była to możliwość o zdobycie Kokutō , które ma mniej lore i jest edżi więc może ma więcej sensu by się tam znalazła, czy coś.
Argumentacja: No od istnienia forum, poza prośbą Mikan o próbę zdobycia Nue to moja pierwsza prośba. Od powstania forko natomiast z mniejszym i większym zaangażowaniem pomagam mu trwać i czasem nawet się jakoś rozwinąć!

Kurosawa | Black Swamp黒澤
Legenda
Legendarne ostrze, które na przestrzeni wieków lądowało w rękach najbardziej znanych samurajów swoich czasów. Jednym z jej właścicieli był znany samuraj Mifune, który na łożu śmierci przekazał ostrze swemu następcy. Niemal każdy z Samurajskich Rodów uważa tę unikalną katanę za symbol władzy i mocy, toteż chętnie ogłaszają, iż prawnie ostrze należy do nich, bo ponoć któryś z ich przodków władał kiedyś ów orężem. Obecnie ostrze zaginęło co sprawiło, że wielu samurajów, licząc na sławę i chwałę, wyruszyło w podróż aby odnaleźć artefakt i dowieść swej potęgi. Większość z tych poszukujących chwały wojaków zmarło bądź zaginęło bez śladu, przez co pojawiły się plotki mówiące, że legendarne ostrze zostało przeklęte. Mówią one, jakoby ostrze te posiadało własną wolę, będące spuścizną zarówno jej twórcy jak i poprzednich właścicieli. Ponoć z każdym kolejnym dzierżącym je wojownikiem broń zyskuje zarówno na mocy jak i pragnieniu krwi. Z wszystkich jej właścicieli jedynie Mifune znany jest z tego, iż zaznał spokojnej śmierci - wszyscy inni ponoć zginęli zatracając się w boju. Ponoć jedynie osoby godne, tak jak właśnie wspomniany legendarny samuraj, są w stanie faktycznie dzierżyć ów ostrze, podczas gdy niegodni są władani przez wolę tejże katany.
Zdolności
Nieznane, zostaną one przedstawione dopiero, gdy jakiś gracz zdobędzie tę broń na fabule
or
Kokutō | Black Blade黒刀
Legenda
Czarny jak noc miecz owiany jest jedną, szczególnie fascynującą legendą. Podobno było to ostrze zdolne zranić nawet nieśmiertelnych. Dalej jednak legenda zdaje się rozdzielać, sugerując różne efekty działań. Niektórzy mówią, że samo ostrze nie byłoby może aż tak wyjątkowe, gdyby nie trucizna, którą jest pokryte i która jest zdolna zabić nawet bogów. Inna zaś wersja mówi, że jakakolwiek rana zadana tym ostrzem rani nie tylko ciało, ale i duszę, przez co jest w stanie "zabić" nieśmiertelnych. Jeszcze inna sugeruje, że zadane ostrzem rany nigdy się nie leczą, przez co nawet nieśmiertelni muszą mieć się na baczności. Jak jednak jest naprawdę... nie wiadomo.
Posiadacz?
Zdolności
Nieznane, zostaną one przedstawione dopiero, gdy jakiś gracz zdobędzie tę broń na fabule
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”